RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

TTEV-5 (27/02/2021)
Saturday 27 February 2021
Category: Foot-O
Gém-hegy, Gerecse TC - Megalódusz SE, Hungary
A pálya|Results
Budapest Kupa 1. forduló (24/02/2021)
Wednesday 24 February 2021
Category: Foot-O
Testvér-hegy, BEAC, Hungary
Hosszú|Results
TTT Edzésnap (20/02/2021)
Saturday 20 February 2021
Category: Foot-O
Fekete-kő, Tatai Tömegsport és Tájfutó HSE, Hungary
A pálya|Results
maprun: HUNHEV Galyateto Sitajfuto2021 (15/02/2021)
Monday 15 February 2021
Category: Ski-O
Galyatető, Hungary
TTEV-4 (13/02/2021)
Saturday 13 February 2021
Category: Foot-O
Kotló-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
B pálya|Results
TTEV-3 (30/01/2021)
Saturday 30 January 2021
Category: Foot-O
Tatabánya Turul Emlékmű, Gerecse TC, Hungary
A pálya|Results
Óbudai éjszakai edzés (22/01/2021)
Friday 22 January 2021
Category: Foot-O
Hajógyári-sziget, Silvanus SE, Hungary
Összpontos|Results
Óbudai éjszakai edzés (22/01/2021)
Friday 22 January 2021
Category: Foot-O
Hajógyári-sziget, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Results
Ripszám Henrik emlékverseny (17/01/2021)
Sunday 17 January 2021
Category: Foot-O
Vadaskert (Látó-hegy), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Results
TTEV-2 (16/01/2021)
Saturday 16 January 2021
Category: Foot-O
Tócsa-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
B pálya|Results
Silvanus téli edzéssorozat 8. (10/01/2021)
Sunday 10 January 2021
Category: Foot-O
Jegenyevölgy, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Results
TTEV-1 (02/01/2021)
Saturday 2 January 2021
Category: Foot-O
Gránás (Közép-hegy), ARAK, Hungary
E-pálya|Results