RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Sopron MTBO Középtáv (19/10/2019)
Суббота 19 Октября 2019
Категория: MTBO
Szárhalom, SMAFC, Hungary
Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (13/10/2019)
Воскресенье 13 Октября 2019
Категория: Foot-O
Losonc fürdő, Tipo TKE - ŠK Hadveo, Slovakia
Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság (12/10/2019)
Суббота 12 Октября 2019
Категория: Foot-O
Losonc fürdő, Tipo TKE - ŠK Hadveo, Slovakia
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (10/10/2019)
Четверг 10 Октября 2019
Категория: Foot-O
Farkas-erdő, Hungary
Rövid (futva)|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (10/10/2019)
Четверг 10 Октября 2019
Категория: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (10/10/2019)
Четверг 10 Октября 2019
Категория: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результаты
WMMTBOC Sprint (06/10/2019)
Воскресенье 6 Октября 2019
Категория: MTBO
Johanngeorgenstadt, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M 60 / 2. rész|Результаты
WMMTBOC Sprint (06/10/2019)
Воскресенье 6 Октября 2019
Категория: MTBO
Johanngeorgenstadt, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M 60 / 1. rész|Результаты
WMMTBOC Mass start (05/10/2019)
Суббота 5 Октября 2019
Категория: MTBO
Fichtelberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 2. rész|Результаты
WMMTBOC Mass start (05/10/2019)
Суббота 5 Октября 2019
Категория: MTBO
Fichtelberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 1. rész|Результаты
WMMTBOC Long distance (04/10/2019)
Пятница 4 Октября 2019
Категория: MTBO
Rabenberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 2. rész|Результаты
WMMTBOC Long distance (04/10/2019)
Пятница 4 Октября 2019
Категория: MTBO
Rabenberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 1. rész|Результаты
WMMTBOC Middle distance (03/10/2019)
Четверг 3 Октября 2019
Категория: MTBO
Thalheim Bürgerwald, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
Tájkerékpáros Magyar Kupa 16. (29/09/2019)
Воскресенье 29 Сентября 2019
Категория: MTBO
Felsőtárkány-Sziklaforrás, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság (28/09/2019)
Суббота 28 Сентября 2019
Категория: MTBO
Felsőtárkány-Sziklaforrás, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 12 (26/09/2019)
Четверг 26 Сентября 2019
Категория: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság (22/09/2019)
Воскресенье 22 Сентября 2019
Категория: MTBO
Gulicska-tető, Diósgyőri TFC, Hungary
BÜXI-FUN MTBO (21/09/2019)
Суббота 21 Сентября 2019
Категория: MTBO
Bükkszentkereszt, Diósgyőri TFC, Hungary
F50 / 2. rész|Результаты
BÜXI-FUN MTBO (21/09/2019)
Суббота 21 Сентября 2019
Категория: MTBO
Bükkszentkereszt, Diósgyőri TFC, Hungary
F50 / 1. rész|Результаты
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (15/09/2019)
Воскресенье 15 Сентября 2019
Категория: Foot-O
Kaposvári Egyetem, Zselic TFSE, Hungary
V165A, этап 1|Результаты
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (14/09/2019)
Суббота 14 Сентября 2019
Категория: Foot-O
Kaposvár - Belváros, Zselic TFSE, Hungary
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (14/09/2019)
Суббота 14 Сентября 2019
Категория: Foot-O
Kaposvár - Berzsenyi park, Zselic TFSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (12/09/2019)
Четверг 12 Сентября 2019
Категория: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
10. MTBO Austria Cup (08/09/2019)
Воскресенье 8 Сентября 2019
Категория: MTBO
Aschbuch-Mühlgraben, HSV Feldbach, Austria
ÖM Mitteldistanz, 9. MTBO Austria Cup (07/09/2019)
Суббота 7 Сентября 2019
Категория: MTBO
Mühlgraben, HSV Feldbach, Austria
Börzsönyi Makákó - Bike Adventure (31/08/2019)
Суббота 31 Августа 2019
Категория: MTBO
Észak-Börzsöny, Hungary
6 órás
3Sz/27 Városmajor (28/08/2019)
Среда 28 Августа 2019
Категория: Foot-O
Városmajor, Tipo TKE, Hungary
MTBO Tipo Kupa 2. nap (25/08/2019)
Воскресенье 25 Августа 2019
Категория: MTBO
Sukoró (Hurka-völgy), Tipo TKE, Hungary
M50 / 2. rész|Результаты
MTBO Tipo Kupa 2. nap (25/08/2019)
Воскресенье 25 Августа 2019
Категория: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
M50 / 1. rész|Результаты
MTBO Tipo Kupa 1. nap (24/08/2019)
Суббота 24 Августа 2019
Категория: MTBO
Ingó-kő (Gádé-hegy), Tipo TKE, Hungary
Hungária Kupa Labirintus (18/08/2019)
Воскресенье 18 Августа 2019
Категория: Foot-O
Csillagösvény, Maccabi VAC, Hungary
Hungária Kupa Labirintus (18/08/2019)
Воскресенье 18 Августа 2019
Категория: Foot-O
Csillagösvény, Maccabi VAC, Hungary
Hungária Kupa 3. nap (18/08/2019)
Воскресенье 18 Августа 2019
Категория: Foot-O
Ópusztaszer, Maccabi VAC, Hungary
Hungária Kupa 3. nap (18/08/2019)
Воскресенье 18 Августа 2019
Категория: Foot-O
Ópusztaszer, Maccabi VAC, Hungary
Open Advanced Long|Результаты
3Sz/25 Víztorony (14/08/2019)
Среда 14 Августа 2019
Категория: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
3Sz/25 Víztorony (14/08/2019)
Среда 14 Августа 2019
Категория: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
Viborg MTBO 6 days - Stage 6 (03/08/2019)
Суббота 3 Августа 2019
Категория: MTBO
Finderup, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (02/08/2019)
Пятница 2 Августа 2019
Категория: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 3. rész|Результаты
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (02/08/2019)
Пятница 2 Августа 2019
Категория: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 2. rész|Результаты
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (02/08/2019)
Пятница 2 Августа 2019
Категория: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 1. rész|Результаты
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (01/08/2019)
Четверг 1 Августа 2019
Категория: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 3. rész|Результаты
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (01/08/2019)
Четверг 1 Августа 2019
Категория: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 2. rész|Результаты
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (01/08/2019)
Четверг 1 Августа 2019
Категория: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 1. rész|Результаты
Viborg MTBO 6 days - Stage 3 (30/07/2019)
Вторник 30 Июля 2019
Категория: MTBO
Ebeltoft, Danish Orienteering Federation, Denmark
WMTBOC Model event forest (29/07/2019)
Понедельник 29 Июля 2019
Категория: MTBO
Havredal Stendal, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 2 (29/07/2019)
Понедельник 29 Июля 2019
Категория: MTBO
Havredal Stendal, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 1 (28/07/2019)
Воскресенье 28 Июля 2019
Категория: MTBO
Idrætshøjskolen, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60 / 2. rész|Результаты
Viborg MTBO 6 days - Stage 1 (28/07/2019)
Воскресенье 28 Июля 2019
Категория: MTBO
Idrætshøjskolen, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60 / 1. rész|Результаты
WMTBOC Model event Sprint (27/07/2019)
Суббота 27 Июля 2019
Категория: MTBO
Viborg, Danish Orienteering Federation, Denmark
City Race Euro Tour Graz - Stage 3 (21/07/2019)
Воскресенье 21 Июля 2019
Категория: Foot-O
City of Graz, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Результаты
City Race Euro Tour Graz - Stage 2 (20/07/2019)
Суббота 20 Июля 2019
Категория: Foot-O
Geidorf Nord, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Результаты
City Race Euro Tour Graz - Stage 1 (19/07/2019)
Пятница 19 Июля 2019
Категория: Foot-O
Rosenhain, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Результаты
Silvanus vasárnap 8. (14/07/2019)
Воскресенье 14 Июля 2019
Категория: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Silvanus vasárnap 8. (14/07/2019)
Воскресенье 14 Июля 2019
Категория: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Vértes Bike Adventure (13/07/2019)
Суббота 13 Июля 2019
Категория: MTBO
Várgesztes, Hungary
Kozma László emlékverseny 2. forduló (10/07/2019)
Среда 10 Июля 2019
Категория: Foot-O
Békásmegyer (Nyugat), Silvanus SE, Hungary
MTBO5Days E5 (08/07/2019)
Понедельник 8 Июля 2019
Категория: MTBO
Kudypa na Ostende?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E4 (07/07/2019)
Воскресенье 7 Июля 2019
Категория: MTBO
Tůten Toushck-off, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E3 (06/07/2019)
Суббота 6 Июля 2019
Категория: MTBO
Depa to tudády Sssíkáá?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days O-triatlon (05/07/2019)
Пятница 5 Июля 2019
Категория: Foot-O
Ostende, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M, этап 1|Результаты
MTBO5Days E2 (05/07/2019)
Пятница 5 Июля 2019
Категория: MTBO
Copa ten muničák?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E1 (04/07/2019)
Четверг 4 Июля 2019
Категория: MTBO
Čípa je to Pytel?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E0 - Blinduro (03/07/2019)
Среда 3 Июля 2019
Категория: MTBO
Krkavec, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
Dunakanyar MTBO 2. nap (30/06/2019)
Воскресенье 30 Июня 2019
Категория: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (23/06/2019)
Воскресенье 23 Июня 2019
Категория: Foot-O
Oszoly (Magyar Vár), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F250A, этап 1|Результаты
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (22/06/2019)
Суббота 22 Июня 2019
Категория: Foot-O
Oszoly (Oszoly-erdő), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
7. MTBO Austria Cup (22/06/2019)
Суббота 22 Июня 2019
Категория: MTBO
Schönauer Wald, OLZ UNION Waldviertel–Orienteering Klosterneuburg, Austria
MTBO - Training 3 (21/06/2019)
Пятница 21 Июня 2019
Категория: MTBO
Langschlag, Austria
MTBO - Training 2 (21/06/2019)
Пятница 21 Июня 2019
Категория: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 2
MTBO - Training 2 (21/06/2019)
Пятница 21 Июня 2019
Категория: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 1
MTBO - Training 1 (21/06/2019)
Пятница 21 Июня 2019
Категория: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Alsópark Kupa 3SZ/17 (19/06/2019)
Среда 19 Июня 2019
Категория: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
Alsópark Kupa 3SZ/17 (19/06/2019)
Среда 19 Июня 2019
Категория: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
Budapest Éjszakai Bajnokság (15/06/2019)
Суббота 15 Июня 2019
Категория: Foot-O
Jegenyevölgy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Результаты
Heves Megyei Éjszakai Bajnokság (14/06/2019)
Пятница 14 Июня 2019
Категория: Foot-O
Felsőtárkány Vadaskert, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (13/06/2019)
Четверг 13 Июня 2019
Категория: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 2. rész|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (13/06/2019)
Четверг 13 Июня 2019
Категория: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 1. rész|Результаты
MTBO - Training (09/06/2019)
Воскресенье 9 Июня 2019
Категория: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 2
MTBO - Training (09/06/2019)
Воскресенье 9 Июня 2019
Категория: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 1
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (05/06/2019)
Среда 5 Июня 2019
Категория: Foot-O
Hajógyári-sziget észak, Silvanus SE, Hungary
Latvia MTBO 3-days - Mass start (02/06/2019)
Воскресенье 2 Июня 2019
Категория: MTBO
Vārnukrogs, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Latvia MTBO 3-days - Middle (01/06/2019)
Суббота 1 Июня 2019
Категория: MTBO
Imanta, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Latvia MTBO 3-days - Sprint (31/05/2019)
Пятница 31 Мая 2019
Категория: MTBO
Baloži, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Vasaras Magnēta 27.kārta (30/05/2019)
Четверг 30 Мая 2019
Категория: Foot-O
Podkājas, SAA Magnēts - IK Auseklis, Latvia
ÖM Sprint, 6. MTBO Austria Cup (26/05/2019)
Воскресенье 26 Мая 2019
Категория: MTBO
Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
5. MTBO Austria Cup (25/05/2019)
Суббота 25 Мая 2019
Категория: MTBO
Haiming - Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
Éjszakai Szabadedzés 1. (16/05/2019)
Четверг 16 Мая 2019
Категория: Foot-O
Kakukk-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16/05/2019)
Четверг 16 Мая 2019
Категория: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16/05/2019)
Четверг 16 Мая 2019
Категория: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результаты
Világnap Kupa (15/05/2019)
Среда 15 Мая 2019
Категория: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Világnap Kupa (15/05/2019)
Среда 15 Мая 2019
Категория: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Kampusz tájfutó verseny (07/05/2019)
Вторник 7 Мая 2019
Категория: Foot-O
Egyetemváros, BEAC, Hungary
SG MTBO 2019 Long (05/05/2019)
Воскресенье 5 Мая 2019
Категория: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 2. rész|Результаты
SG MTBO 2019 Long (05/05/2019)
Воскресенье 5 Мая 2019
Категория: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 1. rész|Результаты
SG MTBO 2019 Middle (04/05/2019)
Суббота 4 Мая 2019
Категория: MTBO
Dobrava-jug, OK Slovenj Gradec, Slovenia
Pannon MTBO 2. nap (28/04/2019)
Воскресенье 28 Апреля 2019
Категория: MTBO
Vödörvölgy, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (27/04/2019)
Суббота 27 Апреля 2019
Категория: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, этап 4|Результаты
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (27/04/2019)
Суббота 27 Апреля 2019
Категория: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, этап 2|Результаты
Pannon MTBO 1. nap (27/04/2019)
Суббота 27 Апреля 2019
Категория: MTBO
Öregoldal, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Nógrád Nagydíj Éjszakai (26/04/2019)
Пятница 26 Апреля 2019
Категория: Foot-O
Hollókő - Méhes-oldal, Salgótarjáni Dornyay SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (25/04/2019)
Четверг 25 Апреля 2019
Категория: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (25/04/2019)
Четверг 25 Апреля 2019
Категория: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результаты
Szenior Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (13/04/2019)
Суббота 13 Апреля 2019
Категория: Foot-O
Harangodi-erdő, Denevér BSzE, Hungary
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló (10/04/2019)
Среда 10 Апреля 2019
Категория: Foot-O
Óbuda-belváros, Silvanus SE, Hungary
Balaton MTBO 2. nap (07/04/2019)
Воскресенье 7 Апреля 2019
Категория: MTBO
Great Field, Hangya SE, Hungary
Balaton MTBO 1. nap (06/04/2019)
Суббота 6 Апреля 2019
Категория: MTBO
Vineyard, Hangya SE, Hungary
Promontor Kupa (03/04/2019)
Среда 3 Апреля 2019
Категория: Foot-O
Arany János úti lakótelep, BEAC, Hungary
Park pálya|Результаты
Promontor Kupa (03/04/2019)
Среда 3 Апреля 2019
Категория: Foot-O
Promontor, BEAC, Hungary
Hosszú pálya|Результаты
3SZ/5 (27/03/2019)
Среда 27 Марта 2019
Категория: Foot-O
Rege park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
MTBO - Training (24/03/2019)
Воскресенье 24 Марта 2019
Категория: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 2. rész
MTBO - Training (24/03/2019)
Воскресенье 24 Марта 2019
Категория: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 1. rész
2. WOLV-Cup (24/03/2019)
Воскресенье 24 Марта 2019
Категория: Foot-O
Donauinsel – Jedleseer Aupark, OLT Transdanubien, Austria
3Sz/4 (20/03/2019)
Среда 20 Марта 2019
Категория: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú technikás|Результаты
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (16/03/2019)
Суббота 16 Марта 2019
Категория: Foot-O
Szálláskút - Nagy-Hallgató-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Silvanus vasárnap 1. (10/03/2019)
Воскресенье 10 Марта 2019
Категория: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Silvanus vasárnap 1. (10/03/2019)
Воскресенье 10 Марта 2019
Категория: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Silvanus vasárnap 1. (10/03/2019)
Воскресенье 10 Марта 2019
Категория: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Margitszigeti 3Sz (06/03/2019)
Среда 6 Марта 2019
Категория: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
Margitszigeti 3Sz (06/03/2019)
Среда 6 Марта 2019
Категория: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (03/03/2019)
Воскресенье 3 Марта 2019
Категория: Foot-O
Izsák "Uzovics", Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (02/03/2019)
Суббота 2 Марта 2019
Категория: Foot-O
Izsák, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Majstrovstvá Slovenska v LOB na dlhých tratiach (16/02/2019)
Суббота 16 Февраля 2019
Категория: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
Silvanus SE téli edzéssorozat 11. (03/02/2019)
Воскресенье 3 Февраля 2019
Категория: Foot-O
Makkosmária (KFKI), Silvanus SE, Hungary
TTEV-5 (02/02/2019)
Суббота 2 Февраля 2019
Категория: Foot-O
Árki-erdő, ARAK, Hungary
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (20/01/2019)
Воскресенье 20 Января 2019
Категория: Ski-O
Ramsau am Dachstein, SK Haná Orienteering, Austria
5. Ski-O Austria Cup (19/01/2019)
Суббота 19 Января 2019
Категория: Ski-O
Vorberg, SK Haná Orienteering, Austria
ÖM Sprint, 4. Ski-O Austria Cup (19/01/2019)
Суббота 19 Января 2019
Категория: Ski-O
Kulmberg, SK Haná Orienteering, Austria
Ski-O Tour E4 (18/01/2019)
Пятница 18 Января 2019
Категория: Ski-O
Royer-Pois, SK Haná Orienteering, Austria