RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

MTBO Évzáró - Börzsönyi Makákó (19/11/2022)
Saturday 19 November 2022
Category: MTBO
Észak-Börzsöny, Hungary
Őszi Boróka Kupa 2. nap (13/11/2022)
Sunday 13 November 2022
Category: Foot-O
Platter-erdő, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai TSZSE, Hungary
M60|Results
Őszi Boróka Kupa 1. nap (12/11/2022)
Saturday 12 November 2022
Category: Foot-O
Platter-erdő, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai TSZSE, Hungary
M60|Results
Budapest Kupa 36. forduló (09/11/2022)
Wednesday 9 November 2022
Category: Foot-O
Feneketlen-tó, Silvanus SE, Hungary
A pálya / 2. rész|Results
Budapest Kupa 36. forduló (09/11/2022)
Wednesday 9 November 2022
Category: Foot-O
Feneketlen-tó, Silvanus SE, Hungary
A pálya / 1. rész|Results
Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (06/11/2022)
Sunday 6 November 2022
Category: Foot-O
Szépvízér - Cica-homok, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
F165A|Results
Hosszútávú Országos Bajnokság (05/11/2022)
Saturday 5 November 2022
Category: Foot-O
Szépvízér - Szarvas-kút, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
F60A|Results
Budapest Kupa 35. forduló (01/11/2022)
Tuesday 1 November 2022
Category: Foot-O
János-hegy, Silvanus SE, Hungary
Trükkös|Results
Tájékozódási kerékpáros Országos Váltóbajnokság (30/10/2022)
Sunday 30 October 2022
Category: MTBO
Gyömrő - Mende, Silvanus SE, Hungary
Szenior 80+, leg 4|Results
Tájékozódási kerékpáros Országos Váltóbajnokság (30/10/2022)
Sunday 30 October 2022
Category: MTBO
Gyömrő - Mende, Silvanus SE, Hungary
Szenior 80+, leg 2|Results
Tájkerékpáros Magyar Kupa 15. (29/10/2022)
Saturday 29 October 2022
Category: MTBO
Gyömrő - Mende, Silvanus SE, Hungary
F40|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 15. (27/10/2022)
Thursday 27 October 2022
Category: MTBO
Népliget, Hungary
Rövid|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 15. (27/10/2022)
Thursday 27 October 2022
Category: MTBO
Népliget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 15. (27/10/2022)
Thursday 27 October 2022
Category: MTBO
Népliget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Results
ÖM Sprint, 8. MTBO Austria Cup (23/10/2022)
Sunday 23 October 2022
Category: MTBO
GÜPL Großmittel, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 40-|Results
ÖM Mitteldistanz, 7. MTBO Austria Cup (22/10/2022)
Saturday 22 October 2022
Category: MTBO
GÜPL Großmittel, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 40-|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (20/10/2022)
Thursday 20 October 2022
Category: MTBO
Törökugrató, Hungary
Rövid|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (20/10/2022)
Thursday 20 October 2022
Category: MTBO
Törökugrató, Hungary
Hosszú / 2. rész|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (20/10/2022)
Thursday 20 October 2022
Category: MTBO
Törökugrató, Hungary
Hosszú / 1. rész|Results
Budapest Kupa 33. forduló (19/10/2022)
Wednesday 19 October 2022
Category: Foot-O
János-hegy Virág-völgy, Hegyvidéki Szabadidősport Kft., Hungary
E pálya|Results
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (16/10/2022)
Sunday 16 October 2022
Category: Foot-O
Jakab-hegy - Szuadó-tető, Pécsi Vasutas SK, Hungary
F250, leg 1|Results
Éjszakai Országos Bajnokság (15/10/2022)
Saturday 15 October 2022
Category: Foot-O
Jakab-hegy - Páprágy-völgy, Pécsi Vasutas SK, Hungary
F60A|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (13/10/2022)
Thursday 13 October 2022
Category: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Rövid|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (13/10/2022)
Thursday 13 October 2022
Category: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (13/10/2022)
Thursday 13 October 2022
Category: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Results
Budapest Kupa 32. forduló (12/10/2022)
Wednesday 12 October 2022
Category: Foot-O
Egyetemváros, Silvanus SE, Hungary
B pálya|Results
Budapest Kupa 32. forduló (12/10/2022)
Wednesday 12 October 2022
Category: Foot-O
Egyetemváros, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (06/10/2022)
Thursday 6 October 2022
Category: MTBO
Normafa, Hungary
Hosszú|Results
MTBO SOL 6 (02/10/2022)
Sunday 2 October 2022
Category: MTBO
Jarše - Vir, OK Polaris, Slovenia
M21|Results
MTBO SOL 5 (01/10/2022)
Saturday 1 October 2022
Category: MTBO
Prevojske gmajne, OK Polaris, Slovenia
M21 / 2. rész|Results
MTBO SOL 5 (01/10/2022)
Saturday 1 October 2022
Category: MTBO
Prevojske gmajne, OK Polaris, Slovenia
M21 / 1. rész|Results
Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság (25/09/2022)
Sunday 25 September 2022
Category: MTBO
Vadalmás, Diósgyőri TFC, Hungary
F40E|Results
Tájkerékpáros Magyar Kupa 11. (24/09/2022)
Saturday 24 September 2022
Category: MTBO
Vadalmás, Diósgyőri TFC, Hungary
F40|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 11. (22/09/2022)
Thursday 22 September 2022
Category: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú|Results
WMMTBOC Middle distance (18/09/2022)
Sunday 18 September 2022
Category: MTBO
Momino, Variant 5 OC, Bulgaria
M60|Results
WMMTBOC Long distance (17/09/2022)
Saturday 17 September 2022
Category: MTBO
Momino, Variant 5 OC, Bulgaria
M60 / 2. rész|Results
WMMTBOC Long distance (17/09/2022)
Saturday 17 September 2022
Category: MTBO
Momino, Variant 5 OC, Bulgaria
M60 / 1. rész|Results
WMMTBOC Sprint (16/09/2022)
Friday 16 September 2022
Category: MTBO
Kardam, Variant 5 OC, Bulgaria
M60|Results
WMMTBOC Mass start (15/09/2022)
Thursday 15 September 2022
Category: MTBO
Ostrovche, Variant 5 OC, Bulgaria
M60 / 2. rész|Results
WMMTBOC Mass start (15/09/2022)
Thursday 15 September 2022
Category: MTBO
Ostrovche, Variant 5 OC, Bulgaria
M60 / 1. rész|Results
WMMTBOC Model event (14/09/2022)
Wednesday 14 September 2022
Category: MTBO
Zavetno, Variant 5 OC, Bulgaria
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Országos Bajnokság (11/09/2022)
Sunday 11 September 2022
Category: MTBO
Rabló tanya, Hangya SE, Hungary
F40|Results
Tájkerékpáros Magyar Kupa 9. (10/09/2022)
Saturday 10 September 2022
Category: MTBO
Királyrét, Hangya SE, Hungary
F40|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (08/09/2022)
Thursday 8 September 2022
Category: MTBO
Hármashatár-hegy, Hungary
Hosszú|Results
Lindenberg Kázmilla Szupersprint Games (07/09/2022)
Wednesday 7 September 2022
Category: Foot-O
Hárs-hegy - Lipótmező, BEAC - Silvanus SE, Hungary
Közepes|Results
Orange MTBO Cup Stage 2 (04/09/2022)
Sunday 4 September 2022
Category: MTBO
Poslovna cona Komenda - Suhadole, OK Komenda, Slovenia
M60|Results
Orange MTBO Cup Stage 1 (03/09/2022)
Saturday 3 September 2022
Category: MTBO
Sveta Trojica nad Dobom, OK Komenda, Slovenia
M60 / 2. rész|Results
Orange MTBO Cup Stage 1 (03/09/2022)
Saturday 3 September 2022
Category: MTBO
Sveta Trojica nad Dobom, OK Komenda, Slovenia
M60 / 1. rész|Results
Budapest Kupa 26. forduló (31/08/2022)
Wednesday 31 August 2022
Category: Foot-O
Tabán, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Results
Kőszeg Kupa 2. futam (28/08/2022)
Sunday 28 August 2022
Category: Foot-O
Kőszeg - Kelet, Alpokalja SzKE, Hungary
F35B|Results
Kőszeg Kupa 1. futam (28/08/2022)
Sunday 28 August 2022
Category: Foot-O
Kőszeg - Nyugat, Alpokalja SzKE, Hungary
F35B|Results
Vienna Orienteering Challenge Stage 2 (27/08/2022)
Saturday 27 August 2022
Category: Foot-O
Schottentor, OLC Wienerwald, Austria
Men Open|Results
MTBO Székely Kupa - Középtáv (21/08/2022)
Sunday 21 August 2022
Category: MTBO
Csíkdánfalva, CSM VSK Csíkszereda, Romania
M40|Results
MTBO Székely Kupa - Hosszútáv (20/08/2022)
Saturday 20 August 2022
Category: MTBO
Csíkdánfalva, CSM VSK Csíkszereda, Romania
M40|Results
MTBO Székely Kupa - Sprint (19/08/2022)
Friday 19 August 2022
Category: MTBO
Csíkdánfalva, CSM VSK Csíkszereda, Romania
M40|Results
Hungária Kupa Tájékozódási triatlon - futás (12/08/2022)
Friday 12 August 2022
Category: Foot-O
Vadkerti-tó, Silvanus SE, Hungary
Hungária Kupa Tájékozódási triatlon - kerékpár (12/08/2022)
Friday 12 August 2022
Category: MTBO
Vadkerti-tó, Silvanus SE, Hungary
Hungária Kupa Tájékozódási triatlon - úszás (12/08/2022)
Friday 12 August 2022
Category: Foot-O
Vadkerti-tó, Silvanus SE, Hungary
Hungária Kupa 3. nap (12/08/2022)
Friday 12 August 2022
Category: Foot-O
Pirtó - Tájház, Szegedi Vasutas SE, Hungary
OA (Open Advanced)|Results
Cupa Rivulus Dominarum - ULD (09/08/2022)
Tuesday 9 August 2022
Category: MTBO
Remetea Chioarului - Remecioara, CS Maratin Rivulus Dominarum, Romania
M40|Results
Cupa Rivulus Dominarum - Sprint (06/08/2022)
Saturday 6 August 2022
Category: MTBO
Satu-Nou, CS Maratin Rivulus Dominarum, Romania
M40|Results
Pannon MTBO Sprint OB (24/07/2022)
Sunday 24 July 2022
Category: MTBO
Felsőörs-dél, Hungary
M40|Results
Pannon MTBO Középtávú OB (23/07/2022)
Saturday 23 July 2022
Category: MTBO
Pocca, Hungary
M40|Results
Megalódusz Kupa (16/07/2022)
Saturday 16 July 2022
Category: Foot-O
Pes-kő (Bundschuh-kút), Megalódusz Sportegylet, Hungary
A pálya|Results
City Race Euro Tour - Additional Sprint (11/07/2022)
Monday 11 July 2022
Category: Foot-O
Hartberg Center, SKV Deutsch Kaltenbrunn, Austria
Course B|Results
City Race Euro Tour Graz - Stage 3 (10/07/2022)
Sunday 10 July 2022
Category: Foot-O
Graz - Innere Stadt, SU Schöckl Orienteering, Austria
M55|Results
City Race Euro Tour Graz - Stage 2 (09/07/2022)
Saturday 9 July 2022
Category: Foot-O
Graz Andritz, SU Schöckl Orienteering, Austria
M55|Results
VOTT 2022 „D” tagozat – Tájékozódási futóverseny (08/07/2022)
Friday 8 July 2022
Category: Foot-O
Győr, Hungary
Nyílt Férfi|Results
5 days MTBO ORIENT EXPRESS - E5 (06/07/2022)
Wednesday 6 July 2022
Category: MTBO
Už jste tu zas, GIGANT Orienteering, Czech Republic
M60|Results
5 days MTBO ORIENT EXPRESS - E4 (05/07/2022)
Tuesday 5 July 2022
Category: MTBO
Tady už jste byli, GIGANT Orienteering, Czech Republic
M60|Results
5 days MTBO ORIENT EXPRESS - E3 (04/07/2022)
Monday 4 July 2022
Category: MTBO
Srnčí stezky v konvalinkách, GIGANT Orienteering, Czech Republic
M60|Results
5 days MTBO ORIENT EXPRESS - E2 (03/07/2022)
Sunday 3 July 2022
Category: MTBO
Je to ve hvězdách, GIGANT Orienteering, Czech Republic
M60 / 2. rész|Results
5 days MTBO ORIENT EXPRESS - E2 (03/07/2022)
Sunday 3 July 2022
Category: MTBO
Je to ve hvězdách, GIGANT Orienteering, Czech Republic
M60 / 1. rész|Results
5 days MTBO ORIENT EXPRESS - E1 (02/07/2022)
Saturday 2 July 2022
Category: MTBO
Hanácké Krtinec, GIGANT Orienteering, Czech Republic
M60 / 2. rész|Results
5 days MTBO ORIENT EXPRESS - E1 (02/07/2022)
Saturday 2 July 2022
Category: MTBO
Hanácké Krtinec, GIGANT Orienteering, Czech Republic
M60 / 1. rész|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (23/06/2022)
Thursday 23 June 2022
Category: MTBO
Tatai tóvidék, Hungary
Hosszú|Results
Pomerania O-Festival MTBO - E4 (19/06/2022)
Sunday 19 June 2022
Category: MTBO
Lasy Otomińskie, Pomorski Klub Orientacji Harpagan, Poland
M60|Results
Pomerania O-Festival MTBO - E3 (18/06/2022)
Saturday 18 June 2022
Category: MTBO
Lasy Otomińskie, Pomorski Klub Orientacji Harpagan, Poland
M60|Results
Pomerania O-Festival MTBO - E2 (17/06/2022)
Friday 17 June 2022
Category: MTBO
Lasy Otomińskie, Pomorski Klub Orientacji Harpagan, Poland
M60|Results
Pomerania O-Festival MTBO - E1 (16/06/2022)
Thursday 16 June 2022
Category: MTBO
Lasy Otomińskie, Pomorski Klub Orientacji Harpagan, Poland
M60|Results
Országos Váltóbajnokság (12/06/2022)
Sunday 12 June 2022
Category: Foot-O
Platter "Váltó-domb", Kalocsai TSZSE - Kecskeméti Zöld SE, Hungary
F185, leg 1|Results
Középtávú Országos Bajnokság döntő (11/06/2022)
Saturday 11 June 2022
Category: Foot-O
Platter "Döntő-laposa", Kalocsai TSZSE - Kecskeméti Zöld SE, Hungary
F60-A|Results
Középtávú Országos Bajnokság selejtező (11/06/2022)
Saturday 11 June 2022
Category: Foot-O
Platter "Selejtező-rét", Kalocsai TSZSE - Kecskeméti Zöld SE, Hungary
F60|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (09/06/2022)
Thursday 9 June 2022
Category: MTBO
Keresztúri-erdő, Hungary
Hosszú|Results
Budapest Kupa 15. forduló (08/06/2022)
Wednesday 8 June 2022
Category: Foot-O
József Attila lakótelep, Silvanus SE, Hungary
C pálya|Results
Budapest Kupa 15. forduló (08/06/2022)
Wednesday 8 June 2022
Category: Foot-O
József Attila lakótelep, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (02/06/2022)
Thursday 2 June 2022
Category: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú|Results
Törekvés Sprint - Budapest Kupa 14. forduló (01/06/2022)
Wednesday 1 June 2022
Category: Foot-O
Pesterzsébet Városközpont, Törekvés SE, Hungary
Hosszú|Results
Slovak MTBO Championships - Long (29/05/2022)
Sunday 29 May 2022
Category: MTBO
Šaštínsky les, ŠK VAZKA Bratislava, Slovakia
M60 / 2. rész|Results
Slovak MTBO Championships - Long (29/05/2022)
Sunday 29 May 2022
Category: MTBO
Šaštínsky les, ŠK VAZKA Bratislava, Slovakia
M60 / 1. rész|Results
Slovak MTBO Championships - Middle (28/05/2022)
Saturday 28 May 2022
Category: MTBO
Šaštínsky les, ŠK VAZKA Bratislava, Slovakia
M60|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (26/05/2022)
Thursday 26 May 2022
Category: MTBO
Csillebérc, Hungary
Hosszú|Results
Budapest Kupa 13. forduló (25/05/2022)
Wednesday 25 May 2022
Category: Foot-O
Csepel-Csillagtelep, Sirályok SE, Hungary
Közepes|Results
Budapest Kupa 13. forduló (25/05/2022)
Wednesday 25 May 2022
Category: Foot-O
Csepel-Csillagtelep, Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Results
Eger Kupa 1. forduló (22/05/2022)
Sunday 22 May 2022
Category: Foot-O
Tamás-kút - Gyökeres-tető, Egri Testedző Club, Hungary
F45B|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (19/05/2022)
Thursday 19 May 2022
Category: MTBO
Hármashatár-hegy, Hungary
Hosszú|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 3. (12/05/2022)
Thursday 12 May 2022
Category: MTBO
János-hegy, Hungary
Hosszú|Results
Honvéd Kupa Sprint (07/05/2022)
Saturday 7 May 2022
Category: Foot-O
Nagyvázsony - Kinizsi vár, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Nyílt Technikás Hosszú|Results
Honvéd Kupa Középtáv (07/05/2022)
Saturday 7 May 2022
Category: Foot-O
Tálodi erdő - Tik-hegy, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Nyílt Technikás Hosszú|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (05/05/2022)
Thursday 5 May 2022
Category: MTBO
Törökbálint Auchan, Hungary
Hosszú|Results
Tipo Kupa 2. nap (01/05/2022)
Sunday 1 May 2022
Category: Foot-O
Zuppa, Tipo TKE, Hungary
Nyílt technikás|Results
Budapest Kupa 9. forduló (27/04/2022)
Wednesday 27 April 2022
Category: Foot-O
Margitsziget Nagy-rét, Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Results
Budapest Kupa 9. forduló (27/04/2022)
Wednesday 27 April 2022
Category: Foot-O
Margitsziget Nagy-rét, Sirályok SE, Hungary
Svarc pálya|Results
Bakony-Balaton MTBO Hosszútáv (24/04/2022)
Sunday 24 April 2022
Category: MTBO
Betereg, Hangya SE, Hungary
M60|Results
Bakony-Balaton MTBO Középtáv (23/04/2022)
Saturday 23 April 2022
Category: MTBO
Péti-hegyek, Hangya SE, Hungary
M60|Results
Bakony-Balaton MTBO Prológ (22/04/2022)
Friday 22 April 2022
Category: MTBO
Sóly, Hangya SE, Hungary
Long|Results
Silvanus Húsvéti tojáskereső (18/04/2022)
Monday 18 April 2022
Category: MTBO
Péterhalom, Silvanus SE, Hungary
MTBO hosszú|Results
Silvanus Húsvéti tojáskereső (18/04/2022)
Monday 18 April 2022
Category: Foot-O
Péterhalom, Silvanus SE, Hungary
Szenior férfi pontbegyűjtő|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (14/04/2022)
Thursday 14 April 2022
Category: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Rövid|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (14/04/2022)
Thursday 14 April 2022
Category: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Results
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (14/04/2022)
Thursday 14 April 2022
Category: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Results
Budapest Kupa 7. forduló (13/04/2022)
Wednesday 13 April 2022
Category: Foot-O
Óbuda Belváros észak, Silvanus SE, Hungary
C pálya|Results
Budapest Kupa 7. forduló (13/04/2022)
Wednesday 13 April 2022
Category: Foot-O
Óbuda Belváros észak, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Results
Földvár Kupa (09/04/2022)
Saturday 9 April 2022
Category: Foot-O
Balatonföldvár, Zselic TFSE, Hungary
F21B|Results
Éjszakai Széria 1. forduló (08/04/2022)
Friday 8 April 2022
Category: Foot-O
Fazekas-hegy, MAFC - Silvanus SE, Hungary
A pálya|Results
Budapest Kupa 6. forduló (06/04/2022)
Wednesday 6 April 2022
Category: Foot-O
Gellérthegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Közepes|Results
Budapest Kupa 6. forduló (06/04/2022)
Wednesday 6 April 2022
Category: Foot-O
Gellérthegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Results
SG MTBO 2022 Long (03/04/2022)
Sunday 3 April 2022
Category: MTBO
Dobrava - sever, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 45 / 2. rész|Results
SG MTBO 2022 Long (03/04/2022)
Sunday 3 April 2022
Category: MTBO
Dobrava - sever, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 45 / 1. rész|Results
SG MTBO 2022 Middle (02/04/2022)
Saturday 2 April 2022
Category: MTBO
Dobrava - sever, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 45|Results
Budapest Kupa 5. forduló (30/03/2022)
Wednesday 30 March 2022
Category: Foot-O
Rege park, MOM Hegyvidéki Szabadidősport, Hungary
A pálya|Results
Szenior Ultra Hosszútávú Országos Bajnokság (27/03/2022)
Sunday 27 March 2022
Category: Foot-O
Gödöllő-Babatpuszta, BEAC - Gödöllői Kirchhofer József SE, Hungary
F60A|Results
Landesmeisterschaften Mixed Sprint Staffel (26/03/2022)
Saturday 26 March 2022
Category: Foot-O
Storchencamp - Rust, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
Offen Mixed, leg 1|Results
Landesmeisterschaften Sprint (26/03/2022)
Saturday 26 March 2022
Category: Foot-O
Storchencamp - Rust, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 15- Bgld. / 2. rész|Results
Landesmeisterschaften Sprint (26/03/2022)
Saturday 26 March 2022
Category: Foot-O
Storchencamp - Rust, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 15- Bgld. / 1. rész|Results
Budapest Kupa 4. forduló (23/03/2022)
Wednesday 23 March 2022
Category: Foot-O
Hárshegy, Tipo TKE, Hungary
A pálya|Results
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 1. forduló (19/03/2022)
Saturday 19 March 2022
Category: Foot-O
Medvehagyma tanösvény, Budakalászi SC, Hungary
E pálya|Results
Késő délutáni lámpás edzés 4. forduló (18/03/2022)
Friday 18 March 2022
Category: Foot-O
Hajógyári-sziget, BEAC - Silvanus SE, Hungary
A pálya|Results
Tavaszi Spartacus Kupa 1. nap (12/03/2022)
Saturday 12 March 2022
Category: Foot-O
Pákozdi-Ingókövek, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
OA|Results
III. Ladó-Rec Rogaining Kupa (06/03/2022)
Sunday 6 March 2022
Category: MTBO
Iharos, Homokbucka KKSzTFE, Hungary
6 órás MTBO egyéni / 2. rész|Results
III. Ladó-Rec Rogaining Kupa (06/03/2022)
Sunday 6 March 2022
Category: MTBO
Iharos, Homokbucka KKSzTFE, Hungary
6 órás MTBO egyéni / 1. rész|Results
TTEV-6 (05/03/2022)
Saturday 5 March 2022
Category: Foot-O
Vértesszőlős, Majálispark, Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE, Hungary
B pálya|Results
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (27/02/2022)
Sunday 27 February 2022
Category: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai TSZSE, Hungary
M60BR|Results
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (26/02/2022)
Saturday 26 February 2022
Category: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai TSZSE, Hungary
M60|Results
Majstrovstvá SR v LOB štafiet (20/02/2022)
Sunday 20 February 2022
Category: Ski-O
Skalka pri Kremnici, TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica, Slovakia
M110-, leg 1|Results
Majstrovstvá SR v LOB na stredných tratiach (19/02/2022)
Saturday 19 February 2022
Category: Ski-O
Skalka pri Kremnici, TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica, Slovakia
M55-E|Results
Késő délutáni lámpás edzés 3. forduló (11/02/2022)
Friday 11 February 2022
Category: Foot-O
Margitsziget (Észak), BEAC - Silvanus SE, Hungary
A pálya|Results
ÖM Lang, 4. Ski-O Austria Cup (06/02/2022)
Sunday 6 February 2022
Category: Ski-O
Bad Mitterndorf - Heilbrunn, Ski-O Austria, Austria
H 45-|Results
3. Ski-O Austria Cup (05/02/2022)
Saturday 5 February 2022
Category: Ski-O
Tauplitz Ort, Ski-O Austria, Austria
H 45-|Results
Silvanus téli edzéssorozat 9. forduló (30/01/2022)
Sunday 30 January 2022
Category: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
A pálya|Results
Késő délutáni lámpás edzés 2. forduló (07/01/2022)
Friday 7 January 2022
Category: Foot-O
Gellért-hegy, BEAC - Silvanus SE, Hungary
A pálya|Results
Wintertour 2. Lauf - Zimankó Kupa (02/01/2022)
Sunday 2 January 2022
Category: Foot-O
Sopron - Lővérek, SMAFC, Hungary
HE-LE|Results