RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Silvanus téli edzéssorozat 3. forduló (05/12/2021)
Неділя 5 Грудня 2021
Категорія: Foot-O
Piktortéglaüregek, Silvanus SE, Hungary
VII. Hagymatikum Kupa 3. futam (28/11/2021)
Неділя 28 Листопада 2021
Категорія: Foot-O
Makó Belváros, Homokbucka KKSzTFE, Hungary
VII. Hagymatikum Kupa 2. futam (28/11/2021)
Неділя 28 Листопада 2021
Категорія: Foot-O
Makó - Hagymatikum, Homokbucka KKSzTFE, Hungary
Mecseki MTBO Adventure (20/11/2021)
Субота 20 Листопада 2021
Категорія: MTBO
Püspökszentlászló, Hungary
Éjszakai Széria 1. forduló (19/11/2021)
Пятниця 19 Листопада 2021
Категорія: Foot-O
HHH - Macis parkoló, BEAC - Silvanus SE, Hungary
Őszi Boróka Kupa 2. nap (14/11/2021)
Неділя 14 Листопада 2021
Категорія: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai TSZSE, Hungary
Őszi Boróka Kupa 1. nap (13/11/2021)
Субота 13 Листопада 2021
Категорія: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai TSZSE, Hungary
Budapest Kupa 36. forduló (10/11/2021)
Среда 10 Листопада 2021
Категорія: Foot-O
József Attila lakótelep, Sirályok SE, Hungary
Éjszakai Széria 4. forduló (09/11/2021)
Вівторок 9 Листопада 2021
Категорія: Foot-O
Piktortéglaüregek, MOM Hegyvidéki Szabadidősport, Hungary
10. MTBO Austria Cup (31/10/2021)
Неділя 31 Жовтня 2021
Категорія: MTBO
Gralla Auen Nord, STOLV, Austria
H 40- / 2. rész|Результати
10. MTBO Austria Cup (31/10/2021)
Неділя 31 Жовтня 2021
Категорія: MTBO
Gralla Auen Süd, STOLV, Austria
H 40- / 1. rész|Результати
ÖM Mitteldistanz, 9. MTBO Austria Cup (30/10/2021)
Субота 30 Жовтня 2021
Категорія: MTBO
Gralla Auen Nord, STOLV, Austria
Tájkerékpáros Magyar Kupa 11. (24/10/2021)
Неділя 24 Жовтня 2021
Категорія: MTBO
Gyömrő - Mende, Silvanus SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (20/10/2021)
Среда 20 Жовтня 2021
Категорія: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (20/10/2021)
Среда 20 Жовтня 2021
Категорія: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (17/10/2021)
Неділя 17 Жовтня 2021
Категорія: Foot-O
Lengyel - Annafürdő, Kalocsai TSZSE, Hungary
F250, етап 3|Результати
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (16/10/2021)
Субота 16 Жовтня 2021
Категорія: Foot-O
Lengyel - Annafürdő, Kalocsai TSZSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 11. (14/10/2021)
Четвер 14 Жовтня 2021
Категорія: MTBO
Népliget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 11. (14/10/2021)
Четвер 14 Жовтня 2021
Категорія: MTBO
Népliget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (10/10/2021)
Неділя 10 Жовтня 2021
Категорія: Foot-O
Vidomájpuszta - Poronya, Diósgyőri TFC, Hungary
Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (09/10/2021)
Субота 9 Жовтня 2021
Категорія: Foot-O
Tornai Alsó-hegy, Diósgyőri TFC, Hungary
Meteor Kupa Ősz (03/10/2021)
Неділя 3 Жовтня 2021
Категорія: Foot-O
Szuadó-Tekerő, Pécsi Vörös Meteor SK, Hungary
Tájkerékpáros Rövidtávú Országos Bajnokság (03/10/2021)
Неділя 3 Жовтня 2021
Категорія: MTBO
Szuadó-Tekerő, Pécsi Vörös Meteor SK, Hungary
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő Országos Bajnokság (02/10/2021)
Субота 2 Жовтня 2021
Категорія: MTBO
Szuadó-Tekerő, Pécsi Vörös Meteor SK, Hungary
Postás Éjszakai Kupa (01/10/2021)
Пятниця 1 Жовтня 2021
Категорія: Foot-O
Pomázi-fennsík, Postás SE, Hungary
F50B / 2. rész|Результати
Postás Éjszakai Kupa (01/10/2021)
Пятниця 1 Жовтня 2021
Категорія: Foot-O
Pomázi-fennsík, Postás SE, Hungary
F50B / 1. rész|Результати
Budapest Kupa 30. forduló (29/09/2021)
Среда 29 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Bika-domb, Silvanus SE, Hungary
Tájkerékpáros Magyar Kupa 7. (26/09/2021)
Неділя 26 Вересня 2021
Категорія: MTBO
Dante pokla, Diósgyőri TFC, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (23/09/2021)
Четвер 23 Вересня 2021
Категорія: MTBO
Csillebérc - Normafa, Hungary
Budapest Kupa 29. forduló (22/09/2021)
Среда 22 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Egyetemváros, Budapest Tájfutó Sportjáért Alapítvány, Hungary
Nyílt A pálya|Результати
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (19/09/2021)
Неділя 19 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Győr - Campus, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
V165, етап 1|Результати
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (18/09/2021)
Субота 18 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Győr - Belváros, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (18/09/2021)
Субота 18 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Győr - Sziget, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (16/09/2021)
Четвер 16 Вересня 2021
Категорія: MTBO
Hármashatár-hegy, Hungary
Budapest Kupa 28. forduló - Tájfutás Világnapja (14/09/2021)
Вівторок 14 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Városliget, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Budapest Kupa 28. forduló - Tájfutás Világnapja (14/09/2021)
Вівторок 14 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Városliget, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Szentes-Hódmezővásárhely Kupa 2. futam (11/09/2021)
Субота 11 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Hódmezővásárhely-belváros, Hódmezővásárhelyi TFC, Hungary
Szentes-Hódmezővásárhely Kupa 1. futam (11/09/2021)
Субота 11 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Hódmezővásárhely-belváros, Hódmezővásárhelyi TFC, Hungary
Sopron MTBO Hosszútáv (05/09/2021)
Неділя 5 Вересня 2021
Категорія: MTBO
Dudlesz erdő, SMAFC, Hungary
Sopron MTBO Középtáv (04/09/2021)
Субота 4 Вересня 2021
Категорія: MTBO
Dudlesz erdő, SMAFC, Hungary
Budapest Kupa 26. forduló (01/09/2021)
Среда 1 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Népliget - dél, Silvanus SE, Hungary
Budapest Kupa 26. forduló (01/09/2021)
Среда 1 Вересня 2021
Категорія: Foot-O
Népliget - dél, Silvanus SE, Hungary
Székely Kupa MTBO Középtáv (22/08/2021)
Неділя 22 Серпня 2021
Категорія: MTBO
Dugás-fürdő, CSM VSK Csíkszereda, Romania
Székely Kupa MTBO Sprint (21/08/2021)
Субота 21 Серпня 2021
Категорія: MTBO
Csíkdánfalva, CSM VSK Csíkszereda, Romania
Székely Kupa MTBO Sprintváltó (21/08/2021)
Субота 21 Серпня 2021
Категорія: MTBO
Csíkszenttamás, CSM VSK Csíkszereda, Romania
M40, етап 3|Результати
Székely Kupa MTBO Sprintváltó (21/08/2021)
Субота 21 Серпня 2021
Категорія: MTBO
Csíkszenttamás, CSM VSK Csíkszereda, Romania
M40, етап 1|Результати
Székely Kupa MTBO Hosszútáv (20/08/2021)
Пятниця 20 Серпня 2021
Категорія: MTBO
Csíkdánfalva, CSM VSK Csíkszereda, Romania
WMOC Long Final (13/08/2021)
Пятниця 13 Серпня 2021
Категорія: Foot-O
Csákvár, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
WMOC Middle Final (11/08/2021)
Среда 11 Серпня 2021
Категорія: Foot-O
Pákozd, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
WMOC Forest Qualification (10/08/2021)
Вівторок 10 Серпня 2021
Категорія: Foot-O
Gánt, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
WMOC Sprint Final (08/08/2021)
Неділя 8 Серпня 2021
Категорія: Foot-O
Székesfehérvár Belváros, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
WMOC Sprint Qualification (07/08/2021)
Субота 7 Серпня 2021
Категорія: Foot-O
Székesfehérvár Csónakázó-tó, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
WMOC Sprint Model Event (06/08/2021)
Пятниця 6 Серпня 2021
Категорія: Foot-O
Székesfehérvár Ybl Miklós lakótelep, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Budapest Kupa 23. forduló (04/08/2021)
Среда 4 Серпня 2021
Категорія: Foot-O
Anna-rét, MOM Hegyvidéki Szabadidősport, Hungary
6. MTBO Austria Cup (01/08/2021)
Неділя 1 Серпня 2021
Категорія: MTBO
Langschlag - Kleingöttfritz, OLZ UNION Waldviertel, Austria
5. MTBO Austria Cup (31/07/2021)
Субота 31 Липня 2021
Категорія: MTBO
Langschlag, OLZ UNION Waldviertel, Austria
ÖM Sprint, 4. MTBO Austria Cup (31/07/2021)
Субота 31 Липня 2021
Категорія: MTBO
Grafenschlag-Süd, OLZ UNION Waldviertel, Austria
Budapest Kupa 22. forduló (28/07/2021)
Среда 28 Липня 2021
Категорія: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
Budapest Kupa 21. forduló (21/07/2021)
Среда 21 Липня 2021
Категорія: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Cserháti piknik (17/07/2021)
Субота 17 Липня 2021
Категорія: Foot-O
Csővár Pokol-völgy, Törekvés SE, Hungary
B pálya - erdei|Результати
Cserháti piknik (17/07/2021)
Субота 17 Липня 2021
Категорія: Foot-O
Csővár, Törekvés SE, Hungary
Hosszú sprint|Результати
Makkos Kupa - Budapest Kupa 20. forduló (14/07/2021)
Среда 14 Липня 2021
Категорія: Foot-O
János-hegy (Budakeszi), Hegyvidék-KFKI Optimista SK, Hungary
hosszú technikás|Результати
Austrian MTBOdays - Long (11/07/2021)
Неділя 11 Липня 2021
Категорія: MTBO
Buchschachen, OLT Transdanubien, Austria
M60- / 3. rész|Результати
Austrian MTBOdays - Long (11/07/2021)
Неділя 11 Липня 2021
Категорія: MTBO
Buchschachen, OLT Transdanubien, Austria
M60- / 2. rész|Результати
Austrian MTBOdays - Long (11/07/2021)
Неділя 11 Липня 2021
Категорія: MTBO
Buchschachen, OLT Transdanubien, Austria
M60- / 1. rész|Результати
Austrian MTBOdays - Mass Start (10/07/2021)
Субота 10 Липня 2021
Категорія: MTBO
Buchschachen, OLT Transdanubien, Austria
Austrian MTBOdays - Sprint (10/07/2021)
Субота 10 Липня 2021
Категорія: MTBO
Buchschachen, OLT Transdanubien, Austria
Budapest Kupa 19. forduló (08/07/2021)
Четвер 8 Липня 2021
Категорія: Foot-O
Margitsziget (Észak), Csipa SSzE, Hungary
MTBO5Days E5 (06/07/2021)
Вівторок 6 Липня 2021
Категорія: MTBO
Kratčí Čilina, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E4 (05/07/2021)
Понеділок 5 Липня 2021
Категорія: MTBO
Ctiradovo Pytel, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E3 (04/07/2021)
Неділя 4 Липня 2021
Категорія: MTBO
Čípa Čilina, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days O-triatlon (03/07/2021)
Субота 3 Липня 2021
Категорія: Foot-O
Kosí v Rákosí, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
O-triatlon, етап 1|Результати
MTBO5Days E2 (03/07/2021)
Субота 3 Липня 2021
Категорія: MTBO
Muj Pytel, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E1 (02/07/2021)
Пятниця 2 Липня 2021
Категорія: MTBO
Naše Kokotsko, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
Vizsla Kupa 4. forduló (27/06/2021)
Неділя 27 Червня 2021
Категорія: MTBO
Nagykovácsi, Vizsla ESKE, Hungary
MTBO rövid|Результати
Vizsla Kupa 4. forduló (27/06/2021)
Неділя 27 Червня 2021
Категорія: MTBO
Nagykovácsi, Vizsla ESKE, Hungary
MTBO hosszú|Результати
Tájkerékpáros Magyar Kupa 1. (20/06/2021)
Неділя 20 Червня 2021
Категорія: MTBO
Keresztúri-erdő, Hangya SE, Hungary
Tájékozódási kerékpáros Országos Váltóbajnokság (19/06/2021)
Субота 19 Червня 2021
Категорія: MTBO
Keresztúri-erdő, Hangya SE, Hungary
Szenior 80+, етап 4|Результати
Tájékozódási kerékpáros Országos Váltóbajnokság (19/06/2021)
Субота 19 Червня 2021
Категорія: MTBO
Keresztúri-erdő, Hangya SE, Hungary
Szenior 80+, етап 2|Результати
Éjszakai Széria 5. forduló (18/06/2021)
Пятниця 18 Червня 2021
Категорія: Foot-O
Hárshegy, BEAC - Silvanus SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (17/06/2021)
Четвер 17 Червня 2021
Категорія: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (17/06/2021)
Четвер 17 Червня 2021
Категорія: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
Budapest Kupa 17. forduló (16/06/2021)
Среда 16 Червня 2021
Категорія: Foot-O
Gödöllő, Alsópark, Gödöllői Kirchhofer József SE, Hungary
Könnyű Hosszú|Результати
Budapest Kupa 17. forduló (16/06/2021)
Среда 16 Червня 2021
Категорія: Foot-O
Gödöllő, Alsópark, Gödöllői Kirchhofer József SE, Hungary
Technikás Hosszú|Результати
Országos Váltóbajnokság (13/06/2021)
Неділя 13 Червня 2021
Категорія: Foot-O
Kazár - Boszorát, Salgótarjáni Dornyay SE - Balassagyarmati Balassi , Hungary
F185A, етап 1|Результати
Középtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (12/06/2021)
Субота 12 Червня 2021
Категорія: Foot-O
Kazár - Riolittufa, Salgótarjáni Dornyay SE - Balassagyarmati Balassi , Hungary
Középtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (12/06/2021)
Субота 12 Червня 2021
Категорія: Foot-O
Kazár - Tóth-bánya, Salgótarjáni Dornyay SE - Balassagyarmati Balassi , Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (10/06/2021)
Четвер 10 Червня 2021
Категорія: MTBO
Hármashatár-hegy, Hungary
Budapest Kupa 16. forduló (09/06/2021)
Среда 9 Червня 2021
Категорія: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
Hosszú (A) / 2. rész|Результати
Budapest Kupa 16. forduló (09/06/2021)
Среда 9 Червня 2021
Категорія: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
Hosszú (A) / 1. rész|Результати
Budapest Kupa 15. forduló (02/06/2021)
Среда 2 Червня 2021
Категорія: Foot-O
Csepel-Csillaghegy, Sirályok SE, Hungary
Budapest Kupa 15. forduló (02/06/2021)
Среда 2 Червня 2021
Категорія: Foot-O
Csepel-Csillaghegy, Sirályok SE, Hungary
Gerecse Kupa 2. nap (30/05/2021)
Неділя 30 Травня 2021
Категорія: Foot-O
Szuhahuta, Gerecse TC, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 3. (27/05/2021)
Четвер 27 Травня 2021
Категорія: MTBO
Tárnok - Öreghegy, Hungary
Budapest Kupa 14. forduló (26/05/2021)
Среда 26 Травня 2021
Категорія: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Vizsla Kupa 3. forduló (22/05/2021)
Субота 22 Травня 2021
Категорія: Foot-O
Budakeszi Erdő, Vizsla ESKE, Hungary
Budapest Kupa 13. forduló (19/05/2021)
Среда 19 Травня 2021
Категорія: Foot-O
József Attila lakótelep, Sirályok SE, Hungary
Budapest Kupa 13. forduló (19/05/2021)
Среда 19 Травня 2021
Категорія: Foot-O
József Attila lakótelep, Sirályok SE, Hungary
Budapest Kupa 12. forduló (12/05/2021)
Среда 12 Травня 2021
Категорія: Foot-O
Rege park, MOM Hegyvidéki Szabadidősport, Hungary
A (Hosszú)|Результати
Honvéd Kupa 1. nap (08/05/2021)
Субота 8 Травня 2021
Категорія: Foot-O
Pétihegy - Tányér-fenyő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Nyílt Technikás Hosszú|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (06/05/2021)
Четвер 6 Травня 2021
Категорія: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Budapest Kupa 11. forduló (05/05/2021)
Среда 5 Травня 2021
Категорія: Foot-O
Lágymányos, BEAC, Hungary
Nyílt A pálya|Результати
Óbudai multisport edzés (29/04/2021)
Четвер 29 Квітня 2021
Категорія: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
MTBO rövid|Результати
Óbudai multisport edzés (29/04/2021)
Четвер 29 Квітня 2021
Категорія: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
MTBO hosszú / 2. rész|Результати
Óbudai multisport edzés (29/04/2021)
Четвер 29 Квітня 2021
Категорія: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
MTBO hosszú / 1. rész|Результати
Budapest Kupa 10. forduló (28/04/2021)
Среда 28 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
Csepel Sétányok, Sirályok SE, Hungary
Budapest Kupa 10. forduló (28/04/2021)
Среда 28 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
Csepel Sétányok, Sirályok SE, Hungary
Komárom-Esztergom Megyei Tájfutó Kupa 2. forduló (25/04/2021)
Неділя 25 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
Síkvölgy-Hafner, Budakalászi SC, Hungary
Eplény Kupa (21/04/2021)
Среда 21 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
Eplény (Prédikáló-szék), Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Vizsla Kupa 2. forduló (18/04/2021)
Неділя 18 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
KFKI - Makkos, Vizsla ESKE, Hungary
Tavasz Kupa (17/04/2021)
Субота 17 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
Paks Ürgemező, Paksi SE - PVSK, Hungary
Éjszakai Széria 1. forduló (16/04/2021)
Пятниця 16 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
Hárshegy, Orvosegyetem SC
Megyer Kupa (10/04/2021)
Субота 10 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Hosszú erdei|Результати
Húsvéti tojáskereső (05/04/2021)
Понеділок 5 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
Péterhalom, Silvanus SE, Hungary
Pontbegyűjtő|Результати
MTBO szezonnyitó (05/04/2021)
Понеділок 5 Квітня 2021
Категорія: MTBO
Péterhalom, Silvanus SE, Hungary
MTBO hosszú / 2. rész|Результати
MTBO szezonnyitó (05/04/2021)
Понеділок 5 Квітня 2021
Категорія: MTBO
Péterhalom, Silvanus SE, Hungary
MTBO hosszú / 1. rész|Результати
Meteor Kupa (03/04/2021)
Субота 3 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
Szarvascsapás, Pécsi Vörös Meteor SK, Hungary
Budapest Kupa 6. forduló (02/04/2021)
Пятниця 2 Квітня 2021
Категорія: Foot-O
Szilfa-tisztás, Silvanus SE, Hungary
Silvanus vasárnap 2 (28/03/2021)
Неділя 28 Березня 2021
Категорія: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Térképes edzés a Mátrában (27/03/2021)
Субота 27 Березня 2021
Категорія: Foot-O
Gyöngyössolymos, HUFEZE SE - Gyöngyösi TK, Hungary
Eger Kupa 1. forduló (20/03/2021)
Субота 20 Березня 2021
Категорія: Foot-O
Felsőtárkány - Dohánygyári üdülő, Egri Testedző Club, Hungary
Silvanus vasárnap 1. (14/03/2021)
Неділя 14 Березня 2021
Категорія: Foot-O
Kakukk-hegy, Silvanus SE, Hungary
Budapest Kupa 2. forduló (03/03/2021)
Среда 3 Березня 2021
Категорія: Foot-O
Óhegy-park, Silvanus SE, Hungary
A pálya / 2. rész|Результати
Budapest Kupa 2. forduló (03/03/2021)
Среда 3 Березня 2021
Категорія: Foot-O
Óhegy-park, Silvanus SE, Hungary
A pálya / 1. rész|Результати
TTEV-5 (27/02/2021)
Субота 27 Лютого 2021
Категорія: Foot-O
Gém-hegy, Gerecse TC - Megalódusz SE, Hungary
Budapest Kupa 1. forduló (24/02/2021)
Среда 24 Лютого 2021
Категорія: Foot-O
Testvér-hegy, BEAC, Hungary
TTT Edzésnap (20/02/2021)
Субота 20 Лютого 2021
Категорія: Foot-O
Fekete-kő, Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE, Hungary
TTEV-4 (13/02/2021)
Субота 13 Лютого 2021
Категорія: Foot-O
Kotló-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
TTEV-3 (30/01/2021)
Субота 30 Січеня 2021
Категорія: Foot-O
Tatabánya Turul Emlékmű, Gerecse TC, Hungary
Óbudai éjszakai edzés (22/01/2021)
Пятниця 22 Січеня 2021
Категорія: Foot-O
Hajógyári-sziget, Silvanus SE, Hungary
Összpontos|Результати
Óbudai éjszakai edzés (22/01/2021)
Пятниця 22 Січеня 2021
Категорія: Foot-O
Hajógyári-sziget, Silvanus SE, Hungary
Ripszám Henrik emlékverseny (17/01/2021)
Неділя 17 Січеня 2021
Категорія: Foot-O
Vadaskert (Látó-hegy), Silvanus SE, Hungary
TTEV-2 (16/01/2021)
Субота 16 Січеня 2021
Категорія: Foot-O
Tócsa-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Silvanus téli edzéssorozat 8. (10/01/2021)
Неділя 10 Січеня 2021
Категорія: Foot-O
Jegenyevölgy, Silvanus SE, Hungary
TTEV-1 (02/01/2021)
Субота 2 Січеня 2021
Категорія: Foot-O
Gránás (Közép-hegy), ARAK, Hungary