1 | Divin Péter | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 27:55 | 0:00 |
2 | Szalay Levente | ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö | 30:54 | +2:59 |
3 | Molnár Zoltán | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 32:14 | +4:19 |
4 | Néda Tamás | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 33:30 | +5:35 |
5 | Szalay András Sebestyén | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 33:32 | +5:37 |
6 | Gönczi Róbert | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 34:25 | +6:30 |
7 | Molnár Péter | ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö | 35:12 | +7:17 |
8 | Werner Péter | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 35:30 | +7:35 |
9 | Pabich Tomasz | XPIS Polish National Team | 35:37 | +7:42 |
10 | Hajdu Erik | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 36:53 | +8:58 |
11 | Vékony Vanda | SIR Sirályok Sportegyesület | 36:57 | +9:02 |
12 | Mag Fruzsina | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 37:01 | +9:06 |
12 | Marosi Ákos | ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö | 37:01 | +9:06 |
14 | Harkányi Zoltán | MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és | 38:57 | +11:02 |
15 | Tornai Szabolcs | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 41:08 | +13:13 |
16 | Papp Márton | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 42:22 | +14:27 |
17 | Divin György | SAS Silvanus Sportegyesület | 42:36 | +14:41 |
18 | Varsányi Kinga | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 42:40 | +14:45 |
19 | Győrffy Kristóf | ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö | 42:52 | +14:57 |
20 | Balogh András | ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö | 42:53 | +14:58 |
21 | Hegedűs Zoltán | OSC Orvosegyetem Sport Club | 43:05 | +15:10 |
22 | Jurás Máté | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 45:38 | +17:43 |
23 | Nagy Szilvia | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 46:21 | +18:26 |
24 | Bálint Ádám | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 46:28 | +18:33 |
25 | Bálint Bence | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 47:10 | +19:15 |
26 | Gárdonyi Márk | OSC Orvosegyetem Sport Club | 47:11 | +19:16 |
27 | Gönczi Zsuzsa | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 47:19 | +19:24 |
28 | Divin Judit | SAS Silvanus Sportegyesület | 47:42 | +19:47 |
29 | Werner Bendegúz | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 50:40 | +22:45 |
30 | Bálint Gergő | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 51:19 | +23:24 |
31 | Lantai Lili | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 51:27 | +23:32 |
32 | Jankó Tamás | HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle | 52:01 | +24:06 |
33 | Biniecka Malgorzata | XPIS Polish National Team | 52:39 | +24:44 |
34 | Hegedüs Ábel | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 52:46 | +24:51 |
35 | Kovács Sebestyén | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 54:56 | +27:01 |
36 | Szele Bálint | ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö | 56:37 | +28:42 |
37 | Bujdosó Márk Levente | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 56:42 | +28:47 |
38 | Lénárt Lili | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 56:45 | +28:50 |
39 | Hargitai Barnabás Attila | ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö | 57:05 | +29:10 |
40 | Burian Hana | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 57:43 | +29:48 |
41 | Andrási Lajos | HER Balatonalmádi Herkules Sporteg | 58:25 | +30:30 |
42 | Zánkay András | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 58:38 | +30:43 |
43 | Bacsó Piroska | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | 59:07 | +31:12 |
44 | Werner Boróka | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 59:10 | +31:15 |
45 | Vékony Janka | SIR Sirályok Sportegyesület | 63:11 | +35:16 |
46 | Herter László | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | 68:08 | +40:13 |
47 | Biró Fruzsina | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 70:03 | +42:08 |
48 | Magyari Orsolya | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 70:21 | +42:26 |
49 | Nagy Zsanett | SAS Silvanus Sportegyesület | 71:05 | +43:10 |
49 | Hegedüs Ákos | SAS Silvanus Sportegyesület | 71:05 | +43:10 |
  |
| Szalay Zente Álmos | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | hiba | |
| Zan Ravnikar | XPIS Polish National Team | nfb | |
| Szuhán Gábor | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | n.i. | |
| Scultéty Márton | SAS Silvanus Sportegyesület | n.i. | |
| Törteli Ildikó | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | n.i. | |
  |
  |
  |