Tájékozódási kerékpáros versenynaptár
MTB-Orienteering Event Calendar for Hungary
 
2018.
 
Időpont Verseny* Helyszín
Ország
Futamok*
Kiírás
Eredmény
Részidők
Date Event* Venue
Country
Formats*
Invitation
Results
Splits
               
2018.03.24-28. Edzőtábor Pákozd, Tárnok,
Budapest
HUN        
2018.04.12. Csütörtöki Tájbringa Széria 1. Hajógyári-sziget HUN S
2018.04.14-15. Balaton MTBO, Magyar Kupa 1-2., Osztrák Kupa 1-2. Csopak HUN K+H
2018.04.19. Csütörtöki Tájbringa Széria 2. Hármashatárhegy HUN K
2018.04.21-22. Slovenj Gradec Kupa Slovenj Gradec SLO S+K
2018.04.26. Csütörtöki Tájbringa Széria 3. Normafa HUN K
2018.04.28-29. Osztrák Bajnokság (S), Osztrák Kupa 3-5. Wals-Siezenheim AUT S+S+K
2018.05.03. Csütörtöki Tájbringa Széria 4. Budaörs HUN K
2018.05.05. X. Kalandtúra Két Keréken Salgóbánya HUN P
 
2018.05.05. Horvát Bajnokság (H) Bukovec CRO H
2018.05.10. Csütörtöki Tájbringa Széria 5. Kamaraerdő HUN P
2018.05.12-13. Szlovák Bajnokság (K+P), Cseh Kupa 1-2., Magyar Kupa 3-4. Limbach SVK K+P
2018.05.17. Csütörtöki Tájbringa Széria 6. Budatétény HUN K
2018.05.19. Kelly's Bakonyerdő Maraton Bakonybél HUN  
 
2018.05.19-20. Cseh Kupa 3-4. Pozlovice CZE K+H
2018.05.24. Csütörtöki Tájbringa Széria 7. Tárnok HUN K
2018.05.31. Csütörtöki Tájbringa Széria 8. Csillebérc HUN K      
2018.05.31-06.03. Pomerania O-Festival, WMS Gdańsk POL H+K+S+
TR+K
   
2018.06.02-03. Osztrák Bajnokság (K), Osztrák Kupa 6-8., Magyar Kupa 5-7. Buchschachen AUT K+S+K
   
2018.06.02-03. Cseh Bajnokság (S+V), Cseh Kupa 5-6. Karlovy Vary CZE S+V+K
   
2018.06.09. VII. BringaGyúró Gyúró HUN P
   
2018.06.16-17. Cseh Bajnokság (H+K), Cseh Kupa 7-8. Suchý CZE H+K
   
2018.06.23-24. Cseh Kupa 9-10. Hamr na Jezeře CZE K+H      
2018.06.23-24. Szerb Bajnokság (S+K) Belgrád SRB S+K
   
2018.06.24. Vértes Bike Adventure Várgesztes HUN P      
2018.06.27-07.01. Európabajnokság, Világkupa 1.,
Junior Európabajnokság,
Szenior Világbajnokság
Budapest HUN H+K+VV
S+H+K+V
TR+S+H+K+V
   
2018.07.21-22. Pannon MTBO, Magyar Bajnokság (H), Magyar Kupa 8-10., Cseh Kupa 11-13. Farkasgyepű HUN K+S+H
   
2018.07.28-29. Osztrák Bajnokság (H), Osztrák Kupa 9., Osztrák Kupa 10., WRE Villach AUT H+K
   
2018.08.07-12. Világbajnokság, Világkupa 2., Junior Világbajnokság,
Ifjúsági Európabajnokság
Zwettl AUT TR+K+V+H+S
K+V+H+S
   
2018.08.25. Börzsönyi Makákó Királyháza HUN P      
2018.08.25. Visit Szekszárd Szekszárd HUN P      
2018.09.01-02. Magyar Bajnokság (S), Magyar Kupa 11-12., Pécsely Kupa Pécsely HUN S+É+K      
2018.09.07-09. Cseh Kupa 14-16. Heřmanův Městec CZE S+K+H      
2018.09.08-09. Cupa Garage Racing, Magyar Kupa 13-14. Nagybánya ROU U+S      
2018.09.15-16. Cseh Kupa 17-18. Cvikov CZE K+H      
2018.09.21-23. Világkupa 3. Odemira POR K+H+S
   
2018.09.22-23. Magyar Bajnokság (V+P), Magyar Kupa 15-16. Eger HUN S+SV+P      
2018.10.06-07. Magyar Bajnokság (K), Magyar Kupa 17-18., Osztrák Kupa 11-12. Sopron HUN K+H      
2018.10.20-21. Cseh Bajnokság (EV), Cseh Kupa 19-20. Blansko CZE K+S+EV      
2018.10.26. Vöslauer Stadtmeisterschaften - MTB-Orientieren Bad Vöslau AUT P      

*Magyarázat / Legend:
S = sprinttáv (rövidtáv) / sprint (short) distance (20'-25')
K = középtáv / middle distance (55'-60')
TR = tömegrajt / mass start (75-85')
H = hosszútáv (normáltáv) / long (classic) distance (105'-115')
U = ultrahosszútáv (hosszútáv) / ultra long distance (120'+)
V = váltó / relay (40'-45' szakaszonként / per leg)
VV = vegyes váltó / mixed relay
SV = sprintváltó / sprint relay
EV = egyesületi váltó / club relay
C = csapat / team
P = pontbegyűjtő / free order
É = éjszakai / night
D = duatlon / duathlon
T = triatlon / triathlon
_ = bajnokság / championship
bold = világranglista futam / WRE