RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

maprun: HUNPST Szentendre Pampak 2800 m (22-09-2020)
Mardi 22 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Szentendre Pampák, Hungary
Kalocsa Kupa Éjszakai (19-09-2020)
Samedi 19 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Kaskantyú "Mezei-tanya", Kalocsai TSZSE, Hungary
Postás Éjszakai Kupa (18-09-2020)
Vendredi 18 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Sarlósár - Szeleczky-rész, Postás SE, Hungary
F55B|Résultats
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (17-09-2020)
Jeudi 17 Septembre 2020
Catégorie: MTBO
Nagyszénászug - Csíki-hegyek, Hungary
Hosszú|Résultats
Budapest Kupa 17. forduló (16-09-2020)
Mercredi 16 Septembre 2020
Catégorie: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO hosszú / 2. rész|Résultats
Budapest Kupa 17. forduló (16-09-2020)
Mercredi 16 Septembre 2020
Catégorie: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO hosszú / 1. rész|Résultats
Budapest Kupa 17. forduló (16-09-2020)
Mercredi 16 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Szilas-patak partjai, BEAC, Hungary
Hosszú 2 (Park közép)|Résultats
Budapest Kupa 17. forduló (16-09-2020)
Mercredi 16 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Káposztásmegyer, BEAC, Hungary
Hosszú 1 (Lakótelep)|Résultats
Budapest Kupa 17. forduló (16-09-2020)
Mercredi 16 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Hosszú 1 (Erdő)|Résultats
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (13-09-2020)
Dimanche 13 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Kertváros (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC, Hungary
V165, relais 1|Résultats
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (12-09-2020)
Samedi 12 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Belváros (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC, Hungary
F60-A|Résultats
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (12-09-2020)
Samedi 12 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Landorhegy (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC
Kaszáspók Hegedűsökkel - Budapest Kupa 16. forduló (09-09-2020)
Mercredi 9 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla ESKE, Hungary
C pálya|Résultats
Kaszáspók Hegedűsökkel - Budapest Kupa 16. forduló (09-09-2020)
Mercredi 9 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla ESKE, Hungary
A pálya|Résultats
Szentes Kupa (06-09-2020)
Dimanche 6 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Szentes kertváros, Hódmezővásárhelyi TFC, Hungary
F35B|Résultats
Hódmezővásárhely Kupa (06-09-2020)
Dimanche 6 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Szentes-belváros (Liget), Hódmezővásárhelyi TFC, Hungary
F35B|Résultats
BringaGyúró (05-09-2020)
Samedi 5 Septembre 2020
Catégorie: MTBO
Gyúró, Hungary
Középtáv|Résultats
Lindenberg Kázmilla ev. - Budapest Kupa 15. forduló (02-09-2020)
Mercredi 2 Septembre 2020
Catégorie: Foot-O
Hárshegy, BEAC, Hungary
Hosszú|Résultats
Tipo Kupa 2. nap (30-08-2020)
Dimanche 30 Août 2020
Catégorie: Foot-O
Parádsasvár Hagymás-rét, Tipo TKE, Hungary
Open Advanced|Résultats
STOLV Mittwochs-Training (26-08-2020)
Mercredi 26 Août 2020
Catégorie: Foot-O
Graz Innere Stadt, STOLV, Austria
Kurz|Résultats
STOLV Mittwochs-Training (26-08-2020)
Mercredi 26 Août 2020
Catégorie: Foot-O
Graz Innere Stadt, STOLV, Austria
Lang|Résultats
Középtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (22-08-2020)
Samedi 22 Août 2020
Catégorie: Foot-O
Bátorkő (Csörget-völgy), Veszprémi Honvéd SE, Hungary
F60-A|Résultats
Középtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (22-08-2020)
Samedi 22 Août 2020
Catégorie: Foot-O
Bátorkő (Juli sírja), Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Szélrózsa Éjszakai Kupa (19-08-2020)
Mercredi 19 Août 2020
Catégorie: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Résultats
Český pohár MTBO - 5. kolo (16-08-2020)
Dimanche 16 Août 2020
Catégorie: MTBO
Údolí Zlatého potoka, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
Mistrovství ČR MTBO sprint, Český pohár MTBO - 4. kolo (15-08-2020)
Samedi 15 Août 2020
Catégorie: MTBO
Palácová jízda, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
Český pohár MTBO - 3. kolo (15-08-2020)
Samedi 15 Août 2020
Catégorie: MTBO
Překonej Struhu!, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
M60 / 2. rész|Résultats
Český pohár MTBO - 3. kolo (15-08-2020)
Samedi 15 Août 2020
Catégorie: MTBO
Překonej Struhu!, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
M60 / 1. rész|Résultats
Pannon MTBO 1. nap (08-08-2020)
Samedi 8 Août 2020
Catégorie: MTBO
Bauxitos-út, Pannon Team, Hungary
Budapest Kupa 10. forduló (29-07-2020)
Mercredi 29 Juillet 2020
Catégorie: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
A pálya|Résultats
MTBO Magyar Kupa 4. (26-07-2020)
Dimanche 26 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Pazsag, Egri Testedző Club, Hungary
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő OB (25-07-2020)
Samedi 25 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Pazsag, Egri Testedző Club, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (23-07-2020)
Jeudi 23 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Érd - 11. Légvédelmi Dandár, Hungary
Hosszú|Résultats
Budapest Kupa 9. forduló (22-07-2020)
Mercredi 22 Juillet 2020
Catégorie: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Résultats
Budapest Kupa 9. forduló (22-07-2020)
Mercredi 22 Juillet 2020
Catégorie: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
C pálya|Résultats
ÖM Mitteldistanz, 4. MTBO Austria Cup (19-07-2020)
Dimanche 19 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Judenburg-Zeltweg, OLC Graz, Austria
H 60-|Résultats
ÖM Sprint, 3. MTBO Austria Cup (18-07-2020)
Samedi 18 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Judenburg-Zeltweg, OLC Graz, Austria
H 60-|Résultats
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (16-07-2020)
Jeudi 16 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Hármashatár-hegy, Hungary
Hosszú|Résultats
Budapest Kupa 8. forduló (15-07-2020)
Mercredi 15 Juillet 2020
Catégorie: Foot-O
Békásmegyer - Hegy felőli oldal, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Résultats
Sopron MTBO 2. nap (12-07-2020)
Dimanche 12 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Brennberg, SMAFC, Hungary
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság, Sopron MTBO 1. nap (11-07-2020)
Samedi 11 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Sopron - Muck messzelátó, SMAFC, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (09-07-2020)
Jeudi 9 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Péterhalom, Hungary
Rövid|Résultats
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (09-07-2020)
Jeudi 9 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Péterhalom, Hungary
Hosszú|Résultats
Budapest Kupa 7. forduló (08-07-2020)
Mercredi 8 Juillet 2020
Catégorie: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
A pálya / 2. rész|Résultats
Budapest Kupa 7. forduló (08-07-2020)
Mercredi 8 Juillet 2020
Catégorie: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
A pálya / 1. rész|Résultats
maprun: HUNPST Erd parkvaros pontbegyujto (05-07-2020)
Dimanche 5 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Érd-Parkváros, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (02-07-2020)
Jeudi 2 Juillet 2020
Catégorie: MTBO
Tatai tóvidék, Hungary
Hosszú|Résultats
Makkos Kupa - Budapest Kupa 6. forduló (01-07-2020)
Mercredi 1 Juillet 2020
Catégorie: Foot-O
János-hegy (Budakeszi), Hegyvidék-KFKI Optimista SK, Hungary
közepes|Résultats
Grófi MTBO Fesztivál (27-06-2020)
Samedi 27 Juin 2020
Catégorie: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Báró|Résultats
Grófi MTBO Fesztivál (27-06-2020)
Samedi 27 Juin 2020
Catégorie: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Grófi Elit|Résultats
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (25-06-2020)
Jeudi 25 Juin 2020
Catégorie: MTBO
Nagykovácsi (játszótér), Hungary
Hosszú|Résultats
Budapest Kupa 5. forduló (24-06-2020)
Mercredi 24 Juin 2020
Catégorie: Foot-O
Lőtér DK - Érd ÉNy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú|Résultats
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (18-06-2020)
Jeudi 18 Juin 2020
Catégorie: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Résultats
Budapest Kupa 4. forduló (17-06-2020)
Mercredi 17 Juin 2020
Catégorie: Foot-O
Gödöllő - Egyetemváros, BEAC - Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
E pálya|Résultats
Csütörtöki Tájbringa Széria 3. (11-06-2020)
Jeudi 11 Juin 2020
Catégorie: MTBO
Budakeszi-erdő, Hungary
Hosszú|Résultats
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (04-06-2020)
Jeudi 4 Juin 2020
Catégorie: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Résultats
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (28-05-2020)
Jeudi 28 Mai 2020
Catégorie: MTBO
Csillebérc, Hungary
Hosszú|Résultats
Silvanus tavaszi edzéssorozat 1. forduló (05-05-2020)
Mardi 5 Mai 2020
Catégorie: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Profi
maprun: HUNPEST MTBO Csiki hegyek H vonalas (23-04-2020)
Jeudi 23 Avril 2020
Catégorie: MTBO
Budaörs - Csíki-hegyek, Hungary
maprun: HUNPEST Bors Odvas hegy MTBO Hosszu (16-04-2020)
Jeudi 16 Avril 2020
Catégorie: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Budapest Kupa 3. forduló (11-03-2020)
Mercredi 11 Mars 2020
Catégorie: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Kék / 2. rész|Résultats
Budapest Kupa 3. forduló (11-03-2020)
Mercredi 11 Mars 2020
Catégorie: Foot-O
Kőbánya-Kertváros, Silvanus SE, Hungary
Kék / 1. rész|Résultats
Silvanus vasárnap 1. (08-03-2020)
Dimanche 8 Mars 2020
Catégorie: Foot-O
Bika-domb, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Résultats
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (01-03-2020)
Dimanche 1 Mars 2020
Catégorie: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (29-02-2020)
Samedi 29 Février 2020
Catégorie: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Budapest Kupa 1. forduló (26-02-2020)
Mercredi 26 Février 2020
Catégorie: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Kék|Résultats
8. Ski-O Austria Cup (23-02-2020)
Dimanche 23 Février 2020
Catégorie: Ski-O
Hohentauern, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Résultats
TATRY SKI ORIENTEERING - E2 (15-02-2020)
Samedi 15 Février 2020
Catégorie: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
M 35- A|Résultats
TATRY SKI ORIENTEERING - E1, Majstrovstvá Slovenska middle (15-02-2020)
Samedi 15 Février 2020
Catégorie: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
M 55- E|Résultats
TTEV-3 (08-02-2020)
Samedi 8 Février 2020
Catégorie: Foot-O
Somfa-völgy, ARAK, Hungary
A-pálya|Résultats
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01-02-2020)
Samedi 1 Février 2020
Catégorie: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 2 rész|Résultats
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01-02-2020)
Samedi 1 Février 2020
Catégorie: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 1. rész|Résultats
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (26-01-2020)
Dimanche 26 Janvier 2020
Catégorie: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Résultats
ÖM Langdistanz, 5. Ski-O Austria Cup (25-01-2020)
Samedi 25 Janvier 2020
Catégorie: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Résultats
Ripszám Henrik emlékverseny (19-01-2020)
Dimanche 19 Janvier 2020
Catégorie: Foot-O
Hármashatárhegy, BTFSz, Hungary
Hosszú|Résultats
maprun: HUNPEST Budaors Uthegy Szabadp (09-01-2020)
Jeudi 9 Janvier 2020
Catégorie: Foot-O
Budaörs - Út-hegy, Hungary
Silvanus SE téli edzéssorozat 8. (05-01-2020)
Dimanche 5 Janvier 2020
Catégorie: Foot-O
Piktortéglaüregek, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Résultats
maprun: HUNPEST Budaors Torokugrato Szabad (03-01-2020)
Vendredi 3 Janvier 2020
Catégorie: Foot-O
Budaörs - Törökugrató, Hungary