RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Makkos Kupa - Budapest Kupa 6. forduló (01/07/2020)
Среда 1 Июля 2020
Категория: Foot-O
János-hegy (Budakeszi), Hegyvidék-KFKI Optimista SK, Hungary
Grófi MTBO Fesztivál (27/06/2020)
Суббота 27 Июня 2020
Категория: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Grófi MTBO Fesztivál (27/06/2020)
Суббота 27 Июня 2020
Категория: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Grófi Elit|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (25/06/2020)
Четверг 25 Июня 2020
Категория: MTBO
Nagykovácsi (játszótér), Hungary
Budapest Kupa 5. forduló (24/06/2020)
Среда 24 Июня 2020
Категория: Foot-O
Lőtér DK - Érd ÉNy, Tipo TKE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (18/06/2020)
Четверг 18 Июня 2020
Категория: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Budapest Kupa 4. forduló (17/06/2020)
Среда 17 Июня 2020
Категория: Foot-O
Gödöllő - Egyetemváros, BEAC - Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (04/06/2020)
Четверг 4 Июня 2020
Категория: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Silvanus tavaszi edzéssorozat 1. forduló (05/05/2020)
Вторник 5 Мая 2020
Категория: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Profi
Budapest Kupa 3. forduló (11/03/2020)
Среда 11 Марта 2020
Категория: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Kék / 2. rész|Результаты
Budapest Kupa 3. forduló (11/03/2020)
Среда 11 Марта 2020
Категория: Foot-O
Kőbánya-Kertváros, Silvanus SE, Hungary
Kék / 1. rész|Результаты
Silvanus vasárnap 1. (08/03/2020)
Воскресенье 8 Марта 2020
Категория: Foot-O
Bika-domb, Silvanus SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (01/03/2020)
Воскресенье 1 Марта 2020
Категория: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (29/02/2020)
Суббота 29 Февраля 2020
Категория: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Budapest Kupa 1. forduló (26/02/2020)
Среда 26 Февраля 2020
Категория: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
8. Ski-O Austria Cup (23/02/2020)
Воскресенье 23 Февраля 2020
Категория: Ski-O
Hohentauern, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
TATRY SKI ORIENTEERING - E2 (15/02/2020)
Суббота 15 Февраля 2020
Категория: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
TTEV-3 (08/02/2020)
Суббота 8 Февраля 2020
Категория: Foot-O
Somfa-völgy, ARAK, Hungary
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01/02/2020)
Суббота 1 Февраля 2020
Категория: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 2 rész|Результаты
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01/02/2020)
Суббота 1 Февраля 2020
Категория: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 1. rész|Результаты
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (26/01/2020)
Воскресенье 26 Января 2020
Категория: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
ÖM Langdistanz, 5. Ski-O Austria Cup (25/01/2020)
Суббота 25 Января 2020
Категория: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
Ripszám Henrik emlékverseny (19/01/2020)
Воскресенье 19 Января 2020
Категория: Foot-O
Hármashatárhegy, BTFSz, Hungary
Silvanus SE téli edzéssorozat 8. (05/01/2020)
Воскресенье 5 Января 2020
Категория: Foot-O
Piktortéglaüregek, Silvanus SE, Hungary