RSS voog

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

2. AdvEnteCup (2017-12-10)
pühapäev 10 detsember 2017
Kategooria: Foot-O
Josef-Bohman-Hof, WAT-OL, Austria
Standard|Tulemused
Fejér Megyei Évadzáró (2017-12-09)
laupäev 9 detsember 2017
Kategooria: Foot-O
Kiskotló (Zöld-hegy), ARAK, Hungary
A pálya|Tulemused
Mikulášske preteky (2017-12-03)
pühapäev 3 detsember 2017
Kategooria: Foot-O
Sad Janka Kráľa, ŠK VAZKA Bratislava, Slovakia
RD1|Tulemused
Mikulášske preteky (2017-12-03)
pühapäev 3 detsember 2017
Kategooria: Foot-O
Sad Janka Kráľa, ŠK VAZKA Bratislava, Slovakia
M19-|Tulemused
Fényszóró-hegy Kupa (2017-11-25)
laupäev 25 november 2017
Kategooria: Foot-O
Szent Orbán-hegy, BEAC, Hungary
Hosszú / 2. rész|Tulemused
Fényszóró-hegy Kupa (2017-11-25)
laupäev 25 november 2017
Kategooria: Foot-O
Fényszóró-hegy, BEAC, Hungary
Hosszú / 1. rész|Tulemused
MTBO Évadzáró 2017. (2017-11-18)
laupäev 18 november 2017
Kategooria: MTBO
Döbrönte, Hungary
5 órás|Tulemused
Kozma László emlékverseny 5. forduló (2017-11-15)
kolmapäev 15 november 2017
Kategooria: Foot-O
József Attila lakótelep, Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
Őszi Boróka Kupa 2. nap (2017-11-12)
pühapäev 12 november 2017
Kategooria: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Tulemused
Őszi Boróka Kupa 1. nap (2017-11-11)
laupäev 11 november 2017
Kategooria: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Tulemused
Edzés (2017-11-10)
reede 10 november 2017
Kategooria: Foot-O
Kaskantyú, Kisborókás, Hungary
A pálya
Vakondok Kupa (2017-11-08)
kolmapäev 8 november 2017
Kategooria: Foot-O
MOM Park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Rövid|Tulemused
Vakondok Kupa (2017-11-08)
kolmapäev 8 november 2017
Kategooria: Foot-O
MOM Park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hosszú|Tulemused
Hévíz Kupa (2017-11-05)
pühapäev 5 november 2017
Kategooria: Foot-O
Hévíz, Zalaegerszegi TFC, Hungary
F35|Tulemused
Kozma László emlékverseny 4. forduló (2017-11-01)
kolmapäev 1 november 2017
Kategooria: Foot-O
Hajógyári-sziget (észak), Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
Kozma László emlékverseny 4. forduló (2017-11-01)
kolmapäev 1 november 2017
Kategooria: Foot-O
Hajógyári-sziget (észak), Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Trükkös|Tulemused
Őszi Spartacus Kupa 2. nap (2017-10-29)
pühapäev 29 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Csákberény - Őr-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
M55|Tulemused
Őszi Spartacus Kupa Gellért-hegyi prológ (2017-10-27)
reede 27 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
F35B|Tulemused
Vöslauer Stadtmeisterschaften (2017-10-26)
neljapäev 26 oktoober 2017
Kategooria: MTBO
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H fast|Tulemused
Vöslauer Stadtmeisterschaften (2017-10-26)
neljapäev 26 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H 16- / 2. rész|Tulemused
Vöslauer Stadtmeisterschaften (2017-10-26)
neljapäev 26 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H 16- / 1. rész|Tulemused
Wiener Neustädter Stadtmeisterschaft (2017-10-26)
neljapäev 26 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Akademiepark-West, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 55-|Tulemused
Wiener Schulcup 2. Lauf (2017-10-24)
teisipäev 24 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Donauinsel-Praterbrücke, Wiener Schulcup, Austria
H Gäste / 2. rész|Tulemused
Wiener Schulcup 2. Lauf (2017-10-24)
teisipäev 24 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Donauinsel-Praterbrücke, Wiener Schulcup, Austria
H Gäste / 1. rész|Tulemused
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (2017-10-22)
pühapäev 22 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
F230, vahetus 3|Tulemused
Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság (2017-10-21)
laupäev 21 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
F55A|Tulemused
Városi Tájfutó Bajnokság 6. forduló (2017-10-19)
neljapäev 19 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Paks, Fehérlófia SE - Paksi SE, Hungary
F21 - C2 pálya|Tulemused
Városi Tájfutó Bajnokság 6. forduló (2017-10-19)
neljapäev 19 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Paks, Fehérlófia SE - Paksi SE, Hungary
F21 - C1 pálya|Tulemused
3SZ/35 (2017-10-18)
kolmapäev 18 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Vérmező, Silvanus SE, Hungary
Közepes|Tulemused
3SZ/35 (2017-10-18)
kolmapäev 18 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Vérmező, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
LAWA Sports Nightcup (2017-10-12)
neljapäev 12 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Großmittel, LAWA Sports, Austria
Bahn A1|Tulemused
13. NOLV-Cup (2017-10-11)
kolmapäev 11 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Edlitz-Bindergraben, HSV Pinkafeld, Austria
Bahn A|Tulemused
MTBO Deutschland-Cup - Middle (2017-10-08)
pühapäev 8 oktoober 2017
Kategooria: MTBO
Rabenberg, SV Sachsen 90 Werdau e. V., Germany
M60|Tulemused
MTBO Deutschland-Cup - Long (2017-10-07)
laupäev 7 oktoober 2017
Kategooria: MTBO
Rabenberg, SV Sachsen 90 Werdau e. V., Germany
M60|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (2017-10-05)
neljapäev 5 oktoober 2017
Kategooria: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Tulemused
Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló (2017-10-04)
kolmapäev 4 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
F35B|Tulemused
Kalocsa Kupa 2. nap (2017-10-01)
pühapäev 1 oktoober 2017
Kategooria: Foot-O
Ágasegyháza-Zsombosdűlő, Kalocsai SE, Hungary
M40A|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (2017-09-28)
neljapäev 28 september 2017
Kategooria: MTBO
Péterhalom, Hungary
Hosszú|Tulemused
Kaszáspók Hegedűsökkel (2017-09-27)
kolmapäev 27 september 2017
Kategooria: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla SE, Hungary
Kaszáspók A|Tulemused
Kaszáspók Hegedűsökkel (2017-09-27)
kolmapäev 27 september 2017
Kategooria: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla SE, Hungary
Madárpók A|Tulemused
West MTBO Kupa 2. nap (2017-09-24)
pühapäev 24 september 2017
Kategooria: MTBO
Parkerdőn innen - Parkerdőn túl, MTBO szakág, Hungary
M50|Tulemused
West MTBO Kupa 1. nap (2017-09-23)
laupäev 23 september 2017
Kategooria: MTBO
Parkerdő, MTBO szakág, Hungary
M50|Tulemused
Sprint edzés (2017-09-21)
neljapäev 21 september 2017
Kategooria: Foot-O
Bika-domb, Hungary
Rövid
Sprint edzés (2017-09-21)
neljapäev 21 september 2017
Kategooria: Foot-O
Bika-domb, Hungary
Hosszú
Kampusz Tájfutó Verseny (2017-09-20)
kolmapäev 20 september 2017
Kategooria: Foot-O
Egyetemváros, BTFSZ, Hungary
Hosszú|Tulemused
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (2017-09-17)
pühapäev 17 september 2017
Kategooria: Foot-O
Gyula - Törökzug, Maccabi VAC, Hungary
V165, vahetus 3|Tulemused
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (2017-09-16)
laupäev 16 september 2017
Kategooria: Foot-O
Gyula - Belváros, Maccabi VAC, Hungary
F55-A|Tulemused
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (2017-09-16)
laupäev 16 september 2017
Kategooria: Foot-O
Gyula - Várfürdő, Maccabi VAC, Hungary
F55-1|Tulemused
Békés Kupa (2017-09-15)
reede 15 september 2017
Kategooria: Foot-O
Szabadkígyós, kastélypark, Békés megyei TFSz - Csipa SE, Hungary
Kék|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (2017-09-14)
neljapäev 14 september 2017
Kategooria: MTBO
Hármashatárhegy, Hungary
Hosszú|Tulemused
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló (2017-09-13)
kolmapäev 13 september 2017
Kategooria: Foot-O
Városliget, Silvanus SE, Hungary
Nyílt|Tulemused
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló (2017-09-13)
kolmapäev 13 september 2017
Kategooria: Foot-O
Városliget, Silvanus SE, Hungary
F35B|Tulemused
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Csapatbajnokság (2017-09-10)
pühapäev 10 september 2017
Kategooria: Foot-O
Miskolc - Egyetemváros, Diósgyőri TFC, Hungary
F21B|Tulemused
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság (2017-09-10)
pühapäev 10 september 2017
Kategooria: MTBO
Vásárhely-tető, Diósgyőri TFC, Hungary
F50|Tulemused
Eötvös Loránd emlékverseny (2017-09-09)
laupäev 9 september 2017
Kategooria: Foot-O
Kastélypark - Gödöllő, BEAC, Hungary
F21B|Tulemused
Vizsla Kupa Sprint (2017-09-06)
kolmapäev 6 september 2017
Kategooria: Foot-O
Budaörs lakótelep, Vizsla SE, Hungary
Kék|Tulemused
Vizsla Kupa Sprint (2017-09-06)
kolmapäev 6 september 2017
Kategooria: Foot-O
Budaörs lakótelep, Vizsla SE, Hungary
Barna|Tulemused
MTBO Tipo Kupa 2. nap (2017-09-03)
pühapäev 3 september 2017
Kategooria: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
M50|Tulemused
MTBO Tipo Kupa 1. nap (2017-09-02)
laupäev 2 september 2017
Kategooria: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
M50|Tulemused
Lendületben Gyál 2017 (2017-08-26)
laupäev 26 august 2017
Kategooria: Foot-O
Gyál 1, Apex Optimista SE, Hungary
F 10km|Tulemused
Training Juli 2017 (2017-08-23)
kolmapäev 23 august 2017
Kategooria: Foot-O
St. Jakob im Walde, HSV Pinkafeld, Austria
lang
Silvanus vasárnap 9. (2017-08-20)
pühapäev 20 august 2017
Kategooria: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Közepes|Tulemused
Silvanus vasárnap 9. (2017-08-20)
pühapäev 20 august 2017
Kategooria: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
WMMTBOC Sprint (2017-07-30)
pühapäev 30 juuli 2017
Kategooria: MTBO
"Le Campus" Orléans-La-Source, ASCO Orléans - COPS91, France
M55 / 2. rész|Tulemused
WMMTBOC Sprint (2017-07-30)
pühapäev 30 juuli 2017
Kategooria: MTBO
"Le Campus" Orléans-La-Source, ASCO Orléans - COPS91, France
M55 / 1. rész|Tulemused
Zebegény MTBO Középtáv (2017-07-23)
pühapäev 23 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Törökmező, Diósgyőri TFC, Hungary
M50|Tulemused
Zebegény MTBO Hosszútávú Országos Bajnokság (2017-07-22)
laupäev 22 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Törökmező, Diósgyőri TFC, Hungary
M50|Tulemused
Zebegény MTBO Éjszakai (2017-07-21)
reede 21 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Zebegény, Diósgyőri TFC, Hungary
A pálya|Tulemused
ÖM Langdistanz, 10. MTBO Austria Cup (2017-07-16)
pühapäev 16 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Vöslauerhütte - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55|Tulemused
9. MTBO Austria Cup (2017-07-15)
laupäev 15 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Bad Vöslau - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 2. rész|Tulemused
9. MTBO Austria Cup (2017-07-15)
laupäev 15 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Bad Vöslau - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 1. rész|Tulemused
ÖM Sprint, 8. MTBO Austria Cup (2017-07-15)
laupäev 15 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Blumau-Neurißhof, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 2. rész|Tulemused
ÖM Sprint, 8. MTBO Austria Cup (2017-07-15)
laupäev 15 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Blumau-Neurißhof, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 1. rész|Tulemused
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (2017-07-12)
kolmapäev 12 juuli 2017
Kategooria: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
F35B|Tulemused
MTBO5Days E4 (2017-07-09)
pühapäev 9 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Z Mrtníkuvstání, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Tulemused
MTBO5Days E3 (2017-07-08)
laupäev 8 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Radost na Dobříčsku, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Tulemused
MTBO5Days Czech Relay Championships (2017-07-07)
reede 7 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Peklo nad Střelou, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M120, vahetus 1|Tulemused
MTBO5Days Duathlon relay (2017-07-06)
neljapäev 6 juuli 2017
Kategooria: Foot-O
Pekelné FootO, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M, vahetus 1
MTBO5Days E2 (2017-07-06)
neljapäev 6 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Splašené plasy, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Tulemused
MTBO5Days E1 (2017-07-05)
kolmapäev 5 juuli 2017
Kategooria: MTBO
Letecký den v Plasích, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Tulemused
Orientierungslauf Treff 5 (2017-06-30)
reede 30 juuni 2017
Kategooria: Foot-O
Schöckl-Plateau, SU Schöckl Orienteering, Austria
SCHWARZ
POLAND CUP Long (2017-06-25)
pühapäev 25 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Praski Trakt, KS Artemis, Poland
M55|Tulemused
POLAND CUP Sprint (2017-06-24)
laupäev 24 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Piekielna Góra, KS Artemis, Poland
M55|Tulemused
POLAND CUP Middle (2017-06-24)
laupäev 24 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Polanica-Zdrój, KS Artemis, Poland
M55|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 11. (2017-06-22)
neljapäev 22 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Hármashatárhegy, Hungary
Hosszú|Tulemused
Gazdagrét Kupa (2017-06-21)
kolmapäev 21 juuni 2017
Kategooria: Foot-O
Nagy-Gazdagrét, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Plusz|Tulemused
Gazdagrét Kupa (2017-06-21)
kolmapäev 21 juuni 2017
Kategooria: Foot-O
Nagy-Gazdagrét, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Tulemused
Vértes Bike Adventure (2017-06-18)
pühapäev 18 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Vértes hg., Hungary
Hosszú|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (2017-06-15)
neljapäev 15 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Tatai tóvidék, Hungary
Hosszú|Tulemused
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (2017-06-10)
laupäev 10 juuni 2017
Kategooria: Foot-O
Mogyoró-hegy, Hegyisport Szentendre E, Hungary
F55A|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (2017-06-08)
neljapäev 8 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Péterhalom, Hungary
Rövid|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (2017-06-08)
neljapäev 8 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Péterhalom, Hungary
Hosszú|Tulemused
I. Trochár Kupa (2017-06-07)
kolmapäev 7 juuni 2017
Kategooria: Foot-O
Bika-domb, Diósgyőri TFC, Hungary
Közepes|Tulemused
I. Trochár Kupa (2017-06-07)
kolmapäev 7 juuni 2017
Kategooria: Foot-O
Bika-domb, Diósgyőri TFC, Hungary
Hosszú|Tulemused
Fejér Megyei Éjszakai Bajnokság (2017-06-06)
teisipäev 6 juuni 2017
Kategooria: Foot-O
Gém-hegy Dél, ARAK, Hungary
A pálya|Tulemused
7. MTBO Austria Cup (2017-06-05)
esmaspäev 5 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Grafenschleg-Guttenberg, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 50-|Tulemused
6. MTBO Austria Cup (2017-06-04)
pühapäev 4 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Zwettl-Koblhof, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 50-|Tulemused
5. MTBO Austria Cup (2017-06-03)
laupäev 3 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Dietmanns-Nordwest, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 50-|Tulemused
Éjszakai szabadedzés 2 (2017-06-01)
neljapäev 1 juuni 2017
Kategooria: Foot-O
Fekete-hegyek, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (2017-06-01)
neljapäev 1 juuni 2017
Kategooria: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Tulemused
Kozma László emlékverseny II. (2017-05-31)
kolmapäev 31 mai 2017
Kategooria: Foot-O
Hajógyári-sziget, Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
BringaGyúró (2017-05-27)
laupäev 27 mai 2017
Kategooria: MTBO
Gyúró, Hungary
Hosszútáv|Tulemused
Éjszakai szabadedzés 1 (2017-05-25)
neljapäev 25 mai 2017
Kategooria: Foot-O
Pozsonyi-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (2017-05-25)
neljapäev 25 mai 2017
Kategooria: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Tulemused
Kräftereich-OL-Joglland (2017-05-21)
pühapäev 21 mai 2017
Kategooria: Foot-O
St. Jakob im Walde, SU Schöckl Orienteering, Austria
H 40- Bgl|Tulemused
Szélrózsa Kupa (2017-05-19)
reede 19 mai 2017
Kategooria: Foot-O
Nagy-Hársas, Tipo TKE, Hungary
F45A|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (2017-05-18)
neljapäev 18 mai 2017
Kategooria: MTBO
Baross Gábor telep - Budatétény, Hungary
Hosszú|Tulemused
Postás Éjszakai Kupa (2017-05-12)
reede 12 mai 2017
Kategooria: Foot-O
Sarlósár, Postás SE, Hungary
F55B|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (2017-05-11)
neljapäev 11 mai 2017
Kategooria: MTBO
Budakeszi - János-hegy, Hungary
Hosszú|Tulemused
Kampusz Tájfutó Verseny (2017-05-10)
kolmapäev 10 mai 2017
Kategooria: Foot-O
Egyetemváros, Hegyvidék-KFKI Optimista Sportklub, Hungary
Hosszú|Tulemused
3Sz-Hidegkút Kupa (2017-05-03)
kolmapäev 3 mai 2017
Kategooria: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Tulemused
Pannon MTBO 2. nap (2017-04-30)
pühapäev 30 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
M50|Tulemused
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (2017-04-29)
laupäev 29 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
Masters, vahetus 4|Tulemused
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (2017-04-29)
laupäev 29 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
Masters, vahetus 2|Tulemused
Tájkerékpáros Sprint Országos Bajnokság, Pannon MTBO 1. nap (2017-04-29)
laupäev 29 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
M50|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2017-04-27)
neljapäev 27 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Tulemused
Kozma László emlékverseny I. (2017-04-26)
kolmapäev 26 aprill 2017
Kategooria: Foot-O
Soroksár-Pestszenterzsébet, Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
4. MTBO Austria Cup (2017-04-23)
pühapäev 23 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Kroppiwald-Hirzenriegel, HSV Feldbach, Austria
H 50-|Tulemused
ÖM Mitteldistanz, 3. MTBO Austria Cup (2017-04-22)
laupäev 22 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Kroppiwald-Hirzenriegel, HSV Feldbach, Austria
H 50-|Tulemused
Silvanus hétfő (2017-04-17)
esmaspäev 17 aprill 2017
Kategooria: Foot-O
Péterhalom, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
SG MTBO 2017 Middle (2017-04-09)
pühapäev 9 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Brda, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 50|Tulemused
SG MTBO 2017 Sprint (2017-04-08)
laupäev 8 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Dobrava, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 50|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (2017-04-06)
neljapäev 6 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Tulemused
3SZ Cinkota (2017-04-05)
kolmapäev 5 aprill 2017
Kategooria: Foot-O
Cinkotai-erdő, Tipo TKE, Hungary
Nagyobbik pálya|Tulemused
Balaton MTBO Pontbegyűjtő Országos Bajnokság (2017-04-02)
pühapäev 2 aprill 2017
Kategooria: MTBO
Sárkány-völgy, Hangya SZKE, Hungary
M50|Tulemused
Balaton MTBO Középtáv (2017-04-01)
laupäev 1 aprill 2017
Kategooria: MTBO
300 éves tölgy, Hangya SZKE, Hungary
M50|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2017-03-30)
neljapäev 30 märts 2017
Kategooria: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2017-03-30)
neljapäev 30 märts 2017
Kategooria: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Tulemused
2. NOLV Cup (2017-03-29)
kolmapäev 29 märts 2017
Kategooria: Foot-O
Neunkirchen, FUN-OL NÖ, Austria
Bahn A / 2. rész|Tulemused
2. NOLV Cup (2017-03-29)
kolmapäev 29 märts 2017
Kategooria: Foot-O
Neunkirchen, FUN-OL NÖ, Austria
Bahn A / 1. rész|Tulemused
Eisenerzer Schul Ski-OL (2017-03-28)
teisipäev 28 märts 2017
Kategooria: Ski-O
Eisenerzer Ramsau, Naturfreunde Steiermark, Austria
lang
Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (2017-03-25)
laupäev 25 märts 2017
Kategooria: Foot-O
Bér (K), Postás SE, Hungary
F55A|Tulemused
3SZ/6 (2017-03-22)
kolmapäev 22 märts 2017
Kategooria: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
Extra hosszú|Tulemused
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (2017-03-19)
pühapäev 19 märts 2017
Kategooria: Foot-O
Szépvízér - Német-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
M50A|Tulemused
Tavasz Kupa - DAR Hosszútávú Bajnokság (2017-03-15)
kolmapäev 15 märts 2017
Kategooria: Foot-O
Bátaapáti, Hutai-gerinc, Kalocsai SE, Hungary
F50AH|Tulemused
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (2017-03-05)
pühapäev 5 märts 2017
Kategooria: Foot-O
Kaskantyú - Hemző-sor, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Tulemused
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (2017-03-04)
laupäev 4 märts 2017
Kategooria: Foot-O
Kaskantyú, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Tulemused
Margitszigeti 3Sz (2017-03-01)
kolmapäev 1 märts 2017
Kategooria: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
Pontbegyűjtő|Tulemused
Margitszigeti 3Sz (2017-03-01)
kolmapäev 1 märts 2017
Kategooria: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Tulemused
Silvanus SE téli edzés (2017-02-26)
pühapäev 26 veebruar 2017
Kategooria: Foot-O
Makkosmária, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
Újhegy Kupa (2017-02-22)
kolmapäev 22 veebruar 2017
Kategooria: Foot-O
Sportliget, Silvanus SE, Hungary
Hosszú / 2. rész|Tulemused
Újhegy Kupa (2017-02-22)
kolmapäev 22 veebruar 2017
Kategooria: Foot-O
Újhegyi lakótelep, Silvanus SE, Hungary
Hosszú / 1. rész|Tulemused
7. Ski-O Austria Cup (2017-02-19)
pühapäev 19 veebruar 2017
Kategooria: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
H 45-|Tulemused
Ski-O ÖM Mixed-Sprint-Staffel (2017-02-19)
pühapäev 19 veebruar 2017
Kategooria: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
Offen, vahetus 4|Tulemused
Ski-O ÖM Mixed-Sprint-Staffel (2017-02-19)
pühapäev 19 veebruar 2017
Kategooria: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
Offen, vahetus 2|Tulemused
ÖM Mittel, 6. Ski-O Austria Cup (2017-02-18)
laupäev 18 veebruar 2017
Kategooria: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
H 45-|Tulemused
Sítájfutó Országos Váltóbajnokság (2017-02-12)
pühapäev 12 veebruar 2017
Kategooria: Ski-O
Galyatető, Hungary
F21, vahetus 1|Tulemused
Sítájfutó Rövidtávú Országos Bajnokság (2017-02-12)
pühapäev 12 veebruar 2017
Kategooria: Ski-O
Galyatető, Hungary
F55|Tulemused
SRJ v LOB na dlhej trati (2017-02-05)
pühapäev 5 veebruar 2017
Kategooria: Ski-O
Gašparova Baba, AŠK Pezinok, Slovakia
M35-|Tulemused
(Sí)tájfutó edzőverseny (2017-02-04)
laupäev 4 veebruar 2017
Kategooria: Ski-O
Felsőtárkány, Hungary
B pálya|Tulemused
5. Ski-O Austria Cup (2017-01-29)
pühapäev 29 jaanuar 2017
Kategooria: Ski-O
Ebenwaldhöhe, ÖFOL - Referat Ski-OL, Austria
H 45-|Tulemused
Ski-O ÖM Staffel (2017-01-28)
laupäev 28 jaanuar 2017
Kategooria: Ski-O
Ebenwaldhöhe, ÖFOL - Referat Ski-OL, Austria
H 40-, vahetus 1|Tulemused