Tájkerékpáros Hosszútávú OB, MTBO Hungarian Cup - 2015 | Szo 2015.05.16. 20:21 |
Részidős eredmények Középtáv / Middle | készítette: MT2003 Š Stephan Krämer 2007 |
Hely Rajtsz Név Idő
M15-17 (5) 6.2 km 7 ep
1(32) 2(38) 3(36) 4(41) 5(40) 6(49) 7(50) C
1 Abart Theo 37:55 5:03 8:32 12:40 19:10 23:52 30:36 32:52 37:55
Junior-Team-Austria 5:03 3:29 4:08 6:30 4:42 6:44 2:16 5:03
2 Micko Tobias 44:28 5:15 8:19 12:36 19:51 24:30 34:06 37:18 44:28
Junior-Team-Austria 5:15 3:04 4:17 7:15 4:39 9:36 3:12 7:10
3 Kratky Paul 45:19 11:11 14:20 18:28 25:05 29:53 37:19 40:04 45:19
Junior-Team-Austria 11:11 3:09 4:08 6:37 4:48 7:26 2:45 5:15
4 Jordán Soma 2:00:24 6:59 12:14 18:24 32:16 53:40 1:30:13 1:39:16 2:00:24
DTC Diósgyőri Tájékozódá 6:59 5:15 6:10 13:52 21:24 36:33 9:03 21:08
Finder Markus hiba 9:55 16:38 24:39 ----- ----- ----- ----- 47:42
Junior-Team-Austria 9:55 6:43 8:01 23:03
M21E (6) 9.6 km 10 ep
1(50) 2(40) 3(35) 4(39) 5(42) 6(46) 7(43) 8(36) 9(38) 10(32) C
1 Müller Matej 51:18 6:46 12:00 15:35 20:00 26:13 28:49 31:58 36:19 42:01 45:28 51:18
K VAZKA Bratislava 6:46 5:14 3:35 4:25 6:13 2:36 3:09 4:21 5:42 3:27 5:50
2 Toth Zoltan 54:18 7:50 14:54 20:33 25:06 31:29 34:08 37:44 42:20 45:42 48:56 54:18
SAS Silvanus Sportegyesü 7:50 7:04 5:39 4:33 6:23 2:39 3:36 4:36 3:22 3:14 5:22
3 Čullý Andrej 54:48 6:38 11:45 15:20 19:38 28:11 30:47 36:44 41:06 44:26 47:13 54:48
K VAZKA Bratislava 6:38 5:07 3:35 4:18 8:33 2:36 5:57 4:22 3:20 2:47 7:35
4 Holluby András 1:13:49 7:00 14:12 22:13 28:09 36:20 39:50 45:06 52:45 58:27 1:03:13 1:13:49
PSE Postás SE 7:00 7:12 8:01 5:56 8:11 3:30 5:16 7:39 5:42 4:46 10:36
5 Ančic Lubo 1:15:31 8:19 17:48 25:01 30:47 40:02 43:39 50:19 56:35 1:01:33 1:05:59 1:15:31
K VAZKA Bratislava 8:19 9:29 7:13 5:46 9:15 3:37 6:40 6:16 4:58 4:26 9:32
Exler Florian hiba ----- 28:41 ----- ----- ----- ----- ----- ----- ----- 32:58 38:11 5:47 8:31
OLT Transdanubien 28:41 4:17 5:13 *47 *38
11:46 14:15 18:42
*36 *45 *43
M21B (3) 6.2 km 7 ep
1(32) 2(38) 3(36) 4(41) 5(40) 6(49) 7(50) C
1 Vajda Péter 45:10 6:41 12:13 16:57 24:59 29:35 38:03 40:46 45:10
THT Tapolcai Honvéd Spor 6:41 5:32 4:44 8:02 4:36 8:28 2:43 4:24
2 Kárpáti Gábor 47:13 5:49 9:51 15:11 22:36 28:49 40:06 42:46 47:13
EK Egyesületen kívüli 5:49 4:02 5:20 7:25 6:13 11:17 2:40 4:27
3 Kratky Alexander 1:44:58 12:16 19:08 34:44 46:33 56:30 1:14:56 1:23:46 1:44:58
Junior-Team-Austria 12:16 6:52 15:36 11:49 9:57 18:26 8:50 21:12
M40 (7) 6.7 km 7 ep
1(47) 2(38) 3(36) 4(45) 5(43) 6(40) 7(32) C
1 Dravetz Walter 47:30 7:24 11:25 16:16 21:04 24:18 36:35 41:33 47:30
SMA Soproni Műegyetemi A 7:24 4:01 4:51 4:48 3:14 12:17 4:58 5:57
2 Mesics Péter 51:00 7:25 10:55 15:21 18:35 22:46 39:49 44:58 51:00
SMA Soproni Műegyetemi A 7:25 3:30 4:26 3:14 4:11 17:03 5:09 6:02
3 Viraszkó Zoltán 55:09 10:42 14:15 18:03 21:16 25:23 42:39 47:25 55:09
DTC Diósgyőri Tájékozódá 10:42 3:33 3:48 3:13 4:07 17:16 4:46 7:44
4 Hnilica Thomas 1:01:24 9:25 14:10 18:16 24:05 27:23 44:39 51:25 1:01:24
Junior-Team-Austria 9:25 4:45 4:06 5:49 3:18 17:16 6:46 9:59
5 Paický źudovít 1:04:49 13:35 17:07 21:29 24:44 31:41 48:21 54:14 1:04:49
RCP Team BRATISLAVA 13:35 3:32 4:22 3:15 6:57 16:40 5:53 10:35
6 Nagy András 1:05:02 9:34 13:55 18:43 29:40 33:41 50:15 56:03 1:05:02
DTC Diósgyőri Tájékozódá 9:34 4:21 4:48 10:57 4:01 16:34 5:48 8:59
7 Klučár Daniel 1:06:47 7:06 10:57 15:33 26:30 30:10 47:55 57:02 1:06:47
RCP Team BRATISLAVA 7:06 3:51 4:36 10:57 3:40 17:45 9:07 9:45
M50 (5) 6.2 km 7 ep
1(32) 2(38) 3(36) 4(41) 5(40) 6(49) 7(50) C
1 Jankó Tamás 39:29 5:47 9:40 14:05 21:07 25:22 32:22 34:58 39:29
HSE Hegyisport Szentendr 5:47 3:53 4:25 7:02 4:15 7:00 2:36 4:31
2 Dosek Ágoston 40:34 5:36 9:32 13:44 20:36 25:06 33:25 35:55 40:34
OSC Orvosegyetem Sport C 5:36 3:56 4:12 6:52 4:30 8:19 2:30 4:39
3 Mlynárik Peter 44:20 6:55 10:29 14:44 22:05 27:51 37:33 40:04 44:20
K VAZKA Bratislava 6:55 3:34 4:15 7:21 5:46 9:42 2:31 4:16
4 Melcher Michael 48:40 7:39 12:24 17:28 26:13 30:50 40:21 43:31 48:40
Junior-Team-Austria 7:39 4:45 5:04 8:45 4:37 9:31 3:10 5:09
5 Autrata Vlastimil 48:56 5:39 9:54 16:10 23:47 31:00 41:01 44:10 48:56
RCP Team BRATISLAVA 5:39 4:15 6:16 7:37 7:13 10:01 3:09 4:46
M60 (3) 5.8 km 5 ep
1(38) 2(47) 3(36) 4(41) 5(40) C
1 Thier Karl 45:07 7:35 10:31 22:01 30:21 34:17 45:07
Heeressportverein Feldba 7:35 2:56 11:30 8:20 3:56 10:50
2 Boros Zoltán 51:10 9:48 13:59 21:15 31:30 39:53 51:10
HSE Hegyisport Szentendr 9:48 4:11 7:16 10:15 8:23 11:17
3 Bunyik László 1:01:24 11:06 14:21 28:11 37:50 51:05 1:01:24
MEA Miskolci Egyetemi At 11:06 3:15 13:50 9:39 13:15 10:19
W21E (2) 6.7 km 7 ep
1(47) 2(38) 3(36) 4(45) 5(43) 6(40) 7(32) C
1 Fajtová Stanislava 49:02 7:06 11:58 17:03 20:13 26:49 38:00 42:42 49:02
K VAZKA Bratislava 7:06 4:52 5:05 3:10 6:36 11:11 4:42 6:20
2 Kiss Vivien 1:48:36 20:37 25:46 53:16 58:22 1:09:09 1:27:40 1:41:23 1:48:36
DTC Diósgyőri Tájékozódá 20:37 5:09 27:30 5:06 10:47 18:31 13:43 7:13
W21B (2) 6.2 km 7 ep
1(32) 2(38) 3(36) 4(41) 5(40) 6(49) 7(50) C
1 Hnilica Sonja 1:04:15 10:49 17:28 23:10 33:13 39:14 53:35 57:34 1:04:15
Junior-Team-Austria 10:49 6:39 5:42 10:03 6:01 14:21 3:59 6:41
2 Hnilica Lea 1:05:31 17:34 23:12 29:07 39:21 45:48 57:17 1:00:35 1:05:31
Junior-Team-Austria 17:34 5:38 5:55 10:14 6:27 11:29 3:18 4:56
W50 (3) 5.8 km 5 ep
1(38) 2(47) 3(36) 4(41) 5(40) C
1 Tömördi Ágnes 1:03:34 10:47 18:18 27:03 35:58 47:36 1:03:34
HSE Hegyisport Szentendr 10:47 7:31 8:45 8:55 11:38 15:58
2 Králová Eva 1:07:27 11:52 19:45 30:23 44:09 53:09 1:07:27
K VAZKA Bratislava 11:52 7:53 10:38 13:46 9:00 14:18
3 Finder Gaby 1:21:01 9:55 14:00 21:49 32:01 1:09:48 1:21:01
Junior-Team-Austria 9:55 4:05 7:49 10:12 37:47 11:13
OPEN (1) 5.8 km 5 ep
1(38) 2(47) 3(36) 4(41) 5(40) C
1 Hnilica Hannes 1:01:18 9:52 13:41 27:22 38:49 46:55 1:01:18
Junior-Team-Austria 9:52 3:49 13:41 11:27 8:06 14:23
Térkép