Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság 2018.V 2018. 10. 21. 14:30
Eredményekkészítette: OT2003 Š Stephan Krämer 2006

 Hely Klub                                         Idő 
                Név                          



F14A  (14)     0.0 km   8 ep  24 Elo.      

    1 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         39:52 
                Bálint Ádám                  
                Bálint Gergő                 
                Barát Miklós                 

    2 ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó         41:19 
                Kiss Mikes Tamás             
                Kocsik Eszter                
                Wachter András               

    3 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          43:12 
                Karakai Pál                  
                Székely Márton               
                Allwinger Otto               

    4 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         45:51 
                Gaschler Máté                
                Barát Benedek                
                Blaskó Benedek               

    5 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         57:01 
                Zagyva Zalán                 
                Fabula András                
                Őze Dániel                   

    6 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         59:31 
                Bujdosó Márk Levente         
                Csoboth Márton               
                Csoboth Mihály               

    7 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 62:25 
                Benke Somorjai Dávid         
                Rácz Mátyás                  
                Simon Ádám Imre              

    8 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          67:15 
                Franczel Dávid               
                Tóth Martin                  
                Ürge Bence                   

    9 GTC Gerecse Tájfutó Club                   67:33 
                Bordács Krisztián            
                Krajcár Tamás                
                Mauer Máté                   

   10 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye         69:02 
                Alb Levente                  
                Verebélyi Attila             
                Maier Bendegúz               

   11 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         71:03 
                Mézes Botond Csegő           
                Czigány Mátyás               
                Tarsoly Tas Töhötöm          

   12 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 83:17 
                Martos Csenger               
                Vágner Gábor                 
                Vadász Péter Zalán           


      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  hiba 
                Sikora Balázs Kristóf        
                Tengely Soma                 
                Csontos Levente Péter        

      GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo          hiba 
                Rahner Anna                  
                Dobay Benedek                
                Dudok Bálint                 




F16A  (17)     0.0 km   10 ep  32 Elo.     

    1 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          42:42 
                Néda Tamás                   
                Gönczi Péter                 
                Kovács Kende Pál             

    2 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         44:45 
                Bujdosó Zoltán               
                Nagy Péter                   
                Tálas Soma                   

    3 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         46:20 
                Bálint Benedek               
                Angyal Dániel                
                Kovács Márk                  

    4 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         55:35 
                Szabó Levente                
                Barta Máté                   
                Schubert Ambrus              

    5 ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó         55:58 
                Blézer Barna Hunor           
                Simon Gábor                  
                Varga Gergő                  

    6 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 56:23 
                Erki Ármin                   
                Kovács Sebestyén             
                Szuromi Áron                 

    7 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         64:30 
                Demeter Ágoston              
                Szűcs Kende                  
                Takács Gergely Levente       

    8 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         72:33 
                Papp Márton                  
                Zengő Benedek                
                Gáti András                  

    9 ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö         73:26 
                Marosi Ákos                  
                Jacsev Fülöp                 
                Hargitai Barnabás Attila     

   10 ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó         75:24 
                Vöröss Gergő                 
                Dobrocsi Levente             
                Garbacz Máté                 

   11 SAS Silvanus Sportegyesület                76:30 
                Kriza Márton János           
                Máramarosi Ákos              
                Árva Norbert Ákos            

   12 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              88:37 
                Csengey Márton               
                Kanizsay Botond              
                Nagy Bálint                  

   13 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle        115:41 
                Kravz Mór Kirill             
                Barna Gergely                
                Regényi Örs                  

   14 DCS Denevér Barlangkutató és Szaba        124:57 
                Jászai Tamás                 
                Prekopcsák ifj. Gábor        
                Surányi Kinga                


      BSC Balatonfüredi Sport Club                hiba 
                Szalontai Sára               
                Csontos András               
                Küronya Frigyes              

      SZT Szombathelyi Haladás VSE                hiba 
                Alpár Domonkos Márton        
                Izer Barnabás                
                Szandi Bence                 

      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           n.i. 
                Üres                         
                Üres                         
                Üres                         




F18A  (9)      0.0 km   10 ep  42 Elo.     

    1 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         54:31 
                Jónás Ferenc                 
                Szabó Marcell                
                Győri Bertalan               

    2 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         62:53 
                Egei Balázs                  
                Barta Gergely                
                Knuth Bálint                 

    3 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         65:05 
                Demeter Ambrus               
                Tőczik Vendel                
                Zsigmond Zsombor             

    4 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          69:07 
                Jurás Máté                   
                Gönczi Keve                  
                Karakai Áron                 

    5 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 71:47 
                Schauermann Barnabás         
                Husznai Gellért              
                Vozár Mátyás                 

    6 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         73:47 
                Csertán András               
                Takács Ticián                
                Fekete Sámuel                

    7 ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö         76:19 
                Szele Bálint                 
                Balogh András                
                Molnár Péter                 


      SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye          hiba 
                Vass Dániel                  
                Verebélyi Márton             
                Tóth Ábel Tibor              

      VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle          hiba 
                Kovács Jeromos               
                Tokai-Kiss Bálint            
                Bácskai Péter                




F20A  (8)      0.0 km   10 ep  45 Elo.     

    1 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         71:05 
                Divin Péter                  
                Kálmán Erik                  
                Egei Patrik                  

    2 ASK Alpokalja Szabadidősport és Kö         73:02 
                Szalay Levente               
                Veszelszki Barnabás          
                Bognár Zoltán                

    3 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         78:34 
                Rácz Zoltán                  
                Conforti Christian           
                Szőcs Attila                 

    4 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         79:33 
                Zacher Márton                
                Hortobágyi Ákos              
                Weiler Vince                 

    5 ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó         84:19 
                Bárány Tamás                 
                Jacsó Barnabás               
                Tiszlavicz Veronika          

    6 SZT Szombathelyi Haladás VSE               91:38 
                Alpár Dénes                  
                Kiss Bertalan András         
                Sarkadi Lehel                

    7 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 96:32 
                Kovács Barnabás              
                Ortmann András               
                Szuhán Gábor                 

    8 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        106:56 
                Jacsev Sámuel                
                Varga Marcell Máté           
                Fülöp Álmos Huba             




F21A  (16)     0.0 km   12 ep  45 Elo.     

    1 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         68:41 
                Liszka Krisztián             
                Bakó Áron                    
                Morandini Viktor             

    2 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         69:02 
                Mušinský Tomᚠ              
                Tölgyesi Tamás               
                Tugyi Levente                

    3 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 73:31 
                Baumholczer Máté             
                Szuromi Mátyás               
                Turcsán Gábor                

    4 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         79:21 
                Kovács Ádám                  
                Barkász Dániel               
                Vajda Balázs                 

    5 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         80:45 
                Peregi Dániel                
                Lengyel Ádám                 
                Zai Bálint                   

    6 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         81:23 
                Göbler Balázs Benedek        
                Pintér Ábel                  
                Szűcs Botond                 

    7 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye         83:06 
                Fehérvári Dániel             
                Gösswein Csaba               
                Stork Mihály                 

    8 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          83:54 
                Hajdu Erik                   
                Dalos Máté                   
                Porgányi Márk                

    9 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         92:11 
                Györgyi Péter                
                Mets Márton                  
                Oszlovics Ádám               

   10 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         92:38 
                Kisvölcsey Ákos              
                Zsebeházy István             
                Cserpák Zsolt                

   11 HOD Hód-mentor sport és műpártoló          97:30 
                Vörös Endre                  
                Olasz Márk                   
                Petrócki Ádám                

   12 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei          98:47 
                Hanyicska Martin             
                Iski Richárd                 
                Rebák Csaba                  

   13 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              99:04 
                Kiffer Gyula                 
                Skrop Tamás                  
                Stein dr. Barnabás           

   14 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        101:17 
                Gond Gergely                 
                Éles András                  
                Mézes Tibor Sólyom           

   15 SAS Silvanus Sportegyesület               105:46 
                Magyar Tamás Gábor           
                Szász Botond                 
                Ababi Balázs                 

   16 JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv        166:12 
                Kiss Dénes                   
                Kissné Kiss Mária            
                Sisa Dorottya                




F105  (8)      0.0 km   10 ep  42 Elo.     

    1 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         64:48 
                Molnár Zoltán                
                Vajda Balázs                 
                Molnár Attila                

    2 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          75:16 
                Bozsó Norbert                
                Gönczi Róbert                
                Harkányi Árpád               

    3 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         78:58 
                Vajda Zsolt                  
                Vereszki Tibor               
                Tóth Attila                  

    4 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         81:28 
                Drapcsik Péter               
                Halona Gergely               
                Szörényi Gábor               

    5 KAL Kalocsai Sport Egyesület               81:37 
                Kiss Gábor                   
                Nagy Viktor                  
                Szakál Péter                 

    6 KAL Kalocsai Sport Egyesület               92:46 
                Baksa Csaba                  
                Horváth Norbert              
                Kovács János                 

    7 CBD Ceglédi Bem Vasutas                    99:55 
                Mráz János                   
                Venczel Gábor                
                Józsa Borbála                


      PAK Paksi Sportegyesület                    hiba 
                Gábor József                 
                Kiss Gábor                   
                Gábor Anita                  




F125  (18)     0.0 km   10 ep  39 Elo.     

    1 TSE Törekvés Sport Egyesület               55:05 
                Korcsok Pál                  
                Nagy István                  
                Néda László                  

    2 SAS Silvanus Sportegyesület                57:55 
                Divin György                 
                Scultéty Márton              
                Máramarosi István            

    3 KAL Kalocsai Sport Egyesület               61:12 
                Borbás Nándor                
                Dénes Zoltán                 
                Bergendi Péter               

    4 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          68:57 
                Gyimesi Zoltán               
                Szlávik dr. Zoltán           
                Meichl Márton                

    5 TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho         69:39 
                Gillich György               
                Avar András                  
                Mucsi Mihály                 

    6 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         70:00 
                Kálmán Péter                 
                Marosán Dávid                
                Madarassy Pál                

    7 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              71:06 
                Maráz Gábor                  
                Molnár Tibor                 
                Prill László                 

    8 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          73:33 
                Batta István                 
                Karakai Gábor                
                Kovács Gergely               

    9 FSC Futárok Sport Club                     77:58 
                Balogh Péter                 
                Petró Árpád                  
                Rusvai László                

   10 KFK KFKI Petőfi Sportkör                   79:41 
                Kőszegvári Tibor             
                Nagy Gábor                   
                Schultheisz György           

   11 GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo         84:35 
                Gyurina Szabolcs             
                Dobay Zsolt                  
                Dudokné Székelyhidi Melinda  

   12 GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo         91:11 
                Nagy József                  
                Abrán József                 
                Dudok Csaba                  

   13 GTC Gerecse Tájfutó Club                   92:14 
                Nagy Tibor                   
                Mauer Lajos                  
                Krajcár Lajos                

   14 KFK KFKI Petőfi Sportkör                  119:15 
                Csík Zoltán                  
                Schultheisz Edina            
                Tóth Bettina                 


      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  hiba 
                Sikora Zalán                 
                Didriksen Tor Öyvind         
                Simon Péter                  

      PVS Pécsi Vasutas Sportkör                  hiba 
                Topán László                 
                Rosinger Zsolt               
                Turcsán János                

      SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn          hiba 
                Egei Tamás                   
                Gyalog Zoltán                
                Tornai Szabolcs              

      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut          hiba 
                Uhlir Péter                  
                Mitró Zoltán                 
                Sárecz ifj. Lajos            




F145  (19)     0.0 km   9 ep  32 Elo.      

    1 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          45:37 
                Allwinger Herwig             
                Baracsi Gábor                
                Hajdu Martin                 

    2 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 53:38 
                Pataki Gábor                 
                Pavlovics Gábor              
                Viniczai Ferenc              

    3 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye         55:06 
                Mohácsy dr. Tamás            
                Erdélyi Gyula                
                Goldmann Róbert              

    4 BBB Balassagyarmati Balassi Bálint         55:11 
                Kovács Gábor                 
                Kovács Péter                 
                Kovács Zoltán                

    5 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási         58:32 
                Dezső Sándor                 
                Filó György                  
                Juhász Gábor                 

    6 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         59:06 
                Siegler Konrád               
                Molnár Géza                  
                Töreky Ákos                  

    7 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         59:21 
                Szencz Attila                
                Gera Tibor                   
                Hajagos Henrik               

    8 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         63:09 
                Oszkó László                 
                Koltai Zoltán                
                Tálas József                 

    9 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         63:40 
                Fehér Mihály                 
                Kis András                   
                Sprok Bence                  

   10 ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz         64:38 
                Csizmadia János              
                Müller dr. Balázs            
                Pavlovics ifj. György        

   11 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         68:50 
                Zelena Dóra                  
                Tóth László                  
                Horváth Sándor               

   12 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         75:25 
                Fülöp János                  
                Varga József                 
                Tarsoly Róbert               

   13 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         75:59 
                Burian Hana                  
                Iván László                  
                Ürge László                  

   14 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         77:30 
                Barát János                  
                Bálint Bence                 
                Domán Gábor                  

   15 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye         89:34 
                Török József                 
                Marczis István               
                Sramkó Tibor                 


      ETC Egri Testedző Club                      hiba 
                Tóth Sándor                  
                Ficsor Ferenc                
                Okos Ernő                    

      VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle          hiba 
                Vass Tibor                   
                Marton Balázs                
                Gaschler Gábor               

      VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle          hiba 
                Németh Zsolt                 
                Varsányi Attila              
                Tömösközy Tamás              

      JMD Jászapáti, Gróf Széchenyi Istv          n.i. 
                N.N.                         
                N.N.                         
                N.N.                         




F165  (12)     0.0 km   10 ep  30 Elo.     

    1 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         48:42 
                Balla Sándor                 
                Kerényi Dénes                
                Vankó Péter                  

    2 HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K         51:02 
                Fey Sándor                   
                Szűcs László                 
                Marton János                 

    3 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         52:02 
                Kiácz Bence                  
                Jankó Tamás                  
                Muliter Gábor                

    4 MSE Megalódusz Sportegylet                 52:08 
                Gillich István               
                Körmendi Miklós              
                Gyulai Zoltán                

    5 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport         60:34 
                Rácz Róbert                  
                Ortmann János                
                Tóth János                   

    6 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         67:16 
                Németh Csaba                 
                Dalos Attila                 
                Herter László                

    7 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor         70:50 
                Kéki András                  
                Hajnács Tamás Csaba          
                Felföldi dr. Károly          

    8 TSE Törekvés Sport Egyesület               74:19 
                Juhász Viktor                
                Kéri Péter                   
                Zakariás János               

    9 STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei          75:23 
                Rebák Sándor László          
                Iski Ferenc                  
                Liskány József               


      ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó          hiba 
                Jacsó Tibor                  
                Kovács József                
                Honfi Gábor                  

      GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                  hiba 
                Balogh József                
                Szalóki Rezső                
                Tengely Sándor               

      PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   hiba 
                Szieberth Péter              
                Németh Ferenc                
                Tóth Marianna                




F185  (15)     0.0 km   9 ep  27 Elo.      

    1 OSC Orvosegyetem Sport Club                43:13 
                Dosek Ágoston                
                Hegedűs Zoltán               
                Szlatényi Ferenc             

    2 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         45:57 
                Kovács Balázs                
                Hegedüs Ábel                 
                Zánkay András                

    3 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület          49:50 
                László Károly                
                Zsilkin Viktor               
                Moravszki János              

    4 DIS DISZ Közéleti, Kulturális és S         54:20 
                Trócsányi Zoltán             
                Szabó László                 
                Zsilinszky Pál               

    5 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület          58:53 
                Karácsony Péter              
                Kovács András                
                Bogdanovits András           

    6 SAS Silvanus Sportegyesület                60:55 
                Komoróczki András            
                Vida István                  
                Hegedűs Béla                 

    7 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport         63:31 
                Nagy Balázs                  
                Tóth Zsolt                   
                Varga György                 

    8 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         63:37 
                Bugár József                 
                Juhász István                
                Peregi Tamás                 

    9 VTC Veszprémi Tájfutó Club                 69:58 
                Csöngei Dezső                
                Gombkötő Zsuzsanna           
                Tóth Károly                  

   10 KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport         75:18 
                Ormay György                 
                Szabon János                 
                Zempléni dr. András          

   11 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási         76:38 
                Hideg István                 
                Lörincz Gábor                
                Hideg Istvánné               


      SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye          hiba 
                Győri László                 
                Pelyhe Dénes                 
                Kovács József                

      MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba          hiba 
                Weiler Zsolt                 
                Ludvig István                
                Molnár Gábor                 

      PVM Pécsi Vörös Meteor SK                   hiba 
                Tóth Jenő                    
                Kürti István                 
                Kóger Gyula                  

      SAS Silvanus Sportegyesület                 hiba 
                Tertsch Antal                
                Szunyog dr. József           
                Harkányi Csaba               




F205  (10)     0.0 km   7 ep  21 Elo.      

    1 HER Balatonalmádi Herkules Sporteg         42:11 
                Bacsó Attila                 
                Horváth Béla                 
                Horváth Tivadar              

    2 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         45:00 
                Vass Tibor                   
                Wieder Ilona                 
                Bikki Sándor                 

    3 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          49:32 
                Gombkötő dr. Péter           
                Hargitai István              
                Szemler István               

    4 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor         51:57 
                Blum id. László              
                Vitéz László                 
                Novai György                 

    5 SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor         52:10 
                T.Nagy Sándor                
                Kéki Miklós                  
                Kéri Gerzson Ferenc          

    6 ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz         54:28 
                Kutnyánszky Ernő             
                Pavlovics dr. György         
                Virág Gyula                  

    7 PSE Postás Sport Egyesület                 60:46 
                Jelinek István               
                Hunyadi Károly               
                Mizur Jan                    

    8 ETC Egri Testedző Club                     65:49 
                Nagy dr. Árpád               
                Nagy Lajos                   
                Lénárd Miklós                


      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C          hiba 
                Csongrádi Jenő               
                Lux Iván                     
                Szecsődi Ákos                

      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és K          hiba 
                Szűcs B. Levente             
                Lenkei Győző                 
                Nagy Dezső                   




N14A  (12)     0.0 km   8 ep  19 Elo.      

    1 SAS Silvanus Sportegyesület                26:15 
                Máramarosi Rita              
                Máramarosi Dóra              
                Máramarosi Anna              

    2 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         30:11 
                Orosz Viktória               
                Koren Anikó                  
                Musza Valéria                

    3 GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo         32:42 
                Gyurina Judit                
                Kiss Kamilla                 
                Székely Lili                 

    4 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         34:54 
                Gaschler Emma                
                Lantai Lili                  
                Tokai-Kiss Zsófia            

    5 GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub                 37:31 
                Didriksen Andrea             
                Sikora Gréta                 
                Simon Veronika               

    6 SAS Silvanus Sportegyesület                39:02 
                Pálhegyi Orsolya             
                Vandrus Brigitta             
                Marton Dorottya              

    7 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          42:20 
                Gönczi Zsuzsa                
                Dalos Réka                   
                Baracsi Hanna                

    8 SZT Szombathelyi Haladás VSE               45:32 
                Sarkadi Borbála              
                Gál Enikő Anna               
                Gorell Flóra                 

    9 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         52:47 
                Kolcsár Panna                
                Tőke Fruzsina                
                Török Anna                   

   10 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         68:10 
                Czebei Luca                  
                Czigány Emma                 
                Tarsoly Borka                


      SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle          hiba 
                Révész Zsófia                
                Krajcsovics Zoé              
                Krajcsovics Ajsa             

      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő           hiba 
                Baracsi Léna                 
                Faggyas Zsófia               
                Paskucz-Szathmáry Henrietta  




N16A  (11)     0.0 km   8 ep  28 Elo.      

    1 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         38:07 
                Czakó Boglárka               
                Sárközy Rita                 
                Zempléni Lilla               

    2 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye         38:55 
                Mag Viktória                 
                Mag Fruzsina                 
                Nagy Szilvia                 

    3 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 43:39 
                Pataki Virág Lara            
                Várvölgyi Dorka              
                Werner Boróka                

    4 SIR Sirályok Sportegyesület                45:53 
                Vékony Janka                 
                Takács Szilvia               
                Varga Petra                  

    5 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         46:47 
                Horváth Lilla                
                Turi Hanna                   
                Pallos Tímea                 

    6 GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo         48:05 
                Nagy Zsófia                  
                Barta Regina                 
                Kiss Boglárka                

    7 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          51:09 
                Lengyel Krisztina            
                Székely Rozália              
                Tóth Barbara                 

    8 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          56:51 
                Detrekői Sára                
                Baracsi Luca                 
                Kocsis Fanni                 

    9 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         57:51 
                Bácskai Eszter               
                Engi Lilien                  
                Pegán Ágnes                  

   10 ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó         65:26 
                Pintér Eszter                
                Wachter Zsófia               
                Varga Boglárka               


      SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle          hiba 
                Sigmond Éva                  
                Berkecz Dóra                 
                Talmácsi Bori                




N18A  (12)     0.0 km   10 ep  29 Elo.     

    1 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          45:46 
                Hajdu Nelli                  
                Néda Júlia                   
                Tóth Blanka                  

    2 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         48:31 
                Kálmán Tamara                
                Iván Eszter                  
                László Dorottya              

    3 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         52:23 
                Lantai Boróka                
                Mérő Dominika                
                Tarsoly Panka                

    4 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         54:15 
                Riesing Hanna                
                Hajnács Lili                 
                Zagyva Rebeka Mária          

    5 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         56:39 
                Németh Luca                  
                Szilágyi Iringó              
                Tóbis Anita                  

    6 SAS Silvanus Sportegyesület                56:52 
                Kelevitz Virág               
                Nagy Gertrúd                 
                Borhegyi Teodóra             

    7 SAS Silvanus Sportegyesület                60:52 
                Divin Judit                  
                Kiss Dóra Eszter             
                Lázár Tamara                 

    8 ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó         78:08 
                Kocsik Nóra                  
                Borbás Zita                  
                Garbacz Eszter               

    9 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         79:34 
                Antal Virág Anna             
                Rövid Boglárka               
                Antal Sára                   

   10 HOD Hód-mentor sport és műpártoló          80:56 
                Budincsevich Anna            
                Kisházi Emma                 
                Varga-Tóth Blanka            

   11 ARA Alba Regia Atlétikai Klub              92:15 
                Kiffer Anna                  
                Pesti Zsófia                 
                Skrop Anna                   


      XATU ATU Kosice                             n.i. 
                Weissová źuboslava           
                Filipová Petronela           
                Rohácová Viktoria            




N20A  (8)      0.0 km   9 ep  32 Elo.      

    1 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 55:13 
                Kovács Gréta                 
                Pataki Réka Dalida           
                Szuromi Hanga                

    2 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         56:08 
                Zacher Noémi                 
                Kálmán Imola                 
                Király Boróka                

    3 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         58:17 
                Szilágyi Emese               
                Szűcs Boglárka               
                Tamás Bianka                 

    4 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         60:12 
                Vajda Luca                   
                Apró Vivien Dóra             
                Mayer Zsófia                 

    5 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         66:31 
                Barta Luca                   
                Vida Fanni Hanna             
                Rajmon Imola                 

    6 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         73:12 
                Farkas Lili                  
                Szokol Kamilla               
                Gubicz Kata Viola            

    7 ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz         87:05 
                Müller Júlia                 
                Müller Olga                  
                Tóth Blanka                  


      SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle          n.i. 
                Mátyus Rebeka                
                Tornyai Panna                
                Borsos Veronika              




N21A  (15)     0.0 km   10 ep  38 Elo.     

    1 MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako         54:01 
                Sárközy Zsófia               
                Gárdonyi Csilla              
                Kézdy Borbála                

    2 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         58:55 
                Szerencsi dr. Ildikó         
                Gerber Csenge                
                Novai Éva                    

    3 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         60:03 
                Néda Ágnes Rebeka            
                Morandini Hanga              
                Mantuano Eszter              

    4 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         62:17 
                Rusvai Katalin               
                Zsigmond Száva               
                Zsigmond Vanda               

    5 GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo         67:51 
                Dékány Andrea                
                Dékány Szilvia               
                Bardon-Kinde Vanda           

    6 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó         69:51 
                Bertóti Regina               
                Császár Éva                  
                Takács Orsolya               

    7 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 70:13 
                Domján Zsuzsanna             
                Becze Rita                   
                Viniczai Csenge              

    8 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye         71:37 
                Goldmann Júlia               
                Tóth Korinna                 
                Ozsvárt Dóra                 

    9 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         73:04 
                Egei Petra                   
                Liszka Eszter                
                Németh Luca                  

   10 HOD Hód-mentor sport és műpártoló          73:23 
                Bán Borbála                  
                Kisháziné Zombory Erika      
                Szöllősi Judit               

   11 PAK Paksi Sportegyesület                   82:50 
                Lénárt Viktória              
                Makovinyi Dorottya           
                Tinnyei Petra                

   12 MAT Mazsola Tájfutó és Természetba         83:11 
                Tóth Blanka                  
                Kadocsa Rebeka               
                Horváth Hanga                

   13 SZT Szombathelyi Haladás VSE               85:33 
                Kiss Johanna Eperke          
                Pásti Fanni                  
                Szabó Erika                  

   14 KAL Kalocsai Sport Egyesület               94:24 
                Dénes Krisztina              
                Dénes Orsolya                
                Dénes Réka                   

   15 HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási        102:23 
                Bán Zsanett                  
                Gubicza Viktória             
                Molnár Krisztina             




N105  (6)      0.0 km   9 ep  31 Elo.      

    1 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         56:08 
                Sárecz Éva                   
                Szabó Ágnes                  
                Porgányiné Henrich Piroska   

    2 FSC Futárok Sport Club                     56:39 
                Balogh Edina                 
                Mezei Anikó                  
                Petró Annamária              

    3 ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut         62:56 
                Pap Viktória                 
                Uhlir Tímea                  
                Szabó Emese                  

    4 SZT Szombathelyi Haladás VSE               69:52 
                Fodor Emese                  
                Tajnai Anita                 
                Kiss-Geosits dr. Beatrix     

    5 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         73:37 
                Kecsmárik Anita              
                Szilágyi Ágota               
                Tábor Judit                  


      KAL Kalocsai Sport Egyesület                hiba 
                Bartók Katalin               
                Házy-Csuka Bettina           
                Rostás Anikó                 




N125  (11)     0.0 km   8 ep  29 Elo.      

    1 OSC Orvosegyetem Sport Club                41:18 
                Gárdonyi Réka                
                Füzy Judit                   
                Füzy Anna                    

    2 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         42:58 
                Marosán Ágnes                
                Nagy Krisztina               
                Molnár Pia                   

    3 SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye         48:43 
                Boros Anna                   
                Nagy Ákosné                  
                Décsey Emőke                 

    4 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          49:51 
                Allwinger Tünde              
                Lux Andrea                   
                Wengrin Ágnes                

    5 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         57:17 
                Oroszné Tóth Zsuzsanna       
                Somlai Katalin               
                Szuromi Márta                

    6 HRF Szolnoki Honvéd Sportegyesület         70:06 
                Cserjés dr. Andrea           
                Dalmadi Andrea               
                Kerekes Andrea               

    7 PVS Pécsi Vasutas Sportkör                 74:01 
                Lukácsi Ágnes Erika          
                Benedek Virág                
                Huszár Petra                 

    8 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn         77:00 
                Krasznai Orsolya             
                Völgyesi Beáta               
                Oszkóné Simon Ildikó         


      GKS Gödöllői Kirchhofer József Spo          hiba 
                Katona Csilla                
                Dobay Ivett                  
                Nagyné Simon Ágnes           

      SZT Szombathelyi Haladás VSE                n.i. 
                N.N.                         
                N.N.                         
                N.N.                         

      ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut          n.i. 
                N.N.                         
                N.N.                         
                N.N.                         




N145  (11)     0.0 km   8 ep  22 Elo.      

    1 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  35:08 
                Mátyás Ildikó                
                Csillag Vera                 
                Lovas Ágnes                  

    2 DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl         37:45 
                Debnár Zsuzsanna             
                Hegedűs dr. Ágnes            
                Várady Szilvia               

    3 POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport         39:39 
                Ajkai Adrienne               
                Rácz Eszter                  
                Tóthné Pfeiffer Zsuzsanna    

    4 ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz         41:02 
                Galambos Erika               
                Fridrich Ágnes               
                Schmal Kinga                 

    5 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         41:44 
                Biró Fruzsina                
                Hajas Csilla                 
                Ürge-Vorsatz dr. Diana       

    6 ETC Egri Testedző Club                     41:58 
                Simon Ágnes                  
                Kiss Teodóra                 
                Radics Anna                  

    7 VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle         45:33 
                Csizmadiáné Szóládi Annamári 
                Széplaki Erika               
                Kaszásné Boa Ágnes           

    8 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő          46:57 
                Cseresnyés Ágnes             
                Magyari Orsolya              
                Szemler Judit                

    9 GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó        107:48 
                Czigányné Bancsik Edit       
                Császár Jánosné              
                Dóka Éva                     


      ARA Alba Regia Atlétikai Klub               hiba 
                Fent Marianne                
                Kovács Edit                  
                Pokk Mariann                 

      VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle          hiba 
                Gaschler-Gyeviki Nóra        
                Böröczkyné Makai Anna        
                Németh Zsoltné               




N165  (9)      0.0 km   7 ep  20 Elo.      

    1 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         32:03 
                Tömördi Ágnes                
                Kármán Katalin               
                Győrffy Gabriella            

    2 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle         36:23 
                Dániel Edit                  
                Muzsnai dr. Ágota            
                Jenővári Gabriella           

    3 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba         40:00 
                Bacsó Piroska                
                Ludvig Ágnes                 
                Tóth Ágnes                   

    4 BBB Balassagyarmati Balassi Bálint         43:39 
                Novotni Tiborné              
                Szopori Éva                  
                Jakubecz Andrea              

    5 HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület          44:03 
                Zarnóczay Klára              
                Lászlóné Hornyai Piroska     
                Marczis Márta                

    6 PVM Pécsi Vörös Meteor SK                  45:56 
                Kühn Edit                    
                Mező Éva                     
                Kapitány Attiláné            

    7 SZV Szegedi Vasutas Sport Egyesüle         47:01 
                Bullás Erika                 
                Gyöngyösi Jolán              
                Takács Ágnes                 

    8 ETC Egri Testedző Club                     78:00 
                Kocsis Gabriella             
                Mizurova Jana                
                Simon Krisztina              


      SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor          hiba 
                Savanya Gyöngyi              
                Lovász Márta                 
                Szabó Anna                   




N185  (2)      0.0 km   7 ep  14 Elo.      

    1 BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C         31:20 
                Biró Aletta                  
                Hegedüs Ágnes                
                Madarassy Anikó              


      HER Balatonalmádi Herkules Sporteg          n.i. 
                Cser Borbála                 
                Komár Béláné                 
                Nagy dr. Zsuzsanna