RSS

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Sopron MTBO Pontbegyűjtő OB (2019-10-20)
Domingo 20 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Szárhalom, SMAFC, Hungary
Sopron MTBO Középtáv (2019-10-19)
Sábado 19 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Szárhalom, SMAFC, Hungary
Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (2019-10-13)
Domingo 13 Octubre 2019
Categoría: Foot-O
Losonc fürdő, Tipo TKE - ŠK Hadveo, Slovakia
M165A|Resultados
Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság (2019-10-12)
Sábado 12 Octubre 2019
Categoría: Foot-O
Losonc fürdő, Tipo TKE - ŠK Hadveo, Slovakia
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (2019-10-10)
Jueves 10 Octubre 2019
Categoría: Foot-O
Farkas-erdő, Hungary
Rövid (futva)|Resultados
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (2019-10-10)
Jueves 10 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Resultados
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (2019-10-10)
Jueves 10 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Resultados
WMMTBOC Sprint (2019-10-06)
Domingo 6 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Johanngeorgenstadt, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M 60 / 2. rész|Resultados
WMMTBOC Sprint (2019-10-06)
Domingo 6 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Johanngeorgenstadt, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M 60 / 1. rész|Resultados
WMMTBOC Mass start (2019-10-05)
Sábado 5 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Fichtelberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 2. rész|Resultados
WMMTBOC Mass start (2019-10-05)
Sábado 5 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Fichtelberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 1. rész|Resultados
WMMTBOC Long distance (2019-10-04)
Viernes 4 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Rabenberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 2. rész|Resultados
WMMTBOC Long distance (2019-10-04)
Viernes 4 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Rabenberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 1. rész|Resultados
WMMTBOC Middle distance (2019-10-03)
Jueves 3 Octubre 2019
Categoría: MTBO
Thalheim Bürgerwald, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
Tájkerékpáros Magyar Kupa 16. (2019-09-29)
Domingo 29 Septiembre 2019
Categoría: MTBO
Felsőtárkány-Sziklaforrás, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság (2019-09-28)
Sábado 28 Septiembre 2019
Categoría: MTBO
Felsőtárkány-Sziklaforrás, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 12 (2019-09-26)
Jueves 26 Septiembre 2019
Categoría: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Resultados
Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság (2019-09-22)
Domingo 22 Septiembre 2019
Categoría: MTBO
Gulicska-tető, Diósgyőri TFC, Hungary
BÜXI-FUN MTBO (2019-09-21)
Sábado 21 Septiembre 2019
Categoría: MTBO
Bükkszentkereszt, Diósgyőri TFC, Hungary
F50 / 2. rész|Resultados
BÜXI-FUN MTBO (2019-09-21)
Sábado 21 Septiembre 2019
Categoría: MTBO
Bükkszentkereszt, Diósgyőri TFC, Hungary
F50 / 1. rész|Resultados
Csütörtöki Tájbringa Széria 11. (2019-09-19)
Jueves 19 Septiembre 2019
Categoría: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú|Resultados
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (2019-09-15)
Domingo 15 Septiembre 2019
Categoría: Foot-O
Kaposvári Egyetem, Zselic TFSE, Hungary
V165A, posta 1|Resultados
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (2019-09-14)
Sábado 14 Septiembre 2019
Categoría: Foot-O
Kaposvár - Belváros, Zselic TFSE, Hungary
F60-A|Resultados
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (2019-09-14)
Sábado 14 Septiembre 2019
Categoría: Foot-O
Kaposvár - Berzsenyi park, Zselic TFSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (2019-09-12)
Jueves 12 Septiembre 2019
Categoría: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Resultados
10. MTBO Austria Cup (2019-09-08)
Domingo 8 Septiembre 2019
Categoría: MTBO
Aschbuch-Mühlgraben, HSV Feldbach, Austria
H 50-|Resultados
ÖM Mitteldistanz, 9. MTBO Austria Cup (2019-09-07)
Sábado 7 Septiembre 2019
Categoría: MTBO
Mühlgraben, HSV Feldbach, Austria
H 60-|Resultados
Börzsönyi Makákó - Bike Adventure (2019-08-31)
Sábado 31 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Észak-Börzsöny, Hungary
6 órás
3Sz/27 Városmajor (2019-08-28)
Miércoles 28 Agosto 2019
Categoría: Foot-O
Városmajor, Tipo TKE, Hungary
Hosszú|Resultados
MTBO Tipo Kupa 2. nap (2019-08-25)
Domingo 25 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Sukoró (Hurka-völgy), Tipo TKE, Hungary
M50 / 2. rész|Resultados
MTBO Tipo Kupa 2. nap (2019-08-25)
Domingo 25 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
M50 / 1. rész|Resultados
MTBO Tipo Kupa 1. nap (2019-08-24)
Sábado 24 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Ingó-kő (Gádé-hegy), Tipo TKE, Hungary
Hungária Kupa Labirintus (2019-08-18)
Domingo 18 Agosto 2019
Categoría: Foot-O
Csillagösvény, Maccabi VAC, Hungary
Rövid|Resultados
Hungária Kupa Labirintus (2019-08-18)
Domingo 18 Agosto 2019
Categoría: Foot-O
Csillagösvény, Maccabi VAC, Hungary
Hosszú|Resultados
Hungária Kupa 3. nap (2019-08-18)
Domingo 18 Agosto 2019
Categoría: Foot-O
Ópusztaszer, Maccabi VAC, Hungary
MW10DK|Resultados
Hungária Kupa 3. nap (2019-08-18)
Domingo 18 Agosto 2019
Categoría: Foot-O
Ópusztaszer, Maccabi VAC, Hungary
Open Advanced Long|Resultados
3Sz/25 Víztorony (2019-08-14)
Miércoles 14 Agosto 2019
Categoría: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Resultados
3Sz/25 Víztorony (2019-08-14)
Miércoles 14 Agosto 2019
Categoría: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
Rövid|Resultados
Viborg MTBO 6 days - Stage 6 (2019-08-03)
Sábado 3 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Finderup, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (2019-08-02)
Viernes 2 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 3. rész|Resultados
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (2019-08-02)
Viernes 2 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 2. rész|Resultados
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (2019-08-02)
Viernes 2 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 1. rész|Resultados
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (2019-08-01)
Jueves 1 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 3. rész|Resultados
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (2019-08-01)
Jueves 1 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 2. rész|Resultados
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (2019-08-01)
Jueves 1 Agosto 2019
Categoría: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 1. rész|Resultados
Viborg MTBO 6 days - Stage 3 (2019-07-30)
Martes 30 Julio 2019
Categoría: MTBO
Ebeltoft, Danish Orienteering Federation, Denmark
WMTBOC Model event forest (2019-07-29)
Lunes 29 Julio 2019
Categoría: MTBO
Havredal Stendal, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 2 (2019-07-29)
Lunes 29 Julio 2019
Categoría: MTBO
Havredal Stendal, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 1 (2019-07-28)
Domingo 28 Julio 2019
Categoría: MTBO
Idrætshøjskolen, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60 / 2. rész|Resultados
Viborg MTBO 6 days - Stage 1 (2019-07-28)
Domingo 28 Julio 2019
Categoría: MTBO
Idrætshøjskolen, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60 / 1. rész|Resultados
WMTBOC Model event Sprint (2019-07-27)
Sábado 27 Julio 2019
Categoría: MTBO
Viborg, Danish Orienteering Federation, Denmark
City Race Euro Tour Graz - Stage 3 (2019-07-21)
Domingo 21 Julio 2019
Categoría: Foot-O
City of Graz, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Resultados
City Race Euro Tour Graz - Stage 2 (2019-07-20)
Sábado 20 Julio 2019
Categoría: Foot-O
Geidorf Nord, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Resultados
City Race Euro Tour Graz - Stage 1 (2019-07-19)
Viernes 19 Julio 2019
Categoría: Foot-O
Rosenhain, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Resultados
Silvanus vasárnap 8. (2019-07-14)
Domingo 14 Julio 2019
Categoría: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Resultados
Silvanus vasárnap 8. (2019-07-14)
Domingo 14 Julio 2019
Categoría: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Rövid|Resultados
Vértes Bike Adventure (2019-07-13)
Sábado 13 Julio 2019
Categoría: MTBO
Várgesztes, Hungary
3 órás|Resultados
Kozma László emlékverseny 2. forduló (2019-07-10)
Miércoles 10 Julio 2019
Categoría: Foot-O
Békásmegyer (Nyugat), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Resultados
MTBO5Days E5 (2019-07-08)
Lunes 8 Julio 2019
Categoría: MTBO
Kudypa na Ostende?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E4 (2019-07-07)
Domingo 7 Julio 2019
Categoría: MTBO
Tůten Toushck-off, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E3 (2019-07-06)
Sábado 6 Julio 2019
Categoría: MTBO
Depa to tudády Sssíkáá?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days O-triatlon (2019-07-05)
Viernes 5 Julio 2019
Categoría: Foot-O
Ostende, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M, posta 1|Resultados
MTBO5Days E2 (2019-07-05)
Viernes 5 Julio 2019
Categoría: MTBO
Copa ten muničák?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E1 (2019-07-04)
Jueves 4 Julio 2019
Categoría: MTBO
Čípa je to Pytel?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E0 - Blinduro (2019-07-03)
Miércoles 3 Julio 2019
Categoría: MTBO
Krkavec, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
Middle|Resultados
Dunakanyar MTBO 2. nap (2019-06-30)
Domingo 30 Junio 2019
Categoría: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
Tájkerékpáros Sprint Országos Bajnokság, Dunakanyar MTBO 1. nap (2019-06-29)
Sábado 29 Junio 2019
Categoría: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (2019-06-23)
Domingo 23 Junio 2019
Categoría: Foot-O
Oszoly (Magyar Vár), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F250A, posta 1|Resultados
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (2019-06-22)
Sábado 22 Junio 2019
Categoría: Foot-O
Oszoly (Oszoly-erdő), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F60A|Resultados
7. MTBO Austria Cup (2019-06-22)
Sábado 22 Junio 2019
Categoría: MTBO
Schönauer Wald, OLZ UNION Waldviertel–Orienteering Klosterneuburg, Austria
H 60-|Resultados
MTBO - Training 3 (2019-06-21)
Viernes 21 Junio 2019
Categoría: MTBO
Langschlag, Austria
MTBO - Training 2 (2019-06-21)
Viernes 21 Junio 2019
Categoría: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 2
MTBO - Training 2 (2019-06-21)
Viernes 21 Junio 2019
Categoría: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 1
MTBO - Training 1 (2019-06-21)
Viernes 21 Junio 2019
Categoría: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (2019-06-20)
Jueves 20 Junio 2019
Categoría: MTBO
Tatai tóvidék, Hungary
Hosszú|Resultados
Alsópark Kupa 3SZ/17 (2019-06-19)
Miércoles 19 Junio 2019
Categoría: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
A pálya|Resultados
Alsópark Kupa 3SZ/17 (2019-06-19)
Miércoles 19 Junio 2019
Categoría: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
D pálya|Resultados
Budapest Éjszakai Bajnokság (2019-06-15)
Sábado 15 Junio 2019
Categoría: Foot-O
Jegenyevölgy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Resultados
Heves Megyei Éjszakai Bajnokság (2019-06-14)
Viernes 14 Junio 2019
Categoría: Foot-O
Felsőtárkány Vadaskert, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
F35B|Resultados
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (2019-06-13)
Jueves 13 Junio 2019
Categoría: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 2. rész|Resultados
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (2019-06-13)
Jueves 13 Junio 2019
Categoría: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 1. rész|Resultados
MTBO - Training (2019-06-09)
Domingo 9 Junio 2019
Categoría: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 2
MTBO - Training (2019-06-09)
Domingo 9 Junio 2019
Categoría: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 1
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (2019-06-06)
Jueves 6 Junio 2019
Categoría: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú|Resultados
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (2019-06-05)
Miércoles 5 Junio 2019
Categoría: Foot-O
Hajógyári-sziget észak, Silvanus SE, Hungary
F35B|Resultados
Latvia MTBO 3-days - Mass start (2019-06-02)
Domingo 2 Junio 2019
Categoría: MTBO
Vārnukrogs, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Latvia MTBO 3-days - Middle (2019-06-01)
Sábado 1 Junio 2019
Categoría: MTBO
Imanta, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Latvia MTBO 3-days - Sprint (2019-05-31)
Viernes 31 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Baloži, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Vasaras Magnēta 27.kārta (2019-05-30)
Jueves 30 Mayo 2019
Categoría: Foot-O
Podkājas, SAA Magnēts - IK Auseklis, Latvia
ÖM Sprint, 6. MTBO Austria Cup (2019-05-26)
Domingo 26 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Resultados
5. MTBO Austria Cup (2019-05-25)
Sábado 25 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Haiming - Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Resultados
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (2019-05-23)
Jueves 23 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Resultados
Éjszakai Szabadedzés 1. (2019-05-16)
Jueves 16 Mayo 2019
Categoría: Foot-O
Kakukk-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019-05-16)
Jueves 16 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Rövid|Resultados
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019-05-16)
Jueves 16 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Resultados
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019-05-16)
Jueves 16 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Resultados
Világnap Kupa (2019-05-15)
Miércoles 15 Mayo 2019
Categoría: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Resultados
Világnap Kupa (2019-05-15)
Miércoles 15 Mayo 2019
Categoría: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Rövid|Resultados
Szélrózsa Kupa - DAR Éjszakai Bajnokság (2019-05-10)
Viernes 10 Mayo 2019
Categoría: Foot-O
Bodoglár, Tipo TKE, Hungary
M40A|Resultados
Kampusz tájfutó verseny (2019-05-07)
Martes 7 Mayo 2019
Categoría: Foot-O
Egyetemváros, BEAC, Hungary
Hosszú|Resultados
SG MTBO 2019 Long (2019-05-05)
Domingo 5 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 2. rész|Resultados
SG MTBO 2019 Long (2019-05-05)
Domingo 5 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 1. rész|Resultados
SG MTBO 2019 Middle (2019-05-04)
Sábado 4 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Dobrava-jug, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60|Resultados
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (2019-05-02)
Jueves 2 Mayo 2019
Categoría: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Resultados
Pannon MTBO 2. nap (2019-04-28)
Domingo 28 Abril 2019
Categoría: MTBO
Vödörvölgy, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (2019-04-27)
Sábado 27 Abril 2019
Categoría: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, posta 4|Resultados
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (2019-04-27)
Sábado 27 Abril 2019
Categoría: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, posta 2|Resultados
Pannon MTBO 1. nap (2019-04-27)
Sábado 27 Abril 2019
Categoría: MTBO
Öregoldal, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Nógrád Nagydíj Éjszakai (2019-04-26)
Viernes 26 Abril 2019
Categoría: Foot-O
Hollókő - Méhes-oldal, Salgótarjáni Dornyay SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2019-04-25)
Jueves 25 Abril 2019
Categoría: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Resultados
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2019-04-25)
Jueves 25 Abril 2019
Categoría: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Resultados
Szenior Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (2019-04-13)
Sábado 13 Abril 2019
Categoría: Foot-O
Harangodi-erdő, Denevér BSzE, Hungary
F60A|Resultados
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló (2019-04-10)
Miércoles 10 Abril 2019
Categoría: Foot-O
Óbuda-belváros, Silvanus SE, Hungary
F35B|Resultados
Balaton MTBO 2. nap (2019-04-07)
Domingo 7 Abril 2019
Categoría: MTBO
Great Field, Hangya SE, Hungary
Balaton MTBO 1. nap (2019-04-06)
Sábado 6 Abril 2019
Categoría: MTBO
Vineyard, Hangya SE, Hungary
Promontor Kupa (2019-04-03)
Miércoles 3 Abril 2019
Categoría: Foot-O
Arany János úti lakótelep, BEAC, Hungary
Park pálya|Resultados
Promontor Kupa (2019-04-03)
Miércoles 3 Abril 2019
Categoría: Foot-O
Promontor, BEAC, Hungary
Hosszú pálya|Resultados
3SZ/5 (2019-03-27)
Miércoles 27 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Rege park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hosszú|Resultados
MTBO - Training (2019-03-24)
Domingo 24 Marzo 2019
Categoría: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 2. rész
MTBO - Training (2019-03-24)
Domingo 24 Marzo 2019
Categoría: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 1. rész
2. WOLV-Cup (2019-03-24)
Domingo 24 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Donauinsel – Jedleseer Aupark, OLT Transdanubien, Austria
Lang|Resultados
3Sz/4 (2019-03-20)
Miércoles 20 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú technikás|Resultados
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (2019-03-16)
Sábado 16 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Szálláskút - Nagy-Hallgató-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Silvanus vasárnap 1. (2019-03-10)
Domingo 10 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Rövid|Resultados
Silvanus vasárnap 1. (2019-03-10)
Domingo 10 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Resultados
Silvanus vasárnap 1. (2019-03-10)
Domingo 10 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Trükkös|Resultados
Margitszigeti 3Sz (2019-03-06)
Miércoles 6 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Resultados
Margitszigeti 3Sz (2019-03-06)
Miércoles 6 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
C pálya|Resultados
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (2019-03-03)
Domingo 3 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Izsák "Uzovics", Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (2019-03-02)
Sábado 2 Marzo 2019
Categoría: Foot-O
Izsák, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Majstrovstvá Slovenska v LOB na dlhých tratiach (2019-02-16)
Sábado 16 Febrero 2019
Categoría: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E|Resultados
Silvanus SE téli edzéssorozat 11. (2019-02-03)
Domingo 3 Febrero 2019
Categoría: Foot-O
Makkosmária (KFKI), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Resultados
TTEV-5 (2019-02-02)
Sábado 2 Febrero 2019
Categoría: Foot-O
Árki-erdő, ARAK, Hungary
A-pálya|Resultados
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (2019-01-20)
Domingo 20 Enero 2019
Categoría: Ski-O
Ramsau am Dachstein, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Resultados
5. Ski-O Austria Cup (2019-01-19)
Sábado 19 Enero 2019
Categoría: Ski-O
Vorberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Resultados
ÖM Sprint, 4. Ski-O Austria Cup (2019-01-19)
Sábado 19 Enero 2019
Categoría: Ski-O
Kulmberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Resultados
Ski-O Tour E4 (2019-01-18)
Viernes 18 Enero 2019
Categoría: Ski-O
Royer-Pois, SK Haná Orienteering, Austria
OPEN|Resultados