RSS Feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

maprun: HUNPST Szentendre Pampak 2800 m (22.09.2020)
Dienstag 22 September 2020
Kategorie: Foot-O
Szentendre Pampák, Hungary
Kalocsa Kupa Éjszakai (19.09.2020)
Samstag 19 September 2020
Kategorie: Foot-O
Kaskantyú "Mezei-tanya", Kalocsai TSZSE, Hungary
Postás Éjszakai Kupa (18.09.2020)
Freitag 18 September 2020
Kategorie: Foot-O
Sarlósár - Szeleczky-rész, Postás SE, Hungary
F55B|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (17.09.2020)
Donnerstag 17 September 2020
Kategorie: MTBO
Nagyszénászug - Csíki-hegyek, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Budapest Kupa 17. forduló (16.09.2020)
Mittwoch 16 September 2020
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO hosszú / 2. rész|Ergebnisse
Budapest Kupa 17. forduló (16.09.2020)
Mittwoch 16 September 2020
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO hosszú / 1. rész|Ergebnisse
Budapest Kupa 17. forduló (16.09.2020)
Mittwoch 16 September 2020
Kategorie: Foot-O
Szilas-patak partjai, BEAC, Hungary
Hosszú 2 (Park közép)|Ergebnisse
Budapest Kupa 17. forduló (16.09.2020)
Mittwoch 16 September 2020
Kategorie: Foot-O
Káposztásmegyer, BEAC, Hungary
Hosszú 1 (Lakótelep)|Ergebnisse
Budapest Kupa 17. forduló (16.09.2020)
Mittwoch 16 September 2020
Kategorie: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Hosszú 1 (Erdő)|Ergebnisse
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (13.09.2020)
Sonntag 13 September 2020
Kategorie: Foot-O
Kertváros (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC, Hungary
V165, Strecke 1|Ergebnisse
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (12.09.2020)
Samstag 12 September 2020
Kategorie: Foot-O
Belváros (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC, Hungary
F60-A|Ergebnisse
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (12.09.2020)
Samstag 12 September 2020
Kategorie: Foot-O
Landorhegy (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC
Kaszáspók Hegedűsökkel - Budapest Kupa 16. forduló (09.09.2020)
Mittwoch 9 September 2020
Kategorie: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla ESKE, Hungary
C pálya|Ergebnisse
Kaszáspók Hegedűsökkel - Budapest Kupa 16. forduló (09.09.2020)
Mittwoch 9 September 2020
Kategorie: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla ESKE, Hungary
A pálya|Ergebnisse
Szentes Kupa (06.09.2020)
Sonntag 6 September 2020
Kategorie: Foot-O
Szentes kertváros, Hódmezővásárhelyi TFC, Hungary
F35B|Ergebnisse
Hódmezővásárhely Kupa (06.09.2020)
Sonntag 6 September 2020
Kategorie: Foot-O
Szentes-belváros (Liget), Hódmezővásárhelyi TFC, Hungary
F35B|Ergebnisse
BringaGyúró (05.09.2020)
Samstag 5 September 2020
Kategorie: MTBO
Gyúró, Hungary
Középtáv|Ergebnisse
Lindenberg Kázmilla ev. - Budapest Kupa 15. forduló (02.09.2020)
Mittwoch 2 September 2020
Kategorie: Foot-O
Hárshegy, BEAC, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Tipo Kupa 2. nap (30.08.2020)
Sonntag 30 August 2020
Kategorie: Foot-O
Parádsasvár Hagymás-rét, Tipo TKE, Hungary
Open Advanced|Ergebnisse
STOLV Mittwochs-Training (26.08.2020)
Mittwoch 26 August 2020
Kategorie: Foot-O
Graz Innere Stadt, STOLV, Austria
Kurz|Ergebnisse
STOLV Mittwochs-Training (26.08.2020)
Mittwoch 26 August 2020
Kategorie: Foot-O
Graz Innere Stadt, STOLV, Austria
Lang|Ergebnisse
Középtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (22.08.2020)
Samstag 22 August 2020
Kategorie: Foot-O
Bátorkő (Csörget-völgy), Veszprémi Honvéd SE, Hungary
F60-A|Ergebnisse
Középtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (22.08.2020)
Samstag 22 August 2020
Kategorie: Foot-O
Bátorkő (Juli sírja), Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Szélrózsa Éjszakai Kupa (19.08.2020)
Mittwoch 19 August 2020
Kategorie: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Ergebnisse
Český pohár MTBO - 5. kolo (16.08.2020)
Sonntag 16 August 2020
Kategorie: MTBO
Údolí Zlatého potoka, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
Mistrovství ČR MTBO sprint, Český pohár MTBO - 4. kolo (15.08.2020)
Samstag 15 August 2020
Kategorie: MTBO
Palácová jízda, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
Český pohár MTBO - 3. kolo (15.08.2020)
Samstag 15 August 2020
Kategorie: MTBO
Překonej Struhu!, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
M60 / 2. rész|Ergebnisse
Český pohár MTBO - 3. kolo (15.08.2020)
Samstag 15 August 2020
Kategorie: MTBO
Překonej Struhu!, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
M60 / 1. rész|Ergebnisse
Pannon MTBO 1. nap (08.08.2020)
Samstag 8 August 2020
Kategorie: MTBO
Bauxitos-út, Pannon Team, Hungary
Budapest Kupa 10. forduló (29.07.2020)
Mittwoch 29 Juli 2020
Kategorie: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
A pálya|Ergebnisse
MTBO Magyar Kupa 4. (26.07.2020)
Sonntag 26 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Pazsag, Egri Testedző Club, Hungary
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő OB (25.07.2020)
Samstag 25 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Pazsag, Egri Testedző Club, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (23.07.2020)
Donnerstag 23 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Érd - 11. Légvédelmi Dandár, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Budapest Kupa 9. forduló (22.07.2020)
Mittwoch 22 Juli 2020
Kategorie: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Ergebnisse
Budapest Kupa 9. forduló (22.07.2020)
Mittwoch 22 Juli 2020
Kategorie: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
C pálya|Ergebnisse
ÖM Mitteldistanz, 4. MTBO Austria Cup (19.07.2020)
Sonntag 19 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Judenburg-Zeltweg, OLC Graz, Austria
H 60-|Ergebnisse
ÖM Sprint, 3. MTBO Austria Cup (18.07.2020)
Samstag 18 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Judenburg-Zeltweg, OLC Graz, Austria
H 60-|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (16.07.2020)
Donnerstag 16 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Hármashatár-hegy, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Budapest Kupa 8. forduló (15.07.2020)
Mittwoch 15 Juli 2020
Kategorie: Foot-O
Békásmegyer - Hegy felőli oldal, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Ergebnisse
Sopron MTBO 2. nap (12.07.2020)
Sonntag 12 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Brennberg, SMAFC, Hungary
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság, Sopron MTBO 1. nap (11.07.2020)
Samstag 11 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Sopron - Muck messzelátó, SMAFC, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (09.07.2020)
Donnerstag 9 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Péterhalom, Hungary
Rövid|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (09.07.2020)
Donnerstag 9 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Péterhalom, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Budapest Kupa 7. forduló (08.07.2020)
Mittwoch 8 Juli 2020
Kategorie: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
A pálya / 2. rész|Ergebnisse
Budapest Kupa 7. forduló (08.07.2020)
Mittwoch 8 Juli 2020
Kategorie: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
A pálya / 1. rész|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (02.07.2020)
Donnerstag 2 Juli 2020
Kategorie: MTBO
Tatai tóvidék, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Makkos Kupa - Budapest Kupa 6. forduló (01.07.2020)
Mittwoch 1 Juli 2020
Kategorie: Foot-O
János-hegy (Budakeszi), Hegyvidék-KFKI Optimista SK, Hungary
közepes|Ergebnisse
Grófi MTBO Fesztivál (27.06.2020)
Samstag 27 Juni 2020
Kategorie: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Báró|Ergebnisse
Grófi MTBO Fesztivál (27.06.2020)
Samstag 27 Juni 2020
Kategorie: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Grófi Elit|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (25.06.2020)
Donnerstag 25 Juni 2020
Kategorie: MTBO
Nagykovácsi (játszótér), Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Budapest Kupa 5. forduló (24.06.2020)
Mittwoch 24 Juni 2020
Kategorie: Foot-O
Lőtér DK - Érd ÉNy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (18.06.2020)
Donnerstag 18 Juni 2020
Kategorie: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Budapest Kupa 4. forduló (17.06.2020)
Mittwoch 17 Juni 2020
Kategorie: Foot-O
Gödöllő - Egyetemváros, BEAC - Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
E pálya|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 3. (11.06.2020)
Donnerstag 11 Juni 2020
Kategorie: MTBO
Budakeszi-erdő, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (04.06.2020)
Donnerstag 4 Juni 2020
Kategorie: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (28.05.2020)
Donnerstag 28 Mai 2020
Kategorie: MTBO
Csillebérc, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Silvanus tavaszi edzéssorozat 1. forduló (05.05.2020)
Dienstag 5 Mai 2020
Kategorie: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Profi
maprun: HUNPEST MTBO Csiki hegyek H vonalas (23.04.2020)
Donnerstag 23 April 2020
Kategorie: MTBO
Budaörs - Csíki-hegyek, Hungary
maprun: HUNPEST Bors Odvas hegy MTBO Hosszu (16.04.2020)
Donnerstag 16 April 2020
Kategorie: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Budapest Kupa 3. forduló (11.03.2020)
Mittwoch 11 März 2020
Kategorie: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Kék / 2. rész|Ergebnisse
Budapest Kupa 3. forduló (11.03.2020)
Mittwoch 11 März 2020
Kategorie: Foot-O
Kőbánya-Kertváros, Silvanus SE, Hungary
Kék / 1. rész|Ergebnisse
Silvanus vasárnap 1. (08.03.2020)
Sonntag 8 März 2020
Kategorie: Foot-O
Bika-domb, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (01.03.2020)
Sonntag 1 März 2020
Kategorie: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (29.02.2020)
Samstag 29 Februar 2020
Kategorie: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Budapest Kupa 1. forduló (26.02.2020)
Mittwoch 26 Februar 2020
Kategorie: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Kék|Ergebnisse
8. Ski-O Austria Cup (23.02.2020)
Sonntag 23 Februar 2020
Kategorie: Ski-O
Hohentauern, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Ergebnisse
TATRY SKI ORIENTEERING - E2 (15.02.2020)
Samstag 15 Februar 2020
Kategorie: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
M 35- A|Ergebnisse
TATRY SKI ORIENTEERING - E1, Majstrovstvá Slovenska middle (15.02.2020)
Samstag 15 Februar 2020
Kategorie: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
M 55- E|Ergebnisse
TTEV-3 (08.02.2020)
Samstag 8 Februar 2020
Kategorie: Foot-O
Somfa-völgy, ARAK, Hungary
A-pálya|Ergebnisse
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01.02.2020)
Samstag 1 Februar 2020
Kategorie: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 2 rész|Ergebnisse
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01.02.2020)
Samstag 1 Februar 2020
Kategorie: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 1. rész|Ergebnisse
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (26.01.2020)
Sonntag 26 Jänner 2020
Kategorie: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Ergebnisse
ÖM Langdistanz, 5. Ski-O Austria Cup (25.01.2020)
Samstag 25 Jänner 2020
Kategorie: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Ergebnisse
Ripszám Henrik emlékverseny (19.01.2020)
Sonntag 19 Jänner 2020
Kategorie: Foot-O
Hármashatárhegy, BTFSz, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
maprun: HUNPEST Budaors Uthegy Szabadp (09.01.2020)
Donnerstag 9 Jänner 2020
Kategorie: Foot-O
Budaörs - Út-hegy, Hungary
Silvanus SE téli edzéssorozat 8. (05.01.2020)
Sonntag 5 Jänner 2020
Kategorie: Foot-O
Piktortéglaüregek, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
maprun: HUNPEST Budaors Torokugrato Szabad (03.01.2020)
Freitag 3 Jänner 2020
Kategorie: Foot-O
Budaörs - Törökugrató, Hungary