1 | Gazemberek | | 4:53 | 0:00 |
1 | Horváth Csongor | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 4:53 | 0:00 |
1 | Tartalék | | 4:53 | 0:00 |
4 | Kéki András | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | 5:17 | +0:24 |
5 | Mag Viktória | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 5:27 | +0:34 |
6 | Gönczi Péter | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 5:40 | +0:47 |
7 | Sztojka Milán Szabolcs | NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz | 5:47 | +0:54 |
8 | Gréti Péntek | XHOK HOK / Horsens OK | 5:54 | +1:01 |
9 | Borsi Péter | NAV Navigátor Sportegyesület | 6:15 | +1:22 |
10 | Gönczi Zsuzsa | | 6:17 | +1:24 |
11 | Csertán András | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 6:32 | +1:39 |
12 | Madarassy Anikó | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 6:47 | +1:54 |
13 | Scultéty Márton | | 7:03 | +2:10 |
14 | Iski Richárd | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 7:10 | +2:17 |
15 | Engi Lilien | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 7:15 | +2:22 |
16 | Balogh Réka | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | 7:30 | +2:37 |
17 | Zempléni Lilla | MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szako | 7:43 | +2:50 |
18 | Mouliere Camille | XVRV VERVINS ORIENTATION | 7:57 | +3:04 |
19 | Scmidt | | 8:16 | +3:23 |
20 | Miháczi Zoltán | | 8:20 | +3:27 |
21 | Simon Veronika | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | 8:24 | +3:31 |
22 | Kálnási Zsolt | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | 8:27 | +3:34 |
23 | Nagy Szilvia | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 9:02 | +4:09 |
24 | Parzych Mickaël | XSUD Sud Médoc Orientation Gironde | 9:11 | +4:18 |
25 | Kéki Norbert | | 9:26 | +4:33 |
26 | Erdős Gábor | EK Egyesületen kívüli | 9:42 | +4:49 |
27 | Horányi György | PAK Paksi Sport Egyesület | 9:46 | +4:53 |
28 | Hegedűs Zoltán | OSC Orvosegyetem Sport Club | 9:49 | +4:56 |
29 | Müller Júlia | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 9:57 | +5:04 |
30 | Goda Bálint | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 10:13 | +5:20 |
30 | Fazekas Péter | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 10:13 | +5:20 |
32 | Székely Márton | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 10:17 | +5:24 |
33 | Erdősné Németh Ágnes | EK Egyesületen kívüli | 10:33 | +5:40 |
34 | Vas Gábor | DTC Diósgyőri Tájékozódási Futó Cl | 10:37 | +5:44 |
35 | Zempléni András Dr. | KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport | 10:42 | +5:49 |
36 | Jurás Máté | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 10:50 | +5:57 |
37 | Hanyicska Martin | DEA Debreceni Egyetem Atlétikai Cl | 11:00 | +6:07 |
38 | Schmidt Daniel | XTSG TSG 1885 Wiesloch e.V. | 11:03 | +6:10 |
39 | Révész Norbert | | 11:06 | +6:13 |
40 | Szalai Éva | GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub | 11:07 | +6:14 |
40 | Schmal Kinga | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 11:07 | +6:14 |
42 | Radó Sebestyén | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 11:11 | +6:18 |
43 | Szalay Zente Álmos | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 11:14 | +6:21 |
44 | Schmal Róbert | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 11:15 | +6:22 |
45 | Hanyicska Mihályné | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 11:16 | +6:23 |
46 | Makovinyi Dorottya | PAK Paksi Sport Egyesület | 11:20 | +6:27 |
46 | Lakosi Ádám | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 11:20 | +6:27 |
48 | Gyimesi Zoltán | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 11:27 | +6:34 |
49 | Jankó Boglárka | | 11:34 | +6:41 |
50 | Hajnács Lili | | 11:39 | +6:46 |
51 | Honfi Gábor | ESP EVSI - Egri Spartacus Tájékozó | 11:47 | +6:54 |
52 | Schmal Kitti | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 12:05 | +7:12 |
53 | Kolcsár Panna | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 12:34 | +7:41 |
54 | Molnár Levente | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 12:40 | +7:47 |
55 | Kisháziné Zombory Erika | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | 12:47 | +7:54 |
56 | Lakosi Olivér | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 12:51 | +7:58 |
57 | Kazal Márton | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 12:59 | +8:06 |
58 | Lockitt Lotti | | 13:00 | +8:07 |
59 | Iski Ferenc | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 13:14 | +8:21 |
60 | Braun Katalin | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 13:27 | +8:34 |
61 | Braun Vilmos | VSE Vizsla Egészség, Sport és Körn | 13:28 | +8:35 |
62 | Molnár Attila | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 13:30 | +8:37 |
63 | Zabaglo Slawek | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 13:43 | +8:50 |
64 | Kovács Ivett | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 14:04 | +9:11 |
65 | Franczel Dávid | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 14:12 | +9:19 |
66 | Radó Gyöngyvér | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 14:13 | +9:20 |
67 | Radó János | | 14:16 | +9:23 |
68 | Varga Zsolt | EK Egyesületen kívüli | 14:32 | +9:39 |
69 | Horváth Zselyke | | 14:50 | +9:57 |
70 | Horváth Szilvia | | 14:51 | +9:58 |
71 | Szabó Emese | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 15:10 | +10:17 |
72 | Ormay György | KOS Hegyvidék-KFKI Optimista Sport | 15:38 | +10:45 |
73 | Argay Zsófia | TSE Törekvés Sport Egyesület | 16:02 | +11:09 |
74 | Madarassy Mária | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 16:09 | +11:16 |
75 | Braun Emma | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 16:13 | +11:20 |
76 | Császár Éva | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | 16:27 | +11:34 |
77 | Mihalkó Mónika | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 16:35 | +11:42 |
78 | Balogh Lóránt | | 17:02 | +12:09 |
79 | Ács Benedek | ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut | 17:04 | +12:11 |
80 | Péntek Gábor | BSC Balatonfüredi Sport Club | 17:06 | +12:13 |
81 | Ládi János | | 17:11 | +12:18 |
82 | Pozsega Míra | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 17:42 | +12:49 |
83 | Zarnóczay Klára | HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület | 17:53 | +13:00 |
84 | Révész Nikoletta | MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Club | 18:05 | +13:12 |
85 | Majoros Szilvia | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | 18:29 | +13:36 |
85 | Molnár Katalin | SZU Szegedi Bokorugró Tájfutó Spor | 18:29 | +13:36 |
87 | Mézes Emese Csenge | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | 19:21 | +14:28 |
88 | Mézes Tibor Sólyom | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | 19:25 | +14:32 |
89 | Tóthné Schuch Anikó | SAS Silvanus Sportegyesület | 20:18 | +15:25 |
90 | Nagy Katinka | | 20:19 | +15:26 |
91 | Vékonyné Árva Katalin | SIR Sirályok Sportegyesület | 20:34 | +15:41 |
92 | Schwendtner Balázs | SIR Sirályok Sportegyesület | 20:41 | +15:48 |
93 | Kocsis Adél | | 20:48 | +15:55 |
94 | Lakatos Andris | | 20:51 | +15:58 |
95 | Czebei Ákos | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | 21:35 | +16:42 |
96 | Horváth Gabriella | CSP Csipa Sport és Szabadidő Egyes | 21:54 | +17:01 |
97 | Gyenes Nóra | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 22:39 | +17:46 |
98 | Tóth József | EK Egyesületen kívüli | 22:51 | +17:58 |
99 | Tóth Blanka | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 23:09 | +18:16 |
100 | Verebélyi Attila | SDS Salgótarjáni Dornyay Sportegye | 23:16 | +18:23 |
101 | Rostás Irén | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 24:24 | +19:31 |
102 | Lockett Levente | | 25:18 | +20:25 |
103 | Horváth Mátyás | | 25:22 | +20:29 |
104 | Tóth Józsefné | SAS Silvanus Sportegyesület | 25:37 | +20:44 |
105 | Vida István | SAS Silvanus Sportegyesület | 26:17 | +21:24 |
106 | Berkes Kata | | 27:04 | +22:11 |
107 | Fábián Beatrix | FMT FŐMTERV SK | 27:58 | +23:05 |
108 | Kaj Huba | | 28:43 | +23:50 |
109 | Vági Evelin | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 28:53 | +24:00 |
110 | Iskiné Sinka Ildikó | STE Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei | 28:56 | +24:03 |
111 | Csorja Ida | HTC Hódmezővásárhelyi Tájékozódási | 29:58 | +25:05 |
112 | Madarassy Viola | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 32:23 | +27:30 |
113 | Tóth Tímea | | 34:36 | +29:43 |
114 | Morauszkiné Éles Edit | NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakosz | 34:59 | +30:06 |
115 | Schell Boglárka | | 38:05 | +33:12 |
116 | Franczel Simon | TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő | 41:41 | +36:48 |
117 | Benedek Virág | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 43:52 | +38:59 |
  |
| Szöllősi Judit | HOD Hód-mentor sport és műpártoló | hiba | |
| Tarján Ágnes | POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport | hiba | |
| Czebeiné Nemes Bernadett | GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékozó | hiba | |
| Turcsán János | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | hiba | |
| Rácz Mátyás | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | nfb | |
  |
  |
  |