Open Race
Final results after 2. stage
H21A
H21B
H40
H17
D21B
H15
H50
D16
D40
1. Hatori Kazushige JPN 00:35:32 (2) 01:36:44 (1) 02:12:16
2. Visioli Andrea ITA 00:35:07 (1) 01:49:39 (4) 02:24:46 +00:12:30
3. Vrany Jiri CZE 00:43:45 (5) 01:41:05 (2) 02:24:50 +00:12:34
4. Cegielka Jan POL 00:45:29 (6) 01:50:08 (5) 02:35:37 +00:23:21
Parfianowicz Ludomir POL 00:39:45 (3)
Adachi Tatsuhiko JPN 00:41:01 (4)
נווה ניר גליל 01:36:20 (7)
Gunnarsson Patrik SWE 01:45:17 (3)
ורסנו קובי רמה"ש 02:03:23 (6)
עופר טל יזרעאל 02:24:30 (7)
שורר רונן מודיעים
1. ברגיל עופר אס"א ת"א 00:40:16 (1) 01:58:41 (2) 02:38:57
2. גרדי עומר עמק חפר 00:52:26 (3) 02:01:27 (3) 02:53:53 +00:14:56
דורון איתי רמה"ש 00:47:01 (2)
וינר תומר טכניון כרמל 00:54:39 (4)
חינגל שי 01:24:15 (5)
פרץ עוז 01:27:40 (6)
אילן זיו יזרעאל 01:36:35 (1)
כהן צח 01:52:59 (7)
ישורון יאיר טכניון כרמל 02:15:20 (4)
שלמוני ניצן יזרעאל DISQ DISQ
הרשמן שחר גליל
1. מזור עמיחי לב השרון 00:41:43 (2) 01:48:28 (3) 02:30:11
2. שלמוני חגי לב השרון 00:55:13 (4) 01:37:03 (1) 02:32:16 +00:02:05
3. סמואלס דוד עמק חפר 00:44:35 (3) 01:52:58 (4) 02:37:33 +00:07:22
Sacchet Daniele ITA 00:33:31 (1)
ארצי ירון עמק חפר 01:01:27 (5)
גלזר אילן אס"א ת"א 01:02:40 (6)
בוכבינדר מודי רמה"ש 01:14:55 (7)
מנגל אפרים 01:40:08 (2)
חדד עמית לב השרון 01:58:48 (5)
בירן גיורא עמק חפר 02:02:06 (6)
שבתאי איתן מודיעים 02:03:01 (7)
בר נס עינב מודיעים
Darfler Dietmar AUT
שפרן אלון רמה"ש
הדני דני
שדמי אופיר יזרעאל
1. רגב שקד מודיעים 00:48:42 (1) 02:03:46 (1) 02:52:28
גנוסר תומר מודיעים 01:01:24 (2)
אטיאס איל יזרעאל DISQ DISQ
1. מלר הדס עמק חפר 01:06:21 (1) 02:03:33 (1) 03:09:54
Li Xing CHN 01:42:58 (2)
1. מנור איתי מודיעים 00:39:30 (1) 01:24:54 (1) 02:04:24
Jackson Timmy POL 00:45:38 (2)
אבנר אסף גליל 00:53:23 (3)
גנוסר יובל מודיעים 00:54:09 (4)
חזן ירום יזרעאל 01:12:29 (5)
ארצי שחר עמק חפר 01:18:03 (6)
פאול רז מודיעים 01:32:56 (7)
מזרחי עדן עמק חפר 02:01:57 (2)
לרמן שגיא מודיעים DISQ DISQ
1. Eberle Wolf AUT 00:34:51 (1) 01:11:28 (1) 01:46:19
2. מנור משה מודיעים 00:42:14 (2) 01:22:47 (2) 02:05:01 +00:18:42
3. נתנאל איל מודיעים 00:55:11 (3) 01:30:09 (3) 02:25:20 +00:39:01
4. רגב שמואל מודיעים 01:04:12 (5) 01:34:14 (5) 02:38:26 +00:52:07
5. שלמוני רוני יזרעאל 01:00:59 (4) 01:45:52 (7) 02:46:51 +01:00:32
6. יופה ולדימיר גליל 01:50:37 (7) 02:08:34 (10) 03:59:11 +02:12:52
חזן גדעון יזרעאל 01:12:20 (6)
אילן יעקב יזרעאל 01:31:43 (4)
גוטמן יהודה מודיעים 01:38:03 (6)
ונדל עמרי מודיעים 01:48:58 (8)
משלי יובל מודיעים 02:02:44 (9)
Zenati Laszlo HUN
דפני אהוד רמה"ש
שור אריק לב השרון
1. גוטמן נטע מודיעים 00:55:08 (2) 01:36:33 (1) 02:31:41
2. גוטמן עדי מודיעים 00:59:42 (3) 01:48:41 (2) 02:48:23 +00:16:42
לוי עדי 00:54:35 (1)
Haarsma Kay AUS 02:49:13 (1)
Created with OEvent
16.08.2009 21:32:25