jednotlivci
M-CR Štafet LOB - Harrachov 18.1.2004
===EKP========================================================================================================================================Orienteering Organiser===
Konečné výsledky kategorie: D105 4.4- 4.4km 0- 0m 9-9k
----------------------------------------------------------------------------------------------------
1 JIL OK Jilemnice 135.22 Kavanová Jana 39.03/1 Malá Eva 50.15/2 89.18/1 Jiřišťová Hana 46.04/2 135.22/1
2 PVP VSK Přírodní vědy UK P 160.58 Hrabánková Ilona 54.03/2 Čechmánková Helena 52.18/3 106.21/2 Novotná Marcela 54.37/4 160.58/2
3 DKP SK Kotlářka Praha 167.33 Macháčková Jana 59.18/3 Brumková Vlaďka 56.29/4 115.47/3 Stehnová Hana 51.46/3 167.33/3
EJN ELITEX JABLONEC DISK Kuncová Jiřina DISK / Zuzánková Růžena 43.46/1 DISK / Würzová Kateřina 36.14/1 DISK /
POL Prázdná 1 MS 152.07 Roszczyk Beata MS 53.41/4 Wawer Arkadiusz MS 48.09/5 MS 101.50/4 Owczarczyk JaroslaMS 50.17/5 MS 152.07/4
Konečné výsledky kategorie: D18 4.3- 4.6km 0- 0m 9-9k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 VRB SK při gymnáziu Vrbno 94.24 Krätschmerová Ivon 30.39/3 Veličková Monika 34.22/2 65.01/2 Višváderová Kateři 29.23/3 94.24/1
2 DKP SK Kotlářka Praha 2 104.20 Mališová B. 30.02/1 Macháčková K. 33.54/1 63.56/1 Přecechtělová 40.24/5 104.20/2
3 PTK OK Potůčky 106.38 Mechlová Lenka 34.07/5 Mechlová Petra 44.24/3 78.31/4 Freyová Andrea 28.07/1 106.38/3
4 DKP SK Kotlářka Praha 1 114.54 Masopustová E. 34.51/6 Bochenková Martina 50.45/5 85.36/6 Plochová Dominika 29.18/2 114.54/4
5 VRL TJ Spartak Vrchlabí 115.16 Doležalová Hanka 31.30/4 Šubrtová Anna 51.47/6 83.17/5 Kubátová Zuzka 31.59/4 115.16/5
6 PGP SK Praga 137.33 Jelínková Šárka 37.17/7 Čermáková Kristýna 58.13/7 95.30/7 Tichovská Martina 42.03/6 137.33/6
7 MIX MIXOVANE STAFETY 142.37 Pilcová Barbora 30.14/2 Mundlová Michaela 47.45/4 77.59/3 Křečková Lenka 64.38/7 142.37/7
ZDZ AZYMEK ZDZIEZSOWICE Kot Oliwia 74.45/8 Nowicka Kataryna 67.35/8 142.20/8 Polewska Joanna / /
Konečné výsledky kategorie: D21 6.3- 6.7km 0- 0m 12-13k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 EKP VŠTJ Ekonom Praha 127.24 Volfová Martina 47.50/10 Kupcová Veronika 40.41/1 88.31/3 Stehnová Zuzana 38.53/1 127.24/1
2 JIL OK Jilemnice 1 129.35 Jiřištová Zuzana 42.03/5 Kynčlová Martina 46.13/5 88.16/2 Jindřišková Martin 41.19/2 129.35/2
3 SZP ZDRAVOTNÍK PRAHA 135.39 Jakoubová Markéta 41.55/4 Bořánková Kristýna 47.39/6 89.34/5 Lacigová Míša 46.05/3 135.39/3
4 DKP SK Kotlářka Praha 141.57 Waldová Lucie 41.28/3 Baldriánová Barbor 49.08/7 90.36/6 Kovářová Kristýna 51.21/6 141.57/4
5 VLI VSK Slavia TU Liberec 146.43 PODRÁBSKÁ 43.34/6 RÁZKOVÁ 45.31/4 89.05/4 ŠKODOVÁ 57.38/9 146.43/5
6 TBM TJ Tesla Brno 148.31 LaCarbonara Hana 40.23/1 Ryglová Katka 44.53/2 85.16/1 Kotecká Míša 63.15/12 148.31/6
7 TUV SOK TJ Turnov 151.08 Folprechtová Jarča 51.18/13 Ryšavá Kateřina 45.02/3 96.20/8 Zakouřilová Helena 54.48/8 151.08/7
8 VRB SK při gymnáziu Vrbno 153.55 Krätschmerová Kate 45.35/8 Hrouzová Pavla 58.25/13 104.00/12 Višňová Míša 49.55/5 153.55/8
9 NPA SK LOB Nová Paka 155.04 Fukátková Pavla 47.26/9 Duchová Iveta 55.28/10 102.54/11 Kalibánová Gabriel 52.10/7 155.04/9
10 OSN SK Orient. sporty Nové 163.13 Janíčková Jitka 49.16/12 Marečková Katka 51.41/8 100.57/9 Hrušková Zdenka 62.16/11 163.13/10
11 JIL OK Jilemnice 2 166.01 Jindřišková Petra 48.42/11 Machová Jiřina 55.33/11 104.15/13 Prchalová Ivana 61.46/10 166.01/11
12 PVP VSK Přírodní vědy UK P 168.23 Hrazdírová Iva 45.27/7 Skripniková Katka 55.59/12 101.26/10 Bartošová Zdenka 66.57/13 168.23/12
13 SJI OK JIHLAVA 178.12 Tvarůžková Petra 63.33/15 Kavková Tereza 67.14/15 130.47/15 Kavka Tomáš 47.25/4 178.12/13
14 PGP SK Praga 200.49 Janovská Petra 56.31/14 Tichovská Jitka 66.09/14 122.40/14 Zelená Markéta 78.09/14 200.49/14
VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK Hasmanová Lenka 41.04/2 Sobotová Jana 52.09/9 93.13/7 Rauchová Jitka DISK / DISK /
Konečné výsledky kategorie: H105 5.0- 5.4km 0- 0m 10-10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PVP VSK Přírodní vědy UK P 104.33 Čechmánek Vladimír 28.33/1 Kroupa Václav 39.22/3 67.55/1 Hrouda Petr 36.38/2 104.33/1
2 MIX MIXOVANE STAFETY 123.48 Kamarýt Tomáš 33.03/2 Spazierer Filip 35.41/1 68.44/2 Křeček Jan 55.04/5 123.48/2
3 GER GERMANY 1 129.38 Lauterbach Helge 39.42/3 Braatz Frank 35.58/2 75.40/3 Quendt Peer 53.58/4 129.38/3
4 WAT WARZSAWA - POLAND 147.34 Herman Leszek 54.04/4 Wruczek Stanislaw 51.07/5 105.11/4 Bartczak Jaroslav 42.23/3 147.34/4
5 DKP SK Kotlářka Praha 194.37 Plocha Pavel 65.42/5 Šorm Miroslav 68.31/6 134.13/5 Stehno Pavel 60.24/6 194.37/5
GER GERMANY 2 DISK Kundisch Diethard DISK / Conrad Helmut 41.07/4 DISK / Wuttig Thomas 33.47/1 DISK /
CHP VSK CHEMIE PRAHA MS 153.33 Trojčák Daniel MS 36.42/6 Borovička Milan MS 52.39/7 MS 89.21/6 Šváb Jan MS 64.12/7 MS 153.33/6
Konečné výsledky kategorie: H14 3.6- 3.9km 0- 0m 8-8k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 PVP VSK Přírodní vědy UK P 110.35 Čechmánek Radek 31.19/1 Neumannová Kateřin 38.05/2 69.24/1 Neumann Vojtěch 41.11/2 110.35/1
VRL TJ Spartak Vrchlabí DISK Mašek Jakub DISK / Machek Vojta 35.58/1 DISK / Krajíček Vašek 25.11/1 DISK /
Konečné výsledky kategorie: H140 4.7- 4.9km 0- 0m 10-10k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 VLI VSK Slavia Liberec 1 96.03 Petr Josef 29.43/1 Škoda Přemek 33.01/1 62.44/1 Přinda Oldřich 33.19/1 96.03/1
2 SSP STOPA PRAHA 2 103.06 Erlebach Josef 31.07/3 Reichl Michal 34.31/3 65.38/3 Gregoriades Zdeněk 37.28/4 103.06/2
3 PZR ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 105.14 Pospíšil Jaromír 30.07/2 Rosecká Alena 34.37/4 64.44/2 Pospíšil Jiří 40.30/6 105.14/3
4 OLA OLA DEGENDORF 107.07 Kurth Susan 39.31/9 Junghanss Jens 33.19/2 72.50/5 Wolfram Frank 34.17/2 107.07/4
5 SZP ZDRAVOTNÍK PRAHA 112.10 Škorpil Martin 35.18/7 Hora Vladimír 37.41/7 72.59/6 Lacigová Ivana 39.11/5 112.10/5
6 TZL SKOB Zlín 125.07 Jelínek Petr 36.31/8 Horynová Eva 52.11/12 88.42/10 Jelínek Vít 36.25/3 125.07/6
7 DCE TJ SOKOL DOBŘICHOVICE 132.17 Procházka Antonín 32.54/4 Procházková Miluše 47.26/10 80.20/8 Mrázová Pavla 51.57/11 132.17/7
8 SSP STOPA PRAHA 1 132.58 Koč Zdeněk 39.58/10 Nosál Stanislav 46.19/9 86.17/9 Toušek Miloslav 46.41/9 132.58/8
9 PVP VSK Přírodní vědy UK P 135.27 Kožina Petr 33.00/5 Neumann Zbyněk 57.30/13 90.30/12 David František 44.57/7 135.27/9
10 PGP SK Praga 145.03 Čermák Jiří 45.52/12 Jelínek Martin 50.31/11 96.23/13 Sysel Zdeněk 48.40/10 145.03/10
11 SSP STOPA PRAHA 4 151.47 Haňkovská Jana 45.52/12 Attl Vladimír 60.37/14 106.29/14 Němec Vladimír 45.18/8 151.47/11
PTK OK POTŮČKY DISK Mechl Miroslav 34.47/6 Hájek Jiří 36.57/5 71.44/4 Frey Jaromír DISK / DISK /
VLI VSK Slavia Liberec 2 Maceček Karel 40.03/11 Valoušek Zbyněk 37.11/6 77.14/7 Karmazín Petr / /
VAK PRAZDNA Dutkiewicz Damian 49.49/14 Dobrowolski Marek 40.12/8 90.01/11 / /
Konečné výsledky kategorie: H18 5.7- 6.1km 0- 0m 12-12k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 JIL OK Jilemnice 1 100.34 Černý Martin 32.06/1 Mališ Jiří 32.14/1 64.20/1 Krajíček Vojtěch 36.14/4 100.34/1
2 JIL OK Jilemnice 2 109.07 Klapka Michal 35.13/4 Perůtka Jan 39.58/4 75.11/4 Budín Václav 33.56/3 109.07/2
3 TUR TJ Turnov 112.15 Mašek Jarek 34.57/2 Vlček Martin 32.55/2 67.52/2 Vlček Petr 44.23/7 112.15/3
4 DKP SK Kotlářka Praha 113.03 Jůžek Martin 41.36/6 Buchalcev Jan 40.46/5 82.22/6 Vlach Martin 30.41/1 113.03/4
5 VRL TJ Spartak Vrchlabí 113.39 Hejznar Radek 35.29/5 Daněk Jáchym 38.47/3 74.16/3 Šafránek Michal 39.23/5 113.39/5
6 VLI VSK Slavia TU Liberec 122.46 Škoda Jakub 35.09/3 Henych Tomáš 46.43/6 81.52/5 Kopal Ondřej 40.54/6 122.46/6
7 MKS MKS PAULINUM J. GORA 195.07 Bednarczyk Kamil 86.39/10 Kulpa Piotr 54.56/8 141.35/7 Nowak Michal 53.32/9 195.07/7
8 ZDZ AZIMEK ZDZIESZOWICE 1 218.44 Piotrowski Kryszto 82.56/8 Wojtynek Sebastian 80.59/9 163.55/8 Jasinski Maciej 54.49/10 218.44/8
PGP SK Praga DISK Fliegl Ondra DISK / Sysel Ctibor 50.08/7 DISK / Pavlů Ondra 51.55/8 DISK /
ZDZ AZIMEK ZDZIESZOWICE 2 DISK Baran Konrad 83.54/9 Pajak Dariusz DISK / DISK / Kowalski Karol 87.20/11 DISK /
VRB SK při gymnáziu Vrbno DISK Válek Filip 51.07/7 Javůrek Tomáš DISK / DISK / Váňa Lukáš 31.29/2 DISK /
MIX MIXOVANE STAFETY MS 122.37 Stupal František MS 35.11/11 Kopáčková Iva MS 52.58/10 MS 88.09/9 Svěcený Kamil MS 34.28/12 MS 122.37/9
SJC Sportcentrum Jičín MS 112.00 Holas Štěpán MS 31.39/12 Palas Jan MS 33.13/11 MS 64.52/10 Špicar Petr MS 47.08/13 MS 112.00/10
Konečné výsledky kategorie: H21 7.5- 7.7km 0- 0m 17-17k
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 SJI OK Jihlava 1 116.25 Chudíková Bára 41.51/2 Venhoda Milan 39.32/1 81.23/1 Lauerman Jan 35.02/1 116.25/1
2 JIL OK Jilemnice 1 122.14 Malý Aleš 42.20/4 Kolín Jan 41.32/4 83.52/2 Redlich Tomáš 38.22/4 122.14/2
3 VRB SK při gymnáziu Vrbno 122.23 Klech Richard 41.28/1 Velička Jan 43.05/6 84.33/4 Tomeček Lubomír 37.50/3 122.23/3
4 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 1 123.05 Rauch Tomáš 44.06/8 Rauch Stanislav 42.48/5 86.54/5 Vodrážka Ondřej 36.11/2 123.05/4
5 VLI VSK Slavia TU Liberec1 125.27 Přinda Lukáš 43.30/7 Horáček Michal 40.59/2 84.29/3 Vodrážka Jakub 40.58/6 125.27/5
6 SZP TJ Slovan Zdravotník 1 132.54 Jirásek Milan 46.00/15 Bořánek Petr 47.26/10 93.26/9 Laciga Radek 39.28/5 132.54/6
7 TBM TJ Tesla Brno 1 136.29 Rygl Jaroslav 43.21/6 Sykora Tomáš 48.44/12 92.05/7 Schwaab David 44.24/11 136.29/7
8 EJN Elitex Jablonec 1 136.39 Würz Martin 47.36/16 Kunc Radovan 46.42/9 94.18/10 Zuzánek Zdeněk 42.21/7 136.39/8
9 VLI VSK Slavia TU Liberec2 140.44 Podrábský Ctibor 45.02/9 Rázek Aleš 46.00/8 91.02/6 Henych Petr 49.42/18 140.44/9
10 EKP VŠTJ Ekonom Praha 141.21 Kazda Jiří 45.16/11 Šedivý Ondra 51.46/17 97.02/14 Ondráček Radim 44.19/10 141.21/10
11 OSN SK Orient. sporty Nové 142.39 Mareček Josef 45.49/14 Hruška Jiří 53.43/21 99.32/17 Mareček Petr 43.07/8 142.39/11
12 TUR TJ Turnov 2 143.28 Brož Marek 55.20/26 Šurgan Štefan 41.02/3 96.22/13 Stárek Filip 47.06/15 143.28/12
13 SZP TJ Slovan Zdravotník 2 145.41 Kovář Miro 50.21/20 Žaloudek Petr 49.05/13 99.26/16 Mrázek Jan 46.15/13 145.41/13
14 DKP SK Kotlářka Praha 147.36 Procházka Jan 49.28/19 Janata Martin 50.46/16 100.14/19 Hošek Václav 47.22/16 147.36/14
15 PVP VSK Přírodní vědy UK 1 147.56 Skripnik Štěpán 45.45/13 Skripnik Ondřej 50.34/15 96.19/12 Fujáček Jan 51.37/21 147.56/15
16 SJC Sportcentrum Jičín 2 148.25 Hain Jan 51.08/23 Kalenský Tomáš 53.32/20 104.40/22 Kazda Ondřej 43.45/9 148.25/16
17 CHT SK CHRAST 149.40 Kopáček Miroslav 45.06/10 Kopáček Jan 54.34/23 99.40/18 Jansa Jiří 50.00/19 149.40/17
18 NPA SK LOB Nová Paka 1 150.02 Kalibán Jaroslav 51.15/24 Udržal Tomáš 51.51/18 103.06/20 Vávra Jaroslav 46.56/14 150.02/18
19 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 2 150.14 Křenek Jaroslav 48.22/18 Hasman Jan 50.32/14 98.54/15 Fajtl Jaroslav 51.20/20 150.14/19
20 JAM SK Jamnice 159.59 Tománek Daniel 51.15/24 Košárek Pavel 44.07/7 95.22/11 Holuša Jakub 64.37/30 159.59/20
21 HAR Harcov 160.04 Vokurka 43.10/5 Martan 61.57/27 105.07/23 Schröter 54.57/23 160.04/21
22 PGP SK Praga 2 160.54 Voráček Michal 50.58/21 Kotecký Ondra 52.26/19 103.24/21 Janovský Tomáš 57.30/25 160.54/22
23 SJI OK Jihlava 2 165.42 Kratochvíl Martin 45.27/12 Prášil Marek 47.45/11 93.12/8 Kafka Václav 72.30/33 165.42/23
24 WAT Warszawa - Poland 2 167.06 Wreszinski Jacek 57.16/30 Trzasko Boguslaw 56.02/25 113.18/26 Oleszinski Maciej 53.48/22 167.06/24
25 PGP SK Praga 1 167.53 Folprecht Eda 48.07/17 Baldrián Petr 61.46/26 109.53/25 Sysel Ondra 58.00/26 167.53/25
26 POL POLAND 2 176.15 Labuzinski Slawomi 62.15/32 Gracjasz Jan 64.21/28 126.36/28 Moszkowicz Pawel 49.39/17 176.15/26
27 CHP VSK Chemie Praha 187.43 Martínek Robert 56.54/28 Wald František 70.16/32 127.10/29 Čech Jan 60.33/28 187.43/27
28 TUR TJ Turnov 1 194.15 Konopáč Jakub 57.03/29 Konopáč Jirka 66.05/29 123.08/27 Kořínek Jindra 71.07/32 194.15/28
29 PVP VSK Přírodní vědy UK 2 198.16 Komín David 74.42/34 Hýbl Lukáš 67.40/31 142.22/32 Kříž Štěpán 55.54/24 198.16/29
30 POL POLAND 1 208.46 Dybek Pawel 70.41/33 Blachut Igor 67.19/30 138.00/31 Foland Adam 70.46/31 208.46/30
31 GRU WKS GRUNWALD POZNAN 220.51 Bartkowiak Tomasz 60.36/31 Bartkowiak Eduard 71.46/33 132.22/30 Nowak Remigiusz 88.29/34 220.51/31
EJN Elitex Jablonec 2 DISK Balej Vít 56.42/27 Kolář Karel DISK / DISK / Prevužňák Martin 64.35/29 DISK /
TUV SOK TJ Turnov DISK Zakouřil Tomáš 42.07/3 Zakouřil Vašek DISK / DISK / Junek Petr 45.26/12 DISK /
NPA SK LOB Nová Paka 2 DISK Žemlička Michal DISK / Novák Karel 55.47/24 DISK / Stránský Dušan 60.07/27 DISK /
JIL OK Jilemnice 2 Erlebach Michal 51.06/22 Konderla Michal 54.12/22 105.18/24 / /
WAT Warszawa - Poland 1 Krzeminsky Pawel 78.50/35 Cegielka Jan 75.26/34 154.16/33 Sokalski Dariusz / /
TBM TJ Tesla Brno 2 MS Šťastný Jiří MS 59.15/36 LaCarbonara ClaudiMS 73.15/35 MS 132.30/34 Rygl Jaroslav / MS /
OSN SK Orient. sporty NM 2MS 177.18 Hruška Ondřej MS 54.50/37 Křeček Miroslav MS 63.53/36 MS 118.43/35 Kříž Ondřej MS 58.35/35 MS 177.18/32
SSP Stopa Praha MS 121.19 Erlebach Michal / Gregoriades Tomáš MS 50.02/37 MS 50.02/36 Toušek Pavel MS 71.17/36 MS 121.19/33