RSS kanál

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

2. AdvEnteCup (10.12.2017)
Neděle 10 prosinec 2017
Kategorie: Foot-O
Josef-Bohman-Hof, WAT-OL, Austria
Standard|Výsledky
Fejér Megyei Évadzáró (09.12.2017)
Sobota 9 prosinec 2017
Kategorie: Foot-O
Kiskotló (Zöld-hegy), ARAK, Hungary
A pálya|Výsledky
Mikulášske preteky (03.12.2017)
Neděle 3 prosinec 2017
Kategorie: Foot-O
Sad Janka Kráľa, ŠK VAZKA Bratislava, Slovakia
RD1|Výsledky
Mikulášske preteky (03.12.2017)
Neděle 3 prosinec 2017
Kategorie: Foot-O
Sad Janka Kráľa, ŠK VAZKA Bratislava, Slovakia
M19-|Výsledky
Fényszóró-hegy Kupa (25.11.2017)
Sobota 25 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
Szent Orbán-hegy, BEAC, Hungary
Hosszú / 2. rész|Výsledky
Fényszóró-hegy Kupa (25.11.2017)
Sobota 25 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
Fényszóró-hegy, BEAC, Hungary
Hosszú / 1. rész|Výsledky
Kozma László emlékverseny 5. forduló (15.11.2017)
Středa 15 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
József Attila lakótelep, Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
Őszi Boróka Kupa 2. nap (12.11.2017)
Neděle 12 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Výsledky
Őszi Boróka Kupa 1. nap (11.11.2017)
Sobota 11 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Výsledky
Edzés (10.11.2017)
Pátek 10 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
Kaskantyú, Kisborókás, Hungary
A pálya
Vakondok Kupa (08.11.2017)
Středa 8 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
MOM Park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Rövid|Výsledky
Vakondok Kupa (08.11.2017)
Středa 8 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
MOM Park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hosszú|Výsledky
Hévíz Kupa (05.11.2017)
Neděle 5 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
Hévíz, Zalaegerszegi TFC, Hungary
F35|Výsledky
Kozma László emlékverseny 4. forduló (01.11.2017)
Středa 1 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
Hajógyári-sziget (észak), Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
Kozma László emlékverseny 4. forduló (01.11.2017)
Středa 1 listopad 2017
Kategorie: Foot-O
Hajógyári-sziget (észak), Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Trükkös|Výsledky
Őszi Spartacus Kupa 2. nap (29.10.2017)
Neděle 29 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Csákberény - Őr-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
M55|Výsledky
Őszi Spartacus Kupa Gellért-hegyi prológ (27.10.2017)
Pátek 27 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
F35B|Výsledky
Vöslauer Stadtmeisterschaften (26.10.2017)
Čtvrtek 26 říjen 2017
Kategorie: MTBO
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H fast|Výsledky
Vöslauer Stadtmeisterschaften (26.10.2017)
Čtvrtek 26 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H 16- / 2. rész|Výsledky
Vöslauer Stadtmeisterschaften (26.10.2017)
Čtvrtek 26 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H 16- / 1. rész|Výsledky
Wiener Neustädter Stadtmeisterschaft (26.10.2017)
Čtvrtek 26 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Akademiepark-West, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 55-|Výsledky
Wiener Schulcup 2. Lauf (24.10.2017)
Úterý 24 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Donauinsel-Praterbrücke, Wiener Schulcup, Austria
H Gäste / 2. rész|Výsledky
Wiener Schulcup 2. Lauf (24.10.2017)
Úterý 24 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Donauinsel-Praterbrücke, Wiener Schulcup, Austria
H Gäste / 1. rész|Výsledky
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (22.10.2017)
Neděle 22 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
F230, úsek 3|Výsledky
Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság (21.10.2017)
Sobota 21 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
F55A|Výsledky
Városi Tájfutó Bajnokság 6. forduló (19.10.2017)
Čtvrtek 19 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Paks, Fehérlófia SE - Paksi SE, Hungary
F21 - C2 pálya|Výsledky
Városi Tájfutó Bajnokság 6. forduló (19.10.2017)
Čtvrtek 19 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Paks, Fehérlófia SE - Paksi SE, Hungary
F21 - C1 pálya|Výsledky
3SZ/35 (18.10.2017)
Středa 18 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Vérmező, Silvanus SE, Hungary
Közepes|Výsledky
3SZ/35 (18.10.2017)
Středa 18 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Vérmező, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
LAWA Sports Nightcup (12.10.2017)
Čtvrtek 12 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Großmittel, LAWA Sports, Austria
Bahn A1|Výsledky
13. NOLV-Cup (11.10.2017)
Středa 11 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Edlitz-Bindergraben, HSV Pinkafeld, Austria
Bahn A|Výsledky
MTBO Deutschland-Cup - Middle (08.10.2017)
Neděle 8 říjen 2017
Kategorie: MTBO
Rabenberg, SV Sachsen 90 Werdau e. V., Germany
M60|Výsledky
MTBO Deutschland-Cup - Long (07.10.2017)
Sobota 7 říjen 2017
Kategorie: MTBO
Rabenberg, SV Sachsen 90 Werdau e. V., Germany
M60|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (05.10.2017)
Čtvrtek 5 říjen 2017
Kategorie: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Výsledky
Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló (04.10.2017)
Středa 4 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
F35B|Výsledky
Kalocsa Kupa 2. nap (01.10.2017)
Neděle 1 říjen 2017
Kategorie: Foot-O
Ágasegyháza-Zsombosdűlő, Kalocsai SE, Hungary
M40A|Výsledky
Kaszáspók Hegedűsökkel (27.09.2017)
Středa 27 září 2017
Kategorie: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla SE, Hungary
Kaszáspók A|Výsledky
Kaszáspók Hegedűsökkel (27.09.2017)
Středa 27 září 2017
Kategorie: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla SE, Hungary
Madárpók A|Výsledky
West MTBO Kupa 2. nap (24.09.2017)
Neděle 24 září 2017
Kategorie: MTBO
Parkerdőn innen - Parkerdőn túl, MTBO szakág, Hungary
M50|Výsledky
West MTBO Kupa 1. nap (23.09.2017)
Sobota 23 září 2017
Kategorie: MTBO
Parkerdő, MTBO szakág, Hungary
M50|Výsledky
Sprint edzés (21.09.2017)
Čtvrtek 21 září 2017
Kategorie: Foot-O
Bika-domb, Hungary
Rövid
Sprint edzés (21.09.2017)
Čtvrtek 21 září 2017
Kategorie: Foot-O
Bika-domb, Hungary
Hosszú
Kampusz Tájfutó Verseny (20.09.2017)
Středa 20 září 2017
Kategorie: Foot-O
Egyetemváros, BTFSZ, Hungary
Hosszú|Výsledky
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (17.09.2017)
Neděle 17 září 2017
Kategorie: Foot-O
Gyula - Törökzug, Maccabi VAC, Hungary
V165, úsek 3|Výsledky
Békés Kupa (15.09.2017)
Pátek 15 září 2017
Kategorie: Foot-O
Szabadkígyós, kastélypark, Békés megyei TFSz - Csipa SE, Hungary
Kék|Výsledky
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló (13.09.2017)
Středa 13 září 2017
Kategorie: Foot-O
Városliget, Silvanus SE, Hungary
Nyílt|Výsledky
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Csapatbajnokság (10.09.2017)
Neděle 10 září 2017
Kategorie: Foot-O
Miskolc - Egyetemváros, Diósgyőri TFC, Hungary
F21B|Výsledky
Eötvös Loránd emlékverseny (09.09.2017)
Sobota 9 září 2017
Kategorie: Foot-O
Kastélypark - Gödöllő, BEAC, Hungary
F21B|Výsledky
Vizsla Kupa Sprint (06.09.2017)
Středa 6 září 2017
Kategorie: Foot-O
Budaörs lakótelep, Vizsla SE, Hungary
Kék|Výsledky
Vizsla Kupa Sprint (06.09.2017)
Středa 6 září 2017
Kategorie: Foot-O
Budaörs lakótelep, Vizsla SE, Hungary
Barna|Výsledky
MTBO Tipo Kupa 2. nap (03.09.2017)
Neděle 3 září 2017
Kategorie: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
M50|Výsledky
MTBO Tipo Kupa 1. nap (02.09.2017)
Sobota 2 září 2017
Kategorie: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
M50|Výsledky
Lendületben Gyál 2017 (26.08.2017)
Sobota 26 srpen 2017
Kategorie: Foot-O
Gyál 1, Apex Optimista SE, Hungary
F 10km|Výsledky
Training Juli 2017 (23.08.2017)
Středa 23 srpen 2017
Kategorie: Foot-O
St. Jakob im Walde, HSV Pinkafeld, Austria
lang
Silvanus vasárnap 9. (20.08.2017)
Neděle 20 srpen 2017
Kategorie: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Közepes|Výsledky
Silvanus vasárnap 9. (20.08.2017)
Neděle 20 srpen 2017
Kategorie: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
WMMTBOC Sprint (30.07.2017)
Neděle 30 červenec 2017
Kategorie: MTBO
"Le Campus" Orléans-La-Source, ASCO Orléans - COPS91, France
M55 / 2. rész|Výsledky
WMMTBOC Sprint (30.07.2017)
Neděle 30 červenec 2017
Kategorie: MTBO
"Le Campus" Orléans-La-Source, ASCO Orléans - COPS91, France
M55 / 1. rész|Výsledky
Zebegény MTBO Középtáv (23.07.2017)
Neděle 23 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Törökmező, Diósgyőri TFC, Hungary
M50|Výsledky
Zebegény MTBO Éjszakai (21.07.2017)
Pátek 21 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Zebegény, Diósgyőri TFC, Hungary
A pálya|Výsledky
ÖM Langdistanz, 10. MTBO Austria Cup (16.07.2017)
Neděle 16 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Vöslauerhütte - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55|Výsledky
9. MTBO Austria Cup (15.07.2017)
Sobota 15 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Bad Vöslau - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 2. rész|Výsledky
9. MTBO Austria Cup (15.07.2017)
Sobota 15 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Bad Vöslau - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 1. rész|Výsledky
ÖM Sprint, 8. MTBO Austria Cup (15.07.2017)
Sobota 15 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Blumau-Neurißhof, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 2. rész|Výsledky
ÖM Sprint, 8. MTBO Austria Cup (15.07.2017)
Sobota 15 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Blumau-Neurißhof, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 1. rész|Výsledky
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (12.07.2017)
Středa 12 červenec 2017
Kategorie: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
F35B|Výsledky
MTBO5Days E4 (09.07.2017)
Neděle 9 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Z Mrtníkuvstání, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Výsledky
MTBO5Days E3 (08.07.2017)
Sobota 8 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Radost na Dobříčsku, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Výsledky
MTBO5Days Czech Relay Championships (07.07.2017)
Pátek 7 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Peklo nad Střelou, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M120, úsek 1|Výsledky
MTBO5Days Duathlon relay (06.07.2017)
Čtvrtek 6 červenec 2017
Kategorie: Foot-O
Pekelné FootO, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M, úsek 1
MTBO5Days E2 (06.07.2017)
Čtvrtek 6 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Splašené plasy, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Výsledky
MTBO5Days E1 (05.07.2017)
Středa 5 červenec 2017
Kategorie: MTBO
Letecký den v Plasích, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Výsledky
Orientierungslauf Treff 5 (30.06.2017)
Pátek 30 červen 2017
Kategorie: Foot-O
Schöckl-Plateau, SU Schöckl Orienteering, Austria
SCHWARZ
POLAND CUP Long (25.06.2017)
Neděle 25 červen 2017
Kategorie: MTBO
Praski Trakt, KS Artemis, Poland
M55|Výsledky
POLAND CUP Sprint (24.06.2017)
Sobota 24 červen 2017
Kategorie: MTBO
Piekielna Góra, KS Artemis, Poland
M55|Výsledky
POLAND CUP Middle (24.06.2017)
Sobota 24 červen 2017
Kategorie: MTBO
Polanica-Zdrój, KS Artemis, Poland
M55|Výsledky
Gazdagrét Kupa (21.06.2017)
Středa 21 červen 2017
Kategorie: Foot-O
Nagy-Gazdagrét, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Plusz|Výsledky
Gazdagrét Kupa (21.06.2017)
Středa 21 červen 2017
Kategorie: Foot-O
Nagy-Gazdagrét, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Výsledky
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (10.06.2017)
Sobota 10 červen 2017
Kategorie: Foot-O
Mogyoró-hegy, Hegyisport Szentendre E, Hungary
F55A|Výsledky
I. Trochár Kupa (07.06.2017)
Středa 7 červen 2017
Kategorie: Foot-O
Bika-domb, Diósgyőri TFC, Hungary
Közepes|Výsledky
I. Trochár Kupa (07.06.2017)
Středa 7 červen 2017
Kategorie: Foot-O
Bika-domb, Diósgyőri TFC, Hungary
Hosszú|Výsledky
Fejér Megyei Éjszakai Bajnokság (06.06.2017)
Úterý 6 červen 2017
Kategorie: Foot-O
Gém-hegy Dél, ARAK, Hungary
A pálya|Výsledky
7. MTBO Austria Cup (05.06.2017)
Pondělí 5 červen 2017
Kategorie: MTBO
Grafenschleg-Guttenberg, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 50-|Výsledky
6. MTBO Austria Cup (04.06.2017)
Neděle 4 červen 2017
Kategorie: MTBO
Zwettl-Koblhof, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 50-|Výsledky
5. MTBO Austria Cup (03.06.2017)
Sobota 3 červen 2017
Kategorie: MTBO
Dietmanns-Nordwest, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 50-|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (01.06.2017)
Čtvrtek 1 červen 2017
Kategorie: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Výsledky
Kozma László emlékverseny II. (31.05.2017)
Středa 31 květen 2017
Kategorie: Foot-O
Hajógyári-sziget, Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
BringaGyúró (27.05.2017)
Sobota 27 květen 2017
Kategorie: MTBO
Gyúró, Hungary
Hosszútáv|Výsledky
Éjszakai szabadedzés 1 (25.05.2017)
Čtvrtek 25 květen 2017
Kategorie: Foot-O
Pozsonyi-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (25.05.2017)
Čtvrtek 25 květen 2017
Kategorie: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Výsledky
Kräftereich-OL-Joglland (21.05.2017)
Neděle 21 květen 2017
Kategorie: Foot-O
St. Jakob im Walde, SU Schöckl Orienteering, Austria
H 40- Bgl|Výsledky
Szélrózsa Kupa (19.05.2017)
Pátek 19 květen 2017
Kategorie: Foot-O
Nagy-Hársas, Tipo TKE, Hungary
F45A|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (18.05.2017)
Čtvrtek 18 květen 2017
Kategorie: MTBO
Baross Gábor telep - Budatétény, Hungary
Hosszú|Výsledky
Postás Éjszakai Kupa (12.05.2017)
Pátek 12 květen 2017
Kategorie: Foot-O
Sarlósár, Postás SE, Hungary
F55B|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (11.05.2017)
Čtvrtek 11 květen 2017
Kategorie: MTBO
Budakeszi - János-hegy, Hungary
Hosszú|Výsledky
Kampusz Tájfutó Verseny (10.05.2017)
Středa 10 květen 2017
Kategorie: Foot-O
Egyetemváros, Hegyvidék-KFKI Optimista Sportklub, Hungary
Hosszú|Výsledky
3Sz-Hidegkút Kupa (03.05.2017)
Středa 3 květen 2017
Kategorie: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Výsledky
Pannon MTBO 2. nap (30.04.2017)
Neděle 30 duben 2017
Kategorie: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
M50|Výsledky
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (29.04.2017)
Sobota 29 duben 2017
Kategorie: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
Masters, úsek 4|Výsledky
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (29.04.2017)
Sobota 29 duben 2017
Kategorie: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
Masters, úsek 2|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (27.04.2017)
Čtvrtek 27 duben 2017
Kategorie: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Výsledky
Kozma László emlékverseny I. (26.04.2017)
Středa 26 duben 2017
Kategorie: Foot-O
Soroksár-Pestszenterzsébet, Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
4. MTBO Austria Cup (23.04.2017)
Neděle 23 duben 2017
Kategorie: MTBO
Kroppiwald-Hirzenriegel, HSV Feldbach, Austria
H 50-|Výsledky
ÖM Mitteldistanz, 3. MTBO Austria Cup (22.04.2017)
Sobota 22 duben 2017
Kategorie: MTBO
Kroppiwald-Hirzenriegel, HSV Feldbach, Austria
H 50-|Výsledky
Silvanus hétfő (17.04.2017)
Pondělí 17 duben 2017
Kategorie: Foot-O
Péterhalom, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
SG MTBO 2017 Middle (09.04.2017)
Neděle 9 duben 2017
Kategorie: MTBO
Brda, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 50|Výsledky
SG MTBO 2017 Sprint (08.04.2017)
Sobota 8 duben 2017
Kategorie: MTBO
Dobrava, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 50|Výsledky
3SZ Cinkota (05.04.2017)
Středa 5 duben 2017
Kategorie: Foot-O
Cinkotai-erdő, Tipo TKE, Hungary
Nagyobbik pálya|Výsledky
Balaton MTBO Középtáv (01.04.2017)
Sobota 1 duben 2017
Kategorie: MTBO
300 éves tölgy, Hangya SZKE, Hungary
M50|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (30.03.2017)
Čtvrtek 30 březen 2017
Kategorie: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (30.03.2017)
Čtvrtek 30 březen 2017
Kategorie: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Výsledky
2. NOLV Cup (29.03.2017)
Středa 29 březen 2017
Kategorie: Foot-O
Neunkirchen, FUN-OL NÖ, Austria
Bahn A / 2. rész|Výsledky
2. NOLV Cup (29.03.2017)
Středa 29 březen 2017
Kategorie: Foot-O
Neunkirchen, FUN-OL NÖ, Austria
Bahn A / 1. rész|Výsledky
Eisenerzer Schul Ski-OL (28.03.2017)
Úterý 28 březen 2017
Kategorie: Ski-O
Eisenerzer Ramsau, Naturfreunde Steiermark, Austria
lang
3SZ/6 (22.03.2017)
Středa 22 březen 2017
Kategorie: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
Extra hosszú|Výsledky
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (19.03.2017)
Neděle 19 březen 2017
Kategorie: Foot-O
Szépvízér - Német-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
M50A|Výsledky
Tavasz Kupa - DAR Hosszútávú Bajnokság (15.03.2017)
Středa 15 březen 2017
Kategorie: Foot-O
Bátaapáti, Hutai-gerinc, Kalocsai SE, Hungary
F50AH|Výsledky
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (05.03.2017)
Neděle 5 březen 2017
Kategorie: Foot-O
Kaskantyú - Hemző-sor, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Výsledky
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (04.03.2017)
Sobota 4 březen 2017
Kategorie: Foot-O
Kaskantyú, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Výsledky
Margitszigeti 3Sz (01.03.2017)
Středa 1 březen 2017
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
Pontbegyűjtő|Výsledky
Margitszigeti 3Sz (01.03.2017)
Středa 1 březen 2017
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Výsledky
Silvanus SE téli edzés (26.02.2017)
Neděle 26 únor 2017
Kategorie: Foot-O
Makkosmária, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
Újhegy Kupa (22.02.2017)
Středa 22 únor 2017
Kategorie: Foot-O
Sportliget, Silvanus SE, Hungary
Hosszú / 2. rész|Výsledky
Újhegy Kupa (22.02.2017)
Středa 22 únor 2017
Kategorie: Foot-O
Újhegyi lakótelep, Silvanus SE, Hungary
Hosszú / 1. rész|Výsledky
7. Ski-O Austria Cup (19.02.2017)
Neděle 19 únor 2017
Kategorie: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
H 45-|Výsledky
Ski-O ÖM Mixed-Sprint-Staffel (19.02.2017)
Neděle 19 únor 2017
Kategorie: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
Offen, úsek 4|Výsledky
Ski-O ÖM Mixed-Sprint-Staffel (19.02.2017)
Neděle 19 únor 2017
Kategorie: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
Offen, úsek 2|Výsledky
ÖM Mittel, 6. Ski-O Austria Cup (18.02.2017)
Sobota 18 únor 2017
Kategorie: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
H 45-|Výsledky
SRJ v LOB na dlhej trati (05.02.2017)
Neděle 5 únor 2017
Kategorie: Ski-O
Gašparova Baba, AŠK Pezinok, Slovakia
M35-|Výsledky
5. Ski-O Austria Cup (29.01.2017)
Neděle 29 leden 2017
Kategorie: Ski-O
Ebenwaldhöhe, ÖFOL - Referat Ski-OL, Austria
H 45-|Výsledky
Ski-O ÖM Staffel (28.01.2017)
Sobota 28 leden 2017
Kategorie: Ski-O
Ebenwaldhöhe, ÖFOL - Referat Ski-OL, Austria
H 40-, úsek 1|Výsledky