Výsledky 2003 / Results 2003
Základní výsledky obsahují jen pořadí, tým a počet bodů. Podrobnější výsledky obsahují i časy, body a penalizaci z obou dnů a seznamy navštívených kontrol.
Class DDS -- Kategorie DDS
704 Folprechtová Jaroslava, Marijczuková Markéta -- T-Mobile MTB Team
630 Rybářová Lenka, Šolínová Lucka -- OK99 Hradec Králové
624 Hasmanová Lenka, Hašková Eva -- KOS Plzeň
616 Kučová Martina, Podrábská Marie -- Cykloserver.cz-Shocart
612 Antošová Irena, Ryglová Kateřina -- KOS Tesla Brno
560 Bočková Pavla, Trunkátová Andrea -- PELLS MTBO Team
550 Mrázová Ivana, Sadílková Jana -- Sanofi-Synthelabo
542 Hykšová Markéta, Nevedělová Monika -- Ekonom Praha
540 Engelová Lucka, Vítková Eliška -- KSP UP Olomouc
532 Dufková Jana, Holíková Kateřina -- KOS Tesla Brno
502 Augustinová Bára, Uvízlová Martina -- Lama Team
480 Štěpánská Adéla, Uhnavá Markéta -- Cykloserver.cz-Shocart
476 Macková Lenka, Olešová Slávka -- Cup
468 Spurná Martina, Tichovská Martina -- Marti jedou spolu
440 Rousová Mirka, Rousová Petra -- Cyklosport Cheb
440 Pecková Ivana, Zurynková Jana -- Ekonom Praha
436 Chrpová Vítězslava, Nováková Lenka -- Cykloturistika
420 Menclová Petra, Trávníčková Pavlína -- Auto Musil MTB
416 Ferdinandová Jana, Matoušková Magda -- Team-BabaJaga
388 Pálková Miroslava, Třešňáková Markéta -- Ekonom Praha
376 Argalášová Gábina, Lastůvková Lenka -- Dezorienteering Bikers
372 Čadilová Pavla, Matěková Kateřina -- Ekonom Praha
372 Hrdinková Jaroslava, Šimková Martina -- Kačátko a Tříkolka
370 Německá Lucka, Topolová Hanka -- Bike Tunel Team
350 Kaprová Hana, Papsonová Erika --
320 Linková Milada, Plisková Jitka -- Panmámy Team
310 Horáková Lenka, Zachová Jana -- Kačátko a Tříkolka
300 Glosová Gábina, Hyrová Blanka -- Sanofi-Synthelabo
290 Petrová Marta, Símová Ilona -- Praděd Gang
272 Horová Markéta, Kolská Marie --
266 Aronová Lucie, Běčáková Blažena --
260 Brožíková Alena, Říhová Vladimíra -- Hřib
236 Mezníková Lenka, Mezníková Lucie -- Beznoška a Buclatka
220 Mráková Jitka, Mráková Šárka -- Káčátko a Tříkolka
210 Jiráková Lenka, Kostálová Jolana -- Bludičky Praha
200 Havelková Jana, Majerová Alena -- SKP Sokolov
186 Pfalzerová Kateřina, Praisová Jana -- Apple Stock Team
170 Blažková Jana, Pěnkavová Hana -- PELLS MTBO Team
110 Kadlecová Štěpánka, Kadlecová Žaneta -- Yetti Vejprty
Class DDV -- Kategorie DDV
440 Bednaříková Jarka, Sladká Zora -- SK Žabovřesky Brno
432 Bitmanová Halka, Matějcová Adolfa -- Jehlanka Team
350 Králová Eva, Novotná Marcela -- VBA
Class MDS -- Kategorie MDS
876 Dvořáček Petr, Gigon Michaela -- KOS Tesla Brno
830 Došla Jan, Hřebíčková Silva -- FSPS MU Brno
808 Klechová Vendula, Schwab David -- KOS Tesla Brno
788 Galajdová Jana, Štáfek Pavel -- SMS Team Kladno
774 Šolarová Jana, Zídek Jan -- SvP
770 Chmelíková Jana, Tihon Michal -- MTBO Počáply
770 Nováková Pavlína, Sauer Tomáš -- VŠSK PEDF UK
770 Roudná Jana, Wohanka Pavel -- MTBO Počáply
730 Danowski Anke, Kretzschmar Uli -- ESV Dresden
730 Podrábská Anna, Zápotocký Jiří -- MTBO Počáply
728 Kottová Petra, Stieber Zdeněk -- Psk Remerx
720 Ptáček Ondřej, Ptáčková Veronika -- KOS Tesla Brno
714 Plíšek Dalibor, Sotnerová Kateřina -- Bike Tunel Team
684 Krutiš Adam, Pelarová Katka -- Mongoose Blue Bike MTB
680 Folprecht Eda, Ryšavá Kateřina -- ASA Turnov
680 Čech Radovan, Urbancová Marcela -- KOS Tesla Brno
674 Kočandrle Petr, Volfová Martina -- Ekonom Praha
674 La Carbonara Claudio, La Carbonara Hana -- KOS Tesla Brno
668 Hataj Tomáš, Růžičková Eva -- Programcycle-sugoi
668 Baštová Martina, Kadaník Libor -- Štika a Drak Team
666 Doležal Pavel, Pospíšilová Lucie -- SMS Team Kladno
650 Rindtová Eva, Urban Hynek -- Bakov Devils
650 Čumplová Klára, Votápek Dan -- T-Mobile MTB Team
644 Ritter Aleš, Váchová Irena -- Lazy Dog Karlovy Vary
640 Kovačič Marek, Skalníková Eva -- SK Lyžování Nové M. n. M.
640 Hojný Michal, Rýdlová Markéta -- Tekmovalci
640 Činčerová Milada, Hebelka Filip -- Kačeři 1
638 Řízek Jaroslav, Řízková Zuzana --
634 Matušková Zuzana, Šolar Jan -- Diasport
630 Čermáková Pavla, Ehl Jiří -- SK Žabovřesky Brno
624 Kmoníčková Marta, Starý Milan -- Štika a Drak Team
620 Česák Julius, Němečková Michaela -- Regal Bike
620 Spudil Roman, Spudilová Michala -- Jardovy Koně
618 Korcina Michal, Vlčková Romana -- Mongoose Blue Bike MTB
612 Hesoun Jan, Šipková Alena -- Outdoor Kroužek Hanspaulk
610 Lepšík Vladislav, Myšičková Maida -- Bonie a Clyde
608 Jašek Petr, Kubisková Šárka -- A-Team Bruntál
600 Moszkowicz Pawel, Laczak Magda -- Gellmann Salomon AT
586 Lemonová Vlasta, Urban Jan -- SBK - Start Blansko
570 Hudcová Klára, Kýr Pavel -- T-Mobile MTB Team
566 Burdová Lenka, Had Daniel -- Ašští Bajkeři
566 Prevuznák Martin, Prevuznáková Iva -- SNS Smržovka
562 Drbohlav Tomáš, Mašková Katka -- ASA Turnov
560 Fuchs Michal, Hrdinová Klára -- Bike Tunel Team
558 Konvalinková Jitka, Šimonek David -- Cykloň
548 Kožnar Jakub, Kožnarová Romana -- Presovy Pohrobci
548 Svoboda Radek, Svobodová Petra -- KOS Plzeň
548 Dobrovodský Petr, Soukupová Tereza -- Sodo
546 Husák Vašek, Vokounová Lenka -- Outdoor Team Uhk
534 Krajzlová Petra, Nedvěd Ivo -- Sanofi-Synthelabo
530 Kováč Milan, Mahrevková Katarina -- VBA
524 Hanajová Jana, Lukavec Petr -- SNS Smržovka
524 Nováková Marie, Strait Martin -- Žaket
520 Fišnarová Simona, Srnec Daniel -- Nevicudycam
520 Pavlíček Václav, Vyskočilová Lenka -- Křižany
520 Novák Martin, Nováková Renata -- Cyklotlačenka
510 Pařízek Petr, Pařízková Věra -- SNS Smržovka
510 Sadílková Kateřina, Pekárek Martin -- Lazy Dog Karlovy Vary
500 Stryk Daniel, Stryková Jana --
500 Ontko Petr, Škodová Renata -- 13-tý pramen
500 Kubena Stanislav, Kubenová Renata -- Crank Team
494 Chytilová Lenka, Šafařík Marek -- KSP UP Olomouc
492 Doufková Karolína, Vlček Jiří -- Bike Tunel Team
492 Košelová Eva, Nouzák Miloš -- Bike Tunel Team
488 Zábojník Radomír, Zábojníková Hana --
484 Hornová Daniela, Mareček Tomáš -- Ekonom Praha
484 Haničáková Lenka, Haničák Tomáš -- ASA Turnov
480 Šibralová Daniela, Šibral Petr -- Ostrov
480 Pecháčková Radka, Poslt Dan -- Rapdap
480 Benešová Michaela, Molnár Lubomír -- Velointest Bike Club
480 Hrozinka Šimon, Nešporová Natálie --
480 Hodek Michal, Hodková Zuzana --
478 Krejča Petr, Šibralová Jitka -- Karlovy Vary
470 Klumpnerová Jana, Laňka Petr -- Kleopa Bike Team
464 Sladká Kateřina, Sladký Ivan -- SK Žabovřesky Brno
460 Grusová Klárka, Klápště Honza -- Kačeři 1
460 Tolar Michal, Tolarová Barbora -- Ahold
460 Plachý Jan, Sloupová Martina -- Ht Cyklo Tábor
460 Christoph Jaroslav, Křenová Dagmar -- Lbc Int.club
458 Elleder Daniel, Ellederová Zdenka --
456 Horáček Pepa, Suchomelová Gábina -- Štika a Drak Team
456 Lukášová Kateřina, Zoubek David -- B.A.G.U. Team
454 Křivka Miloš, Vídenská Martina -- Karlova Koruna
454 Dvořanová Kamila, Mikšík Pavel -- Z.P. Bike
452 Jiroušek Jan, Jílková Kačka -- B.A.G.U. Team
450 Rubeš Martin, Rubešová Kateřina -- Koloklinika
444 Klusáček Ivo, Skotálková Jitka --
440 Kabilová Martina, Kalianko Tomáš -- SKP Sokolov
440 Jansa Jakub, Niederlová Rita --
440 Kaloš Martin, Kalošová Tereza --
440 Štemberová Kateřina, Štembera Roman -- Notorola
434 Genser Jaroslav, Genserová Jitka -- Crank Team
434 Poláková Gábina, Tušek Karel -- Kačátko a Tříkolka
420 Stočes Jan, Zachová Jana -- Hejvy`s Intimmate Team
420 Hofreiter Bohdan, Hofreiterová Dita --
414 Budinský René, Camia Patricia --
410 Petrů Karel, Petrů Radmila -- Mekka Játra
410 Formánková Věra, Horák David -- Outdoor Kroužek Hanspaulk
410 Najbrt Pavel, Najbrtová Tereza -- Cykloserver.cz-Shocart
400 Jelínek Michal, Nosková Kateřina -- Los Clandestinos
400 Endlicher Martin, Endlicherová Petra -- Kobra
396 Landkammer Karel, Landkammerová Jana -- Hvězdy Severu
396 Chroust Daniel, Chroustová Monika -- Okolohoro
390 Brousek Petr, Brousková Martina -- Tempo 99
390 Holub Tomáš, Štětinová Katka --
388 Ondrušková Lucie, Vomel Lukáš -- Bike Tunel Team
386 Denk Jiří, Harantová Radka --
384 Malá Veronika, Malý Jiří -- EKO Bike
380 Čermák Petr, Čermáková Lucie --
370 Hezká Martina, Kroulík Milan -- Doublem
370 Kučerová Sona, Šubrt Jiří --
370 Loupancová Marcela, Solarík Martin -- TPB
370 Paderová Alena, Pelikán Miroslav --
364 Lojková Marta, Press Ivan -- KČT Kobylisy
362 Hamouzová Jolana, Kratochvíl Daniel --
358 Štastná Andrea, Štastný Daniel --
356 Palička Ondřej, Paličková Hana -- Paličky
350 Kožnar Marek, Středová Lucie -- Bsbb.zde.cz
350 Lastůvka David, Lastůvková Zdenka -- Dezorienteering Bikers
350 Martiška Pavel, Urbanová Veronika -- Ašští Bajkeři
344 Holbíková Martina, Ševčík Peter -- FavoriTeam
340 Matějcová Eliška, Rejmon Jan -- Jehlanka Team
340 Kohoutová Šárka, Otípka Petr -- Trauma Team
330 Eliáš Jan, Havelková Sylvie --
330 Doležalová Kateřina, Novotný Michal -- Podbořany
320 Hajšmanová Martina, Valach Petr -- Tempo 99
320 Kastnerová Jana, Růžička Martin --
320 Šimpachová Lucie, Škopek Martin -- Fight Club
294 Černošek Michal, Meluzínová Jana -- Midzy
292 Mužík Michal, Mužíková Alena -- Stop Traktor
292 Antoš Svatopluk, Antošová Monika -- Outdoor Kroužek Hanspaulk
286 Visser Willem, Turková Andrea -- SK-NL Team
284 Oktabcová Ivana, Vlček Pavel -- Kandahar Team
280 Lacina Petr, Rychtaříková Simona -- Bublajs
280 Kolankiewiczová Jana, Prorok Tomáš -- Sportáci Uhk
266 Juřištová Klára, Kovanda Milan -- Výletníci
266 Kalousek Miroslav, Kalousková Markéta -- Dir-cz
266 Fadljevičová Katka, Ivanov Ladislav -- ASA Turnov
264 Caha Jiří, Cahová Jiřina -- PC Help Cyclo
260 Fričová Lucie, Kodet Jan -- Kačátko a Tříkolka
260 Čudková Jarmila, Ocásek Jiří --
260 Němcová Pavla, Němec Milan -- Cyklo Rotava
250 Zárybnická Simona, Zárybnický Luďek --
244 Langer Tomáš, Šťastná Ludmila -- Crank Team
240 Beranová Zuzana, Duda František --
214 Brandalík Tomáš, Brandalíková Radana --
212 Břicháček Petr, Sosnovcová Martina -- Bike Live
212 Svobodová Jana, Zajíček Roman -- Bike Live
210 Hanus Michal, Hanusová Patricie --
182 Kimijan Patrik, Pazderová Darina -- FavoriTeam
166 Hofman Miloš, Štorková Iva -- Karlova Koruna
132 Pleskáčová Klára, Stránský Ríša -- Csc
128 Hubová Petra, Zezulka Marcel -- Kandahar Team
122 Klášterková Petra, Zeman Jan -- Csc
114 Kodejsková Dana, Koucký Ladislav -- Karlova Koruna
106 Galko Petr, Galková Katarina -- Extremebike
80 Malá Radka, Petrásek Antonín --
80 Fetter Rostislav, Meluzinová Lucie -- Midzy
Class MDV -- Kategorie MDV
804 Galíková Jana, Urválek Jiří -- KOS Tesla Brno
742 Ouředníková Eva, Udatný Petr --
600 Černý Martin, Poslední Jarka -- Bike Live
598 Valoušek Zbyněk, Valoušková Dagmar -- Valouni
596 Pospíšek Zbyněk, Pospíšková Luisa -- KOS Tesla Brno
584 Stejskal Petr, Stejskalová Eva -- Skk Camil
580 Bureš Petr, Burešová Alena -- PELLS MTBO Team
552 Bartoš Michal, Bartošová Alena -- Crank Team
530 Pavelka Jiří, Pavelková Kamila -- Jehlanka Team
520 Korvas Pavel, Korvasová Kateřina -- Štiky
520 Tomeš Miroslav, Tomešová Zdenka --
516 Sláma Dušan, Slámová Hana -- KOS Tesla Brno
514 Pavlas Jiří, Pavlasová Věra -- PC Help Cyclo
498 Hanzlová Svatava, Kotas Pavel -- Peloton Havířov
492 Sikora Miroslav, Sikorová Miroslava -- Banik Ostrava
480 Vyšín Jiří, Vyšínová Iveta -- 13-tý pramen
462 Dvořák Jaroslav, Dvořáková Irena -- Crank Team
452 Matějec Viktor, Sluková Michaela -- Jehlanka Team
450 Janda Josef, Jandová Lenka -- Vivalin Team Kadaň
432 Svoboda Emil, Volejníková Jelena -- Crank Team
406 Stoeckel Anne, Stoeckel Arno -- USV Jena
400 Ratman Miloslav, Ratmanová Dana -- Crank Team
396 Brožíková Alena, Hegner Karel -- Hřib
380 Dubová Věra, Kuhtreiber Pavel -- PC Help Cyclo
370 Sazima Miloslav, Sazimová Lidmila -- Auto Musil MTB
270 Smrčka Miloš, Smrčková Jitka -- Běž. klub Říčany
270 Jelčková Marie, Jeleček Drahomír -- PC Help Cyclo
254 Šíp Václav, Šípová Irena -- 13-tý pramen
56 Novotná Vlasta, Novotný Ladislav -- Polesí
Class MMS -- Kategorie MMS
1012 Kříž Libor, Seidl Miroslav -- Ekonom Praha
996 Linhart Aleš, Podrábský Ctibor -- Cykloserver.cz-Shocart
982 Procházka Jiří, Ševčík Martin -- KOS Tesla Brno
980 Mach Radovan, Strejček Petr -- KOS Tesla Brno
970 Rygl Jaroslav, Sklář Marcel -- Mongoose Blue Bike MTB
968 Beránek Jan, Hašek Ondřej -- KOS Plzeň
954 Novák Jan, Sajal Martin -- Ekonom Praha
910 Bobek Jan, Tomeček Lubomír -- Pivovar Excelent
896 Klech Richo, Tománek Dano --
870 Průša Michal, Schwab Martin -- KOS Tesla Brno
870 Chaloupský David, Přibyl Ivan -- VŠSK PEDF UK
860 Bureš Pavel, Horký Áda -- PELLS MTBO Team
860 Gebas Miroslav, Zámečník David -- PELLS MTBO Team
846 Habán Ivo, Malý Vladimír -- KOS Tesla Brno
844 Březina Vojtěch, Král Jiří -- SSK Severka Šumperk
844 Hájek Ondřej, Krejčí Jan -- KOS Tesla Brno
840 Horák Jiří, Žák Pavel -- Bike Club Morkovice
840 Šabo Miki, Šurgan Štefan -- VBA
840 Novotný Petr, Zicha Jiří -- Cykloserver.cz-Shocart
826 Novák Ivo, Pecka Jan -- Žaket
826 Novák Libor, Semík Luboš -- OK 24 Praha
826 Kubala Jiří, Sikora Tomáš -- Sokol Frýdek-Místek
824 Handlíř Miroslav, Nejedlý Vladislav -- Outdoor Kroužek Hanspaulk
810 Dostál Aleš, Vaculík Zdeněk -- Skanska
810 Matoušek Martin, Vanka Petr -- Žaket
808 Lebeda Dušan, Tichavský Tomáš -- Ekonom Praha
804 Vondra Radek, Vydra Lukáš -- SvP
794 Dvořák Rostislav, Pavlík Dušan -- Turbošnek Team Nmazr
790 Röthling Matthias, Schultze-Motel Falk -- Harz Core
790 Skoupý Jan, Zrník Tomáš --
790 Bašus Petr, Brabač Lukáš -- Tekmovalci
778 Matějec Jan, Muller Pavel -- Jehlanka Team
778 Hromas Vladimír, Zmítko Jiří -- Regal Bike
776 Fišer Petr, Tomeš Petr -- Cykloserver.cz-Shocart
772 Jakoubě Tomáš, Svoboda Jan -- SNS Smržovka
764 Polák Tomáš, Škabrada Jan -- Wydle Praha (tmcz)
764 Zaoral Petr, Žáček Jan -- Kalbi z Jablonce
762 Matějec Hynek, Šimek Radek -- Jehlanka Team
762 Kodras Ondřej, Zeman Miroslav -- SMS Team Kladno
760 Peths Matěj, Peths Pavel -- Bivak Sport Krnov
746 Maleček Martin, Ondrušek Petr -- Ekonom Praha
740 Hanák Petr, Prášek Roman -- Zemědělská Universita
734 Koucký Romek, Kožnar Jan -- Présovy Pohrobci
730 Bouchal Petr, Zedník Kuba -- KOS Tesla Brno
726 Kapal Jan, Peitz Michal -- T-Mobile MTB Team
720 Jalový Jaroslav, Raška Jan -- Sokolici Bk
716 Drlý Aleš, Suchánek Ladislav -- PELLS MTBO Team
708 Mach Jiří, Růžička Vojtěch -- Bike Tunel Team
704 Laštůvka Honza, Navrátil Rosťa -- Dezorienteering Bikers
698 Hruška Miloš, Růžička Aleš -- Pivovar Excelent
698 Putík Jiří, Vraný Jiří -- Barney Team
696 Vala Igor, Vala Petr -- Crank Team
690 Milán Pavel, Mulíček Ondřej -- Kanci
688 Kafka Tomáš, Pavliňák Tomáš -- Hodonín
688 Černý Hynek, Náhlovský David -- KOS Tesla Brno
686 Řehořek Jan, Thorovský Roman -- Los Clandestinos
670 Drápela Radek, Kříž Pavel -- W-Morava Bike
670 Jiran Jan, Kunart Tomáš -- OK99 Hradec Králové
664 Matula Petr, Vlach Jiří -- SK Radioklub Blansko
662 Pekárek Pavel, Trunkát Daniel -- PELLS MTBO Team
660 Lukáš Jakub, Šváb Jirka -- Vnitrnost
660 Kubíček Petr, Tišnovský Zdenek -- SK Žabovřesky Brno
656 Lunák Martin, Rucker Petr -- MTB Hořice
656 Michalík Ivan, Michalík Petr -- Www.diasport.cz
654 Michálek Martin, Sirotek Vítek -- Kačátko a Tříkolka
652 Veltruský Jaroslav, Vondra Luboš -- Kačátko a Tříkolka
652 Fryček Rudla, Zámostný Jenda -- Hovaďáci
650 Cincibus Pavel, Petříček Stanislav -- FSP
646 Bergl Tomáš, Pucherna Eda -- Zemědělská Universita
642 Fantozi Petr, Fellini Tomáš -- Kačeři 1
636 Poslušný Libor, Rada Pavel -- Žabák a Langusta
630 Brouček Ondra, Kouba Jaroslav -- CK Oroň
630 Rindt Jan, Sameš Milan -- Bakov Devils
630 Škoda Ondřej, Urbaník Robert -- VSK Slavia TU Liberec
622 Vrabec Martin, Vrabec Ondra --
622 Hájek Michal, Smetana Jaroslav -- Bsc Opava
612 Picka Vladimír, Rameš Martin --
610 Svoboda Lukáš, Teplý Jirka -- Klokan Team
610 Kalina Tomáš, Preissler Adam -- SK Peleton Havířov
606 Burdík Jan, Veselský Marek -- SMS Team Kladno
600 Brlica Pavel, Prokop Zbyněk -- SBK
600 Bořil Tomáš, Škoda Jakub -- OS Nové Město na Moravě
598 Jindrák Jan, Štamberg Standa -- Alu Team
598 Formánek Jiří, Krška Jan -- SK Lyžování Nové M. n. M.
596 Kadlec Jiří, Rek Matouš --
594 Podrazký Ondřej, Tureček Robin --
590 Jičínský Tomáš, Kramář Martin -- Bike Live
590 Nezbeda Michal, Zajíček Miroslav -- T-Mobile MTB Team
590 Dybek Pawel, Oleszinski Maciek -- Hellmann Salomon AT
590 Lesage Martin, Tyšer Tomáš -- La-roleta
590 Mlček Roman, Zídek Pavel -- Hodonín
590 Holeček Miroslav, Kejmar Václav -- Zemědělská Universita
588 Zahariev Pavlin, Zdeněk Pavel -- Notorola
584 Hvozdovič Jan, Wild Adam --
582 Vaněk Libor, Vaněk Radek -- Jožin
582 Král Jan, Šíp Jan -- Anect
580 Gramblička Michal, Kožuch Vít --
576 Klapka Tomáš, Šafář Radek -- Randál
574 Novohradský Aleš, Polák Petr -- Cykloklub Amater
572 Brnovjak David, Soukup Petr -- SMS Team Kladno
570 Podroužek Jíra, Přibyl Honzík -- Bike Tunel Team
564 Kanka Jiří, Kresta Víťa -- Dir-cz
562 Chromý Pavel, Prantl Tomáš -- D.Y.N.A.
562 Hubík Martin, Kaucký Jan -- KOS Tesla Brno
562 Doležal Josef, Plocek Luboš -- Lbc Int.club
560 Formánek Pavel, Masák Jan -- Maja Fopa
560 Bláha Ondřej, Smrt Martin -- Gvp Hobby
560 Melichárek Leoš, Melichárek Petr -- Cykloň
558 Dolanský Daniel, Váka Libor -- Vivalin Team Kadaň
556 Maxa Zdeněk, Řehák Míra -- Vivalin Team Kadaň
550 Votava Adam, Votava Stanislav -- Facson
550 Feix Jiří, Kamzík Jan -- T-Mobile MTB Team
550 Michal Jirka, Šíma Pavel -- SKP Žďár n. S.
548 Hoidekr Jan, Matějka Michal -- Bludný Proudy
544 Handl Jindřich, Šrámek Petr -- Lbc Int.club
534 Hec Ondřej, Hegner Lukáš -- Hřib
532 Hanek Filip, Krajník Jaroslav -- Imitace
532 Brož Robert, Datel Jiří -- Kačátko a Tříkolka
530 Janošec Miroslav, Ročárek Jiří -- SK Lyžování Nové M. n. M.
530 Havránek Jan, Vízek Ondra -- Kalbi z Jablonce
530 Mráček Vítězslav, Pírek Josef -- Cykloserver.cz-Shocart
524 Repiský Ondřej, Waldhans Jiří -- T-Mobile MTB Team
522 Pichert Jan, Vítek Libor -- Notorola
522 Krňanský Michal, Sedlák Michal -- Inkognito
520 Duda Jan, Řezníček Tomáš --
520 Bitman Martin, Pavelka Jan -- Jehlanka Team
520 Pesničák Jan, Vancl Vladimír -- SNS Smržovka
520 Galajda Jan, Zápotocký Petr -- Bikeri Magics
520 Dlohoš Josef, Skořepa Jan -- Regal Bike
516 Syrovátka Bohumil, Syrovátka Jindřich --
516 Havel Jan, Pektor Stanislav -- Bike Club Morkovice
516 Česák Jan, Sali Martin -- Regal Bike
514 Komárek Pavel, Stejskal Pavel -- Alpine Kutná Hora
512 Černohorský Vladimír, Trojánek František -- Cykloň
512 Dvořák Zdeněk, Miko Michal -- MPZ
510 Kravarčík Rastislav, Kravarčík Slavomír --
510 Hanzlovský Jiří, Kamenický Dušan -- Holická Lokálka
510 Bayer Jan, Havel Petr --
504 Bártl Robert, Pelc Jaroslav -- Žabáci
500 Kupco Juraj, Pravda Jan --
500 Hurta Daniel, Němec Tomáš -- Hard Bikers Team
494 Forman Radek, Tuček Petr -- Lazy Dogs
494 Kamenský Roman, Sládek Jarda -- Bajkeři od Benešova
490 Pour Aleš, Šourek Petr -- Notorola
482 Krajčovič Peter, Pecha Peter -- SK Panda
480 Jurčík Peter, Poštulka Karel -- Elephantine Boys
480 Meister Mike-Robert, Teichmann Lars -- Team Swanson
480 Bucher Richard, Kučera Pavel -- Auto Musil MTB
480 Kadlec Jakub, Kočí Ondřej -- Yetti Vejprty
480 Laichman Lubor, Rak František --
478 Ježek Jakub, Kryl Jan -- Trauma Team
478 Hauzner Daniel, Vitouš Jiří -- Bsbb.zde.cz
476 Frei Jaroslav, Veiman Petr -- Cesic
472 Matušík Jan, Valis Samuel -- Extremebike
468 Lederer Pavel, Lederer Petr -- Ledys
466 Dvořák Petr, Halámek Petr -- Maminčiny Mazánci
460 Kotík Pavel, Stika Hynek -- Beton Team
460 Charvát Zbyšek, Vancl Jirka -- SNS Smržovka
456 Alina Honza, Gregor Ondřej -- Bike Tunel Team
454 Migdau Jan, Sladký Marek -- SK Žabovřesky Brno
450 Kuchyňka Martin, Valenta Robert -- Jožin
450 Hrabovský Martin, Stulík Martin -- Jožin
450 Rada Jan, Rada Martin -- KOS Tesla Brno
450 Novotný Karel, Rybář Jiří --
446 Suastika Petr, Ticháček Jiří -- Modrá Ústřice
442 Holakovský Aleš, Křen Josef -- Ocelot
422 Bret Tomáš, Novák Zdeněk -- Ekonom Praha
420 Chaloupek Kryštof, Zelený Ivoš -- OK-tofici
418 Ducháček František, Tirner Jan -- Outdoor Kroužek Hanspaulk
410 Lajbner Jan, Zrubecký Tomáš -- SMS Team Kladno
404 Hendrych Jan, Hendrych Viktor --
400 Kleinhampl Vojta, Kočí Libor -- STS Chvojkovice-Brod
400 Benda Michal, Zelenka Martin -- Red Bikes / Liveaudit
400 Bicenc Martin, Černý Miroslav -- Randál
396 Hrubý Pavel, Volejník Jiří --
390 Karas Martin, Petr Jakub -- Praděd Gang
368 Dobrovodský Michal, Sedláček Jakub -- Sedo
366 Černý Jaroslav, Kozák Lukáš -- Randál
360 Mencl Pavel, Nový Jan -- PCK Louda
354 Bacil Petr, Žaloudek Jan -- Kandahar Team
350 Stanka Jan, Švarc Stanislav -- Radium
350 Lukáč Michal, Terč Petr -- Ašští Bajkeři
334 Pašek Fanda, Vaněček Honza -- Zemědělská Universita
330 Foukner Jan, Tůma Petr -- Bobcat Dobříš
314 Ševčík Robert, Šňupárek Martin -- PELLS MTBO Team
310 Fukala Marek, Martínek Libor -- Hadovka Team
300 Kolařík Zbyněk, Popule Jiří --
300 Moldan Filip, Moldan Petr --
270 Jiřišta Vladimír, Votoček Filip -- Pivovar Excelent
260 Páleník Michal, Veselý Michal -- Cesic
246 Lazur Tomáš, Mencl Mirek -- Auto Musil MTB
230 Patka Jan, Sanda Libor -- Kačátko a Tříkolka
228 Polášek Zdeněk, Valenta Filip -- Hodonín
220 Malý Martin, Neuwirth Marek -- Marama Team
216 Vaněček Štěpán, Vaněček Zdeněk -- Kandahar Team
214 Nepraš Tomáš, Prášil Karel -- Bike Live
214 Pospíchal Jiří, Prokop Petr -- Outdoor Kroužek Hanspaulk
186 Buchal Aleš, Jánský Tomáš -- Ahold
182 Balej Ivan, Havlín Jan -- The Lobotomos
156 Korbel Martin, Příhonský Jiří -- Bike Live
Class MMV -- Kategorie MMV
866 Adámek Roman, Myšík Vladimír -- Regal Bike
820 Kamenický Jan, Kamenický Radan -- OS Nové Město na Moravě
782 Janíček Jan, Janíček Jan -- OS Nové Město na Moravě
760 Novotný Vladimír, Řeháček Petr -- Novo Bruntál
686 Golombiovský Jarosl., Muller Petr -- Jehlanka Team
620 Horák Lubomír, Jirásek Jan -- Cykloservis A+J Ostrov
620 Fikejs Vladimír, Trejtnar Pavel -- Cyklo Janoušek Žamberk
620 Gottfried Jan, Šiška David -- KSP UP Olomouc
618 Fiala Vlastimil, Mojžíšek Vladimír --
612 Dokoupil Jaroslav, Dokoupil Martin -- KOS Tesla Brno
600 Růžička Jiří, Slabý Václav -- SKP Č. Budějovice
584 Paloncý Pavel, Vozda Jiří -- Klub vytrvalostních sport
574 Kalianko Jan, Šebesta Karel -- SKP Sokolov
564 Grubner Zdenek, Havlík Vladimír --
550 Blabla Zdenek, Holovský Miroslav -- SKP Č. Budějovice
530 Kalkus Ivan, Sluka Milan -- Jehlanka Team
520 Myška Petr, Švorc Jiří -- Technika Praha
520 Brugovský Daniel, Jansa Jiři --
486 Hyr Roman, Rieger Karel -- Sanofi-Synthelabo
460 Pálek Vladimír, Schreier Tomáš --
450 Argaláš Jaroslav, Lastůvka Igor -- Dezorienteering Bikers
450 Kruliš Petr, Pešout Ivan -- Karlova Koruna
440 Bitman Petr, Tůma Miroslav -- Jehlanka Team
410 Kadlec Luděk, Kopecký Jiří -- Yetti Vejprty
332 Dolanský Miroslav, Vrátník Karel -- Vivalin Team Kadaň
330 Hubner Jiří, Mikič Alex --
1