RSS Feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (13.10.2019)
Sonntag 13 Oktober 2019
Kategorie: Foot-O
Losonc fürdő, Tipo TKE - ŠK Hadveo, Slovakia
M165A|Ergebnisse
Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság (12.10.2019)
Samstag 12 Oktober 2019
Kategorie: Foot-O
Losonc fürdő, Tipo TKE - ŠK Hadveo, Slovakia
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (10.10.2019)
Donnerstag 10 Oktober 2019
Kategorie: Foot-O
Farkas-erdő, Hungary
Rövid (futva)|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (10.10.2019)
Donnerstag 10 Oktober 2019
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (10.10.2019)
Donnerstag 10 Oktober 2019
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Ergebnisse
WMMTBOC Sprint (06.10.2019)
Sonntag 6 Oktober 2019
Kategorie: MTBO
Johanngeorgenstadt, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M 60 / 2. rész|Ergebnisse
WMMTBOC Sprint (06.10.2019)
Sonntag 6 Oktober 2019
Kategorie: MTBO
Johanngeorgenstadt, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M 60 / 1. rész|Ergebnisse
WMMTBOC Mass start (05.10.2019)
Samstag 5 Oktober 2019
Kategorie: MTBO
Fichtelberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 2. rész|Ergebnisse
WMMTBOC Mass start (05.10.2019)
Samstag 5 Oktober 2019
Kategorie: MTBO
Fichtelberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 1. rész|Ergebnisse
WMMTBOC Long distance (04.10.2019)
Freitag 4 Oktober 2019
Kategorie: MTBO
Rabenberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 2. rész|Ergebnisse
WMMTBOC Long distance (04.10.2019)
Freitag 4 Oktober 2019
Kategorie: MTBO
Rabenberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 1. rész|Ergebnisse
WMMTBOC Middle distance (03.10.2019)
Donnerstag 3 Oktober 2019
Kategorie: MTBO
Thalheim Bürgerwald, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
Tájkerékpáros Magyar Kupa 16. (29.09.2019)
Sonntag 29 September 2019
Kategorie: MTBO
Felsőtárkány-Sziklaforrás, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság (28.09.2019)
Samstag 28 September 2019
Kategorie: MTBO
Felsőtárkány-Sziklaforrás, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 12 (26.09.2019)
Donnerstag 26 September 2019
Kategorie: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság (22.09.2019)
Sonntag 22 September 2019
Kategorie: MTBO
Gulicska-tető, Diósgyőri TFC, Hungary
BÜXI-FUN MTBO (21.09.2019)
Samstag 21 September 2019
Kategorie: MTBO
Bükkszentkereszt, Diósgyőri TFC, Hungary
F50 / 2. rész|Ergebnisse
BÜXI-FUN MTBO (21.09.2019)
Samstag 21 September 2019
Kategorie: MTBO
Bükkszentkereszt, Diósgyőri TFC, Hungary
F50 / 1. rész|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 11. (19.09.2019)
Donnerstag 19 September 2019
Kategorie: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (15.09.2019)
Sonntag 15 September 2019
Kategorie: Foot-O
Kaposvári Egyetem, Zselic TFSE, Hungary
V165A, Strecke 1|Ergebnisse
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (14.09.2019)
Samstag 14 September 2019
Kategorie: Foot-O
Kaposvár - Belváros, Zselic TFSE, Hungary
F60-A|Ergebnisse
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (14.09.2019)
Samstag 14 September 2019
Kategorie: Foot-O
Kaposvár - Berzsenyi park, Zselic TFSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (12.09.2019)
Donnerstag 12 September 2019
Kategorie: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
10. MTBO Austria Cup (08.09.2019)
Sonntag 8 September 2019
Kategorie: MTBO
Aschbuch-Mühlgraben, HSV Feldbach, Austria
H 50-|Ergebnisse
ÖM Mitteldistanz, 9. MTBO Austria Cup (07.09.2019)
Samstag 7 September 2019
Kategorie: MTBO
Mühlgraben, HSV Feldbach, Austria
H 60-|Ergebnisse
Börzsönyi Makákó - Bike Adventure (31.08.2019)
Samstag 31 August 2019
Kategorie: MTBO
Észak-Börzsöny, Hungary
6 órás
3Sz/27 Városmajor (28.08.2019)
Mittwoch 28 August 2019
Kategorie: Foot-O
Városmajor, Tipo TKE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
MTBO Tipo Kupa 2. nap (25.08.2019)
Sonntag 25 August 2019
Kategorie: MTBO
Sukoró (Hurka-völgy), Tipo TKE, Hungary
M50 / 2. rész|Ergebnisse
MTBO Tipo Kupa 2. nap (25.08.2019)
Sonntag 25 August 2019
Kategorie: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
M50 / 1. rész|Ergebnisse
MTBO Tipo Kupa 1. nap (24.08.2019)
Samstag 24 August 2019
Kategorie: MTBO
Ingó-kő (Gádé-hegy), Tipo TKE, Hungary
Hungária Kupa Labirintus (18.08.2019)
Sonntag 18 August 2019
Kategorie: Foot-O
Csillagösvény, Maccabi VAC, Hungary
Rövid|Ergebnisse
Hungária Kupa Labirintus (18.08.2019)
Sonntag 18 August 2019
Kategorie: Foot-O
Csillagösvény, Maccabi VAC, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Hungária Kupa 3. nap (18.08.2019)
Sonntag 18 August 2019
Kategorie: Foot-O
Ópusztaszer, Maccabi VAC, Hungary
MW10DK|Ergebnisse
Hungária Kupa 3. nap (18.08.2019)
Sonntag 18 August 2019
Kategorie: Foot-O
Ópusztaszer, Maccabi VAC, Hungary
Open Advanced Long|Ergebnisse
3Sz/25 Víztorony (14.08.2019)
Mittwoch 14 August 2019
Kategorie: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
3Sz/25 Víztorony (14.08.2019)
Mittwoch 14 August 2019
Kategorie: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
Rövid|Ergebnisse
Viborg MTBO 6 days - Stage 6 (03.08.2019)
Samstag 3 August 2019
Kategorie: MTBO
Finderup, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (02.08.2019)
Freitag 2 August 2019
Kategorie: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 3. rész|Ergebnisse
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (02.08.2019)
Freitag 2 August 2019
Kategorie: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 2. rész|Ergebnisse
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (02.08.2019)
Freitag 2 August 2019
Kategorie: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 1. rész|Ergebnisse
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (01.08.2019)
Donnerstag 1 August 2019
Kategorie: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 3. rész|Ergebnisse
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (01.08.2019)
Donnerstag 1 August 2019
Kategorie: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 2. rész|Ergebnisse
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (01.08.2019)
Donnerstag 1 August 2019
Kategorie: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 1. rész|Ergebnisse
Viborg MTBO 6 days - Stage 3 (30.07.2019)
Dienstag 30 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Ebeltoft, Danish Orienteering Federation, Denmark
WMTBOC Model event forest (29.07.2019)
Montag 29 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Havredal Stendal, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 2 (29.07.2019)
Montag 29 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Havredal Stendal, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 1 (28.07.2019)
Sonntag 28 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Idrætshøjskolen, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60 / 2. rész|Ergebnisse
Viborg MTBO 6 days - Stage 1 (28.07.2019)
Sonntag 28 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Idrætshøjskolen, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60 / 1. rész|Ergebnisse
WMTBOC Model event Sprint (27.07.2019)
Samstag 27 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Viborg, Danish Orienteering Federation, Denmark
City Race Euro Tour Graz - Stage 3 (21.07.2019)
Sonntag 21 Juli 2019
Kategorie: Foot-O
City of Graz, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Ergebnisse
City Race Euro Tour Graz - Stage 2 (20.07.2019)
Samstag 20 Juli 2019
Kategorie: Foot-O
Geidorf Nord, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Ergebnisse
City Race Euro Tour Graz - Stage 1 (19.07.2019)
Freitag 19 Juli 2019
Kategorie: Foot-O
Rosenhain, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Ergebnisse
Silvanus vasárnap 8. (14.07.2019)
Sonntag 14 Juli 2019
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Silvanus vasárnap 8. (14.07.2019)
Sonntag 14 Juli 2019
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Rövid|Ergebnisse
Vértes Bike Adventure (13.07.2019)
Samstag 13 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Várgesztes, Hungary
3 órás|Ergebnisse
Kozma László emlékverseny 2. forduló (10.07.2019)
Mittwoch 10 Juli 2019
Kategorie: Foot-O
Békásmegyer (Nyugat), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
MTBO5Days E5 (08.07.2019)
Montag 8 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Kudypa na Ostende?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E4 (07.07.2019)
Sonntag 7 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Tůten Toushck-off, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E3 (06.07.2019)
Samstag 6 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Depa to tudády Sssíkáá?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days O-triatlon (05.07.2019)
Freitag 5 Juli 2019
Kategorie: Foot-O
Ostende, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M, Strecke 1|Ergebnisse
MTBO5Days E2 (05.07.2019)
Freitag 5 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Copa ten muničák?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E1 (04.07.2019)
Donnerstag 4 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Čípa je to Pytel?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E0 - Blinduro (03.07.2019)
Mittwoch 3 Juli 2019
Kategorie: MTBO
Krkavec, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
Middle|Ergebnisse
Dunakanyar MTBO 2. nap (30.06.2019)
Sonntag 30 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
Tájkerékpáros Sprint Országos Bajnokság, Dunakanyar MTBO 1. nap (29.06.2019)
Samstag 29 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (23.06.2019)
Sonntag 23 Juni 2019
Kategorie: Foot-O
Oszoly (Magyar Vár), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F250A, Strecke 1|Ergebnisse
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (22.06.2019)
Samstag 22 Juni 2019
Kategorie: Foot-O
Oszoly (Oszoly-erdő), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F60A|Ergebnisse
7. MTBO Austria Cup (22.06.2019)
Samstag 22 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Schönauer Wald, OLZ UNION Waldviertel–Orienteering Klosterneuburg, Austria
H 60-|Ergebnisse
MTBO - Training 3 (21.06.2019)
Freitag 21 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Langschlag, Austria
MTBO - Training 2 (21.06.2019)
Freitag 21 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 2
MTBO - Training 2 (21.06.2019)
Freitag 21 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 1
MTBO - Training 1 (21.06.2019)
Freitag 21 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (20.06.2019)
Donnerstag 20 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Tatai tóvidék, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Alsópark Kupa 3SZ/17 (19.06.2019)
Mittwoch 19 Juni 2019
Kategorie: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
A pálya|Ergebnisse
Alsópark Kupa 3SZ/17 (19.06.2019)
Mittwoch 19 Juni 2019
Kategorie: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
D pálya|Ergebnisse
Budapest Éjszakai Bajnokság (15.06.2019)
Samstag 15 Juni 2019
Kategorie: Foot-O
Jegenyevölgy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Ergebnisse
Heves Megyei Éjszakai Bajnokság (14.06.2019)
Freitag 14 Juni 2019
Kategorie: Foot-O
Felsőtárkány Vadaskert, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
F35B|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (13.06.2019)
Donnerstag 13 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 2. rész|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (13.06.2019)
Donnerstag 13 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 1. rész|Ergebnisse
MTBO - Training (09.06.2019)
Sonntag 9 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 2
MTBO - Training (09.06.2019)
Sonntag 9 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 1
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (06.06.2019)
Donnerstag 6 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (05.06.2019)
Mittwoch 5 Juni 2019
Kategorie: Foot-O
Hajógyári-sziget észak, Silvanus SE, Hungary
F35B|Ergebnisse
Latvia MTBO 3-days - Mass start (02.06.2019)
Sonntag 2 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Vārnukrogs, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Latvia MTBO 3-days - Middle (01.06.2019)
Samstag 1 Juni 2019
Kategorie: MTBO
Imanta, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Latvia MTBO 3-days - Sprint (31.05.2019)
Freitag 31 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Baloži, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Vasaras Magnēta 27.kārta (30.05.2019)
Donnerstag 30 Mai 2019
Kategorie: Foot-O
Podkājas, SAA Magnēts - IK Auseklis, Latvia
ÖM Sprint, 6. MTBO Austria Cup (26.05.2019)
Sonntag 26 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Ergebnisse
5. MTBO Austria Cup (25.05.2019)
Samstag 25 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Haiming - Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (23.05.2019)
Donnerstag 23 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Éjszakai Szabadedzés 1. (16.05.2019)
Donnerstag 16 Mai 2019
Kategorie: Foot-O
Kakukk-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16.05.2019)
Donnerstag 16 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Rövid|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16.05.2019)
Donnerstag 16 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16.05.2019)
Donnerstag 16 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Ergebnisse
Világnap Kupa (15.05.2019)
Mittwoch 15 Mai 2019
Kategorie: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Világnap Kupa (15.05.2019)
Mittwoch 15 Mai 2019
Kategorie: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Rövid|Ergebnisse
Szélrózsa Kupa - DAR Éjszakai Bajnokság (10.05.2019)
Freitag 10 Mai 2019
Kategorie: Foot-O
Bodoglár, Tipo TKE, Hungary
M40A|Ergebnisse
Kampusz tájfutó verseny (07.05.2019)
Dienstag 7 Mai 2019
Kategorie: Foot-O
Egyetemváros, BEAC, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
SG MTBO 2019 Long (05.05.2019)
Sonntag 5 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 2. rész|Ergebnisse
SG MTBO 2019 Long (05.05.2019)
Sonntag 5 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 1. rész|Ergebnisse
SG MTBO 2019 Middle (04.05.2019)
Samstag 4 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Dobrava-jug, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (02.05.2019)
Donnerstag 2 Mai 2019
Kategorie: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Pannon MTBO 2. nap (28.04.2019)
Sonntag 28 April 2019
Kategorie: MTBO
Vödörvölgy, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (27.04.2019)
Samstag 27 April 2019
Kategorie: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, Strecke 4|Ergebnisse
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (27.04.2019)
Samstag 27 April 2019
Kategorie: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, Strecke 2|Ergebnisse
Pannon MTBO 1. nap (27.04.2019)
Samstag 27 April 2019
Kategorie: MTBO
Öregoldal, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Nógrád Nagydíj Éjszakai (26.04.2019)
Freitag 26 April 2019
Kategorie: Foot-O
Hollókő - Méhes-oldal, Salgótarjáni Dornyay SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (25.04.2019)
Donnerstag 25 April 2019
Kategorie: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (25.04.2019)
Donnerstag 25 April 2019
Kategorie: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Ergebnisse
Szenior Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (13.04.2019)
Samstag 13 April 2019
Kategorie: Foot-O
Harangodi-erdő, Denevér BSzE, Hungary
F60A|Ergebnisse
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló (10.04.2019)
Mittwoch 10 April 2019
Kategorie: Foot-O
Óbuda-belváros, Silvanus SE, Hungary
F35B|Ergebnisse
Balaton MTBO 2. nap (07.04.2019)
Sonntag 7 April 2019
Kategorie: MTBO
Great Field, Hangya SE, Hungary
Balaton MTBO 1. nap (06.04.2019)
Samstag 6 April 2019
Kategorie: MTBO
Vineyard, Hangya SE, Hungary
Promontor Kupa (03.04.2019)
Mittwoch 3 April 2019
Kategorie: Foot-O
Arany János úti lakótelep, BEAC, Hungary
Park pálya|Ergebnisse
Promontor Kupa (03.04.2019)
Mittwoch 3 April 2019
Kategorie: Foot-O
Promontor, BEAC, Hungary
Hosszú pálya|Ergebnisse
3SZ/5 (27.03.2019)
Mittwoch 27 März 2019
Kategorie: Foot-O
Rege park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
MTBO - Training (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Kategorie: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 2. rész
MTBO - Training (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Kategorie: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 1. rész
2. WOLV-Cup (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Kategorie: Foot-O
Donauinsel – Jedleseer Aupark, OLT Transdanubien, Austria
Lang|Ergebnisse
3Sz/4 (20.03.2019)
Mittwoch 20 März 2019
Kategorie: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú technikás|Ergebnisse
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (16.03.2019)
Samstag 16 März 2019
Kategorie: Foot-O
Szálláskút - Nagy-Hallgató-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Silvanus vasárnap 1. (10.03.2019)
Sonntag 10 März 2019
Kategorie: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Rövid|Ergebnisse
Silvanus vasárnap 1. (10.03.2019)
Sonntag 10 März 2019
Kategorie: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Silvanus vasárnap 1. (10.03.2019)
Sonntag 10 März 2019
Kategorie: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Trükkös|Ergebnisse
Margitszigeti 3Sz (06.03.2019)
Mittwoch 6 März 2019
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Ergebnisse
Margitszigeti 3Sz (06.03.2019)
Mittwoch 6 März 2019
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
C pálya|Ergebnisse
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (03.03.2019)
Sonntag 3 März 2019
Kategorie: Foot-O
Izsák "Uzovics", Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (02.03.2019)
Samstag 2 März 2019
Kategorie: Foot-O
Izsák, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Majstrovstvá Slovenska v LOB na dlhých tratiach (16.02.2019)
Samstag 16 Februar 2019
Kategorie: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E|Ergebnisse
Silvanus SE téli edzéssorozat 11. (03.02.2019)
Sonntag 3 Februar 2019
Kategorie: Foot-O
Makkosmária (KFKI), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
TTEV-5 (02.02.2019)
Samstag 2 Februar 2019
Kategorie: Foot-O
Árki-erdő, ARAK, Hungary
A-pálya|Ergebnisse
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (20.01.2019)
Sonntag 20 Jänner 2019
Kategorie: Ski-O
Ramsau am Dachstein, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Ergebnisse
5. Ski-O Austria Cup (19.01.2019)
Samstag 19 Jänner 2019
Kategorie: Ski-O
Vorberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Ergebnisse
ÖM Sprint, 4. Ski-O Austria Cup (19.01.2019)
Samstag 19 Jänner 2019
Kategorie: Ski-O
Kulmberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Ergebnisse
Ski-O Tour E4 (18.01.2019)
Freitag 18 Jänner 2019
Kategorie: Ski-O
Royer-Pois, SK Haná Orienteering, Austria
OPEN|Ergebnisse