Sítájfutó Sprint OB, Budapest Éjszakai és Nappali Bajn. | V 2006.02.12. 9:43 |
SPORTident eredmények Sprint OB | készítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002 |
Hely Név Idő
F/M 21E (14) 3.590 km 10 ep
1(31) 2(32) 3(33) 4(34) 5(35) 6(36) 7(37) 8(38) 9(39) 10(40) C
1 Harangozó Gábor 19:49 0:43 (2) 2:54 (5) 6:26 (3) 9:03 (1) 10:07 (2) 12:22 (2) 15:09 (1) 16:17 (1) 17:21 (1) 19:15 (1) 19:49 (1)
VAS Vasas SC 0:43 (2) 2:11 (6) 3:32 (1) 2:37 (1) 1:04 (5) 2:15 (4) 2:47 (1) 1:08 (1) 1:04 (3) 1:54 (1) 0:34 (1)
2 Marosffy Dániel 20:21 0:43 (2) 2:21 (1) 6:09 (1) 9:07 (2) 10:06 (1) 12:08 (1) 15:10 (2) 16:26 (2) 17:32 (2) 19:45 (2) 20:21 (2)
OSC Orvosegyetem SC 0:43 (2) 1:38 (1) 3:48 (2) 2:58 (2) 0:59 (1) 2:02 (3) 3:02 (3) 1:16 (2) 1:06 (5) 2:13 (4) 0:36 (2)
3 Dosek Ágoston 20:49 0:42 (1) 2:21 (1) 6:22 (2) 9:52 (3) 10:51 (3) 12:48 (3) 15:46 (3) 17:03 (3) 18:06 (3) 20:12 (3) 20:49 (3)
OSC Orvosegyetem SC 0:42 (1) 1:39 (2) 4:01 (3) 3:30 (4) 0:59 (1) 1:57 (2) 2:58 (2) 1:17 (3) 1:03 (1) 2:06 (2) 0:37 (3)
4 Kiácz Bence 21:41 0:45 (4) 2:33 (3) 6:53 (4) 10:00 (4) 11:00 (4) 12:54 (4) 16:20 (4) 17:45 (4) 18:48 (4) 20:57 (4) 21:41 (4)
HSE Hegyisport Szentend 0:45 (4) 1:48 (3) 4:20 (4) 3:07 (3) 1:00 (3) 1:54 (1) 3:26 (4) 1:25 (4) 1:03 (1) 2:09 (3) 0:44 (6)
5 Vajda Zsolt 23:47 0:51 (8) 2:41 (4) 7:06 (5) 10:47 (5) 11:56 (5) 14:14 (5) 17:44 (5) 19:15 (5) 20:30 (5) 23:04 (5) 23:47 (5)
THT Tapolcai Honvéd SE 0:51 (8) 1:50 (4) 4:25 (5) 3:41 (6) 1:09 (7) 2:18 (5) 3:30 (5) 1:31 (5) 1:15 (7) 2:34 (6) 0:43 (5)
6 Déry Attila 24:19 0:49 (7) 3:08 (8) 7:53 (6) 11:25 (6) 12:38 (6) 15:05 (6) 18:43 (6) 20:17 (6) 21:22 (6) 23:40 (6) 24:19 (6)
VAS Vasas SC 0:49 (7) 2:19 (9) 4:45 (6) 3:32 (5) 1:13 (8) 2:27 (7) 3:38 (6) 1:34 (6) 1:05 (4) 2:18 (5) 0:39 (4)
7 Déry Boldizsár 28:58 0:46 (5) 2:58 (6) 10:26 (12) 14:07 (9) 15:14 (9) 17:32 (7) 22:04 (7) 24:03 (7) 25:29 (7) 28:10 (7) 28:58 (7)
VAS Vasas SC 0:46 (5) 2:12 (7) 7:28 (12) 3:41 (6) 1:07 (6) 2:18 (5) 4:32 (9) 1:59 (12) 1:26 (8) 2:41 (7) 0:48 (9)
8 Csanádi Zoltán 29:51 0:48 (6) 3:05 (7) 9:48 (10) 13:57 (8) 14:59 (7) 17:37 (8) 22:26 (8) 24:18 (8) 25:29 (7) 29:02 (8) 29:51 (8)
VAS Vasas SC 0:48 (6) 2:17 (8) 6:43 (11) 4:09 (8) 1:02 (4) 2:38 (8) 4:49 (12) 1:52 (9) 1:11 (6) 3:33 (11) 0:49 (10)
9 Kopanyecz Attila 30:25 1:00 (10) 3:08 (8) 8:36 (7) 13:39 (7) 15:09 (8) 18:17 (9) 22:45 (9) 24:38 (9) 26:15 (9) 29:34 (9) 30:25 (9)
MOM Hegyvidék SE-MOM Tá 1:00 (10) 2:08 (5) 5:28 (7) 5:03 (9) 1:30 (10) 3:08 (11) 4:28 (8) 1:53 (10) 1:37 (9) 3:19 (9) 0:51 (11)
10 Tamás Tibor 32:10 0:56 (9) 3:24 (10) 9:13 (8) 14:21 (10) 16:07 (10) 19:31 (10) 23:48 (10) 25:28 (10) 27:48 (10) 31:24 (10) 32:10 (10)
DTC Diósgyőri Tájfutó C 0:56 (9) 2:28 (10) 5:49 (9) 5:08 (10) 1:46 (13) 3:24 (12) 4:17 (7) 1:40 (7) 2:20 (12) 3:36 (12) 0:46 (7)
11 Lajszner Attila 32:51 1:07 (11) 3:44 (11) 9:23 (9) 16:22 (11) 17:44 (11) 20:28 (11) 25:03 (11) 26:53 (11) 28:36 (11) 32:00 (11) 32:51 (11)
ESP Egri Spartacus SE 1:07 (11) 2:37 (11) 5:39 (8) 6:59 (12) 1:22 (9) 2:44 (9) 4:35 (10) 1:50 (8) 1:43 (10) 3:24 (10) 0:51 (11)
12 Szabó András 34:32 1:11 (12) 4:02 (12) 9:56 (11) 17:35 (12) 19:08 (12) 22:09 (12) 26:56 (12) 28:51 (12) 30:46 (12) 33:46 (12) 34:32 (12)
ETC Egri Testedző Club 1:11 (12) 2:51 (12) 5:54 (10) 7:39 (14) 1:33 (11) 3:01 (10) 4:47 (11) 1:55 (11) 1:55 (11) 3:00 (8) 0:46 (7)
13 Ferenczi Krisztián 48:35 2:09 (13) 6:11 (14) 13:55 (13) 21:31 (14) 24:07 (14) 29:29 (13) 35:24 (13) 38:24 (13) 42:12 (13) 47:20 (13) 48:35 (13)
ETC Egri Testedző Club 2:09 (13) 4:02 (14) 7:44 (13) 7:36 (13) 2:36 (14) 5:22 (13) 5:55 (13) 3:00 (14) 3:48 (14) 5:08 (14) 1:15 (14)
14 Pálfi György 48:57 2:20 (14) 5:47 (13) 14:51 (14) 21:05 (13) 22:49 (13) 31:17 (14) 37:23 (14) 39:56 (14) 42:56 (14) 47:43 (14) 48:57 (14)
VAS Vasas SC 2:20 (14) 3:27 (13) 9:04 (14) 6:14 (11) 1:44 (12) 8:28 (14) 6:06 (14) 2:33 (13) 3:00 (13) 4:47 (13) 1:14 (13)
N/W 21E (6) 3.590 km 10 ep
1(31) 2(32) 3(33) 4(34) 5(35) 6(36) 7(37) 8(38) 9(39) 10(40) C
1 Simon Ágnes 24:09 0:55 (2) 2:54 (1) 7:41 (1) 11:19 (1) 12:23 (1) 14:30 (1) 18:23 (1) 19:50 (1) 20:59 (1) 23:29 (1) 24:09 (1)
ETC Egri Testedző Club 0:55 (2) 1:59 (1) 4:47 (1) 3:38 (1) 1:04 (1) 2:07 (1) 3:53 (2) 1:27 (1) 1:09 (1) 2:30 (1) 0:40 (1)
2 Marosffy Orsolya 26:49 0:57 (3) 3:09 (2) 8:18 (2) 12:08 (2) 13:19 (2) 15:52 (2) 19:38 (2) 21:21 (2) 22:32 (2) 26:01 (2) 26:49 (2)
OSC Orvosegyetem SC 0:57 (3) 2:12 (2) 5:09 (2) 3:50 (2) 1:11 (2) 2:33 (3) 3:46 (1) 1:43 (3) 1:11 (2) 3:29 (4) 0:48 (2)
3 Szivák Ildikó 27:06 0:53 (1) 3:11 (3) 8:40 (3) 13:22 (3) 14:34 (3) 16:51 (3) 20:46 (3) 22:26 (3) 23:38 (3) 26:16 (3) 27:06 (3)
ARA Alba Regia Atlétika 0:53 (1) 2:18 (3) 5:29 (3) 4:42 (3) 1:12 (3) 2:17 (2) 3:55 (3) 1:40 (2) 1:12 (3) 2:38 (2) 0:50 (3)
4 Füzy Anna 32:31 1:00 (4) 4:18 (4) 10:35 (4) 15:38 (4) 17:07 (4) 19:59 (4) 24:39 (4) 26:30 (4) 28:05 (4) 31:32 (4) 32:31 (4)
OSC Orvosegyetem SC 1:00 (4) 3:18 (5) 6:17 (4) 5:03 (4) 1:29 (4) 2:52 (4) 4:40 (4) 1:51 (4) 1:35 (4) 3:27 (3) 0:59 (5)
5 Bertóti Diana 37:19 1:08 (5) 4:23 (5) 11:33 (5) 17:04 (5) 18:52 (5) 22:09 (5) 27:48 (5) 30:00 (5) 32:18 (5) 36:16 (5) 37:19 (5)
DTC Diósgyőri Tájfutó C 1:08 (5) 3:15 (4) 7:10 (6) 5:31 (5) 1:48 (5) 3:17 (5) 5:39 (6) 2:12 (5) 2:18 (6) 3:58 (6) 1:03 (6)
6 Kaufmann Brigitta Dóra 38:52 1:47 (6) 6:12 (6) 13:07 (6) 19:09 (6) 21:02 (6) 24:31 (6) 29:50 (6) 32:19 (6) 34:16 (6) 37:57 (6) 38:52 (6)
THS Taszári Honvéd SE 1:47 (6) 4:25 (6) 6:55 (5) 6:02 (6) 1:53 (6) 3:29 (6) 5:19 (5) 2:29 (6) 1:57 (5) 3:41 (5) 0:55 (4)
F/M 16 (4) 2.570 km 7 ep
1(31) 2(32) 3(37) 4(35) 5(36) 6(41) 7(40) C
1 Gond Gergely 20:59 0:48 (1) 6:39 (4) 10:32 (3) 12:32 (2) 14:32 (2) 17:29 (1) 20:11 (1) 20:59 (1) 2:36 5:25
VAS Vasas SC 0:48 (1) 5:51 (4) 3:53 (1) 2:00 (1) 2:00 (1) 2:57 (1) 2:42 (1) 0:48 (2) *36 *41
2 Kinde Mátyás 22:40 1:05 (2) 3:54 (1) 8:50 (1) 11:31 (1) 14:31 (1) 18:47 (2) 21:51 (2) 22:40 (2)
KTK Kőbányai Tájfutó Kl 1:05 (2) 2:49 (1) 4:56 (3) 2:41 (2) 3:00 (2) 4:16 (3) 3:04 (2) 0:49 (3)
3 Bugár Gergely 26:40 1:23 (4) 5:25 (2) 9:53 (2) 12:55 (3) 16:35 (3) 21:10 (3) 25:25 (3) 26:40 (3)
BOF Budai Ősforrás SC 1:23 (4) 4:02 (2) 4:28 (2) 3:02 (3) 3:40 (3) 4:35 (4) 4:15 (4) 1:15 (4)
4 Jenes Géza 26:49 1:11 (3) 5:39 (3) 10:40 (4) 15:10 (4) 19:14 (4) 22:41 (4) 26:03 (4) 26:49 (4)
VAS Vasas SC 1:11 (3) 4:28 (3) 5:01 (4) 4:30 (4) 4:04 (4) 3:27 (2) 3:22 (3) 0:46 (1)
N/W 16 (2) 2.570 km 7 ep
1(31) 2(32) 3(37) 4(35) 5(36) 6(41) 7(40) C
1 Bertóti Regina 21:00 1:22 (1) 4:23 (1) 8:02 (1) 10:16 (1) 13:27 (1) 16:42 (1) 20:16 (1) 21:00 (1)
DTC Diósgyőri Tájfutó C 1:22 (1) 3:01 (1) 3:39 (1) 2:14 (1) 3:11 (1) 3:15 (1) 3:34 (1) 0:44 (1)
2 Kinde Vanda 43:06 2:14 (2) 8:01 (2) 14:21 (2) 21:27 (2) 28:56 (2) 35:12 (2) 41:33 (2) 43:06 (2)
KTK Kőbányai Tájfutó Kl 2:14 (2) 5:47 (2) 6:20 (2) 7:06 (2) 7:29 (2) 6:16 (2) 6:21 (2) 1:33 (2)
F/M 35 (5) 3.590 km 10 ep
1(31) 2(32) 3(33) 4(34) 5(35) 6(36) 7(37) 8(38) 9(39) 10(40) C
1 Jankó Tamás 27:40 0:53 (1) 3:05 (1) 8:20 (1) 12:01 (1) 13:24 (1) 15:46 (1) 19:46 (1) 21:20 (1) 23:39 (1) 26:53 (1) 27:40 (1)
HSE Hegyisport Szentend 0:53 (1) 2:12 (1) 5:15 (1) 3:41 (1) 1:23 (1) 2:22 (1) 4:00 (1) 1:34 (1) 2:19 (4) 3:14 (3) 0:47 (1)
2 Kovács Péter 29:49 1:04 (4) 3:47 (2) 9:19 (2) 13:32 (2) 15:04 (2) 17:58 (2) 22:13 (2) 24:06 (2) 25:42 (2) 28:49 (2) 29:49 (2)
BME Balassagyarmati MED 1:04 (4) 2:43 (2) 5:32 (3) 4:13 (2) 1:32 (4) 2:54 (3) 4:15 (2) 1:53 (2) 1:36 (3) 3:07 (1) 1:00 (3)
3 Szitter Attila 33:10 0:54 (2) 3:56 (3) 11:31 (4) 15:52 (3) 17:18 (3) 20:05 (3) 24:55 (3) 27:43 (3) 29:09 (3) 32:18 (3) 33:10 (3)
KTK Kőbányai Tájfutó Kl 0:54 (2) 3:02 (4) 7:35 (4) 4:21 (3) 1:26 (2) 2:47 (2) 4:50 (4) 2:48 (5) 1:26 (1) 3:09 (2) 0:52 (2)
4 Miháczi Zoltán 36:07 1:17 (5) 5:01 (5) 10:29 (3) 15:55 (4) 17:52 (4) 21:23 (4) 25:52 (4) 27:55 (4) 30:14 (4) 34:59 (4) 36:07 (4)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 1:17 (5) 3:44 (5) 5:28 (2) 5:26 (5) 1:57 (5) 3:31 (4) 4:29 (3) 2:03 (3) 2:19 (4) 4:45 (5) 1:08 (5)
5 Kinde Kálmán 37:54 1:03 (3) 3:57 (4) 11:58 (5) 16:59 (5) 18:26 (5) 22:14 (5) 28:40 (5) 30:50 (5) 32:22 (5) 36:48 (5) 37:54 (5)
KTK Kőbányai Tájfutó Kl 1:03 (3) 2:54 (3) 8:01 (5) 5:01 (4) 1:27 (3) 3:48 (5) 6:26 (5) 2:10 (4) 1:32 (2) 4:26 (4) 1:06 (4)
N/W 35 (4) 2.570 km 7 ep
1(31) 2(32) 3(37) 4(35) 5(36) 6(41) 7(40) C
1 Kármán Katalin 27:45 1:17 (1) 4:37 (1) 9:09 (1) 12:10 (1) 16:43 (1) 20:49 (1) 26:37 (1) 27:45 (1)
HSE Hegyisport Szentend 1:17 (1) 3:20 (1) 4:32 (1) 3:01 (1) 4:33 (2) 4:06 (1) 5:48 (3) 1:08 (1)
2 Jenei Margit 28:50 1:42 (2) 5:17 (2) 10:15 (2) 14:05 (2) 18:07 (2) 23:05 (2) 27:36 (2) 28:50 (2)
BOF Budai Ősforrás SC 1:42 (2) 3:35 (2) 4:58 (2) 3:50 (2) 4:02 (1) 4:58 (3) 4:31 (2) 1:14 (3)
3 Keszthelyi Ildikó 35:52 1:45 (3) 5:50 (3) 11:22 (3) 18:10 (3) 23:07 (3) 28:01 (3) 34:24 (3) 35:52 (3) 19:20
PSE Postás-Matáv SE 1:45 (3) 4:05 (3) 5:32 (4) 6:48 (3) 4:57 (3) 4:54 (2) 6:23 (4) 1:28 (4) *40
4 Holper Antónia 41:49 2:36 (4) 9:20 (4) 14:48 (4) 22:45 (4) 29:01 (4) 36:10 (4) 40:37 (4) 41:49 (4)
TTE Tipo Tájfutó és Kör 2:36 (4) 6:44 (4) 5:28 (3) 7:57 (4) 6:16 (4) 7:09 (4) 4:27 (1) 1:12 (2)
F/M 40 (3) 3.590 km 10 ep
1(31) 2(32) 3(33) 4(34) 5(35) 6(36) 7(37) 8(38) 9(39) 10(40) C
1 Vankó Péter 26:29 0:54 (1) 3:15 (1) 8:25 (1) 12:32 (1) 13:47 (1) 16:09 (1) 20:06 (1) 21:43 (1) 23:09 (1) 25:42 (1) 26:29 (1)
HSE Hegyisport Szentend 0:54 (1) 2:21 (1) 5:10 (1) 4:07 (2) 1:15 (1) 2:22 (2) 3:57 (1) 1:37 (1) 1:26 (1) 2:33 (1) 0:47 (1)
2 Mets Miklós 35:46 1:03 (3) 3:37 (2) 10:40 (2) 15:50 (2) 17:13 (2) 20:46 (2) 26:00 (2) 28:00 (2) 30:07 (2) 34:44 (2) 35:46 (2)
OSC Orvosegyetem SC 1:03 (3) 2:34 (2) 7:03 (2) 5:10 (3) 1:23 (3) 3:33 (3) 5:14 (3) 2:00 (3) 2:07 (3) 4:37 (3) 1:02 (2)
3 Gyallai János 49:35 1:00 (2) 20:02 (3) 29:40 (3) 33:39 (3) 34:56 (3) 37:14 (3) 41:25 (3) 43:22 (3) 44:49 (3) 48:32 (3) 49:35 (3) 3:07 9:23 13:25 15:11
MEA Miskolci Egyetemi A 1:00 (2) 19:02 (3) 9:38 (3) 3:59 (1) 1:17 (2) 2:18 (1) 4:11 (2) 1:57 (2) 1:27 (2) 3:43 (2) 1:03 (3) *36 *33 *34 *35
F/M 50 (8) 2.570 km 7 ep
1(31) 2(32) 3(37) 4(35) 5(36) 6(41) 7(40) C
1 Honfi Gábor 20:16 1:00 (1) 3:19 (1) 7:34 (2) 10:02 (2) 12:43 (2) 16:16 (2) 19:18 (1) 20:16 (1)
ESP Egri Spartacus SE 1:00 (1) 2:19 (1) 4:15 (4) 2:28 (2) 2:41 (2) 3:33 (2) 3:02 (1) 0:58 (2)
2 Hegedűs Zoltán 20:25 1:15 (3) 3:46 (2) 7:31 (1) 9:51 (1) 12:17 (1) 15:44 (1) 19:30 (2) 20:25 (2)
OSC Orvosegyetem SC 1:15 (3) 2:31 (2) 3:45 (1) 2:20 (1) 2:26 (1) 3:27 (1) 3:46 (6) 0:55 (1)
3 Balla Sándor 22:17 1:24 (7) 4:20 (4) 8:22 (4) 11:03 (4) 14:06 (4) 17:52 (4) 21:17 (3) 22:17 (3)
HSE Hegyisport Szentend 1:24 (7) 2:56 (4) 4:02 (2) 2:41 (3) 3:03 (4) 3:46 (4) 3:25 (2) 1:00 (3)
4 Bugár József 23:18 1:11 (2) 3:58 (3) 8:00 (3) 10:42 (3) 13:43 (3) 17:20 (3) 22:18 (4) 23:18 (4)
BOF Budai Ősforrás SC 1:11 (2) 2:47 (3) 4:02 (2) 2:42 (4) 3:01 (3) 3:37 (3) 4:58 (7) 1:00 (3)
5 Herter László 24:32 1:22 (5) 4:40 (6) 9:25 (7) 12:23 (6) 15:45 (6) 19:54 (6) 23:28 (6) 24:32 (5)
MAF Műegyetemi Atlétika 1:22 (5) 3:18 (6) 4:45 (8) 2:58 (5) 3:22 (5) 4:09 (7) 3:34 (3) 1:04 (6)
6 Magyar János 24:33 1:23 (6) 4:32 (5) 9:10 (5) 12:11 (5) 15:35 (5) 19:44 (5) 23:25 (5) 24:33 (6)
MAF Műegyetemi Atlétika 1:23 (6) 3:09 (5) 4:38 (6) 3:01 (6) 3:24 (6) 4:09 (7) 3:41 (5) 1:08 (7)
7 Muszély György 26:19 1:19 (4) 4:41 (7) 9:18 (6) 12:50 (7) 17:26 (7) 21:30 (7) 25:09 (7) 26:19 (7)
BEA Budapesti Egyetemi 1:19 (4) 3:22 (7) 4:37 (5) 3:32 (7) 4:36 (7) 4:04 (6) 3:39 (4) 1:10 (8)
8 Lénárd Miklós 31:40 1:35 (8) 5:30 (8) 10:08 (8) 15:01 (8) 20:54 (8) 24:56 (8) 30:37 (8) 31:40 (8)
ETC Egri Testedző Club 1:35 (8) 3:55 (8) 4:38 (6) 4:53 (8) 5:53 (8) 4:02 (5) 5:41 (8) 1:03 (5)
Nyílt / Open (4) 2.570 km 7 ep
1(31) 2(32) 3(37) 4(35) 5(36) 6(41) 7(40) C
1 Didriksen, Tor Öyvind 23:15 6:01 (3) 8:28 (3) 12:08 (2) 14:21 (2) 16:43 (1) 19:58 (1) 22:27 (1) 23:15 (1)
GYO Gyöngyösi Tájfutó K 6:01 (3) 2:27 (1) 3:40 (1) 2:13 (1) 2:22 (1) 3:15 (1) 2:29 (1) 0:48 (1)
2 Komjáti Attila 25:40 1:32 (1) 5:48 (1) 11:16 (1) 14:11 (1) 17:00 (2) 21:24 (2) 24:42 (2) 25:40 (2)
GYO Gyöngyösi Tájfutó K 1:32 (1) 4:16 (3) 5:28 (3) 2:55 (2) 2:49 (2) 4:24 (2) 3:18 (2) 0:58 (2)
3 Vékonyné Árva Katalin 30:14 3:44 (2) 7:31 (2) 12:16 (3) 15:38 (3) 19:40 (3) 24:40 (3) 28:57 (3) 30:14 (3)
KTK Kőbányai Tájfutó Kl 3:44 (2) 3:47 (2) 4:45 (2) 3:22 (3) 4:02 (3) 5:00 (3) 4:17 (3) 1:17 (3)
4 Vékony Andor 66:37 34:41 (4) 39:10 (4) 45:12 (4) 49:34 (4) 54:14 (4) 59:26 (4) 65:09 (4) 66:37 (4)
KTK Kőbányai Tájfutó Kl 34:41 (4) 4:29 (4) 6:02 (4) 4:22 (4) 4:40 (4) 5:12 (4) 5:43 (4) 1:28 (4)
Térkép