RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság, Pannon MTBO 2. nap (09/08/2020)
Niedziela 9 Sierpnia 2020
Kategoria: MTBO
Pisztrángos, Pannon Team, Hungary
M60|Wyniki
Pannon MTBO 1. nap (08/08/2020)
Sobota 8 Sierpnia 2020
Kategoria: MTBO
Bauxitos-út, Pannon Team, Hungary
M60|Wyniki
Budapest Kupa 10. forduló (29/07/2020)
Środa 29 Lipca 2020
Kategoria: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
A pálya|Wyniki
MTBO Magyar Kupa 4. (26/07/2020)
Niedziela 26 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Pazsag, Egri Testedző Club, Hungary
M40|Wyniki
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő OB (25/07/2020)
Sobota 25 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Pazsag, Egri Testedző Club, Hungary
M40|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (23/07/2020)
Czwartek 23 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Érd - 11. Légvédelmi Dandár, Hungary
Hosszú|Wyniki
Budapest Kupa 9. forduló (22/07/2020)
Środa 22 Lipca 2020
Kategoria: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Wyniki
Budapest Kupa 9. forduló (22/07/2020)
Środa 22 Lipca 2020
Kategoria: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
C pálya|Wyniki
ÖM Mitteldistanz, 4. MTBO Austria Cup (19/07/2020)
Niedziela 19 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Judenburg-Zeltweg, OLC Graz, Austria
H 60-|Wyniki
ÖM Sprint, 3. MTBO Austria Cup (18/07/2020)
Sobota 18 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Judenburg-Zeltweg, OLC Graz, Austria
H 60-|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (16/07/2020)
Czwartek 16 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Hármashatár-hegy, Hungary
Hosszú|Wyniki
Budapest Kupa 8. forduló (15/07/2020)
Środa 15 Lipca 2020
Kategoria: Foot-O
Békásmegyer - Hegy felőli oldal, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Wyniki
Sopron MTBO 2. nap (12/07/2020)
Niedziela 12 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Brennberg, SMAFC, Hungary
H60|Wyniki
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság, Sopron MTBO 1. nap (11/07/2020)
Sobota 11 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Sopron - Muck messzelátó, SMAFC, Hungary
H60|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (09/07/2020)
Czwartek 9 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Péterhalom, Hungary
Rövid|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (09/07/2020)
Czwartek 9 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Péterhalom, Hungary
Hosszú|Wyniki
Budapest Kupa 7. forduló (08/07/2020)
Środa 8 Lipca 2020
Kategoria: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
A pálya / 2. rész|Wyniki
Budapest Kupa 7. forduló (08/07/2020)
Środa 8 Lipca 2020
Kategoria: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
A pálya / 1. rész|Wyniki
maprun: HUNPST Erd MZ pontbegyujto (07/07/2020)
Wtorek 7 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Érd, Hungary
maprun: HUNPST Erd parkvaros pontbegyujto (05/07/2020)
Niedziela 5 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Érd-Parkváros, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (02/07/2020)
Czwartek 2 Lipca 2020
Kategoria: MTBO
Tatai tóvidék, Hungary
Hosszú|Wyniki
Makkos Kupa - Budapest Kupa 6. forduló (01/07/2020)
Środa 1 Lipca 2020
Kategoria: Foot-O
János-hegy (Budakeszi), Hegyvidék-KFKI Optimista SK, Hungary
közepes|Wyniki
Grófi MTBO Fesztivál (27/06/2020)
Sobota 27 Czerwca 2020
Kategoria: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Báró|Wyniki
Grófi MTBO Fesztivál (27/06/2020)
Sobota 27 Czerwca 2020
Kategoria: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Grófi Elit|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (25/06/2020)
Czwartek 25 Czerwca 2020
Kategoria: MTBO
Nagykovácsi (játszótér), Hungary
Hosszú|Wyniki
Budapest Kupa 5. forduló (24/06/2020)
Środa 24 Czerwca 2020
Kategoria: Foot-O
Lőtér DK - Érd ÉNy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (18/06/2020)
Czwartek 18 Czerwca 2020
Kategoria: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Wyniki
Budapest Kupa 4. forduló (17/06/2020)
Środa 17 Czerwca 2020
Kategoria: Foot-O
Gödöllő - Egyetemváros, BEAC - Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
E pálya|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 3. (11/06/2020)
Czwartek 11 Czerwca 2020
Kategoria: MTBO
Budakeszi-erdő, Hungary
Hosszú|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (04/06/2020)
Czwartek 4 Czerwca 2020
Kategoria: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (28/05/2020)
Czwartek 28 Maja 2020
Kategoria: MTBO
Csillebérc, Hungary
Hosszú|Wyniki
Silvanus tavaszi edzéssorozat 1. forduló (05/05/2020)
Wtorek 5 Maja 2020
Kategoria: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Profi
maprun: HUNPEST MTBO Csiki hegyek H vonalas (23/04/2020)
Czwartek 23 Kwietnia 2020
Kategoria: MTBO
Budaörs - Csíki-hegyek, Hungary
maprun: HUNPEST Bors Odvas hegy MTBO Hosszu (16/04/2020)
Czwartek 16 Kwietnia 2020
Kategoria: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Budapest Kupa 3. forduló (11/03/2020)
Środa 11 Marca 2020
Kategoria: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Kék / 2. rész|Wyniki
Budapest Kupa 3. forduló (11/03/2020)
Środa 11 Marca 2020
Kategoria: Foot-O
Kőbánya-Kertváros, Silvanus SE, Hungary
Kék / 1. rész|Wyniki
Silvanus vasárnap 1. (08/03/2020)
Niedziela 8 Marca 2020
Kategoria: Foot-O
Bika-domb, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (01/03/2020)
Niedziela 1 Marca 2020
Kategoria: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Wyniki
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (29/02/2020)
Sobota 29 Lutego 2020
Kategoria: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Wyniki
Budapest Kupa 1. forduló (26/02/2020)
Środa 26 Lutego 2020
Kategoria: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Kék|Wyniki
8. Ski-O Austria Cup (23/02/2020)
Niedziela 23 Lutego 2020
Kategoria: Ski-O
Hohentauern, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Wyniki
TATRY SKI ORIENTEERING - E2 (15/02/2020)
Sobota 15 Lutego 2020
Kategoria: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
M 35- A|Wyniki
TATRY SKI ORIENTEERING - E1, Majstrovstvá Slovenska middle (15/02/2020)
Sobota 15 Lutego 2020
Kategoria: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
M 55- E|Wyniki
TTEV-3 (08/02/2020)
Sobota 8 Lutego 2020
Kategoria: Foot-O
Somfa-völgy, ARAK, Hungary
A-pálya|Wyniki
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01/02/2020)
Sobota 1 Lutego 2020
Kategoria: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 2 rész|Wyniki
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01/02/2020)
Sobota 1 Lutego 2020
Kategoria: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 1. rész|Wyniki
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (26/01/2020)
Niedziela 26 Stycznia 2020
Kategoria: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Wyniki
ÖM Langdistanz, 5. Ski-O Austria Cup (25/01/2020)
Sobota 25 Stycznia 2020
Kategoria: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Wyniki
Ripszám Henrik emlékverseny (19/01/2020)
Niedziela 19 Stycznia 2020
Kategoria: Foot-O
Hármashatárhegy, BTFSz, Hungary
Hosszú|Wyniki
maprun: HUNPEST Budaors Uthegy Szabadp (09/01/2020)
Czwartek 9 Stycznia 2020
Kategoria: Foot-O
Budaörs - Út-hegy, Hungary
Silvanus SE téli edzéssorozat 8. (05/01/2020)
Niedziela 5 Stycznia 2020
Kategoria: Foot-O
Piktortéglaüregek, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
maprun: HUNPEST Budaors Torokugrato Szabad (03/01/2020)
Piątek 3 Stycznia 2020
Kategoria: Foot-O
Budaörs - Törökugrató, Hungary