Pl Stno Name YB Club Nat Time Diff.
Moški 19 Elita (33) 24.6 km 690 m 21 C
1 82 Andreas Rief OLT Transdanubien AUT 1:19:17,0 0:00,0
2 81 Christian Gigon OLT Transdanubien AUT 1:29:33,0 10:16,0
3 83 Thomas Hnilica OLT Transdanubien AUT 1:38:12,0 18:55,0
4 11 Sandi Kmetič OK Polaris SLO 1:40:28,0 21:11,0
5 4 Jože Koprivnikar OK Slovenj Gradec SLO 1:41:49,0 22:32,0
6 33 Hinko Andrejc Koroško navtično društvo SLO 1:43:52,0 24:35,0
7 36 Nenad Lovrec OK Vihor CRO 1:44:55,0 25:38,0
8 41 Zsolt Vajda VBT HUN 1:44:58,0 25:41,0
9 24 Vedran Berkovič OK Kapela CRO 1:45:46,0 26:29,0
10 3 Matic Breznik OK Slovenj Gradec SLO 1:46:21,0 27:04,0
11 10 Dušan Petrovič OK Polaris SLO 1:49:59,0 30:42,0
12 1 Martin Fuernkranz Naturfreunde Kitzbuehel AUT 1:51:22,0 32:05,0
13 43 Herwig Alwinger OK Brežice SLO 1:53:31,0 34:14,0
14 88 Vasja Jerčič Durasport Pustolovec Rajd SLO 1:56:32,0 37:15,0
15 6 Rok Orličnik OK Slovenj Gradec SLO 1:58:31,0 39:14,0
16 9 Janez Klančnik OK Slovenj Gradec SLO 1:59:52,0 40:35,0
17 27 Goran Šantolić HRB CRO 2:00:35,0 41:18,0
18 14 Iztok Rojc OK Polaris SLO 2:02:32,0 43:15,0
19 7 Samo Cokan OK Slovenj Gradec SLO 2:03:42,0 44:25,0
20 5 Gregor Andrejc OK Slovenj Gradec SLO 2:05:48,0 46:31,0
21 2 Iztok Vidovič OK Slovenj Gradec SLO 2:06:42,0 47:25,0
22 12 Valter Foški OK Polaris SLO 2:07:16,0 47:59,0
23 73 Janko Bačnar OK Azimut SLO 2:09:01,0 49:44,0
24 19 Karlo Gobec OK Vihor CRO 2:09:04,0 49:47,0
25 70 Klemen Kenda OK Azimut SLO 2:20:24,0 1:01:07,0
26 71 Aleš Makuc OK Azimut SLO 2:32:20,0 1:13:03,0
32 Damjan Sekuti OK Slovenj Gradec SLO mp
8 Andrej Perkuš OK Slovenj Gradec SLO dns
13 Miro Šalamun OK Polaris SLO dns
28 Jure Požar Hotel Šport Postojna SLO dns
29 Janez Mandeljc Hotel Šport Postojna SLO dns
30 David Bergoč Hotel Šport Postojna SLO dns
87 Peter Entenfellner HSV Kremstal AUT dns
Ženske 19 Elita (8) 17.1 km 450 m 17 C
1 75 Hana Bajtošova SK Vazka SVK 1:06:16,0 0:00,0
2 84 Michaela Gigon OLT Transdanubien AUT 1:07:09,0 0:53,0
3 77 Anna Füzy Hungarian MTBO team HUN 1:16:04,0 9:48,0
4 23 Eneja Osterman OK Polaris SLO 1:24:05,0 17:49,0
5 15 Maja Zavrl OK Slovenj Gradec SLO 1:28:52,0 22:36,0
6 76 Veronika Cseh Hungarian MTBO team HUN 1:30:58,0 24:42,0
7 42 Tünde Alwinger OK Brežice SLO 1:54:06,0 47:50,0
8 20 Neda Gobec OK Vihor CRO 2:12:18,0 1:06:02,0
Moški 19 Kratka (6) 10.5 km 140 m 11 C
1 18 David Andrejc OK Slovenj Gradec SLO 46:32,0 0:00,0
2 57 Alex Brandmueler NF Villach AUT 46:37,0 0:05,0
3 85 Tomaž Prasnic OK Slovenj Gradec SLO 48:21,0 1:49,0
4 40 Peter Vajda VBT HUN 59:56,0 13:24,0
5 92 Mitja Potočnik OK Slovenj Gradec SLO 1:15:38,0 29:06,0
86 Ivan Cigrovski BBK ASI Varaždin CRO dns
Moški nad 55 (2) 9.1 km 105 m 9 C
1 44 Wolf Eberle HSV Aigen AUT 31:43,0 0:00,0
2 17 Karl Fink OLC Graz AUT 36:22,0 4:39,0
Moški nad 35 (3) 16.1 km 370 m 12 C
1 79 Tamás Jankó Hungarian MTBO team HUN 1:12:19,0 0:00,0
47 Curt Maier HSV Klagenfurt AUT dns
69 Borislav Horvatović POK Maksimir CRO dns
Moški nad 45 (8) 10.5 km 140 m 11 C
1 26 Gottfried Lang NF Steiermark AUT 40:10,0 0:00,0
2 78 Miklós Mets Hungarian MTBO team HUN 41:28,0 1:18,0
3 59 Hannes Irk NF Villach AUT 42:27,0 2:17,0
4 25 Sepp Kammerhofer NF Steiermark AUT 54:13,0 14:03,0
5 58 Klaus Wallas NF Villach AUT 56:48,0 16:38,0
6 46 Mladen Perica OK Bjelovar CRO 1:01:26,0 21:16,0
7 89 Mirko Vodovnik Rod severni kurir SLO 1:02:48,0 22:38,0
8 80 Grego Ezio Mayer CAI XXX Ottobre ITA 1:16:27,0 36:17,0
Moški do 14 (4) 7.8 km 75 m 9 C
1 45 Petar Perica OK Bjelovar CRO 31:46,0 0:00,0
2 51 John Maxa NF Villach AUT 33:22,0 1:36,0
3 50 Markus Seppele NF Villach AUT 36:28,0 4:42,0
4 35 Blaž Petrovič OK Polaris SLO 42:46,0 11:00,0
Moški 15 do 18 (10) 16.1 km 370 m 12 C
1 56 Kevin Haselsberger NF Villach AUT 1:00:37,0 0:00,0
2 55 Gert Wallas NF Villach AUT 1:13:42,0 13:05,0
3 16 Alen Čoderl OK Slovenj Gradec SLO 1:14:35,0 13:58,0
4 68 Marcell Horvath VBT HUN 1:14:59,0 14:22,0
5 54 Sascha Brandmueler NF Villach AUT 1:33:47,0 33:10,0
6 53 Sebastian Zenz NF Villach AUT 1:39:18,0 38:41,0
7 72 Nace Kranjc OK Azimut SLO 2:07:10,0 1:06:33,0
8 37 Nino Stančič Vidrač OK Vihor CRO 2:09:01,0 1:08:24,0
48 Benjamin Maier HSV Klagenfurt AUT dns
52 Martin Moser NF Villach AUT dns
Ženske 15 do 18 (5) 7.8 km 75 m 9 C
1 62 Anna Kienzer NF Villach AUT 26:55,0 0:00,0
2 61 Helena Reinisch NF Villach AUT 28:05,0 1:10,0
3 60 Julia Wallas NF Villach AUT 30:10,0 3:15,0
49 Melanie Maier HSV Klagenfurt AUT dns
63 Eva Primus NF Villach AUT dns
Ženske 19 Kratka (4) 9.1 km 105 m 9 C
1 34 Maja Štalekar OK Slovenj Gradec SLO 39:54,0 0:00,0
2 38 Eva Csanyi VBT HUN 42:49,0 2:55,0
3 90 Barbara Freiler 2RadChaoten.com AUT 1:00:43,0 20:49,0
4 39 Agnes Kovacs VBT HUN 1:13:06,0 33:12,0
Ženske nad 35 (1) 9.1 km 105 m 9 C
1 64 Michaela Wallas NF Villach AUT 47:13,0 0:00,0
Ženske nad 45 (3) 9.1 km 105 m 9 C
1 65 Karin Irk NF Villach AUT 36:01,0 0:00,0
2 122 Johanna Keinast OLT Transdanubien AUT 47:19,0 11:18,0
67 Tiziana De Monte CAI XXX Ottobre ITA dns
Ženske do 14 (2) 5.5 km 55 m 7 C
1 66 Andrea De Monte CAI XXX Ottobre ITA 30:46,0 0:00,0
2 22 Lea Gobec OK Vihor CRO 44:59,0 14:13,0
Začetniki (3) 5.5 km 55 m 7 C
1 91 Lea Pirkmajer Brez kluba SLO 25:58,0 0:00,0
2 74 Peter Leskovšek OK Slovenj Gradec SLO 39:03,0 13:05,0
21 Blaž Marot Brez kluba SLO dns