Sítájfutó versenynaptár
Ski-Orienteering Event Calendar for Hungary
 
2019-2020.
 
Időpont Verseny* Helyszín
Ország
Futamok*
Kiírás
Eredmény
Részidők
Date Event* Venue
Country
Formats*
Invitation
Results
Splits
               
2019.12.07-08. Langlauf-Tage - SkiO-Training Sankt Jakob im Walde AUT  
   
2019.12.14-15. Osztrák Bajnokság (K), Osztrák Kupa 1., WRE, Osztrák Kupa 2.,
Osztrák Bajnokság (SV)
Gießenbach AUT K+S+SV elmaradt  
2020.01.11-12. Német Kupa, Osztrák Kupa 3-4. Kaltenbrunn GER S+S
2020.01.11-12. Cseh Bajnokság (V), Cseh Kupa 1-2. Kořenov-Rejdice CZE V+S+H elhalasztva  
2020.01.15-19. Szenior Világbajnokság Seefeld AUT S+H+K
2020.01.18-19. Cseh Bajnokság (S+H), Cseh Kupa 3-5., Német Kupa Abertamy CZE S+K+H elmaradt  
2020.01.25-26. Osztrák Bajnokság (H), Osztrák Kupa 5.,
Osztrák Bajnokság (K), Osztrák Kupa 6., WRE
Ramsau am Dachstein AUT H+K
2020.01.25-26. Cseh Bajnokság (V+S+H), Cseh Kupa 1-2. Kořenov-Rejdice CZE V+S+H elhalasztva  
2020.02.01-02. Magyar Bajnokság (H), Szlovák Bajnokság (H), Szlovák Bajnokság (V) Skalka SVK H+V
2020.02.04-08. Világkupa 1, Junior Világbajnokság, Ifjúsági Európabajnokság Madona LAT S+H+TR+V elhalasztva  
2020.02.08-09. Szlovák Bajnokság (S), Szlovák Kupa Kysak SVK S+K elmaradt  
2020.02.08-09. Szlovén Bajnokság (K), Osztrák Bajnokság (S), Osztrák Kupa 7-8. Planica SLO S+K   elhalasztva  
2020.02.08-09. Cseh Bajnokság (V+S+H), Cseh Kupa 1-2. Kořenov-Rejdice CZE V+S+H
2020.02.15. TATRY SKI ORIENTEERING, Szlovák Bajnokság (K), Szlovák Kupa Pribylina SVK K+K  
2020.02.15-16. Cseh Bajnokság (K), Cseh Kupa 6., Német Bajnokság (H), Cseh Kupa 7. Harrachov CZE K+H
2020.02.22-23. Osztrák Bajnokság (S), Osztrák Kupa 7-8. Hohentauern AUT S+K
2020.02.22-23. Német Bajnokság (K), Német Kupa, Cseh Kupa 8-9. Schwarzenbach am Wald GER K+H elmaradt  
2020.02.22-23. ČT ©umavský skimaraton Kvilda CZE      
2020.02.22-26. Világkupa 1, Junior Világbajnokság, Ifjúsági Európabajnokság Umeå, Vindeln SWE S+H+K+V
2020.02.29. Szlovén Bajnokság (K) Planica SLO K      
2020.02.29-03.01. Osztrák Kupa 9., Osztrák Bajnokság (SV) Niederthai AUT S+Ü+SV    
2020.03.10-15. Európabajnokság, Világkupa 2 Hanti-Manszijszk RUS S+K+SV+H+V    
2020.03.23-27. Főiskolás Világbajnokság Rovaniemi FIN S+Ü+TR+VV    

*Magyarázat / Legend:
S = sprinttáv / sprint distance (10'-15')
K = középtáv (rövidtáv) / middle (short) distance (40'-45')
TR = tömegrajt (középtáv) / mass start (middle) (50'-60')
H = hosszútáv (normáltáv) / long (classic) distance (85'-95')
U = ultrahosszútáv (hosszútáv) / ultra (extra) long distance (135'-155')
V = váltó / relay (30'-35' szakaszonként / per leg)
VV = vegyesváltó / mixed relay (30'-35' szakaszonként / per leg)
SV = sprintváltó / sprint relay (6'-8' szakaszonként / per leg)
Ü = üldöző / pursuit
P = pontbegyűjtő / free order
É = éjszakai / night
_ = bajnokság / championship
bold = világranglista futam / WRE