RSS voog

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Hungária Kupa 3. nap (2019-08-18)
pühapäev 18 august 2019
Kategooria: Foot-O
Ópusztaszer, Maccabi VAC, Hungary
MW10DK|Tulemused
Hungária Kupa 3. nap (2019-08-18)
pühapäev 18 august 2019
Kategooria: Foot-O
Ópusztaszer, Maccabi VAC, Hungary
Open Advanced Long|Tulemused
3Sz/25 Víztorony (2019-08-14)
kolmapäev 14 august 2019
Kategooria: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
3Sz/25 Víztorony (2019-08-14)
kolmapäev 14 august 2019
Kategooria: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
Rövid|Tulemused
Viborg MTBO 6 days - Stage 6 (2019-08-03)
laupäev 3 august 2019
Kategooria: MTBO
Finderup, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60|Tulemused
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (2019-08-02)
reede 2 august 2019
Kategooria: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 3. rész|Tulemused
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (2019-08-02)
reede 2 august 2019
Kategooria: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 2. rész|Tulemused
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (2019-08-02)
reede 2 august 2019
Kategooria: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 1. rész|Tulemused
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (2019-08-01)
neljapäev 1 august 2019
Kategooria: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 3. rész|Tulemused
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (2019-08-01)
neljapäev 1 august 2019
Kategooria: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 2. rész|Tulemused
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (2019-08-01)
neljapäev 1 august 2019
Kategooria: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 1. rész|Tulemused
Viborg MTBO 6 days - Stage 3 (2019-07-30)
teisipäev 30 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Ebeltoft, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60|Tulemused
WMTBOC Model event forest (2019-07-29)
esmaspäev 29 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Havredal Stendal, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 2 (2019-07-29)
esmaspäev 29 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Havredal Stendal, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60|Tulemused
Viborg MTBO 6 days - Stage 1 (2019-07-28)
pühapäev 28 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Idrætshøjskolen, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60 / 2. rész|Tulemused
Viborg MTBO 6 days - Stage 1 (2019-07-28)
pühapäev 28 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Idrætshøjskolen, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60 / 1. rész|Tulemused
WMTBOC Model event Sprint (2019-07-27)
laupäev 27 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Viborg, Danish Orienteering Federation, Denmark
City Race Euro Tour Graz - Stage 3 (2019-07-21)
pühapäev 21 juuli 2019
Kategooria: Foot-O
City of Graz, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Tulemused
City Race Euro Tour Graz - Stage 2 (2019-07-20)
laupäev 20 juuli 2019
Kategooria: Foot-O
Geidorf Nord, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Tulemused
City Race Euro Tour Graz - Stage 1 (2019-07-19)
reede 19 juuli 2019
Kategooria: Foot-O
Rosenhain, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Tulemused
Silvanus vasárnap 8. (2019-07-14)
pühapäev 14 juuli 2019
Kategooria: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
Silvanus vasárnap 8. (2019-07-14)
pühapäev 14 juuli 2019
Kategooria: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Rövid|Tulemused
Vértes Bike Adventure (2019-07-13)
laupäev 13 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Várgesztes, Hungary
3 órás|Tulemused
Kozma László emlékverseny 2. forduló (2019-07-10)
kolmapäev 10 juuli 2019
Kategooria: Foot-O
Békásmegyer (Nyugat), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
MTBO5Days E5 (2019-07-08)
esmaspäev 8 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Kudypa na Ostende?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Tulemused
MTBO5Days E4 (2019-07-07)
pühapäev 7 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Tůten Toushck-off, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Tulemused
MTBO5Days E3 (2019-07-06)
laupäev 6 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Depa to tudády Sssíkáá?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Tulemused
MTBO5Days O-triatlon (2019-07-05)
reede 5 juuli 2019
Kategooria: Foot-O
Ostende, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M, vahetus 1|Tulemused
MTBO5Days E2 (2019-07-05)
reede 5 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Copa ten muničák?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Tulemused
MTBO5Days E1 (2019-07-04)
neljapäev 4 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Čípa je to Pytel?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Tulemused
MTBO5Days E0 - Blinduro (2019-07-03)
kolmapäev 3 juuli 2019
Kategooria: MTBO
Krkavec, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
Middle|Tulemused
Dunakanyar MTBO 2. nap (2019-06-30)
pühapäev 30 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
M50|Tulemused
Tájkerékpáros Sprint Országos Bajnokság, Dunakanyar MTBO 1. nap (2019-06-29)
laupäev 29 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
M50|Tulemused
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (2019-06-23)
pühapäev 23 juuni 2019
Kategooria: Foot-O
Oszoly (Magyar Vár), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F250A, vahetus 1|Tulemused
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (2019-06-22)
laupäev 22 juuni 2019
Kategooria: Foot-O
Oszoly (Oszoly-erdő), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F60A|Tulemused
7. MTBO Austria Cup (2019-06-22)
laupäev 22 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Schönauer Wald, OLZ UNION Waldviertel–Orienteering Klosterneuburg, Austria
H 60-|Tulemused
MTBO - Training 3 (2019-06-21)
reede 21 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Langschlag, Austria
MTBO - Training 2 (2019-06-21)
reede 21 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 2
MTBO - Training 2 (2019-06-21)
reede 21 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 1
MTBO - Training 1 (2019-06-21)
reede 21 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (2019-06-20)
neljapäev 20 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Tatai tóvidék, Hungary
Hosszú|Tulemused
Alsópark Kupa 3SZ/17 (2019-06-19)
kolmapäev 19 juuni 2019
Kategooria: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
A pálya|Tulemused
Alsópark Kupa 3SZ/17 (2019-06-19)
kolmapäev 19 juuni 2019
Kategooria: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
D pálya|Tulemused
Budapest Éjszakai Bajnokság (2019-06-15)
laupäev 15 juuni 2019
Kategooria: Foot-O
Jegenyevölgy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Tulemused
Heves Megyei Éjszakai Bajnokság (2019-06-14)
reede 14 juuni 2019
Kategooria: Foot-O
Felsőtárkány Vadaskert, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
F35B|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (2019-06-13)
neljapäev 13 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 2. rész|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (2019-06-13)
neljapäev 13 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 1. rész|Tulemused
MTBO - Training (2019-06-09)
pühapäev 9 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 2
MTBO - Training (2019-06-09)
pühapäev 9 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 1
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (2019-06-06)
neljapäev 6 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú|Tulemused
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (2019-06-05)
kolmapäev 5 juuni 2019
Kategooria: Foot-O
Hajógyári-sziget észak, Silvanus SE, Hungary
F35B|Tulemused
Latvia MTBO 3-days - Mass start (2019-06-02)
pühapäev 2 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Vārnukrogs, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
M60|Tulemused
Latvia MTBO 3-days - Middle (2019-06-01)
laupäev 1 juuni 2019
Kategooria: MTBO
Imanta, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
M60|Tulemused
Latvia MTBO 3-days - Sprint (2019-05-31)
reede 31 mai 2019
Kategooria: MTBO
Baloži, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
M60|Tulemused
Vasaras Magnēta 27.kārta (2019-05-30)
neljapäev 30 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Podkājas, SAA Magnēts - IK Auseklis, Latvia
M60|Tulemused
ÖM Sprint, 6. MTBO Austria Cup (2019-05-26)
pühapäev 26 mai 2019
Kategooria: MTBO
Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Tulemused
5. MTBO Austria Cup (2019-05-25)
laupäev 25 mai 2019
Kategooria: MTBO
Haiming - Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (2019-05-23)
neljapäev 23 mai 2019
Kategooria: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Tulemused
Éjszakai Szabadedzés 1. (2019-05-16)
neljapäev 16 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Kakukk-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019-05-16)
neljapäev 16 mai 2019
Kategooria: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Rövid|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019-05-16)
neljapäev 16 mai 2019
Kategooria: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019-05-16)
neljapäev 16 mai 2019
Kategooria: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Tulemused
Világnap Kupa (2019-05-15)
kolmapäev 15 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Tulemused
Világnap Kupa (2019-05-15)
kolmapäev 15 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Rövid|Tulemused
Szélrózsa Kupa - DAR Éjszakai Bajnokság (2019-05-10)
reede 10 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Bodoglár, Tipo TKE, Hungary
M40A|Tulemused
Kampusz tájfutó verseny (2019-05-07)
teisipäev 7 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Egyetemváros, BEAC, Hungary
Hosszú|Tulemused
SG MTBO 2019 Long (2019-05-05)
pühapäev 5 mai 2019
Kategooria: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 2. rész|Tulemused
SG MTBO 2019 Long (2019-05-05)
pühapäev 5 mai 2019
Kategooria: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 1. rész|Tulemused
SG MTBO 2019 Middle (2019-05-04)
laupäev 4 mai 2019
Kategooria: MTBO
Dobrava-jug, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (2019-05-02)
neljapäev 2 mai 2019
Kategooria: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Tulemused
Pannon MTBO 2. nap (2019-04-28)
pühapäev 28 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Vödörvölgy, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
M50|Tulemused
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (2019-04-27)
laupäev 27 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, vahetus 4|Tulemused
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (2019-04-27)
laupäev 27 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, vahetus 2|Tulemused
Pannon MTBO 1. nap (2019-04-27)
laupäev 27 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Öregoldal, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
M50|Tulemused
Nógrád Nagydíj Éjszakai (2019-04-26)
reede 26 aprill 2019
Kategooria: Foot-O
Hollókő - Méhes-oldal, Salgótarjáni Dornyay SE, Hungary
M40|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2019-04-25)
neljapäev 25 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2019-04-25)
neljapäev 25 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Tulemused
Szenior Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (2019-04-13)
laupäev 13 aprill 2019
Kategooria: Foot-O
Harangodi-erdő, Denevér BSzE, Hungary
F60A|Tulemused
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló (2019-04-10)
kolmapäev 10 aprill 2019
Kategooria: Foot-O
Óbuda-belváros, Silvanus SE, Hungary
F35B|Tulemused
Balaton MTBO 2. nap (2019-04-07)
pühapäev 7 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Great Field, Hangya SE, Hungary
M60|Tulemused
Balaton MTBO 1. nap (2019-04-06)
laupäev 6 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Vineyard, Hangya SE, Hungary
M60|Tulemused
Promontor Kupa (2019-04-03)
kolmapäev 3 aprill 2019
Kategooria: Foot-O
Arany János úti lakótelep, BEAC, Hungary
Park pálya|Tulemused
Promontor Kupa (2019-04-03)
kolmapäev 3 aprill 2019
Kategooria: Foot-O
Promontor, BEAC, Hungary
Hosszú pálya|Tulemused
3SZ/5 (2019-03-27)
kolmapäev 27 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Rege park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hosszú|Tulemused
MTBO - Training (2019-03-24)
pühapäev 24 märts 2019
Kategooria: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 2. rész
MTBO - Training (2019-03-24)
pühapäev 24 märts 2019
Kategooria: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 1. rész
2. WOLV-Cup (2019-03-24)
pühapäev 24 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Donauinsel – Jedleseer Aupark, OLT Transdanubien, Austria
Lang|Tulemused
3Sz/4 (2019-03-20)
kolmapäev 20 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú technikás|Tulemused
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (2019-03-16)
laupäev 16 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Szálláskút - Nagy-Hallgató-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
M55|Tulemused
Silvanus vasárnap 1. (2019-03-10)
pühapäev 10 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Rövid|Tulemused
Silvanus vasárnap 1. (2019-03-10)
pühapäev 10 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
Silvanus vasárnap 1. (2019-03-10)
pühapäev 10 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Trükkös|Tulemused
Margitszigeti 3Sz (2019-03-06)
kolmapäev 6 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Tulemused
Margitszigeti 3Sz (2019-03-06)
kolmapäev 6 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
C pálya|Tulemused
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (2019-03-03)
pühapäev 3 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Izsák "Uzovics", Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Tulemused
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (2019-03-02)
laupäev 2 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Izsák, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Tulemused
Majstrovstvá Slovenska v LOB na dlhých tratiach (2019-02-16)
laupäev 16 veebruar 2019
Kategooria: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E|Tulemused
Silvanus SE téli edzéssorozat 11. (2019-02-03)
pühapäev 3 veebruar 2019
Kategooria: Foot-O
Makkosmária (KFKI), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
TTEV-5 (2019-02-02)
laupäev 2 veebruar 2019
Kategooria: Foot-O
Árki-erdő, ARAK, Hungary
A-pálya|Tulemused
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (2019-01-20)
pühapäev 20 jaanuar 2019
Kategooria: Ski-O
Ramsau am Dachstein, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Tulemused
5. Ski-O Austria Cup (2019-01-19)
laupäev 19 jaanuar 2019
Kategooria: Ski-O
Vorberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Tulemused
ÖM Sprint, 4. Ski-O Austria Cup (2019-01-19)
laupäev 19 jaanuar 2019
Kategooria: Ski-O
Kulmberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Tulemused
Ski-O Tour E4 (2019-01-18)
reede 18 jaanuar 2019
Kategooria: Ski-O
Royer-Pois, SK Haná Orienteering, Austria
OPEN|Tulemused