1 | Müller Balázs dr. | 70 | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 32:58 | | | |
2 | Kürti István | 57 | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 33:15 | | | |
3 | Bánki Jusztina | 74 | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 33:31 | | | |
4 | Schmal Kinga | 74 | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 35:26 | | | |
5 | Jánosi Zoltán | 77 | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 37:22 | | | |
6 | Bernáth Zsolt | 71 | FLF Fehérlófia Sportegyesület | 37:44 | | | |
7 | Angster Gábor | 59 | POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport | 40:14 | | | |
8 | Lovas Zoltán | 62 | KOD Kecskeméti Önkormányzati Dolgo | 40:23 | | | |
9 | Tóth János | 58 | VTC Veszprémi Tájfutó Club | 40:36 | | | |
10 | Tóth Lajos | 57 | TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó Ho | 40:45 | | | |
11 | Bajna Balázs | 71 | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 40:53 | | | |
12 | Tóth Károly | 60 | VTC Veszprémi Tájfutó Club | 41:37 | | | |
12 | Tóth Krisztina | 93 | VHS Veszprémi Honvéd Sportegyesüle | 41:37 | | | |
14 | Molnár Csaba | 00 | GTC Gerecse Tájfutó Klub | 42:42 | | | |
15 | Rácz Eszter | | POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport | 43:10 | | | |
16 | Radics Anna | 65 | ETC Egri Testedző Club | 43:27 | | | |
17 | Arató Csongor | 63 | POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport | 43:50 | | | |
18 | Hajnal Zsolt | 72 | KZS Kecskeméti Zöld Sportok Egyesü | 44:53 | | | |
19 | Tóth Marianna | 67 | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 45:07 | | | |
20 | Hirt Károly | 55 | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 45:39 | | | |
21 | Horváth sch | 00 | GTC Gerecse Tájfutó Klub | 46:39 | | | |
22 | Bella Gábor | 83 | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 46:57 | | | |
23 | Németh Jenő | 49 | BTK Bakonyi Tájfutó Klub | 49:19 | | | |
24 | Szuhánné Czakó Rita | 66 | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 50:46 | | | |
25 | Hegedüs Ábel | 55 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 50:55 | | | |
26 | Hodri Anita | | EK Egyesületen kívüli | 51:02 | | | |
27 | Pavlovics György ifj. | 70 | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 52:17 | | | |
28 | Czajtányi Endre | 55 | PSE Postás Sport Egyesület | 54:24 | | | |
29 | Csöngei Dezső | 56 | VTC Veszprémi Tájfutó Club | 55:08 | | | |
30 | Ádám András | 56 | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 55:14 | | | |
31 | Biró Aletta | 47 | BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C | 55:36 | | | |
32 | Jenei Margit | 54 | SPA Tabáni Spartacus | 56:39 | | | |
33 | Ajkai Adrienne | 64 | POE Pécsi Orvos-Egészségügyi Sport | 58:58 | | | |
34 | Mező Éva | 56 | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 1:00:43 | | | |
35 | Gombkötő Zsuzsanna | 47 | VTC Veszprémi Tájfutó Club | 1:02:14 | | | |
36 | Horváth Andrea dr. | 88 | PVS Pécsi Vasutas Sportkör | 1:06:06 | | | |
37 | Ozsvárt János | 54 | PVM Pécsi Vörös Meteor SK | 1:07:05 | | | |
38 | Magyar János | 52 | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | 1:09:19 | | | |
39 | Pavlovics György dr. | 41 | ZST Zselic Tájékozódási Futó és Sz | 1:09:28 | | | |
40 | Prising László | 55 | ARA Alba Regia Atlétikai Klub | 1:12:20 | | | |
41 | Tóth Károlyné | 67 | VTC Veszprémi Tájfutó Club | 1:17:42 | | | |
42 | Keszthelyi Ildikó | 50 | MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba | 1:19:48 | | | |
  |
  |
  |