Rövidtávú Országos Bajnokság 2018 - DöntőSzo 2018. 09. 15. 20:53
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
F14E-A (24)2,3 km 90 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
111424Sarkadi, Lehel04SZT Szombathelyi Haladás VSE12:57
211423Tőczik, Vendel04DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl13:28
311419Kiss, Mikes Tamás04ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó13:44
411421Bálint, Ádám04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle14:08
511422Barta, Máté04SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle14:34
611420Fey, Dávid04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:10
711412Bálint, Gergő06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:19
811410Barát, Miklós05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:45
911418Kriza, Márton János04SAS Silvanus Sportegyesület15:48
1011415Bujdosó, Márk Levente08SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:07
1111407Tóth, Benedek04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo17:34
1211416Wachter, András05ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó17:41
1311409Bereczky, Olivér05KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü17:51
1411405Dobay, Benedek07GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo18:15
1511414Zagyva, Zalán04SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:52
1611404Kovács, Jeromos06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:17
1711402Blaskó, Benedek06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle19:34
1811403Fabula, András05SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:39
1911413Hahn, Máriusz04PAK Paksi Sportegyesület19:51
2011417Labancz, Barnabás04KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü20:17
2111406Bocsi, Botond05ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó20:51
2211401Balatoni, Tamás05NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz24:52
2311411Felföldi, Tamás06SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor25:37
2411408Alb, Levente04SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye26:21
 
 
 
F14E-B (24)2,0 km 75 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1104Karakai, Pál04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:43
2101Rácz, Mátyás05PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:33
3129Lakosi, Máté05ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz15:34
4128Boór, Bernát07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:04
5138Maier, Bendegúz05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye16:21
6171Vágner, Gábor04PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:35
7140Hargitai, Barnabás Attila04ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö16:51
8179Morauszki, Mihály ifj.07NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz17:04
9116Bata, Barnabás05TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho18:04
10156Barát, Benedek04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:13
10143Csonka, Levente04TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho18:13
12149Szabari, Milán05JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv18:17
13169Kovács, Zsolt04BTK Bakonyi Tájfutó Klub18:53
14108Veres, Dávid06SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:13
15154Czigány, Mátyás07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:29
16174Kalán, Tamás05ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó19:57
17131Tompos, Gábor05ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:39
18134Tóth, Martin07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:47
19182Nagy, Jakab04NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:30
20170Nagy, Bence07GTC Gerecse Tájfutó Club23:35
21112Nagy, Levente06ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut25:28
22162Fóris, Dávid04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo32:47
 
167Borosnyay, Bendegúz04ARA Alba Regia Atlétikai Klubhiba
106Bednárik, Botond06ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
 
 
 
F14E-C (22)2,0 km 70 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1152Dudok, Bálint04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:31
2147Mézes, Botond Csegő07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:21
3142Hrotkó, Mátyás05DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:53
4145Tiboly, Benedek04ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut18:03
5168Verebélyi, Attila05SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:16
6133Egédi, Gergő04PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:01
7166Alb, Zalán06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye20:03
8155Kis, Roland06NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz20:50
9124Szabó, Mátyás Benjamin05DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:53
10159Lakosi, Ádám07ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz22:03
11115Varga, Barnabás04GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:26
12110Tengely, Soma06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub22:33
13118Jakab, Levente06DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl23:44
14121Mauer, Máté05GTC Gerecse Tájfutó Club25:30
15111Biró, Artúr08VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn26:44
16113Tarsoly, Tas Töhötöm07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó28:39
17165Dóra, Tóbiás05ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut29:59
18177Bódis, Balázs Márk06GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó33:51
19173Radó, Sebestyén08ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz39:50
 
157Simon, Ádám Imre04PVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
127Dudok, Balázs06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
163Czirják, Ádám07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
F14E-D (10)1,7 km 55 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1151Marót, Maximilián07ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó16:02
2135Bordács, Krisztián05GTC Gerecse Tájfutó Club16:54
3160Császár, Arzén06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo17:29
4139Piller-Dávid, Marcell08ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó17:52
5126Gál, Csenger Gergő07ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó24:28
6132Fóris, Máté06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo28:28
7117Deli, Ádám06JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv35:15
 
122Prekopcsák, Balázs07DCS Denevér Barlangkutató és Szabahiba
Vk188Gaschler, Máté04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle13:44
Vk102Hajba, Attila Balázs08SZT Szombathelyi Haladás VSE28:19
 
 
 
F16E-A (24)2,7 km 105 m22 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
111624Bujdosó, Zoltán02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn13:01
211623Bálint, Benedek02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle14:23
311619Nagy, Péter02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:23
411611Szuromi, Áron02PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:03
511621Gönczi, Péter03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:16
611614Klement, Kelén03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:25
711618Gárdonyi, Soma02MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:27
811605Molnár, Péter03ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö16:47
911613Kovács, Márk03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle16:52
1011622Néda, Tamás02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:54
1111620Fülöp, Álmos Huba03GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:06
1211616Angyal, Dániel03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:32
1311615Blézer, Barna Hunor02ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó17:35
1411610Sztojka, Milán Szabolcs03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz17:49
1511607Takács, Gergely Levente03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:50
1611602Szabó, Levente03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:37
1711603Kovács, Sebestyén03PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:49
1811604Tálas, Soma02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:50
1911612Erki, Ármin03PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:17
2011601Alpár, Domonkos Márton02SZT Szombathelyi Haladás VSE19:27
2111608Gyenizse-Nagy, András Barnabás02PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:40
2211606Varga, Gergő03ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó22:40
2311609Kiss, Imre Bálint02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:30
 
11617Nagy, Kristóf03ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozóhiba
 
 
 
F16E-B (24)2,4 km 100 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1224Demeter, Ágoston02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:19
2211Kovács, Kende Pál03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő16:07
3208Izer, Barnabás03SZT Szombathelyi Haladás VSE16:34
4217Molnár, Levente03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:41
5201Simon, Gábor02ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó16:45
6213Tóth, Ábel Tibor02SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye16:57
7235Kiss, Bertalan András02SZT Szombathelyi Haladás VSE17:34
8225Gáti, András02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:49
9227Szűcs, Kende03DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:53
10197Ramel, Dániel03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:00
11234Keleti, Domonkos02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:39
12238Jurás, Máté03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:59
13233Garbacz, Máté03ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó19:23
14249Dobrocsi, Levente03ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó19:35
15250Máramarosi, Ákos03SAS Silvanus Sportegyesület19:37
16191Schubert, Ambrus03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:12
17220Vöröss, Gergő03ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó20:49
18215Tóth, András02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:56
19192Labancz, Balázs02KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü21:04
20247Jacsev, Fülöp03ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö21:34
21231Molnár, Botond03ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut21:55
22237Finta, András István02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:40
23199Jászai, Tamás02DCS Denevér Barlangkutató és Szaba25:09
24200Szauter, Csanád03ARA Alba Regia Atlétikai Klub32:50
 
 
 
F16E-C (14)2,1 km 80 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1190Papp, Márton02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:28
2239Kanizsay, Botond02ARA Alba Regia Atlétikai Klub16:52
3242Bereczky, Marcel03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü17:17
4230Nagy, Bálint03ARA Alba Regia Atlétikai Klub18:03
5206Boór, András03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:09
6202Tóth, László02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:42
7204Barna, Gergely02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:12
8218Aradi, Bence03PAK Paksi Sportegyesület20:20
9228Prekopcsák, Gábor ifj.02DCS Denevér Barlangkutató és Szaba20:22
10229Peics, András02KFK KFKI Petőfi Sportkör20:30
11219Jóvári, Norbert03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz22:13
12245Orosz, Pál ifj.03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz29:20
13194Offner, MártonGOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:24
 
Vk246Kravz, Mór Kirill02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
 
 
 
F18E-A (24)3,3 km 130 m24 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
111822Egei, Balázs01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:55
211821Bognár, Zoltán01ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö16:58
311824Szabó, Marcell01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:03
411823Jónás, Ferenc01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle17:28
511820Horváth, Csongor00MAT Mazsola Tájfutó és Természetba17:57
611808Demeter, Ambrus00DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:00
711813Vigh, Loránd Eduárd01SIR Sirályok Sportegyesület18:34
811810Győri, Bertalan00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:39
911811Csertán, András00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut19:06
1011812Jacsó, Barnabás01ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó19:23
1111806Zsigmond, Zsombor01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl19:24
1211816Barta, Gergely00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:42
1311809Szuhán, Gábor01PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:28
1411818Takács, Ticián00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:39
1511814Gönczi, Keve01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:46
1611805Józsa, Botond00PSE Postás Sport Egyesület21:12
1711803Fekete, Sámuel00ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut21:37
1811815Buzás, Benedek01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:51
1911801Tokai-Kiss, Bálint00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle22:10
2011807Vass, Dániel00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye27:31
2111802Balogh, András01ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö31:20
 
11819Bettega, Damiano01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
11817Knobloch-Esztergár, Péter00SIR Sirályok Sportegyesülethiba
11804Knuth, Bálint01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
F18E-B (23)2,8 km 120 m23 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1285Olasz, Márk01HOD Hód-mentor sport és műpártoló18:47
2296Verebélyi, Márton00SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:48
3298Husznai, Gellért01PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:07
4276Péntek, Márton00BSC Balatonfüredi Sport Club20:08
5289Schultheisz, Botond01KFK KFKI Petőfi Sportkör20:49
6299Berzsenyi, Bence01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle22:08
7257Kisházi, Gábor ifj.01HOD Hód-mentor sport és műpártoló22:29
8277Góczán, Pál00SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület22:33
9264Szabó, Zsolt00ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó22:54
10279Szele, Bálint01ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö23:05
11267Pavlovics, Balázs00ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz23:10
12275Karakai, Áron01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:52
13266Kukor, Huba01SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn25:22
14261Bagoly, Ferenc András00NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:48
15297Szentmiklóssy, Bálint01NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz25:57
16286Deák, Péter01GTC Gerecse Tájfutó Club26:02
17291Berecz, Máté01ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó27:58
18254Bácskai, Péter00VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:09
19253Gazsó, Bálint00BTK Bakonyi Tájfutó Klub31:05
 
272Hegedüs, Péter00GTC Gerecse Tájfutó Clubhiba
295Vozár, Mátyás00PVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
Vk258Schauermann, Barnabás01PVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
Vk189Szauter, Ábel01ARA Alba Regia Atlétikai Klub23:43
 
 
 
F20E-A (21)3,4 km 140 m25 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
112019Zacher, Márton98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:19
212021Bárány, Tamás99ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó18:40
312020Divin, Péter98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:47
412012Szalay, Levente99ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö18:49
512015Magyar, Tamás Gábor98SAS Silvanus Sportegyesület20:15
612017Rácz, Zoltán98SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:44
712004Gyenizse-Nagy, Balázs98PVS Pécsi Vasutas Sportkör21:06
812016Szőcs, Attila99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:22
812008Hortobágyi, Ákos98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:22
1012010Göbler, Balázs Benedek98DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:48
1112003Turschl, Bence99TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő22:04
1212007Kovács, Barnabás99PVS Pécsi Vasutas Sportkör22:15
1312018Szuromi, Mátyás98PVS Pécsi Vasutas Sportkör22:20
1412009Skrop, Tamás99ARA Alba Regia Atlétikai Klub24:39
1512014Alpár, Dénes99SZT Szombathelyi Haladás VSE24:48
1612005Bajna, Bence98ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz31:48
1712006Krakter, Dániel99ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz33:11
1812002Bárdos, Krisztián99ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó33:23
 
12013Kálmán, Erik99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
12011Egei, Patrik98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
Vk12001Conforti, Christian99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:58
 
 
 
F21E-A (24)3,6 km 145 m28 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
112114Ormay, Mihály99SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:55
212121Bakó, Áron92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn17:07
312123Tugyi, Levente94DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:08
412118Baumholczer, Máté92PVS Pécsi Vasutas Sportkör17:18
512122Tölgyesi, Tamás93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:18
612117Molnár, Attila79VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:20
712120Peregi, Dániel97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:22
812110Gösswein, Csaba85SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:25
912119Zsebeházy, István85MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako18:49
1012113Morandini, Viktor87SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:41
1112101Fekete, Ágoston97ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut20:04
1212115Tóth, Adrián96TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:17
1312112Liszka, Krisztián92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:32
1412104Lengyel, Ádám96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:57
1512108Vajda, Balázs94SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:26
1612106Pintér, Ábel93DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:30
1712107Mizur, Peter91ETC Egri Testedző Club21:33
1812102Kiss, Kornél96ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut23:07
1912109Porgányi, Márk97TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:29
2012124Józsa, Gábor83TSE Törekvés Sport Egyesület26:20
 
12116Fehérvári, Dániel94SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegyehiba
12111Vellner, Gábor90SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
12103Gond, Balázs87GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
12105Zai, Bálint86SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
 
 
 
F21E-B (24)3,3 km 130 m24 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1322Bugár, Gergely92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:50
2364Gond, Gergely91GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:58
3373Sulyok, Ábel93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:15
4344Oszlovics, Ádám85MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako20:37
5324Szász, Botond97SAS Silvanus Sportegyesület20:40
6378Győrffy, Kristóf94ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö21:08
7374Iski, Richárd93STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei21:33
8367Györgyi, Péter89MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako21:38
9377Peregi, Dávid93SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:54
10357Stork, Mihály97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye21:59
11376Petrócki, Ádám93HOD Hód-mentor sport és műpártoló22:17
12354Forrai, Gábor79HOD Hód-mentor sport és műpártoló22:18
13353Rácz, Sándor95SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle22:38
14371Éles, András91GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:55
15388Berecz, Gábor84SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye24:04
16370Hetényi, Péter96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási24:05
17362Korózs, Attila92ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó24:10
18363Ferenczi, Márk97SAS Silvanus Sportegyesület24:40
19355Borbás, Péter95ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó26:10
20334Tóth, Péter96POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport26:17
21326Hanyicska, Martin92STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei26:29
22325Szundi, Attila80DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl31:56
23321Tábori, Milán96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye33:18
 
335Ivaskó, György81GKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
 
 
 
F21E-C (21)2,8 km 110 m20 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1380Mižúr, ŠimonXFAR Farmaceut Bratislava17:03
2328Vörös, Endre78HOD Hód-mentor sport és műpártoló18:41
3340Rebák, Csaba91STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei18:43
4365Iski, Gergő95STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei19:36
5339Ágotha, Dávid93ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö19:54
6341Kovács, Sebestyén93BBB Balassagyarmati Balassi Bálint20:50
7331Kazal, Márton94PVS Pécsi Vasutas Sportkör21:02
8336Hambuch, Mátyás93SZT Szombathelyi Haladás VSE21:55
9359Forrai, Miklós79HOD Hód-mentor sport és műpártoló23:02
10333Kersity, András90PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:19
11343Sánta, Bendegúz87GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó25:22
12389Zsibrita, Dávid87STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei26:15
13384Gyimesi, Zoltán72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:20
14350Balogh, Péter77FSC Futárok Sport Club27:24
15345Kiss, Dénes78JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv29:29
16391Juhos, György87TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:12
17394Patkós, Máté89VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:54
18366Csilling, Tamás96MAT Mazsola Tájfutó és Természetba32:29
 
392Kopasz, Róbert92KAL Kalocsai Sport Egyesülethiba
385Ababi, Balázs87SAS Silvanus Sportegyesülethiba
Vk375Kisvölcsey, Ákos72MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako17:05
 
 
 
F35A-A (24)3,2 km 130 m25 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1423Scultéty, Márton82SAS Silvanus Sportegyesület19:54
2419Gábor, József78PAK Paksi Sportegyesület20:00
3426Gyalog, Zoltán80SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:18
4418Kottman, Dezső dr.79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl20:39
5421Szörényi, Gábor79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:02
6399Vajda, Zsolt78VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:23
7422Kéki, András79SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor21:25
8396Meichl, Márton81TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:37
9417Batta, István80TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő21:39
10425Halona, Gergely79DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:46
11424Mézes, Tibor Sólyom74GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:57
12404Kiss, Gábor80PAK Paksi Sportegyesület22:26
13416Gyulai, Tamás82GTC Gerecse Tájfutó Club22:32
14409Kiss, Gábor80KAL Kalocsai Sport Egyesület23:27
15397Kain, Gergely78MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako24:32
16415Topán, László80PVS Pécsi Vasutas Sportkör25:36
17420Stein, Barnabás dr.77ARA Alba Regia Atlétikai Klub25:42
18407Blum, László ifj.80SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor26:01
19400Kertész, Gábor82HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K26:10
20406Kovács, Gábor83SZT Szombathelyi Haladás VSE27:10
 
414Sprok, Bence82HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesülethiba
403Nagy, Viktor77KAL Kalocsai Sport Egyesülethiba
413Honfi, Gábor ifj.74TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
427Bella, Gábor83ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szhiba
 
 
 
F35A-B (9)2,5 km 105 m22 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1402Bilik, Péter81GTC Gerecse Tájfutó Club19:31
2395Stark, Gergely81MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és23:21
3410Hegedűs, Károly dr.81TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő24:00
4398Ódor, Zoltán79GTC Gerecse Tájfutó Club24:18
5412Mohai, Gábor79GTC Gerecse Tájfutó Club25:17
6408Hahn, Mihály81PAK Paksi Sportegyesület32:01
7401Gesztesi, Zsolt80SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor38:54
 
428Morauszki, Mihály82NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakoszhiba
Vk405Tóth, Attila80VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:14
 
 
 
F40A-A (24)2,9 km 125 m23 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1455Dénes, Zoltán72KAL Kalocsai Sport Egyesület17:48
2450Molnár, Zoltán76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:53
3458Uhlir, Péter75ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut19:37
4459Avar, András76TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho19:47
5452Bozsó, Norbert76TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:58
6440Madarassy, Pál76BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:14
7437Veres, Tamás75HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület21:54
8462Nagy, Gábor77KFK KFKI Petőfi Sportkör22:10
9439Kiss, György ifj.74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:15
10451Gyurina, Szabolcs77GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:12
11448Szikszai, Szabolcs76SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:14
12449Baksa, Csaba78KAL Kalocsai Sport Egyesület23:15
13461Kiszel, Sándor77KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü23:41
14443Bálint, Bence75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle24:03
15434Szőri, Kornél dr.76SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor24:08
16444Biró, Áron77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C24:28
17464Marosán, Dávid75BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C26:46
18466Maródi, Máté00EK Egyesületen kívüli29:48
19430Nagy, József74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo30:00
20453Mauer, Lajos74GTC Gerecse Tájfutó Club30:36
21457Aradi, Tamás77PAK Paksi Sportegyesület31:10
 
454Vajda, Balázs78VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
442Nagy, István72TSE Törekvés Sport Egyesülethiba
467Vereszki, Tibor76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülenfb
 
 
 
F40A-B (13)2,5 km 105 m22 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1429Kocsis, András76ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó25:33
2433Varga, Balázs75GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub26:40
3465Komjáti, Attila77GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub26:54
4441Molnár, István id.77SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye28:08
5438Czirják, János75SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn29:00
6468Buzás, Gyula71FMT FŐMTERV SK29:49
7456Kovács, Áron77HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási31:48
8463Surányi, Gábor76DCS Denevér Barlangkutató és Szaba32:56
9447Schmal, Róbert74ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz35:44
10446Csethe, Zsolt76KFK KFKI Petőfi Sportkör45:28
 
435Juhász, Viktor78TSE Törekvés Sport Egyesülethiba
Vk436Domján, Tamás78PVS Pécsi Vasutas Sportkör22:15
Vk445Szőllős, András76SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye24:49
 
 
 
F45A-A (24)2,9 km 120 m24 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1513Gönczi, Róbert72TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:04
2487Baracsi, Gábor71TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő19:49
3502Kálmán, Péter73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C20:54
4526Dezső, Sándor69HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási20:55
5515Zakariás, Péter70TSE Törekvés Sport Egyesület21:08
6495Werner, Péter73PVS Pécsi Vasutas Sportkör21:14
7480Borbás, Nándor71KAL Kalocsai Sport Egyesület21:15
8508Nagy, Ákos69SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye22:53
9523Barát, János73VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle22:58
10490Kiácz, Bence70HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle23:03
11514Tóth, László70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:10
12505Máramarosi, István71SAS Silvanus Sportegyesület23:12
13525Kovács, Péter69BBB Balassagyarmati Balassi Bálint24:03
14528Török, Imre73MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba24:44
15481Kovács, Zoltán70BBB Balassagyarmati Balassi Bálint24:47
16482Schultheisz, György69KFK KFKI Petőfi Sportkör25:43
17486Gárdonyi, Márk73OSC Orvosegyetem Sport Club25:47
18471Mitró, Zoltán72ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut26:10
19524Báder, Attila69MAT Mazsola Tájfutó és Természetba28:53
20518Kovács, Gergely73TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő28:56
21491Karakai, Gábor70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő30:00
22511Nagy, Tibor69FSC Futárok Sport Club34:37
 
498Néda, László72TSE Törekvés Sport Egyesülethiba
497Divin, György70SAS Silvanus Sportegyesülethiba
 
 
 
F45A-B (23)2,4 km 100 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1520Vass, Tibor69VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:51
2474Bánki, Zoltán72KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü19:29
3503Hugyecz, Zoltán72HUF HUFEZE Pásztó20:27
4473Klement, Gábor73SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:38
5519Reviczki, Zsolt72HUF HUFEZE Pásztó21:57
6485Fehér, Ferenc70ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut22:32
7479Marton, Balázs72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:06
8476Müller, Balázs dr.70ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz23:07
9484Tarsoly, Róbert71GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó23:16
10506Szakál, Péter71KAL Kalocsai Sport Egyesület23:55
11475Takács, Tibor69SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é24:09
12493Dobay, Zsolt70GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo24:12
13494Kis, András70HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület25:29
14510Pavlovics, György ifj.70ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz26:05
15496Lantai, Gyula71VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:17
16501Skrop, Róbert71ARA Alba Regia Atlétikai Klub26:36
17517Bejczi, Gábor69MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és27:01
18522Ambrus, Sándor70PVM Pécsi Vörös Meteor SK27:54
19531Hanyicska, Mihály69STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei28:18
20470Bogdanovics, András ifj.69HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület28:36
21504Csankovszki, Tibor69SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor30:00
22472Iván, László71BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C32:57
23507Schwendtner, Erik70SIR Sirályok Sportegyesület33:57
 
 
 
F45A-C (16)2,1 km 75 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1530Didriksen, Tor Öyvind71GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub21:36
2529Berzsenyi, Miklós72VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:24
3500Lázár, János70SAS Silvanus Sportegyesület23:55
4499Tóth, Zénó72SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye24:05
5509Horányi, György69PAK Paksi Sportegyesület25:30
6489Simon, Péter73GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub26:04
7521Kucsma, István69ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó28:32
8469Guttmann, Zoltán70MNE multiNavigátor.hu Kft.29:03
9483Verebélyi, Tibor73SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye30:16
10527Marczis, István70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye30:33
11488Rudi, Péter69ETC Egri Testedző Club32:32
12512Fekete, Gábor69ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut35:43
13532Balogh, László69TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho39:29
 
516Péntek, Gábor69BSC Balatonfüredi Sport Clubhiba
Vk478Nagy, Lajos Viktor73GTC Gerecse Tájfutó Club25:23
Vk492Fuller, Károly69PVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
 
 
 
F50A-A (24)2,6 km 105 m21 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1554Marton, János68HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K18:33
2576Dalos, Attila67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba18:41
3569Gillich, György68TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho19:26
4542Viniczai, Ferenc65PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:27
5557Erdélyi, Gyula66SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:54
6556Szencz, Attila67SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:46
7563Horváth, Sándor66MAT Mazsola Tájfutó és Természetba21:06
8546Pataki, Gábor67PVS Pécsi Vasutas Sportkör21:12
9564Juhász, Gábor66HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:25
10561Gillich, István66MSE Megalódusz Sportegylet21:42
11555Halaj, László68JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv21:46
12573Hajnács, Tamás Csaba66SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor22:02
13543Goldmann, Róbert68SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:00
14533Pavlovics, Gábor68PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:29
15536Turcsán, János66PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:44
16559Lénárt, István68FSC Futárok Sport Club24:17
17541Kovalcsik, István66BBB Balassagyarmati Balassi Bálint25:22
18540Szitter, Attila67GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo25:25
19568Karácsony, Péter67HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület27:01
20545Bujdosó, István64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn27:04
21571Bérczes, Miklós67FMT FŐMTERV SK27:44
22544Iski, Ferenc66STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei31:36
23574Győri, János Attila64GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub32:51
 
535Ipsics, László68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
 
 
 
F50A-B (18)2,1 km 80 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1567Kovács, Gábor67BBB Balassagyarmati Balassi Bálint16:37
2562Oszkó, László65SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:47
3570Szász, János65SAS Silvanus Sportegyesület18:20
4577Németh, Zsolt65VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:26
5552Gera, Tibor64SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:35
6551Berecz, Gábor Sándor68ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó20:37
7547Hegedüs, Ákos67SAS Silvanus Sportegyesület20:52
8537Varsányi, Attila67VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:45
8550Tóth, Zsolt67POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport21:45
10553Tóth, László68MAT Mazsola Tájfutó és Természetba21:50
11572Bózsó, Zoltán68ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó22:41
12534Tóth, László id.65NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz22:42
13566Körmendi, Miklós64MSE Megalódusz Sportegylet22:43
14548Tengely, Sándor64GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub23:44
15558Károlyi, Gyula64TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő27:00
16538Peics, Antal Zsolt68KFK KFKI Petőfi Sportkör30:26
 
560Kovács, Zoltán67SIR Sirályok Sportegyesülethiba
549Galkó, Csaba68SSC Siketek Sport Clubnfb
 
 
 
F55A-A (23)2,4 km 105 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1581Tőkés, Árpád61SAS Silvanus Sportegyesület18:43
2584Gondár, Károly62SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:58
3586Szerdahelyi, Zoltán62SZT Szombathelyi Haladás VSE19:04
4611Weiler, Zsolt62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba20:00
5603Szlatényi, Ferenc61OSC Orvosegyetem Sport Club20:17
6595Vankó, Péter59HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle20:57
7602Pokornyik, Tibor62TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho21:21
8589Tölgyesi, Tibor61NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz21:50
9610Hajagos, Henrik59SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:59
10580Rusvai, László62FSC Futárok Sport Club22:10
11599Hegedűs, Béla60SAS Silvanus Sportegyesület22:12
12582Varga, József60GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó22:35
13590Sramkó, Tibor61SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:19
14596Egei, Tamás63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:38
14588Muliter, Gábor61HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle23:38
16609Germán-Salló, Zoltán61GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó23:40
17587Zempléni, András dr.60KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport24:20
18591Angster, Gábor59POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport25:05
19606Németh, Csaba62MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba26:06
20593Domán, Gábor60VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle27:34
21597Horváth, Zoltán Mihály62ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz30:07
22600Peregi, Tamás61SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn32:04
 
592Nemesházi, László60PSE Postás Sport Egyesülethiba
 
 
 
F55A-B (10)2,1 km 80 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1594Telek, Tibor60SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye22:19
2608Urbán, András60BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C22:47
3612Hrenkó, László59HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület23:45
4604Gajdos, György63PVM Pécsi Vörös Meteor SK23:50
5578Nagy, Zsolt59FMT FŐMTERV SK24:20
6585Hideg, István59HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási26:18
7579Szőcs, Zoltán61GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó27:25
8605Balázs, Ottó63SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:44
9598Cenner, Tibor dr.62FMT FŐMTERV SK29:49
 
Vk601Liskány, József61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei22:14
 
 
 
F60A-A (26)2,3 km 90 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1637Szőcs, László58HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K16:00
2625Jankó, Tamás58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle17:09
3614Bokros, István55MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és17:15
4620Margittai, Endre57SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é17:42
5639Honfi, Gábor55ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó18:16
6632Kovács, József58ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó18:27
7619Kerényi, Dénes57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle18:37
8631Balla, Sándor54HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle18:39
9626Fehér, Mihály57HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület18:43
10628Harkányi, Csaba55SAS Silvanus Sportegyesület18:57
11622Győri, László56SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:13
12617Hegedüs, Ábel55BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:14
13618Mizur, Jan55PSE Postás Sport Egyesület19:27
14635Tóth, János58POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport20:35
15624Kóger, Gyula55PVM Pécsi Vörös Meteor SK21:24
16638Rebák, Sándor László58STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei21:30
17640Moravszki, János58HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület22:04
18613Kovács, József56SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye22:15
19634László, Károly54HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület22:21
20633Szokol, Lajos56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle23:53
21621Zsilkin, Viktor56HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület24:30
22623Szunyog, József dr.54SAS Silvanus Sportegyesület25:27
23629Nagy, Balázs54POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport26:05
24616Lévai, Kálmán54KSE Karcagi Sportegyesület31:34
25627Ormay, György57KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport32:17
26636Mészáros, Károly54TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho49:14
 
 
 
F65A-A (23)2,1 km 80 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1662Hegedűs, Zoltán52OSC Orvosegyetem Sport Club17:24
2663Horváth, Tivadar53HER Balatonalmádi Herkules Sporteg19:04
3659Komoróczki, András51SAS Silvanus Sportegyesület19:30
4641Ludvig, István53MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba19:54
5648Ládi, János51BTK Bakonyi Tájfutó Klub20:38
6650Zsilinszky, Pál52DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S20:55
7646Molnár, Gábor50MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba21:04
8661Kaján, László51FMT FŐMTERV SK21:18
9642Kovács, Attila Gábor51ZSC Zöld Sportok Clubja21:40
10651Tóth, Jenő52PVM Pécsi Vörös Meteor SK21:54
11664Bikki, Sándor51VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:57
12644Juhász, István53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:17
13655Kéri, Péter50TSE Törekvés Sport Egyesület22:55
14645Endrődi, József53PAK Paksi Sportegyesület25:04
15654Kutnyánszky, Ernő49ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz26:06
16652Kéki, Miklós52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor27:08
17643Hajba, István53SZT Szombathelyi Haladás VSE28:06
18658Magyar, János52MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba28:38
19657Novai, György51SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor29:59
20656Tóth, Sándor51ETC Egri Testedző Club30:36
21660Szalóki, Rezső52GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub35:16
 
649Bugár, József53SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
647Fluck, István50PVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
 
 
 
F70A-A (17)2,0 km 65 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11210Bogdanovits, András48HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület19:43
21204Vajda, László46ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut21:17
31217Horváti, György44HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K21:55
41203Kéri, Gerzson Ferenc44SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor22:02
51202Sőtér, János46PSE Postás Sport Egyesület22:10
61201Blum, László id.48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor22:13
71205Hunyadi, Károly43PSE Postás Sport Egyesület22:51
81207Gömbös, Gyula48SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület23:02
91216Lénárd, Miklós45ETC Egri Testedző Club24:49
101208Gombkötő, Péter dr.44TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:48
111209Vida, István47SAS Silvanus Sportegyesület26:31
121214Nagy, Árpád dr.44ETC Egri Testedző Club28:25
131212Kovács, András48HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület29:25
141213Horváth, Zoltán44ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut30:22
151206Csongrádi, Jenő46BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C32:24
161215T.Nagy, Sándor48SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor34:44
 
1211Rétfalvi, Lajos46SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai éhiba
 
 
 
F75A-A (21)1,7 km 55 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11235Tóth, János43SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület17:31
21229Varga, György39POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport19:13
31236Nagy, Dezső39HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K21:47
41231Bogdány, Miklós39TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő23:08
51224Felföldi, Károly dr.43SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor24:55
61221Nagy, Albert43SAS Silvanus Sportegyesület26:27
71225Pavlovics, György dr.41ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz27:51
81220Muszély, György42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C28:43
91233Hargitai, István43TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő29:04
101223Bessenyei, István42SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye29:47
111230Szecsődi, Ákos42BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C30:09
121234Schell, Antal39PSE Postás Sport Egyesület31:10
131232Gönczi, Péter39SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:55
141226Nagy, Gábor43SAS Silvanus Sportegyesület32:57
151237Radnóti, Rezső41SAS Silvanus Sportegyesület35:15
161227Lohász, Márton42TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő36:42
171228Jelinek, István43PSE Postás Sport Egyesület36:51
 
1218Marton, Péter42ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szhiba
1238Horváth, Béla43HER Balatonalmádi Herkules Sporteghiba
1219Nagy, Lajos43ETC Egri Testedző Clubhiba
1222Kiss, Endre dr.43PVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
 
 
 
F80A-A (6)1,4 km 50 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11241Szabon, János38KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport22:46
21244Cserteg, István38TSC Tungsram Sport Club36:34
31240Hargitai, Miklós38TSC Tungsram Sport Club43:23
41239Weress, Kálmán35TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő53:16
51242Hodossy, Béla37TSC Tungsram Sport Club70:38
 
1243Rácz, Márton36TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
 
 
 
F85A-A (1)1,4 km 50 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11245Dudás, István32OSC Orvosegyetem Sport Club36:26
 
 
 
N14E-A (24)2,0 km 70 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
121423Máramarosi, Rita05SAS Silvanus Sportegyesület11:28
221420Sárközy, Rita04MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako13:27
321422Lantai, Lili05VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle13:29
421412Kocsik, Eszter04ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó13:30
521424Kiss, Kamilla04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo13:42
621421Kelevitz, Virág04SAS Silvanus Sportegyesület14:25
721411Gönczi, Zsuzsa06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:35
821417Radó, Gyöngyvér05ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz14:51
921419Gyurina, Judit05GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:33
1021416Gaschler, Emma06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:55
1121413Musza, Valéria04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:33
1221418Máramarosi, Dóra05SAS Silvanus Sportegyesület16:36
1321415Orosz, Viktória04SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:43
1421404Antal, Sára04ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut16:53
1521409Harkay, Emőke05SZT Szombathelyi Haladás VSE16:57
1621405Kisházi, Emma04HOD Hód-mentor sport és műpártoló17:14
1721406Tóth, Betti06KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü17:16
1821414Dalos, Réka04TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:51
1921408Sarkadi, Borbála04SZT Szombathelyi Haladás VSE18:01
2021403Simon, Veronika05GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub18:33
2121410Baracsi, Hanna05TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:50
2221402Molnár, Emese04SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:35
2321407Ódor, Laura06GTC Gerecse Tájfutó Club21:54
 
21401Molnár, Boglárka06VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
 
 
 
N14E-B (23)1,8 km 70 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1666Máramarosi, Anna06SAS Silvanus Sportegyesület13:53
2721Kolcsár, Panna04ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut15:22
3723Tarsoly, Borka05GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó16:59
4742Baracsi, Léna07TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:08
5694Paskucz-Szathmáry, Henrietta06TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:44
6667Doroszlai, Lelle07VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn18:26
7705Székely, Lili04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo18:44
8706Berencsi, Panna07NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz18:54
9697Borbás, Ágota Anna05KAL Kalocsai Sport Egyesület19:33
10739Török, Anna05ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut19:38
11695Bilecz, Sára07NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz19:43
12689Gorell, Flóra04SZT Szombathelyi Haladás VSE19:51
13682Sztojka, Zoé07NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz19:56
14732Didriksen, Andrea04GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:02
15733Révész, Zsófia05SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle20:12
16712Szilágyi, Zselyke Julianna07DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl20:41
17669Pintér, Petra06GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:24
18716Abrán, Csenge04GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:15
19684Kovács, Dorina06ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó24:58
20707Németh, Eszter05VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn25:03
21685Molnár, Csenge07ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut25:32
22683Parádi, Eszter06KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü26:27
23679Tőke, Fruzsina04ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut32:45
 
 
 
N14E-C (27)1,7 km 55 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1692Tokai-Kiss, Zsófia04VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:04
2738Veres, Diána07SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:57
3737Szakál-Biró, Sára09VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn16:02
4677Jászai, Enikő05DCS Denevér Barlangkutató és Szaba20:00
5722Orosz, Panna06NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz20:11
6688Ráduly, Anna05GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó20:38
7741Takács, Emese06ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó21:09
8709Czebei, Luca06GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó21:37
9718Müller, Sarolta07ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz21:42
10719Ambrus, Réka06GTC Gerecse Tájfutó Club22:53
11740Gál, Enikő Anna04SZT Szombathelyi Haladás VSE23:56
12698Bordács, Mónika07GTC Gerecse Tájfutó Club23:59
13720Hibján, Eszter06DCS Denevér Barlangkutató és Szaba26:59
14699Kottman, Anna06DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl27:19
15670Mohai, Zita09GTC Gerecse Tájfutó Club28:02
16730Mauer, Luca10GTC Gerecse Tájfutó Club28:41
17703Kalmár, Petronella08JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv29:52
18665Szabó, Boglárka07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó29:57
19686Sörös, Karina06SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye31:10
20726Zagyi, Erzsébet07JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv34:38
21713Horváth, Kármen06GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó37:51
22681Lenner, Zoé06GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó49:35
 
736Czigány, Emma07GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
696Komjáti, Orsolya06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klubhiba
704Varga, Viola06GYO Gyöngyösi Tájfutó Klubhiba
727Schmal, Kitti07ZST Zselic Tájékozódási Futó és Szhiba
Vk678Vöröss, Luca08ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó31:11
 
 
 
N16E-A (24)2,1 km 80 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
121623Kishanti, Petra02SIR Sirályok Sportegyesület11:43
221621Mag, Viktória03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye12:28
321624Néda, Júlia02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő12:41
421618Takács, Szilvia02SIR Sirályok Sportegyesület13:45
521619Pataki, Virág Lara02PVS Pécsi Vasutas Sportkör13:53
621617Zempléni, Lilla03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako14:09
721620Kovács, Karina02PAK Paksi Sportegyesület14:29
821608Turi, Hanna02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn15:07
921613Németh, Luca02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl15:13
1021616Lantai, Boróka02VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle15:21
1121611Werner, Boróka03PVS Pécsi Vasutas Sportkör15:36
1221614Nagy, Zsófia02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:39
1321612Varga, Petra02SIR Sirályok Sportegyesület16:14
1421602Tarsoly, Panka03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:11
1521605Lengyel, Krisztina02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:34
1621603Barta, Regina02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo18:26
1721606Horváth, Lilla03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:40
1821604Nagy, Szilvia03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:41
1921601Kiss, Boglárka03GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:19
2021607Sigmond, Éva02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:17
2121615Kovács, Kira02PAK Paksi Sportegyesület21:48
2221610Zagyva, Rebeka Mária02SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle24:30
 
21622Czakó, Boglárka03MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szakohiba
21609Schenk, Anna02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédőhiba
 
 
 
N16E-B (23)1,9 km 65 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1783Mag, Fruzsina03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye13:11
2787Divin, Judit02SAS Silvanus Sportegyesület14:46
3788Székelyhidi, Kata02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo15:21
4792Berkecz, Dóra03SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle15:52
5744Székely, Rozália02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő15:53
6778Várvölgyi, Dorka02PVS Pécsi Vasutas Sportkör16:35
7791Tóth, Nóra02NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz16:36
8777Nagy, Gertrúd03SAS Silvanus Sportegyesület16:39
9749Pallos, Tímea02SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:47
9756Lázár, Tamara03SAS Silvanus Sportegyesület16:47
11766Deák, Bernadett03SAS Silvanus Sportegyesület17:44
11758Surányi, Kinga02DCS Denevér Barlangkutató és Szaba17:44
13800Detrekői, Sára02TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:07
14803Vida, Fanni Hanna03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:37
14770Lénárt, Lili03SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye18:37
16760Kiffer, Anna03ARA Alba Regia Atlétikai Klub18:54
17793Pintér, Jázmin02ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut19:11
18745Maloschik, Emma03SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:51
19804Kis, Nikoletta03NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz19:52
20805Baracsi, Luca03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő20:05
21767Varga, Emma03KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü22:45
 
764Abrán, Hanga02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
768Bácskai, Eszter03VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
 
 
 
N16E-C (7)1,7 km 55 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1747Gillich, Luca02TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho16:58
2790Szilágyi, Zselyke03GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:11
3751Dézsi, Kinga02SAS Silvanus Sportegyesület22:36
4798Vass, Tünde Lilla02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl24:13
5784Prekopcsák, Réka03DCS Denevér Barlangkutató és Szaba25:24
 
801Baji, Boglárka02GKS Gödöllői Kirchhofer József Spohiba
Vk776Kocsis, Fanni03TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő14:33
 
 
 
N18E-A (24)2,8 km 120 m23 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
121824Gárdonyi, Csilla01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:11
221822Hajdu, Nelli01TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő18:17
321816Kálmán, Imola00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:38
421813Zacher, Noémi00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:02
521820Mérő, Dominika01VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:22
621818Szűcs, Boglárka01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:15
721821Pásti, Fanni01SZT Szombathelyi Haladás VSE21:50
721811Müller, Júlia01ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz21:50
921819Apró, Vivien Dóra01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle22:23
1021807Kiss, Dóra Eszter00SAS Silvanus Sportegyesület22:43
1121815Szilágyi, Iringó01DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:56
1221810Antal, Virág Anna01ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut22:58
1321809Kovács, Gréta00PVS Pécsi Vasutas Sportkör23:47
1421803Iván, Eszter01MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako23:48
1521814Riesing, Hanna01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle23:57
1621804Rövid, Boglárka01ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:41
1721808Borbás, Zita01ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó24:44
1821817Borhegyi, Teodóra01SAS Silvanus Sportegyesület25:42
1921812Farkas, Lili00SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle25:56
2021805Varga-Tóth, Blanka01HOD Hód-mentor sport és műpártoló26:33
2121806Kocsik, Nóra01ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó27:02
2121823Hajnács, Lili01SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle27:02
2321802Budincsevich, Anna01HOD Hód-mentor sport és műpártoló28:06
 
21801Dezső, Enikő01HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódásihiba
 
 
 
N18E-B (8)2,3 km 85 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1823Pesti, Zsófia01ARA Alba Regia Atlétikai Klub21:14
2827Ősz, Emese01ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö24:12
3838Garbacz, Eszter00ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó26:20
4831Skrop, Anna01ARA Alba Regia Atlétikai Klub30:08
5837Aladi, Lili00SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn31:20
6814Kondor, Dorina01GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó31:27
7836Lendvai, Kati00ARA Alba Regia Atlétikai Klub35:48
 
829Szklenár, Eszter02DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Clhiba
 
 
 
N20E-A (23)2,8 km 120 m23 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
122018Pataki, Réka Dalida99PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:01
222020Gerber, Csenge98SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:03
322021Néda, Ágnes Rebeka98SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn19:10
422023Tiszlavicz, Veronika99ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó19:23
522008Takács, Orsolya98GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó19:38
622019Dely, Virág Anna99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut21:12
722022Szilágyi, Emese99DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl21:37
822015Vajda, Luca99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle21:57
922024Tamás, Bianka99DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl22:24
1022009Makovinyi, Dorottya98PAK Paksi Sportegyesület22:30
1122016Takács, Zsófia99SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület23:48
1222011Józsa, Dominika98PSE Postás Sport Egyesület24:38
1322017Mayer, Zsófia99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle25:24
1422014Darics, Nikolett99SKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület25:51
1522010Horváth, Karina99ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz26:16
1622006Tóth, Blanka98ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz26:59
1722013Mátyus, Rebeka99SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle27:17
1822012Bódi, Doroti99ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut27:51
1922004Tősi, Virág98ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó28:26
2022007Müller, Olga98ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz28:31
2122003Kovács, Borbála98BBB Balassagyarmati Balassi Bálint32:49
2222005Tódor, Elizabet99HOD Hód-mentor sport és műpártoló33:01
2322002Tóth, Johanna99NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz35:47
 
 
 
N21E-A (24)2,9 km 125 m23 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
122124Mantuano, Eszter97SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn16:48
222122Sárközy, Zsófia99MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako16:52
322123Bertóti, Regina90GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó17:49
422121Morandini, Hanga92SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:41
522112Egei, Petra96SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn18:54
622120Viniczai, Csenge97PVS Pécsi Vasutas Sportkör18:55
722110Szerencsi, Ildikó dr.85SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:05
822105Becze, Rita96PVS Pécsi Vasutas Sportkör19:32
922116Novai, Éva80SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle19:36
1022113Goldmann, Júlia96SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:43
1122107Bardon-Kinde, Vanda94GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo20:05
1222115Domján, Zsuzsanna83PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:38
1322118Füzy, Anna76OSC Orvosegyetem Sport Club20:52
1422114Balogh, Réka93GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:57
1522111Németh, Luca91SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:00
1622119Vincze, Rebeka94ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö21:04
1722106Dékány, Szilvia89GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo21:12
1822101Őry, Luca91MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako22:48
1922102Pózna, Anna Ibolya92GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó23:00
2022108Lénárt, Viktória97PAK Paksi Sportegyesület23:06
2122117Liskány, Krisztina88STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei23:10
2222109Dékány, Andrea87GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo23:46
2322103Ozsvárt, Dóra92SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye24:05
2422104Máthé, Fanni88TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő25:48
 
 
 
N21E-B (23)2,3 km 85 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1889Tóth, Korinna92SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye16:58
2872Horváth, Hanga97MAT Mazsola Tájfutó és Természetba18:41
3891Liskány, Diána86STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei19:31
4895Kadocsa, Rebeka95MAT Mazsola Tájfutó és Természetba19:34
5869Dénes, Orsolya95KAL Kalocsai Sport Egyesület20:01
6904Goldmann, Dóra93SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye20:04
7901Dénes, Réka97KAL Kalocsai Sport Egyesület20:11
8870Hanyicska, Zsaklin95STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei20:14
9890Dömötör, Andrea85SFC Széchenyi István Egyetem Sport20:34
10906Molnár, Krisztina96HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási20:59
11868Tinnyei, Petra96PAK Paksi Sportegyesület21:35
12878Bán, Zsanett95HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:46
13911Szöllősi, Judit87HOD Hód-mentor sport és műpártoló21:50
14892Paskuj, Rebeka93MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club22:56
15884Sisa, Dorottya89JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv23:57
16907Sramkó, Réka97SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye25:58
17875Dénes, Krisztina93KAL Kalocsai Sport Egyesület30:13
18893Domán, Fruzsina93VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:48
19896Hideg, Regina95EK Egyesületen kívüli35:42
20877Balla, Fanni94BBB Balassagyarmati Balassi Bálint57:27
 
905Kiss, Johanna Eperke96SZT Szombathelyi Haladás VSEhiba
867Gera, Krisztina97SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesülehiba
Vk865Varsányi, Kinga94VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:08
 
 
 
N35A-A (23)2,5 km 105 m22 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1918Sárecz, Éva78ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut17:58
2933Császár, Éva78GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó18:40
3915Bán, Borbála81HOD Hód-mentor sport és műpártoló19:12
4936Juhász, Júlia67ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö21:01
5935Petró, Annamária82FSC Futárok Sport Club21:36
6920Kovács, Edit82ARA Alba Regia Atlétikai Klub22:31
7930Szabó, Ágnes80ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut23:23
8928Lada, Nikolett79BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C23:51
9917Fodor, Emese80SZT Szombathelyi Haladás VSE24:05
10916Tóth, Bettina82KFK KFKI Petőfi Sportkör27:41
11914Tajnai, Anita79SZT Szombathelyi Haladás VSE27:52
12924Kocsis, Gabriella80ETC Egri Testedző Club28:19
13922Davidesz, Ágnes82TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő29:01
14932Árné Molnár, Krisztina78ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö31:33
15931Bartók, Katalin83KAL Kalocsai Sport Egyesület34:02
16934Menesdorfer, Barbara82KFK KFKI Petőfi Sportkör37:01
17923Lőrincz, Katalin82BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C38:42
18929Papp, Ildikó82SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye43:26
19919Blum, Henriette70SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor48:54
20925Morauszkiné Éles, Edit82NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz54:01
21921Hahnné Varga, Nikolett82PAK Paksi Sportegyesület69:18
 
926Gábor, Anita80PAK Paksi Sportegyesülethiba
927Szabó, Emese80ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
 
 
 
N40A-A (24)2,4 km 105 m18 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1964Nagy, Krisztina76BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:13
2939Marosán, Ágnes77BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C17:53
3940Simon, Ágnes74ETC Egri Testedző Club19:06
4956Bánki, Jusztina74KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü19:21
5938Benedek, Virág76PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:00
6945Oroszné Tóth, Zsuzsanna78SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:24
7955Széplaki, Erika76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle21:35
8953Tokaji, Mónika77HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület21:54
8952Schmal, Kinga74ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz21:54
10962Konrád, Rita74GTC Gerecse Tájfutó Club22:36
10966Veresné Gyalog, Zsuzsanna78SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:36
12948Biró, Fruzsina74BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C23:33
13963Gaschler-Gyeviki, Nóra77VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:22
14969Rostás, Anikó75KAL Kalocsai Sport Egyesület26:24
15947Skropné, Szuromi Éva74ARA Alba Regia Atlétikai Klub27:37
16967Nagy, Zsanett76SAS Silvanus Sportegyesület28:27
17950Szigetfy, Ildikó76VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle28:59
18968Heuer, Adrienn75VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle30:07
19954Fövenyessy, Gabriella Viktór77FMT FŐMTERV SK30:31
20958Vékonyné Árva, Katalin73SIR Sirályok Sportegyesület30:58
21941Dóka, Éva75GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó32:16
22949Dudokné Székelyhidi, Melinda74GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo39:28
 
942Uhlir, Tímea76ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Futhiba
946Kisháziné Zombory, Erika78HOD Hód-mentor sport és műpártolóhiba
 
 
 
N40A-B (8)2,0 km 75 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
1957Gerzsényi, Ágnes75ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut24:42
2961Magyar, Ágnes76DNS Debreceni Nagyerdő Sportkör25:29
3937Fábián, Beatrix74FMT FŐMTERV SK26:36
4960Avar, Ildikó77TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho26:37
5959Jankovics, Hajnalka74VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle26:41
6970Czebeiné Nemes, Bernadett76GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó30:46
7965Nagyné Matolcsi, Judit75DCS Denevér Barlangkutató és Szaba42:06
 
Vk943Décsey, Emőke75SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:39
 
 
 
N45A-A (24)2,1 km 80 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11008Balogh, Piroska69SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle18:14
2971Zelena, Dóra70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba18:23
3997Hegedűs, Ágnes dr.70DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl18:49
4980Asboltné Kerekes, Ágnes69DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S19:07
5999Boros, Anna70SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye19:22
6978Zsigmond, Judit dr.70DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl20:54
7998Gillichné Kalocsai, Adrienn dr.69MSE Megalódusz Sportegylet21:00
8995Burian, Hana69BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:08
9981Madarassy, Anikó73BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C22:36
101007Füzy, Judit72OSC Orvosegyetem Sport Club22:42
11974Tóthné Pfeiffer, Zsuzsanna69POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport22:49
12992Ódor, Viktória72FMT FŐMTERV SK22:57
131002Nagy, Ákosné72SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye23:52
14991Szatmáry, Judit73CBD Ceglédi Bem Vasutas24:08
15986Hanyicska, Mihályné70STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei24:25
161004Magyari, Orsolya70TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő26:32
17985Kovács, Vera70PAK Paksi Sportegyesület26:53
18975Savanya, Gyöngyi73SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor27:15
19989Takácsné Tömördi, Gabriella68SMA Soproni Műegyetemi Atlétikai é27:17
20972Federics, Éva72TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho28:03
21988Cseh, Gabriella73DCS Denevér Barlangkutató és Szaba29:20
22996Katona, Csilla71GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo31:12
23979Schultheisz, Edina70KFK KFKI Petőfi Sportkör41:41
 
993Ebinger, Mónika70KFK KFKI Petőfi Sportkörhiba
 
 
 
N45A-B (10)1,9 km 65 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11005Bozsits, Szilvia70POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport22:18
21006Nagyné Simon, Ágnes72GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo22:49
3984Hatala, Éva72GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub24:09
4983Tóth, Zsuzsanna70MAT Mazsola Tájfutó és Természetba25:38
5994Péntek, Gáborné72BSC Balatonfüredi Sport Club26:14
61001Győri, Tünde71VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle33:56
7976Nagyné Bódis, Borbála72FSC Futárok Sport Club38:55
8977Jakab, Éva69PAK Paksi Sportegyesület43:50
9987Érsek-P., Ildikó70ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó44:48
 
990Laczka, Edit70KFK KFKI Petőfi Sportkörhiba
 
 
 
N50A-A (24)2,1 km 75 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11040Várady, Szilvia64DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl17:08
21038Tóth, Ágnes67MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba17:30
31039Németh, Zsoltné68VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle17:59
41028Tömördi, Ágnes63HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle18:12
51041Győrffy, Gabriella67HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle18:47
61014Bacsó, Piroska61MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba19:30
71020Lovas, Ágnes67PVM Pécsi Vörös Meteor SK19:55
81037Barát, Imola65ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz20:18
91025Turcsánné Cseh, Erzsébet66PVS Pécsi Vasutas Sportkör20:42
101027Galambos, Erika68ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz20:44
111021Dalmadi, Andrea67HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület21:06
121026Krasznai, Orsolya64SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn22:01
131036Radics, Anna65ETC Egri Testedző Club22:16
141022Kiss-Geosits, Beatrix dr.68SZT Szombathelyi Haladás VSE22:39
151016Jakubecz, Andrea67BBB Balassagyarmati Balassi Bálint23:08
161024Tóth, Marianna67PVM Pécsi Vörös Meteor SK23:18
171010Kissné Kiss, Mária57JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv24:27
181035Cservény, Judit65HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K26:07
191034Gyöngyösi, Jolán65SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:24
201030Ujvári, Györgyi66GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub28:04
211044Hajas, Csilla64BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C31:41
221019Cseresnyés, Ágnes68TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő34:12
 
1042Kaszásné Boa, Ágnes64VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesülehiba
1009Czigányné Bancsik, Edit64GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozóhiba
 
 
 
N50A-B (10)1,8 km 70 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11029Jenei, Margit54SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn20:15
21032Fridrich, Ágnes66ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz22:11
31043Szász, Neli67SAS Silvanus Sportegyesület22:54
41011Juhászné Bálint, Ildikó67HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási23:06
51018Bullás, Erika67SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle26:28
61015Liskányné Jáhor, Anikó61STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei27:08
71023Horváth, Zoltánné67ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz27:36
81033Völgyesi, Beáta68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn28:35
 
Vk1012Somlai, Katalin68SPA Tabáni Spartacus Sport és Körnhiba
Vk1031Csizmadiáné Szóládi, Annamária67VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle20:02
 
 
 
N55A-A (11)2,0 km 70 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11252Mátyás, Ildikó63PVM Pécsi Vörös Meteor SK17:25
21257Jenővári, Gabriella57HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle17:50
31248Zarnóczay, Klára60HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület18:39
41256Dömötörné Horváth, Erzsébet59SFC Széchenyi István Egyetem Sport22:24
51249Böröczkyné, Makai Anna63VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle23:50
61253Marczis, Márta61HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület26:45
71255Szentes, Anna60POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport27:44
81250Kapitány, Attiláné62PVM Pécsi Vörös Meteor SK27:45
91247Szalai, Éva63GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub30:42
101254Mizurova, Jana63ETC Egri Testedző Club31:29
111251Balázs, Katalin59POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport31:55
 
 
 
N60A-A (16)2,0 km 65 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11260Horváth, Magda52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő17:07
21258Dániel, Edit58HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle17:15
31265Hideg, Istvánné58HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási21:39
41271Szopori, Éva55BBB Balassagyarmati Balassi Bálint21:48
51266Lévainé Kovács, Róza57KSE Karcagi Sportegyesület22:15
61264Szabó, Zsuzsanna54SAS Silvanus Sportegyesület22:45
71262Ludvig, Ágnes54MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba23:00
81259Szabó, Anna55SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor23:15
91268Lászlóné Hornyai, Piroska55HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület24:05
101261Kovács, Olga55SAS Silvanus Sportegyesület24:39
111269Mező, Éva56PVM Pécsi Vörös Meteor SK25:54
121263Muzsnai, Ágota dr.55HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle29:16
131270Takács, Ágnes56SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle33:10
141267Veresné Sipos, Etel55HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület33:56
151272Nyakas, Klára57MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba57:25
 
1273Gyetvainé, Terék Aranka56SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Sporhiba
 
 
 
N65A-A (11)1,8 km 65 m16 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11274Wieder, Ilona53VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle18:32
21279Hegedüs, Ágnes49BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C19:40
31275Horváti, Ildikó49HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K21:04
41277Szuromi, Imréné49SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn21:49
51282Novotni, Tiborné52BBB Balassagyarmati Balassi Bálint23:21
61281Rostás, Irén51HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási26:33
71280Lovász, Márta52SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor27:43
81284Tóth, Józsefné51SAS Silvanus Sportegyesület30:24
91278Fischer, Mária52TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő31:32
 
1283Fent, Marianne53ARA Alba Regia Atlétikai Klubhiba
1276Kühn, Edit52PVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
 
 
 
N70A-A (5)1,7 km 55 m15 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11288Biró, Aletta47BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C21:53
21289Csorja, Ida45HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási32:24
31286Szabados, Magdolna46ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz33:14
41287Hanusz, Mária45OSC Orvosegyetem Sport Club40:44
51290Törteli, Ildikó47PVS Pécsi Vasutas Sportkör41:03
 
 
 
N75A-A (3)1,5 km 50 m13 ep
HelyRajtszNévSzülKlubIdő
11292Cser, Krisztina42SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn23:00
21291Sőtérné Farkas, Anna42PSE Postás Sport Egyesület32:53
31293Schell, Antalné42PSE Postás Sport Egyesület44:45