Nyílt Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntőSzo 2021. 09. 18. 18:32
Eredményekkészítette: OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
F14-A (25)2,5 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Csoboth MihálySPA Tabáni Spartacus SKE9:520:00
2Cisar DavidSPE KOB Sokol Pezinok10:41+0:49
3Balogh MátéSPA Tabáni Spartacus SKE10:47+0:55
4Bujdosó Márk LeventeSPA Tabáni Spartacus SKE10:48+0:56
5Dolny MichalSPE KOB Sokol Pezinok10:58+1:06
6Czigány MátyásGOC Göcsej KTFE10:59+1:07
7Balogh MatejSPE KOB Sokol Pezinok11:08+1:16
8Nagy-Kovács VinceNYV Nyíregyházi Sportcentrum11:27+1:35
9Csók BarnabásZTC Zalaegerszegi TC11:31+1:39
10Mézes Botond CsegőGOC Göcsej KTFE11:34+1:42
11Héra OlivérASK Alpokalja SK11:40+1:48
12Valach EliSPE KOB Sokol Pezinok11:44+1:52
13Nagy BenceVHS Veszprémi Honvéd SE11:54+2:02
14Molnár István ifj.SDS Salgótarjáni Dornyay SE12:03+2:11
15Ürge BenceTTE Tipo TKE12:06+2:14
16Papp Zoltán SámuelNYV Nyíregyházi Sportcentrum12:11+2:19
17Bonifert GergelyVSE Vizsla SE12:18+2:26
18Woynárovich GergelySPA Tabáni Spartacus SKE12:38+2:46
19Boór BernátSPA Tabáni Spartacus SKE12:54+3:02
20Hegedüs MártonGOC Göcsej KTFE13:16+3:24
21Maráz MátyásARA Alba Regia Atlétikai Klub13:27+3:35
22Bata BálintGTC Gerecse Tájfutó Club13:29+3:37
23Dobay BenedekGKS Gödöllői Kirchhofer József SE13:32+3:40
24Biró ArtúrMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport13:38+3:46
 
Braun VilmosVSE Vizsla SEn.i.
 
 
 
F14-B (23)2,2 km 10 m12 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kevei LeventeSZV Szegedi Vasutas SE10:020:00
2Sugta Béla BarnabásGTC Gerecse Tájfutó Club10:10+0:08
3Radó SebestyénZTC Zalaegerszegi TC10:31+0:29
4Demeter BotondDVT DVTK10:32+0:30
5Búz LeventeHOD Hód-mentor SE10:36+0:34
6Kiss ÁgostonGKS Gödöllői Kirchhofer József SE10:44+0:42
6Győrffy DomonkosVSE Vizsla SE10:44+0:42
8Tankó Gyula ÖrsHOD Hód-mentor SE10:58+0:56
9Miklos MatySPE KOB Sokol Pezinok11:01+0:59
10Kiss DénesSPA Tabáni Spartacus SKE11:13+1:11
11Laczik KevePVS Pécsi Vasutas Sportkör11:27+1:25
11Vass László BoldizsárHOD Hód-mentor SE11:27+1:25
13István ÁgostonPVS Pécsi Vasutas Sportkör11:32+1:30
14Piller-Dávid MarcellESP EVSI - Egri Spartacus SE11:44+1:42
15Jánosi ViktorPVM Pécsi Vörös Meteor SK11:51+1:49
16Józsa KendeARA Alba Regia Atlétikai Klub13:02+3:00
17Kolcsár NimródZTC Zalaegerszegi TC13:07+3:05
18Gyurina LászlóGKS Gödöllői Kirchhofer József SE13:10+3:08
19Kapusztik DánielDVT DVTK13:11+3:09
20Serbán ÁronPVM Pécsi Vörös Meteor SK13:12+3:10
21Kolcsár BulcsúZTC Zalaegerszegi TC14:47+4:45
22Jónás BotondESP EVSI - Egri Spartacus SE16:18+6:16
23Kepics GáborPAK Paksi Sportegyesület18:05+8:03
 
 
 
F14-C (24)2,2 km 10 m12 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kis Kende ÁgostonGTC Gerecse Tájfutó Club10:530:00
2Varsányi ÁdámVHS Veszprémi Honvéd SE11:07+0:14
3Tóth SzilasSZV Szegedi Vasutas SE11:16+0:23
4Sárecz BenceZTC Zalaegerszegi TC11:55+1:02
5Maráz LeventeARA Alba Regia Atlétikai Klub11:58+1:05
6Nagy NorbertGKS Gödöllői Kirchhofer József SE12:05+1:12
7Kaj Huba CsabaZTC Zalaegerszegi TC12:22+1:29
8Gárdonyi ZsoltMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport12:27+1:34
9Schell LeventePSE Postás Sport Egyesület12:28+1:35
10Tőzsér BendegúzSFC Széchenyi István Egyetem SE12:30+1:37
11Szabó MátéDCS Denevér BSZE12:56+2:03
12Nemcek DankoSPE KOB Sokol Pezinok12:58+2:05
13Ábri TamásBMG Babits Mihály Gimnázium DSE13:02+2:09
14Küronya RudolfBSC Balatonfüredi Sport Club13:29+2:36
15Bokány BátorZTC Zalaegerszegi TC14:06+3:13
16Máthé GáspárBSC Balatonfüredi Sport Club14:43+3:50
17Gyurina MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József SE14:53+4:00
18Lukács PéterTTT TTT-HSE15:33+4:40
19Matics MarcellMAF Műegyetemi AFC Budapest15:46+4:53
20Polgár BátorASK Alpokalja SK15:48+4:55
21Benke Somorjai BálintPVS Pécsi Vasutas Sportkör16:47+5:54
22Mihályi GellértJMD Jászapáti GSZI KKK16:51+5:58
23Gáll BenceGKS Gödöllői Kirchhofer József SE18:04+7:11
24Babrián MátéSZV Szegedi Vasutas SE19:44+8:51
 
 
 
F14-D (24)2,2 km 10 m12 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Rauscher FülöpSPA Tabáni Spartacus SKE11:410:00
2Ujvári DánielGKS Gödöllői Kirchhofer József SE11:47+0:06
3Biró LőrincBEA Budapesti Egyetemi AC12:06+0:25
4Bereczky CsongorSPA Tabáni Spartacus SKE12:41+1:00
5Bóta BenedekETC EVSI - Egri Testedző Club12:49+1:08
6Tiboly BoldizsárZTC Zalaegerszegi TC13:29+1:48
7Biró BertalanBEA Budapesti Egyetemi AC14:14+2:33
8Ormay PéterKOS Hegyvidék-KFKI OSK14:36+2:55
9Schwendtner BalázsSIR Sirályok Sportegyesület14:43+3:02
10Tölgyesi JánosGTC Gerecse Tájfutó Club14:47+3:06
11Szörényi ZalánDVT DVTK14:50+3:09
12Zentner Dániel LászlóGTC Gerecse Tájfutó Club14:52+3:11
13Szabo DankoSPE KOB Sokol Pezinok15:19+3:38
14Kelemen ZalánETC EVSI - Egri Testedző Club15:28+3:47
15Véber DominikZTC Zalaegerszegi TC15:54+4:13
16Prekopcsák BalázsDCS Denevér BSZE16:23+4:42
17Molnár IvánVHS Veszprémi Honvéd SE16:37+4:56
18Lipp LeventePVS Pécsi Vasutas Sportkör16:40+4:59
19Nemes ÁbelBSC Balatonfüredi Sport Club16:56+5:15
20Vajda MárkGKS Gödöllői Kirchhofer József SE17:23+5:42
21Rávai Zoárd MihályGOC Göcsej KTFE18:29+6:48
22Mácsik Balázs BendePAK Paksi Sportegyesület24:14+12:33
23Simon BalázsSZV Szegedi Vasutas SE26:23+14:42
 
Kőszegvári BálintKFK KFKI Petőfi Sportkörhiba
 
 
 
F14-E (17)2,2 km 10 m12 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Cserna LeventeBKL Budakalászi Sport Club11:360:00
2Rácz MártonPVS Pécsi Vasutas Sportkör13:37+2:01
3Bojtor RegőGTC Gerecse Tájfutó Club14:43+3:07
4Kengyel MátéPVS Pécsi Vasutas Sportkör14:46+3:10
5Strenner NimródVHS Veszprémi Honvéd SE15:36+4:00
6Harkányi BálintARA Alba Regia Atlétikai Klub16:32+4:56
7Foris ÁdámGKS Gödöllői Kirchhofer József SE18:42+7:06
8Topán GellértPVS Pécsi Vasutas Sportkör19:16+7:40
9Vonyó István LeventePVS Pécsi Vasutas Sportkör20:54+9:18
10Molnár BoriszVHS Veszprémi Honvéd SE22:31+10:55
11Ekler PéterGOC Göcsej KTFE23:24+11:48
 
VkDósa László GyulaETC EVSI - Egri Testedző Club11:11-0:25
VkHarka-Götz DánielSPA Tabáni Spartacus SKE14:03+2:27
VkHolczinger BertalanGTC Gerecse Tájfutó Club14:11+2:35
VkKántor ZéténySPA Tabáni Spartacus SKE18:24+6:48
VkSerle Ábel TasVHS Veszprémi Honvéd SE26:32+14:56
VkMcCarthy EdmondSZT Szombathelyi Haladás VSE39:16+27:40
 
 
 
F16-A (24)3,2 km 15 m18 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Csoboth MártonSPA Tabáni Spartacus SKE12:130:00
2Felföldi TamásSZV Szegedi Vasutas SE12:28+0:15
3Barát MiklósVHS Veszprémi Honvéd SE12:48+0:35
4Jancik FilipSPE KOB Sokol Pezinok13:08+0:55
5Wachter AndrásETC EVSI - Egri Testedző Club13:20+1:07
6Bata BarnabásGTC Gerecse Tájfutó Club13:29+1:16
7Balatoni TamásNYV Nyíregyházi Sportcentrum13:43+1:30
8Sikora Balázs KristófGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub13:49+1:36
9Kasza TomášFBA ŠK Farmaceut Bratislava13:59+1:46
10Syrovy TomasSPE KOB Sokol Pezinok14:11+1:58
11Veres DávidSPA Tabáni Spartacus SKE14:17+2:04
11Benke Somorjai DávidPVS Pécsi Vasutas Sportkör14:17+2:04
13Hrotkó MátyásDVT DVTK14:19+2:06
14Szalontai SomaVHS Veszprémi Honvéd SE14:23+2:10
15Tompos GáborZTC Zalaegerszegi TC14:27+2:14
16Maier BendegúzSDS Salgótarjáni Dornyay SE14:59+2:46
17Blaskó BenedekVHS Veszprémi Honvéd SE15:01+2:48
18Foris MátéGKS Gödöllői Kirchhofer József SE15:04+2:51
19Bocsi BotondETC EVSI - Egri Testedző Club15:15+3:02
20Vígh ErvinNYV Nyíregyházi Sportcentrum15:23+3:10
21Kovács JeromosVHS Veszprémi Honvéd SE15:44+3:31
22Tengely SomaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:45+3:32
23Somogyi DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE15:51+3:38
24Geszti Márton PéterGOC Göcsej KTFE16:17+4:04
 
 
 
F16-B (24)2,6 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Bánfi BotondHOD Hód-mentor SE11:230:00
2Bálint GergőVHS Veszprémi Honvéd SE11:34+0:11
3Rácz MátyásPVS Pécsi Vasutas Sportkör12:21+0:58
4Ugrin BarnabásSZV Szegedi Vasutas SE12:26+1:03
5Verebélyi AttilaSDS Salgótarjáni Dornyay SE12:52+1:29
6Nagy LeventeZTC Zalaegerszegi TC13:17+1:54
7Császár ArzénGKS Gödöllői Kirchhofer József SE13:52+2:29
8Budavári AndorPVS Pécsi Vasutas Sportkör14:08+2:45
9Hegedüs MátéGOC Göcsej KTFE14:19+2:56
10Kerkai ÁronZTC Zalaegerszegi TC14:24+3:01
11Berčík JakubFBA ŠK Farmaceut Bratislava14:31+3:08
12Hörcsök MátéZTC Zalaegerszegi TC14:43+3:20
13Bednárik BotondZTC Zalaegerszegi TC14:50+3:27
14Hajdu KoppányESP EVSI - Egri Spartacus SE15:16+3:53
15Finta ÁronGKS Gödöllői Kirchhofer József SE15:17+3:54
16Tóth ÁlmosSPA Tabáni Spartacus SKE15:30+4:07
17Knuth ÁkosSPA Tabáni Spartacus SKE15:48+4:25
18Vörös BálintHTC Hódmezővásárhelyi TC16:24+5:01
19Alb ZalánSDS Salgótarjáni Dornyay SE16:28+5:05
20Marosszéky PéterSDS Salgótarjáni Dornyay SE16:29+5:06
21Süle DávidSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület16:34+5:11
22Bakos TamásSZV Szegedi Vasutas SE16:48+5:25
 
Dóra TóbiásZTC Zalaegerszegi TChiba
Hetényi BarnabásBMG Babits Mihály Gimnázium DSEhiba
 
 
 
F16-C (12)2,6 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Holló BálintESP EVSI - Egri Spartacus SE14:190:00
2Kapusztik Máté MárkDVT DVTK15:54+1:35
3Vigh LeventeSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület16:10+1:51
4Bódis Balázs MárkGOC Göcsej KTFE16:22+2:03
5Lévay TuzsonVSE Vizsla SE16:39+2:20
6Nagy Miklós HunorVSE Vizsla SE16:56+2:37
7Papp László ÁronNYV Nyíregyházi Sportcentrum18:08+3:49
8Bordács KrisztiánGTC Gerecse Tájfutó Club19:22+5:03
 
Jámbori MihályPVM Pécsi Vörös Meteor SKhiba
VkGerely BotondSPA Tabáni Spartacus SKE16:06+1:47
VkToroczkai MagorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub16:41+2:22
VkVörös AttilaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE17:44+3:25
 
 
 
F18-A (24)4,1 km 20 m24 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Szabó LeventeSZV Szegedi Vasutas SE16:490:00
2Gönczi PéterTTE Tipo TKE17:10+0:21
3Kiss Mikes TamásESP EVSI - Egri Spartacus SE17:12+0:23
4Tőczik VendelDVT DVTK17:21+0:32
5Bálint ÁdámVHS Veszprémi Honvéd SE17:30+0:41
6Molnár PéterASK Alpokalja SK18:39+1:50
7Sarkadi LehelSZT Szombathelyi Haladás VSE18:53+2:04
8Klement KelénSPA Tabáni Spartacus SKE18:54+2:05
9Kiszel GergőKZS Kecskeméti ZSE18:58+2:09
10Székely MártonTTE Tipo TKE19:05+2:16
11Sztojka Milán SzabolcsNYV Nyíregyházi Sportcentrum19:07+2:18
12Kovács Kende PálTTE Tipo TKE19:11+2:22
13Jacsev FülöpASK Alpokalja SK19:28+2:39
14Jurás MátéTTE Tipo TKE19:58+3:09
15Marosi ÁkosASK Alpokalja SK20:15+3:26
16Vörös ÁdámNYV Nyíregyházi Sportcentrum20:17+3:28
17Erki ÁrminPVS Pécsi Vasutas Sportkör20:37+3:48
18Egri MátyásSPA Tabáni Spartacus SKE21:00+4:11
19Foris DávidGKS Gödöllői Kirchhofer József SE21:12+4:23
20Ditri NicholasSPE KOB Sokol Pezinok21:22+4:33
21Molnár LeventeZTC Zalaegerszegi TC21:39+4:50
 
Fülöp Álmos HubaSPA Tabáni Spartacus SKEhiba
Salopek TihonGOC Göcsej KTFEhiba
Hahn MáriuszPAK Paksi Sportegyesülethiba
 
 
 
F18-B (24)3,2 km 15 m18 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kovács MárkVHS Veszprémi Honvéd SE14:100:00
2Kovács ZsoltZTC Zalaegerszegi TC14:39+0:29
3Csontos AndrásBSC Balatonfüredi Sport Club14:42+0:32
4Karakai PálTTE Tipo TKE15:09+0:59
5Cserna András MátéBKL Budakalászi Sport Club15:13+1:03
6Barát BenedekVHS Veszprémi Honvéd SE15:31+1:21
7Angyal DánielVHS Veszprémi Honvéd SE15:37+1:27
8Gaschler MátéVHS Veszprémi Honvéd SE15:44+1:34
9Szabó MártonGKS Gödöllői Kirchhofer József SE16:08+1:58
10Vadász Péter ZalánPVS Pécsi Vasutas Sportkör16:23+2:13
11Varga GergőESP EVSI - Egri Spartacus SE16:39+2:29
12Katona MarcellGTC Gerecse Tájfutó Club17:12+3:02
13Dobrocsi LeventeESP EVSI - Egri Spartacus SE17:24+3:14
14Bélavári BalázsVSE Vizsla SE17:46+3:36
15Mayer MartinGTC Gerecse Tájfutó Club17:52+3:42
16Hargitai Barnabás AttilaSZT Szombathelyi Haladás VSE17:57+3:47
17Tiboly BenedekZTC Zalaegerszegi TC18:17+4:07
18Aradi BencePAK Paksi Sportegyesület18:51+4:41
19Barlai DánielBMG Babits Mihály Gimnázium DSE19:57+5:47
20Boór AndrásSPA Tabáni Spartacus SKE21:54+7:44
21Egédi GergőPVS Pécsi Vasutas Sportkör22:19+8:09
22Lakatos MátyásNYV Nyíregyházi Sportcentrum22:32+8:22
 
VkKriza Márton JánosBMG Babits Mihály Gimnázium DSE14:33+0:23
VkSchubert AmbrusSZV Szegedi Vasutas SEn.i.
 
 
 
F20-A (16)4,1 km 20 m24 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Nagy PéterSPA Tabáni Spartacus SKE15:490:00
2Szabó MarcellSZV Szegedi Vasutas SE15:52+0:03
3Jacsó BarnabásESP EVSI - Egri Spartacus SE16:20+0:31
4Bognár ZoltánASK Alpokalja SK16:40+0:51
5Vigh Loránd EduárdNYV Nyíregyházi Sportcentrum17:00+1:11
6Bálint BenedekVHS Veszprémi Honvéd SE17:07+1:18
7Schauermann BarnabásPVS Pécsi Vasutas Sportkör17:55+2:06
8Kiss-Geosits Bertalan AndrásSZT Szombathelyi Haladás VSE18:23+2:34
9Buzás BenedekSPA Tabáni Spartacus SKE19:49+4:00
10Egei BalázsSPA Tabáni Spartacus SKE19:54+4:05
11Alpár Domonkos MártonSZT Szombathelyi Haladás VSE21:06+5:17
12Tóth Ábel TiborSDS Salgótarjáni Dornyay SE21:12+5:23
13Küronya FrigyesBSC Balatonfüredi Sport Club21:26+5:37
14Szele BálintASK Alpokalja SK21:28+5:39
15Labancz BalázsKZS Kecskeméti ZSE21:33+5:44
16Gáti AndrásSPA Tabáni Spartacus SKE21:53+6:04
 
 
 
F20-B (12)4,1 km 20 m24 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kovács Botond BendegúzBMG Babits Mihály Gimnázium DSE24:140:00
2Takács BálintSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület24:24+0:10
3Balogh MarcellSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület25:09+0:55
4Jászai TamásDCS Denevér BSZE25:33+1:19
5Cieger BálintBMG Babits Mihály Gimnázium DSE25:48+1:34
6Tóth László ifj.GTC Gerecse Tájfutó Club27:29+3:15
7Ács GergelyZTC Zalaegerszegi TC31:47+7:33
 
Ábri Attila GergőSPA Tabáni Spartacus SKEhiba
Merth DánielSZT Szombathelyi Haladás VSEhiba
Lajter Máté VajkKAL Kalocsai TSZSEhiba
VkBalogh AndrásASK Alpokalja SK21:00-3:14
VkPrekopcsák Gábor ifj.DCS Denevér BSZE25:05+0:51
 
 
 
F21-A (24)4,1 km 20 m24 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Ormay MihálySPA Tabáni Spartacus SKE15:010:00
2Bujdosó ZoltánSPA Tabáni Spartacus SKE15:02+0:01
3Jónás FerencSZV Szegedi Vasutas SE15:05+0:04
4Bakó ÁronSPA Tabáni Spartacus SKE15:08+0:07
5Baumholczer MátéPVS Pécsi Vasutas Sportkör15:28+0:27
6Bárány TamásESP EVSI - Egri Spartacus SE15:55+0:54
7Horváth CsongorTTE Tipo TKE16:00+0:59
8Gerber CsabaSZV Szegedi Vasutas SE16:22+1:21
9Tölgyesi TamásDVT DVTK16:43+1:42
10Filip KubinaSAN SK Sandberg16:52+1:51
11Magyar Tamás GáborSAS Silvanus Sportegyesület16:55+1:54
12Vellner GáborSPA Tabáni Spartacus SKE17:09+2:08
13Divin PéterSPA Tabáni Spartacus SKE17:15+2:14
14Morandini ViktorSPA Tabáni Spartacus SKE17:45+2:44
15Rácz ZoltánSZV Szegedi Vasutas SE18:00+2:59
16Pintér ÁbelDVT DVTK18:04+3:03
17Barkász DánielSZV Szegedi Vasutas SE18:22+3:21
18Zelenin AnatolyUSV USV TU Dresden18:24+3:23
19Fekete ÁgostonZTC Zalaegerszegi TC18:25+3:24
20Mizur PeterETC EVSI - Egri Testedző Club18:36+3:35
21Bereczki MátéSZV Szegedi Vasutas SE19:21+4:20
22Kálmán ErikSPA Tabáni Spartacus SKE19:31+4:30
23Korózs AttilaESP EVSI - Egri Spartacus SE19:39+4:38
 
Mets MártonMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősportnfb
 
 
 
F21-B (24)4,1 km 20 m24 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Peregi DánielSPA Tabáni Spartacus SKE17:370:00
2Kisvölcsey ÁkosMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport18:52+1:15
2Györgyi PéterMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport18:52+1:15
4Fekete SámuelZTC Zalaegerszegi TC19:10+1:33
5Lengyel ÁdámSPA Tabáni Spartacus SKE19:40+2:03
6Vajda BalázsSZV Szegedi Vasutas SE19:47+2:10
7Stork MihálySDS Salgótarjáni Dornyay SE20:06+2:29
8Károlyi GergelySPA Tabáni Spartacus SKE20:08+2:31
9Rácz SándorSZV Szegedi Vasutas SE20:14+2:37
10Gyenizse-Nagy BalázsASK Alpokalja SK20:58+3:21
11Győrffy KristófASK Alpokalja SK21:02+3:25
12Bojtor SzabolcsESP EVSI - Egri Spartacus SE21:29+3:52
13Csertán AndrásZTC Zalaegerszegi TC21:33+3:56
14Horváth ZsomborSMA Soproni MAFC21:48+4:11
15Mesics MátyásSMA Soproni MAFC21:58+4:21
16Kazal MártonPVS Pécsi Vasutas Sportkör22:17+4:40
17Varga ZsomborGOC Göcsej KTFE22:21+4:44
18Rebák CsabaSTE TájFutE22:41+5:04
19Takács TiciánZTC Zalaegerszegi TC22:46+5:09
20Hetényi PéterHTC Hódmezővásárhelyi TC22:47+5:10
21Peregi DávidSPA Tabáni Spartacus SKE23:34+5:57
22Góczán PálSZT Szombathelyi Haladás VSE23:56+6:19
23Kiss KornélZTC Zalaegerszegi TC24:10+6:33
 
Éles AndrásGOC Göcsej KTFEhiba
 
 
 
F21-C (20)4,1 km 20 m24 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Szász BotondSAS Silvanus Sportegyesület21:500:00
2Szabó-Thomka DánielSFC Széchenyi István Egyetem SE24:19+2:29
3Osváth SzabolcsKFK KFKI Petőfi Sportkör26:12+4:22
4Sipos ÁgostonMSE Megalódusz Sportegylet26:38+4:48
5Bugár GergelySPA Tabáni Spartacus SKE27:45+5:55
6Vaskovets SerhiiARA Alba Regia Atlétikai Klub28:08+6:18
7Tóth PéterPOE POEÜ SK28:18+6:28
8Sánta BendegúzGOC Göcsej KTFE30:34+8:44
9Balogh ZsoltPAK Paksi Sportegyesület30:42+8:52
10Gyimesi ZoltánTTE Tipo TKE30:43+8:53
11Molnár AntalSDS Salgótarjáni Dornyay SE32:36+10:46
12Balaskó László-DávidHOM Homokbucka Egyesület33:29+11:39
13Sass JánosDCS Denevér BSZE47:22+25:32
 
Krakter DánielZST Zselici Tájfutókhiba
VkRévész TamásESP EVSI - Egri Spartacus SEnfb
VkDemeter AmbrusDVT DVTK17:08-4:42
VkSzalay LeventeASK Alpokalja SK17:45-4:05
VkZai BálintSPA Tabáni Spartacus SKE18:29-3:21
VkSkrop TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub26:15+4:25
VkPintér DávidGOC Göcsej KTFE26:34+4:44
 
 
 
F35-A (15)3,5 km 15 m18 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kovács ÁdámSZV Szegedi Vasutas SE13:250:00
2Zsebeházy IstvánMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport14:19+0:54
3Várbíró PálSAS Silvanus Sportegyesület15:42+2:17
4Scultéty MártonSAS Silvanus Sportegyesület15:46+2:21
5Halona GergelyDVT DVTK15:54+2:29
6Kovács GáborSZT Szombathelyi Haladás VSE16:02+2:37
7Mihályi FerencSPA Tabáni Spartacus SKE16:16+2:51
8Fekete AndrásSAS Silvanus Sportegyesület16:21+2:56
9Vas GáborDVT DVTK16:46+3:21
10Farkas ViktorHRF Szolnoki Honvéd SE16:48+3:23
11Koprivanacz ImreKAL Kalocsai TSZSE17:53+4:28
12Perac NikolaOLW OLC Wienerwald18:37+5:12
13Berecz GáborSDS Salgótarjáni Dornyay SE19:49+6:24
14Sprok BenceHRF Szolnoki Honvéd SE20:20+6:55
 
Antal MiklósPVS Pécsi Vasutas Sportkörnfb
 
 
 
F35-B (13)3,2 km 15 m18 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Oszlovics ÁdámMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport15:160:00
2Morandini Kristóf MárkSPA Tabáni Spartacus SKE15:20+0:04
3Kiss GáborKAL Kalocsai TSZSE16:15+0:59
4Horváth PálSZT Szombathelyi Haladás VSE16:56+1:40
5Dömötör BalázsPAK Paksi Sportegyesület17:28+2:12
6Ódor ZoltánBKL Budakalászi Sport Club18:16+3:00
6Tóth MátéGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub18:16+3:00
8Bella GáborZST Zselici Tájfutók19:57+4:41
9Kálnási ZsoltGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:12+4:56
10Woynárovich AndrásSPA Tabáni Spartacus SKE20:47+5:31
11Mecser PéterBKL Budakalászi Sport Club23:54+8:38
12Bölkei ZsoltSPA Tabáni Spartacus SKE25:02+9:46
 
Koncz DezsőSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesületnfb
 
 
 
F40-A (24)3,5 km 15 m18 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kottman Dezső dr.DVT DVTK15:020:00
2Kain GergelyMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport15:53+0:51
3Nagy IstvánTSE Törekvés Sport Egyesület15:58+0:56
4Szörényi GáborDVT DVTK16:13+1:11
5Vajda BalázsFSC Futárok Sport Club16:18+1:16
6Gasztonyi PéterGKS Gödöllői Kirchhofer József SE16:38+1:36
7Kőszegvári TiborKFK KFKI Petőfi Sportkör16:57+1:55
8Komjáti AndrásSAS Silvanus Sportegyesület17:11+2:09
9Kiss GáborPAK Paksi Sportegyesület17:16+2:14
10Balogh RóbertFLF Fehérlófia Sportegyesület17:22+2:20
11Nagy GergőSZV Szegedi Vasutas SE17:44+2:42
12Topán LászlóPVS Pécsi Vasutas Sportkör17:59+2:57
13Barta ZoltánHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület18:20+3:18
14Révész GáborHOM Homokbucka Egyesület18:30+3:28
15Tas DávidTTE Tipo TKE18:47+3:45
15Nagy ViktorKAL Kalocsai TSZSE18:47+3:45
17Bergendi PéterKAL Kalocsai TSZSE18:48+3:46
18Gyurina SzabolcsGKS Gödöllői Kirchhofer József SE19:52+4:50
19Juhász ViktorTSE Törekvés Sport Egyesület20:32+5:30
20Molnár István id.SDS Salgótarjáni Dornyay SE22:06+7:04
21Kiszel SándorKZS Kecskeméti ZSE23:01+7:59
22Forrai GáborHOD Hód-mentor SE23:10+8:08
 
Szepessy ÁronVSE Vizsla SEhiba
Demeter ZsoltDVT DVTKhiba
 
 
 
F40-B (22)2,6 km 15 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Baksa CsabaKAL Kalocsai TSZSE13:040:00
2Stark GergelyMEA Miskolci Egyetemi AFC13:25+0:21
3Bóta PéterETC EVSI - Egri Testedző Club13:35+0:31
4Emmer György dr.DVT DVTK13:47+0:43
5Ágoston NorbertHOD Hód-mentor SE13:57+0:53
6Mohai GáborGTC Gerecse Tájfutó Club14:07+1:03
7Biró ÁronBEA Budapesti Egyetemi AC14:13+1:09
8Forrai MiklósHOD Hód-mentor SE14:26+1:22
9Máthé TamásBSC Balatonfüredi Sport Club14:34+1:30
10Nagy TiborGTC Gerecse Tájfutó Club14:35+1:31
11Véber BalázsZTC Zalaegerszegi TC14:46+1:42
12Aradi TamásPAK Paksi Sportegyesület15:11+2:07
13Kovács RóbertGKS Gödöllői Kirchhofer József SE15:12+2:08
14Tankó Gyula RóbertHOD Hód-mentor SE16:00+2:56
15Jánosi ZoltánPVM Pécsi Vörös Meteor SK16:37+3:33
16Dömötör GáborSFC Széchenyi István Egyetem SE16:56+3:52
17Kovács ÁronHTC Hódmezővásárhelyi TC19:16+6:12
18Várady GézaZTC Zalaegerszegi TC23:19+10:15
19Kiss DénesJMD Jászapáti GSZI KKK26:38+13:34
 
VkStein Barnabás dr.ARA Alba Regia Atlétikai Klub14:01+0:57
VkSzabó AttilaVTC Veszprémi Tájfutó Clubn.i.
Vachnovszki GergelyDVT DVTKn.i.
 
 
 
F45-A (24)3,5 km 15 m18 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Korcsok PálTSE Törekvés Sport Egyesület16:420:00
2Suba PéterSPA Tabáni Spartacus SKE16:47+0:05
3Uhlir PéterKAL Kalocsai TSZSE17:15+0:33
4Mitró ZoltánZTC Zalaegerszegi TC17:29+0:47
5Kovács GergelyTTE Tipo TKE17:36+0:54
6Sárecz LajosZTC Zalaegerszegi TC17:37+0:55
7Néda LászlóTSE Törekvés Sport Egyesület17:42+1:00
8Mauer LajosGTC Gerecse Tájfutó Club17:48+1:06
9Maródi MátéSAS Silvanus Sportegyesület18:02+1:20
10Hierweg KarolKBB KOBRA Bratislava18:29+1:47
11Kiss György ifj.GKS Gödöllői Kirchhofer József SE18:30+1:48
12Bozsó NorbertTTE Tipo TKE18:33+1:51
13Maráz GáborARA Alba Regia Atlétikai Klub18:34+1:52
14Matics GyulaMAF Műegyetemi AFC Budapest18:55+2:13
15Pap AttilaSZV Szegedi Vasutas SE18:56+2:14
16Koren MiklósVSE Vizsla SE18:59+2:17
17Papp LászlóNYV Nyíregyházi Sportcentrum19:58+3:16
18Bánki ZoltánKZS Kecskeméti ZSE20:32+3:50
19Tóth ZoltánSAS Silvanus Sportegyesület20:42+4:00
20Avar AndrásTTT TTT-HSE21:05+4:23
21Jacsó TiborESP EVSI - Egri Spartacus SE21:06+4:24
22Gönczi RóbertTTE Tipo TKE21:19+4:37
23Patkós TamásARA Alba Regia Atlétikai Klub23:48+7:06
 
Novai GyörgySZV Szegedi Vasutas SEnfb
 
 
 
F45-B (24)2,6 km 15 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Veres IstvánSAS Silvanus Sportegyesület13:020:00
2Török ImreMAF Műegyetemi AFC Budapest13:22+0:20
3Pegán RóbertBTK Bakonyi Tájfutó Klub13:42+0:40
4Szőri Kornél dr.KAL Kalocsai TSZSE14:34+1:32
4Szikszai SzabolcsSDS Salgótarjáni Dornyay SE14:34+1:32
6Boka GyörgyBMG Babits Mihály Gimnázium DSE14:45+1:43
7Lakatos Tamás dr.NYV Nyíregyházi Sportcentrum14:47+1:45
8Gárdonyi MárkOSC Orvosegyetem Sport Club14:51+1:49
9Cseszka LászlóSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület14:54+1:52
10Tihomir SalopekGOC Göcsej KTFE15:39+2:37
11Radó JánosZST Zselici Tájfutók15:59+2:57
12Varga BalázsGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub16:05+3:03
13Kisházi GáborHOD Hód-mentor SE16:11+3:09
14Nagy JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József SE16:40+3:38
15Surányi GáborDCS Denevér BSZE17:33+4:31
16Nagy Lajos ViktorBKL Budakalászi Sport Club17:42+4:40
16Vörös GáborHTC Hódmezővásárhelyi TC17:42+4:40
18Czirják JánosSPA Tabáni Spartacus SKE17:59+4:57
19Wermeser ZsoltARA Alba Regia Atlétikai Klub19:30+6:28
20Verebélyi TiborSDS Salgótarjáni Dornyay SE20:50+7:48
21Berencsi LajosNYV Nyíregyházi Sportcentrum22:43+9:41
22Madarassy PálBEA Budapesti Egyetemi AC22:45+9:43
23Marosán DávidBEA Budapesti Egyetemi AC26:10+13:08
 
Kaj CsabaZTC Zalaegerszegi TChiba
 
 
 
F45-C (11)2,6 km 15 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Tőzsér AndrásSFC Széchenyi István Egyetem SE15:550:00
2Fedelin TiborHUF HUFEZE Pásztó16:35+0:40
3Antal KristófSAS Silvanus Sportegyesület17:12+1:17
4Nyári SándorHOM Homokbucka Egyesület17:14+1:19
5Simkó ZoltánBKL Budakalászi Sport Club19:08+3:13
6Schubert FélixSZV Szegedi Vasutas SE20:32+4:37
7Hajnal ZsoltKZS Kecskeméti ZSE21:19+5:24
8Piller NorbertESP EVSI - Egri Spartacus SE21:30+5:35
9Simon PéterGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub22:19+6:24
10Csethe ZsoltKFK KFKI Petőfi Sportkör23:31+7:36
 
VkRáduly CsabaGOC Göcsej KTFE26:09+10:14
 
 
 
F50-A (24)3,1 km 15 m19 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Dezső SándorHTC Hódmezővásárhelyi TC13:330:00
2Hajdu MartinTTE Tipo TKE14:11+0:38
3Marton JánosSPA Tabáni Spartacus SKE14:24+0:51
4Paróczi ZsoltTTE Tipo TKE14:40+1:07
5Gillich GyörgyTTT TTT-HSE14:47+1:14
6Kovács ZoltánBBB Balassagyarmati BB KSE15:00+1:27
7Pataki GáborPVS Pécsi Vasutas Sportkör15:02+1:29
8Fehér FerencZTC Zalaegerszegi TC15:05+1:32
9Szencz AttilaSZV Szegedi Vasutas SE15:21+1:48
10Kiácz BenceHSE Hegyisport Szentendre15:36+2:03
11Szakál PéterKAL Kalocsai TSZSE16:04+2:31
12Halaj LászlóJMD Jászapáti GSZI KKK16:34+3:01
13Dobay ZsoltGKS Gödöllői Kirchhofer József SE16:36+3:03
14Báder AttilaTTE Tipo TKE16:46+3:13
15Karakai GáborTTE Tipo TKE16:49+3:16
16Baracsi GáborTTE Tipo TKE17:01+3:28
17Müller Balázs dr.ZST Zselici Tájfutók17:20+3:47
18Divin GyörgySAS Silvanus Sportegyesület17:34+4:01
19Schultheisz GyörgyKFK KFKI Petőfi Sportkör17:40+4:07
20Goldmann RóbertSDS Salgótarjáni Dornyay SE17:55+4:22
21Rácz RóbertPOE POEÜ SK18:10+4:37
22Miháczi ZoltánTTE Tipo TKE18:48+5:15
23Kovács PéterBBB Balassagyarmati BB KSE21:08+7:35
 
Szitter AttilaGKS Gödöllői Kirchhofer József SEnfb
 
 
 
F50-B (24)2,6 km 15 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Varsányi FerencMSE Megalódusz Sportegylet14:370:00
2Schwendtner ErikSIR Sirályok Sportegyesület14:48+0:11
3Kovács FerencZST Zselici Tájfutók14:50+0:13
4Szűcs PéterCSP Csipa Sportegyesület14:55+0:18
5Takács TiborSMA Soproni MAFC14:59+0:22
6Kovács GáborBBB Balassagyarmati BB KSE15:04+0:27
7Bejczi GáborKFK KFKI Petőfi Sportkör15:07+0:30
8Buzás GyulaFMT FŐMTERV SK15:30+0:53
9Péntek GáborBSC Balatonfüredi Sport Club15:40+1:03
10Abrán JózsefGKS Gödöllői Kirchhofer József SE16:42+2:05
11Takács JánosSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület16:51+2:14
11Ipsics LászlóTTE Tipo TKE16:51+2:14
13Ács GáborZTC Zalaegerszegi TC16:56+2:19
14Schell Antal ifj.PSE Postás Sport Egyesület16:58+2:21
15Bogdanovits András ifj.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület17:43+3:06
16Hegedüs ÁkosGTC Gerecse Tájfutó Club17:56+3:19
17Balaskó LászlóHOM Homokbucka Egyesület18:40+4:03
18Sipos PéterMSE Megalódusz Sportegylet18:58+4:21
19Skrop RóbertARA Alba Regia Atlétikai Klub19:21+4:44
20Pavlovics György ifj.ZST Zselici Tájfutók22:01+7:24
 
Bernáth ZsoltFLF Fehérlófia Sportegyesülethiba
Dudok CsabaGKS Gödöllői Kirchhofer József SEhiba
Kis AndrásHRF Szolnoki Honvéd SEhiba
Kovács BalázsBEA Budapesti Egyetemi ACn.i.
 
 
 
F50-C (15)2,6 km 15 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Bajna BalázsZST Zselici Tájfutók18:070:00
2Tóth LászlóTTE Tipo TKE18:38+0:31
3Rudi PéterETC EVSI - Egri Testedző Club18:57+0:50
4Galkó CsabaSSC Siketek Sport Club20:31+2:24
5Fülöp JánosGOC Göcsej KTFE20:43+2:36
6Kasza LadislavFBA ŠK Farmaceut Bratislava20:44+2:37
7Paskuj MátyásHOM Homokbucka Egyesület21:20+3:13
8Kucsma IstvánESP EVSI - Egri Spartacus SE22:17+4:10
9Peics Antal ZsoltKFK KFKI Petőfi Sportkör22:20+4:13
10Hetényi FerencHTC Hódmezővásárhelyi TC22:51+4:44
11Kiss GáborSMA Soproni MAFC22:53+4:46
12Fekete GáborZTC Zalaegerszegi TC23:07+5:00
 
Guttmann ZoltánMNE multinavigatorhiba
VkKarácsony PéterHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület14:24-3:43
VkCserna AndrásBKL Budakalászi Sport Club15:44-2:23
 
 
 
F55-A (14)3,1 km 15 m19 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Szerdahelyi ZoltánSZT Szombathelyi Haladás VSE14:350:00
2Juhász GáborHTC Hódmezővásárhelyi TC15:42+1:07
3Egei TamásSPA Tabáni Spartacus SKE15:50+1:15
4Rosinger ZsoltPVS Pécsi Vasutas Sportkör15:57+1:22
5Körmendi MiklósMSE Megalódusz Sportegylet16:59+2:24
6Weiler ZsoltMAF Műegyetemi AFC Budapest17:12+2:37
7Filó GyörgyHTC Hódmezővásárhelyi TC17:17+2:42
8Hajnács Tamás CsabaSZV Szegedi Vasutas SE17:33+2:58
9Pokornyik TiborTTT TTT-HSE18:00+3:25
10Horváth PálSMA Soproni MAFC18:02+3:27
11Gera TiborSZV Szegedi Vasutas SE18:18+3:43
12Viniczai FerencPVS Pécsi Vasutas Sportkör18:25+3:50
13Szász JánosSAS Silvanus Sportegyesület19:45+5:10
 
Gillich IstvánMSE Megalódusz Sportegyletnfb
 
 
 
F55-B (10)2,3 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Németh CsabaMAF Műegyetemi AFC Budapest13:310:00
2Molnár TiborSMA Soproni MAFC14:04+0:33
3Tengely SándorGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub15:10+1:39
4Horváth Zoltán MihályZST Zselici Tájfutók15:14+1:43
5Karczag TamásDVT DVTK15:39+2:08
5Kovalcsik IstvánBBB Balassagyarmati BB KSE15:39+2:08
7Jóni JánosSAS Silvanus Sportegyesület18:11+4:40
8Tóth László id.GTC Gerecse Tájfutó Club18:13+4:42
9Cenner Tibor dr.FMT FŐMTERV SK19:15+5:44
 
VkGondár KárolySPA Tabáni Spartacus SKE11:43-1:48
 
 
 
F60-A (19)2,7 km 15 m17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Szőcs LászlóSPA Tabáni Spartacus SKE13:100:00
2Gyulai ZoltánMSE Megalódusz Sportegylet13:31+0:21
3Jankó TamásHSE Hegyisport Szentendre13:36+0:26
4Tőkés ÁrpádSAS Silvanus Sportegyesület14:02+0:52
5Varga JózsefGOC Göcsej KTFE14:11+1:01
6Trócsányi ZoltánSAS Silvanus Sportegyesület14:15+1:05
7Tölgyesi TiborNYV Nyíregyházi Sportcentrum14:16+1:06
8Kerényi DénesHSE Hegyisport Szentendre14:29+1:19
9Csonka AntalHTC Hódmezővásárhelyi TC15:15+2:05
10Margittai EndreSMA Soproni MAFC15:31+2:21
11Hajagos HenrikSZV Szegedi Vasutas SE16:27+3:17
12Fleischer ZoltánSPA Tabáni Spartacus SKE17:28+4:18
13Tóth JánosVTC Veszprémi Tájfutó Club17:45+4:35
14Németh FerencPVM Pécsi Vörös Meteor SK17:53+4:43
15Angster GáborPOE POEÜ SK18:32+5:22
16Pápai JánosARA Alba Regia Atlétikai Klub18:59+5:49
17Moravszki JánosHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület19:50+6:40
18Rebák Sándor LászlóSTE TájFutE20:10+7:00
 
Muliter GáborHSE Hegyisport Szentendrehiba
 
 
 
F60-B (18)1,9 km 10 m13 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kürti IstvánPVM Pécsi Vörös Meteor SK10:220:00
2Zempléni András dr.KOS Hegyvidék-KFKI OSK10:43+0:21
3Hrenkó LászlóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület11:46+1:24
4Ortmann JánosPOE POEÜ SK12:04+1:42
5Sramkó TiborSDS Salgótarjáni Dornyay SE13:15+2:53
6Peregi TamásSPA Tabáni Spartacus SKE13:36+3:14
7Lenkei GyőzőHSP Hidegkúti Spartacus SKE13:39+3:17
8Kis GáborGTC Gerecse Tájfutó Club13:48+3:26
9Hegedűs BélaSAS Silvanus Sportegyesület13:52+3:30
10Urbán AndrásBEA Budapesti Egyetemi AC14:13+3:51
11Ormay GyörgyKOS Hegyvidék-KFKI OSK14:15+3:53
12Seefeld Karl-HeinzOLU OLV Uslar 1976 e.V.14:52+4:30
13Hideg IstvánHTC Hódmezővásárhelyi TC14:53+4:31
14Nagy ZsoltFMT FŐMTERV SK15:16+4:54
15Zelei FerencDCS Denevér BSZE15:17+4:55
16Braun JánosBEA Budapesti Egyetemi AC16:07+5:45
17Köpöczi JózsefGTC Gerecse Tájfutó Club24:13+13:51
 
Szebényi BélaKAL Kalocsai TSZSEhiba
 
 
 
F65-A (15)2,6 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Balla SándorHSE Hegyisport Szentendre15:090:00
2Spiegl JánosSMA Soproni MAFC16:27+1:18
3Szepesi ImreSAS Silvanus Sportegyesület16:28+1:19
4Hegedűs ZoltánOSC Orvosegyetem Sport Club16:35+1:26
5Kóger GyulaPVM Pécsi Vörös Meteor SK16:44+1:35
6Bugár JózsefSPA Tabáni Spartacus SKE17:09+2:00
7Harkányi CsabaSAS Silvanus Sportegyesület17:12+2:03
8Zsilinszky PálDIS DISZ KKSE Debrecen17:31+2:22
9Mizur JanPSE Postás Sport Egyesület17:38+2:29
10Juhász IstvánSPA Tabáni Spartacus SKE17:50+2:41
11Ludvig IstvánMAF Műegyetemi AFC Budapest18:32+3:23
12Kaján LászlóFMT FŐMTERV SK23:28+8:19
13Szalóki RezsőGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub29:11+14:02
 
Kovács JózsefSDS Salgótarjáni Dornyay SEhiba
Barkász Dániel id.SZV Szegedi Vasutas SEhiba
 
 
 
F65-B (10)1,9 km 10 m13 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kolláth GáborSFC Széchenyi István Egyetem SE13:230:00
2Plájer LajosSMA Soproni MAFC13:35+0:12
3Endrődi JózsefPAK Paksi Sportegyesület13:38+0:15
4Hegedüs ÁbelBEA Budapesti Egyetemi AC13:50+0:27
5Szabovik ZoltánHTC Hódmezővásárhelyi TC14:13+0:50
6Lévai KálmánKSE Karcagi Sportegyesület15:14+1:51
7Melkes AntalSMA Soproni MAFC15:53+2:30
8Virág GyulaZST Zselici Tájfutók15:55+2:32
 
Nagy BalázsPOE POEÜ SKhiba
VkHonfi GáborETC EVSI - Egri Testedző Clubn.i.
 
 
 
F70-A (18)2,3 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kovács Attila GáborZSC Zöld Sportok Clubja13:210:00
2Komoróczki AndrásSAS Silvanus Sportegyesület14:02+0:41
3Ládi JánosBTK Bakonyi Tájfutó Klub14:08+0:47
4Molnár GáborMAF Műegyetemi AFC Budapest15:23+2:02
5Bogdanovits András id.HBS Honvéd Bottyán Sportegyesület15:27+2:06
6Kutnyánszky ErnőZST Zselici Tájfutók17:15+3:54
7Gömbös GyulaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület17:59+4:38
8Lörincz GáborHTC Hódmezővásárhelyi TC18:21+5:00
9Tüskés GyörgySUN Sün SC Veszprém20:22+7:01
10Blum László id.SZU Szegedi Bokorugró SE21:08+7:47
11Kardos Ferenc dr.OSC Orvosegyetem Sport Club21:17+7:56
12Vida IstvánSAS Silvanus Sportegyesület23:20+9:59
13Tóth SándorETC EVSI - Egri Testedző Club25:02+11:41
14Lajtai SándorPVM Pécsi Vörös Meteor SK27:34+14:13
15Szűcs B. LeventeHSP Hidegkúti Spartacus SKE28:33+15:12
16Kovács AndrásHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület36:19+22:58
 
T.Nagy SándorSZU Szegedi Bokorugró SEhiba
Kiss GyörgyGKS Gödöllői Kirchhofer József SEhiba
 
 
 
F75-A (20)1,9 km 10 m13 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Jelinek IstvánPSE Postás Sport Egyesület11:390:00
2Rétfalvi LajosSMA Soproni MAFC13:30+1:51
3Vajda LászlóZTC Zalaegerszegi TC14:07+2:28
4Felföldi Károly dr.SZU Szegedi Bokorugró SE15:09+3:30
5Bozán GyörgySPA Tabáni Spartacus SKE15:21+3:42
6Nagy Árpád dr.ETC EVSI - Egri Testedző Club15:31+3:52
7Kéri GerzsonSAS Silvanus Sportegyesület15:38+3:59
8Szecsődi ÁkosBEA Budapesti Egyetemi AC16:15+4:36
9Nagy AlbertSAS Silvanus Sportegyesület18:27+6:48
10Lux IvánBEA Budapesti Egyetemi AC18:54+7:15
11Gombkötő Péter dr.TTE Tipo TKE19:16+7:37
12Horváth BélaZTC Zalaegerszegi TC20:23+8:44
13Muszély GyörgyBEA Budapesti Egyetemi AC21:03+9:24
14Horváth ZoltánZTC Zalaegerszegi TC22:29+10:50
15Hargitai IstvánTTE Tipo TKE26:47+15:08
16Lohász MártonTTE Tipo TKE26:53+15:14
 
Marton PéterZST Zselici Tájfutókhiba
Nagy GáborSAS Silvanus Sportegyesülethiba
Kiss Endre dr.PVM Pécsi Vörös Meteor SKnfb
Hunyadi KárolyPSE Postás Sport Egyesületn.i.
 
 
 
F80-A (12)1,3 km 10 m12 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Bogdány MiklósTTE Tipo TKE10:380:00
2Bányai AttilaZTC Zalaegerszegi TC11:47+1:09
3Nagy DezsőSZU Szegedi Bokorugró SE12:46+2:08
4Varga GyörgyPOE POEÜ SK13:06+2:28
5Pavlovics György dr.ZST Zselici Tájfutók14:13+3:35
6Schell AntalPSE Postás Sport Egyesület15:22+4:44
7Radnóti RezsőSAS Silvanus Sportegyesület15:39+5:01
8Cserteg IstvánTSC Tungsram Sport Club16:30+5:52
9Ijjász IstvánPVS Pécsi Vasutas Sportkör18:33+7:55
10Hargitai MiklósTSC Tungsram Sport Club31:17+20:39
11Hodossy BélaTSC Tungsram Sport Club35:26+24:48
 
Gönczi PéterSPA Tabáni Spartacus SKEhiba
 
 
 
F85-A (2)1,3 km 10 m12 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Rácz MártonTTE Tipo TKE40:040:00
 
Buncsik JánosPSE Postás Sport Egyesülethiba
 
 
 
N14-A (25)2,5 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Felföldi ZsófiaSZV Szegedi Vasutas SE11:570:00
2Komáromi SáraETC EVSI - Egri Testedző Club12:21+0:24
3Czigány EmmaGOC Göcsej KTFE12:27+0:30
4Szilágyi Zselyke JuliannaDVT DVTK12:44+0:47
5Klotz NoémiSZV Szegedi Vasutas SE12:49+0:52
6Veres DiánaSPA Tabáni Spartacus SKE12:50+0:53
7Dankó Boróka KatalinSPA Tabáni Spartacus SKE12:53+0:56
8Bóta DorinaESP EVSI - Egri Spartacus SE12:57+1:00
9Dankó Boglárka LíviaSPA Tabáni Spartacus SKE13:15+1:18
10Jánosi TímeaPVM Pécsi Vörös Meteor SK13:18+1:21
11Zagyi ErzsébetJMD Jászapáti GSZI KKK13:25+1:28
12Dóra CsepkeZTC Zalaegerszegi TC13:41+1:44
13Heizer AlízVHS Veszprémi Honvéd SE13:43+1:46
13Kovács ZilleTTE Tipo TKE13:43+1:46
15Klotz ZsófiaSZV Szegedi Vasutas SE13:58+2:01
16Töttő Sára BorókaPVM Pécsi Vörös Meteor SK14:10+2:13
17Pap DorinaSZV Szegedi Vasutas SE14:16+2:19
18Mauer LucaGTC Gerecse Tájfutó Club14:17+2:20
19Héra ViktóriaASK Alpokalja SK14:35+2:38
20Gábor ZsófiaPAK Paksi Sportegyesület15:11+3:14
21Szakál-Biró SáraMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport15:39+3:42
22Bilecz SáraNYV Nyíregyházi Sportcentrum16:06+4:09
23Doroszlai LelleVSE Vizsla SE16:20+4:23
24Sztojka ZoéNYV Nyíregyházi Sportcentrum16:55+4:58
25Vöröss LucaESP EVSI - Egri Spartacus SE22:11+10:14
 
 
 
N14-B (23)1,9 km 10 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Veress AnnaNYV Nyíregyházi Sportcentrum9:510:00
2Vajda JúliaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE10:56+1:05
3Barát JázminVHS Veszprémi Honvéd SE11:00+1:09
4Vörös JúliaHTC Hódmezővásárhelyi TC11:36+1:45
5Mohai ZitaGTC Gerecse Tájfutó Club11:40+1:49
5Berencsi PannaNYV Nyíregyházi Sportcentrum11:40+1:49
7Schmal KittiGOC Göcsej KTFE11:52+2:01
8Balázs EmeseGKS Gödöllői Kirchhofer József SE11:53+2:02
9Porgányi EmmaZTC Zalaegerszegi TC12:01+2:10
10Bojtor Csilla EnikőTTT TTT-HSE12:12+2:21
11Vas LauraPVM Pécsi Vörös Meteor SK12:28+2:37
11Gaschler JankaVHS Veszprémi Honvéd SE12:28+2:37
13Gecse Zille BorbálaARA Alba Regia Atlétikai Klub12:42+2:51
14Tóth IlkaSIR Sirályok Sportegyesület12:48+2:57
15Szabó ÁgotaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE12:54+3:03
16Tankó LiliHOD Hód-mentor SE13:07+3:16
17Göntér Jenni LizandraZTC Zalaegerszegi TC13:09+3:18
18Paskucz-Szathmáry KingaTTE Tipo TKE13:30+3:39
19Etlinger Zsófia IrmaVHS Veszprémi Honvéd SE13:57+4:06
20Pozsega MíraZST Zselici Tájfutók14:08+4:17
21Hengsperger LillaNYV Nyíregyházi Sportcentrum14:13+4:22
22Kovács AnikóGOC Göcsej KTFE14:19+4:28
 
Antal PetraARA Alba Regia Atlétikai Klubhiba
 
 
 
N14-C (24)1,9 km 10 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kovács-Pataki BorostyánGTC Gerecse Tájfutó Club10:490:00
2Antal Katalin IldikóZTC Zalaegerszegi TC11:42+0:53
3Balázs FruzsinaBMG Babits Mihály Gimnázium DSE11:51+1:02
4Molnár ZsuzsannaZTC Zalaegerszegi TC12:08+1:19
5Braun KatalinVSE Vizsla SE12:26+1:37
6Kovács BorbálaVHS Veszprémi Honvéd SE12:36+1:47
7Zagyi TeréziaJMD Jászapáti GSZI KKK12:40+1:51
8Erdős KataVSE Vizsla SE12:41+1:52
9Molnár ZulejkaVHS Veszprémi Honvéd SE12:45+1:56
10Csontos-Murányi EmmaTTE Tipo TKE13:05+2:16
11Klement VillőHOD Hód-mentor SE13:13+2:24
12Wünsch AnnaPVM Pécsi Vörös Meteor SK13:19+2:30
13Vörös SáraHTC Hódmezővásárhelyi TC13:28+2:39
14Avar BoglárkaTTT TTT-HSE13:41+2:52
15Bálint Nóra NapsugárVHS Veszprémi Honvéd SE13:47+2:58
16Bojtor ZsuzsannaTTT TTT-HSE14:15+3:26
17Hegyesi AnnaVSE Vizsla SE14:37+3:48
18Kasza GrétaCBD Ceglédi Bem Vasutas SE15:08+4:19
19Syrova LuckaSPE KOB Sokol Pezinok15:45+4:56
20Kalmár GabriellaJMD Jászapáti GSZI KKK16:28+5:39
21Bor SaroltaSZV Szegedi Vasutas SE17:15+6:26
22Kiss BernadettSIR Sirályok Sportegyesület17:26+6:37
23Rétfalvi SáraSMA Soproni MAFC18:47+7:58
 
Werner BoglárkaPVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
 
 
 
N14-D (22)1,9 km 10 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Braun EmmaVSE Vizsla SE13:130:00
2Lajtai MajaPVM Pécsi Vörös Meteor SK14:47+1:34
3Schubert LenkeSZV Szegedi Vasutas SE15:49+2:36
4Büki Hanna DorinaGOC Göcsej KTFE15:56+2:43
5Vörös MártaHTC Hódmezővásárhelyi TC16:52+3:39
6Varga ZsuzsaZTC Zalaegerszegi TC17:12+3:59
7Gábor HannaPAK Paksi Sportegyesület17:34+4:21
8Sprok ZorkaTTE Tipo TKE18:12+4:59
9Patkós FruzsinaARA Alba Regia Atlétikai Klub18:15+5:02
10Nagy EszterTTT TTT-HSE19:03+5:50
11Ekler BoglárkaGOC Göcsej KTFE19:23+6:10
12Dér ZorkaSPA Tabáni Spartacus SKE19:36+6:23
13Molnár SaroltaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE19:54+6:41
14Kecskeméthy ManyiSIR Sirályok Sportegyesület22:05+8:52
15Gyalogh SáraGOC Göcsej KTFE24:02+10:49
16Mézes Emese CsengeGOC Göcsej KTFE25:22+12:09
17Sióréti JohannaSPA Tabáni Spartacus SKE32:34+19:21
 
VkVárady HelkaZTC Zalaegerszegi TC13:43+0:30
VkBóta DorkaETC EVSI - Egri Testedző Club14:03+0:50
VkMárk BoglárkaASK Alpokalja SK15:06+1:53
VkZólyomi DóraARA Alba Regia Atlétikai Klub16:19+3:06
VkHolczinger BlankaGTC Gerecse Tájfutó Club25:58+12:45
 
 
 
N16-A (24)2,7 km 15 m17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Máramarosi RitaVHS Veszprémi Honvéd SE10:240:00
2Lantai LiliVHS Veszprémi Honvéd SE12:12+1:48
3Engi LilienVHS Veszprémi Honvéd SE12:21+1:57
4Gaschler EmmaVHS Veszprémi Honvéd SE12:46+2:22
5Ódor LauraVHS Veszprémi Honvéd SE12:51+2:27
5Gerzsényi BodzaMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport12:51+2:27
7Jávor JankaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE12:55+2:31
8Gyurina JuditGKS Gödöllői Kirchhofer József SE13:04+2:40
9Tóth BettiKZS Kecskeméti ZSE13:24+3:00
10Herna RebeccaFBA ŠK Farmaceut Bratislava13:41+3:17
11Balázs EszterGKS Gödöllői Kirchhofer József SE13:53+3:29
12Máramarosi AnnaVHS Veszprémi Honvéd SE14:24+4:00
13Parádi EszterKZS Kecskeméti ZSE14:25+4:01
14Rahner AnnaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE14:34+4:10
15Simon VeronikaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub14:37+4:13
16Takács EmeseESP EVSI - Egri Spartacus SE14:40+4:16
17Lakatos RózaNYV Nyíregyházi Sportcentrum15:17+4:53
18Kendrová TerezaFBA ŠK Farmaceut Bratislava15:42+5:18
19Farkas AlmaHOD Hód-mentor SE16:14+5:50
20Gönczi ZsuzsaTTE Tipo TKE16:34+6:10
21Francsics TamaraZTC Zalaegerszegi TC16:37+6:13
22Moldován CsengePVM Pécsi Vörös Meteor SK16:41+6:17
23Kovács DorinaESP EVSI - Egri Spartacus SE23:29+13:05
 
Mikes JankaMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősporthiba
 
 
 
N16-B (27)1,9 km 10 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Török AnnaZTC Zalaegerszegi TC10:140:00
2Radó GyöngyvérZTC Zalaegerszegi TC10:46+0:32
3Bojtor ZsófiaTTT TTT-HSE10:56+0:42
3Varga ViolaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub10:56+0:42
5Máramarosi DóraVHS Veszprémi Honvéd SE10:57+0:43
6Nagy PatriciaVSE Vizsla SE11:11+0:57
7Fábián LénaSPA Tabáni Spartacus SKE11:12+0:58
8Molnár BoglárkaVHS Veszprémi Honvéd SE11:21+1:07
9Albert ZsófiaSPA Tabáni Spartacus SKE11:29+1:15
10Golda EszterVSE Vizsla SE11:38+1:24
11Trellák JúliaZTC Zalaegerszegi TC11:40+1:26
12Czebei LucaGOC Göcsej KTFE11:57+1:43
13Baloghova AlzbySPE KOB Sokol Pezinok12:00+1:46
14Hörcsök BoglárkaZTC Zalaegerszegi TC12:12+1:58
15Simkó LiliBKL Budakalászi Sport Club12:17+2:03
16Wittner FruzsinaZTC Zalaegerszegi TC12:19+2:05
17Ráduly AnnaGOC Göcsej KTFE12:23+2:09
17Jászai EnikőDCS Denevér BSZE12:23+2:09
19Süle RékaSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület12:46+2:32
20Kengyel ZsófiaPVS Pécsi Vasutas Sportkör12:50+2:36
21Pegán PetraBTK Bakonyi Tájfutó Klub12:52+2:38
22Tárkányi JúliaSPA Tabáni Spartacus SKE13:05+2:51
23Hibján EszterDCS Denevér BSZE14:19+4:05
24Balogh RékaFLF Fehérlófia Sportegyesület15:44+5:30
25Horváth KármenGOC Göcsej KTFE19:32+9:18
 
Bánfi BabettHOD Hód-mentor SEhiba
Paskucz-Szathmáry HenriettaTTE Tipo TKEn.i.
 
 
 
N18-A (19)3,7 km 20 m21 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Mag ViktóriaSDS Salgótarjáni Dornyay SE15:420:00
2Kocsik EszterESP EVSI - Egri Spartacus SE17:12+1:30
3Mag FruzsinaSDS Salgótarjáni Dornyay SE18:12+2:30
4Kiss KamillaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE18:25+2:43
5Nagy SzilviaSDS Salgótarjáni Dornyay SE18:45+3:03
6Kelevitz VirágSAS Silvanus Sportegyesület19:36+3:54
7Koren AnikóSPA Tabáni Spartacus SKE19:44+4:02
8Maloschik EmmaSPA Tabáni Spartacus SKE20:09+4:27
9Werner BorókaPVS Pécsi Vasutas Sportkör20:30+4:48
10Kolcsár PannaZTC Zalaegerszegi TC20:55+5:13
10Pegán ÁgnesVHS Veszprémi Honvéd SE20:55+5:13
12Antal SáraZTC Zalaegerszegi TC21:22+5:40
13Szalontai SáraVHS Veszprémi Honvéd SE21:35+5:53
14Varga BoglárkaESP EVSI - Egri Spartacus SE21:38+5:56
15Dervaderics ZitaSZV Szegedi Vasutas SE22:03+6:21
16Varga EmmaKZS Kecskeméti ZSE22:07+6:25
17Kiss BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE23:31+7:49
18Sarkadi BorbálaSZT Szombathelyi Haladás VSE24:07+8:25
 
Wallisch LénaSPA Tabáni Spartacus SKEhiba
 
 
 
N18-B (16)2,6 km 15 m14 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Molnár EmeseSDS Salgótarjáni Dornyay SE14:140:00
2Kisházi EmmaHOD Hód-mentor SE14:17+0:03
3Musza ValériaSPA Tabáni Spartacus SKE14:19+0:05
4Nagy GertrúdSAS Silvanus Sportegyesület14:32+0:18
5Kozma RékaPVS Pécsi Vasutas Sportkör15:05+0:51
6Kocsis LinaSPA Tabáni Spartacus SKE15:53+1:39
7Gál Melánia DóraSZV Szegedi Vasutas SE16:18+2:04
8Vági KatalinSZT Szombathelyi Haladás VSE17:29+3:15
9Berkecz DóraSZV Szegedi Vasutas SE18:02+3:48
10Kispál KingaHOD Hód-mentor SE18:42+4:28
11Prekopcsák RékaDCS Denevér BSZE18:45+4:31
12Szilágyi ZselykeGKS Gödöllői Kirchhofer József SE19:43+5:29
13Sebők JankaKZS Kecskeméti ZSE21:32+7:18
14Czeglédi KittiSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület22:54+8:40
15Füzi RékaZTC Zalaegerszegi TC27:29+13:15
16Kalán Zsuzsanna BoglárDCS Denevér BSZE33:35+19:21
 
 
 
N20-A (16)3,7 km 20 m21 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Hajnács LiliSZV Szegedi Vasutas SE17:050:00
2Kovacova ZuzkaSPE KOB Sokol Pezinok17:11+0:06
3Néda JúliaTTE Tipo TKE17:32+0:27
4Apró Vivien DóraSZV Szegedi Vasutas SE18:01+0:56
5Borhegyi TeodóraSAS Silvanus Sportegyesület18:18+1:13
6Lantai BorókaVHS Veszprémi Honvéd SE18:20+1:15
7Kocsik NóraESP EVSI - Egri Spartacus SE18:31+1:26
8Divin JuditSPA Tabáni Spartacus SKE18:38+1:33
9Szilágyi IringóDVT DVTK18:52+1:47
10Zagyva Rebeka MáriaSZV Szegedi Vasutas SE18:56+1:51
11Wartewig AnnaAIF AERLA IF19:22+2:17
12Biacs ZsófiaSPA Tabáni Spartacus SKE19:43+2:38
13Kovács KarinaPAK Paksi Sportegyesület20:58+3:53
14Antal Virág AnnaZTC Zalaegerszegi TC20:59+3:54
15Székelyhidi KataGKS Gödöllői Kirchhofer József SE21:50+4:45
 
Várvölgyi DorkaPVS Pécsi Vasutas Sportkörhiba
 
 
 
N20-B (15)3,7 km 20 m21 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Sigmond ÉvaSZV Szegedi Vasutas SE19:510:00
2Kovács KiraPAK Paksi Sportegyesület20:44+0:53
3Nagy ZsófiaSPA Tabáni Spartacus SKE20:53+1:02
4Tóth NóraGTC Gerecse Tájfutó Club21:02+1:11
5Pásti FanniSZT Szombathelyi Haladás VSE21:47+1:56
6Székely RozáliaTTE Tipo TKE21:55+2:04
7Barta ReginaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE22:43+2:52
8Baji BoglárkaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE23:28+3:37
9Surányi KingaDCS Denevér BSZE25:38+5:47
10Rövid BoglárkaZTC Zalaegerszegi TC25:47+5:56
11Dezső EnikőHTC Hódmezővásárhelyi TC28:04+8:13
12Gillich LucaTTT TTT-HSE29:55+10:04
13Horváth AnnaSMA Soproni MAFC31:46+11:55
 
Sárközi NikéSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesülethiba
Tóth ÁgnesSPA Tabáni Spartacus SKEhiba
 
 
 
N21-A (24)3,7 km 20 m21 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Gárdonyi CsillaMOM MOM Hegyvidéki Szabadidősport15:410:00
2Sárközy ZsófiaSPA Tabáni Spartacus SKE16:02+0:21
3Mérő DominikaVHS Veszprémi Honvéd SE16:12+0:31
4Szilágyi EmeseDVT DVTK16:19+0:38
5Gerber CsengeSZV Szegedi Vasutas SE17:02+1:21
6Hajnal DorottyaSPA Tabáni Spartacus SKE17:51+2:10
7Mantuano EszterSPA Tabáni Spartacus SKE18:06+2:25
8Tamás BiankaDVT DVTK18:07+2:26
9Németh LucaSPA Tabáni Spartacus SKE18:08+2:27
10Gera KrisztinaSZV Szegedi Vasutas SE18:25+2:44
11Egei PetraSPA Tabáni Spartacus SKE18:28+2:47
12Ratinland ZsófiaASK Alpokalja SK18:48+3:07
13Dely Virág AnnaZTC Zalaegerszegi TC18:52+3:11
14Takács OrsolyaGOC Göcsej KTFE19:19+3:38
15Takács ZsófiaASK Alpokalja SK19:22+3:41
16Zacher NoémiSPA Tabáni Spartacus SKE19:28+3:47
17Rajmon ImolaSPA Tabáni Spartacus SKE19:40+3:59
18Morandini HangaSPA Tabáni Spartacus SKE19:41+4:00
19Makovinyi DorottyaPAK Paksi Sportegyesület19:54+4:13
20Pózna Anna IbolyaGOC Göcsej KTFE19:56+4:15
21Mayer ZsófiaSZV Szegedi Vasutas SE20:15+4:34
22Balogh RékaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub20:55+5:14
23Farkas LiliSZV Szegedi Vasutas SE21:10+5:29
 
Vincze RebekaASK Alpokalja SKhiba
 
 
 
N21-B (21)3,7 km 20 m21 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kálmán ImolaSPA Tabáni Spartacus SKE19:500:00
2Dékány AndreaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE20:25+0:35
3Kiss Johanna EperkeSZT Szombathelyi Haladás VSE21:10+1:20
4Dékány SzilviaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE21:19+1:29
5Becze RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör21:26+1:36
6Schwendtner RékaPAK Paksi Sportegyesület22:27+2:37
7Horváth HangaTTE Tipo TKE22:35+2:45
8Darics NikolettSKS Sárvári Kinizsi Sportegyesület23:03+3:13
9Császár BarbaraGOC Göcsej KTFE23:52+4:02
10Máthé FanniTTE Tipo TKE24:51+5:01
11Horváth KarinaZST Zselici Tájfutók25:18+5:28
12Kötél AngyalkaGOC Göcsej KTFE25:53+6:03
13Sramkó RékaSDS Salgótarjáni Dornyay SE26:45+6:55
14Szöllősi JuditHOD Hód-mentor SE27:02+7:12
15Tinnyei PetraPAK Paksi Sportegyesület27:20+7:30
16Bérdi KatalinPOE POEÜ SK28:14+8:24
17Sisa DorottyaJMD Jászapáti GSZI KKK29:08+9:18
18Halák BrigittaKAL Kalocsai TSZSE32:19+12:29
 
Juhász JúliaASK Alpokalja SKhiba
VkSzűcs NikolettESP EVSI - Egri Spartacus SE22:53+3:03
Dénes RékaKAL Kalocsai TSZSEn.i.
 
 
 
N35-A (9)2,7 km 15 m17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Császár ÉvaGOC Göcsej KTFE12:410:00
2Mccarthy BernadettSZT Szombathelyi Haladás VSE12:51+0:10
3Zsigmond SzávaDVT DVTK12:57+0:16
4Perać SladjanaOLW OLC Wienerwald13:16+0:35
5Petró AnnamáriaFSC Futárok Sport Club13:48+1:07
6Gábor AnitaPAK Paksi Sportegyesület14:07+1:26
7Rekecki JuditHRF Szolnoki Honvéd SE14:49+2:08
8Bélai-Sztastyik DóraSZT Szombathelyi Haladás VSE15:07+2:26
9Bárd BarbaraKAL Kalocsai TSZSE15:33+2:52
 
 
 
N35-B (5)2,7 km 15 m17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Dömötör AndreaSFC Széchenyi István Egyetem SE17:060:00
2Riczel ZsuzsannaPSE Postás Sport Egyesület19:07+2:01
3Jánosiné Müller AdélPVM Pécsi Vörös Meteor SK20:24+3:18
4Menesdorfer BarbaraKFK KFKI Petőfi Sportkör23:16+6:10
5Szalai KatalinHRF Szolnoki Honvéd SE26:49+9:43
 
 
 
N40-A (12)2,7 km 15 m17 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Zsebeházy EszterSAS Silvanus Sportegyesület12:570:00
2Sárecz ÉvaZTC Zalaegerszegi TC13:14+0:17
3Szuromi MártaSPA Tabáni Spartacus SKE13:44+0:47
4Bán BorbálaHOD Hód-mentor SE13:50+0:53
5Kaufmann Brigitta DóraZTC Zalaegerszegi TC14:18+1:21
6Hecz KatalinHRF Szolnoki Honvéd SE14:39+1:42
7Lada NikolettBEA Budapesti Egyetemi AC15:32+2:35
8Józsa BorbálaCBD Ceglédi Bem Vasutas SE15:44+2:47
9Marosán ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi AC15:50+2:53
10Bihari IldikóHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület17:21+4:24
 
Kerekes AndreaHRF Szolnoki Honvéd SEhiba
Kocsis GabriellaETC EVSI - Egri Testedző Clubhiba
 
 
 
N40-B (11)1,9 km 10 m13 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Pap ViktóriaZTC Zalaegerszegi TC10:340:00
2Szabó ÁgnesGTC Gerecse Tájfutó Club10:58+0:24
3Tanczer ViktóriaVTC Veszprémi Tájfutó Club11:58+1:24
4Szecskó ViktóriaETC EVSI - Egri Testedző Club13:44+3:10
5Nyáriné Sápi AndreaHOM Homokbucka Egyesület13:54+3:20
6Fényes ErikaNYV Nyíregyházi Sportcentrum14:26+3:52
7Avar IldikóTTT TTT-HSE15:32+4:58
8Tajnai AnitaSZT Szombathelyi Haladás VSE15:36+5:02
9Cserna JuditBKL Budakalászi Sport Club17:30+6:56
10Ambrus RékaGTC Gerecse Tájfutó Club19:46+9:12
11Halász Orsolya dr.NYV Nyíregyházi Sportcentrum28:42+18:08
 
 
 
N45-A (22)2,6 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Füzy AnnaOSC Orvosegyetem Sport Club12:160:00
2Nagy KrisztinaBEA Budapesti Egyetemi AC13:30+1:14
3Simon ÁgnesETC EVSI - Egri Testedző Club13:59+1:43
4Bótor BarbaraPVS Pécsi Vasutas Sportkör14:04+1:48
5Porgányiné Henrich PiroskaZTC Zalaegerszegi TC14:14+1:58
6Schmal KingaZST Zselici Tájfutók14:57+2:41
7Füzy JuditOSC Orvosegyetem Sport Club15:14+2:58
8Sebe KrisztinaPOE POEÜ SK15:43+3:27
9Csuka DolliKAL Kalocsai TSZSE16:21+4:05
10Balázs IldikóCBD Ceglédi Bem Vasutas SE17:11+4:55
11Décsey EmőkeSDS Salgótarjáni Dornyay SE17:17+5:01
12Csató SzilviaSZV Szegedi Vasutas SE17:18+5:02
13Benedek VirágSPA Tabáni Spartacus SKE17:22+5:06
14Simkó LíviaBKL Budakalászi Sport Club17:33+5:17
15Savanya GyöngyiSZV Szegedi Vasutas SE18:11+5:55
16Balogh Szilvia OdettSZV Szegedi Vasutas SE18:20+6:04
17Dobay IvettGKS Gödöllői Kirchhofer József SE18:29+6:13
18Madarassy AnikóBEA Budapesti Egyetemi AC19:29+7:13
19Vincze AnitaSZV Szegedi Vasutas SE20:31+8:15
20Cseh GabriellaDCS Denevér BSZE21:29+9:13
 
Nagy ÁkosnéSDS Salgótarjáni Dornyay SEhiba
Uhlir TimeaKAL Kalocsai TSZSEnfb
 
 
 
N45-B (19)2,3 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Rácz EszterPOE POEÜ SK14:500:00
2Szathmáry JuditCBD Ceglédi Bem Vasutas SE15:49+0:59
3Laurinyecz KataCSP Csipa Sportegyesület16:16+1:26
4Kovács ZitaHTC Hódmezővásárhelyi TC16:44+1:54
5Madarassy MáriaBEA Budapesti Egyetemi AC17:25+2:35
6Federics ÉvaTTT TTT-HSE18:11+3:21
7Tóth KatalinETC EVSI - Egri Testedző Club18:23+3:33
8Dudokné Székelyhidi MelindaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE18:32+3:42
9Finta GabriellaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE18:35+3:45
10Pegánné Göntér SzilviaBTK Bakonyi Tájfutó Klub18:39+3:49
11Skropné Szuromi ÉvaARA Alba Regia Atlétikai Klub18:46+3:56
12Vonyó Péterné Szabó RékaPVS Pécsi Vasutas Sportkör19:35+4:45
13Nagyné Simon ÁgnesGKS Gödöllői Kirchhofer József SE19:36+4:46
14Péntek GábornéBSC Balatonfüredi Sport Club19:50+5:00
15Szűcs JuditESP EVSI - Egri Spartacus SE20:27+5:37
16Fábián BeatrixFMT FŐMTERV SK21:02+6:12
17Nagyné Matolcsi JuditDCS Denevér BSZE22:16+7:26
18Tóth IbolyaVSE Vizsla SE23:09+8:19
19Oskó AnikóHRF Szolnoki Honvéd SE28:38+13:48
 
 
 
N50-A (22)2,6 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Barcikova RenátaHTC Hódmezővásárhelyi TC13:330:00
2Wengrin ÁgnesTTE Tipo TKE14:21+0:48
3Győrffy GabriellaHSE Hegyisport Szentendre14:23+0:50
4Galambos ErikaZST Zselici Tájfutók14:29+0:56
5Hegedűs Ágnes dr.DVT DVTK14:33+1:00
6Burian HanaBEA Budapesti Egyetemi AC14:54+1:21
7Viniczainé Kovács IldikóPVS Pécsi Vasutas Sportkör15:11+1:38
8Majoros KrisztinaKFK KFKI Petőfi Sportkör15:23+1:50
9Asboltné Kerekes ÁgnesHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület16:10+2:37
10Balogh PiroskaSZV Szegedi Vasutas SE16:15+2:42
11Ebinger MónikaKFK KFKI Petőfi Sportkör16:17+2:44
12Magyari OrsolyaTTE Tipo TKE16:19+2:46
13Gillichné Kalocsai Adrienn dr.MSE Megalódusz Sportegylet16:23+2:50
14Kiss TeodóraETC EVSI - Egri Testedző Club16:26+2:53
15Zsigmond Judit dr.DVT DVTK16:41+3:08
16Szentirmay JuditGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub16:49+3:16
17Skerletz ImolaSMA Soproni MAFC17:32+3:59
18Szitter-Fodor Boglárka dr.GKS Gödöllői Kirchhofer József SE18:15+4:42
19Kiss-Geosits Beatrix dr.SZT Szombathelyi Haladás VSE18:22+4:49
20Holper AntóniaTTE Tipo TKE19:28+5:55
21Bozsits SzilviaPOE POEÜ SK20:29+6:56
 
Boros AnnaSDS Salgótarjáni Dornyay SEnfb
 
 
 
N50-B (20)2,3 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Takácsné Tömördi GabriellaSMA Soproni MAFC15:450:00
2Tóth MariannaPVM Pécsi Vörös Meteor SK16:03+0:18
3Tóthné Pfeiffer ZsuzsannaPOE POEÜ SK16:09+0:24
4Katona CsillaGKS Gödöllői Kirchhofer József SE16:46+1:01
5Kovács VeraPAK Paksi Sportegyesület16:54+1:09
6Jakubecz AndreaBBB Balassagyarmati BB KSE17:10+1:25
6Blum HenrietteSZU Szegedi Bokorugró SE17:10+1:25
8Illés-Tóth AnnaSPA Tabáni Spartacus SKE17:19+1:34
8Pincés MariannaTTT TTT-HSE17:19+1:34
10Laczka EditKFK KFKI Petőfi Sportkör17:23+1:38
11Szász NeliSAS Silvanus Sportegyesület17:26+1:41
12Cseresnyés ÁgnesTTE Tipo TKE17:39+1:54
13Papanek IlonaTSE Törekvés Sport Egyesület18:19+2:34
14Schultheisz EdinaKFK KFKI Petőfi Sportkör18:57+3:12
15Horváth Zoltán MihálynéZST Zselici Tájfutók19:13+3:28
16Cserjés Andrea dr.HRF Szolnoki Honvéd SE19:32+3:47
17Kissné Kiss MáriaJMD Jászapáti GSZI KKK19:45+4:00
18Bullás ErikaSZV Szegedi Vasutas SE20:54+5:09
19Sasvári GabriellaSIR Sirályok Sportegyesület30:31+14:46
 
VkTóth ÁgnesMAF Műegyetemi AFC Budapest14:18-1:27
 
 
 
N55-A (14)2,5 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Mátyás IldikóPVM Pécsi Vörös Meteor SK14:260:00
2Várady SzilviaDVT DVTK15:25+0:59
3Radics AnnaPVM Pécsi Vörös Meteor SK16:40+2:14
4Krasznai OrsolyaSPA Tabáni Spartacus SKE17:30+3:04
5Szakács JuditMSE Megalódusz Sportegylet19:13+4:47
6Czigányné Bancsik EditGOC Göcsej KTFE20:02+5:36
7Szőcs AnettSPA Tabáni Spartacus SKE21:02+6:36
8Szalai ÉvaGYO Gyöngyösi Tájfutó Klub22:04+7:38
9Szuhánné Czakó RitaPVS Pécsi Vasutas Sportkör22:21+7:55
10Gyöngyösi JolánSZV Szegedi Vasutas SE22:22+7:56
11Mizurova JanaETC EVSI - Egri Testedző Club22:47+8:21
12Ajkai AdriennePOE POEÜ SK25:29+11:03
 
Barát ImolaZST Zselici Tájfutókhiba
Leidgeb LászlónéZSC Zöld Sportok Clubjahiba
 
 
 
N60-A (15)2,3 km 15 m15 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Kármán KatalinHSE Hegyisport Szentendre13:340:00
2Jenővári GabriellaHSE Hegyisport Szentendre14:45+1:11
3Bacsó PiroskaMAF Műegyetemi AFC Budapest15:16+1:42
4Ludvig ÁgnesMAF Műegyetemi AFC Budapest15:24+1:50
5Dániel EditHSE Hegyisport Szentendre15:45+2:11
6Dömötörné Horváth ErzsébetSFC Széchenyi István Egyetem SE16:23+2:49
7Marczis MártaHBS Honvéd Bottyán Sportegyesület17:35+4:01
8Lévainé Kovács RózaKSE Karcagi Sportegyesület17:39+4:05
9Karácsony Mária KatalinSIR Sirályok Sportegyesület18:29+4:55
10Szentes AnnaVTC Veszprémi Tájfutó Club18:43+5:09
11Hideg IstvánnéHTC Hódmezővásárhelyi TC19:49+6:15
12Balázs KatalinPOE POEÜ SK20:56+7:22
13Szabovikné Szuromi ZsuzsaHTC Hódmezővásárhelyi TC23:52+10:18
14Nyakas KláraMAF Műegyetemi AFC Budapest24:36+11:02
 
Zarnóczay KláraHBS Honvéd Bottyán Sportegyesületn.i.
 
 
 
N65-A (14)1,8 km 10 m13 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Muzsnai Ágota dr.HSE Hegyisport Szentendre11:250:00
2Takács ÁgnesSZV Szegedi Vasutas SE12:08+0:43
3Fent MarianneARA Alba Regia Atlétikai Klub12:56+1:31
4Horváth MagdaTTE Tipo TKE13:14+1:49
5Szabó ZsuzsannaSAS Silvanus Sportegyesület14:13+2:48
6Jenei MargitSPA Tabáni Spartacus SKE14:15+2:50
7Novotni TibornéBBB Balassagyarmati BB KSE14:30+3:05
8Kovács OlgaSAS Silvanus Sportegyesület15:26+4:01
9Kazalné Angster ÉvaPOE POEÜ SK16:12+4:47
10Spiegl ZsuzsannaSMA Soproni MAFC17:47+6:22
11Kühn EditPVM Pécsi Vörös Meteor SK19:28+8:03
12Veresné Sipos EtelHRF Szolnoki Honvéd SE21:49+10:24
 
Fischer MáriaTTE Tipo TKEhiba
Dobosi ErzsébetHSE Hegyisport Szentendren.i.
 
 
 
N70-A (9)1,8 km 10 m13 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Hegedüs ÁgnesBEA Budapesti Egyetemi AC13:160:00
2Szuromi ImrénéSPA Tabáni Spartacus SKE15:45+2:29
3Pál Ilona dr.TTE Tipo TKE16:38+3:22
4Tóth JózsefnéSAS Silvanus Sportegyesület19:29+6:13
5Biró AlettaBEA Budapesti Egyetemi AC19:42+6:26
6Keszthelyi IldikóMAF Műegyetemi AFC Budapest21:07+7:51
7Törteli IldikóPVS Pécsi Vasutas Sportkör23:47+10:31
8Rostás IrénHTC Hódmezővásárhelyi TC23:56+10:40
9Gombkötő ZsuzsannaVTC Veszprémi Tájfutó Club25:19+12:03
 
 
 
N75-A (6)1,3 km 10 m12 ep
HelyNévKlubIdőKül.
1Cser KrisztinaSPA Tabáni Spartacus SKE12:170:00
2Csorja IdaHTC Hódmezővásárhelyi TC15:50+3:33
3Simon KrisztinaETC EVSI - Egri Testedző Club16:09+3:52
4Cser BorbálaSMA Soproni MAFC18:27+6:10
5Schell AntalnéPSE Postás Sport Egyesület23:57+11:40
6Hanusz MáriaOSC Orvosegyetem Sport Club25:44+13:27