RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Őszi Boróka Kupa 2. nap (10/11/2019)
Неділя 10 Листопада 2019
Категорія: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Őszi Boróka Kupa 1. nap (09/11/2019)
Субота 9 Листопада 2019
Категорія: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Kozma László emlékverseny 5. forduló (06/11/2019)
Среда 6 Листопада 2019
Категорія: Foot-O
Feneketlen-tó, Silvanus SE, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Kozma László emlékverseny 5. forduló (06/11/2019)
Среда 6 Листопада 2019
Категорія: Foot-O
Feneketlen-tó, Silvanus SE, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
Őszi Spartacus Kupa 2. nap (03/11/2019)
Неділя 3 Листопада 2019
Категорія: Foot-O
Gém-hegy - Nagyhegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Őszi Spartacus Kupa 2. nap (03/11/2019)
Неділя 3 Листопада 2019
Категорія: Foot-O
Gém-hegy - Harasztos, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Őszi Spartacus Kupa Gellért-hegyi Prológ (01/11/2019)
Пятниця 1 Листопада 2019
Категорія: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Vöslauer Stadt-Orientieren (27/10/2019)
Неділя 27 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
Wiener Neustädter Stadtmeisterschaft (26/10/2019)
Субота 26 Жовтня 2019
Категорія: Foot-O
Wiener Neustadt Innenstadt, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
Csütörtöki Tájbringa Széria 15. (24/10/2019)
Четвер 24 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 15. (24/10/2019)
Четвер 24 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
Sopron MTBO Pontbegyűjtő OB (20/10/2019)
Неділя 20 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Szárhalom, SMAFC, Hungary
Sopron MTBO Középtáv (19/10/2019)
Субота 19 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Szárhalom, SMAFC, Hungary
Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (13/10/2019)
Неділя 13 Жовтня 2019
Категорія: Foot-O
Losonc fürdő, Tipo TKE - ŠK Hadveo, Slovakia
Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság (12/10/2019)
Субота 12 Жовтня 2019
Категорія: Foot-O
Losonc fürdő, Tipo TKE - ŠK Hadveo, Slovakia
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (10/10/2019)
Четвер 10 Жовтня 2019
Категорія: Foot-O
Farkas-erdő, Hungary
Rövid (futva)|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (10/10/2019)
Четвер 10 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (10/10/2019)
Четвер 10 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
WMMTBOC Sprint (06/10/2019)
Неділя 6 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Johanngeorgenstadt, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M 60 / 2. rész|Результати
WMMTBOC Sprint (06/10/2019)
Неділя 6 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Johanngeorgenstadt, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M 60 / 1. rész|Результати
WMMTBOC Mass start (05/10/2019)
Субота 5 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Fichtelberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 2. rész|Результати
WMMTBOC Mass start (05/10/2019)
Субота 5 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Fichtelberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 1. rész|Результати
WMMTBOC Long distance (04/10/2019)
Пятниця 4 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Rabenberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 2. rész|Результати
WMMTBOC Long distance (04/10/2019)
Пятниця 4 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Rabenberg, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
M60 / 1. rész|Результати
WMMTBOC Middle distance (03/10/2019)
Четвер 3 Жовтня 2019
Категорія: MTBO
Thalheim Bürgerwald, Deutsche Ski-Orientierungslauf Gemeinschaft, Germany
Tájkerékpáros Magyar Kupa 16. (29/09/2019)
Неділя 29 Вересня 2019
Категорія: MTBO
Felsőtárkány-Sziklaforrás, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság (28/09/2019)
Субота 28 Вересня 2019
Категорія: MTBO
Felsőtárkány-Sziklaforrás, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 12 (26/09/2019)
Четвер 26 Вересня 2019
Категорія: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Tájkerékpáros Hosszútávú Országos Bajnokság (22/09/2019)
Неділя 22 Вересня 2019
Категорія: MTBO
Gulicska-tető, Diósgyőri TFC, Hungary
BÜXI-FUN MTBO (21/09/2019)
Субота 21 Вересня 2019
Категорія: MTBO
Bükkszentkereszt, Diósgyőri TFC, Hungary
F50 / 2. rész|Результати
BÜXI-FUN MTBO (21/09/2019)
Субота 21 Вересня 2019
Категорія: MTBO
Bükkszentkereszt, Diósgyőri TFC, Hungary
F50 / 1. rész|Результати
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (15/09/2019)
Неділя 15 Вересня 2019
Категорія: Foot-O
Kaposvári Egyetem, Zselic TFSE, Hungary
V165A, етап 1|Результати
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (14/09/2019)
Субота 14 Вересня 2019
Категорія: Foot-O
Kaposvár - Belváros, Zselic TFSE, Hungary
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (14/09/2019)
Субота 14 Вересня 2019
Категорія: Foot-O
Kaposvár - Berzsenyi park, Zselic TFSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (12/09/2019)
Четвер 12 Вересня 2019
Категорія: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
10. MTBO Austria Cup (08/09/2019)
Неділя 8 Вересня 2019
Категорія: MTBO
Aschbuch-Mühlgraben, HSV Feldbach, Austria
ÖM Mitteldistanz, 9. MTBO Austria Cup (07/09/2019)
Субота 7 Вересня 2019
Категорія: MTBO
Mühlgraben, HSV Feldbach, Austria
Börzsönyi Makákó - Bike Adventure (31/08/2019)
Субота 31 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Észak-Börzsöny, Hungary
6 órás
3Sz/27 Városmajor (28/08/2019)
Среда 28 Серпня 2019
Категорія: Foot-O
Városmajor, Tipo TKE, Hungary
MTBO Tipo Kupa 2. nap (25/08/2019)
Неділя 25 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Sukoró (Hurka-völgy), Tipo TKE, Hungary
M50 / 2. rész|Результати
MTBO Tipo Kupa 2. nap (25/08/2019)
Неділя 25 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
M50 / 1. rész|Результати
MTBO Tipo Kupa 1. nap (24/08/2019)
Субота 24 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Ingó-kő (Gádé-hegy), Tipo TKE, Hungary
Hungária Kupa Labirintus (18/08/2019)
Неділя 18 Серпня 2019
Категорія: Foot-O
Csillagösvény, Maccabi VAC, Hungary
Hungária Kupa Labirintus (18/08/2019)
Неділя 18 Серпня 2019
Категорія: Foot-O
Csillagösvény, Maccabi VAC, Hungary
Hungária Kupa 3. nap (18/08/2019)
Неділя 18 Серпня 2019
Категорія: Foot-O
Ópusztaszer, Maccabi VAC, Hungary
Hungária Kupa 3. nap (18/08/2019)
Неділя 18 Серпня 2019
Категорія: Foot-O
Ópusztaszer, Maccabi VAC, Hungary
Open Advanced Long|Результати
3Sz/25 Víztorony (14/08/2019)
Среда 14 Серпня 2019
Категорія: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
3Sz/25 Víztorony (14/08/2019)
Среда 14 Серпня 2019
Категорія: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
Viborg MTBO 6 days - Stage 6 (03/08/2019)
Субота 3 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Finderup, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (02/08/2019)
Пятниця 2 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 3. rész|Результати
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (02/08/2019)
Пятниця 2 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 2. rész|Результати
Viborg MTBO 6 days - Stage 5 (02/08/2019)
Пятниця 2 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Undallslund, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 1. rész|Результати
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (01/08/2019)
Четвер 1 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 3. rész|Результати
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (01/08/2019)
Четвер 1 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 2. rész|Результати
Viborg MTBO 6 days - Stage 4 (01/08/2019)
Четвер 1 Серпня 2019
Категорія: MTBO
Broddingbjerg, Danish Orienteering Federation, Denmark
M 60 / 1. rész|Результати
Viborg MTBO 6 days - Stage 3 (30/07/2019)
Вівторок 30 Липня 2019
Категорія: MTBO
Ebeltoft, Danish Orienteering Federation, Denmark
WMTBOC Model event forest (29/07/2019)
Понеділок 29 Липня 2019
Категорія: MTBO
Havredal Stendal, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 2 (29/07/2019)
Понеділок 29 Липня 2019
Категорія: MTBO
Havredal Stendal, Danish Orienteering Federation, Denmark
Viborg MTBO 6 days - Stage 1 (28/07/2019)
Неділя 28 Липня 2019
Категорія: MTBO
Idrætshøjskolen, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60 / 2. rész|Результати
Viborg MTBO 6 days - Stage 1 (28/07/2019)
Неділя 28 Липня 2019
Категорія: MTBO
Idrætshøjskolen, Danish Orienteering Federation, Denmark
M60 / 1. rész|Результати
WMTBOC Model event Sprint (27/07/2019)
Субота 27 Липня 2019
Категорія: MTBO
Viborg, Danish Orienteering Federation, Denmark
City Race Euro Tour Graz - Stage 3 (21/07/2019)
Неділя 21 Липня 2019
Категорія: Foot-O
City of Graz, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Результати
City Race Euro Tour Graz - Stage 2 (20/07/2019)
Субота 20 Липня 2019
Категорія: Foot-O
Geidorf Nord, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Результати
City Race Euro Tour Graz - Stage 1 (19/07/2019)
Пятниця 19 Липня 2019
Категорія: Foot-O
Rosenhain, SU Schöckl Orienteering, Austria
Supervet Men 55+|Результати
Silvanus vasárnap 8. (14/07/2019)
Неділя 14 Липня 2019
Категорія: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Silvanus vasárnap 8. (14/07/2019)
Неділя 14 Липня 2019
Категорія: Foot-O
Margitsziget (stadion), Silvanus SE, Hungary
Vértes Bike Adventure (13/07/2019)
Субота 13 Липня 2019
Категорія: MTBO
Várgesztes, Hungary
Kozma László emlékverseny 2. forduló (10/07/2019)
Среда 10 Липня 2019
Категорія: Foot-O
Békásmegyer (Nyugat), Silvanus SE, Hungary
MTBO5Days E5 (08/07/2019)
Понеділок 8 Липня 2019
Категорія: MTBO
Kudypa na Ostende?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E4 (07/07/2019)
Неділя 7 Липня 2019
Категорія: MTBO
Tůten Toushck-off, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E3 (06/07/2019)
Субота 6 Липня 2019
Категорія: MTBO
Depa to tudády Sssíkáá?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days O-triatlon (05/07/2019)
Пятниця 5 Липня 2019
Категорія: Foot-O
Ostende, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
M, етап 1|Результати
MTBO5Days E2 (05/07/2019)
Пятниця 5 Липня 2019
Категорія: MTBO
Copa ten muničák?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E1 (04/07/2019)
Четвер 4 Липня 2019
Категорія: MTBO
Čípa je to Pytel?, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
MTBO5Days E0 - Blinduro (03/07/2019)
Среда 3 Липня 2019
Категорія: MTBO
Krkavec, KOS Slavia Plzeň, Czech Republic
Dunakanyar MTBO 2. nap (30/06/2019)
Неділя 30 Червня 2019
Категорія: MTBO
Börzsönyliget, Diósgyőri TFC, Hungary
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (23/06/2019)
Неділя 23 Червня 2019
Категорія: Foot-O
Oszoly (Magyar Vár), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
F250A, етап 1|Результати
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (22/06/2019)
Субота 22 Червня 2019
Категорія: Foot-O
Oszoly (Oszoly-erdő), Szegedi Bokorugró Tájfutó SE, Hungary
7. MTBO Austria Cup (22/06/2019)
Субота 22 Червня 2019
Категорія: MTBO
Schönauer Wald, OLZ UNION Waldviertel–Orienteering Klosterneuburg, Austria
MTBO - Training 3 (21/06/2019)
Пятниця 21 Червня 2019
Категорія: MTBO
Langschlag, Austria
MTBO - Training 2 (21/06/2019)
Пятниця 21 Червня 2019
Категорія: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 2
MTBO - Training 2 (21/06/2019)
Пятниця 21 Червня 2019
Категорія: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Runde 1
MTBO - Training 1 (21/06/2019)
Пятниця 21 Червня 2019
Категорія: MTBO
Wiesensfeld-Ost, Austria
Alsópark Kupa 3SZ/17 (19/06/2019)
Среда 19 Червня 2019
Категорія: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
Alsópark Kupa 3SZ/17 (19/06/2019)
Среда 19 Червня 2019
Категорія: Foot-O
Gödöllő - Alsópark, Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
Budapest Éjszakai Bajnokság (15/06/2019)
Субота 15 Червня 2019
Категорія: Foot-O
Jegenyevölgy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Результати
Heves Megyei Éjszakai Bajnokság (14/06/2019)
Пятниця 14 Червня 2019
Категорія: Foot-O
Felsőtárkány Vadaskert, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (13/06/2019)
Четвер 13 Червня 2019
Категорія: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (13/06/2019)
Четвер 13 Червня 2019
Категорія: MTBO
Promontor (Budafok), Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
MTBO - Training (09/06/2019)
Неділя 9 Червня 2019
Категорія: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 2
MTBO - Training (09/06/2019)
Неділя 9 Червня 2019
Категорія: MTBO
Hörndlwald / Friedensstadt, Austria
Runde 1
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (05/06/2019)
Среда 5 Червня 2019
Категорія: Foot-O
Hajógyári-sziget észak, Silvanus SE, Hungary
Latvia MTBO 3-days - Mass start (02/06/2019)
Неділя 2 Червня 2019
Категорія: MTBO
Vārnukrogs, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Latvia MTBO 3-days - Middle (01/06/2019)
Субота 1 Червня 2019
Категорія: MTBO
Imanta, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Latvia MTBO 3-days - Sprint (31/05/2019)
Пятниця 31 Травня 2019
Категорія: MTBO
Baloži, IK Auseklis - SAA Magnēts, Latvia
Vasaras Magnēta 27.kārta (30/05/2019)
Четвер 30 Травня 2019
Категорія: Foot-O
Podkājas, SAA Magnēts - IK Auseklis, Latvia
ÖM Sprint, 6. MTBO Austria Cup (26/05/2019)
Неділя 26 Травня 2019
Категорія: MTBO
Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
5. MTBO Austria Cup (25/05/2019)
Субота 25 Травня 2019
Категорія: MTBO
Haiming - Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (23/05/2019)
Четвер 23 Травня 2019
Категорія: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Éjszakai Szabadedzés 1. (16/05/2019)
Четвер 16 Травня 2019
Категорія: Foot-O
Kakukk-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16/05/2019)
Четвер 16 Травня 2019
Категорія: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (16/05/2019)
Четвер 16 Травня 2019
Категорія: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
Világnap Kupa (15/05/2019)
Среда 15 Травня 2019
Категорія: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Világnap Kupa (15/05/2019)
Среда 15 Травня 2019
Категорія: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Kampusz tájfutó verseny (07/05/2019)
Вівторок 7 Травня 2019
Категорія: Foot-O
Egyetemváros, BEAC, Hungary
SG MTBO 2019 Long (05/05/2019)
Неділя 5 Травня 2019
Категорія: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 2. rész|Результати
SG MTBO 2019 Long (05/05/2019)
Неділя 5 Травня 2019
Категорія: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 1. rész|Результати
SG MTBO 2019 Middle (04/05/2019)
Субота 4 Травня 2019
Категорія: MTBO
Dobrava-jug, OK Slovenj Gradec, Slovenia
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (02/05/2019)
Четвер 2 Травня 2019
Категорія: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Pannon MTBO 2. nap (28/04/2019)
Неділя 28 Квітня 2019
Категорія: MTBO
Vödörvölgy, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (27/04/2019)
Субота 27 Квітня 2019
Категорія: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, етап 4|Результати
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (27/04/2019)
Субота 27 Квітня 2019
Категорія: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, етап 2|Результати
Pannon MTBO 1. nap (27/04/2019)
Субота 27 Квітня 2019
Категорія: MTBO
Öregoldal, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Nógrád Nagydíj Éjszakai (26/04/2019)
Пятниця 26 Квітня 2019
Категорія: Foot-O
Hollókő - Méhes-oldal, Salgótarjáni Dornyay SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (25/04/2019)
Четвер 25 Квітня 2019
Категорія: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (25/04/2019)
Четвер 25 Квітня 2019
Категорія: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
Szenior Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (13/04/2019)
Субота 13 Квітня 2019
Категорія: Foot-O
Harangodi-erdő, Denevér BSzE, Hungary
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló (10/04/2019)
Среда 10 Квітня 2019
Категорія: Foot-O
Óbuda-belváros, Silvanus SE, Hungary
Balaton MTBO 2. nap (07/04/2019)
Неділя 7 Квітня 2019
Категорія: MTBO
Great Field, Hangya SE, Hungary
Balaton MTBO 1. nap (06/04/2019)
Субота 6 Квітня 2019
Категорія: MTBO
Vineyard, Hangya SE, Hungary
Promontor Kupa (03/04/2019)
Среда 3 Квітня 2019
Категорія: Foot-O
Arany János úti lakótelep, BEAC, Hungary
Park pálya|Результати
Promontor Kupa (03/04/2019)
Среда 3 Квітня 2019
Категорія: Foot-O
Promontor, BEAC, Hungary
Hosszú pálya|Результати
3SZ/5 (27/03/2019)
Среда 27 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Rege park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
MTBO - Training (24/03/2019)
Неділя 24 Березня 2019
Категорія: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 2. rész
MTBO - Training (24/03/2019)
Неділя 24 Березня 2019
Категорія: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 1. rész
2. WOLV-Cup (24/03/2019)
Неділя 24 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Donauinsel – Jedleseer Aupark, OLT Transdanubien, Austria
3Sz/4 (20/03/2019)
Среда 20 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú technikás|Результати
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (16/03/2019)
Субота 16 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Szálláskút - Nagy-Hallgató-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Silvanus vasárnap 1. (10/03/2019)
Неділя 10 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Silvanus vasárnap 1. (10/03/2019)
Неділя 10 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Silvanus vasárnap 1. (10/03/2019)
Неділя 10 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Margitszigeti 3Sz (06/03/2019)
Среда 6 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
Margitszigeti 3Sz (06/03/2019)
Среда 6 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (03/03/2019)
Неділя 3 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Izsák "Uzovics", Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (02/03/2019)
Субота 2 Березня 2019
Категорія: Foot-O
Izsák, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Majstrovstvá Slovenska v LOB na dlhých tratiach (16/02/2019)
Субота 16 Лютого 2019
Категорія: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
Silvanus SE téli edzéssorozat 11. (03/02/2019)
Неділя 3 Лютого 2019
Категорія: Foot-O
Makkosmária (KFKI), Silvanus SE, Hungary
TTEV-5 (02/02/2019)
Субота 2 Лютого 2019
Категорія: Foot-O
Árki-erdő, ARAK, Hungary
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (20/01/2019)
Неділя 20 Січеня 2019
Категорія: Ski-O
Ramsau am Dachstein, SK Haná Orienteering, Austria
5. Ski-O Austria Cup (19/01/2019)
Субота 19 Січеня 2019
Категорія: Ski-O
Vorberg, SK Haná Orienteering, Austria
ÖM Sprint, 4. Ski-O Austria Cup (19/01/2019)
Субота 19 Січеня 2019
Категорія: Ski-O
Kulmberg, SK Haná Orienteering, Austria
Ski-O Tour E4 (18/01/2019)
Пятниця 18 Січеня 2019
Категорія: Ski-O
Royer-Pois, SK Haná Orienteering, Austria