Tájkerékpáros OB / Hungarian MTB-O Championships 2005 | V 2005.05.15. 13:31 |
Eredmények hosszútáv / long | készítette: MT2002 Š Stephan Krämer 2002 |
Hely Rajtsz Idő Név Szül SI dugó Klub
F/M 21E (28) 19.320 km 630 m 10 ep
1 83:43 abo Mikulá 78 52028 SVK VBA K Vazka Bratislava
2 86:04 Pilka Matej 83 406965 SVK SPE Klub OB TJ Sokol Pezinok
3 88:40 Egei Tamás 63 233622 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
4 88:41 Fraňo Michal 75 406964 SVK SPE Klub OB TJ Sokol Pezinok
5 89:50 Rygl Miroslav 72 9398 CZE MIR MIRY mapholders
6 92:47 Molnár Zoltán 76 45359 HUN THT Tapolcai Honvéd SE
7 93:17 Vajda Zsolt 78 233655 HUN THT Tapolcai Honvéd SE
8 94:42 Paulovits László 67 45619 HUN CRK Crosskovácsi
9 96:53 Kazík Marian 66 232109 SVK CBA Pucov K Bratislava
10 98:02 Kundrata Ivan 66 406997 SVK BBB K BIKO Banská Bystrica
11 98:48 Dosek Ágoston 55 4482 HUN OSC Orvosegyetem SC
12 99:58 Erdélyi Balázs 82 4477 HUN HSE Hegyisport Szentendre Egy.
13 102:28 Holluby András 71 46088 HUN PSE Postás-Matáv SE
14 102:33 Flassik Tomá 74 307297 SVK RCP RCP-team Bratislava
15 103:05 Tóth Tamás 69 45615 HUN TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő
16 109:53 Viraszkó Zoltán 73 307730 HUN NYK Nyíregyházi Konzerv SE
17 112:06 Pečovnik Igor 72 45620 SLO OSG OK Slovenj Gradec
18 113:32 Raj Gregor 74 406748 SLO OSG OK Slovenj Gradec
19 117:02 Fraňo Peter 71 406936 SVK SPE Klub OB TJ Sokol Pezinok
20 118:30 Pavelek Michal 79 307293 SVK SPE Klub OB TJ Sokol Pezinok
21 138:13 Kováčik Marcel 73 45622 SVK BBB K BIKO Banská Bystrica
22 138:47 Opral Juraj 83 307372 SVK VBA K Vazka Bratislava
23 142:06 vikart Miha 79 406746 SLO OSG OK Slovenj Gradec
24 144:26 Mrázek Patrik 72 416743 SVK VBA K Vazka Bratislava
25 147:52 Galko Peter 77 307453 SVK EXT Extremebike
26 155:30 Vali Samuel 76 307452 SVK EXT Extremebike
27 187:21 Csordás Kornél 77 45626 HUN PED PEDÁLGÉP
hiba Gálosi Gergely 82 45608 HUN KTC Kaposvári Tájfutó Klub
N/W 21E (13) 10.640 km 350 m 5 ep
1 53:59 Gigon Michaela 77 777770 AUT OTD OLT Transdanubien
2 58:08 Füzy Anna 76 45520 HUN OSC Orvosegyetem SC
3 60:41 Fajtová Stanislava 84 307360 SVK VBA K Vazka Bratislava
4 69:09 Kupcová Kristina 77 52283 CZE HSU Horizont klub umperk
5 71:58 Marosffy Orsolya 72 45301 HUN OSC Orvosegyetem SC
6 78:00 Kasalovská Natália 85 307370 SVK VBA K Vazka Bratislava
7 82:04 Ďurčová Alena 77 416597 SVK BBB K BIKO Banská Bystrica
8 84:19 Gábor Ágnes 76 46120 HUN CBD Ceglédi Bem Vasutas
9 95:42 Časnochová Táňa 70 406950 SVK BBB K BIKO Banská Bystrica
10 98:26 Karagics Judit 69 947 HUN OSC Orvosegyetem SC
11 105:57 Trnovcová Alena 64 307296 SVK VBA K Vazka Bratislava
12 149:48 Szalayová Lucia 86 307374 SVK VBA K Vazka Bratislava
hiba Stani Urka 77 45621 SLO OSG OK Slovenj Gradec
F/M -14 (4) 5.190 km 200 m 4 ep
1 53:54 Zoboki Barna 92 45610 HUN THT Tapolcai Honvéd SE
2 73:23 Kazík Jakub 92 232222 SVK CBA Pucov K Bratislava
3 159:36 Kováč Juraj 406941 SVK SPE Klub OB TJ Sokol Pezinok
hiba Domán Fruzsina 93 45630 HUN THT Tapolcai Honvéd SE
F/M -18 (7) 7.880 km 300 m 4 ep
1 41:46 Trnovec Matú 88 307454 SVK VBA K Vazka Bratislava
2 49:44 Mláka Michal 87 45623 SVK BBB K BIKO Banská Bystrica
3 50:00 Domán Rajmund 88 45354 HUN THT Tapolcai Honvéd SE
4 63:36 Pálfi Gergely 89 307780 HUN RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE
5 66:59 Tysz Adam 87 416571 SVK TKE Klub OB Akademik TU Koice
6 78:45 Jankó Dániel 90 4484 HUN HSE Hegyisport Szentendre Egy.
7 83:24 Müller Adam 88 307298 SVK VBA K Vazka Bratislava
F/M 21BR (short) (5) 7.880 km 300 m 4 ep
1 54:08 Kundrata Juraj 71 406977 SVK BBB K BIKO Banská Bystrica
2 55:23 Vajda Péter 80 45617 HUN VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá
3 57:20 Kundrata Michal 71 406998 SVK BBB K BIKO Banská Bystrica
4 75:18 Plachý Peter 78 45624 SVK SVK Individual
5 81:12 Kovács Sándor 76 4477 HUN TOP minden a SÍFUTÁSRÓL topik túra
F/M 35- (2) 10.640 km 350 m 5 ep
1 65:52 Pálfi Antal 66 307779 HUN RTF Rendőrtiszti Főiskola DSE
2 68:28 Dalos Attila 67 233595 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
F/M 40- (14) 10.640 km 350 m 5 ep
1 55:53 Jankó Tamás 58 4485 HUN HSE Hegyisport Szentendre Egy.
2 57:48 Mlynárik Peter 65 52667 SVK VBA K Vazka Bratislava
3 58:09 Weiler Zsolt 62 307781 HUN MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba
4 59:24 Malatin Juraj 63 219117 SVK CBA Pucov K Bratislava
5 60:50 Dravetz Walter 54 700700 AUT SMA Soproni Műegyetemi AC
6 63:59 Budai Gyula 55 45606 HUN HSE Hegyisport Szentendre Egy.
7 66:18 Barto Ilja 64 219115 SVK VBA K Vazka Bratislava
8 71:39 Mets Miklós 61 232802 HUN OSC Orvosegyetem SC
9 72:33 Autrata Vlastimil 60 8626 SVK CBA Pucov K Bratislava
10 75:08 Bunyik László 54 45548 HUN MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és
11 75:42 Gyallai János 65 46077 HUN MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és
12 85:54 Krill Alfred 64 640819 AUT NFW Naturfreunde Wien
13 87:56 Honfi Gábor 55 45471 HUN ESP Egri Spartacus SE
hiba Domán Gábor 60 45353 HUN THT Tapolcai Honvéd SE
F/M 50- (3) 7.880 km 300 m 4 ep
1 56:06 Grauzel Vladimír 51 406974 SVK FBA TJ Farmaceut Bratislava
2 68:42 Fraňo Peter 47 416505 SVK SPE Klub OB TJ Sokol Pezinok
3 77:25 Féder Medard 50 406914 SVK PEZ Klub OB AK Pezinok
N/W -18 (2) 5.190 km 200 m 4 ep
1 46:24 Tyszová Natália 88 416755 SVK TKE Klub OB Akademik TU Koice
2 50:37 Ondráiková Zuzana 88 219116 SVK VBA K Vazka Bratislava
N/W 40- (4) 7.880 km 300 m 4 ep
1 71:03 Králová Eva 47 307295 SVK VBA K Vazka Bratislava
2 84:30 Kundratová Danka 64 45629 SVK BBB K BIKO Banská Bystrica
3 100:41 Fraňová Marie 50 416515 SVK SPE Klub OB TJ Sokol Pezinok
hiba Kavecká Soňa 48 46299 SVK SPE Klub OB TJ Sokol Pezinok
Nyílt / Open (1) 5.190 km 200 m 4 ep
1 56:29 Tóth László 59 45636 HUN EK Egyesületen kívüli