RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Silvanus vasárnap 8. (14/07/2019)
Niedziela 14 Lipca 2019
Kategoria: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
Silvanus vasárnap 8. (14/07/2019)
Niedziela 14 Lipca 2019
Kategoria: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Rövid|Wyniki
Vértes Bike Adventure (13/07/2019)
Sobota 13 Lipca 2019
Kategoria: MTBO
Várgesztes, Hungary
3 órás|Wyniki
Kozma László emlékverseny 2. forduló (10/07/2019)
Środa 10 Lipca 2019
Kategoria: Foot-O
Békásmegyer (Nyugat), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
MTBO5Days E5 (08/07/2019)
Poniedziałek 8 Lipca 2019
Kategoria: MTBO
Kudypa na Ostende?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Wyniki
MTBO5Days E4 (07/07/2019)
Niedziela 7 Lipca 2019
Kategoria: MTBO
Tůten Toushck-off, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Wyniki
MTBO5Days E3 (06/07/2019)
Sobota 6 Lipca 2019
Kategoria: MTBO
Depa to tudády Sssíkáá?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Wyniki
MTBO5Days O-triatlon (05/07/2019)
Piątek 5 Lipca 2019
Kategoria: Foot-O
Ostende, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M, zmiana 1|Wyniki
MTBO5Days E2 (05/07/2019)
Piątek 5 Lipca 2019
Kategoria: MTBO
Copa ten muničák?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Wyniki
MTBO5Days E1 (04/07/2019)
Czwartek 4 Lipca 2019
Kategoria: MTBO
Čípa je to Pytel?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M60|Wyniki
MTBO5Days E0 - Blinduro (03/07/2019)
Środa 3 Lipca 2019
Kategoria: MTBO
Krkavec, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
Middle|Wyniki
Dunakanyar MTBO 2. nap (30/06/2019)
Niedziela 30 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
M50|Wyniki
Tájkerékpáros Sprint Országos Bajnokság, Dunakanyar MTBO 1. nap (29/06/2019)
Sobota 29 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
M50|Wyniki
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (23/06/2019)
Niedziela 23 Czerwca 2019
Kategoria: Foot-O
Oszoly (Magyar Vár), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F250A, zmiana 1|Wyniki
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (22/06/2019)
Sobota 22 Czerwca 2019
Kategoria: Foot-O
Oszoly (Oszoly-erdő), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F60A|Wyniki
7. MTBO Austria Cup (22/06/2019)
Sobota 22 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Schönauer Wald, OLZ UNION Waldviertel–Orienteering Klosterneuburg, Austria
H 60-|Wyniki
MTBO - Training 3 (21/06/2019)
Piątek 21 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Langschlag, Austria
MTBO - Training 2 (21/06/2019)
Piątek 21 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 2
MTBO - Training 2 (21/06/2019)
Piątek 21 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 1
MTBO - Training 1 (21/06/2019)
Piątek 21 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (20/06/2019)
Czwartek 20 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Tatai tóvidék, Hungary
Hosszú|Wyniki
Alsópark Kupa 3SZ/17 (19/06/2019)
Środa 19 Czerwca 2019
Kategoria: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
A pálya|Wyniki
Alsópark Kupa 3SZ/17 (19/06/2019)
Środa 19 Czerwca 2019
Kategoria: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
D pálya|Wyniki
Budapest Éjszakai Bajnokság (15/06/2019)
Sobota 15 Czerwca 2019
Kategoria: Foot-O
Jegenyevölgy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Wyniki
Heves Megyei Éjszakai Bajnokság (14/06/2019)
Piątek 14 Czerwca 2019
Kategoria: Foot-O
Felsőtárkány Vadaskert, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
F35B|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (13/06/2019)
Czwartek 13 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 2. rész|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (13/06/2019)
Czwartek 13 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 1. rész|Wyniki
MTBO - Training (09/06/2019)
Niedziela 9 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 2
MTBO - Training (09/06/2019)
Niedziela 9 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 1
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (06/06/2019)
Czwartek 6 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú|Wyniki
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (05/06/2019)
Środa 5 Czerwca 2019
Kategoria: Foot-O
Hajógyári-sziget észak, Silvanus SE, Hungary
F35B|Wyniki
Latvia MTBO 3-days - Mass start (02/06/2019)
Niedziela 2 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Vārnukrogs, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
M60|Wyniki
Latvia MTBO 3-days - Middle (01/06/2019)
Sobota 1 Czerwca 2019
Kategoria: MTBO
Imanta, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
M60|Wyniki
Latvia MTBO 3-days - Sprint (31/05/2019)
Piątek 31 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Baloži, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
M60|Wyniki
Vasaras Magnēta 27.kārta (30/05/2019)
Czwartek 30 Maja 2019
Kategoria: Foot-O
Podkājas, SAA Magnēts - IK Auseklis, Latvia
M60|Wyniki
ÖM Sprint, 6. MTBO Austria Cup (26/05/2019)
Niedziela 26 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Wyniki
5. MTBO Austria Cup (25/05/2019)
Sobota 25 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Haiming - Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (23/05/2019)
Czwartek 23 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Wyniki
Éjszakai Szabadedzés 1. (16/05/2019)
Czwartek 16 Maja 2019
Kategoria: Foot-O
Kakukk-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16/05/2019)
Czwartek 16 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Rövid|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16/05/2019)
Czwartek 16 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16/05/2019)
Czwartek 16 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Wyniki
Világnap Kupa (15/05/2019)
Środa 15 Maja 2019
Kategoria: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Wyniki
Világnap Kupa (15/05/2019)
Środa 15 Maja 2019
Kategoria: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Rövid|Wyniki
Szélrózsa Kupa - DAR Éjszakai Bajnokság (10/05/2019)
Piątek 10 Maja 2019
Kategoria: Foot-O
Bodoglár, Tipo TKE, Hungary
M40A|Wyniki
Kampusz tájfutó verseny (07/05/2019)
Wtorek 7 Maja 2019
Kategoria: Foot-O
Egyetemváros, BEAC, Hungary
Hosszú|Wyniki
SG MTBO 2019 Long (05/05/2019)
Niedziela 5 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 2. rész|Wyniki
SG MTBO 2019 Long (05/05/2019)
Niedziela 5 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 1. rész|Wyniki
SG MTBO 2019 Middle (04/05/2019)
Sobota 4 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Dobrava-jug, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (02/05/2019)
Czwartek 2 Maja 2019
Kategoria: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Wyniki
Pannon MTBO 2. nap (28/04/2019)
Niedziela 28 Kwietnia 2019
Kategoria: MTBO
Vödörvölgy, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
M50|Wyniki
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (27/04/2019)
Sobota 27 Kwietnia 2019
Kategoria: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, zmiana 4|Wyniki
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (27/04/2019)
Sobota 27 Kwietnia 2019
Kategoria: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, zmiana 2|Wyniki
Pannon MTBO 1. nap (27/04/2019)
Sobota 27 Kwietnia 2019
Kategoria: MTBO
Öregoldal, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
M50|Wyniki
Nógrád Nagydíj Éjszakai (26/04/2019)
Piątek 26 Kwietnia 2019
Kategoria: Foot-O
Hollókő - Méhes-oldal, Salgótarjáni Dornyay SE, Hungary
M40|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (25/04/2019)
Czwartek 25 Kwietnia 2019
Kategoria: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (25/04/2019)
Czwartek 25 Kwietnia 2019
Kategoria: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Wyniki
Szenior Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (13/04/2019)
Sobota 13 Kwietnia 2019
Kategoria: Foot-O
Harangodi-erdő, Denevér BSzE, Hungary
F60A|Wyniki
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló (10/04/2019)
Środa 10 Kwietnia 2019
Kategoria: Foot-O
Óbuda-belváros, Silvanus SE, Hungary
F35B|Wyniki
Balaton MTBO 2. nap (07/04/2019)
Niedziela 7 Kwietnia 2019
Kategoria: MTBO
Great Field, Hangya SE, Hungary
M60|Wyniki
Balaton MTBO 1. nap (06/04/2019)
Sobota 6 Kwietnia 2019
Kategoria: MTBO
Vineyard, Hangya SE, Hungary
M60|Wyniki
Promontor Kupa (03/04/2019)
Środa 3 Kwietnia 2019
Kategoria: Foot-O
Arany János úti lakótelep, BEAC, Hungary
Park pálya|Wyniki
Promontor Kupa (03/04/2019)
Środa 3 Kwietnia 2019
Kategoria: Foot-O
Promontor, BEAC, Hungary
Hosszú pálya|Wyniki
3SZ/5 (27/03/2019)
Środa 27 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Rege park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hosszú|Wyniki
MTBO - Training (24/03/2019)
Niedziela 24 Marca 2019
Kategoria: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 2. rész
MTBO - Training (24/03/2019)
Niedziela 24 Marca 2019
Kategoria: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 1. rész
2. WOLV-Cup (24/03/2019)
Niedziela 24 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Donauinsel – Jedleseer Aupark, OLT Transdanubien, Austria
Lang|Wyniki
3Sz/4 (20/03/2019)
Środa 20 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú technikás|Wyniki
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (16/03/2019)
Sobota 16 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Szálláskút - Nagy-Hallgató-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
M55|Wyniki
Silvanus vasárnap 1. (10/03/2019)
Niedziela 10 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Rövid|Wyniki
Silvanus vasárnap 1. (10/03/2019)
Niedziela 10 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
Silvanus vasárnap 1. (10/03/2019)
Niedziela 10 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Trükkös|Wyniki
Margitszigeti 3Sz (06/03/2019)
Środa 6 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Wyniki
Margitszigeti 3Sz (06/03/2019)
Środa 6 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
C pálya|Wyniki
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (03/03/2019)
Niedziela 3 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Izsák "Uzovics", Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Wyniki
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (02/03/2019)
Sobota 2 Marca 2019
Kategoria: Foot-O
Izsák, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Wyniki
Majstrovstvá Slovenska v LOB na dlhých tratiach (16/02/2019)
Sobota 16 Lutego 2019
Kategoria: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E|Wyniki
Silvanus SE téli edzéssorozat 11. (03/02/2019)
Niedziela 3 Lutego 2019
Kategoria: Foot-O
Makkosmária (KFKI), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
TTEV-5 (02/02/2019)
Sobota 2 Lutego 2019
Kategoria: Foot-O
Árki-erdő, ARAK, Hungary
A-pálya|Wyniki
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (20/01/2019)
Niedziela 20 Stycznia 2019
Kategoria: Ski-O
Ramsau am Dachstein, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Wyniki
5. Ski-O Austria Cup (19/01/2019)
Sobota 19 Stycznia 2019
Kategoria: Ski-O
Vorberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Wyniki
ÖM Sprint, 4. Ski-O Austria Cup (19/01/2019)
Sobota 19 Stycznia 2019
Kategoria: Ski-O
Kulmberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Wyniki
Ski-O Tour E4 (18/01/2019)
Piątek 18 Stycznia 2019
Kategoria: Ski-O
Royer-Pois, SK Haná Orienteering, Austria
OPEN|Wyniki