1 | Peregi Dániel | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 17:08 |
2 | Néda Tamás | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 18:37 |
3 | Marton János | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | 20:08 |
4 | Marosvölgyi Máté | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 21:00 |
5 | Bojtor Szabolcs | ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó | 21:33 |
6 | Gönczi Péter | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 21:36 |
7 | Gönczi Keve | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 22:33 |
8 | Gönczi Róbert | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 22:44 |
8 | Kovács Kende Pál | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 22:44 |
10 | Gondár Károly | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 23:03 |
11 | Vidovics Zoltán | EK Egyesületen kívüli | 23:22 |
12 | Szabó Endre | EK Egyesületen kívüli | 23:31 |
13 | Weiler Zsolt | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | 23:52 |
14 | Szlávik Zoltán dr. | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 24:06 |
15 | Hajduska Balázs | SAS Silvanus Sportegyesület | 24:10 |
16 | Csík Zoltán | KFK KFKI Petőfi Sportkör | 24:26 |
17 | Kertész Gábor | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | 25:02 |
18 | Kovács Gergely | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 25:16 |
19 | Muliter Gábor | HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle | 25:25 |
20 | Szunyog József dr. | SAS Silvanus Sportegyesület | 25:35 |
21 | Karakai Áron | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 25:45 |
22 | Dalos Attila | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | 26:02 |
23 | Székely Márton | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 26:20 |
24 | Báder Attila | MAT Mazsola Tájfutó és Természetba | 26:37 |
25 | Kerényi Dénes | HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle | 26:47 |
26 | Bérczes Miklós | FMT FŐMTERV SK | 29:01 |
27 | Buzás Gyula | FMT FŐMTERV SK | 29:14 |
28 | Harkányi Csaba | SAS Silvanus Sportegyesület | 29:23 |
29 | Nánay Gábor | EK Egyesületen kívüli | 29:55 |
30 | Nagy Norbert | EK Egyesületen kívüli | 30:06 |
31 | Jelinek István | PSE Postás Sport Egyesület | 30:21 |
32 | Peregi Tamás | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 30:22 |
33 | Czirják János | SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn | 30:56 |
34 | Szalóki Rezső | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | 31:03 |
35 | Nádudvari Zoltán | RTF Szent György Sportegyesület | 32:32 |
36 | Szvatkó Árpád | EK Egyesületen kívüli | 33:38 |
36 | Orbán János | SAS Silvanus Sportegyesület | 33:38 |
38 | Balog Ádám | TSE Törekvés Sport Egyesület | 35:01 |
39 | Illés József | HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle | 35:23 |
40 | Sütő Márton | EK Egyesületen kívüli | 35:34 |
41 | Hunyadi Károly | PSE Postás Sport Egyesület | 36:03 |
42 | Nagy Balázs | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | 36:37 |
43 | Urbán András | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 39:36 |
44 | Gombkötő Péter dr. | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 40:05 |
45 | Vida István | SAS Silvanus Sportegyesület | 40:36 |
46 | Horváti György | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | 41:03 |
47 | Bükki-Deme András | HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K | 54:35 |
  |
| Szepesi Imre | SAS Silvanus Sportegyesület | hiba |
  |
  |
  |