RSS kanál

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Silvanus vasárnap 8. (14.07.2019)
Neděle 14 červenec 2019
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
Silvanus vasárnap 8. (14.07.2019)
Neděle 14 červenec 2019
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Rövid|Výsledky
Vértes Bike Adventure (13.07.2019)
Sobota 13 červenec 2019
Kategorie: MTBO
Várgesztes, Hungary
3 órás|Výsledky
Kozma László emlékverseny 2. forduló (10.07.2019)
Středa 10 červenec 2019
Kategorie: Foot-O
Békásmegyer (Nyugat), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
MTBO5Days E5 (08.07.2019)
Pondělí 8 červenec 2019
Kategorie: MTBO
Kudypa na Ostende?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Výsledky
MTBO5Days E4 (07.07.2019)
Neděle 7 červenec 2019
Kategorie: MTBO
Tůten Toushck-off, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Výsledky
MTBO5Days E3 (06.07.2019)
Sobota 6 červenec 2019
Kategorie: MTBO
Depa to tudády Sssíkáá?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Výsledky
MTBO5Days O-triatlon (05.07.2019)
Pátek 5 červenec 2019
Kategorie: Foot-O
Ostende, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M, úsek 1|Výsledky
MTBO5Days E2 (05.07.2019)
Pátek 5 červenec 2019
Kategorie: MTBO
Copa ten muničák?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Výsledky
MTBO5Days E1 (04.07.2019)
Čtvrtek 4 červenec 2019
Kategorie: MTBO
Čípa je to Pytel?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Výsledky
MTBO5Days E0 - Blinduro (03.07.2019)
Středa 3 červenec 2019
Kategorie: MTBO
Krkavec, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
Middle|Výsledky
Dunakanyar MTBO 2. nap (30.06.2019)
Neděle 30 červen 2019
Kategorie: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
M50|Výsledky
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (23.06.2019)
Neděle 23 červen 2019
Kategorie: Foot-O
Oszoly (Magyar Vár), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F250A, úsek 1|Výsledky
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (22.06.2019)
Sobota 22 červen 2019
Kategorie: Foot-O
Oszoly (Oszoly-erdő), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F60A|Výsledky
7. MTBO Austria Cup (22.06.2019)
Sobota 22 červen 2019
Kategorie: MTBO
Schönauer Wald, OLZ UNION Waldviertel–Orienteering Klosterneuburg, Austria
H 60-|Výsledky
MTBO - Training 2 (21.06.2019)
Pátek 21 červen 2019
Kategorie: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 2
MTBO - Training 2 (21.06.2019)
Pátek 21 červen 2019
Kategorie: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 1
MTBO - Training 1 (21.06.2019)
Pátek 21 červen 2019
Kategorie: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Alsópark Kupa 3SZ/17 (19.06.2019)
Středa 19 červen 2019
Kategorie: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
A pálya|Výsledky
Alsópark Kupa 3SZ/17 (19.06.2019)
Středa 19 červen 2019
Kategorie: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
D pálya|Výsledky
Budapest Éjszakai Bajnokság (15.06.2019)
Sobota 15 červen 2019
Kategorie: Foot-O
Jegenyevölgy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Výsledky
Heves Megyei Éjszakai Bajnokság (14.06.2019)
Pátek 14 červen 2019
Kategorie: Foot-O
Felsőtárkány Vadaskert, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
F35B|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (13.06.2019)
Čtvrtek 13 červen 2019
Kategorie: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 2. rész|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (13.06.2019)
Čtvrtek 13 červen 2019
Kategorie: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 1. rész|Výsledky
MTBO - Training (09.06.2019)
Neděle 9 červen 2019
Kategorie: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 2
MTBO - Training (09.06.2019)
Neděle 9 červen 2019
Kategorie: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 1
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (05.06.2019)
Středa 5 červen 2019
Kategorie: Foot-O
Hajógyári-sziget észak, Silvanus SE, Hungary
F35B|Výsledky
Latvia MTBO 3-days - Mass start (02.06.2019)
Neděle 2 červen 2019
Kategorie: MTBO
Vārnukrogs, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
M60|Výsledky
Latvia MTBO 3-days - Middle (01.06.2019)
Sobota 1 červen 2019
Kategorie: MTBO
Imanta, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
M60|Výsledky
Latvia MTBO 3-days - Sprint (31.05.2019)
Pátek 31 květen 2019
Kategorie: MTBO
Baloži, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
M60|Výsledky
Vasaras Magnēta 27.kārta (30.05.2019)
Čtvrtek 30 květen 2019
Kategorie: Foot-O
Podkājas, SAA Magnēts - IK Auseklis, Latvia
M60|Výsledky
ÖM Sprint, 6. MTBO Austria Cup (26.05.2019)
Neděle 26 květen 2019
Kategorie: MTBO
Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Výsledky
5. MTBO Austria Cup (25.05.2019)
Sobota 25 květen 2019
Kategorie: MTBO
Haiming - Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (23.05.2019)
Čtvrtek 23 květen 2019
Kategorie: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16.05.2019)
Čtvrtek 16 květen 2019
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16.05.2019)
Čtvrtek 16 květen 2019
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Výsledky
Világnap Kupa (15.05.2019)
Středa 15 květen 2019
Kategorie: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Výsledky
Világnap Kupa (15.05.2019)
Středa 15 květen 2019
Kategorie: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Rövid|Výsledky
Kampusz tájfutó verseny (07.05.2019)
Úterý 7 květen 2019
Kategorie: Foot-O
Egyetemváros, BEAC, Hungary
Hosszú|Výsledky
SG MTBO 2019 Long (05.05.2019)
Neděle 5 květen 2019
Kategorie: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 2. rész|Výsledky
SG MTBO 2019 Long (05.05.2019)
Neděle 5 květen 2019
Kategorie: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 1. rész|Výsledky
SG MTBO 2019 Middle (04.05.2019)
Sobota 4 květen 2019
Kategorie: MTBO
Dobrava-jug, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (02.05.2019)
Čtvrtek 2 květen 2019
Kategorie: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Výsledky
Pannon MTBO 2. nap (28.04.2019)
Neděle 28 duben 2019
Kategorie: MTBO
Vödörvölgy, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
M50|Výsledky
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Kategorie: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, úsek 4|Výsledky
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Kategorie: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, úsek 2|Výsledky
Pannon MTBO 1. nap (27.04.2019)
Sobota 27 duben 2019
Kategorie: MTBO
Öregoldal, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
M50|Výsledky
Nógrád Nagydíj Éjszakai (26.04.2019)
Pátek 26 duben 2019
Kategorie: Foot-O
Hollókő - Méhes-oldal, Salgótarjáni Dornyay SE, Hungary
M40|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (25.04.2019)
Čtvrtek 25 duben 2019
Kategorie: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (25.04.2019)
Čtvrtek 25 duben 2019
Kategorie: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Výsledky
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló (10.04.2019)
Středa 10 duben 2019
Kategorie: Foot-O
Óbuda-belváros, Silvanus SE, Hungary
F35B|Výsledky
Balaton MTBO 2. nap (07.04.2019)
Neděle 7 duben 2019
Kategorie: MTBO
Great Field, Hangya SE, Hungary
M60|Výsledky
Balaton MTBO 1. nap (06.04.2019)
Sobota 6 duben 2019
Kategorie: MTBO
Vineyard, Hangya SE, Hungary
M60|Výsledky
Promontor Kupa (03.04.2019)
Středa 3 duben 2019
Kategorie: Foot-O
Arany János úti lakótelep, BEAC, Hungary
Park pálya|Výsledky
Promontor Kupa (03.04.2019)
Středa 3 duben 2019
Kategorie: Foot-O
Promontor, BEAC, Hungary
Hosszú pálya|Výsledky
3SZ/5 (27.03.2019)
Středa 27 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Rege park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hosszú|Výsledky
MTBO - Training (24.03.2019)
Neděle 24 březen 2019
Kategorie: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 2. rész
MTBO - Training (24.03.2019)
Neděle 24 březen 2019
Kategorie: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 1. rész
2. WOLV-Cup (24.03.2019)
Neděle 24 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Donauinsel – Jedleseer Aupark, OLT Transdanubien, Austria
Lang|Výsledky
3Sz/4 (20.03.2019)
Středa 20 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú technikás|Výsledky
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (16.03.2019)
Sobota 16 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Szálláskút - Nagy-Hallgató-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
M55|Výsledky
Silvanus vasárnap 1. (10.03.2019)
Neděle 10 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Rövid|Výsledky
Silvanus vasárnap 1. (10.03.2019)
Neděle 10 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
Silvanus vasárnap 1. (10.03.2019)
Neděle 10 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Trükkös|Výsledky
Margitszigeti 3Sz (06.03.2019)
Středa 6 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Výsledky
Margitszigeti 3Sz (06.03.2019)
Středa 6 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
C pálya|Výsledky
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (03.03.2019)
Neděle 3 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Izsák "Uzovics", Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Výsledky
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (02.03.2019)
Sobota 2 březen 2019
Kategorie: Foot-O
Izsák, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Výsledky
Majstrovstvá Slovenska v LOB na dlhých tratiach (16.02.2019)
Sobota 16 únor 2019
Kategorie: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E|Výsledky
Silvanus SE téli edzéssorozat 11. (03.02.2019)
Neděle 3 únor 2019
Kategorie: Foot-O
Makkosmária (KFKI), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
TTEV-5 (02.02.2019)
Sobota 2 únor 2019
Kategorie: Foot-O
Árki-erdő, ARAK, Hungary
A-pálya|Výsledky
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (20.01.2019)
Neděle 20 leden 2019
Kategorie: Ski-O
Ramsau am Dachstein, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Výsledky
5. Ski-O Austria Cup (19.01.2019)
Sobota 19 leden 2019
Kategorie: Ski-O
Vorberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Výsledky
ÖM Sprint, 4. Ski-O Austria Cup (19.01.2019)
Sobota 19 leden 2019
Kategorie: Ski-O
Kulmberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Výsledky
Ski-O Tour E4 (18.01.2019)
Pátek 18 leden 2019
Kategorie: Ski-O
Royer-Pois, SK Haná Orienteering, Austria
OPEN|Výsledky