1 | Drobník Michal | SJC Sportcentrum Jičín | 22:04 |
2 | Horvát Petr | SSU SK Severka Šumperk, z.s. | 22:32 |
3 | Škoda Jakub | VLI Slavia Liberec orienteering | 22:33 |
4 | Kolín Jan | JIL OK Jilemnice | 22:54 |
5 | Bouchal Jiří | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 23:01 |
6 | Laciga Radek | SZP TJ Slovan Zdravotník Praha | 23:13 |
7 | Argaláš Michal | TRI TJ TŽ Třinec | 23:23 |
8 | Horyna Roman | SZP TJ Slovan Zdravotník Praha | 23:50 |
9 | Mareček Petr | OSN SK Orientační sporty Nové Měst | 24:32 |
10 | Matuš Vojtěch | VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr | 24:47 |
11 | Pospíšil Vítek | SZP TJ Slovan Zdravotník Praha | 24:52 |
12 | Malý Aleš | JIL OK Jilemnice | 25:25 |
13 | Neumann Vojtěch | PVP VSS Přírodověda Praha | 25:37 |
14 | Kohlschmidt Bernd | 24D SV Robotron Dresden | 25:38 |
15 | Šťastný Jiří | TBM KOS TJ Tesla Brno | 26:03 |
16 | Kratochvíl Martin | SJI OK Jihlava | 26:04 |
17 | Kantor Ondřej | TRI TJ TŽ Třinec | 26:12 |
18 | Kraemer Andrei | 18D Post SV Dresden | 26:32 |
19 | Zakouřil Tomáš | TUV SOK TJ Turnov | 26:37 |
20 | Neumann Tomáš | PVP VSS Přírodověda Praha | 26:41 |
21 | Svoboda Honza | SMR SNS Smržovka | 27:01 |
22 | Klaška Pavel | DKP Oddíl OB Kotlářka | 28:08 |
23 | Kamaryt Tomáš | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 28:10 |
24 | Klech Richard | VRB Sportovní klub ve Vrbně pod Pr | 28:33 |
25 | Kopáček Jan | CHT OOB SK Chrast | 29:16 |
26 | Rusý Tomáš | DCE KOB Dobřichovice | 29:32 |
27 | Mrázek Jan | SZP TJ Slovan Zdravotník Praha | 29:56 |
28 | Boudný Jan | SZP TJ Slovan Zdravotník Praha | 30:09 |
29 | Janovský Tomáš | PGP SK Praga | 31:23 |
30 | Kundisch Wieland | 33D USV TU Dresden | 31:26 |
30 | Kovář Miroslav | SZP TJ Slovan Zdravotník Praha | 31:26 |
32 | Goder Josef | DKP Oddíl OB Kotlářka | 31:29 |
33 | Johanovský Tomáš | DKP Oddíl OB Kotlářka | 32:17 |
34 | Jirka Michal | PTE TJ Sokol Ptení | 32:27 |
35 | Kopáček Miroslav | CHT OOB SK Chrast | 32:43 |
36 | Paszynski Piotr | 38P UKS Orientus Lodz | 33:02 |
37 | Bořánek Petr | SZP TJ Slovan Zdravotník Praha | 33:14 |
38 | Martínek Robert | VPM KOS Slavia VŠ Plzeň | 34:02 |
39 | Čáp Ondřej | DOB KOB Dobruška | 34:33 |
40 | Kolaja Jan | VLI Slavia Liberec orienteering | 35:03 |
41 | Kukis Michael | 94D OSC Kassel. | 35:12 |
42 | Novák Daniel | DOK OK Doksy | 35:18 |
43 | Bartczak Jarosław | 39P UMKS Orkan Ostróda | 36:47 |
44 | Skorupa Piotr | 86P LKS Górzanka Nawojowa Góra | 36:48 |
45 | Ramba Jiří | DKP Oddíl OB Kotlářka | 37:35 |
46 | Pospíšil Ondřej | DKP Oddíl OB Kotlářka | 37:44 |
46 | Wolowczyk Krzysztof | 28P UNTS Warszawa | 37:44 |
48 | Kurz Pavel | SPC SPORTICUS team | 37:56 |
49 | Gregoriades Tomáš | SSP SK Stopa Praha, z.s. | 38:04 |
50 | Lisowski Przemyslaw | 68P KS Artemis Wrocław | 38:28 |
51 | Kalata Michał | 88P MKS Paulinum Jelenia Góra | 39:10 |
52 | Tojnar Jan | LIV Krušnohorský rogainingový klub | 48:45 |
53 | Dwojak Wojciech | 17P WKS Śląsk Wrocław | 51:37 |
  |
| Rygl Miroslav | TBM KOS TJ Tesla Brno | disk |
| Kettner Lukáš | DCE KOB Dobřichovice | disk |
| Weisbrich Martin | 19D SSV Planeta Radebeul | disk |
| Röhnert Max | 18D Post SV Dresden | disk |
| Čech Jan | LIV Krušnohorský rogainingový klub | vzdal |
| Fastyn Marcin | 2UP MKS Metalowiec Łódź | vzdal |
  |
  |
  |