Results -- Výsledky
Základní výsledky obsahují jen pořadí, tým a počet bodů. Podrobnější výsledky
obsahují i časy, body a penalizaci z obou dnů a
seznamy navštívených kontrol.
Class BAC-DD -- Kategorie BAC-DD
- 652 Jáglová Michala, Jáglová Karla -- Vysoká
- 462 Dvořáková Jitka, Zámečníková Petra -- Neřízené střely
Class BAC-MD -- Kategorie BAC-MD
- 772 Horký Milan, Štursová Martina -- SP Kolo Loap
- 750 Jágl Jakub, Břízová Jana -- Vysoká
- 570 Kojan David, Šindelářová Alena -- Vysoká
- 530 Kožíšková Zuzana, Kožíšek Petr -- Kožíšci
- 464 Kalčíková Hana, Balcar Jaroslav -- Nalezenci
- 460 Vymětal Aleš, Štefanovová Hana -- Kolovary
- 458 Zábojníková Tereza, Zábojník Radomír -- Topolská jízda
- 440 Čopjan Pavel, Haltofová Eva -- lepus.cz
- 362 Kosová Hana, Mráček Tomáš -- Játrobazén
- 358 Zuzana Dyková, Masopust Jan -- Kousni se!!
- 320 Klapka Michal, Klapková Milada -- Historici
- 302 Jakubů Olga, Kysilka Tomáš --
- 180 Jindra Marek, Nováková Karolína -- EPO Tigers
Class BAC-MM -- Kategorie BAC-MM
- 780 Pažout Jaroslav, Miškovský Libor -- Merida Czech
- 674 Langer Martin, Zajíc Josef -- lepus.cz
- 580 Laifert Michal, Bušta Michal -- Vysoká
- 580 Paloncý Pavel, Vozda Jiří -- Šumperští divočáci
- 510 Havel Petr, Kolka Petr -- Los Lemros
- 440 Ducháček František, Michal Petr --
- 440 Bejr Jiří, Hanuš Luboš -- Turisti z Města
- 410 Nedvěd Ivo, Nedvěd Jiří -- Medvědi
- 320 Kraus Miroslav, Kraus Nikola -- Rodinka
- 250 Houba Miroslav, Marek Aleš -- Barový povaleči
- 170 Kundrát Štefan, Umlauf Lukáš -- Vysoká
- 130 Kotek Martin, Vomastek Milan -- Barový povaleči
Class BA-DD -- Kategorie BA-DD
- 940 Doležalová Vendula, Lamichová Kateřina -- Plzeňská smršť
- 920 Jedličková Zuzana, Randáková Helena -- Klokan team
- 920 Chudíková Barbora, Paulíčková Renata -- Sagvanovi klacky
- 850 Dvorská Marie, Matoušková Markéta -- ŽAKET Tým
- 760 Vokounová Lenka, Cimrová Šárka -- Klokan team
- 752 Pačáková Michaela, Bauerová Alena -- Ekonom Praha
- 730 Vacátková Barbora, Pokorná Zdeňka -- Holky jedna radost
- 718 Štemberová Lenka, Korecká Edita -- Plzeňská smršť
- 698 Skripniková Petra, Skřičková Lucie -- SKR-Team
- 630 Geffertová Radka, Hybšová Jana -- Sokol Nusle
- 610 Birgit Schneider, Sandra Kaiser --
- 590 Marková Šárka, Marková Alena -- EMMA
- 574 Valíková Peťa, Vyhlídalová Iva -- GIGANT Orienteering
- 560 Špatenková Petra, Čechová Hana -- Los Turistos
- 510 Cincibusová Ivana, Cincibusová Jana -- FS Praha
- 470 Madarová Kateřina, Švejnohová Tereza -- Doktorky
- 450 Linhartová Martina, Podrábská Mery -- GIGANT Orienteering
- 450 Pišová Hana, Bednaříková Lenka -- CEGRA - GISarch v pohybu
- 442 Soldátová Kateřina, Hoškovcová Žaneta -- Chabrusiči
- 350 Hanzelová Jana, Náglová Hedviga -- Flat Tire Association
- 310 Grymová Gabriela, Vondráčková Eliška -- Turisti z Města
- 280 Nedvědová Štěpánka, Valášková Tereza -- Dexter BSK racing
- 260 Fišárková Barbora, Mormanová Zuzana -- Koaly
- 80 Šípková Olga, Pithartová Gabriela -- Team OS
Class BA-DD+ -- Kategorie BA-DD+
- 940 Přibylová Eva, Chaloupská Pavlína -- Sokol Nusle
- 892 Pařízková Věra, Rychterová Dana -- SNS Smržovka
- 810 Kusáková Alena, Dohnalová Jindra -- Jako víno
- 760 Kašparová Ivana, Holinková Hana -- Kolibafizzy
- 734 Maliňáková Eva, Perůtková Ivana -- Valašské bludičky
- 690 Minarčíková Petra, Galíková Jana -- Oliheň team
- 610 Hájková Eva, Sedláčková Lenka -- Gnome
- 580 Němečková Jarmila, Valentová Helena -- ŽAKET Tým
- 566 Chroustovská Veronika, Kršková Barbora -- SK Kondor
- 550 Dubová Věra, Mastná Jitka -- PCHELP
- 482 Soldánová Karin, Křečková Petra -- Kolibafizzy
- 440 Jünglingová Iveta, Puchernová Jana -- Old Ladies
- 420 Pokorná Věnceslava, Kubátová Milada -- Sokol Nusle
- 360 Divecká Růžena, Myslivcová Lenka -- Klokan team
- 290 Musilová Dagmar, Bartůšková Iveta -- Jak zpomalený film
- 142 Štejnarová Radka, Maxová Vlasta -- Originální Vivalín Team Kadaň
Class BA-MD -- Kategorie BA-MD
- 1164 Sajal Martin, Boudíková Adéla -- Ekonom Praha
- 1092 Herman Jan, Juračková Jana -- Štika & Drak eXtreme Team
- 1074 Medlík Jan, Březinová Maruška -- LKT 80 Šumperk
- 1032 Gigon Michaela, Rief Andreas -- MTBO Austria
- 994 Svoboda Jan, Kubelková Jana -- Zahrádkáři
- 988 Fajtová Stanislava, Flassik Tomáš -- mtbo.sk
- 970 Kurz Pavel, Svěráková Dáša -- Vpress
- 930 Kovářová Kristýna, Jedlička Lukáš -- Klokan team
- 922 Kalina Miroslav, Kalinová Markéta -- Ekonom Praha
- 902 Dobrý Robert, Zatloukalová Lída -- Zahrádkáři
- 900 Zmítko Jiří, Vaculíková Jana -- Zahrádkáři
- 890 Srníček Petr, Havlová Petra -- Pospíchej pomalu
- 890 Vančurová Lenka, Grigorescu Lubor -- KKZ
- 882 Ryšavá Magdalena, Nemšovský Petr -- Vpress
- 842 Hermanová Zuzana, Losman Petr -- mapy.cz
- 830 Vrbovcová Hanka, Veselý Michal -- Česyk Heroes
- 830 Pucherna Petr, Jeníčková Radka -- RPonorka
- 830 Čepová Daniela, Štěrba Zbyněk -- OK 99 Hradec Králové
- 828 Mládek Martin, Mandulová Kateřina -- Chabrusiči
- 820 Mašín David, Poláčková Tereza -- Zahrádkáři
- 812 Gryc Přemysl, Grycová Eva -- HAKR Brno
- 810 Linhart Tomáš, Staňková Štěpánka -- LKT 80 Šumperk
- 810 Vyšínová Lenka, Mannelquist Robert -- ČZU Praha
- 800 Kazdová Lenka, Kazda Ondřej -- mapy.cz
- 784 Merenus Štěpán, Pajerová Ivana -- CentrumNosičů.cz
- 780 Martan Jirka, Pajerová Zuzka -- Spermium ratitae
- 780 TerKa, Matej -- craft team
- 774 Podzimek Michal, Hradilová Naďa -- Zahrádkáři
- 770 Blinková Blanka, Hyvnar Oldřich -- KKZ
- 770 Hloušek Martin, Vacková Zuzana -- planetvolitans.com
- 764 Vaněk Petr, Šuhajková Kateřina -- Merida
- 762 Škodová Petra, Švadlena Pavel -- Choceň
- 760 Havlíčková Markéta, Brtník Radim -- Šumperští divočáci
- 760 Vrabcová Tereza, Codl Marek -- Ekonom Praha
- 760 Beneš Martin, Benešová Martina -- Radiocom Bike Team
- 750 Gebauerová Jana, Stehlík Martin -- ZávodímeKrno
- 750 Škabrada Jan, Černohorská Simona -- SP Kolo Loap
- 750 Mrkvička Aleš, Mrkvičková Marie -- DCK Jouda
- 750 Fliegl Ondřej, Panochová Anna -- Písek v maglajzáku
- 734 Beránek Petr, Gavendová Hana -- HAVEN Extreme
- 730 Doležalová Veronika, Toužil Karel -- Klokan team
- 730 Horáčková Petra, Horáček Lukáš -- ZetPéčka
- 720 Kubánková Renata, Hlaváč David -- Kulda Bike Team
- 712 Vyšínová Monika, Plšek Martin -- 13-tý pramen
- 708 Toužilová Martina, Lán Filip -- Klokan team
- 690 Lecjaksová Martina, Malínský Zdeněk -- Argonauti
- 680 Matějů Luboš, Spurná Martina -- SILD team
- 680 Svobodová Magda, Topolovský Stanislav -- Bikerka a maponoš
- 678 Hebestreit-Husarovičová Zuzana, Hebestreit Marc -- Parchentovi
- 676 Urbaník Robert, Kubová Petra -- Original idiot
- 672 Janda Jiří, Jurkaninová Ivana -- Hisport
- 670 Pochobradská Naďa, Maršík Lukáš -- cyklo Šauer
- 670 Kořínek Stanislav, Kořínková Jana -- Spinning Plzeň
- 660 Romportl Dušan, Šoubová Peťulka -- Na stehna fenek
- 640 Kavanová Bára, Kavan Borek -- Kulda Bike Team
- 640 Čížek Jan, Čížková Eva -- HRH
- 640 Bauer Tomáš, Krausová Kateřina -- Pilnej trénink
- 640 Buzková Kateřina, Křížkovský Matyáš -- TJ Zelená konev
- 630 Langer, Constanze, Teichmann, Lars -- Team Swanson
- 630 König Michal, Machútová Lucie -- Fachmani
- 624 Chládek Petr, Chládková Libuše -- Mlýnská kola
- 620 Dvořáková Danka, Árvay Jozef -- mtbo.sk
- 618 Hofreiter Bohdan, Uhlíková Kateřina -- Aces Team Karlovy Vary
- 610 Jírovcová Lenka, Bičák Matouš -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
- 606 Muller Martin, Mikovcová Petra -- Skodajs
- 600 Mencl Miroslav, Menclová Pavlína -- Hřebena
- 590 Dejmek Pavel, Fišerová Eva -- Neřízená střela
- 590 Nermuťová Iveta, Nermuť Milča -- Citrus Bike Team Jbc - www.bukvice.org
- 580 Pechoušová Lenka, Paroulek Dušan --
- 560 Němec Michal, Pekárková Vendula -- Raraši s čipem
- 550 Kreidlová Veronika, Vlas Lukáš -- Necromancer
- 540 Pařízková Anežka, Pařízek Petr -- SNS Smržovka
- 530 Žížala Vladimír, Němečková Kateřina -- ZO 226
- 522 Dubrovský Lukáš, Myslivcová Pavla -- Klokan team
- 520 Krejčířová Eva, Tkaczyk Jakub -- Koaly
- 520 Novotný Karel, Truhlářová Kateřina -- CK Slovan Moravská Třebová
- 520 Holakovský Aleš, Neumannová Eva -- Leguánice a Dinosaur
- 520 Lopatová Eva, Šauli Jan -- Dávno tomu, co odbočit měli...
- 520 Suchá Michaela, Suchý Libor -- Looser Club Debilos
- 512 Kopřivová Anna, Kopřiva David -- 13-tý pramen
- 510 Karbulka Pavel, Karbulková Alice -- Pražský pice
- 496 Dušková Štěpánka, Kovářík Tomáš -- SK Vlaška
- 490 Blaťák Jakub, Chloupková Radka -- RaK
- 490 Siuda Bronislav, Kantorová Lucie -- Renifer Team
- 470 Svatoň Aleš, Lenka Macková -- Swingers Club Říčany
- 450 Neubergová Dana, Štefánik Jiří -- Kulda Bike Team
- 440 Hájková Lucie, Rohlíček Radek --
- 440 Chvátalová Veronika, Ševčík Jakub -- Bluďišťáci
- 406 Khel Richard, Slancová Petra -- OK Sparta Praha
- 400 Bochňák Zbyněk, Zajícová Petra -- Havrani/lepus.cz
- 400 Žižková Veronika, Duchek Pavel -- V&P Bike Team
- 374 Autrata Vlastimil, Trnovcová Daniela -- mtbo.sk
- 370 Sakař Petr, Finková Kateřina -- Charé
- 370 Skuplíková Martina, Skuplík Tomáš -- Koaly
- 370 Jablonský Petr, Brožková Anita -- Parat
- 340 Dvorský Roman, Dvorská Linda -- SK Kondor
- 302 Bendáková Markéta, Lukeš Tomáš --
- 300 Kriegelsteinová Jelena, Havlena Filip -- Svišti
- 284 Salazar Jose, Kirchner Beate -- Mountaineers
- 270 Poslušný Libor, Poslušná Barbora -- Merida Czech
- 190 Najbrtová Barbora, Hofbauer Jakub -- Alegria
- 180 Kubánková Vladimíra, Pozník František -- Kulda Bike Team
- 150 Cypro Václav, Vojtová Eva -- cyklo Šauer
Class BA-MD+ -- Kategorie BA-MD+
- 950 Rindtová Eva, Urban Hynek -- SP Kolo Loap
- 940 Voráčová Naďa, Král Jiří -- LKT 80 Šumperk
- 916 Kamenická Lenka, Kamenický Radan -- Rolling Stones
- 900 Hovořák Petr, Rubínová Kateřina -- dimense.cz
- 890 Bodó Ladislav, Bodó Zdenka -- Ramala
- 872 Kořistka Libor, Kordačová Zuzana -- Ekonom Praha
- 848 Argalášová Gabriela, Argaláš Jaroslav -- Dezorienteering bikers
- 834 Tomečková Zuzanka, Křeček Miroslav -- LKT 80 Šumperk
- 830 Marek Vladimír, Zápotocká Anna -- SKC Cyklotremp Liberec
- 810 Rejholec Michal, Rejholcová Andrea -- Rejžáci
- 810 Spudilová Dana, Spudil Michal -- SP Kolo Loap
- 810 Sochor Tomáš, Jaklová Ivana -- Havrani/lepus.cz
- 754 Míková Markéta, Míka Zdeněk -- Citrus Bike Team Jbc - www.bukvice.org
- 750 Holešovský Jiří, Holešovská Marcela -- VHS Brno
- 748 Mednárová Lenka, Tomášek Petr -- Sokol Nusle
- 740 Vyšín Jiří, Vyšínová Iveta -- 13-tý pramen
- 740 Adrián Petr, Vanková Jana -- Ekonom Praha
- 720 Tužil Pavel, Tužilová Štěpánka -- Velvet voyages
- 720 Grauzel Vladimír, Grauzelová Ludmila -- mtbo.sk
- 710 Chmelař Pavel, Chmelařová Marie -- Klokan team
- 690 Motejlová Olga, Motejl Jan -- ZO 226
- 678 Zimmermannová Milena, Zimmermann Pavel -- Tryskáčovi
- 672 Ledererová Kamila, Jiroušek Petr -- Looser Club Debilos
- 660 Krajča Pavel, Krajčová Věra -- Výletníci
- 660 Winter, Kathrin, Winter, Holm -- Speichenbruch und Kettenriss
- 654 Jarolím Petr, Jarolímová Eva -- VHS Brno
- 648 Jelínková Lenka, Jelínek Radek -- Splašený Jeleni
- 640 Juračka Vojta, Juračková Jana -- Štika & Drak eXtreme Team
- 628 Chromý Pavel, Abrahamová Marcela -- BarPiš
- 620 Pavlas Jiří, Pavlasová Věra -- PCHELP
- 616 Materová Hana, Krhut Libor -- Havrani/lepus.cz
- 610 Skácelová Naďa, Sklenář Antonín -- LKT 80 Šumperk
- 608 Černošková Hana, Nečas Pavel -- VHS Brno
- 606 Vondráček Jiří, Vondráčková Lenka -- Koloplouži
- 600 Svoboda Petr, Svobodová Kateřina -- craft team
- 600 Hájek Jiří, Lisá Monika -- Klínovecká střela
- 574 Budig Norbert, Hájková Karin -- CK Slovan Moravská Třebová
- 570 Trojánková Jitka, Janíček Jan -- Sport Servis
- 560 Krocová Hana, Kroc Miloslav -- Lesní skřítci
- 550 Hlaváč Jiří, Hlaváčová Šárka -- Lahvini
- 546 Horák Michal, Horáková Eva -- Horáci
- 540 Jeníková Karolína, Kala Jiří -- ZO 226
- 534 Vejvodová Jana, Kusák Ivan -- craft team
- 532 Aquilera Monica, Olivar Aurelio-Antonio -- Viladomiu
- 530 Bochenek Milan, Bochenková Jana -- Ekonom Praha
- 530 Smolka Jan, Smolková Romana -- Brdy Bike Team
- 520 Kukla Miroslav, Řihošková Bára -- craft team
- 518 Justa Jaromír, Justová Jana -- Petty team
- 508 Azeb Nabil, Azebová Martina -- Velvet voyages
- 490 Hrubá Martina, Valach Zbyněk --
- 490 Plocha Pavel, Spudilová Michala -- SP Kolo Loap
- 480 Hrdina Jiří, Štýbrová Zdeňka -- Mlha
- 470 Koplík Tomáš, Koplíková Jaroslava -- Gnome
- 434 Bělohlávek Leoš, Bělohlávková Hana -- LRS Vyškov
- 432 Novák Jan, Nováková Svatava -- X-team BaNo Karlovy Vary
- 420 Dvořáková Štěpánka, Dvořák Karel -- ŽAKET Tým
- 408 Herman Jan, Hermanová Dana -- Štika & Drak eXtreme Team
- 370 Páclová Tereza, Pokorný Vladimír -- Máčkovy zpomalovací pruhy
- 330 Slavík Vladimír, Slavíková Jitka -- Fitklub Nové Strašecí
- 320 Mágrová Ivana, Mágr Zdeněk -- Notorola
- 320 Otta Jiří, Ottová Tamara -- Horáci
- 318 Homolková Edita, Prášek Pavel -- Topolská jízda
- 260 Lochman Josef, Lochmanová Štěpánka --
- 240 Teplá Hana, Svoboda Ondřej -- Klokan team
Class BA-MM -- Kategorie BA-MM
- 1170 Novák Petr, Kříž Jan -- X-team BaNo Karlovy Vary
- 1150 Husák Václav, Kříž Libor -- Klokan team
- 1130 Kovář Mirek, Fujáček Honza -- klacky.cz
- 1114 Spudil Roman, Hošek Přemysl -- SP Kolo Loap
- 1072 Staněk Tomáš, Směšný Jan -- LKT 80 Šumperk
- 1070 Skripnik Štěpán, Hepner David -- klacky.cz
- 1070 Jašek Petr, Žák Pavel -- A-Team NOVO Bruntál
- 1066 Stránský Jaroslav, Wiedermann Jaroslav -- DC Fives
- 1050 Honner Jaroslav, Beránek Jan -- Plzeňská smršť
- 1048 Bezouška Tomáš, Štěňha Martin -- Elit CZ
- 1040 Václavík Jan, Lexa Lukáš -- Plzeňská smršť
- 1040 Bouchal Jiří, Fajtl Jaroslav -- Plzeňská smršť
- 1034 Jedlička Michal, Jedlička Marek -- Klokan team
- 1020 Klech Richo, Tomanek Dano -- Kulda Bike Team
- 994 Karkoš Petr, Kulhánek Václav -- Iron Mountains Bikers
- 988 Dvořák Petr O-Pérák, Pruner Petr Hvězdář -- Ekonom Praha
- 978 Landkammer Ondřej, Suda Tomáš -- Cyklobulf
- 970 Lauerman Jan, Hendrych Zdeněk -- Sagvanovi klacky
- 962 Knyttl Jan, Janeček Jiří -- Ekonom Praha
- 944 Kolín Jiří, Kolín Jan -- Sokol Nusle
- 940 Müller Pavel, Šimek Radek -- Jehlanka Team
- 930 Smrt Martin, Císař Honza -- Ekonom Praha
- 930 Macháček Lukáš, Betlach Michal -- Fedora team
- 930 Kmínek Jakub, Kadlec Michal -- Merida Czech
- 920 Kohout Pavel, Luňák Michal -- BAKAKO Nová Paka
- 916 Bašus Petr, Čižínský Jan -- klacky.cz
- 894 Vondra Luboš, Veltruský Jarda -- Káčátko a tříkolka
- 890 Buchtík Ondřej, Tománek Otakar -- Slavia Liberec Orienteering
- 890 Hladík Geo, Kratochvíl Kajis -- Kulda Bike Team
- 882 Přinda Tomáš, Brož Jan -- Sokolíci
- 870 Hronek Pavel, Zábranský Tomáš -- Katedra
- 870 Suchý Petr, Bílý Milan -- KOS Jesenice
- 860 Jedlička Martin, Svatý Jakub -- MaJa
- 856 Kužel Tomáš, Záloha Radek -- FS Praha
- 856 Šandera Michal, Marczi Martin -- MTB Juliovka
- 856 Čapek Jiří, Rejmon Jan -- CK Úvaly
- 850 Gloser Vít, Šmahel David -- Zatraceně ztracení docenti
- 840 Šimurda Petr, Vymětal Michal -- VOSA Rekoimex Bruntál
- 838 Prošek Michal, Moravec Štěpán -- Sagvanovi klacky
- 834 Glajch Martin, Klein Tomáš -- Chabrusiči
- 830 Netuka Martin, Charvát František -- Klokan team
- 830 Špatenka Štěpán, Soják Jan -- Křivoklády
- 830 Michalica Martin, Soldát Mirek -- Chabrusiči
- 830 Svoboda Petr, Svoboda Jiří -- Banani
- 824 Hýbl Lukáš, Král Luboš -- Dong Feng Team
- 820 Blahut Jan, Blahut Jiří -- BSC Opava
- 816 Herink Petr, Herma Jaroslav -- Vpress
- 814 Zezulka Ondřej, Novotný Karel -- ČS Praha východ
- 812 Krahulec Zbyněk, Vavřička Jakub -- Nena eMTéBé SKI Brno
- 802 Malík Petr, Mátl Jiří --
- 800 Klotz Daniel, Procházka Vítek -- To se uvidí
- 800 Jeništa Jiří, Vanta Petr -- Sokol Nusle
- 788 Němec Radim, Bednář Jan -- Meoris watch team
- 776 Černý Jaroslav, Šafář Radek -- CykloPro Hobby Team
- 770 Jedlička Karel, Černý Miroslav -- Looser Club Debilos
- 770 Toufar Michal, Lacyk David -- Desperados
- 766 Dvořák Petr, Brand Tomáš -- PCK Louda
- 758 Martin Šumera, Radek Netušil -- CK Úvaly
- 750 Kříž Pavel, Dvořák Pavel --
- 740 Holek Jiří, Čermák Vít -- PCK Louda
- 740 Švec Jiří, Eibl David -- Meoris watch team
- 738 Kollinger Milan, Lippl Jan -- GIS rulez!
- 738 Vančura Martin, Šindler Marian -- KKZ
- 736 Sunkovský Miroslav, Kozák Jakub -- Sunsetbike Slaný
- 736 Severýn Otto, Farář Martin -- Komorní výtah
- 734 Kretzschmar Uli, Uhlemann Ulf -- ESV Speedbiker
- 720 Trumpeš Pavel, Trumpeš Jiří -- Taebo Team Arena
- 720 Semančík Marcel, Rek Václav -- Forest Gump
- 718 Dědek Miroslav, Dědek Vojtěch -- Splašený Jeleni
- 716 Breitfeld Simon, Just Alexander -- Via Falsa
- 710 Hronza Martin, Sklenařík Pavel -- TJ Zelená konev
- 710 Dvořák Rostislav, Vavříček Zdenek -- Pro-t cycling team
- 710 Suchý Petr, Štamberg Stanislav -- Rudenští rafani
- 710 Uhmann Petr, Kabáth David -- ZávodímeKrno
- 708 Svoboda Ondřej, Randáček Jan -- Kulturní úderka
- 698 Vojta Marek, Šabatka Jan -- Klokan team
- 694 Malý Jakub, Tvrz Tomáš -- MTBike
- 690 Mareš Michal, Růžička Tomáš -- VOSA Rekoimex Bruntál
- 688 Kamzík Jan, Feix Jiří -- Posázavský dýmák
- 680 Adam Martin, Laňka Petr -- Dexter BSK racing
- 680 Chroustovský Jaromír, Koutný Jiří -- SK Kondor
- 680 Pícl Zdeněk, Škudrna Ludvík -- Plzeňská smršť
- 680 Novotný Jan, Šenk Pavel -- Sokol Nusle
- 680 Minář Pavel, Ševčík Radek -- DC Fives
- 676 Šimek František, Blabla Zdeněk -- SKP České Budějovice
- 670 Novotný Marek, Kůrka Jan -- Sokol Nusle
- 670 Nágl Martin, Okkel Michal -- Flat Tire Association
- 670 Mágr Zdeněk, Zdeněk Pavel -- Notorola
- 660 Skála Radim, Verner Jan -- Sokol Veltěž / Pacienti z JL
- 660 Žďánský Ondřej, Hrubeš Jaromír -- Ondraz
- 656 Lorenc Jan, Kaluš Ondřej -- Vpress
- 650 John Jasson, Mila Drsson -- Citrus Bike Team Jbc - www.bukvice.org
- 650 Pelouch Filip, Štecha Oldřich -- Zbloudilí baseti
- 650 Šimek Tomáš, Šimek Jan -- Vorlíci
- 650 Volný Jindra, Stočes Ondra -- Cykloserver
- 644 Gazdačko Jan, Gazdačko Milan -- Gazz
- 640 Hlaváč Jan, Janda Zdeněk -- Hlavně v klidu
- 640 Prey Pavel, Sklenář Martin -- DAMI Team
- 630 Radek Dlouhý, Dlouhý Jan -- Komorní výtah
- 620 Chalupa Petr, Hořejší Miroslav -- Lany
- 616 Sklenář Jan, Sklenář Martin -- Horští vlci
- 610 Volf Karel, Janík Honza -- Káčátko a tříkolka
- 610 Kořán Jan, Mrázek Michal -- Vořezávátka 29
- 602 Franc Tomáš, Holub Zbyněk -- Fidobar
- 600 Azeb Karim, Šplíchal Milan -- Velvet voyages
- 600 Kamerer Marek, Pašek František -- ŽAKET Tým
- 590 Palička Ondřej, Nechvátal Radek -- Dos Fotros
- 590 Koníček Marek, Šebesta Jaroslav -- Anapurna Team
- 580 Richard Arnaud, Toussaint Ludovic -- IMI
- 572 Slavík Pavel, Matějíček Jaromír -- DC Fives
- 572 Lžičař Vladislav, Lžičař Jakub -- Velvet voyages
- 572 Fišer Pavel, Paule Slávek -- K&V Elektro (Šviháci lázeňští)
- 570 Spudil Martin, Trnčík Matěj -- SP Kolo Loap
- 570 Heřman Josef, Sobotka Petr -- craft team
- 570 Petráň Jiří, Navrátil Tomáš --
- 560 Dušan Zezulka, Richard Svárovský -- Hooloowoo
- 550 Křižovský Martin, Rozsypal Tomáš -- Skodajs
- 542 Mügl Jan, Marek Miroslav -- 5 samyc
- 540 Chmelík Martin, Kovařík Tomáš -- Aborigines
- 530 Culka Tomáš, Zavřel Zdeněk -- Jsme mimo...
- 520 Havlas Jan, Tomalík Ondřej -- Klokan team
- 520 Kubík Ondřej, Plha Martin -- KOVAZ MTB
- 510 Hanák Petr, Hanák Jakub -- ČZU Praha
- 490 Jedlička Jan, Jedlička David -- www.velocentrum.cz
- 480 Röthling, Matthias, Berg, Mike-Robert -- Team Swanson
- 480 Štochl Jakub, Koutník Václav -- CT EKG
- 472 Plšek Dalibor, Lacinak Lukáš -- Ulmáci
- 468 Tlapák Jan, Gajdoš Michal -- STS Chvojkovice Brod
- 464 Klicpera Michal, Gajdoš Vladimír -- CT EKG
- 462 Balý Ladislav, Fiala Aleš -- PRO Bike
- 460 Ratočka Michal, Šťastný Jan -- Poserové
- 460 Brejcha Martin, Eichler Pavel -- TJ Kamenný pahorek
- 430 Najman Radko, Rosner Jindřich -- Koaly
- 420 Vávra Tomáš, Stanislav Pecho -- KL sport Most
- 390 Kukačka Martin, Zápotocký Jakub -- SKP České Budějovice
- 384 Špaček Jan, Smutný Jakub -- Taebo Team Arena
- 370 Vaníček Jan, Veselý Václav -- www.vodacketabory.cz - Vodácký klub RAK
- 330 Moravčík Štěpán, Duda Dominik -- Berounský medvědi
- 310 Šmíd Daniel, Kaluža Aleš -- Nena eMTéBé SKI Brno
- 300 Kačina Ján, Filip Brtva -- Pozdní sběr
- 270 Strnad Pavel, Strnad Adam -- SKP České Budějovice
- 240 Luft Tomáš, Locker Marián -- MTB Juliovka
Class BA-MM+ -- Kategorie BA-MM+
- 1150 Mager Holger, Müller Kai -- Velosynthese
- 1102 Lebeda Dušan, Kabát Jan -- Ekonom Praha
- 1100 Podrábský Ctibor, Vanka Petr -- SKC Cyklotremp Liberec
- 1082 Svoboda Ivan, Obuškevič Jan -- SNS Smržovka
- 1062 Elsner Ivo, Sedláček Petr -- LKT 80 Šumperk
- 1060 Tišnovský Zdeněk, Blahoudek Pavel -- Merida Biking Team
- 980 Novák Ivo, Novák Libor -- ŽAKET Tým
- 962 Zurynek Jan, Flossmann Petr -- ŽAKET Tým
- 940 Náhlovský David, Chroust Karel -- PBV MTB Team Brno
- 936 Holík Marek, Pospíšek Zbyněk -- Moravian eagles
- 936 Linhart Alda, Toloch Saša -- GIGANT Orienteering
- 930 Hruška Miloslav, Růžička Aleš -- VOSA Rekoimex Bruntál
- 928 Panoch Milan, Palas Jiří -- E50+
- 910 Valík Luďa, Smolka Martin -- GIGANT Orienteering
- 910 Plocek Luboš, Doležal Josef -- LBC International
- 900 Kolář Ruda, Pavlík Radek -- Magnus orienteering
- 890 Sládek Jaroslav, Kapal Josef -- Bajkeři od Benešova
- 872 Pilňan Branislav, Pucher Filip -- PooPee Team
- 864 Zabloudil Miloslav, Growka Petr -- VOSA Rekoimex Bruntál
- 854 Skyva Petr, Hepnar Lubomír -- SKI-OB Šternberk
- 850 Řehák Miroslav, Maxa Zdeněk -- Originální Vivalín Team Kadaň
- 850 Malatin Juraj, Mlynarik Peter -- mtbo.sk
- 844 Teplý Jiří, Slovák Miroslav -- Klokan team
- 840 Fantozzi Pietro, Fellini Tomaso -- Citrus Bike Team Jablonec n.N.
- 840 Maráček Radomír, Konvičný Viktor -- Meoris watch team
- 832 Chaloupský David, Nápravník Marek -- L.B.C. International
- 830 Soldán Vladimír, Hubáček Martin -- Kolibafizzy
- 830 Chroust Petr, Sláma Richard -- PBV MTB Team Brno
- 830 Kamenický Jan, Kavalír Karel -- OK 99 Hradec Králové
- 828 Pohl Tomáš, Brych Petr -- PBV MTB Team Brno
- 826 Zrník Žito Tomáš, Skoupý Kekety Jan -- GIGANT Orienteering
- 812 Buřt Vladimír, Peťovský Jan -- Stará máza
- 800 Kašpar Jaroslav, Hájek Martin -- Kolibafizzy
- 800 Havlík Vladimír, Grubner Zdeněk -- PCK Louda
- 790 Juřina Jiří, Číp Martin -- Drtikol Chrastěšov
- 780 Tomášek Jiří, Janda Josef -- Originální Vivalín Team Kadaň
- 780 Cigoš Petr, Svoboda Vladimír -- Zkušenost
- 778 Růžička Jiří, Pšenička Jiří -- SKP České Budějovice
- 776 Fikejs Vladimír, Trejtnar Pavel -- Cyklo Janoušek Žamberk
- 770 Kulíšek Tomáš, Blažek Michal -- Kulda Bike Team
- 770 Řízek Jaroslav, Kraus Martin -- Calypso
- 766 Müller Petr, Sluka Milan -- Jehlanka Team
- 760 Fajtl Jaroslav, Bartovský Pavel -- Plzeňská smršť
- 752 Harciník Petr, Ivaň Marián -- Taebo Team Arena
- 740 Malušek Petr, Slezák Jaroslav -- SK Kondor
- 730 Sedlák Josef, Mazanec Jiří -- StoPlus
- 730 Pažický Ľudovít, Kľučár Daniel -- mtbo.sk
- 730 Cincibus Pavel, Petříček Stanislav -- FS Praha
- 724 Bauer Miroslav, Kraus Petr -- Pilnej trénink
- 724 Janíček Jan, Horký Vladimír -- craft team
- 700 Fajkus Tomáš, Kupka Petr -- LKT 80 Šumperk
- 696 Nový Jan, Mencl Pavel -- PCK Louda
- 690 Veselý Aleš, Louda Martin -- PCK Louda
- 690 Polčák Luděk, Tomšů Martin -- Drtikol Chrastěšov
- 680 Zitka Jiří, Šesták Radim -- A - Team NOVO Bruntál
- 680 Šplíchal Ladislav, Jícha Roman -- Rolník a Pacholek
- 662 Gut Dalibor, Sedláček Zdeněk -- Gnome
- 652 Pochobradský Jan, Hepnar Josef -- cyklo Šauer
- 650 Blabla Zdeněk, John Vladimír -- SKP České Budějovice
- 640 Knězek Tomáš, Vavrečka Jiří -- Tom
- 640 Suastika Petr, Ticháček Jiří -- Jabkoty Kdyně
- 640 Jakobi Zdeněk, Opletal Jaroslav -- Havrani/lepus.cz
- 636 Jandus Luděk, Hřebíček Jan -- Sveřepí Šakali
- 620 Dušek Miloš, Svoboda Břetislav -- MTB Juliovka
- 612 Šimon Jan, Mička Miloš -- CK Slovan Moravská Třebová
- 610 Klimeš Richard, Klimeš Josef -- Vořešpruti
- 610 Handl Jindřich, Šrámek Petr -- LBC International
- 596 Krňanský Michal, Grézl Petr -- PCK Louda
- 590 Jansa Jiří, Pavlíček Václav --
- 590 Nedbalý Jaroslav, Pospíšil Pavel -- U konce s dechem
- 590 Steuer Radovan, Doležal Zbyněk -- BSC Opava
- 580 Plazzer Petr, Halenka Ladislav -- PLHA Team
- 574 Přibík Jan, Švec Jan -- ŽAKET Tým
- 546 Jonáš Radek, Čapek Ondřej -- Sokol Nusle
- 542 Antoš Svatopluk, Jírovec Aleš -- Outdoor Kroužek Hanspaulka
- 530 Hruška Petr, Víšek Vláďa -- craft team
- 530 Hanovec Petr, Zaydlar Michal -- Klokan team
- 520 Racek Luboš, Nagy Marian -- Aces Team Karlovy Vary
- 510 Krameš Milan, Švarc Jan -- Barový povaleči
- 460 Sedláček Lubomír, Cigoš Pavel --
- 458 Vojta Jan, Dokoupil Vladimír -- CK Slovan Moravská Třebová
- 450 Rydlo Martin, Sikora Miroslav -- Rysi
- 446 Motejzík Karel st., Motejzík Karel -- Bike Team Restaurace U Karlů
- 440 Kýnl Jan, Kohút Pavel -- MTB Juliovka
- 400 Němčík Vítězslav, Vacek Jaromír -- CK Slovan Moravská Třebová
- 390 Burian Pavel, Černák Jiří -- Adr Team
- 380 Dvořáček Petr, Dvořáček Martin -- Rodina na výletě
- 290 Sklenář Miroslav, Sklenář Josef -- Horští vlci
- 258 Ambrož Pavel, Ambrož Pavel -- Brněnské šunky