Results -- Výsledky
Základní výsledky obsahují jen pořadí, tým a počet bodů. Podrobnější výsledky
obsahují i časy, body a penalizaci z obou dnů a
seznamy navštívených kontrol.
Class DDS -- Kategorie DDS
- 576 Haarsma Kay, Rousová Stáňa -- KOS Plzeň - M.I.
St. číslo: 423 -- Čas so:6:16:37 --
Čas ne:3:47:34 --
Bodů so: 380 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 34 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-15-16-17-18-19-20-21-22-35
Neděle:
8-9-15-16-19-22-35
- 540 Eckardt Cornelia, Knoblauch Sonnhild -- TU Dresden
St. číslo: 425 -- Čas so:5:42:12 --
Čas ne:3:51:49 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
8-24-25-26-27-28-31-32-34-35
Neděle:
8-23-24-25-28-29-30-35
- 482 Gandělová Kateřina, Králová Lenka -- Tesla Brno
St. číslo: 402 -- Čas so:6:08:47 --
Čas ne:3:50:11 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 18 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-16-17-18-20-21-22-35
Neděle:
28-30-31-35
- 480 Folprechtová Jarča, Vřešťálová Lucie -- A.S.A. Turnov
St. číslo: 409 -- Čas so:5:52:03 --
Čas ne:4:04:41 --
Bodů so: 280 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 10
Sobota:
1-26-27-28-30-31-34-35
Neděle:
7-8-9-10-15-16-35
- 434 Čečrdlová Marcela, Kučová Martina -- Cykloserver.cz
St. číslo: 422 -- Čas so:5:58:23 --
Čas ne:4:27:52 --
Bodů so: 280 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 56
Sobota:
7-8-9-20-21-22-23-28-35
Neděle:
8-9-15-16-19-35
- 426 Herinková Lucie, Chrpová Slávka -- FTVS UK
St. číslo: 403 -- Čas so:6:16:48 --
Čas ne:3:57:13 --
Bodů so: 300 --
Bodů ne: 160 --
Penalizace so: 34 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-20-21-22-23-24-28-35
Neděle:
3-4-5-6-7-11-35
- 400 Hejretová Soňa, Hubalovská Andrea -- Hejretová-Hubalovská
St. číslo: 416 -- Čas so:5:53:32 --
Čas ne:3:49:31 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
25-26-27-30-31-34-35
Neděle:
29-30-31-32-35
- 370 Hykšová Markéta, Rubešová Kateřina -- S.P.CH.S.
St. číslo: 411 -- Čas so:5:47:51 --
Čas ne:3:51:21 --
Bodů so: 240 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-18-19-20-21-22-35
Neděle:
3-4-5-6-7-35
- 344 Brajková Romana, Matějcová Eliška -- Jehlanka Team
St. číslo: 406 -- Čas so:6:12:04 --
Čas ne:4:14:18 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 26 -- Penalizace ne: 30
Sobota:
1-26-27-28-30-34-35
Neděle:
29-30-31-32-35
- 340 Bočková Pavla, Pellantová Iva -- Tesla Brno
St. číslo: 414 -- Čas so:6:24:24 --
Čas ne:3:49:27 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 50 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-19-20-21-22-28-35
Neděle:
3-4-5-6-7-35
- 330 Hyřová Blanka, Sadílková Jana -- Sanofi-Synthelabo
St. číslo: 404 -- Čas so:5:39:49 --
Čas ne:3:58:30 --
Bodů so: 200 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
27-28-31-32-33-35
Neděle:
3-4-12-35
- 330 Formánková Věra, Machačová Vlaďka -- WARMPEACE
St. číslo: 420 -- Čas so:6:20:04 --
Čas ne:4:03:29 --
Bodů so: 250 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 42 -- Penalizace ne: 8
Sobota:
1-7-9-19-20-21-23-28-35
Neděle:
3-4-5-6-7-35
- 322 Burešová Hana, Pěnkavová Hana -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br
St. číslo: 413 -- Čas so:6:18:55 --
Čas ne:3:39:48 --
Bodů so: 240 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so: 38 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
24-26-27-28-30-35
Neděle:
23-24-28-29-35
- 316 Spilková Eva, Spilková Marta -- Jehlanka Team
St. číslo: 405 -- Čas so:5:59:20 --
Čas ne:4:11:39 --
Bodů so: 210 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 24
Sobota:
27-28-31-32-33-34-35
Neděle:
3-4-5-6-7-35
- 294 Čepičková Jana, Křenková Markéta -- Staré větve
St. číslo: 408 -- Čas so:6:00:28 --
Čas ne:4:01:38 --
Bodů so: 150 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 2 -- Penalizace ne: 4
Sobota:
1-4-6-7-8-9-35
Neděle:
24-28-29-30-35
- 222 Bartošová Alena, Genserová Jitka -- Crank Team
St. číslo: 410 -- Čas so:5:50:46 --
Čas ne:4:23:39 --
Bodů so: 180 --
Bodů ne: 90 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 48
Sobota:
1-8-20-21-22-35
Neděle:
31-35
- 210 Havelková Jana, Majerová Alena -- SKP Sokolov
St. číslo: 418 -- Čas so:5:51:07 --
Čas ne:3:43:12 --
Bodů so: 110 --
Bodů ne: 100 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
23-24-28-35
Neděle:
28-29-30-35
- 204 Rousová Mirka, Rousová Petra -- Cyklo-Sport-Cheb
St. číslo: 421 -- Čas so:6:42:27 --
Čas ne:3:48:03 --
Bodů so: 160 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 86 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
4-12-16
Neděle:
8-21-22-23-28-29-35
- 200 Daňková Zuzana, Hrazdírová Tereza -- RBK
St. číslo: 412 -- Čas so:5:29:34 --
Čas ne:4:04:29 --
Bodů so: 100 --
Bodů ne: 110 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 10
Sobota:
1-27-30-34-35
Neděle:
3-4-5-7-35
- 40 Stoudová Sandra, Ťuháčková Irena -- Dobrman Team
St. číslo: 424 -- Čas so:9:05:00 --
Čas ne:2:25:29 --
Bodů so: 30 --
Bodů ne: 40 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-3-7
Neděle:
8-9
- 0 Dáňová Klára, Löflerová Věra -- Jenišov
St. číslo: 401 -- Čas so:0:00:00 --
Čas ne:13:36:21 --
Bodů so: 0 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
Neděle:
3-4-5-6-7-35
Class DDV -- Kategorie DDV
- 298 Sazimová Lidmila, Sazimová Lidmila -- Auto Musil
St. číslo: 902 -- Čas so:5:58:50 --
Čas ne:4:00:18 --
Bodů so: 220 --
Bodů ne: 80 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 2
Sobota:
1-7-8-9-20-21-22-35
Neděle:
7-8-9-10-35
- 214 Bitmanová Halka, Matějcová Adolfa -- Jehlanka Team
St. číslo: 903 -- Čas so:5:14:35 --
Čas ne:4:47:52 --
Bodů so: 200 --
Bodů ne: 110 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 96
Sobota:
1-7-8-20-21-22-35
Neděle:
9-21-22-23-35
- 178 Bednaříková Jarka, Sladká Zora -- Spartak 1. brněnská
St. číslo: 901 -- Čas so:6:05:28 --
Čas ne:4:59:44 --
Bodů so: 180 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 12 -- Penalizace ne: 120
Sobota:
8-19-20-21-22-35
Neděle:
8-9-14-35
Class MDS -- Kategorie MDS
- 700 Zavadilová Lenka, Bloudek Ondřej -- Bike tunel Praha
St. číslo: 260 -- Čas so:5:55:06 --
Čas ne:4:04:26 --
Bodů so: 370 --
Bodů ne: 340 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 10
Sobota:
4-8-12-13-14-16-20-22-35
Neděle:
5-7-9-12-13-14-15-16-35
- 680 Kottová Petra, Štáfek Pavel -- SMS Team Kladno
St. číslo: 226 -- Čas so:6:44:01 --
Čas ne:3:56:45 --
Bodů so: 480 --
Bodů ne: 290 --
Penalizace so: 90 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
15-16-18-20-22-23-24-25-26-27-28-35
Neděle:
9-10-14-15-16-22-35
- 646 Lundáková Jana, Bloudek Petr -- Bike tunel Praha
St. číslo: 259 -- Čas so:6:36:33 --
Čas ne:3:49:10 --
Bodů so: 440 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 74 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-15-16-17-18-20-26-28-35
Neděle:
8-9-14-15-16-22-35
- 642 Pelarová Katka, Urválek Jiří -- Tesla Brno
St. číslo: 218 -- Čas so:5:48:56 --
Čas ne:4:23:50 --
Bodů so: 370 --
Bodů ne: 320 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 48
Sobota:
1-2-8-24-25-26-27-28-31-32-33-35
Neděle:
7-8-9-14-15-16-19-22-35
- 598 Šípková Alena, Hesoun Jan -- WARMPEACE
St. číslo: 294 -- Čas so:5:56:57 --
Čas ne:4:15:18 --
Bodů so: 370 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 32
Sobota:
7-8-9-14-16-17-18-20-21-35
Neděle:
8-9-14-15-16-35
- 596 Dufková Karolína, Hataj Tomáš -- ProgramCycle
St. číslo: 283 -- Čas so:6:08:03 --
Čas ne:4:12:56 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 310 --
Penalizace so: 18 -- Penalizace ne: 26
Sobota:
1-7-8-9-10-14-16-18-20-35
Neděle:
8-9-14-15-16-19-22-35
- 584 Pospíšilová Lucie, Doležal Pavel -- SMS Team Kladno
St. číslo: 227 -- Čas so:5:51:07 --
Čas ne:4:22:16 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 320 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 46
Sobota:
24-25-26-27-28-31-32-34-35
Neděle:
9-10-14-15-16-19-22-35
- 572 Hrdinová Klára, Fuchs Michal -- Bike tunel Praha
St. číslo: 261 -- Čas so:6:07:32 --
Čas ne:4:10:49 --
Bodů so: 350 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 16 -- Penalizace ne: 22
Sobota:
8-9-14-16-17-18-20-21-35
Neděle:
8-9-14-15-16-35
- 568 Vondrová Kateřina, Vondra Radek -- OK 24 Praha
St. číslo: 257 -- Čas so:6:00:27 --
Čas ne:3:51:36 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 2 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-7-25-26-27-28-31-32-33-35
Neděle:
28-29-30-31-32-33-35
- 556 Tolarová Barbora, Tolar Michal -- Tolarovi
St. číslo: 245 -- Čas so:5:57:34 --
Čas ne:4:01:20 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 4
Sobota:
1-7-8-9-15-16-18-20-22-35
Neděle:
9-14-15-16-35
- 556 Vítková Eliška, Šiška David -- KSP UP Olomouc
St. číslo: 228 -- Čas so:5:44:38 --
Čas ne:4:16:07 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 34
Sobota:
1-8-24-25-26-27-28-30-31-34-35
Neděle:
8-10-14-15-16-35
- 540 Dannowski Anke, Kassau Thomas -- ESV Dresden MBO
St. číslo: 286 -- Čas so:5:25:48 --
Čas ne:4:24:02 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 50
Sobota:
7-8-9-15-16-17-18-20-22-35
Neděle:
8-9-14-15-16-35
- 530 Ryglová Hana, Claudio La Carbonara -- Tesla Brno
St. číslo: 236 -- Čas so:6:04:43 --
Čas ne:3:52:10 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 200 --
Penalizace so: 10 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
21-22-23-24-25-26-27-30-31-34-35
Neděle:
8-9-21-22-23-24-28-35
- 520 Čumplová Klára, Votápek Daniel -- T-Mobile MTB Team
St. číslo: 274 -- Čas so:5:55:23 --
Čas ne:3:49:32 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-15-16-18-20-21-22-35
Neděle:
29-30-31-33-35
- 518 Šolarová Jana, Zídek Jan -- SvP Technika Praha
St. číslo: 224 -- Čas so:6:15:18 --
Čas ne:4:04:59 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 32 -- Penalizace ne: 10
Sobota:
1-7-8-9-10-13-14-15-16-18-22-35
Neděle:
9-14-15-16-35
- 500 Pařízková Věra, Pařízek Petr -- Draci ze Smržofky
St. číslo: 203 -- Čas so:5:42:16 --
Čas ne:4:59:54 --
Bodů so: 360 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 120
Sobota:
7-8-9-15-16-17-18-20-21-22-35
Neděle:
8-9-14-15-16-35
- 490 Škulavíková Michaela, Franc Robert -- TJ Slavia K.Vary
St. číslo: 220 -- Čas so:5:46:04 --
Čas ne:3:59:41 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 200 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-25-26-27-28-30-31-34-35
Neděle:
25-28-30-31-35
- 488 Německá Lucie, Vlček Jiří -- Bike tunel Praha
St. číslo: 262 -- Čas so:6:03:11 --
Čas ne:4:01:24 --
Bodů so: 240 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 8 -- Penalizace ne: 4
Sobota:
4-6-9-15-16-35
Neděle:
8-9-14-15-16-35
- 488 Kolářová Tereza, Lisý Ondřej -- OK Harcov
St. číslo: 240 -- Čas so:6:10:07 --
Čas ne:4:59:33 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 290 --
Penalizace so: 22 -- Penalizace ne: 120
Sobota:
1-7-8-9-15-16-17-18-20-21-35
Neděle:
8-9-14-15-16-19-35
- 478 Burdová Lenka, Had Daniel -- Ašští bajkeři
St. číslo: 212 -- Čas so:6:35:20 --
Čas ne:3:47:56 --
Bodů so: 370 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 72 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-15-16-17-18-20-21-22-35
Neděle:
8-21-22-23-24-28-29-35
- 470 Ferstlová Lenka, Hons Michal -- Draci ze Smržofky
St. číslo: 239 -- Čas so:5:49:16 --
Čas ne:3:48:11 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 160 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-26-27-28-31-32-33-35
Neděle:
3-5-6-8-9-10-11-35
- 470 Ryšavá Kateřina, Novák Libor -- OK 24 Praha
St. číslo: 256 -- Čas so:6:34:50 --
Čas ne:3:51:17 --
Bodů so: 360 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 70 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
16-17-18-20-21-23-24-28-35
Neděle:
28-29-30-31-35
- 468 Rindtová Eva, Urban Hynek -- Čuníci Bakov Devils
St. číslo: 281 -- Čas so:6:30:50 --
Čas ne:3:57:51 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 190 --
Penalizace so: 62 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-7-25-26-27-28-31-32-33-35
Neděle:
3-4-6-7-11-12-35
- 464 Velkoborská Ivana, Mráz Petr -- Sanofi-Synthelabo
St. číslo: 221 -- Čas so:6:12:36 --
Čas ne:3:48:34 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 26 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-6-7-10-14-16-17-18-35
Neděle:
9-15-16-19-21-35
- 452 Neubauerová Veronika, Řehořek Jan -- VeGe
St. číslo: 290 -- Čas so:6:04:00 --
Čas ne:4:18:07 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 10 -- Penalizace ne: 38
Sobota:
1-24-25-26-27-28-30-34-35
Neděle:
8-9-15-16-19-22-35
- 444 Müllerová Jana, Stryk Daniel -- Müllerová-Stryk
St. číslo: 217 -- Čas so:5:52:04 --
Čas ne:4:02:32 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 6
Sobota:
26-27-28-30-31-34-35
Neděle:
28-29-30-31-35
- 440 Sobíšková Ivana, Duda Jan -- Sobíšková-Duda
St. číslo: 252 -- Čas so:5:53:03 --
Čas ne:3:55:32 --
Bodů so: 190 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-8-9-14-16-35
Neděle:
9-14-15-16-35
- 438 Votočková Alice, Dostál Aleš -- SK EPI Praha
St. číslo: 277 -- Čas so:6:35:46 --
Čas ne:3:53:24 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 72 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
6-7-12-13-14-16-18-20-35
Neděle:
28-30-31-35
- 436 Vydrová Tereza, Vydra Lukáš -- SvP Technika Praha
St. číslo: 296 -- Čas so:5:47:31 --
Čas ne:4:06:23 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 190 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 14
Sobota:
1-8-23-24-25-26-27-30-34-35
Neděle:
8-24-25-28-29-30-35
- 434 Lišková Jitka, Uhlíř Luboš -- Cykloturistika
St. číslo: 276 -- Čas so:6:05:54 --
Čas ne:4:06:15 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 12 -- Penalizace ne: 14
Sobota:
1-7-8-16-18-20-21-22-35
Neděle:
8-9-10-14-35
- 430 Mayerová Lída, Mayer Patrik -- Mayerovi
St. číslo: 298 -- Čas so:5:54:42 --
Čas ne:4:09:26 --
Bodů so: 250 --
Bodů ne: 200 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 20
Sobota:
25-26-27-28-31-35
Neděle:
9-15-16-19-35
- 426 Sladká Kateřina, Sladký Ivan -- Spartak 1. brněnská
St. číslo: 241 -- Čas so:6:44:54 --
Čas ne:4:06:24 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 200 --
Penalizace so: 90 -- Penalizace ne: 14
Sobota:
7-8-9-15-16-18-20-21-22-35
Neděle:
8-9-10-14-15-35
- 418 Grusová Klára, Klápště Jan -- Grusová-Klápště
St. číslo: 242 -- Čas so:5:51:17 --
Čas ne:4:15:21 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 160 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 32
Sobota:
1-7-8-9-20-21-22-23-28-35
Neděle:
2-3-5-7-29-30-33-35
- 418 Jiránková Petra, Hájek Jiří -- Nejdek
St. číslo: 222 -- Čas so:5:52:32 --
Čas ne:4:35:19 --
Bodů so: 220 --
Bodů ne: 270 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 72
Sobota:
1-27-28-31-32-33-34-35
Neděle:
9-10-14-15-16-35
- 396 Páralová Radana, Brandalík Tomáš -- Páralová-Brandalík
St. číslo: 235 -- Čas so:6:37:36 --
Čas ne:4:03:54 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 76 -- Penalizace ne: 8
Sobota:
7-8-9-15-16-17-18-20-21-35
Neděle:
29-30-31-35
- 396 Marijezuková Markéta, Kamzík Jan -- T-Mobile MTB Team
St. číslo: 248 -- Čas so:6:00:08 --
Čas ne:4:40:48 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 190 --
Penalizace so: 2 -- Penalizace ne: 82
Sobota:
1-7-8-9-20-21-22-23-28-35
Neděle:
9-10-14-15-35
- 394 Weegerová Daniela, Gregor Ondřej -- Bike tunel Praha
St. číslo: 292 -- Čas so:6:07:05 --
Čas ne:4:24:01 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 16 -- Penalizace ne: 50
Sobota:
7-8-9-15-16-17-18-20-21-35
Neděle:
5-6-7-8-9-11-35
- 388 Chladová Veronika, Vodňanský Jan -- CEDA
St. číslo: 289 -- Čas so:5:46:26 --
Čas ne:4:10:17 --
Bodů so: 240 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 22
Sobota:
24-25-26-27-28-34-35
Neděle:
5-6-7-9-11-12-35
- 382 Šimpachová Lucie, Škopek Martin -- Fight Club
St. číslo: 244 -- Čas so:6:08:23 --
Čas ne:3:57:18 --
Bodů so: 250 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 18 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
4-26-27-28-34-35
Neděle:
24-28-29-30-35
- 376 Šilhánková Kateřina, Brousek Petr -- TEMPO 99
St. číslo: 238 -- Čas so:5:48:24 --
Čas ne:4:01:25 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 110 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 4
Sobota:
8-9-16-17-18-20-35
Neděle:
3-4-5-7-12-35
- 376 Hromádková Dáša, Bureš Petr -- S.P.Ch.S.
St. číslo: 210 -- Čas so:5:22:50 --
Čas ne:4:01:32 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 4
Sobota:
25-26-27-28-30-34-35
Neděle:
29-30-31-35
- 374 Čermáková Renata, Čermák Petr -- Čermákovi
St. číslo: 265 -- Čas so:6:17:18 --
Čas ne:3:51:05 --
Bodů so: 240 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 36 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
24-26-27-30-31-35
Neděle:
24-25-28-30-35
- 374 Antošová Monika, Antoš Svatopluk -- WARMPEACE
St. číslo: 280 -- Čas so:5:51:18 --
Čas ne:4:37:44 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 160 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 76
Sobota:
1-23-24-25-26-27-28-30-34-35
Neděle:
3-5-6-7-11-12-35
- 370 Marešová Jarka, Vycpálek Tomáš -- Blue-cell
St. číslo: 213 -- Čas so:5:56:08 --
Čas ne:4:09:38 --
Bodů so: 240 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 20
Sobota:
8-23-24-25-26-27-30-35
Neděle:
24-28-29-30-35
- 362 Nováková Renata, Novák Martin -- Bike tunel Praha
St. číslo: 263 -- Čas so:5:31:59 --
Čas ne:4:23:04 --
Bodů so: 200 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 48
Sobota:
1-2-4-6-7-8-9-22-35
Neděle:
24-25-28-29-31-35
- 360 Hochmanová Kateřina, Pokorný Marek -- BKT Blatce
St. číslo: 207 -- Čas so:5:55:02 --
Čas ne:3:40:34 --
Bodů so: 210 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-9-18-20-21-35
Neděle:
24-28-29-30-35
- 360 Zárybnická Simona, Zárybnický Luděk -- SK Crazy Monkeys
St. číslo: 219 -- Čas so:5:45:55 --
Čas ne:3:51:36 --
Bodů so: 220 --
Bodů ne: 140 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
23-24-26-27-30-34-35
Neděle:
24-25-30-35
- 360 Urbancová Marcela, Radovan Čech -- Tesla Brno
St. číslo: 206 -- Čas so:5:51:47 --
Čas ne:3:54:59 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 50 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-23-24-25-26-27-28-30-35
Neděle:
8-9-35
- 358 Šibralová Jitka, Krejča Petr -- TJ Vykys
St. číslo: 282 -- Čas so:6:20:03 --
Čas ne:3:43:19 --
Bodů so: 250 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 42 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-7-27-28-31-32-33-35
Neděle:
29-30-31-35
- 346 Broučková Lucka, Štembera Jan -- OK Harcov
St. číslo: 205 -- Čas so:6:06:15 --
Čas ne:3:54:11 --
Bodů so: 240 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so: 14 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-23-24-25-26-27-30-34-35
Neděle:
5-6-7-8-9-10-35
- 346 Vídeňská Martina, Křivka Miloš -- Karlova Koruna
St. číslo: 230 -- Čas so:6:06:56 --
Čas ne:4:04:18 --
Bodů so: 220 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 14 -- Penalizace ne: 10
Sobota:
1-27-28-31-32-33-34-35
Neděle:
24-28-29-30-35
- 340 Nováková Marie, Novák Ivo -- OK 24 Praha
St. číslo: 255 -- Čas so:6:39:52 --
Čas ne:2:35:52 --
Bodů so: 350 --
Bodů ne: 70 --
Penalizace so: 80 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-9-10-14-16-17-18-20-35
Neděle:
29-30-35
- 340 Marhevková Katarína, Kováč Milan -- VBA Bratislava
St. číslo: 232 -- Čas so:5:20:40 --
Čas ne:3:54:26 --
Bodů so: 130 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-4-7-33-35
Neděle:
8-9-15-16-19-35
- 330 Ptáčková Veronika, Ptáček Ondřej -- Tesla Brno
St. číslo: 253 -- Čas so:5:49:42 --
Čas ne:5:01:46 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 310 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
23-24-25-26-27-28-31-32-34-35
Neděle:
5-6-7-9-11-12-13-14-15-35
- 328 Ferdinandová Jana, Vanka Petr -- Ferdinandová-Vanka
St. číslo: 247 -- Čas so:5:41:05 --
Čas ne:4:20:26 --
Bodů so: 160 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 42
Sobota:
27-31-32-33-34-35
Neděle:
8-9-15-16-19-35
- 322 Sottnerová Kateřina, Plíšek Dalibor -- VŠSK Ped. f. Praha
St. číslo: 214 -- Čas so:6:43:01 --
Čas ne:3:56:27 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 140 --
Penalizace so: 88 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
24-26-27-31-32-33-34-35
Neděle:
3-4-6-9-29-35
- 310 Rumlová Magdalena, Řehounek Jakub -- Bike tunel Praha
St. číslo: 264 -- Čas so:5:54:53 --
Čas ne:3:39:44 --
Bodů so: 180 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
24-26-27-34-35
Neděle:
5-6-7-8-9-11-35
- 310 Doležalová Kateřina, Novotný Michal -- Doležalová-Novotný
St. číslo: 234 -- Čas so:6:04:58 --
Čas ne:4:49:38 --
Bodů so: 210 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 10 -- Penalizace ne: 100
Sobota:
7-8-9-20-21-22-35
Neděle:
8-9-15-16-19-35
- 310 Řízková Zuzana, Řízek Jaroslav -- VR-DOPITO
St. číslo: 285 -- Čas so:5:42:26 --
Čas ne:12:40:00 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 0 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
1-7-8-9-21-22-23-24-26-28
Neděle:
- 300 Mužíková Kačka, Lesák Ondra -- Slimejš Team
St. číslo: 216 -- Čas so:6:29:11 --
Čas ne:3:57:05 --
Bodů so: 210 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 60 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-14-16-35
Neděle:
24-25-29-30-35
- 298 Exnerová Jitka, Najman Radko -- Exnerová-Najman
St. číslo: 275 -- Čas so:6:20:18 --
Čas ne:3:51:46 --
Bodů so: 200 --
Bodů ne: 140 --
Penalizace so: 42 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-24-25-26-28-35
Neděle:
23-24-25-28-35
- 284 Beranová Zuzana, Duda František -- Beranová-Duda
St. číslo: 208 -- Čas so:6:02:35 --
Čas ne:3:59:08 --
Bodů so: 190 --
Bodů ne: 100 --
Penalizace so: 6 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
8-9-18-20-21-35
Neděle:
29-30-33-35
- 280 Kastnerová Jana, Růžička Martin -- Spirit eTel Team B
St. číslo: 272 -- Čas so:5:46:08 --
Čas ne:3:51:55 --
Bodů so: 200 --
Bodů ne: 80 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-19-20-21-22-35
Neděle:
7-8-9-10-35
- 280 Urbanová Veronika, Martiška Pavel -- Ašští bajkeři
St. číslo: 291 -- Čas so:6:24:04 --
Čas ne:3:58:33 --
Bodů so: 160 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 50 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
4-6-9-21-22-35
Neděle:
30-31-33-35
- 276 Jandová Lenka, Janda Josef -- Orig. Vivalin Team Kadaň
St. číslo: 251 -- Čas so:6:36:23 --
Čas ne:3:50:57 --
Bodů so: 220 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 74 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
2-7-27-28-31-33-35
Neděle:
25-28-29-30-35
- 274 Oulehlová Hana, Oulehla Aleš -- Oulehlovi
St. číslo: 267 -- Čas so:5:33:31 --
Čas ne:4:47:10 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 140 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 96
Sobota:
23-24-25-26-27-30-34-35
Neděle:
4-5-7-12-35
- 272 Fatková Lucie, Zajíček Miroslav -- T-Mobile MTB Team
St. číslo: 249 -- Čas so:6:12:07 --
Čas ne:4:35:33 --
Bodů so: 250 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so: 26 -- Penalizace ne: 72
Sobota:
8-19-20-21-22-23-28-35
Neděle:
2-3-30-33-35
- 262 Danihelová Jana, Danihel Emílek -- Hornoblaťáci
St. číslo: 233 -- Čas so:6:23:23 --
Čas ne:3:34:08 --
Bodů so: 210 --
Bodů ne: 100 --
Penalizace so: 48 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-20-21-22-23-35
Neděle:
28-29-30-35
- 262 Hofreiterová Dita, Hofreiter Bohdan -- Hofreiterovi
St. číslo: 237 -- Čas so:6:28:57 --
Čas ne:3:55:55 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 90 --
Penalizace so: 58 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-19-20-21-22-23-35
Neděle:
28-30-35
- 256 Křesťanová Lucie, Urbaník Robert -- Spirit eTel Team A
St. číslo: 271 -- Čas so:5:51:21 --
Čas ne:4:16:28 --
Bodů so: 90 --
Bodů ne: 200 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 34
Sobota:
4-12-35
Neděle:
2-3-4-5-7-11-12-35
- 236 Lotková Halka, Lotko Petr -- Lotkovi
St. číslo: 209 -- Čas so:5:57:14 --
Čas ne:4:26:51 --
Bodů so: 140 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 54
Sobota:
1-4-6-7-12-35
Neděle:
29-30-31-35
- 228 Galasová Olga, Zeman Jan -- SK Crazy Monkeys
St. číslo: 288 -- Čas so:6:05:17 --
Čas ne:3:41:04 --
Bodů so: 170 --
Bodů ne: 70 --
Penalizace so: 12 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
27-28-31-34-35
Neděle:
24-29-35
- 228 Holbíková Martina, Ševčík Peter -- Holbíková-Ševčík
St. číslo: 295 -- Čas so:5:14:38 --
Čas ne:4:10:20 --
Bodů so: 130 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 22
Sobota:
1-7-8-23-28-35
Neděle:
24-29-30-35
- 226 Komínová Kateřina, Štembera Roman -- Bobík Team
St. číslo: 202 -- Čas so:6:27:57 --
Čas ne:4:43:34 --
Bodů so: 220 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 56 -- Penalizace ne: 88
Sobota:
1-7-8-9-20-21-22-35
Neděle:
29-30-31-35
- 220 Niederlová Rita, Jansa Jakub -- eTel
St. číslo: 273 -- Čas so:5:41:10 --
Čas ne:5:22:09 --
Bodů so: 220 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
8-25-26-27-28-35
Neděle:
8-9-10-14-35
- 198 Dvorská Kamila, Mikšík Pavel -- ŽP Praha
St. číslo: 204 -- Čas so:6:39:18 --
Čas ne:4:35:37 --
Bodů so: 190 --
Bodů ne: 160 --
Penalizace so: 80 -- Penalizace ne: 72
Sobota:
8-19-20-21-22-34-35
Neděle:
23-24-25-30-35
- 190 Harantová Radka, Denk Jiří -- Denk-Harantová
St. číslo: 201 -- Čas so:6:15:59 --
Čas ne:4:03:50 --
Bodů so: 150 --
Bodů ne: 80 --
Penalizace so: 32 -- Penalizace ne: 8
Sobota:
27-30-31-32-35
Neděle:
2-3-8-9-35
- 184 Černá Petra, Černý David -- Černí
St. číslo: 284 -- Čas so:6:27:43 --
Čas ne:3:52:10 --
Bodů so: 130 --
Bodů ne: 110 --
Penalizace so: 56 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-30-31-32-33-35
Neděle:
3-4-5-7-35
- 140 Petrová Marta, Vích Pavel -- A.M. bike no limits
St. číslo: 243 -- Čas so:5:35:18 --
Čas ne:5:17:09 --
Bodů so: 140 --
Bodů ne: 270 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
28-30-31-34-35
Neděle:
9-10-14-15-16-35
- 138 Čermáková Lucie, Čermák Petr -- Čermákovi Praha
St. číslo: 258 -- Čas so:5:43:45 --
Čas ne:4:35:05 --
Bodů so: 100 --
Bodů ne: 110 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 72
Sobota:
1-30-31-34-35
Neděle:
8-28-29-30-35
- 122 Přibylová Lenka, Sottner Matěj -- Orbis Praha
St. číslo: 278 -- Čas so:7:07:18 --
Čas ne:4:33:06 --
Bodů so: 300 --
Bodů ne: 190 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 68
Sobota:
2-26-27-28-31-32-33-35
Neděle:
3-4-9-11-12-35
- 120 Vavřinová Monika, Vavřina Pavel -- Vavřinovi
St. číslo: 266 -- Čas so:13:15:00 --
Čas ne:3:52:09 --
Bodů so: 130 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-24-26
Neděle:
3-4-8-9-35
- 110 Menšíková Zuzana, Pražák Milan -- Sanofi-Synthelabo
St. číslo: 279 -- Čas so:6:00:24 --
Čas ne:4:33:25 --
Bodů so: 80 --
Bodů ne: 100 --
Penalizace so: 2 -- Penalizace ne: 68
Sobota:
6-7-30-34-35
Neděle:
29-31-35
- 98 Hudcová Renata, Schick Jan -- Antikvariát Valentinská
St. číslo: 287 -- Čas so:7:07:00 --
Čas ne:4:05:37 --
Bodů so: 300 --
Bodů ne: 110 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 12
Sobota:
15-16-17-18-20-21-22-35
Neděle:
23-24-25-35
- 92 Kohoutová Šárka, Otípka Petr -- Kohoutová-Otípka
St. číslo: 246 -- Čas so:6:55:30 --
Čas ne:4:52:06 --
Bodů so: 140 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 112 -- Penalizace ne: 106
Sobota:
25-26-28
Neděle:
8-9-15-16
- 50 Drahorádová Zuzana, Štembera Petr -- OK Harcov
St. číslo: 215 -- Čas so:9:24:39 --
Čas ne:4:24:51 --
Bodů so: 110 --
Bodů ne: 100 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 50
Sobota:
1-2-31-33-35
Neděle:
5-6-7-8-9-35
- 0 Vorlíčková Helena, Lupek Karel -- Vorlíčková Lupek
St. číslo: 250 -- Čas so:10:10:00 --
Čas ne:4:30:14 --
Bodů so: 0 --
Bodů ne: 50 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 62
Sobota:
Neděle:
9-10
Class MDV -- Kategorie MDV
- 550 Ouředníková Eva, Udatný Petr -- Snail-wheels
St. číslo: 707 -- Čas so:5:52:54 --
Čas ne:4:09:53 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 20
Sobota:
1-7-8-9-15-16-17-18-20-21-35
Neděle:
8-9-15-16-19-22-35
- 488 Vyšínová Iveta, Vyšín Jiří -- Vyšínovi
St. číslo: 702 -- Čas so:6:00:45 --
Čas ne:3:48:19 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 2 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-16-17-18-19-22-35
Neděle:
8-9-15-16-19-22-35
- 326 Černická Irma, Galát Jaroslav -- Černická-Galát
St. číslo: 703 -- Čas so:5:26:57 --
Čas ne:4:01:41 --
Bodů so: 180 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 4
Sobota:
1-26-27-30-34-35
Neděle:
24-28-29-30-35
- 302 Spilková Vladimíra, Spilka František -- Jehlanka Team
St. číslo: 701 -- Čas so:6:31:32 --
Čas ne:4:26:43 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 64 -- Penalizace ne: 54
Sobota:
24-26-27-31-32-33-34-35
Neděle:
19-23-24-28-29-35
- 230 Smrčková Jitka, Smrčka Miloš -- Běžecký klub Říčany
St. číslo: 705 -- Čas so:5:41:12 --
Čas ne:5:46:37 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 100 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
24-25-26-27-28-35
Neděle:
6-8-9-11-35
- 166 Šípová Irena, Šíp Václav -- Šípáci
St. číslo: 708 -- Čas so:6:46:54 --
Čas ne:3:27:36 --
Bodů so: 160 --
Bodů ne: 100 --
Penalizace so: 94 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-21-22-23-35
Neděle:
28-29-30-35
- 120 Tomešová Zdeňka, Tomeš Miroslav -- Tomešovi
St. číslo: 706 -- Čas so:7:20:34 --
Čas ne:3:53:59 --
Bodů so: 250 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-19-20-21-22-23-35
Neděle:
3-4-5-7-8-35
- 0 Štorková Iva, Štorek Ladislav -- Karlova Koruna
St. číslo: 704 -- Čas so:8:52:45 --
Čas ne:4:45:29 --
Bodů so: 170 --
Bodů ne: 90 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 92
Sobota:
25-26-27-30-34
Neděle:
5-6-7-9-35
Class MMS -- Kategorie MMS
- 788 Poštulka Karel, Klinec Martin -- SK Panda Topolčianky
St. číslo: 38 -- Čas so:6:15:45 --
Čas ne:3:57:01 --
Bodů so: 490 --
Bodů ne: 330 --
Penalizace so: 32 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-9-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-28-35
Neděle:
9-14-15-16-19-22-28-35
- 778 Hasman Jan, Hašek Ondra -- KOS Plzeň - M. I.
St. číslo: 64 -- Čas so:6:24:22 --
Čas ne:4:05:49 --
Bodů so: 500 --
Bodů ne: 340 --
Penalizace so: 50 -- Penalizace ne: 12
Sobota:
9-15-16-18-20-21-24-25-26-27-28-30-35
Neděle:
5-7-9-12-13-14-15-16-35
- 762 Folprecht Eda, Vřešťál Jan -- A.S.A. Turnov
St. číslo: 34 -- Čas so:6:38:47 --
Čas ne:3:55:26 --
Bodů so: 510 --
Bodů ne: 330 --
Penalizace so: 78 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-9-15-16-17-18-20-21-23-24-26-27-35
Neděle:
5-6-7-8-9-10-14-15-16-35
- 742 Chaloupský David, Přibyl Ivan -- VŠSK ped.f. Praha
St. číslo: 80 -- Čas so:6:07:05 --
Čas ne:4:25:57 --
Bodů so: 430 --
Bodů ne: 380 --
Penalizace so: 16 -- Penalizace ne: 52
Sobota:
2-4-12-13-14-16-17-18-20-21-35
Neděle:
3-4-9-12-13-14-15-16-35
- 738 Bureš Pavel, Pekárek Pavel -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br
St. číslo: 62 -- Čas so:6:17:01 --
Čas ne:4:07:43 --
Bodů so: 460 --
Bodů ne: 330 --
Penalizace so: 36 -- Penalizace ne: 16
Sobota:
8-9-10-14-16-17-18-20-21-23-24-28-35
Neděle:
8-9-10-14-15-16-19-22-35
- 724 Dvořáček Petr, Ptáček Jan -- Tesla Brno
St. číslo: 48 -- Čas so:6:17:23 --
Čas ne:3:50:22 --
Bodů so: 450 --
Bodů ne: 310 --
Penalizace so: 36 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-15-16-17-18-19-20-21-22-23-28-35
Neděle:
6-7-8-9-10-14-15-16-35
- 724 Mádl Jan, Nejedlý Vladislav -- WARMPEACE
St. číslo: 95 -- Čas so:5:51:09 --
Čas ne:4:02:34 --
Bodů so: 400 --
Bodů ne: 330 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 6
Sobota:
8-20-21-22-23-24-26-27-31-35
Neděle:
8-9-10-14-15-16-19-22-35
- 722 Linhart Aleš, Pírek Josef -- Cykloserver.cz
St. číslo: 76 -- Čas so:6:08:12 --
Čas ne:3:46:26 --
Bodů so: 440 --
Bodů ne: 300 --
Penalizace so: 18 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-4-12-13-14-16-17-18-20-21-35
Neděle:
8-9-10-14-15-16-22-35
- 676 Fajtl Jaroslav, Prautsch Pavel -- KOS Plzeň - M.I.
St. číslo: 65 -- Čas so:6:19:11 --
Čas ne:4:21:56 --
Bodů so: 420 --
Bodů ne: 340 --
Penalizace so: 40 -- Penalizace ne: 44
Sobota:
8-21-22-23-24-25-26-27-28-30-31-32-35
Neděle:
8-9-14-15-16-19-21-22-35
- 670 Gebas Miroslav, Tihon Michal -- G.T. team
St. číslo: 10 -- Čas so:5:26:14 --
Čas ne:3:48:08 --
Bodů so: 360 --
Bodů ne: 310 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-7-8-25-26-27-28-31-32-33-35
Neděle:
8-9-14-15-16-19-22-35
- 640 Jakoubě Tomáš, Svoboda Jan -- Draci ze Smržofky
St. číslo: 35 -- Čas so:5:49:05 --
Čas ne:4:29:49 --
Bodů so: 380 --
Bodů ne: 320 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 60
Sobota:
1-8-23-24-25-26-27-28-31-32-33-34-35
Neděle:
9-10-14-15-16-19-22-35
- 634 Podroužek Jíra, Přibil Jan -- Bike tunel Praha
St. číslo: 68 -- Čas so:6:04:49 --
Čas ne:4:12:33 --
Bodů so: 360 --
Bodů ne: 310 --
Penalizace so: 10 -- Penalizace ne: 26
Sobota:
1-7-8-9-10-14-16-17-18-20-35
Neděle:
8-9-14-15-16-19-22-35
- 624 Habán Ivo, Maký Vladimír -- Sokol F-M
St. číslo: 104 -- Čas so:6:12:14 --
Čas ne:3:51:12 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 310 --
Penalizace so: 26 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-7-21-24-26-27-31-32-33-35
Neděle:
8-9-14-15-16-19-22-35
- 624 Tomeček Lubomír, Vodrážka Jakub -- KOS Plzeň - M.I.
St. číslo: 66 -- Čas so:6:02:44 --
Čas ne:3:55:48 --
Bodů so: 400 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 6 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-20-21-23-24-25-26-27-30-31-34-35
Neděle:
2-3-29-30-31-32-33-35
- 624 Hromas Vladimír, Zmítko Jiří -- Regal bike
St. číslo: 87 -- Čas so:6:32:11 --
Čas ne:3:57:08 --
Bodů so: 410 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 66 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-4-12-13-14-16-17-18-20-35
Neděle:
7-10-14-15-16-19-35
- 620 Lišťanský Ondřej, Zoula Miloslav -- Regal bike
St. číslo: 105 -- Čas so:5:55:02 --
Čas ne:3:59:30 --
Bodů so: 370 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
6-7-8-9-16-17-18-20-21-22-35
Neděle:
9-14-15-16-35
- 618 Hanák Petr, Prášek Roman -- Co je vám do toho
St. číslo: 36 -- Čas so:6:14:28 --
Čas ne:4:25:07 --
Bodů so: 370 --
Bodů ne: 330 --
Penalizace so: 30 -- Penalizace ne: 52
Sobota:
6-7-12-13-14-16-18-20-22-35
Neděle:
5-6-7-8-9-10-14-15-16-35
- 616 Ševčík Robert, Šňupárek Martin -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br
St. číslo: 31 -- Čas so:5:48:44 --
Čas ne:4:01:47 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 290 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 4
Sobota:
2-23-25-26-27-28-31-32-33-35
Neděle:
8-9-14-15-16-19-35
- 610 Jirgl Otakar, Náhlovský David -- Jirgl-Náhlovský
St. číslo: 2 -- Čas so:5:57:47 --
Čas ne:3:59:32 --
Bodů so: 360 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
20-21-23-24-26-27-31-34-35
Neděle:
24-25-28-30-31-35
- 610 Matějec Jan, Müller Pavel -- Jehlanka Team
St. číslo: 5 -- Čas so:6:15:50 --
Čas ne:4:33:26 --
Bodů so: 400 --
Bodů ne: 310 --
Penalizace so: 32 -- Penalizace ne: 68
Sobota:
1-20-21-23-24-25-26-27-30-31-34-35
Neděle:
8-9-10-11-14-15-16-35
- 608 Cincibus Pavel, Petříček Stanislav -- FSP
St. číslo: 30 -- Čas so:5:54:50 --
Čas ne:4:05:11 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 12
Sobota:
20-21-23-24-25-26-27-30-34-35
Neděle:
8-9-10-14-15-16-35
- 594 Beinert Sven, Beinert Tom -- Bike Insider
St. číslo: 115 -- Čas so:6:07:45 --
Čas ne:3:59:44 --
Bodů so: 400 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 16 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
6-7-12-13-14-16-17-18-20-21-35
Neděle:
28-29-30-31-33-35
- 588 Hlavsa Jiří, Pecháček Zbyněk -- Cykloservis Na Kluči
St. číslo: 103 -- Čas so:6:15:48 --
Čas ne:3:53:04 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 32 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
21-23-24-25-26-27-28-31-34-35
Neděle:
8-9-10-14-15-16-35
- 588 Michalík Ivan, Michalík Petr -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br
St. číslo: 63 -- Čas so:6:24:54 --
Čas ne:4:10:04 --
Bodů so: 380 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 50 -- Penalizace ne: 22
Sobota:
1-4-6-7-8-9-15-16-18-20-22-35
Neděle:
8-9-14-15-16-22-35
- 582 Průša Michal, Schwab Martin -- Klub OB Tesla Brno
St. číslo: 51 -- Čas so:6:23:26 --
Čas ne:3:56:24 --
Bodů so: 410 --
Bodů ne: 220 --
Penalizace so: 48 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
6-7-8-9-12-13-14-16-17-20-21-35
Neděle:
28-30-31-32-33-35
- 572 Kočárník Luděk, Lukáč Michal -- Ašští bajkeři
St. číslo: 7 -- Čas so:5:53:27 --
Čas ne:4:08:48 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 18
Sobota:
1-25-26-27-28-31-32-33-34-35
Neděle:
8-9-14-15-16-22-35
- 570 Roub Lubomír, Slabý Václav -- Kralovice
St. číslo: 57 -- Čas so:5:41:09 --
Čas ne:3:58:01 --
Bodů so: 350 --
Bodů ne: 220 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-10-15-16-17-18-20-22-35
Neděle:
2-3-23-24-28-30-33-35
- 566 Jalový Jaroslav, Ráb Martin -- RBK
St. číslo: 55 -- Čas so:5:55:30 --
Čas ne:4:16:51 --
Bodů so: 320 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 34
Sobota:
8-20-21-22-26-27-30-35
Neděle:
8-9-10-14-15-16-35
- 560 Hildebrand Jost, Röthling Matthias -- Team Biox Ultra
St. číslo: 111 -- Čas so:5:23:18 --
Čas ne:3:26:59 --
Bodů so: 300 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
8-9-16-17-18-20-21-35
Neděle:
8-9-14-15-16-35
- 556 Kalousek Mirek, Kaňka Jiří -- Blue-cell
St. číslo: 9 -- Čas so:5:46:02 --
Čas ne:4:06:26 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 14
Sobota:
8-9-15-16-18-20-21-22-35
Neděle:
8-9-15-16-19-21-22-35
- 554 Boudný Jan, Matějec Viktor -- Jehlanka Team
St. číslo: 58 -- Čas so:6:14:16 --
Čas ne:4:42:57 --
Bodů so: 390 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 30 -- Penalizace ne: 86
Sobota:
7-8-9-16-17-18-20-21-23-28-35
Neděle:
8-9-10-14-15-16-35
- 550 Novohradský Aleš, Polák Petr -- Novohradský-Polák
St. číslo: 91 -- Čas so:5:48:44 --
Čas ne:3:58:01 --
Bodů so: 300 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
24-26-27-28-30-31-34-35
Neděle:
9-14-15-16-35
- 550 Veltruský Jaroslav, Vondra Luboš -- Kačátko & Tříkolka
St. číslo: 81 -- Čas so:6:08:37 --
Čas ne:4:05:21 --
Bodů so: 320 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 18 -- Penalizace ne: 12
Sobota:
1-8-21-22-23-24-25-26-27-30-34-35
Neděle:
8-9-15-16-19-21-22-35
- 548 Lukavec Petr, Prevuzňak Martin -- Draci ze Smržofky
St. číslo: 84 -- Čas so:5:51:05 --
Čas ne:4:05:16 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 12
Sobota:
23-24-25-26-27-28-30-31-34-35
Neděle:
28-29-30-31-32-33-35
- 544 Husák Václav, Zaydlar Michal -- BF sport Liberec
St. číslo: 37 -- Čas so:6:59:51 --
Čas ne:4:22:22 --
Bodů so: 400 --
Bodů ne: 310 --
Penalizace so: 120 -- Penalizace ne: 46
Sobota:
6-8-13-14-16-17-18-20-21-22-35
Neděle:
5-6-7-8-9-11-15-16-19-22-35
- 536 Maleček Martin, Vokurka Honza -- Žižkovský tygři
St. číslo: 89 -- Čas so:6:26:36 --
Čas ne:4:19:54 --
Bodů so: 350 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 54 -- Penalizace ne: 40
Sobota:
20-25-26-27-28-30-31-35
Neděle:
9-14-15-16-19-35
- 534 Bašus Petr Báša, Brabač Lukáš Laukanen -- Tekmovalci
St. číslo: 6 -- Čas so:6:07:34 --
Čas ne:3:57:55 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 16 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
6-8-9-15-16-18-19-20-21-22-35
Neděle:
2-3-7-30-31-33-35
- 520 Bořil Vladimír, Svoboda Petr -- Ašští bajkeři
St. číslo: 15 -- Čas so:5:31:08 --
Čas ne:3:57:24 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-23-24-25-26-27-28-30-34-35
Neděle:
8-14-15-16-35
- 506 Kubín Martin, Soukup Petr -- SMS Team Kladno
St. číslo: 90 -- Čas so:6:01:03 --
Čas ne:3:58:03 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 4 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-21-23-24-25-26-27-30-34
Neděle:
9-14-15-16-35
- 506 Brambach Thilo, Richter Ulf -- Bike Insider
St. číslo: 118 -- Čas so:6:14:52 --
Čas ne:4:16:57 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 30 -- Penalizace ne: 34
Sobota:
23-24-26-27-28-31-35
Neděle:
23-24-25-28-29-30-31-35
- 506 Klahn Steffen, Zapp Marco -- Bike Insider
St. číslo: 117 -- Čas so:6:14:57 --
Čas ne:4:16:58 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 30 -- Penalizace ne: 34
Sobota:
23-24-26-27-28-31-35
Neděle:
23-24-25-28-29-30-31-35
- 498 Suchánek Ladislav, Trunkát Dan -- VSK Trunkát Zrník MZLU Br
St. číslo: 8 -- Čas so:6:15:13 --
Čas ne:4:44:45 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 290 --
Penalizace so: 32 -- Penalizace ne: 90
Sobota:
1-2-24-25-26-27-28-31-32-35
Neděle:
3-8-9-13-14-15-16-35
- 496 Novák Pavel, Pernička Petr -- Brione team
St. číslo: 32 -- Čas so:6:01:57 --
Čas ne:3:45:25 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 190 --
Penalizace so: 4 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-15-16-18-20-22-35
Neděle:
7-8-9-15-16-35
- 494 Kamenský Roman, Sládek Jaroslav -- Kamenský-Sládek
St. číslo: 22 -- Čas so:6:02:35 --
Čas ne:3:55:59 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 6 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
25-26-27-28-30-31-34
Neděle:
8-9-15-16-19-22-35
- 492 Feix Jiří, Nezbeda Michal -- T-Mobile MTB Team
St. číslo: 54 -- Čas so:5:43:09 --
Čas ne:4:03:20 --
Bodů so: 320 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 8
Sobota:
8-15-16-17-18-20-21-22-35
Neděle:
24-25-28-29-30-35
- 490 Hosnédl Petr, Rubeš Martin -- S.P.CH.S.
St. číslo: 59 -- Čas so:5:58:06 --
Čas ne:3:52:11 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 200 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
20-26-27-28-30-35
Neděle:
23-24-25-28-29-30-35
- 470 Ježek Jakub, Kryl Jan -- Dockey team
St. číslo: 121 -- Čas so:5:40:37 --
Čas ne:3:49:43 --
Bodů so: 300 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
24-26-27-28-30-31-34-35
Neděle:
30-31-33-35
- 470 Hýř Ondřej, Hýř Roman -- Sanofi-Synthelabo
St. číslo: 19 -- Čas so:6:15:33 --
Čas ne:4:03:51 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 200 --
Penalizace so: 32 -- Penalizace ne: 8
Sobota:
23-24-25-26-27-28-31-34-35
Neděle:
28-29-30-31-32-35
- 470 Michálek Martin, Sirotek Vítek -- Kačátko & Tříkolka
St. číslo: 82 -- Čas so:6:06:34 --
Čas ne:4:07:07 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 190 --
Penalizace so: 14 -- Penalizace ne: 16
Sobota:
9-21-22-23-24-25-26-27-30-34-35
Neděle:
5-6-7-9-10-11-15-35
- 464 Komárek Pavel, Sajal Martin -- Ekonom Praha / K314
St. číslo: 92 -- Čas so:6:47:52 --
Čas ne:3:53:17 --
Bodů so: 400 --
Bodů ne: 160 --
Penalizace so: 96 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-4-6-7-8-9-15-16-18-20-22-35
Neděle:
2-3-5-7-29-30-33-35
- 460 Chromý Pavel, Prantl Tomáš -- Chromý-Prantl
St. číslo: 79 -- Čas so:5:58:50 --
Čas ne:3:48:48 --
Bodů so: 280 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
25-26-27-28-30-31-34-35
Neděle:
24-25-28-29-30-35
- 460 Popjuk Viktor, Schořík Jan -- Louda
St. číslo: 26 -- Čas so:6:26:20 --
Čas ne:4:32:30 --
Bodů so: 300 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 54 -- Penalizace ne: 66
Sobota:
1-7-8-25-26-27-28-31-35
Neděle:
8-9-10-14-15-16-35
- 454 Hec Ondřej, Hegner Lukáš -- H+H
St. číslo: 110 -- Čas so:5:42:00 --
Čas ne:4:27:20 --
Bodů so: 250 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 56
Sobota:
25-26-27-28-31-35
Neděle:
8-9-14-15-16-35
- 450 Horák David, Šváb Přemysl -- WARMPEACE
St. číslo: 96 -- Čas so:5:55:30 --
Čas ne:3:45:57 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
8-25-26-27-28-31-35
Neděle:
28-29-30-31-35
- 450 Myška Petr, Švorc Jiří -- Myška-Švorc
St. číslo: 123 -- Čas so:5:42:05 --
Čas ne:3:55:46 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 160 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
8-25-26-27-28-31-32-35
Neděle:
3-4-11-12-35
- 450 Kočandrle Petr, Svoboda Radek -- STOCK
St. číslo: 72 -- Čas so:6:17:25 --
Čas ne:4:11:49 --
Bodů so: 340 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 36 -- Penalizace ne: 24
Sobota:
1-6-7-10-14-16-17-18-20-35
Neděle:
30-31-33-35
- 450 Jindrák Jan, Stamberg Stanislav -- Alu Team
St. číslo: 94 -- Čas so:5:49:47 --
Čas ne:4:19:47 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 40
Sobota:
1-2-27-28-31-32-33-35
Neděle:
24-25-28-29-30-31-35
- 448 Janata Michal, Nouzák Miloš -- Bike tunel Praha
St. číslo: 69 -- Čas so:6:00:39 --
Čas ne:4:29:33 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 2 -- Penalizace ne: 60
Sobota:
24-26-27-31-32-33-35
Neděle:
9-14-15-16-35
- 442 Burdík Jan, Veselský Marek -- SMS Team Kladno
St. číslo: 24 -- Čas so:6:48:51 --
Čas ne:3:49:40 --
Bodů so: 280 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so: 98 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
24-26-27-28-31-34-35
Neděle:
8-9-15-16-19-21-22-35
- 442 Hvozdovič Jan, Wild Adam -- Hvozdovič-Wild
St. číslo: 108 -- Čas so:6:51:30 --
Čas ne:4:36:45 --
Bodů so: 370 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 104 -- Penalizace ne: 74
Sobota:
20-21-22-23-24-25-26-27-30-34-35
Neděle:
5-6-7-8-9-10-15-16-35
- 438 Kraus Manfred, Petr Michal -- A.M. bike no limits
St. číslo: 41 -- Čas so:6:15:45 --
Čas ne:3:53:48 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 32 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
2-4-8-12-13-14-15-16-35
Neděle:
29-30-31-33-35
- 424 Recker Rainer, Wenk Thomas -- Bike Insider
St. číslo: 116 -- Čas so:6:22:57 --
Čas ne:3:53:52 --
Bodů so: 190 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 46 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-6-7-14-16-35
Neděle:
8-9-10-14-15-16-35
- 422 Koucký Roman, Kožnar Jan -- CTF MTB Jilemnice Mladkov
St. číslo: 3 -- Čas so:6:06:43 --
Čas ne:4:56:07 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 280 --
Penalizace so: 14 -- Penalizace ne: 114
Sobota:
8-19-20-21-22-23-24-28
Neděle:
8-9-10-14-15-16-35
- 418 Strnad Marek, Vaněk Libor -- Jožin
St. číslo: 40 -- Čas so:6:17:17 --
Čas ne:4:07:17 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 36 -- Penalizace ne: 16
Sobota:
24-25-26-27-31-32-34-35
Neděle:
8-9-15-16-19-35
- 418 Dlohoš Josef, Skořepa Jan -- Regal bike
St. číslo: 60 -- Čas so:6:31:30 --
Čas ne:4:13:16 --
Bodů so: 350 --
Bodů ne: 160 --
Penalizace so: 64 -- Penalizace ne: 28
Sobota:
8-20-22-23-24-25-26-27-30-35
Neděle:
3-30-31-35
- 416 Krňanský Michal, Sedlák Michal -- Inkognito
St. číslo: 109 -- Čas so:6:36:25 --
Čas ne:3:56:34 --
Bodů so: 320 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 74 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
20-24-25-26-27-30-31
Neděle:
29-30-31-33
- 406 Stukbauer Jan, Zmek Josef -- Ekonom Praha
St. číslo: 33 -- Čas so:6:11:12 --
Čas ne:3:52:35 --
Bodů so: 240 --
Bodů ne: 190 --
Penalizace so: 24 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-25-26-27-28-30-34-35
Neděle:
30-31-32-33-35
- 404 Bouchal Petr, Zedník Kuba -- Tesla Brno
St. číslo: 102 -- Čas so:5:50:46 --
Čas ne:4:57:11 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 116
Sobota:
1-8-21-23-24-25-26-27-30-34-35
Neděle:
12-13-14-15-19-35
- 402 Pravda Pavel, Školák Jan -- VDO CZ
St. číslo: 28 -- Čas so:6:23:26 --
Čas ne:3:47:00 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 140 --
Penalizace so: 48 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
8-9-16-18-19-20-21-22-35
Neděle:
2-3-4-30-35
- 400 Bořek Michal, Wieissar Petr -- Pilsenman Club
St. číslo: 46 -- Čas so:5:50:52 --
Čas ne:3:54:09 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-6-7-12-13-15-16-18-35
Neděle:
30-31-33-35
- 400 Votava Adam, Votava Stanislav -- Votavovi
St. číslo: 17 -- Čas so:5:27:08 --
Čas ne:3:57:15 --
Bodů so: 190 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-4-8-9-10-12-13-35
Neděle:
3-4-5-6-7-11-12-35
- 396 Šinamdl David, Včela Jan -- Spirit eTel Team A
St. číslo: 71 -- Čas so:6:41:27 --
Čas ne:3:38:47 --
Bodů so: 300 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 84 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-4-6-9-16-18-20-35
Neděle:
8-9-15-16-35
- 396 Šauer Max, Šauer Tomáš -- Šauerovi
St. číslo: 124 -- Čas so:5:17:49 --
Čas ne:4:21:41 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 44
Sobota:
1-2-4-6-7-28-30-33-34-35
Neděle:
3-4-5-6-7-11-12-35
- 390 Kuchyňka Martin, Valenta Robert -- Jožin
St. číslo: 45 -- Čas so:5:49:45 --
Čas ne:3:36:26 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
26-27-28-31-32-35
Neděle:
28-29-30-33-35
- 386 Bartoš Michal, Vochyán Lubomír -- Crank Team
St. číslo: 49 -- Čas so:6:18:01 --
Čas ne:4:02:20 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 38 -- Penalizace ne: 6
Sobota:
1-2-26-27-31-32-33-35
Neděle:
9-14-15-35
- 386 Bednařík Radek, Juřík Zdeněk -- Cykloserver.cz
St. číslo: 86 -- Čas so:6:15:09 --
Čas ne:4:25:01 --
Bodů so: 200 --
Bodů ne: 270 --
Penalizace so: 32 -- Penalizace ne: 52
Sobota:
1-2-4-6-7-31-33-35
Neděle:
9-10-14-15-16-35
- 384 Křeválek Klaus, Ženíšek Jaromír -- Spirit eTel Team B
St. číslo: 75 -- Čas so:6:12:17 --
Čas ne:3:33:46 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 26 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-4-6-9-16-18-19-35
Neděle:
8-9-15-16-35
- 380 Hrabovský Martin, Stulík Martin -- Jožin
St. číslo: 44 -- Čas so:5:54:44 --
Čas ne:3:41:06 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
26-27-28-31-32-35
Neděle:
28-30-33-35
- 370 Klaus Pavel, Kočí Libor -- Spirit eTel Team A
St. číslo: 70 -- Čas so:6:19:49 --
Čas ne:3:45:00 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 40 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-9-20-21-22-23-24-35
Neděle:
29-30-31-35
- 370 Benda Michal, Zelenka Martin -- Benda-Zelenka
St. číslo: 85 -- Čas so:6:17:14 --
Čas ne:4:11:28 --
Bodů so: 250 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 36 -- Penalizace ne: 24
Sobota:
1-7-8-9-19-20-21-22-23-35
Neděle:
24-25-28-29-30-35
- 362 Kašák Jan, Smaržík Jan -- Baník Svatava
St. číslo: 61 -- Čas so:6:24:28 --
Čas ne:4:03:32 --
Bodů so: 330 --
Bodů ne: 90 --
Penalizace so: 50 -- Penalizace ne: 8
Sobota:
6-7-10-14-16-18-20-21-35
Neděle:
31-35
- 360 Horák Pavel, Soboslai Petr -- Nejdek
St. číslo: 20 -- Čas so:6:30:54 --
Čas ne:4:38:18 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 190 --
Penalizace so: 62 -- Penalizace ne: 78
Sobota:
24-25-26-27-28-30-31-34-35
Neděle:
3-4-9-11-12-35
- 358 Rindt Jan, Sameš Milan -- Bakov Devils
St. číslo: 100 -- Čas so:6:39:05 --
Čas ne:4:20:45 --
Bodů so: 320 --
Bodů ne: 160 --
Penalizace so: 80 -- Penalizace ne: 42
Sobota:
1-16-17-18-20-21-22-23-35
Neděle:
3-4-5-7-12-35
- 356 Matějec Hynek, Šimek Radek -- Jehlanka Team
St. číslo: 53 -- Čas so:6:31:42 --
Čas ne:5:13:15 --
Bodů so: 420 --
Bodů ne: 370 --
Penalizace so: 64 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
1-2-4-7-13-14-16-18-20-21-32-35
Neděle:
3-4-6-9-11-14-15-16-35
- 344 Bucher Richard, Musil Miroslav -- Auto Musil
St. číslo: 4 -- Čas so:6:32:45 --
Čas ne:3:44:53 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 66 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
4-6-8-9-16-17-18-35
Neděle:
29-30-31-35
- 340 Ducháček František, Prokop Petr -- WARMPEACE
St. číslo: 97 -- Čas so:5:37:55 --
Čas ne:3:44:23 --
Bodů so: 210 --
Bodů ne: 130 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
8-9-15-16-18-19-22-35
Neděle:
28-29-30-33-35
- 340 Schlanstedt Christian, Schlanstedt Ralf -- Schlanstedtes
St. číslo: 113 -- Čas so:5:19:40 --
Čas ne:3:45:55 --
Bodů so: 190 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-20-21-22-35
Neděle:
8-15-16-35
- 330 Lederer Pavel, Lederer Petr -- VDO CZ
St. číslo: 27 -- Čas so:5:43:24 --
Čas ne:3:50:38 --
Bodů so: 220 --
Bodů ne: 110 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-7-8-9-18-20-22-35
Neděle:
3-5-6-8-9-35
- 326 Šimůnek Tomáš, Švec Jan -- Jehlanka Team
St. číslo: 25 -- Čas so:5:50:12 --
Čas ne:4:31:04 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 64
Sobota:
1-7-8-9-20-21-22-28-35
Neděle:
31-33-35
- 326 Karas Martin, Petr Jakub -- A.M. bike no limits
St. číslo: 42 -- Čas so:6:11:32 --
Čas ne:4:39:11 --
Bodů so: 280 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 24 -- Penalizace ne: 80
Sobota:
7-8-9-20-21-22-23-28-35
Neděle:
5-6-7-8-9-10-11-35
- 324 Vala Igor, Vala Petr -- Crank Team
St. číslo: 50 -- Čas so:5:56:45 --
Čas ne:4:02:30 --
Bodů so: 160 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 6
Sobota:
1-23-24-28-30-33-35
Neděle:
15-16-19-35
- 324 Holakovský Aleš, Křen Josef -- Ocelot
St. číslo: 23 -- Čas so:6:50:03 --
Čas ne:4:16:48 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 102 -- Penalizace ne: 34
Sobota:
24-25-26-27-28-30-31-34-35
Neděle:
8-9-15-19-22-35
- 320 Rabe Jens, Roscher Lars -- ESV Dresden MBO
St. číslo: 52 -- Čas so:5:55:13 --
Čas ne:3:53:50 --
Bodů so: 140 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-30-31-32-33-34-35
Neděle:
24-25-28-29-30-35
- 318 Martínek Libor, Mládek Daniel -- SK Crazy Monkeys
St. číslo: 14 -- Čas so:6:12:10 --
Čas ne:4:12:02 --
Bodů so: 170 --
Bodů ne: 200 --
Penalizace so: 26 -- Penalizace ne: 26
Sobota:
27-30-31-32-33-35
Neděle:
29-30-31-32-33-35
- 310 Matějů Luboš, Nemšovský Petr -- Sild Team
St. číslo: 16 -- Čas so:5:53:28 --
Čas ne:5:14:24 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 200 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
6-7-13-14-16-18-20-35
Neděle:
4-12-13-14-35
- 298 Čermák Pavel, Lejsek Tomáš -- CEGRA
St. číslo: 106 -- Čas so:6:43:56 --
Čas ne:4:36:55 --
Bodů so: 280 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 88 -- Penalizace ne: 74
Sobota:
1-7-8-9-10-14-16-18-22-35
Neděle:
2-3-5-7-31-33-35
- 298 Pavlíček Ondřej, Pavlíček Václav -- Pavlíčkovi
St. číslo: 18 -- Čas so:6:00:59 --
Čas ne:5:11:44 --
Bodů so: 300 --
Bodů ne: 210 --
Penalizace so: 2 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
24-25-26-27-28-30-31-35
Neděle:
3-4-6-11-14-35
- 290 Danihel Emil, Danihel Vojtěch -- Hornoblaťáci
St. číslo: 29 -- Čas so:5:49:15 --
Čas ne:3:39:05 --
Bodů so: 170 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-21-22-23-28
Neděle:
23-24-28-29-35
- 290 Hrubý Pavel, Volejník Jiří -- Lokomotive
St. číslo: 78 -- Čas so:6:04:47 --
Čas ne:3:55:38 --
Bodů so: 130 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 10 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-6-7-8-9-12-35
Neděle:
29-30-31-32-35
- 288 Kodet Jan, Tušek Karel -- Kačátko & Tříkolka
St. číslo: 83 -- Čas so:6:25:39 --
Čas ne:4:24:22 --
Bodů so: 240 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 52 -- Penalizace ne: 50
Sobota:
1-7-8-9-15-16-17-18-19-35
Neděle:
29-30-31-35
- 278 Bielczyk Svatoslav, Kian Tan Swee -- Bielczyk-Kian
St. číslo: 77 -- Čas so:5:47:25 --
Čas ne:4:25:41 --
Bodů so: 220 --
Bodů ne: 110 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 52
Sobota:
6-7-9-21-22-23-24-28
Neděle:
9-14
- 272 Daněk Robert, Grim Tomáš -- Daněk-Grim
St. číslo: 107 -- Čas so:6:13:19 --
Čas ne:5:43:20 --
Bodů so: 300 --
Bodů ne: 270 --
Penalizace so: 28 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
7-8-9-15-16-17-20-21-35
Neděle:
8-9-10-14-15-16
- 266 Fuchs Jiří, Sladký Marek -- Spartak 1. brněnská
St. číslo: 39 -- Čas so:6:06:18 --
Čas ne:3:39:25 --
Bodů so: 210 --
Bodů ne: 70 --
Penalizace so: 14 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
8-9-14-16-18-35
Neděle:
29-30-35
- 230 Picman Martin, Pour Aleš -- Notorola
St. číslo: 101 -- Čas so:5:46:38 --
Čas ne:3:34:49 --
Bodů so: 110 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-4-6-7-35
Neděle:
23-24-28-29-35
- 230 Klapka Tomáš, Šafář Radek -- Klapka-Šafář
St. číslo: 13 -- Čas so:5:56:31 --
Čas ne:3:44:47 --
Bodů so: 110 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
28-32-33-34-35
Neděle:
8-9-21-22-23-35
- 230 Česák Julius, Vondraš Petr -- Regal bike
St. číslo: 88 -- Čas so:7:01:47 --
Čas ne:3:52:52 --
Bodů so: 220 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-2-4-12-13-14-18-35
Neděle:
8-9-10-15-16-19-35
- 230 Černický Marek, Uher Jiří -- Crazy Devils
St. číslo: 21 -- Čas so:5:48:10 --
Čas ne:4:14:21 --
Bodů so: 110 --
Bodů ne: 150 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 30
Sobota:
1-7-8-22-23-35
Neděle:
29-30-31-35
- 180 Manzák Petr, Žáček Pavel -- Ašští bajkeři
St. číslo: 67 -- Čas so:6:54:36 --
Čas ne:3:46:51 --
Bodů so: 170 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so: 110 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
4-12-16-35
Neděle:
8-21-22-23-28-35
- 150 Černý Jaroslav, Kozák Lukáš -- Černý-Kozák
St. číslo: 122 -- Čas so:5:58:06 --
Čas ne:3:44:48 --
Bodů so: 40 --
Bodů ne: 110 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
30-34-35
Neděle:
3-4-5-7-35
- 110 Dolanský Miroslav, Vrátník Karel -- Orig. Vivalin Team Kadaň
St. číslo: 56 -- Čas so:7:33:41 --
Čas ne:4:04:46 --
Bodů so: 260 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 10
Sobota:
1-24-26-27-30-31-34-35
Neděle:
5-6-8-9-11-35
- 106 Kubíček Petr, Skála Daniel -- BC Mramor Vesmír
St. číslo: 47 -- Čas so:7:09:23 --
Čas ne:4:16:44 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 140 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 34
Sobota:
1-4-7-13-14-16-18-35
Neděle:
9-10-14-35
- 102 Štádler Michael, Tůma Pavel -- WARMPEACE
St. číslo: 99 -- Čas so:7:03:35 --
Čas ne:4:08:24 --
Bodů so: 190 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 18
Sobota:
7-9-10-14-16-35
Neděle:
2-3-4-5-7-35
- 26 Bitman Martin, Kos Tomáš -- Jehlanka Team
St. číslo: 11 -- Čas so:6:06:35 --
Čas ne:5:54:07 --
Bodů so: 40 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 14 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
33-34-35
Neděle:
9-14-15-16-35
- 0 Kruliš Petr, Pežout Ivan -- Karlova Koruna
St. číslo: 120 -- Čas so:8:42:50 --
Čas ne:5:29:19 --
Bodů so: 180 --
Bodů ne: 260 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
25-26-27-30-34-35
Neděle:
8-9-14-15-16-35
Class MMV -- Kategorie MMV
- 558 Golombiovský Jaroslav, Müller Petr -- Jehlanka Team
St. číslo: 502 -- Čas so:5:49:06 --
Čas ne:4:05:27 --
Bodů so: 320 --
Bodů ne: 250 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 12
Sobota:
1-24-25-26-27-28-31-32-34-35
Neděle:
5-6-7-9-15-16-19-35
- 526 Brugovský Daniel, Jansa Jiří -- eTel
St. číslo: 512 -- Čas so:6:06:45 --
Čas ne:3:57:57 --
Bodů so: 370 --
Bodů ne: 170 --
Penalizace so: 14 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
7-8-9-14-16-17-18-20-21-35
Neděle:
28-30-31-35
- 506 Kalianko Jan, Šebesta Karel -- SKP Sokolov
St. číslo: 506 -- Čas so:6:42:37 --
Čas ne:4:03:53 --
Bodů so: 370 --
Bodů ne: 230 --
Penalizace so: 86 -- Penalizace ne: 8
Sobota:
20-24-26-27-28-30-31-35
Neděle:
8-9-10-15-16-19-35
- 494 Horák Lubomír, Jirásek Jan -- Cyklos-servis A+J Ostrov
St. číslo: 511 -- Čas so:5:40:41 --
Čas ne:4:07:28 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 220 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 16
Sobota:
1-23-24-25-26-27-28-30-34-35
Neděle:
2-3-4-5-6-7-11-12-35
- 462 Bauer Lumír, Havíř Zdeněk -- Sanofi-Synthelabo
St. číslo: 507 -- Čas so:6:03:11 --
Čas ne:4:29:13 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 220 --
Penalizace so: 8 -- Penalizace ne: 60
Sobota:
23-24-25-26-27-28-30-31
Neděle:
24-25-30-31-35
- 430 Blabla Zdeněk, Růžička Jiří -- SKP České Budějovice
St. číslo: 509 -- Čas so:5:30:45 --
Čas ne:3:50:44 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 160 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
25-26-27-28-31-33-35
Neděle:
3-4-5-6-7-11-35
- 428 Ďurín Jan, Kurča Štefan -- Cart Print Nitra
St. číslo: 501 -- Čas so:6:01:26 --
Čas ne:4:08:13 --
Bodů so: 270 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 4 -- Penalizace ne: 18
Sobota:
1-2-26-27-31-32-33-34-35
Neděle:
3-4-5-6-7-9-10-35
- 396 Kalkus Ivan, Sluka Milan -- Jehlanka Team
St. číslo: 504 -- Čas so:6:00:19 --
Čas ne:4:40:28 --
Bodů so: 290 --
Bodů ne: 190 --
Penalizace so: 2 -- Penalizace ne: 82
Sobota:
1-23-24-25-26-27-28-30-34-35
Neděle:
3-4-9-10-12-13-35
- 322 Bitman Petr, Tůma Miroslav -- Jehlanka Team
St. číslo: 503 -- Čas so:5:12:30 --
Čas ne:4:13:18 --
Bodů so: 250 --
Bodů ne: 100 --
Penalizace so: 0 -- Penalizace ne: 28
Sobota:
24-26-27-28-30-34-35
Neděle:
24-25-29-35
- 270 Pálek Vladimír, Schreirer Tomáš -- Liberec
St. číslo: 515 -- Čas so:6:19:20 --
Čas ne:5:09:58 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 140 --
Penalizace so: 40 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
8-9-16-17-18-19-20-22-35
Neděle:
31-32-33-35
- 200 Sazima Miloslav, Smíšek Ondřej -- Auto Musil
St. číslo: 508 -- Čas so:6:14:37 --
Čas ne:5:24:17 --
Bodů so: 230 --
Bodů ne: 180 --
Penalizace so: 30 -- Penalizace ne:9999
Sobota:
26-27-31-32-33-34
Neděle:
3-4-5-6-7-12-35
- 120 Kadlec Luděk, Kopecký Jiří -- CTIRAD Chomutov
St. číslo: 505 -- Čas so:7:18:29 --
Čas ne:3:51:43 --
Bodů so: 310 --
Bodů ne: 120 --
Penalizace so:9999 -- Penalizace ne: 0
Sobota:
1-23-24-25-26-27-28-31-35
Neděle:
6-7-9-10-11-35