Results -- Výsledky
Základní výsledky obsahují jen pořadí, tým a počet bodů. Podrobnější výsledky
obsahují i časy, body a penalizaci z obou dnů a
seznamy navštívených kontrol.
Class DD -- Kategorie DD
886 Chaloupská Pavlína, Přibylová Eva -- VŠSK PedF UK Praha
878 Hašková Eva, Hasmanová Lenka -- Plzeňská smršť
870 Míková Markéta, Folprechtová Jaroslava -- T-Mobile MTB Team
766 Ryglová Kateřina, la Carbonara Hana -- TJ Tesla Brno
750 Dannowski Anke, Kirbach Christin -- ESV Dresden
690 Blažková Vendula, Volfová Martina -- Bike Live Club
668 Nováková Marie, Vondrová Kateřina -- ŽAKET teams
650 Horká Jana, Březinová Dana -- SEVERKA Šumperk
618 Cimrová Šárka, Růžičková Eva -- Outdoor team UHK
606 Augustinová Bára, Uvízlová Martina -- LAMA team
590 Lamichová Kateřina, Vaňková Lenka -- OK 99 Hradec Králové
556 Machová Jiřina, Brožková Radka -- OK Jilemnice
550 Janebová Zuzana, Dudová Kateřina -- Žíznivý čáry
530 Kučová Martina, Trunkátová Andrea -- Pells MTBO Team
526 Chrpová Vítězslava, Turčová Ivana -- Velo
520 Jiřištová Zuzana, Jiřištová Hana -- Peřimov
520 Ferdinandová Janice, Matoušková Majdule -- Baba Jaga
512 Paloncýová Markéta, Tonová Zdena -- KVS Šumperk
506 Laštůvková Lenka, Argalášová Gabriela -- Dezorienteering Bikers
500 Odvodyová Dana, Knížková Anna -- Štika & Drak eXtreme team
490 Německá Lucie, Topolovová Hana -- Bike Tunel
470 Rousová Mirka, Rousová Petra -- Cyklosport Cheb
460 Králová Zdenka, Krtičková Michaela -- SEVERKA Šumperk
440 Hrdinková Jaroslava, Poláková Gábina -- Káčátko a Tříkolka
430 Sazimová Lidmila, Sazimová Lidmila --
410 Podrábská Marie, Hauerlandová Jitka -- VSK Liberec
408 Heřmánková Lucie, Mašková Alena -- Pells MTBO Team
404 Müller-Wenzke Astrid, Mochert Ilka -- ESV Dresden
400 Bartošová Martina, Genserová Jitka -- Crank Team
400 Herrmannová Marie, Jeřábková Eva -- DCK Jouda
400 Vokounová Lenka, Bažantová Kateřina -- Outdoor team UHK
340 Trávníčková Pavlína, Menclová Petra -- MTB Team
330 Pavlíčková Iveta, Grubauerová Šárka -- REJ
310 Voráčová Naďa, Vančurová Kamila -- SEVERKA Šumperk
310 Hrušková Martina, Hodanová Martina -- VOSA Bruntál
280 Brandová Markéta, Cincibusová Jana -- FS Praha
270 Běčáková Blažena, Aronová Lucie -- TK STRAHOV
190 Antonínová Adéla, Bittnerová Zuzana -- SK SNS Smržovka
140 Kocourková Tereza, Šálová Andrea -- Bike Tunel
Class DD+ -- Kategorie DD+
642 Galíková Jana, Loupová Hana -- TJ Tesla Brno
628 Paloncýová Maria, Komárková Eva -- KVS Šumperk
456 Bednaříková Jarka, Sladká Zora -- SK Žabovřesky Brno
436 Kubátová Milada, Pokorná Věnceslava -- Velo
398 Bitmanová Halka, Matějcová Adolfa -- Jehlanka Team
Class MD -- Kategorie MD
960 Bloudek Petr, Lundáková Jana -- Bike Tunel
960 Valeš Miroslav, Havlíková Zdena -- Valesh Hut Ltd
928 Kazík Marian, Fajtová Stanislava -- Pucov ŠK Bratislava
910 Gigon Michaela, Hnilica Thomas -- TJ Tesla Brno
898 Zeman Miroslav, Reitmaierová Alena -- SMS Team Kladno
896 Folprecht Eda, Ryšavá Katka -- ASA Turnov
880 Lauerman Jan, Chudíková Barbora -- OK Jihlava
860 Kohoutová Anrejka, Rejholec Michal -- REJ
848 Štáfek Pavel, Galajdová Jana -- SMS Team Kladno
820 Kottová Petra, Stieber Zdeněk -- SMS Team Kladno
816 Vaněk Tomáš, Prchalová Alice -- Ekonom Praha
810 Křtěnová Michaela, Česák Julius -- SK Hradlo
808 Rindtová Eva, Urban Hynek -- Bakov Devils
780 Starosta Jarda, Starostová Karla -- VŠSK PedF UK Praha
770 Marhoulová Tereza, Marhoul Jakub -- Bike Tunel
770 Christoph Jaroslav, Křenová Dagmar -- Lejzybojs
762 Urbancová Marcela, Čech Radovan -- TJ Tesla Brno
760 Kubisková Šárka, Jašek Petr -- A-team NOVO Bruntál
760 Smutná Kateřina, Vavrys Petr -- CRAFT team
750 Drabinová Jitka, la Carbonara Claudio -- TJ Tesla Brno
748 Faltejsek Lukáš, Chmelíková Jana -- Mackie-biker-messer
742 Herinková Lucie, Albl Slávek -- Velo
740 Jiří Janák, Klára Šebestová -- Bike Tunel
700 Rubeš Martin, Rubešová Kateřina -- Velo
690 Bek Dalibor, Hanzlová Jana -- Kebek
688 Kopečný Mojmír, Němečková Jarmila -- ŽAKET teams
680 Bloudek Ondřej, Zavadilová Lenka -- Bike Tunel
672 Pařízková Věra, Pařízek Petr -- SK SNS Smržovka
670 Kulíšek Tomáš, Jurečková Leonka -- A-team NOVO Bruntál
670 Krejča Petr, Šibralová Jitka -- K. Vary
670 Svoboda Radek, Svobodová Petra -- Plzeňská smršť
670 Sottnerová Kateřina, Plíšek Dalibor -- VŠSK PedF UK Praha
668 Michal Fuchs, Klára Hrdinová -- Bike Tunel
652 Nováková Pavlínka, Šauer Tomáš -- VŠSK PedF UK Praha
650 Doležal Pavel, Pospíšilová Lucie -- SMS Team Kladno
650 Vacek Pavel, Machálková Hana --
650 Cumplová Klára, Votápek Daniel -- T-Mobile MTB Team
640 Burdová Lenka, Had Daniel -- Ašští bajkeři
636 Šibral Petr, Šibralová Daniela -- Ostrov
620 Spudilová Michala, Hala Martin -- Cyklosport Kern
618 Thorovský Roman, Hybšová Jana -- Los Clandestinos
610 Zábojníková Hana, Zábojník Radomír -- Kebek
600 Bursík Tomáš, Kašťálková Tereza -- Baník Stříbro
600 Wuttig Thomas, Knoblauch Sonnhild -- Bon Pedale Dreden
594 Neubauerová Veronika, Řehořek Jan -- Los Clandestinos
590 Urban Jan, Staňková Veronika -- SBK - KOB Start Blansko
586 Hnilicová Jana, Hnilica Radek -- KVS Šumperk
584 Urbaník Robert, Navrátilová Michala -- VLI
582 Chroustová Monika, Chroust Daniel -- OKOLOHORO
580 Pavlíčková Gabriela, Hrnčíř Aleš --
580 Houdková Vlaďka, Houdek Daniel -- Veselé brčko a bystré očk
574 Kutlvašr Ruda, Paseková Vlaďka -- OOS Vrchlabí
570 Hýřová Blanka, Hýř Roman --
564 Bulenová Michaela, Šrůtek Zbyněk -- Česká Skalice
562 Kudláčková Martina, Pischnoth Libor -- Salomon fans
560 Kotík Pavel, Stehlíková Jiřina -- Velo
560 Hornová Daniela, Mareček Tomáš -- Ekonom Praha
560 Homola Dušan, Vonášková Gabriela -- T-Mobile MTB Team
550 Kotecká Michaela, Kotecký Ondřej -- TJ Tesla Brno
544 Štembera Jan, Broučková Lucie -- OK Harcov
530 Richter Katharina, Hacker Holm -- ESV Dresden
530 Preislerová Jitka, Pištora Jirka -- Libeňský ostrov Bike
530 Rudolf Jan, Lacová Darina -- Hvozdnice
526 Jelínek Michal, Nosková Kateřina -- Tragic Bike Team
524 Starý Milan, Kmoníčková Marta -- Mackie-biker-messer
522 Vokurka Jan, Šmídová Marta -- Leklá ryba
520 Jansa Jakub, Niederlová Rita -- Praha-Mníšek
518 Dvořanová Kamila, Mikšík Pavel -- Ž.P. BIKE
510 Chocholová Pavla, Nehasil Petr --
504 Bitman Martin, Pelikánová Helena -- Jehlanka Team
500 Kučerová Soňa, Šubrt Jiří --
500 Pokorná Kateřina, Pokorný Marek -- BKT Blatce
494 Benešová Michaela, Molnár Lubomír -- Velointest bike club
490 Endlicher Martin, Václavková Milena -- Cyklosport Kern
490 Antoš Svatopluk, Antošová Lucie -- Outdoor Kroužek Hanspaulk
484 Kasalovská Natália, Belica Peter -- ŠK Vazka Bratislava
480 Mayer Patrik, Mayerová Ludmila -- Telemark-Czech
468 Zimová Barbora, Chovanec Martin --
466 Vrňáková Marta, Vrňák Petr -- Cyklosport Kern
460 Motejl Jan, Motejlová Olga --
458 Novotný Michal, Doležalová Kateřina --
456 Klápště Honza, Grusová Klára -- Smotlý Brčka
450 Nováková Zlata, Frei Robert -- Draci z Jablonce
440 Souček Radek, Součková Petra --
438 Laštůvka David, Laštůvková Zdenka -- Dezorienteering Bikers
420 Cvik Michal, Cviková Petra -- www.spotrebitel.com
420 Kaloš Martin, Kalošová Tereza -- SK ROVER
420 Landkammer Karel, Landkammerová Jana -- Cyklobulf Hrobce
412 Akrman Libor, Pospíšilová Petra -- Tragic Bike Team
410 Kozák Lukáš, Krupičková Markéta --
402 Vrbská Zuzana, Kolařík Roman -- Velo
390 Bartoník Pavel, Paděrová Alena -- Dynamo Valchov
390 Nedvídek Aleš, Nedvídková Kateřina -- Bike Tunel
384 Eliáš Jan, Havelková Sylvie --
380 Nerad Zdeněk, Vrtalová Marcela -- PC HELP CYCLO
380 Lesák Ondra, Mužíková Kačka -- Slimejš team
380 Štemberová Katka, Štembera Roman -- Notorola
372 Mužík Michal, Mužíková Alena --
360 Němcová Pavla, Němec Milan -- Cyklorotava
360 Barbořík Pavel, Kapcalová Hana -- T-Mobile MTB Team
360 Brousek Petr, Brousková Martina -- ŠSK TEMPO 99
350 Fričová Lucie, Kodet Jan -- Bobo a Lilu
350 Hofreiter Bohdan, Hofreiterová Dita -- HOFI BIKE
350 Štembera Petr, Štemberová Zuzana -- OK Harcov
346 Nerad Jaroslav, Šnorová Šárka -- Litvínov
338 Lukavec Petr, Hanajová Jana -- SK SNS Smržovka
330 Jágr Jaroslav, Lemnová Vlasta -- SBK - KOB Start Blansko
328 Zárybnická Simona, Zárybnický Luděk --
320 Šimpachová Lucie, Škopek Martin -- Fight Club
300 Jarolímová Hanka, Jarolím Tom -- TOHAKU
270 Chotěboř Tomáš, Chotěbořová Jana -- ANNATOM
266 Pulec Pavel, Pinterová Kateřina -- VSK MZLU Brno
260 Juřík Zdeněk, Juříková Lenka -- CRAFT team
260 Stoklasová Zuzana, Novotný Marek -- Salomon fans
250 Bogdány Josef, Andreovská Naďa -- Česká Skalice
250 Vyskočilová Lenka, Žežulka Petr -- Praha-Mníšek
220 Barvínek Tomáš, Truhlářová Jana -- Libeňský ostrov Bike
200 Duník Jindřich, Křížová Vladislava -- Patamat
190 Antošová Monika, Antoš Ondřej -- Outdoor Kroužek Hanspaulk
180 Soukupová Ivana, Fiala Ondřej --
Class MD+ -- Kategorie MD+
810 Korvasová Kateřina, Korvas Pavel -- VSK Univerzita Brno
780 Vyšín Jiří, Vyšínová Iveta -- 13-tý pramen
780 Poslední Jarka, Černý Martin -- Bike Live Club
772 Šebesta Karel, Kabilová Martina -- SKP Sokolov
750 Kotas Pavel, Hanzlová Svatava -- SK Peloton Havířov
736 Řízková Zuzana, Řízek Jaroslav -- Tábor
720 Ouředníková Eva, Udatný Petr --
700 Stejskal Petr, Stejskalová Eva -- SKK Camil
688 Rauch Stanislav, Rauchová Jitka -- Plzeňská smršť
610 Pavlasová Věra, Pavlas Jiří -- PC HELP CYCLO
578 Bartoš Michal, Bartošová Alena -- Crank Team
560 Dubová Věra, Kuhtreiber Pavel -- PC HELP CYCLO
486 Štrunc Vladislav, Šípová Irena --
470 Kafka Jan, Kafková Eva -- Spartak Perštejn
468 Králová Eva, Král Blažej -- ŠK Vazka Bratislava
444 Ratman Miloslav, Ratmanová Dana -- Crank Team
400 Jarolímek Jaroslav, Jarolímková Jitka -- Kebek
392 Dvořák Jaroslav, Dvořáková Irena -- Crank Team
358 Chmelík Aleš, Chmelíková Věra -- VSK MZLU Brno
330 Scheiner Václav, Vejrostová Věra -- Salomon fans
328 Slavík Vladimír, Slavíková Jitka -- Sauna Jitka Unhošť
290 Smrčka Miloš, Smrčková Jitka -- Běžecký klub Říčany
260 Svoboda Emil, Volejníková Jelena -- Crank Team
0 Holíková Kateřina, Dufek Jan -- TJ Tesla Brno
Class MM -- Kategorie MM
1170 Kořínek Radim, Tomeček Luboš -- CRAFT team
1140 Ševčík Martin, Procházka Jiří -- TJ Tesla Brno
1134 Svoboda Jan, Würz Martin -- SK SNS Smržovka
1130 Strejček Petr, Mach Radovan -- TJ Tesla Brno
1080 Dědek Martin, Šurgan Štefan -- ASA Turnov
1058 Jaroš Radek, Ticháček Radek -- CRAFT team
1050 Hašek Ondřej, Beránek Jan -- Plzeňská smršť
1050 Novák Jan, Sajal Martin -- Ekonom Praha
1042 Podrábský Ctibor, Zurynek Jan -- VSK Liberec
1040 Mager Holger, Wenzel Falk -- Chain reaction
1030 Linhart Aleš, Seidl Miroslav -- Pells MTBO Team
1026 Wohanka Pavel, Tihon Michal -- Mackie-biker-messer
1018 Gossel Heiko, Kamerad Jeff -- Bon Pedale Dreden
1016 Husák Vašek, Chaloupský David -- Outdoor team UHK
1000 Schwab David, Klech Richard -- TJ Tesla Brno
994 Vraný Jiří, Putík Jiří -- VSK Liberec
988 Hájek Ondřej, Udržal Tomáš -- TJ Tesla Brno
980 Ehl Jiří, Schwab Martin -- UNI BRNO
960 Dostál Aleš, Vaculík Zdeněk -- TK STRAHOV
950 Labský Zdeněk, Císař Adam -- Nadšenci z Posázaví
950 Petránek Vít, Plachý Jan -- Pells MTBO Team
942 Spudil Roman, Stočes Honza -- Cyklosport Kern
942 Růžička Aleš, Hruška Miloš -- VOSA Bruntál
940 Vondra Radek, Vydra Lukáš -- Žaket
930 Novák Ivo, Pecka Jan -- ŽAKET teams
930 Přibyl Ivan, Hlaváč Michal -- VŠSK PedF UK Praha
918 Kubala Jiří, Sikora Tomáš -- SK Peloton Havířov
910 Rauch Stanislav, Anděl Robert -- Plzeňská smršť
900 Jiran Jan, Kunart Tomáš -- OK 99 Hradec Králové
900 Pucherna Eduard, Pucherna Jan -- ČZU Praha
900 Dvořáček Petr, Ptáček Jan -- TJ Tesla Brno
898 Bureš Pavel, Gebas Miroslav -- Pells MTBO Team
894 Matoušek Martin, Vanka Petr -- ŽAKET teams
888 Fajtl Jaroslav, Kočandrle Petr -- Plzeňská smršť
874 Müller Pavel, Matějec Jan -- Jehlanka Team
870 Hanák Petr, Prášek Roman -- ČZU Praha
870 Pecha Peter, Zuzčák Igor -- SK Panda Topolčianky
862 Tomáš Gryc, Marek Holík -- TJ Tesla Brno
856 Lebeda Dušan, Tichavský Tomáš -- Ekonom Praha
850 Kramář Martin, Jičínský Tomáš -- Bike Live Club
844 Cincibus Pavel, Petříček Stanislav -- FS Praha
834 Doležal Zbyněk, Hájek Michal -- Bike Sport Club Opava
832 Tomeš Petr, Zamečník David -- Coordinator Zlín
824 Kalina Tomáš, Preissler Adam -- SK Peloton Havířov
820 Šňupárek Martin, Ševčík Robert -- Pells MTBO Team
818 Hasman Jan, Kotyza Michael -- Plzeňská smršť
818 Fibír Tomáš, Vaněk Jan -- Namydlený blesky
816 Šňupárek Ondřej, Svoboda Ondřej --
812 Žíla Vladimír, Bogar Leoš -- Bonie a Clyde
810 Holoubek Jaroslav, Jandus Luděk -- Sveřepí Šakali
810 Zdrubecký Tomáš, Vychodil Luděk -- SMS Team Kladno
806 Medlík Jan, Jockel Pavel -- SEVERKA Šumperk
802 Kusák Ivan, Machač Radek -- SHOCart - CykloServer.cz
796 Kadaník Libor, Vavroušek Michal -- Mackie-biker-messer
792 Vlček Jiří, Nouzák Miloš -- Bike Tunel
790 Michálek Martin, Sirotek Vítek -- Káčátko a Tříkolka
790 Plocek Luboš, Doležal Josef -- Lejzybojs
790 Axman Karel, Král Václav -- Vlčí důl
780 Zaoral Petr, Žáček Dan -- SK SNS - Kalbi z Jablonce
780 Kýr Pavel, Janošík Tomáš -- T-Mobile MTB Team
780 Růžička Tomáš, Vičan Luboš -- VOSA Bruntál
780 Vala Igor, Vala Petr -- Crank Team
778 Prautsch Pavel, Kurz Zdeněk -- Plzeňská smršť
772 Teplý Jirka, Svoboda Lukáš -- KLOKAN team
770 Sušila Lukáš, Mana Jan -- TWister Bike Team
770 Novotný Petr, Zicha Jiří -- CRAFT team
770 Habán Ivo, Malý Vladimír -- TJ Tesla Brno
768 Lorenz Jan, Neuwirth Jan -- Velo
766 Flassik Tomáš, Tokár Lubo -- Pucov ŠK Bratislava
760 Nedvídek Martin, Dušek Miloš --
760 Jadenkus Evaldas, Januskevicius Regimantas -- OK Fortuna
758 Sladký Marek, Sladký Ivan -- SK Žabovřesky Brno
756 Milán Pavel, Mulíček Ondřej --
750 Štěpánský Václav, Tišnovský Zdeněk -- SK Žabovřesky Brno
740 Trunkát Dan, Drlý Aleš -- Pells MTBO Team
732 Řehák Miroslav, Maxa Zdeněk -- Originální Vivalín team K
730 Štrait Martin, Bečvář Jan -- OKP
724 Mrkvička Aleš, Novotný Karel -- PCK Louda
722 Pírek Josef, Velík Tomáš -- SHOCart - CykloServer.cz
720 Burdík Jan, Veselský Marek -- SMS Team Kladno
710 Jiran Václav, Vítek Tomáš -- Pells MTBO Team
710 Chromý Pavel, Prantl Tomáš -- Libeňský ostrov Bike
710 Poslušný Libor, Rada Pavel --
710 Marek Vladimír, Špiller Petr -- VŠAK
710 Koukal Martin, Rygl Jaroslav -- CRAFT team
710 Hubík Martin, Fedr Kamil -- TJ Tesla Brno
706 Skalický Petr, Vejražka Tomáš -- Nadšenci z Posázaví
700 Strnad Jiří, Cichý David -- OK 99 Hradec Králové
698 Hons Michal, Balej Vít -- SK SNS Smržovka
690 Suastika Petr, Ticháček Jiří -- Modrá ústřice
690 Kretzschmar H. Ulrich, Klinke Ronny -- ESV Dresden
680 Stukbauer Jan, Sirový Martin -- Karkulka má vlka
680 Soukup Petr, Tůma Michal -- SMS Team Kladno
676 Krňanský Michal, Sedlák Michal -- PCK Louda
674 Nezbeda Michal, Zajíček Miroslav -- T-Mobile MTB team
670 Wendler Göran, Egner Elmar -- SV Wissenschaft Quedlinbu
670 Zabloudil Miloš, Konečný David -- VOSA Bruntál
670 Brlica Pavel, Prokop Zbyněk -- SBK - KOB Start Blansko
668 Novotný Aleš, Novotný Jan -- Sokol Nusle Orbis
650 Handl Jindřich, Šrámek Petr -- Lejzybojs
644 Kamzík Jan, Feix Jiří -- T-Mobile MTB Team
640 Vondra Luban, Veltruský Jarda -- Káčátko a Tříkolka
640 Ježek Jakub, Kryl Jan --
634 Zedník Kuba, Bouchal Petr -- TJ Tesla Brno
634 Hanzlovský Jiří, Finek David -- Holická lokálka
630 Ducháček František, Triner Jan -- Outdoor Kroužek Hanspaulk
628 Kalianko Jan, Hemerlík Roman -- SKP Sokolov
622 Burian Martin, Dašek Martin --
620 Pesničák Jan, Vancl Jiří -- SK SNS Smržovka
620 Březina Vojtěch, Král Jiří -- SEVERKA Šumperk
620 Hánek Filip, Krajník Jára -- Accom Team
614 Klapka Tomáš, Šafář Radek --
610 Kožnar Jakub, Koukol Petr -- CTF MTB Mladkov-Vraclav
610 Langer Martin, Zajíc Josef -- Lepus.cz
610 Jíša Martin, Kirchner Petr -- T-Mobile MTB Team
610 Maráček Radomír, Konvičný Viktor -- Two Motion
608 Míka Zdeněk, Kabourek Tomáš -- T-Mobile MTB Team
600 Podroužek Jíra, Přibyl Jan -- Bike Tunel
596 Jalový Jaroslav, Raška Jan -- RBK Blansko
594 Čermák Pavel, Lejsek Tomáš -- CEGRA
590 Landkammer Ondřej, Zikmund Tomáš -- Cyklobulf Hrobce
580 Sazima Miloslav, Smíšek Ondřej --
578 Rücker Petr, Luňák Martin -- MEMO Hořice
556 Vágner Petr, Polášek Petr --
550 Drápela Radek, Kříž Pavel -- Vysočina Team
540 Šimůnek Tomáš, Doležal Aleš -- Jehlanka Team
540 Ježek Michal, Otipka Petr -- Praha-ort+
540 Tlapák Jan, Gajdoš Michal -- STS Chvojkovice Brod
530 Rabe Jens, Roscher Lars -- ESV Dresden
530 Weiman Petr, Veselý Michal -- Česyk
526 Košatka Tomáš, Stočes Petr -- Biking is not crime
520 Meister Mike-Robert, Teichmann Lars -- Team Swanson
518 Havel Petr, Bayer Jan --
510 Mandzák Petr, Martiška Pavel -- Ašští bajkeři
510 Šandera Michal, Černý Marek -- Amex/Rbk
500 Valíček František, Svoboda Zdenek --
496 Mencl Pavel, Nový Jan -- PCK Louda
490 Holakovský Aleš, Křen Josef -- Ocelot bikes
490 Rupert Tomáš, Procházka Josef -- Bobas team
480 Volf Karel, Michálek Martin -- Káčátko a Tříkolka
480 Černý Ondřej, Hejduk Petr -- Accom Team
470 Klimeš Josef, Klimeš Richard -- Vysočina Team
470 Ball Mike, Rhodes Darrel -- Chuff Bogglers
464 Havel Tomáš, Havel Hynek --
450 Zelenka Martin, Benda Michal -- Red Bikes
442 Palička Ondřej, Nechvátal Radek --
440 Seidl Petr, Louda Martin -- PCK Louda
430 Zelený Ivo, Valečko Jan -- Ovál
430 Stanka Jan, Švarc Stanislav -- Radium
420 Saturka Filip, Štekr Michal -- Accom Team
420 Barták M. Rony, Kidles Vojta -- Meteor Kačerov Praha
420 Komín David, Sedláček Milan -- Notorola
410 Zdeněk Pavel, Pichert Jan -- Notorola
400 Vebr André, Pinkava Eda -- Velo
400 Pozdníček Pepa, Němec Richard -- SHOCart - CykloServer.cz
390 Laštůvka Jan, Navrátil Rostislav -- Dezorienteering Bikers
382 Rindt Jan, Sameš Milan -- Bakov Devils
372 Rak František, Fiala Láďa --
330 Machuta Jakub, Dolanský Miroslav jun. -- Originální Vivalín team K
320 Prokop Petr, Pospíchal Jiří -- Outdoor Kroužek Hanspaulk
310 Jindra Pavel, Tůma Petr --
230 Lederer Pavel, Velík Libor --
220 Sedláček Ladislav, Sedláček Petr --
210 Tureček Robin, Podrazký Ondřej -- Triton Beroun
210 Eliška Stanislav, Ibl Marcel --
150 Mencl Miroslav, Lazur Tomáš -- MTB Team
10 Mach Jiří, Růžička Vojtěch -- Bike Tunel
Class MM+ -- Kategorie MM+
990 Kamenický Radan, Kamenický Jan -- OK 99 Hradec Králové
964 Urválek Jiří, Hlaváč Jiří -- TJ Tesla Brno
950 Náhlovský David, Chroust Karel -- TJ Tesla Brno
860 Zmítko Jiří, Ryč Václav -- Horská služba Bouřňák
850 Hudos Martin, Komárek Jaromír -- KVS Šumperk
808 Janíček Jan, Janíček Jan -- Vysočina Team
794 Vozda Jiří, Paloncý Pavel -- KVS Šumperk
790 Kolář Rudolf, Zítka Jiří -- A-team NOVO Bruntál
780 Malatin Juraj, Autrata Vlastimil -- Pucov ŠK Bratislava
780 Jansa Jiří, Brugovský Daniel -- Praha-Mníšek
760 Dokoupil Jaroslav, Dokoupil Martin -- TJ Tesla Brno
748 Schreirer Tomáš, Stubenrauch Gerd -- Gamers United
690 Ball John, Butterfield Russell -- Chuff Bogglers
670 Novotný Vladimír, Řeháček Petr -- A-team NOVO Bruntál
670 Entenfellner Peter, Prehsler Michael -- Biker´s Best Austria
660 Novák Libor, Semík Luboš -- ŽAKET teams
660 Ďurín Ján, Kurča Štefan -- ŠK Cart print Nitra
652 Kožnar Jan, Koucký Romek -- MTB CTF Jilemnice
650 Pavlíček Václav, Skalický František -- Praha-Mníšek
626 Matějka Lary Ladislav, Stočes Hejvy Jan -- Cyklosport Kern
600 Müller Petr, Golombiovský Jaroslav -- Jehlanka Team
550 Hübner Jiří, Mikič Alexandr --
540 Blabla Zdeněk, Kraus Miroslav -- SKP České Budějovice
540 Laštůvka Igor, Argaláš Jaroslav -- Dezorienteering Bikers
540 Fikejs Vladimír, Trejtnar Pavel -- Cyklo Janoušek Žamberk
534 Dubitzký Pavel, Čermák Jiří -- PCK Louda
510 Matějec Viktor, Boudný Jan -- Jehlanka Team
500 Švorc Jiří, Myška Petr -- Technika Praha
490 Bitman Petr, Tůma Miroslav -- Jehlanka Team
430 Sluka Milan, Kalkus Ivan -- Jehlanka Team
430 Lébr Tomáš, Plocha Pavel -- Velo
402 Vrátník Karel, Dolanský Miroslav sen. -- Originální Vivalín team K
340 Jirásek Jan, Horák Lubomír -- Cykloservis Ambrož Jiráse