Wyniki z miedzyczasami
Mistrzostwa Polski w Narciarskim BnO
07-08-2003 r.
Wyniki zawodów z międzyczasami: K12 2.5km 0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-35 3-53 4-56 5-80
1 Neumannová Kateřina 32.04 3.20/1* / 17.57/1* 28.14/1* 30.41/1* 32.04/1*
VSK Přírodní vědy UK P 3.20/1* / / 10.17/3 2.27/1* 1.23/1*
2 Kot Oliwia 37.09 5.34/4 / 22.42/2 31.48/2 35.17/2 37.09/2
Azymek Zdzieszowice 5.34/4 / / 9.06/1* 3.29/2 1.52/2
3 Morawska Ula 44.39 5.13/3 / 29.23/3 38.54/3 42.43/3 44.39/3
Flota Gdynia 5.13/3 / / 9.31/2 3.49/3 1.56/3
4 Szwancarz Marzena 52.36 4.46/2 / 35.32/6 46.35/4 50.39/4 52.36/4
Azymek Zdzieszowice 4.46/2 / / 11.03/4 4.04/4 1.57/4
5 Paciej Dagmara 53.43 7.13/5 / 35.15/5 47.07/5 51.43/5 53.43/5
Azymek Zdzieszowice 7.13/5 / / 11.52/5 4.36/5 2.00/5
6 Křečková Lenka 56.07 7.15/6 / 35.02/4 48.57/6 54.01/6 56.07/6
KOB Železárny Prostějo 7.15/6 / / 13.55/6 5.04/6 2.06/6
Wyniki zawodów z międzyczasami: K14 3.2km 0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-35 3-55 4-53 5-80
1 Petrželová Tereza 26.46 4.14/2 / / 19.29/1* 25.40/1* 26.46/1*
TJ Loko Trutnov 4.14/2 / / / 6.11/1* 1.06/1*
2 Kratschmerová Ivona 28.14 4.02/1* / / 20.09/2 27.05/2 28.14/2
SK při gymnáziu Vrbno 4.02/1* / / / 6.56/3 1.09/2
3 Veličková Monika 32.55 4.46/3 / / 23.53/3 31.44/3 32.55/3
SK při gymnáziu Vrbno 4.46/3 / / / 7.51/4 1.11/3
4 Polzerová Lenka 34.05 10.12/9 / / 25.59/4 32.53/4 34.05/4
TJ Loko Trutnov 10.12/9 / / / 6.54/2 1.12/4
5 Pilcová Barbora 39.52 9.53/8 / / 29.20/5 38.38/5 39.52/5
SK SKI-SPORT Bruntál 9.53/8 / / / 9.18/5 1.14/5
6 Peterová Alena 43.37 5.41/4 / / 32.29/6 42.04/6 43.37/6
KOB Dobruška 5.41/4 / / / 9.35/6 1.33/6
7 Polewska Joanna 46.29 8.59/7 / / 33.00/7 44.33/7 46.29/7
Azymek Zdzieszowice 8.59/7 / / / 11.33/7 1.56/8
8 Čermáková Kristýna 49.13 7.19/5 / / 34.06/8 47.10/8 49.13/8
SK Praga 7.19/5 / / / 13.04/9 2.03/9
9 Roszczyk Beata 52.40 14.49/10 / / 39.20/9 50.54/9 52.40/9
UKS Harcownik Malocice 14.49/10 / / / 11.34/8 1.46/7
10 Bulaszewska Patrycja 74.58 7.25/6 / / 54.28/10 72.46/10 74.58/10
UKS Harcownik Malocice 7.25/6 / / / 18.18/11 2.12/10
11 Sobczyk Anna 80.22 25.10/13 / / 57.23/11 77.49/11 80.22/11
UKS Harcownik Malocice 25.10/13 / / / 20.26/13 2.33/13
12 Frączkiewicz Angelika 83.02 23.00/12 / / 63.28/13 80.20/12 83.02/12
Azymek Zdzieszowice 23.00/12 / / / 16.52/10 2.42/14
13 Cegiełka Edyta 83.29 16.31/11 / / 62.07/12 80.59/13 83.29/13
UKS Harcownik Malocice 16.31/11 / / / 18.52/12 2.30/12
14 Aniszewska Sylwia 89.18 34.32/14 / / 66.19/14 86.57/14 89.18/14
UKS Harcownik Malocice 34.32/14 / / / 20.38/14 2.21/11
Wyniki zawodów z międzyczasami: K16 4.0km 0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-37 3-40 4-55 5-53 6-80
1 Hančíková Hana 33.01 2.12/1* 6.57/1* 17.41/2 / 25.41/1* 32.04/1* 33.01/1*
SKOB Zlín 2.12/1* 4.45/1* 10.44/2 / / 6.23/2 0.57/1*
2 Karochová Simona 33.38 2.16/2 7.18/2 17.34/1* / 26.19/2 32.36/2 33.38/2
SK Kotlářka Praha 2.16/2 5.02/2 10.16/1* / / 6.17/1* 1.02/2
3 Svobodná Šárka 35.56 2.30/3 7.46/3 18.33/3 / 27.51/3 34.52/3 35.56/3
SK Kotlářka Praha 2.30/3 5.16/3 10.47/3 / / 7.01/3 1.04/3
4 Hančíková Barbora 39.23 2.32/4 8.04/4 20.41/4 / 29.56/4 38.02/4 39.23/4
SKOB Zlín 2.32/4 5.32/4 12.37/4 / / 8.06/5 1.21/6
5 Vlažná Lucie 45.18 2.51/5 9.20/5 23.50/5 / 36.03/5 44.06/5 45.18/5
TJ Slovan Luhačovice 2.51/5 6.29/5 14.30/5 / / 8.03/4 1.12/4
6 Jasińska Iza 55.36 2.55/6 11.15/6 29.24/6 / 44.31/6 54.18/6 55.36/6
UKS Harcownik Malocice 2.55/6 8.20/8 18.09/7 / / 9.47/6 1.18/5
7 Pakosz Beata 59.09 4.26/9 12.34/7 30.07/7 / 46.19/7 57.32/7 59.09/7
Azymek Zdzieszowice 4.26/9 8.08/6 17.33/6 / / 11.13/8 1.37/7
8 Fajtlová Jana 61.27 3.06/7 17.27/9 36.25/8 / 49.21/8 59.50/8 61.27/8
KOS Slavia VŠ Plzeň 3.06/7 14.21/9 18.58/8 / / 10.29/7 1.37/7
9 Nowicka Katarzyna 71.21 4.17/8 12.34/7 41.11/9 / 56.53/9 69.31/9 71.21/9
Azymek Zdzieszowice 4.17/8 8.17/7 28.37/9 / / 12.38/9 1.50/9
Targowska Magdalena NKL 12.32/ 37.46/ 77.15/ / / / 955.26/
AZS Łódź 12.32/ 25.14/ 39.29/ / / / /
Wyniki zawodów z międzyczasami: K18 5.3km 0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-34 3-39 4-41 5-46 6-50 7-80
1 Kynčlová Martina 44.11 4.08/3 8.05/3 17.18/2 23.10/2 33.18/3 38.09/1* 43.11/1* 44.11/1*
OK Jilemnice 4.08/3 3.57/3 9.13/2 5.52/3 10.08/2 4.51/1* 5.02/1* 1.00/2
2 Augustinová Barbora 44.43 4.02/2 7.44/1* 16.58/1* 21.58/1* 32.38/1* 38.25/2 43.39/2 44.43/2
OK Jilemnice 4.02/2 3.42/1* 9.14/3 5.00/1* 10.40/3 5.47/8 5.14/3 1.04/6
3 Kratschmerová Kateřina 45.04 3.56/1* 8.35/4 17.45/3 23.41/3 33.16/2 38.54/3 44.06/3 45.04/3
SK při gymnáziu Vrbno 3.56/1* 4.39/8 9.10/1* 5.56/4 9.35/1* 5.38/6 5.12/2 0.58/1*
4 Višváderová Kateřina 47.54 4.22/5 8.44/5 19.59/5 25.13/4 36.19/4 41.16/4 46.51/4 47.54/4
SK při gymnáziu Vrbno 4.22/5 4.22/4 11.15/7 5.14/2 11.06/6 4.57/2 5.35/6 1.03/4
5 Sombotová Jana 50.08 4.34/6 8.58/6 19.08/4 25.43/5 38.29/5 43.39/5 49.05/5 50.08/5
TJ Loko Trutnov 4.34/6 4.24/5 10.10/4 6.35/6 12.46/10 5.10/3 5.26/4 1.03/4
6 Hrouzová Pavla 52.44 4.12/4 7.58/2 23.28/11 29.43/7 40.36/6 46.08/6 51.39/6 52.44/6
SK při gymnáziu Vrbno 4.12/4 3.46/2 15.30/13 6.15/5 10.53/5 5.32/4 5.31/5 1.05/7
7 Masopustová Eliška 54.15 4.41/7 11.15/12 23.17/9 30.04/9 40.49/7 47.27/8 53.14/7 54.15/7
SK Kotlářka Praha 4.41/7 6.34/13 12.02/8 6.47/7 10.45/4 6.38/9 5.47/7 1.01/3
8 Plochová Dominika 54.34 4.54/8 9.40/7 22.23/8 30.08/10 41.45/9 47.19/7 53.23/8 54.34/8
SK Kotlářka Praha 4.54/8 4.46/9 12.43/9 7.45/8 11.37/7 5.34/5 6.04/8 1.11/9
9 Procházková Zuzana 56.10 5.59/12 10.59/11 21.38/6 29.28/6 41.39/8 48.40/9 54.56/9 56.10/9
Sportcentrum Jičín 5.59/12 5.00/11 10.39/6 7.50/10 12.11/8 7.01/10 6.16/11 1.14/11
10 Foglarová Kamila 58.09 5.24/9 9.50/8 23.27/10 31.31/11 45.00/11 50.45/10 56.59/10 58.09/10
SK Kotlářka Praha 5.24/9 4.26/6 13.37/10 8.04/12 13.29/12 5.45/7 6.14/10 1.10/8
11 Fukátková Pavla 61.55 7.19/13 11.46/13 22.12/7 30.00/8 43.04/10 54.32/11 60.44/11 61.55/11
SK LOB Nová Paka 7.19/13 4.27/7 10.26/5 7.48/9 13.04/11 11.28/13 6.12/9 1.11/9
12 Brožová Zuzana 63.21 5.29/10 10.21/9 25.12/13 33.12/12 45.42/12 54.46/12 61.53/12 63.21/12
TJ Turnov 5.29/10 4.52/10 14.51/12 8.00/11 12.30/9 9.04/12 7.07/12 1.28/13
13 Duchová Iveta 66.33 5.35/11 10.44/10 25.01/12 34.06/13 49.08/13 57.36/13 65.11/13 66.33/13
SK LOB Nová Paka 5.35/11 5.09/12 14.17/11 9.05/13 15.02/13 8.28/11 7.35/13 1.22/12
Wyniki zawodów z międzyczasami: K20 5.3km 0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-34 3-39 4-41 5-46 6-50 7-80
1 Hruskova Lenka 39.44 3.44/2 7.00/2 15.17/1* 20.39/2 28.40/1* 33.50/1* 38.44/1* 39.44/1*
SK Orient. sporty Nové 3.44/2 3.16/3 8.17/2 5.22/3 8.01/1* 5.10/1* 4.54/2 1.00/1*
2 Horynová Martina 40.10 3.39/1* 6.48/1* 15.21/3 20.53/3 29.01/3 34.23/2 39.10/2 40.10/2
OK Jilemnice 3.39/1* 3.09/2 8.33/3 5.32/4 8.08/2 5.22/3 4.47/1* 1.00/1*
3 Jindřišková Martina 41.05 3.55/5 7.01/3 15.17/1* 20.14/1* 28.43/2 35.09/3 40.05/3 41.05/3
OK Jilemnice 3.55/5 3.06/1* 8.16/1* 4.57/1* 8.29/3 6.26/7 4.56/4 1.00/1*
4 Zlesáková Daniela 42.26 3.52/4 7.08/4 16.46/6 22.24/5 31.06/4 36.27/4 41.21/4 42.26/4
OK Jilemnice 3.52/4 3.16/3 9.38/8 5.38/5 8.42/4 5.21/2 4.54/2 1.05/5
5 Dlouhá Marie 43.40 3.58/6 7.21/6 16.24/4 22.20/4 31.14/5 37.06/5 42.31/5 43.40/5
SK Kotlářka Praha 3.58/6 3.23/5 9.03/5 5.56/7 8.54/5 5.52/5 5.25/6 1.09/9
6 Višnová Michaela 44.46 3.44/2 7.08/4 16.42/5 22.25/6 32.30/6 38.14/6 43.40/6 44.46/6
SK při gymnáziu Vrbno 3.44/2 3.24/6 9.34/7 5.43/6 10.05/6 5.44/4 5.26/7 1.06/7
7 Kárníková Libuše 47.27 4.18/7 8.17/8 17.08/7 24.15/8 34.24/7 40.52/7 46.25/7 47.27/7
OK Jilemnice 4.18/7 3.59/8 8.51/4 7.07/9 10.09/7 6.28/8 5.33/8 1.02/4
8 Machová Jiřina 50.58 4.49/9 8.49/9 19.50/9 26.20/9 37.59/8 44.17/8 49.51/8 50.58/8
OK Jilemnice 4.49/9 4.00/9 11.01/9 6.30/8 11.39/8 6.18/6 5.34/9 1.07/8
9 Kovářová Kristýna 51.28 4.21/8 8.07/7 17.35/8 22.56/7 38.10/9 44.59/9 50.23/9 51.28/9
SK Kotlářka Praha 4.21/8 3.46/7 9.28/6 5.21/2 15.14/9 6.49/9 5.24/5 1.05/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: K2I 4.3km 0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-32 3-37 4-42 5-55 6-53 7-80
1 Hrdinová Maruška 35.02 2.53/4 6.07/9 9.59/3 18.55/1* / 27.28/1* 33.58/1* 35.02/1*
Slovan Zdravotník Prah 2.53/4 3.14/11 3.52/3 8.56/1* / / 6.30/3 1.04/1*
2 Solínová Lucie 37.13 2.51/2 5.24/1* 8.54/1* 20.01/2 / 29.26/2 36.00/2 37.13/2
OK 99 Hradec Králové 2.51/2 2.33/2 3.30/1* 11.07/6 / / 6.34/5 1.13/9
3 Zurynková Jana 39.06 2.52/3 5.52/5 12.02/13 22.16/5 / 31.38/5 38.01/3 39.06/3
VŠTJ Ekonom Praha 2.52/3 3.00/9 6.10/17 10.14/2 / / 6.23/2 1.05/2
4 Grégrová Jitka 39.32 2.58/5 5.34/4 9.24/2 22.02/4 / 31.36/3 38.22/4 39.32/4
SOK TJ Turnov 2.58/5 2.36/3 3.50/2 12.38/11 / / 6.46/9 1.10/7
5 Hrazdirová Iva 39.59 3.18/10 6.32/10 10.47/7 21.33/3 / 31.36/3 38.43/5 39.59/5
VSK Přírodní vědy UK P 3.18/10 3.14/11 4.15/5 10.46/3 / / 7.07/12 1.16/14
6 Klapalová Pavla 40.04 2.50/1* 5.33/3 11.18/9 22.55/8 / 32.39/7 38.58/7 40.04/6
VŠTJ Ekonom Praha 2.50/1* 2.43/4 5.45/14 11.37/8 / / 6.19/1* 1.06/3
7 Jakoubová Iva 40.08 3.04/7 5.58/7 10.34/4 22.18/6 / 32.25/6 38.57/6 40.08/7
SK Břízky Jablonec n.N 3.04/7 2.54/7 4.36/6 11.44/9 / / 6.32/4 1.11/8
8 Kubisková Šárka 41.00 3.03/6 5.31/2 10.35/5 23.21/9 / 33.19/8 39.53/8 41.00/8
SK ATIS sport Bruntál 3.03/6 2.28/1* 5.04/12 12.46/13 / / 6.34/5 1.07/4
9 Zakouřilová Helena 41.30 3.24/12 6.58/12 11.44/11 22.43/7 / 33.25/9 40.16/9 41.30/9
SOK TJ Turnov 3.24/12 3.34/14 4.46/7 10.59/5 / / 6.51/10 1.14/11
10 Wurzova Katerina 41.41 3.08/8 5.59/8 11.08/8 23.28/10 / 33.57/10 40.33/10 41.41/10
SK Břízky Jablonec n.N 3.08/8 2.51/6 5.09/13 12.20/10 / / 6.36/7 1.08/5
11 Hruskova Zdenka 42.12 4.46/18 7.43/14 13.29/15 24.23/12 / 34.24/11 41.04/11 42.12/11
SK Orient. sporty Nové 4.46/18 2.57/8 5.46/15 10.54/4 / / 6.40/8 1.08/5
12 Kupcova Kristina 43.25 3.18/10 8.56/16 13.04/14 24.16/11 / 34.48/12 42.12/12 43.25/12
Horizont klub Šumperk 3.18/10 5.38/19 4.08/4 11.12/7 / / 7.24/13 1.13/9
13 Švehlová Kateřina 47.06 3.12/9 5.57/6 10.45/6 25.58/13 / 37.26/13 45.44/13 47.06/13
VSK Přírodní vědy UK P 3.12/9 2.45/5 4.48/8 15.13/15 / / 8.18/16 1.22/16
14 Pokorná Lucie 47.48 3.56/15 9.11/18 14.08/16 26.49/14 / 39.36/14 46.34/14 47.48/14
VŠTJ Ekonom Praha 3.56/15 5.15/18 4.57/10 12.41/12 / / 6.58/11 1.14/11
15 Matoušková Petra 50.28 3.27/13 6.33/11 11.34/10 29.01/15 / 41.05/15 49.11/15 50.28/15
VŠTJ Ekonom Praha 3.27/13 3.06/10 5.01/11 17.27/18 / / 8.06/15 1.17/15
16 Flousková Klára 51.34 3.31/14 7.04/13 11.54/12 31.08/17 / 42.42/17 50.20/16 51.34/16
TJ Spartak Vrchlabí 3.31/14 3.33/13 4.50/9 19.14/20 / / 7.38/14 1.14/11
17 Křečková Petra 52.27 3.56/15 7.47/15 15.30/18 29.21/16 / 41.59/16 51.00/17 52.27/17
KOB Železárny Prostějo 3.56/15 3.51/15 7.43/19 13.51/14 / / 9.01/17 1.27/17
18 Koppová Silvie 63.03 4.40/17 9.02/17 15.08/17 32.54/18 / 50.19/18 61.24/18 63.03/18
SK Praga 4.40/17 4.22/16 6.06/16 17.46/19 / / 11.05/19 1.39/18
19 Novotná Marcela 64.19 5.44/19 12.23/20 19.02/19 34.16/19 / 50.19/18 62.36/19 64.19/19
VSK Přírodní vědy UK P 5.44/19 6.39/20 6.39/18 15.14/16 / / 12.17/20 1.43/19
20 Pinkavová Zdenka 68.12 6.43/20 11.16/19 20.27/20 36.58/20 / 55.36/20 66.27/20 68.12/20
SK Praga 6.43/20 4.33/17 9.11/20 16.31/17 / / 10.51/18 1.45/20
Wyniki zawodów z międzyczasami: K2IE 6.0km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-32 3-37 4-38 5-42 6-44 7-49 8-56 9-80
1 Rosecká Alena 40.46 2.39/3 4.57/7 8.06/1* 13.38/1* 16.37/1* 24.01/1* 31.21/1* 38.09/1* 39.46/1* 40.46/1*
SKP Žďár nad Sázavou 2.39/3 2.18/8 3.09/1* 5.32/7 2.59/1* 7.24/1* 7.20/2 6.48/10 1.37/1* 1.00/3
2 Waldová Barbora 42.42 2.51/12 5.03/8 8.29/2 14.52/2 18.13/2 25.48/2 33.17/2 40.03/2 41.43/2 42.42/2
SK Kotlářka Praha 2.51/12 2.12/5 3.26/2 6.23/11 3.21/6 7.35/2 7.29/3 6.46/9 1.40/3 0.59/2
3 Dattelová Iva 43.22 2.43/6 4.42/1* 9.54/5 14.54/3 18.14/3 26.21/3 34.25/3 40.46/3 42.24/3 43.22/3
OK Jilemnice 2.43/6 1.59/1* 5.12/5 5.00/1* 3.20/5 8.07/3 8.04/6 6.21/1* 1.38/2 0.58/1*
4 Jiřištová Zuzana 44.23 2.45/8 5.10/10 10.36/10 16.02/9 19.13/7 27.54/6 34.54/4 41.35/4 43.21/4 44.23/4
VŠTJ Ekonom Praha 2.45/8 2.25/10 5.26/9 5.26/5 3.11/3 8.41/5 7.00/1* 6.41/7 1.46/7 1.02/5
5 Waldová Lucie 44.58 2.47/10 5.16/11 9.17/4 15.03/4 18.31/4 27.33/5 35.40/6 42.01/5 43.55/5 44.58/5
SK Kotlářka Praha 2.47/10 2.29/11 4.01/4 5.46/9 3.28/7 9.02/7 8.07/7 6.21/1* 1.54/10 1.03/7
6 Kupcová Veronika 45.09 2.37/1* 4.45/2 10.11/7 15.32/6 19.02/6 27.22/4 35.25/5 42.18/6 44.03/6 45.09/6
VŠTJ Ekonom Praha 2.37/1* 2.08/2 5.26/9 5.21/3 3.30/8 8.20/4 8.03/5 6.53/11 1.45/6 1.06/9
7 Volfová Martina 45.47 2.37/1* 4.55/6 11.28/11 16.38/11 19.46/11 28.36/8 36.32/7 42.58/7 44.42/7 45.47/7
VŠTJ Ekonom Praha 2.37/1* 2.18/8 6.33/12 5.10/2 3.08/2 8.50/6 7.56/4 6.26/3 1.44/4 1.05/8
8 Bořánková Kristina 47.02 2.47/10 5.04/9 8.42/3 15.16/5 18.35/5 28.54/9 37.30/8 44.05/8 45.55/8 47.02/8
Slovan Zdravotník Prah 2.47/10 2.17/7 3.38/3 6.34/12 3.19/4 10.19/11 8.36/8 6.35/5 1.50/9 1.07/11
9 Pilcová Petra 47.34 2.44/7 4.52/3 10.12/8 16.15/10 19.45/10 29.06/11 38.10/11 44.50/11 46.34/10 47.34/9
SK SKI-SPORT Bruntál 2.44/7 2.08/2 5.20/8 6.03/10 3.30/8 9.21/9 9.04/11 6.40/6 1.44/4 1.00/3
10 Horáková Marie 47.38 2.42/4 4.53/4 10.07/6 15.41/7 19.27/8 28.29/7 37.52/9 44.36/9 46.32/9 47.38/10
SOK TJ Turnov 2.42/4 2.11/4 5.14/6 5.34/8 3.46/11 9.02/7 9.23/12 6.44/8 1.56/11 1.06/9
11 Lacigová Michaela 47.57 2.42/4 4.54/5 10.27/9 15.52/8 19.32/9 29.04/10 37.55/10 44.48/10 46.46/11 47.57/11
Slovan Zdravotník Prah 2.42/4 2.12/5 5.33/11 5.25/4 3.40/10 9.32/10 8.51/9 6.53/11 1.58/12 1.11/12
12 Szczurek Katarzyna 56.35 2.46/9 5.16/11 14.13/13 19.42/12 23.33/12 38.15/12 47.16/12 53.47/12 55.33/12 56.35/12
Wawel Kraków 2.46/9 2.30/12 8.57/13 5.29/6 3.51/12 14.42/14 9.01/10 6.31/4 1.46/7 1.02/5
13 Wołowczyk Mariola 66.11 4.22/13 8.39/13 13.54/12 22.43/13 28.01/13 41.45/13 52.14/13 62.03/13 64.41/13 66.11/13
UNTS Warszawa 4.22/13 4.17/14 5.15/7 8.49/13 5.18/13 13.44/13 10.29/13 9.49/13 2.38/13 1.30/13
14 Herman-Izycka Urszula 91.29 6.22/15 14.50/15 24.41/15 36.38/15 42.06/15 53.54/14 71.28/14 86.32/14 89.40/14 91.29/14
Gwardia Warszawa 6.22/15 8.28/15 9.51/14 11.57/15 5.28/14 11.48/12 17.34/15 15.04/15 3.08/14 1.49/14
15 Kamińska Anna 93.15 6.07/14 10.23/14 22.31/14 34.01/14 40.39/14 56.22/15 73.34/15 87.48/15 91.19/15 93.15/15
UWKS WAT 6.07/14 4.16/13 12.08/15 11.30/14 6.38/15 15.43/15 17.12/14 14.14/14 3.31/15 1.56/15
Wyniki zawodów z międzyczasami: K35/40 4.2km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-37 3-39 4-40 5-55 6-54 7-56 8-80
1 Šedivá Miroslava 38.53 5.11/4 9.07/2 16.25/1* 21.09/1* / 27.31/1* 35.45/1* 37.43/1* 38.53/1*
VŠTJ Ekonom Praha 5.11/4 3.56/2 7.18/1* 4.44/5 / / 8.14/5 1.58/3 1.10/4
2 Kröber Andrea 39.57 5.07/3 7.49/1* 18.45/4 22.40/2 / 29.21/3 37.04/2 38.54/2 39.57/2
OL-Team Wehrsdorf Germ 5.07/3 2.42/1* 10.56/8 3.55/1* / / 7.43/2 1.50/1* 1.03/1*
3 Neumannová Renata 40.25 4.18/1* 10.22/3 18.33/3 22.52/3 / 29.06/2 37.13/3 39.12/3 40.25/3
VSK Přírodní vědy UK P 4.18/1* 6.04/6 8.11/5 4.19/4 / / 8.07/4 1.59/4 1.13/5
4 Petrželová Alena 44.08 6.34/8 10.35/4 18.26/2 23.12/4 / 32.15/4 40.47/4 42.55/4 44.08/4
TJ Loko Trutnov 6.34/8 4.01/3 7.51/2 4.46/6 / / 8.32/6 2.08/6 1.13/5
5 Malá Eva 46.03 9.33/9 14.11/9 24.28/8 28.36/8 / 35.31/8 43.07/5 44.57/5 46.03/5
OK Jilemnice 9.33/9 4.38/4 10.17/7 4.08/3 / / 7.36/1* 1.50/1* 1.06/2
6 Čechmánková Helena 48.20 6.29/7 11.30/5 21.10/6 26.00/5 / 34.09/5 44.22/6 46.51/6 48.20/6
VSK Přírodní vědy UK P 6.29/7 5.01/5 9.40/6 4.50/7 / / 10.13/8 2.29/7 1.29/8
7 Sombotová Alena 48.38 6.25/6 13.55/8 21.49/7 26.51/7 / 34.45/7 44.53/8 47.22/7 48.38/7
TJ Loko Trutnov 6.25/6 7.30/9 7.54/3 5.02/8 / / 10.08/7 2.29/7 1.16/7
8 Tichovská Jitka 49.23 5.04/2 12.07/7 20.17/5 26.34/6 / 34.14/6 44.44/7 47.44/8 49.23/8
SK Praga 5.04/2 7.03/8 8.10/4 6.17/9 / / 10.30/9 3.00/9 1.39/9
9 Kavanová Jana 52.39 5.20/5 11.45/6 30.31/9 34.32/9 / 41.30/9 49.24/9 51.30/9 52.39/9
OK Jilemnice 5.20/5 6.25/7 18.46/9 4.01/2 / / 7.54/3 2.06/5 1.09/3
Wyniki zawodów z międzyczasami: K45+ 4.2km 0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-32 3-37 4-40 5-55 6-53 7-80
1 Kuncová Jiřina 42.33 2.26/1* 8.41/4 13.08/3 25.04/1* / 35.08/1* 41.27/1* 42.33/1*
SK Břízky Jablonec n.N 2.26/1* 6.15/6 4.27/1* 11.56/1* / / 6.19/2 1.06/1*
2 Horynova Eva 44.20 2.39/3 8.31/3 13.33/4 26.32/4 / 36.55/3 43.13/2 44.20/2
SKOB Zlín 2.39/3 5.52/4 5.02/2 12.59/4 / / 6.18/1* 1.07/2
3 Stehnová Hana 45.36 3.09/4 7.55/2 13.02/2 25.25/2 / 36.09/2 44.15/3 45.36/3
SK Kotlářka Praha 3.09/4 4.46/2 5.07/3 12.23/2 / / 8.06/3 1.21/3
4 Haňkovská Jana 48.31 2.35/2 6.50/1* 13.00/1* 25.55/3 / 38.16/4 47.09/4 48.31/4
SK Stopa Praha 2.35/2 4.15/1* 6.10/4 12.55/3 / / 8.53/4 1.22/4
5 Kupcova Veroslava 56.17 3.48/5 9.25/5 16.43/5 30.31/5 / 43.59/5 54.15/5 56.17/5
Horizont klub Šumperk 3.48/5 5.37/3 7.18/5 13.48/5 / / 10.16/5 2.02/6
6 Dvořáková Ladislava 68.14 7.24/6 13.22/6 21.50/6 39.54/6 / 55.37/6 66.33/6 68.14/6
SK Praga 7.24/6 5.58/5 8.28/6 18.04/6 / / 10.56/6 1.41/5
Wyniki zawodów z międzyczasami: M12 2.7km 0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-33 2-35 3-54 4-56 5-80
1 Petržela Jan 21.25 5.11/2 / 11.37/1* 18.36/1* 20.26/1* 21.25/1*
TJ Loko Trutnov 5.11/2 / / 6.59/1* 1.50/1* 0.59/1*
2 Bartczak Wojciech 33.07 4.52/1* / 13.42/2 27.26/2 31.21/2 33.07/2
UKS Grębocin 4.52/1* / / 13.44/4 3.55/5 1.46/4
3 Křeček Jan 34.56 7.18/4 / 17.15/4 30.53/3 33.30/3 34.56/3
KOB Železárny Prostějo 7.18/4 / / 13.38/3 2.37/2 1.26/2
4 Čechmánek Radek 36.40 11.47/7 / 19.27/5 32.10/4 35.03/4 36.40/4
VSK Přírodní vědy UK P 11.47/7 / / 12.43/2 2.53/3 1.37/3
5 Nosarzewski Dariusz 41.14 6.19/3 / 16.36/3 34.54/5 39.06/5 41.14/5
UKS Harcownik Malocice 6.19/3 / / 18.18/6 4.12/6 2.08/6
6 Aniszewski Piotr 54.48 8.56/5 / 33.40/6 49.29/6 53.01/6 54.48/6
UKS Harcownik Malocice 8.56/5 / / 15.49/5 3.32/4 1.47/5
7 Kozak Mateusz 77.21 9.26/6 / 48.52/7 69.36/7 74.50/7 77.21/7
Azymek Zdzieszowice 9.26/6 / / 20.44/7 5.14/7 2.31/7
Wyniki zawodów z międzyczasami: M14 4.2km 0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-35 3-39 4-40 5-56 6-80
1 Daněk Jáchym 34.23 4.16/1* / 16.58/2 21.03/2 31.35/1* 33.25/1* 34.23/1*
TJ Spartak Vrchlabí 4.16/1* / / 4.05/2 10.32/1* 1.50/2 0.58/2
2 Hruska Ondrej 37.57 4.17/2 / 16.07/1* 20.18/1* 34.50/2 36.55/2 37.57/2
SK Orient. sporty Nové 4.17/2 / / 4.11/4 14.32/7 2.05/3 1.02/3
3 Válek Filip 38.31 6.38/8 / 21.33/4 25.28/3 36.02/3 37.37/3 38.31/3
SK při gymnáziu Vrbno 6.38/8 / / 3.55/1* 10.34/2 1.35/1* 0.54/1*
4 Stránský Vojtěch 41.57 5.38/5 / 21.45/5 26.30/4 38.43/4 40.51/4 41.57/4
SK Kotlářka Praha 5.38/5 / / 4.45/6 12.13/3 2.08/4 1.06/4
5 Neumann Tomáš 44.34 5.05/3 / 21.31/3 27.48/7 41.07/5 43.17/5 44.34/5
VSK Přírodní vědy UK P 5.05/3 / / 6.17/11 13.19/4 2.10/5 1.17/6
6 Jasiński Maciej 45.02 5.28/4 / 22.58/7 27.05/6 41.16/6 43.48/6 45.02/6
Azymek Zdzieszowice 5.28/4 / / 4.07/3 14.11/6 2.32/8 1.14/5
7 Medvěděv Grigorij 45.26 5.59/6 / 22.09/6 27.03/5 41.40/7 44.03/7 45.26/7
SK Kotlářka Praha 5.59/6 / / 4.54/7 14.37/8 2.23/6 1.23/7
8 Kopal Ondřej 48.13 6.19/7 / 24.09/8 30.53/8 44.25/8 46.49/8 48.13/8
VSK Slavia TU Liberec 6.19/7 / / 6.44/12 13.32/5 2.24/7 1.24/8
9 Morawski Jacek 60.55 7.16/10 / 31.22/13 36.16/10 55.43/9 58.58/9 60.55/9
Flota Gdynia 7.16/10 / / 4.54/7 19.27/10 3.15/10 1.57/13
10 Fronczek Jakub 62.48 7.29/13 / 34.27/16 39.01/12 58.32/11 61.21/10 62.48/10
Azymek Zdzieszowice 7.29/13 / / 4.34/5 19.31/11 2.49/9 1.27/9
11 Załuski Tomasz 63.23 6.54/9 / 27.46/9 33.02/9 58.06/10 61.35/11 63.23/11
UKS Grębocin 6.54/9 / / 5.16/9 25.04/15 3.29/12 1.48/11
12 Pająk Dariusz 64.29 7.40/14 / 30.39/11 40.08/13 59.22/12 62.44/12 64.29/12
Azymek Zdzieszowice 7.40/14 / / 9.29/14 19.14/9 3.22/11 1.45/10
13 Raca Mateusz 69.25 7.23/12 / 28.17/10 42.27/14 63.57/13 67.28/13 69.25/13
Azymek Zdzieszowice 7.23/12 / / 14.10/16 21.30/13 3.31/13 1.57/13
14 Baran Konrad 71.29 7.43/15 / 31.17/12 36.50/11 65.16/14 69.12/14 71.29/14
Azymek Zdzieszowice 7.43/15 / / 5.33/10 28.26/16 3.56/15 2.17/15
15 Wojtynek Sebastian 72.26 10.39/16 / 31.38/14 45.43/16 67.01/15 70.32/15 72.26/15
Azymek Zdzieszowice 10.39/16 / / 14.05/15 21.18/12 3.31/13 1.54/12
16 Szwancarz Grzegorz 73.57 7.22/11 / 33.59/15 43.27/15 67.29/16 71.29/16 73.57/16
Azymek Zdzieszowice 7.22/11 / / 9.28/13 24.02/14 4.00/16 2.28/16
Wyniki zawodów z międzyczasami: M16 4.1km 0m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-37 3-40 4-55 5-56 6-80
1 Malý Aleš 27.39 2.40/1* 6.33/2 14.10/1* / 25.15/1* 26.44/1* 27.39/1*
OK Jilemnice 2.40/1* 3.53/5 7.37/1* / / 1.29/2 0.55/3
2 Drobnik Michal 28.26 3.18/8 6.38/3 15.05/2 / 26.02/2 27.34/2 28.26/2
Sportcentrum Jičín 3.18/8 3.20/2 8.27/2 / / 1.32/3 0.52/2
3 Krajíček Vojta 30.59 3.01/3 6.16/1* 15.35/3 / 28.19/3 29.58/3 30.59/3
TJ Spartak Vrchlabí 3.01/3 3.15/1* 9.19/5 / / 1.39/4 1.01/10
4 Vlček Martin 31.42 3.07/5 6.39/4 15.48/4 / 29.06/4 30.47/4 31.42/4
TJ Turnov 3.07/5 3.32/3 9.09/4 / / 1.41/5 0.55/3
5 Černý Martin 31.49 3.06/4 7.29/7 17.16/6 / 29.31/6 30.59/5 31.49/5
OK Jilemnice 3.06/4 4.23/6 9.47/6 / / 1.28/1* 0.50/1*
6 Kodeda Štěpán 31.57 2.56/2 7.19/6 16.23/5 / 29.09/5 30.59/5 31.57/6
KOS Slavia VŠ Plzeň 2.56/2 4.23/6 9.04/3 / / 1.50/9 0.58/6
7 Klapka Michal 34.21 3.13/6 6.54/5 17.21/7 / 31.32/7 33.21/7 34.21/7
TJ Spartak Vrchlabí 3.13/6 3.41/4 10.27/9 / / 1.49/8 1.00/9
8 Budín Václav 34.48 3.16/7 7.46/8 17.52/8 / 32.10/8 33.53/8 34.48/8
OK Jilemnice 3.16/7 4.30/9 10.06/8 / / 1.43/6 0.55/3
9 Holas Štěpán 36.27 3.29/9 7.58/9 19.17/9 / 33.43/9 35.29/9 36.27/9
Sportcentrum Jičín 3.29/9 4.29/8 11.19/10 / / 1.46/7 0.58/6
10 Šafránek Michal 38.47 3.44/10 8.25/10 20.24/11 / 35.38/10 37.40/10 38.47/10
TJ Spartak Vrchlabí 3.44/10 4.41/13 11.59/11 / / 2.02/12 1.07/12
11 Owczarczyk Jarosław 43.12 4.04/12 9.02/12 22.24/12 / 39.53/11 42.02/11 43.12/11
UKS Harcownik Malocice 4.04/12 4.58/14 13.22/13 / / 2.09/14 1.10/13
12 Flousek Petr 44.08 3.57/11 8.30/11 24.30/13 / 40.48/12 42.55/12 44.08/12
TJ Spartak Vrchlabí 3.57/11 4.33/11 16.00/19 / / 2.07/13 1.13/15
13 Laštůvka Jan 44.44 8.57/21 13.35/19 26.50/17 / 41.44/13 43.45/13 44.44/13
TZ Trinec 8.57/21 4.38/12 13.15/12 / / 2.01/11 0.59/8
14 Král Vojtěch 46.09 5.44/18 10.58/14 26.38/16 / 42.41/14 44.51/14 46.09/14
SK Severka Šumperk 5.44/18 5.14/15 15.40/18 / / 2.10/15 1.18/16
15 Mejznar Radek 46.21 4.53/15 9.25/13 19.18/10 / 43.19/15 45.19/15 46.21/15
TJ Spartak Vrchlabí 4.53/15 4.32/10 9.53/7 / / 2.00/10 1.02/11
16 Wawer Arkadiusz 49.26 4.16/13 12.52/17 26.22/14 / 45.55/16 48.06/16 49.26/16
UKS Harcownik Malocice 4.16/13 8.36/19 13.30/14 / / 2.11/16 1.20/17
17 Czajkowski Mateusz 56.32 5.42/16 11.36/15 26.37/15 / 51.39/17 54.55/17 56.32/17
Azymek Zdzieszowice 5.42/16 5.54/16 15.01/17 / / 3.16/19 1.37/18
18 Derkowski Kamil 66.10 5.43/17 13.16/18 33.58/20 / 60.19/18 64.11/18 66.10/18
UKS Grębocin 5.43/17 7.33/18 20.42/20 / / 3.52/23 1.59/23
19 Kowalski Karol 72.04 5.57/19 12.24/16 26.55/18 / 66.49/19 70.14/19 72.04/19
Azymek Zdzieszowice 5.57/19 6.27/17 14.31/16 / / 3.25/21 1.50/22
20 Preininger Ondřej 73.22 4.45/14 16.40/20 50.49/23 / 69.29/20 72.12/20 73.22/20
KOB Dobruška 4.45/14 11.55/23 34.09/25 / / 2.43/18 1.10/13
21 Dobrzyński Łukasz 76.40 6.17/20 17.15/21 40.05/21 / 71.32/21 74.52/21 76.40/21
UKS Harcownik Malocice 6.17/20 10.58/22 22.50/21 / / 3.20/20 1.48/20
22 Cegiełka Piotr 82.57 10.22/22 18.59/22 32.52/19 / 78.32/22 81.09/22 82.57/22
UKS Harcownik Malocice 10.22/22 8.37/20 13.53/15 / / 2.37/17 1.48/20
23 Krzyśko Bartosz 91.37 14.25/24 23.21/23 53.07/24 / 84.32/23 89.02/23 91.37/23
UKS SPRINT Pełczyce 14.25/24 8.56/21 29.46/24 / / 4.30/24 2.35/24
24 Danilewicz Paweł 98.42 13.21/23 27.05/24 50.00/22 / 93.30/24 96.57/24 98.42/24
UKS Harcownik Malocice 13.21/23 13.44/24 22.55/22 / / 3.27/22 1.45/19
25 Grad Andrzej 123.22 15.44/25 31.11/25 57.32/25 / 115.10/25 120.46/25 123.22/25
UKS Harcownik Malocice 15.44/25 15.27/25 26.21/23 / / 5.36/25 2.36/25
Lžíčař Martin NKL 6.10/ 13.37/ 43.56/ / / 78.16/ 80.27/
KOB Dobruška 6.10/ 7.27/ 30.19/ / / / 2.11/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M18 6.1km 0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-34 3-38 4-44 5-52 6-56 7-80
1 Váňa Lukáš 40.47 3.28/2 6.37/2 14.05/2 24.03/1* 33.26/1* 38.29/1* 39.57/1* 40.47/1*
SK při gymnáziu Vrbno 3.28/2 3.09/3 7.28/1* 9.58/1* 9.23/1* 5.03/1* 1.28/1* 0.50/1*
2 Velička Jan 42.18 3.11/1* 6.17/1* 13.47/1* 24.57/2 34.30/2 39.53/2 41.26/2 42.18/2
SK při gymnáziu Vrbno 3.11/1* 3.06/2 7.30/2 11.10/2 9.33/2 5.23/2 1.33/2 0.52/2
3 Vlach Martin 46.24 3.44/4 7.13/4 16.25/8 28.03/4 38.10/3 43.41/3 45.24/3 46.24/3
SK Kotlářka Praha 3.44/4 3.29/6 9.12/9 11.38/3 10.07/4 5.31/3 1.43/5 1.00/7
4 Drobník Lukáš 47.35 3.38/3 6.42/3 14.28/3 29.24/6 39.11/4 44.53/4 46.37/4 47.35/4
Sportcentrum Jičín 3.38/3 3.04/1* 7.46/3 14.56/8 9.47/3 5.42/4 1.44/6 0.58/4
5 Jiřišta Vladimír 49.02 3.54/6 7.35/7 15.56/6 29.06/5 40.43/5 46.29/5 48.07/5 49.02/5
OK Jilemnice 3.54/6 3.41/7 8.21/6 13.10/5 11.37/6 5.46/5 1.38/3 0.55/3
6 Stupal František 51.28 4.13/10 7.34/6 15.20/4 27.10/3 42.46/6 48.41/6 50.27/6 51.28/6
TJ Jiskra Havlíčkův Br 4.13/10 3.21/4 7.46/3 11.50/4 15.36/12 5.55/7 1.46/7 1.01/9
7 Šafránek Jan 53.53 4.39/12 8.32/10 17.56/10 31.50/7 44.17/7 51.00/7 52.55/7 53.53/7
TJ Spartak Vrchlabí 4.39/12 3.53/10 9.24/10 13.54/7 12.27/9 6.43/11 1.55/11 0.58/4
8 Sombota Petr 54.19 3.59/8 7.27/5 15.51/5 33.49/9 45.50/9 51.40/9 53.21/8 54.19/8
TJ Loko Trutnov 3.59/8 3.28/5 8.24/7 17.58/13 12.01/7 5.50/6 1.41/4 0.58/4
9 Falta Ondřej 54.22 3.48/5 13.02/15 21.10/11 34.21/10 45.28/8 51.34/8 53.22/9 54.22/9
OK Jilemnice 3.48/5 9.14/17 8.08/5 13.11/6 11.07/5 6.06/9 1.48/9 1.00/7
10 Holas Ondřej 55.31 4.04/9 7.52/9 17.31/9 33.25/8 46.28/10 52.39/10 54.30/10 55.31/10
TJ Turnov 4.04/9 3.48/9 9.39/11 15.54/11 13.03/10 6.11/10 1.51/10 1.01/9
11 Kopáček Jan 59.03 3.55/7 7.40/8 16.18/7 37.54/11 50.13/11 56.15/11 58.02/11 59.03/11
SK Chrast 3.55/7 3.45/8 8.38/8 21.36/16 12.19/8 6.02/8 1.47/8 1.01/9
12 Jůzek Martin 63.40 5.03/13 9.27/11 23.29/13 40.18/12 53.37/12 60.34/12 62.37/12 63.40/12
SK Kotlářka Praha 5.03/13 4.24/11 14.02/13 16.49/12 13.19/11 6.57/12 2.03/12 1.03/12
13 Cegiełka Michał 77.49 4.33/11 9.51/12 22.48/12 41.46/13 64.24/14 73.58/14 76.25/13 77.49/13
UKS Harcownik Malocice 4.33/11 5.18/13 12.57/12 18.58/15 22.38/15 9.34/13 2.27/13 1.24/13
14 Rydliński Bartosz 78.21 6.18/15 11.27/13 27.54/14 43.22/14 62.47/13 73.20/13 76.33/14 78.21/14
UKS 1 NDM 6.18/15 5.09/12 16.27/15 15.28/10 19.25/14 10.33/16 3.13/16 1.48/16
15 Roszczyk Mariusz 82.58 6.01/14 11.35/14 34.39/16 49.43/16 68.54/15 78.34/15 81.31/15 82.58/15
UKS Harcownik Malocice 6.01/14 5.34/14 23.04/17 15.04/9 19.11/13 9.40/14 2.57/14 1.27/14
16 Kurowski Grzegorz 88.27 8.26/17 15.21/16 29.26/15 47.31/15 73.11/16 83.38/16 86.47/16 88.27/16
UKS 1 NDM 8.26/17 6.55/15 14.05/14 18.05/14 25.40/17 10.27/15 3.09/15 1.40/15
17 Rydel Sylwester 99.41 8.00/16 15.40/17 35.49/17 57.58/17 82.17/17 94.01/17 97.44/17 99.41/17
UKS Harcownik Malocice 8.00/16 7.40/16 20.09/16 22.09/17 24.19/16 11.44/17 3.43/17 1.57/17
Wyniki zawodów z międzyczasami: M20 6.3km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-32 3-37 4-39 5-41 6-46 7-49 8-56 9-80
1 Bouchal Jiří 35.10 1.45/2 4.23/1* 7.15/1* 11.40/1* 16.00/2 23.23/1* 27.07/1* 32.52/1* 34.20/1* 35.10/1*
KOS Slavia VŠ Plzeň 1.45/2 2.38/1* 2.52/1* 4.25/1* 4.20/4 7.23/1* 3.44/1* 5.45/5 1.28/4 0.50/4
2 Rajnošek Zdeněk 36.38 1.56/5 4.42/4 7.49/4 12.31/3 16.51/3 24.27/3 28.26/2 34.18/2 35.48/2 36.38/2
SK při gymnáziu Vrbno 1.56/5 2.46/4 3.07/3 4.42/3 4.20/4 7.36/2 3.59/3 5.52/6 1.30/5 0.50/4
3 Šedivý Jan 36.45 1.44/1* 4.29/3 7.29/2 12.15/2 15.51/1* 23.37/2 29.27/3 34.32/3 35.58/3 36.45/3
VŠTJ Ekonom Praha 1.44/1* 2.45/3 3.00/2 4.46/4 3.36/1* 7.46/5 5.50/10 5.05/1* 1.26/2 0.47/1*
4 Votoček Filip 37.33 1.46/3 4.24/2 7.47/3 12.38/4 17.00/4 24.40/4 30.08/5 35.23/4 36.44/4 37.33/4
OK Jilemnice 1.46/3 2.38/1* 3.23/6 4.51/5 4.22/6 7.40/3 5.28/8 5.15/2 1.21/1* 0.49/2
5 Stejskal Matěj 37.47 1.52/4 5.48/7 9.10/5 13.47/5 18.27/5 26.07/5 29.56/4 35.31/5 36.58/5 37.47/5
VŠTJ Ekonom Praha 1.52/4 3.56/8 3.22/4 4.37/2 4.40/7 7.40/3 3.49/2 5.35/3 1.27/3 0.49/2
6 Kratochvíl Martin 45.48 1.57/6 7.07/10 12.09/10 17.50/9 22.34/9 31.48/7 37.46/8 43.24/7 44.56/7 45.48/6
OK Jihlava 1.57/6 5.10/11 5.02/10 5.41/8 4.44/8 9.14/6 5.58/11 5.38/4 1.32/6 0.52/6
7 Žaloudek Petr 45.55 2.09/11 5.31/6 9.42/7 15.50/7 21.22/8 31.33/6 36.08/6 43.09/6 44.55/6 45.55/7
SK Kotlářka Praha 2.09/11 3.22/6 4.11/8 6.08/9 5.32/10 10.11/8 4.35/5 7.01/11 1.46/9 1.00/9
8 Janata Martin 46.24 2.04/9 5.16/5 9.13/6 14.47/6 19.01/6 33.31/8 37.42/7 43.45/8 45.28/8 46.24/8
SK Kotlářka Praha 2.04/9 3.12/5 3.57/7 5.34/7 4.14/2 14.30/12 4.11/4 6.03/7 1.43/8 0.56/7
9 Gregoriades Tomáš 50.29 1.58/7 7.48/11 11.10/8 16.30/8 20.44/7 35.27/9 41.36/9 47.54/9 49.32/9 50.29/9
SK Stopa Praha 1.58/7 5.50/12 3.22/4 5.20/6 4.14/2 14.43/13 6.09/12 6.18/8 1.38/7 0.57/8
10 Zedníček Václav 51.55 2.09/11 6.05/9 10.30/8 17.02/9 24.30/10 36.33/10 41.20/9 48.46/10 50.48/10 51.55/10
SK při gymnáziu Vrbno 2.09/11 3.56/8 4.25/9 6.32/10 7.28/14 12.03/12 4.47/6 7.26/13 2.02/13 1.07/13
11 Kořínek Jindřich 53.21 2.29/12 7.02/9 11.48/9 19.00/10 26.09/10 36.57/10 42.29/10 50.12/10 52.14/10 53.21/11
TJ Turnov 2.29/12 4.33/10 4.46/9 7.12/12 7.09/13 10.48/9 5.32/9 7.43/13 2.02/13 1.07/13
12 Konopáč Jakub 55.00 2.06/10 5.56/8 15.05/11 21.41/11 28.13/11 40.10/12 45.09/12 52.02/11 53.58/11 55.00/12
TJ Turnov 2.06/10 3.50/7 9.09/12 6.36/10 6.32/12 11.57/11 4.59/6 6.53/9 1.56/11 1.02/11
13 Jansa Jiří 55.19 2.03/8 8.36/12 16.17/12 23.19/12 29.42/12 39.49/11 45.05/11 52.26/12 54.17/12 55.19/13
SK Chrast 2.03/8 6.33/13 7.41/11 7.02/11 6.23/11 10.07/7 5.16/7 7.21/12 1.51/10 1.02/11
14 Kopecký Daniel 63.47 7.12/13 11.21/13 21.33/13 28.50/13 33.58/13 45.35/13 53.47/13 60.47/13 62.46/13 63.47/14
OK Jihlava 7.12/13 4.09/9 10.12/13 7.17/13 5.08/9 11.37/10 8.12/13 7.00/10 1.59/12 1.01/10
Wyniki zawodów z międzyczasami: M2IA 6.3km 0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-34 2-32 3-37 4-39 5-41 6-46 7-49 8-56 9-80
1 Laciga Radek 35.43 1.47/1* 4.24/1* 8.41/12 13.22/7 17.58/6 24.53/3 28.20/2 33.28/1* 34.51/1* 35.43/1*
Slovan Zdravotník Prah 1.47/1* 2.37/1* 4.17/16 4.41/1* 4.36/3 6.55/1* 3.27/1* 5.08/1* 1.23/1* 0.52/2
2 Marecek Petr 36.08 1.53/5 4.45/3 7.25/1* 12.29/2 17.10/2 24.23/2 28.09/1* 33.50/2 35.16/2 36.08/2
SK Orient. sporty Nové 1.53/5 2.52/8 2.40/1* 5.04/5 4.41/6 7.13/2 3.46/4 5.41/5 1.26/3 0.52/2
3 Jašek Petr 37.57 1.56/9 4.47/6 7.33/3 12.42/3 17.45/4 25.51/4 29.44/3 35.27/3 37.02/3 37.57/3
SKI-OB Šternberk 1.56/9 2.51/5 2.46/2 5.09/7 5.03/11 8.06/10 3.53/5 5.43/6 1.35/11 0.55/10
4 Wohanka Pavel 38.07 1.50/3 4.29/2 7.25/1* 12.10/1* 16.32/1* 24.05/1* 29.45/4 35.42/4 37.13/4 38.07/4
TJ Spartak Vrchlabí 1.50/3 2.39/2 2.56/3 4.45/2 4.22/2 7.33/4 5.40/20 5.57/12 1.31/6 0.54/5
5 Hruska Jiri 38.41 1.57/10 4.45/3 7.44/4 12.53/4 18.15/7 26.08/7 30.12/5 36.02/5 37.42/5 38.41/5
SK Orient. sporty Nové 1.57/10 2.48/3 2.59/4 5.09/7 5.22/21 7.53/8 4.04/7 5.50/9 1.40/21 0.59/18
6 Košárek Pavel 40.04 1.50/3 4.51/7 8.14/7 13.07/5 17.47/5 26.00/6 31.33/6 37.29/6 39.05/6 40.04/6
SK Jamnice 1.50/3 3.01/11 3.23/10 4.53/4 4.40/5 8.13/13 5.33/19 5.56/11 1.36/13 0.59/18
7 Jirásek Aleš 40.24 1.59/15 4.54/9 8.02/6 13.24/8 17.22/3 25.52/5 32.14/8 37.57/7 39.30/7 40.24/7
SK LOB Nová Paka 1.59/15 2.55/9 3.08/7 5.22/11 3.58/1* 8.30/19 6.22/26 5.43/6 1.33/8 0.54/5
8 Balej Vít 40.40 1.53/5 6.16/29 12.19/28 17.10/26 21.49/24 29.30/17 33.04/13 38.26/9 39.52/8 40.40/8
SK Břízky Jablonec n.N 1.53/5 4.23/29 6.03/28 4.51/3 4.39/4 7.41/6 3.34/2 5.22/2 1.26/3 0.48/1*
9 Kovalčík Tomáš 40.54 2.04/22 5.18/21 8.23/8 13.59/10 19.14/10 27.36/9 31.43/7 38.10/8 39.53/9 40.54/9
SK Jamnice 2.04/22 3.14/20 3.05/6 5.36/18 5.15/17 8.22/18 4.07/9 6.27/23 1.43/22 1.01/23
10 Mikulas Sabo 41.23 2.06/24 5.11/18 8.46/13 14.10/11 19.18/11 27.56/10 32.17/9 38.50/11 40.29/11 41.23/10
Rapid Bratislava 2.06/24 3.05/15 3.35/13 5.24/12 5.08/14 8.38/21 4.21/12 6.33/25 1.39/19 0.54/5
11 Voráček Michal 41.27 1.59/15 5.10/17 8.30/10 13.58/9 19.09/9 28.41/11 32.37/11 38.39/10 40.25/10 41.27/11
SK Praga 1.59/15 3.11/19 3.20/9 5.28/13 5.11/15 9.32/28 3.56/6 6.02/14 1.46/25 1.02/25
12 Vlach Jiří 41.46 1.54/8 4.45/3 10.04/22 15.19/17 20.39/16 28.56/14 33.02/12 39.06/12 40.44/12 41.46/12
VSK MZLU Brno 1.54/8 2.51/5 5.19/26 5.15/9 5.20/19 8.17/15 4.06/8 6.04/15 1.38/17 1.02/25
13 Sikora Tomáš 42.45 1.47/1* 5.39/26 10.29/24 16.19/22 21.11/18 28.47/13 34.46/18 40.17/15 41.50/14 42.45/13
VSK MZLU Brno 1.47/1* 3.52/28 4.50/21 5.50/25 4.52/8 7.36/5 5.59/22 5.31/3 1.33/8 0.55/10
14 Tihon Michal 42.50 1.58/12 4.54/9 7.55/5 13.10/6 18.15/7 26.21/8 32.36/10 39.18/13 41.13/13 42.50/14
OK 99 Hradec Králové 1.58/12 2.56/10 3.01/5 5.15/9 5.05/12 8.06/10 6.15/25 6.42/28 1.55/30 1.37/31
15 Slavík Pavel 42.55 2.06/24 5.22/23 8.52/14 14.27/14 20.01/14 29.13/15 33.32/14 40.11/14 41.54/15 42.55/15
OK 99 Hradec Králové 2.06/24 3.16/23 3.30/12 5.35/17 5.34/27 9.12/25 4.19/11 6.39/27 1.43/22 1.01/23
16 Marecek Josef 43.15 1.58/12 5.20/22 8.29/9 14.25/13 19.36/12 31.34/26 35.08/20 40.43/16 42.21/16 43.15/16
SK Orient. sporty Nové 1.58/12 3.22/26 3.09/8 5.56/27 5.11/15 11.58/31 3.34/2 5.35/4 1.38/17 0.54/5
17 Kopáček Miroslav 43.20 1.53/5 4.55/11 9.49/20 15.38/18 20.26/15 28.45/12 34.44/17 40.51/17 42.23/17 43.20/17
SK Chrast 1.53/5 3.02/13 4.54/23 5.49/24 4.48/7 8.19/17 5.59/22 6.07/17 1.32/7 0.57/15
18 Novák Jan 43.39 2.07/27 4.56/12 9.20/15 17.14/28 22.19/25 29.42/20 35.31/22 41.17/20 42.46/19 43.39/18
VŠTJ Ekonom Praha 2.07/27 2.49/4 4.24/17 7.54/31 5.05/12 7.23/3 5.49/21 5.46/8 1.29/5 0.53/4
19 Vávra Jaroslav 43.49 2.00/18 5.03/13 8.32/11 14.12/12 19.43/13 29.22/16 33.49/15 40.56/18 42.44/18 43.49/19
SK LOB Nová Paka 2.00/18 3.03/14 3.29/11 5.40/21 5.31/25 9.39/29 4.27/13 7.07/31 1.48/27 1.05/28
20 Hašek Ondřej 44.03 2.02/21 5.03/13 9.30/16 15.18/15 20.47/17 29.50/21 34.47/19 41.33/21 43.09/20 44.03/20
KOS Slavia VŠ Plzeň 2.02/21 3.01/11 4.27/18 5.48/23 5.29/23 9.03/24 4.57/18 6.46/29 1.36/13 0.54/5
21 Sokolář Zdeněk 44.15 2.01/19 5.06/15 9.34/18 15.18/15 21.12/19 30.10/22 34.41/16 41.16/19 43.10/21 44.15/21
VŠTJ Ekonom Praha 2.01/19 3.05/15 4.28/19 5.44/22 5.54/30 8.58/23 4.31/14 6.35/26 1.54/29 1.05/28
22 Vrbata Michal 44.21 1.57/10 7.07/30 10.44/26 16.21/23 21.19/20 29.30/17 35.57/23 42.01/23 43.26/23 44.21/22
TJ Spartak Vrchlabí 1.57/10 5.10/30 3.37/14 5.37/19 4.58/9 8.11/12 6.27/27 6.04/15 1.25/2 0.55/10
23 Skoupý Jan 44.25 1.58/12 5.06/15 9.59/21 15.38/18 21.24/22 30.39/24 35.10/21 41.39/22 43.25/22 44.25/23
SKI-OB Šternberk 1.58/12 3.08/18 4.53/22 5.39/20 5.46/29 9.15/26 4.31/14 6.29/24 1.46/25 1.00/22
24 Procházka Tomáš 45.17 1.59/15 5.14/19 10.14/23 16.04/21 21.20/21 29.37/19 36.20/24 42.40/24 44.19/24 45.17/24
SK Kotlářka Praha 1.59/15 3.15/21 5.00/24 5.50/25 5.16/18 8.17/15 6.43/30 6.20/20 1.39/19 0.58/17
25 Čechmánek Vladimír 45.19 2.06/24 5.26/24 10.30/25 17.10/26 22.40/27 31.36/27 36.32/25 42.45/25 44.20/25 45.19/25
VSK Přírodní vědy UK P 2.06/24 3.20/25 5.04/25 6.40/29 5.30/24 8.56/22 4.56/17 6.13/19 1.35/11 0.59/18
26 Stárek Filip 45.27 2.01/19 4.52/8 9.41/19 16.28/24 21.48/23 30.23/23 36.35/26 42.57/26 44.30/26 45.27/26
TJ Turnov 2.01/19 2.51/5 4.49/20 6.47/30 5.20/19 8.35/20 6.12/24 6.22/21 1.33/8 0.57/15
27 Procházka Jan 46.19 2.13/30 5.29/25 11.20/27 16.52/25 22.30/26 30.46/25 37.28/27 43.35/27 45.20/27 46.19/27
SK Kotlářka Praha 2.13/30 3.16/23 5.51/27 5.32/16 5.38/28 8.16/14 6.42/29 6.07/17 1.45/24 0.59/18
28 Kovář Mirek 46.56 2.07/27 5.14/19 13.20/29 18.50/29 23.48/28 31.45/28 38.24/28 44.24/28 46.00/28 46.56/28
Slovan Zdravotník Prah 2.07/27 3.07/17 8.06/30 5.30/14 4.58/9 7.57/9 6.39/28 6.00/13 1.36/13 0.56/13
29 Cupák Jiří 47.51 2.34/31 5.49/28 14.01/30 19.31/30 25.02/30 34.18/31 38.34/29 44.59/29 46.49/29 47.51/29
TJ Spartak Vrchlabí 2.34/31 3.15/21 8.12/31 5.30/14 5.31/25 9.16/27 4.16/10 6.25/22 1.50/28 1.02/25
30 Hora Vladimír 48.53 2.10/29 5.41/27 9.31/17 15.42/20 24.00/29 33.47/30 38.34/29 45.39/30 47.39/30 48.53/30
Slovan Zdravotník Prah 2.10/29 3.31/27 3.50/15 6.11/28 8.18/31 9.47/30 4.47/16 7.05/30 2.00/31 1.14/30
31 Pospíšil Jaromír 49.04 2.04/22 7.16/31 14.50/31 19.55/31 25.19/31 33.07/29 40.42/31 46.32/31 48.08/31 49.04/31
SKP Žďár nad Sázavou 2.04/22 5.12/31 7.34/29 5.05/6 5.24/22 7.48/7 7.35/31 5.50/9 1.36/13 0.56/13
Wyniki zawodów z międzyczasami: M2IB 4.9km 0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-35 2-32 3-37 4-41 5-55 6-53 7-80
1 Průša Michal 31.23 / 5.46/1* 8.56/1* 16.13/1* / 25.10/1* 30.28/1* 31.23/1*
TJ Tesla Brno / / 3.10/1* 7.17/2 / / 5.18/6 0.55/4
2 Novák Jiří 31.38 / 6.17/4 9.29/2 16.53/2 / 25.38/2 30.44/2 31.38/2
SK LOB Nová Paka / / 3.12/2 7.24/3 / / 5.06/3 0.54/2
3 Hain Jan 32.48 / 6.12/3 9.31/3 17.08/3 / 26.25/3 31.50/3 32.48/3
Sportcentrum Jičín / / 3.19/5 7.37/4 / / 5.25/7 0.58/8
4 Kazda Ondřej 33.36 / 8.34/21 12.16/15 19.22/7 / 27.46/5 32.41/4 33.36/4
Sportcentrum Jičín / / 3.42/9 7.06/1* / / 4.55/1* 0.55/4
5 Urbanec Petr 34.19 / 6.07/2 10.17/6 18.57/5 / 27.44/4 33.16/5 34.19/5
Slovan Zdravotník Prah / / 4.10/14 8.40/8 / / 5.32/8 1.03/12
6 Kalibán Jaroslav 34.36 / 6.50/6 10.13/5 18.40/4 / 28.18/6 33.34/6 34.36/6
SK LOB Nová Paka / / 3.23/6 8.27/7 / / 5.16/5 1.02/10
7 Fibir Tomas 35.20 / 6.38/5 9.52/4 19.16/6 / 28.30/7 34.24/7 35.20/7
VŠTJ Stavební fakulta / / 3.14/4 9.24/19 / / 5.54/12 0.56/7
8 Novák Karel 36.57 / 7.13/8 10.52/7 20.20/10 / 29.41/8 35.55/8 36.57/8
SK LOB Nová Paka / / 3.39/8 9.28/20 / / 6.14/15 1.02/10
9 Skripnik Ondřej 37.33 / 9.12/24 12.38/18 20.59/13 / 31.00/13 36.40/9 37.33/9
VSK Přírodní vědy UK P / / 3.26/7 8.21/6 / / 5.40/9 0.53/1*
10 Žemlička Michal 37.52 / 6.58/7 10.53/8 19.43/8 / 30.22/10 36.47/10 37.52/10
SK LOB Nová Paka / / 3.55/13 8.50/10 / / 6.25/18 1.05/15
11 Oprsal Alan 37.55 / 11.02/26 14.14/21 22.18/17 / 32.00/15 37.01/12 37.55/11
USA / / 3.12/2 8.04/5 / / 5.01/2 0.54/2
12 Pašek František 38.00 / 7.24/12 11.16/11 20.16/9 / 30.36/12 36.55/11 38.00/12
VSK Přírodní vědy UK P / / 3.52/11 9.00/13 / / 6.19/16 1.05/15
13 Fejk Zbyněk 38.22 / 7.22/11 11.11/10 20.20/10 / 30.35/11 37.13/13 38.22/13
Sportcentrum Jičín / / 3.49/10 9.09/14 / / 6.38/21 1.09/20
14 Kroupa Václav 38.27 / 7.31/14 12.18/16 21.09/14 / 31.03/14 37.24/14 38.27/14
VSK Přírodní vědy UK P / / 4.47/22 8.51/11 / / 6.21/17 1.03/12
15 Stránský Dušan 38.54 / 7.16/10 11.08/9 20.20/10 / 30.21/9 37.44/15 38.54/15
SK LOB Nová Paka / / 3.52/11 9.12/16 / / 7.23/27 1.10/21
16 Křenek Jaroslav 38.58 / 7.36/16 13.34/20 22.46/19 / 32.49/18 38.03/17 38.58/16
KOS Slavia VŠ Plzeň / / 5.58/24 9.12/16 / / 5.14/4 0.55/4
16 Hnik Petr 38.58 / 7.37/17 11.49/13 21.21/15 / 32.06/17 37.55/16 38.58/16
VSK Slavia TU Liberec / / 4.12/16 9.32/21 / / 5.49/11 1.03/12
18 Procházka Zdenko 39.41 / 7.35/15 12.11/14 21.21/15 / 32.00/15 38.31/18 39.41/18
SK Kotlářka Praha / / 4.36/20 9.10/15 / / 6.31/19 1.10/21
19 Aleš David 41.01 / 8.11/19 12.21/17 22.18/17 / 33.41/19 39.54/19 41.01/19
OK Jilemnice / / 4.10/14 9.57/22 / / 6.13/14 1.07/19
20 Preininger Luděk 41.12 / 11.26/29 15.45/26 24.27/23 / 34.11/20 40.11/20 41.12/20
KOB Dobruška / / 4.19/18 8.42/9 / / 6.00/13 1.01/9
21 Walaski Antonín 42.13 / 10.00/25 14.37/22 24.40/25 / 35.19/24 41.07/21 42.13/21
TZ Trinec / / 4.37/21 10.03/24 / / 5.48/10 1.06/18
22 Janeček Jiří 42.51 / 9.08/23 15.18/24 24.11/22 / 34.59/22 41.36/22 42.51/22
VŠTJ Ekonom Praha / / 6.10/25 8.53/12 / / 6.37/20 1.15/25
23 Oma Jakub 42.58 / 7.28/13 12.46/19 23.37/20 / 34.50/21 41.43/23 42.58/23
TJ Turnov / / 5.18/23 10.51/26 / / 6.53/25 1.15/25
24 Bejček Michal 43.08 / 7.14/9 11.45/12 24.04/21 / 35.15/23 41.58/24 43.08/24
SK Praga / / 4.31/19 12.19/29 / / 6.43/23 1.10/21
25 Kříž Ondřej 43.27 / 11.05/27 15.23/25 24.37/24 / 35.42/25 42.22/25 43.27/25
SKP Žďár nad Sázavou / / 4.18/17 9.14/18 / / 6.40/22 1.05/15
26 Prevužňák Martin 47.52 / 11.05/27 18.47/29 28.46/28 / 38.55/26 46.13/26 47.52/26
SK Břízky Jablonec n.N / / 7.42/27 9.59/23 / / 7.18/26 1.39/29
27 Havel Tomáš 48.50 / 8.20/20 16.17/27 27.04/26 / 40.03/28 47.28/27 48.50/27
TJ Turnov / / 7.57/28 10.47/25 / / 7.25/28 1.22/28
28 Svoboda Radek 48.54 / 8.56/22 15.17/23 27.10/27 / 39.51/27 47.42/28 48.54/28
KOS Slavia VŠ Plzeň / / 6.21/26 11.53/28 / / 7.51/29 1.12/24
29 Chum Jaroslav 50.50 / 8.04/18 18.38/28 29.55/29 / 42.44/29 49.32/29 50.50/29
SK Slavia Praha / / 10.34/29 11.17/27 / / 6.48/24 1.18/27
Wyniki zawodów z międzyczasami: M2IE 8.1km 0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-32 2-37 3-39 4-41 5-40 6-43 7-46 8-45 9-48 10-52 11-56 12-80
1 Kazda Jiří 57.25 2.56/9 6.10/7 10.56/6 15.28/6 18.15/6 23.21/2 31.32/2 38.44/3 41.44/2 50.04/1* 55.06/1* 56.35/1* 57.25/1*
VŠTJ Ekonom Praha 2.56/9 3.14/15 4.46/7 4.32/6 2.47/9 5.06/2 8.11/6 7.12/10 3.00/8 8.20/6 5.02/7 1.29/5 0.50/2
2 Podrábský Ctibor 58.06 2.43/4 5.45/5 10.34/4 14.57/3 17.43/3 23.36/3 32.17/4 38.58/5 42.28/4 50.45/2 55.44/2 57.14/2 58.06/2
VSK Slavia TU Liberec 2.43/4 3.02/11 4.49/10 4.23/3 2.46/8 5.53/10 8.41/9 6.41/5 3.30/10 8.17/5 4.59/4 1.30/7 0.52/5
3 Jirásek Milan 59.34 2.45/5 5.43/3 10.27/1* 15.27/5 18.43/7 24.21/5 33.34/7 40.52/8 43.47/8 52.08/3 57.09/3 58.42/3 59.34/3
Slovan Zdravotník Prah 2.45/5 2.58/10 4.44/6 5.00/18 3.16/13 5.38/9 9.13/12 7.18/11 2.55/7 8.21/7 5.01/5 1.33/11 0.52/5
4 Šurgan Štefan 59.44 4.00/15 6.39/11 11.08/7 14.26/1* 17.05/1* 24.35/6 31.28/1* 37.30/1* 41.47/3 52.39/7 57.27/5 58.54/5 59.44/4
TJ Turnov 4.00/15 2.39/2 4.29/1* 3.18/1* 2.39/7 7.30/16 6.53/2 6.02/1* 4.17/19 10.52/18 4.48/1* 1.27/4 0.50/2
5 Rázek Aleš 59.45 4.00/15 6.37/10 11.13/9 15.47/9 18.12/5 23.39/4 32.19/5 38.51/4 43.08/5 52.19/4 57.17/4 58.50/4 59.45/5
VSK Slavia TU Liberec 4.00/15 2.37/1* 4.36/2 4.34/7 2.25/3 5.27/4 8.40/8 6.32/3 4.17/19 9.11/13 4.58/3 1.33/11 0.55/8
6 Bořánek Petr 59.58 2.48/6 5.35/1* 10.38/5 15.28/6 17.57/4 26.47/13 33.54/8 40.48/7 43.32/6 52.24/5 57.31/6 59.03/6 59.58/6
Slovan Zdravotník Prah 2.48/6 2.47/4 5.03/16 4.50/16 2.29/5 8.50/20 7.07/3 6.54/7 2.44/2 8.52/10 5.07/9 1.32/10 0.55/8
7 Boudný Jan 60.05 4.16/21 7.05/13 11.44/11 16.25/12 19.45/13 26.42/12 34.42/10 41.47/10 44.38/9 52.26/6 57.39/7 59.10/7 60.05/7
OK Jihlava 4.16/21 2.49/6 4.39/3 4.41/12 3.20/14 6.57/13 8.00/5 7.05/9 2.51/4 7.48/1* 5.13/11 1.31/9 0.55/8
8 Seidl Miroslav 60.20 4.16/21 7.11/15 11.50/13 16.17/10 20.27/17 25.42/11 33.17/6 39.41/6 43.41/7 52.48/8 57.53/8 59.22/8 60.20/8
VŠTJ Ekonom Praha 4.16/21 2.55/8 4.39/3 4.27/4 4.10/20 5.15/3 7.35/4 6.24/2 4.00/16 9.07/12 5.05/8 1.29/5 0.58/11
9 Martin Tomáš 61.41 3.16/12 6.19/8 11.08/7 15.43/8 19.45/13 25.12/9 33.56/9 41.31/9 46.25/10 54.14/9 59.24/9 60.49/9 61.41/9
OK Jilemnice 3.16/12 3.03/12 4.49/10 4.35/8 4.02/19 5.27/4 8.44/10 7.35/15 4.54/24 7.49/2 5.10/10 1.25/2 0.52/5
10 Rygl Jaroslav 62.33 2.32/1* 5.40/2 10.30/2 14.47/2 17.34/2 22.36/1* 35.43/11 43.47/12 47.19/14 55.32/11 60.22/11 61.46/10 62.33/10
TJ Tesla Brno 2.32/1* 3.08/14 4.50/12 4.17/2 2.47/9 5.02/1* 13.07/19 8.04/18 3.32/11 8.13/4 4.50/2 1.24/1* 0.47/1*
11 Männel Harald 62.48 4.42/25 7.30/17 12.28/17 17.16/17 19.43/12 25.20/10 31.45/3 38.34/2 41.20/1* 54.39/10 60.14/10 61.47/11 62.48/11
OL-Team Wehrsdorf Germ 4.42/25 2.48/5 4.58/14 4.48/15 2.27/4 5.37/7 6.25/1* 6.49/6 2.46/3 13.19/20 5.35/18 1.33/11 1.01/17
12 Sonnenberg Sergej 63.25 2.38/2 7.09/14 12.01/14 16.47/15 21.47/18 27.24/14 38.30/16 45.32/16 48.15/15 56.07/13 61.08/13 62.34/12 63.25/12
OL-Team Wehrsdorf Germ 2.38/2 4.31/21 4.52/13 4.46/14 5.00/27 5.37/7 11.06/15 7.02/8 2.43/1* 7.52/3 5.01/5 1.26/3 0.51/4
13 Laciga Zdeněk 63.46 3.07/11 6.26/9 11.49/12 16.28/13 19.03/8 27.58/16 36.35/14 44.22/14 47.16/13 55.40/12 60.58/12 62.42/13 63.46/13
Slovan Zdravotník Prah 3.07/11 3.19/16 5.23/18 4.39/11 2.35/6 8.55/21 8.37/7 7.47/17 2.54/6 8.24/8 5.18/14 1.44/20 1.04/19
14 Tomanek Daniel 64.10 2.40/3 8.42/22 13.23/18 18.05/18 20.26/16 27.48/15 36.33/12 43.12/11 47.11/12 56.25/14 61.39/14 63.12/14 64.10/14
SK Jamnice 2.40/3 6.02/26 4.41/5 4.42/13 2.21/1* 7.22/15 8.45/11 6.39/4 3.59/14 9.14/14 5.14/12 1.33/11 0.58/11
15 Klech Richard 65.08 2.49/7 5.43/3 10.31/3 15.06/4 19.07/10 24.37/7 36.33/12 44.02/13 46.54/11 57.06/15 62.29/15 64.10/15 65.08/15
SK při gymnáziu Vrbno 2.49/7 2.54/7 4.48/9 4.35/8 4.01/18 5.30/6 11.56/18 7.29/13 2.52/5 10.12/16 5.23/16 1.41/17 0.58/11
16 Hošek Václav 66.51 3.00/10 6.03/6 11.23/10 16.18/11 19.08/11 25.06/8 36.43/15 45.09/15 49.01/16 58.45/16 64.07/16 65.45/16 66.51/16
SK Kotlářka Praha 3.00/10 3.03/12 5.20/17 4.55/17 2.50/11 5.58/11 11.37/17 8.26/19 3.52/13 9.44/15 5.22/15 1.38/15 1.06/20
17 Olesiński Maciej 73.49 2.51/8 10.58/26 16.34/20 23.32/21 28.08/21 34.16/18 43.53/18 51.38/17 55.44/17 66.06/17 71.20/17 72.50/17 73.49/17
UWKS WAT 2.51/8 8.07/28 5.36/19 6.58/21 4.36/25 6.08/12 9.37/14 7.45/16 4.06/17 10.22/17 5.14/12 1.30/7 0.59/14
18 Kunc Radovan 74.55 4.20/23 7.02/12 12.02/15 17.15/16 20.07/15 37.15/21 46.46/19 54.20/19 57.34/19 66.35/18 72.10/18 73.52/18 74.55/18
SK Břízky Jablonec n.N 4.20/23 2.42/3 5.00/15 5.13/19 2.52/12 17.08/29 9.31/13 7.34/14 3.14/9 9.01/11 5.35/18 1.42/18 1.03/18
19 Trzasko Bogusław 81.29 6.39/31 10.55/25 17.06/22 21.36/19 25.02/19 32.07/17 43.42/17 52.34/18 56.50/18 72.12/19 78.52/19 80.30/19 81.29/19
UWKS WAT 6.39/31 4.16/17 6.11/20 4.30/5 3.26/16 7.05/14 11.35/16 8.52/20 4.16/18 15.22/24 6.40/21 1.38/15 0.59/14
20 Ondráček Radim 89.01 4.24/24 7.20/16 12.07/16 16.42/14 19.03/8 44.45/25 60.14/24 67.32/22 72.00/22 80.45/20 86.19/20 88.02/20 89.01/20
VŠTJ Ekonom Praha 4.24/24 2.56/9 4.47/8 4.35/8 2.21/1* 25.42/31 15.29/22 7.18/11 4.28/21 8.45/9 5.34/17 1.43/19 0.59/14
21 Patejko Przemysław 93.41 4.02/17 8.38/21 16.42/21 24.25/23 28.19/22 36.51/20 54.37/22 65.39/21 69.38/20 82.54/21 90.18/21 92.30/21 93.41/21
Gwardia Warszawa 4.02/17 4.36/23 8.04/23 7.43/24 3.54/17 8.32/19 17.46/28 11.02/23 3.59/14 13.16/19 7.24/23 2.12/23 1.11/22
22 Kościelny Wojciech 95.03 3.45/14 8.01/18 15.25/19 22.53/20 26.14/20 34.29/19 51.09/20 63.04/20 70.54/21 84.49/22 91.41/22 93.47/22 95.03/22
Wawel Kraków 3.45/14 4.16/17 7.24/21 7.28/23 3.21/15 8.15/17 16.40/24 11.55/24 7.50/27 13.55/21 6.52/22 2.06/22 1.16/23
23 Sokalski Krzysztof 105.46 4.05/18 8.26/19 17.11/23 24.09/22 28.20/23 39.21/23 56.47/23 72.15/25 77.12/24 93.50/23 102.12/23 104.28/23 105.46/23
UWKS WAT 4.05/18 4.21/19 8.45/24 6.58/21 4.11/21 11.01/26 17.26/25 15.28/30 4.57/25 16.38/27 8.22/25 2.16/24 1.18/24
24 Pytlak Leszek 107.23 4.42/25 9.33/23 18.23/25 26.44/25 31.04/25 43.28/24 61.06/26 74.42/26 79.21/26 94.32/25 102.54/24 105.38/24 107.23/24
OKS Otwock 4.42/25 4.51/24 8.50/26 8.21/28 4.20/24 12.24/27 17.38/26 13.36/25 4.39/22 15.11/23 8.22/25 2.44/28 1.45/29
25 Suchenia Piotr 108.56 5.05/27 9.36/24 21.50/27 29.38/26 36.54/26 46.39/26 60.18/25 71.10/24 75.55/23 94.27/24 104.21/25 107.17/25 108.56/25
Artemis Wrocław 5.05/27 4.31/21 12.14/29 7.48/26 7.16/30 9.45/22 13.39/20 10.52/22 4.45/23 18.32/29 9.54/29 2.56/29 1.39/28
26 Bartkowiak Edward 112.25 3.16/12 15.47/30 23.19/28 31.03/27 38.14/27 58.47/30 72.37/29 82.48/27 86.39/27 102.50/26 109.22/26 111.17/26 112.25/26
Grunwald Poznań 3.16/12 12.31/31 7.32/22 7.44/25 7.11/29 20.33/30 13.50/21 10.11/21 3.51/12 16.11/25 6.32/20 1.55/21 1.08/21
27 Houlihan John 123.32 6.34/30 11.57/28 21.31/26 31.10/28 39.21/28 50.03/27 69.30/27 84.40/28 95.36/29 110.15/28 119.41/27 122.13/27 123.32/27
England 6.34/30 5.23/25 9.34/27 9.39/29 8.11/31 10.42/25 19.27/30 15.10/29 10.56/29 14.39/22 9.26/28 2.32/27 1.19/25
28 Krzemiński Paweł 124.32 4.14/20 8.35/20 17.22/24 25.16/24 29.35/24 37.58/22 54.03/21 68.20/23 77.29/25 111.25/29 120.33/28 123.00/28 124.32/28
UWKS WAT 4.14/20 4.21/19 8.47/25 7.54/27 4.19/23 8.23/18 16.05/23 14.17/27 9.09/28 33.56/31 9.08/27 2.27/26 1.32/27
29 Kijewski Jacek 126.36 5.20/28 16.06/31 26.47/29 39.18/29 45.02/29 54.52/28 72.36/28 87.31/30 93.06/28 109.52/27 121.14/29 124.39/29 126.36/29
UWKS WAT 5.20/28 10.46/30 10.41/28 12.31/30 5.44/28 9.50/23 17.44/27 14.55/28 5.35/26 16.46/28 11.22/30 3.25/30 1.57/30
30 Dybek Paweł 126.40 4.05/18 11.43/27 34.53/31 40.50/30 45.03/30 54.55/29 73.21/30 87.22/29 98.29/30 114.47/30 123.02/30 125.20/30 126.40/30
Wawel Kraków 4.05/18 7.38/27 23.10/31 5.57/20 4.13/22 9.52/24 18.26/29 14.01/26 11.07/30 16.18/26 8.15/24 2.18/25 1.20/26
31 Krasuski Bartłomiej 175.01 5.54/29 15.44/29 30.15/30 49.32/31 54.29/31 71.27/31 91.23/31 110.33/31 129.15/31 153.49/31 168.00/31 172.26/31 175.01/31
UWKS WAT 5.54/29 9.50/29 14.31/30 19.17/31 4.57/26 16.58/28 19.56/31 19.10/31 18.42/31 24.34/30 14.11/31 4.26/31 2.35/31
Borowski Wojciech NKL 11.42/ 17.47/ 37.54/ 47.41/ 53.28/ / 93.41/ / / / 107.28/ 111.23/ 113.42/
Artemis Wrocław 11.42/ 6.05/ 20.07/ 9.47/ 5.47/ / / / / / / 3.55/ 2.19/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M35/40 6.2km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-36 2-38 3-40 4-43 5-46 6-52 7-56 8-80
1 Erlebach Josef 46.23 4.11/1* 10.41/2 14.07/1* 20.37/1* 30.00/2 37.49/1* 43.39/1* 45.22/1* 46.23/1*
SK Stopa Praha 4.11/1* 6.30/2 3.26/2 6.30/4 9.23/3 7.49/3 5.50/3 1.43/3 1.01/2
2 Škorpil Martin 47.11 4.37/6 10.07/1* 15.07/2 20.44/2 29.49/1* 38.30/2 44.19/2 46.05/2 47.11/2
Slovan Zdravotník Prah 4.37/6 5.30/1* 5.00/18 5.37/1* 9.05/2 8.41/7 5.49/2 1.46/4 1.06/5
3 Král Jiří 52.41 4.21/4 11.30/4 15.21/3 22.19/3 33.57/3 43.17/3 49.39/3 51.33/3 52.41/3
SK Severka Šumperk 4.21/4 7.09/6 3.51/5 6.58/7 11.38/10 9.20/9 6.22/4 1.54/6 1.08/9
4 Fajtl Jaroslav 55.20 4.11/1* 10.42/3 18.00/14 25.03/8 36.38/7 45.14/4 52.20/4 54.14/4 55.20/4
KOS Slavia VŠ Plzeň 4.11/1* 6.31/3 7.18/25 7.03/8 11.35/9 8.36/6 7.06/13 1.54/6 1.06/5
5 Rejmont Milan 55.25 5.06/11 13.18/13 17.34/11 27.53/14 36.16/5 45.52/7 52.20/4 54.17/5 55.25/5
TJ Loko Trutnov 5.06/11 8.12/14 4.16/8 10.19/17 8.23/1* 9.36/11 6.28/5 1.57/8 1.08/9
6 Konopáč Jiří 55.47 4.36/5 13.31/14 17.38/12 24.57/7 36.27/6 45.55/8 52.45/8 54.42/8 55.47/6
TJ Turnov 4.36/5 8.55/16 4.07/7 7.19/9 11.30/7 9.28/10 6.50/6 1.57/8 1.05/4
7 Malý Evžen 55.50 6.54/18 14.43/16 19.18/16 26.09/12 37.25/9 45.47/6 52.42/7 54.40/7 55.50/7
OK Jilemnice 6.54/18 7.49/11 4.35/12 6.51/6 11.16/6 8.22/5 6.55/10 1.58/11 1.10/12
7 Kodeda Oldřich 55.50 4.40/7 12.19/7 16.51/8 24.18/6 35.48/4 45.24/5 52.30/6 54.35/6 55.50/7
KOS Slavia VŠ Plzeň 4.40/7 7.39/9 4.32/11 7.27/10 11.30/7 9.36/11 7.06/13 2.05/14 1.15/16
9 Petr Josef 57.08 5.43/16 12.30/10 16.48/7 22.34/4 40.53/14 48.39/11 54.25/9 56.04/9 57.08/9
VSK Slavia TU Liberec 5.43/16 6.47/4 4.18/9 5.46/2 18.19/20 7.46/2 5.46/1* 1.39/1* 1.04/3
10 Petržela Pavel 57.33 10.09/24 20.15/21 23.27/20 29.13/15 39.49/11 48.04/9 54.55/10 56.34/10 57.33/10
TJ Loko Trutnov 10.09/24 10.06/19 3.12/1* 5.46/2 10.36/4 8.15/4 6.51/7 1.39/1* 0.59/1*
11 Křeček Mirek 58.24 4.47/8 12.13/5 16.36/6 25.34/10 38.02/10 48.16/10 55.14/11 57.12/11 58.24/11
KOB Železárny Prostějo 4.47/8 7.26/8 4.23/10 8.58/14 12.28/12 10.14/14 6.58/11 1.58/11 1.12/14
12 Koč Zdeněk 59.34 5.18/13 13.37/15 18.35/15 26.55/13 39.58/12 49.06/12 56.10/12 58.23/12 59.34/12
SK Stopa Praha 5.18/13 8.19/15 4.58/16 8.20/12 13.03/13 9.08/8 7.04/12 2.13/16 1.11/13
13 Navrátil Rostislav 60.56 5.34/15 12.24/9 16.06/4 22.43/5 36.50/8 50.57/13 57.50/13 59.50/13 60.56/13
TZ Trinec 5.34/15 6.50/5 3.42/3 6.37/5 14.07/16 14.07/23 6.53/8 2.00/13 1.06/5
14 Neumann Zbyněk 64.07 5.02/10 12.16/6 17.20/9 29.59/16 43.28/16 53.43/15 60.37/14 62.52/14 64.07/14
VSK Přírodní vědy UK P 5.02/10 7.14/7 5.04/19 12.39/21 13.29/14 10.15/15 6.54/9 2.15/17 1.15/16
15 Mikula Richard 64.11 4.52/9 12.33/11 17.29/10 25.41/11 40.28/13 53.22/14 60.49/15 62.57/15 64.11/15
SK ATIS sport Bruntál 4.52/9 7.41/10 4.56/15 8.12/11 14.47/19 12.54/21 7.27/16 2.08/15 1.14/15
16 Sombota Jiří 65.10 5.11/12 13.10/12 17.45/13 32.41/18 43.26/15 53.51/16 61.19/16 63.49/16 65.10/16
TJ Loko Trutnov 5.11/12 7.59/12 4.35/12 14.56/25 10.45/5 10.25/17 7.28/17 2.30/21 1.21/19
17 Morawski Paweł 68.31 6.30/17 15.41/17 23.06/19 31.50/17 45.46/17 56.10/17 64.39/17 67.04/17 68.31/17
Flota Gdynia 6.30/17 9.11/17 7.25/26 8.44/13 13.56/15 10.24/16 8.29/21 2.25/20 1.27/22
18 Dobrowolski Marek 69.20 12.52/25 23.04/24 26.54/23 36.12/21 48.27/18 58.36/18 66.14/18 68.11/18 69.20/18
UKS Harcownik Malocice 12.52/25 10.12/20 3.50/4 9.18/16 12.15/11 10.09/13 7.38/19 1.57/8 1.09/11
19 Novotný Vladimír 70.11 4.15/3 12.22/8 16.13/5 25.18/9 52.35/20 60.08/19 67.15/19 69.04/19 70.11/19
SK ATIS sport Bruntál 4.15/3 8.07/13 3.51/5 9.05/15 27.17/25 7.33/1* 7.07/15 1.49/5 1.07/8
20 Wołowczyk Marek 75.23 5.24/14 15.42/18 21.12/17 34.17/19 48.57/19 62.57/20 71.24/20 74.02/20 75.23/20
UNTS Warszawa 5.24/14 10.18/21 5.30/20 13.05/22 14.40/18 14.00/22 8.27/20 2.38/23 1.21/19
21 Łabuziński Sławomir 76.57 7.23/20 19.19/20 24.06/21 35.11/20 55.12/21 65.49/21 73.24/21 75.41/21 76.57/21
Wawel Kraków 7.23/20 11.56/22 4.47/14 11.05/18 20.01/22 10.37/18 7.35/18 2.17/18 1.16/18
22 Chachurski Ryszard 81.49 6.56/19 16.27/19 21.26/18 38.57/22 58.02/22 69.25/22 78.09/22 80.28/22 81.49/22
UWKS WAT 6.56/19 9.31/18 4.59/17 17.31/26 19.05/21 11.23/19 8.44/22 2.19/19 1.21/19
23 Potajałło Paweł 85.02 9.45/23 27.47/26 33.27/26 44.56/25 59.28/23 71.19/23 80.36/23 83.29/23 85.02/23
Gdańsk 9.45/23 18.02/26 5.40/21 11.29/19 14.32/17 11.51/20 9.17/23 2.53/24 1.33/23
24 Krzyśko Maciej 97.26 7.40/21 20.18/22 26.03/22 39.27/23 60.43/24 79.10/24 91.50/24 95.23/24 97.26/24
UKS SPRINT Pełczyce 7.40/21 12.38/24 5.45/22 13.24/23 21.16/24 18.27/24 12.40/25 3.33/25 2.03/25
25 Sobiegraj Marek 115.09 8.40/22 21.42/23 28.15/24 40.00/24 68.20/26 90.42/25 107.52/25 112.36/25 115.09/25
UKS SPRINT Pełczyce 8.40/22 13.02/25 6.33/24 11.45/20 28.20/26 22.22/25 17.10/26 4.44/26 2.33/26
26 Polewski Dariusz 118.02 14.00/26 25.56/25 32.05/25 47.00/26 67.29/25 103.24/26 113.44/26 116.20/26 118.02/26
Azymek Zdzieszowice 14.00/26 11.56/22 6.09/23 14.55/24 20.29/23 35.55/26 10.20/24 2.36/22 1.42/24
Wyniki zawodów z międzyczasami: M45/50 5.6km 0m 8k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-34 3-38 4-42 5-46 6-50 7-56 8-80
1 Škoda Přemek 40.54 3.57/1* 7.38/1* 16.25/1* 20.04/1* 28.38/1* 34.10/1* 38.10/1* 39.52/1* 40.54/1*
VSK Slavia TU Liberec 3.57/1* 3.41/1* 8.47/1* 3.39/2 8.34/1* 5.32/1* 4.00/1* 1.42/1* 1.02/1*
2 Šedivý Jiří 44.23 4.15/2 8.27/2 17.33/2 21.35/2 30.43/2 36.57/2 41.20/2 43.18/2 44.23/2
VŠTJ Ekonom Praha 4.15/2 4.12/4 9.06/2 4.02/7 9.08/2 6.14/3 4.23/2 1.58/2 1.05/2
3 Drobník Ivan 48.55 4.28/4 8.35/3 18.29/3 23.07/3 33.46/3 40.29/3 45.21/3 47.40/3 48.55/3
Sportcentrum Jičín 4.28/4 4.07/2 9.54/3 4.38/16 10.39/4 6.43/7 4.52/6 2.19/8 1.15/10
4 Knobloch Jindra 48.59 4.44/7 9.11/7 19.37/5 23.33/5 34.14/4 40.53/4 45.42/4 47.50/4 48.59/4
TJ Spartak Vrchlabí 4.44/7 4.27/6 10.26/5 3.56/5 10.41/5 6.39/6 4.49/5 2.08/5 1.09/3
5 Rauch Stanislav 49.49 4.53/8 9.22/8 20.36/6 24.52/6 35.51/5 41.36/5 46.30/5 48.40/5 49.49/5
KOS Slavia VŠ Plzeň 4.53/8 4.29/8 11.14/7 4.16/9 10.59/6 5.45/2 4.54/7 2.10/6 1.09/3
6 Miszewski Romuald 52.29 4.27/3 8.55/5 18.58/4 23.19/4 38.13/8 44.27/6 49.10/6 51.17/6 52.29/6
Flota Gdynia 4.27/3 4.28/7 10.03/4 4.21/13 14.54/19 6.14/3 4.43/4 2.07/4 1.12/6
7 Wald Frantisek 54.23 5.50/16 10.24/12 21.18/8 25.51/9 38.42/9 46.37/9 51.11/9 53.13/7 54.23/7
VŠTJ Stavební fakulta 5.50/16 4.34/9 10.54/6 4.33/15 12.51/12 7.55/12 4.34/3 2.02/3 1.10/5
8 Jelinek Petr 54.43 4.59/9 9.36/9 21.13/7 25.09/7 36.23/6 45.30/8 51.02/7 53.31/9 54.43/8
SKOB Zlín 4.59/9 4.37/10 11.37/8 3.56/5 11.14/8 9.07/18 5.32/13 2.29/13 1.12/6
9 Nosál Stanislav 54.51 5.18/10 10.10/10 22.05/9 25.49/8 36.48/7 45.16/7 51.02/7 53.29/8 54.51/9
SK Stopa Praha 5.18/10 4.52/13 11.55/9 3.44/4 10.59/6 8.28/15 5.46/14 2.27/12 1.22/13
10 Grabowicz Andrzej 56.25 4.43/6 8.50/4 23.44/13 28.27/14 40.26/11 47.11/10 52.42/10 55.04/10 56.25/10
Wawel Kraków 4.43/6 4.07/2 14.54/17 4.43/17 11.59/10 6.45/8 5.31/12 2.22/9 1.21/11
11 Trzpil Lech 57.33 5.43/15 10.34/13 23.25/12 27.08/10 38.43/10 47.43/11 53.37/11 56.12/11 57.33/11
OKS Otwock 5.43/15 4.51/12 12.51/13 3.43/3 11.35/9 9.00/17 5.54/15 2.35/15 1.21/11
12 Pilc Oldřich 58.33 5.30/11 10.15/11 23.19/11 27.45/11 42.25/13 49.25/12 54.48/12 57.20/12 58.33/12
SK SKI-SPORT Bruntál 5.30/11 4.45/11 13.04/14 4.26/14 14.40/17 7.00/9 5.23/10 2.32/14 1.13/8
13 Čermák Jiří 59.44 6.21/17 11.54/16 24.29/15 29.12/15 44.03/15 50.33/14 55.47/13 58.11/13 59.44/13
SK Praga 6.21/17 5.33/15 12.35/12 4.43/17 14.51/18 6.30/5 5.14/8 2.24/11 1.33/16
14 Dvořák Vlastimil 61.00 5.41/13 11.40/15 24.06/14 28.14/13 41.07/12 49.50/13 56.37/14 59.25/14 61.00/14
TJ Baník Ostrava OKD 5.41/13 5.59/16 12.26/10 4.08/8 12.53/13 8.43/16 6.47/18 2.48/17 1.35/19
15 Čenovský Jiří 61.27 5.42/14 10.47/14 23.14/10 28.05/12 42.38/14 50.48/15 57.04/15 59.56/15 61.27/15
SK Stopa Praha 5.42/14 5.05/14 12.27/11 4.51/20 14.33/16 8.10/14 6.16/16 2.52/18 1.31/15
16 Pelz Lubomír 61.41 7.16/18 13.34/18 26.52/17 31.09/17 45.17/16 52.55/16 58.12/16 60.28/16 61.41/16
SKP Žďár nad Sázavou 7.16/18 6.18/18 13.18/15 4.17/10 14.08/15 7.38/11 5.17/9 2.16/7 1.13/8
17 Krochmal Andrzej 65.24 5.32/12 12.50/17 26.36/16 30.55/16 46.22/17 54.30/17 61.05/17 63.50/17 65.24/17
Gwardia Warszawa 5.32/12 7.18/20 13.46/16 4.19/12 15.27/20 8.08/13 6.35/17 2.45/16 1.34/18
18 Herman-Iżycki Leszek 70.16 7.33/19 13.43/19 30.27/18 34.44/18 47.03/18 57.40/18 65.20/18 68.31/18 70.16/18
UWKS WAT 7.33/19 6.10/17 16.44/18 4.17/10 12.19/11 10.37/20 7.40/20 3.11/20 1.45/20
19 Kramoliš Jan 71.49 8.00/20 14.40/20 32.00/19 36.45/19 50.51/19 60.06/19 67.07/19 70.16/19 71.49/19
VSK Přírodní vědy UK P 8.00/20 6.40/19 17.20/19 4.45/19 14.06/14 9.15/19 7.01/19 3.09/19 1.33/16
20 Gracjasz Jan 79.14 4.42/5 9.02/6 49.45/22 53.23/21 62.58/21 69.59/20 75.28/20 77.51/20 79.14/20
Wawel Kraków 4.42/5 4.20/5 40.43/22 3.38/1* 9.35/3 7.01/10 5.29/11 2.23/10 1.23/14
21 Wierciński Piotr 89.25 8.21/21 17.05/21 37.13/20 44.39/20 61.25/20 72.24/21 83.02/21 86.59/21 89.25/21
AZS Łódź 8.21/21 8.44/21 20.08/20 7.26/21 16.46/21 10.59/21 10.38/21 3.57/21 2.26/21
22 Socha Zbigniew 112.28 15.23/22 24.12/22 48.50/21 60.34/22 77.22/22 93.05/22 105.13/22 109.50/22 112.28/22
indywidualnie 15.23/22 8.49/22 24.38/21 11.44/22 16.48/22 15.43/22 12.08/22 4.37/22 2.38/22
Dohnal Josef NKL 4.07/ 8.06/ 16.59/ / 30.50/ 37.33/ 41.52/ 43.48/ 44.54/
Slovan Zdravotník Prah 4.07/ 3.59/ 8.53/ / / 6.43/ 4.19/ 1.56/ 1.06/
Wyniki zawodów z międzyczasami: M55+ 4.3km 0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1-31 2-35 3-38 4-40 5-55 6-53 7-80
1 Vlach Oldrich 38.03 4.17/1* / 16.22/1* 20.15/1* / 29.53/1* 36.52/1* 38.03/1*
VSK VŠB TU Ostrava 4.17/1* / / 3.53/1* / / 6.59/2 1.11/2
2 Pospíšil Jiří 40.56 4.55/2 / 18.41/2 22.36/2 / 33.35/2 39.52/2 40.56/2
SKP Žďár nad Sázavou 4.55/2 / / 3.55/2 / / 6.17/1* 1.04/1*
3 Kruczek Stanisław 43.35 5.42/5 / 20.07/3 24.55/3 / 34.33/3 42.18/3 43.35/3
Wawel Kraków 5.42/5 / / 4.48/5 / / 7.45/3 1.17/4
4 Dura Kazimierz 47.02 5.18/3 / 21.02/4 25.34/4 / 37.11/4 45.34/4 47.02/4
WKS Śląsk 5.18/3 / / 4.32/4 / / 8.23/5 1.28/5
5 Zemánek Bohumil 47.23 7.59/6 / 24.28/6 28.25/5 / 38.21/5 46.09/5 47.23/5
TJ Spartak Vrchlabí 7.59/6 / / 3.57/3 / / 7.48/4 1.14/3
6 Bykowski Ryszard 54.55 5.26/4 / 24.16/5 29.39/6 / 43.29/6 53.15/6 54.55/6
Wawel Kraków 5.26/4 / / 5.23/6 / / 9.46/6 1.40/6