RSS kanál

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Silvanus téli edzéssorozat 2. (22.11.2020)
Neděle 22 listopad 2020
Kategorie: Foot-O
Kakukk-hegy, Silvanus SE
A pálya|Výsledky
Silvanus téli edzéssorozat 1. (15.11.2020)
Neděle 15 listopad 2020
Kategorie: Foot-O
János-hegy (Budakeszi focipálya), Silvanus SE, Hungary
A pálya|Výsledky
Eger Kupa 3. forduló (14.11.2020)
Sobota 14 listopad 2020
Kategorie: Foot-O
Felsőtárkány - Régi vasút, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
F35B|Výsledky
Budapest Kupa 25. forduló (10.11.2020)
Úterý 10 listopad 2020
Kategorie: Foot-O
Gellért-hegy, Budapest TSA, Hungary
50 év feletti (2. futás)|Výsledky
Budapest Kupa 25. forduló (10.11.2020)
Úterý 10 listopad 2020
Kategorie: Foot-O
Gellért-hegy, Budapest TSA, Hungary
50 év feletti|Výsledky
Őszi Spartacus Kupa 2. nap (08.11.2020)
Neděle 8 listopad 2020
Kategorie: Foot-O
Kápolnapuszta - Temető, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Nyílt Technikás|Výsledky
Budapest Kupa 24. forduló (04.11.2020)
Středa 4 listopad 2020
Kategorie: Foot-O
Tabán - Horváth-kert, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Výsledky
Vizsla Kupa 5. forduló (31.10.2020)
Sobota 31 říjen 2020
Kategorie: Foot-O
Vadaskert, Vizsla ESKE, Hungary
Barna|Výsledky
Vas-Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság (25.10.2020)
Neděle 25 říjen 2020
Kategorie: Foot-O
Langerei, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
F45|Výsledky
Megyer Kupa (23.10.2020)
Pátek 23 říjen 2020
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO-Hosszú / 2. rész|Výsledky
Megyer Kupa (23.10.2020)
Pátek 23 říjen 2020
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO-Hosszú / 1. rész|Výsledky
Megyer Kupa (23.10.2020)
Pátek 23 říjen 2020
Kategorie: Foot-O
Szilas Ny, BEAC, Hungary
Extra technikás / 4. rész|Výsledky
Megyer Kupa (23.10.2020)
Pátek 23 říjen 2020
Kategorie: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Extra technikás / 3. rész|Výsledky
Megyer Kupa (23.10.2020)
Pátek 23 říjen 2020
Kategorie: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Extra technikás / 2. rész|Výsledky
Megyer Kupa (23.10.2020)
Pátek 23 říjen 2020
Kategorie: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Extra technikás / 1. rész|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (22.10.2020)
Čtvrtek 22 říjen 2020
Kategorie: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (22.10.2020)
Čtvrtek 22 říjen 2020
Kategorie: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Výsledky
Börzsönyi Makákó - Bike Adventure (17.10.2020)
Sobota 17 říjen 2020
Kategorie: MTBO
Északkelet-Börzsöny, Hungary
6 órás|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (15.10.2020)
Čtvrtek 15 říjen 2020
Kategorie: MTBO
Csillebérc - Normafa, Hungary
Hosszú|Výsledky
Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (11.10.2020)
Neděle 11 říjen 2020
Kategorie: Foot-O
Jakab-hegy - Patacsi-mező, Pécsi Vasutas SK, Hungary
F185A|Výsledky
Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság (10.10.2020)
Sobota 10 říjen 2020
Kategorie: Foot-O
Jakab-hegy - Szörnye-völgy, Pécsi Vasutas SK, Hungary
F60A|Výsledky
Budapest Kupa 20. forduló (07.10.2020)
Středa 7 říjen 2020
Kategorie: Foot-O
József Attila lakótelep, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Výsledky
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (04.10.2020)
Neděle 4 říjen 2020
Kategorie: MTBO
Vasgyár, Diósgyőri TFC, Hungary
Bajnoki váltó, úsek 3|Výsledky
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (04.10.2020)
Neděle 4 říjen 2020
Kategorie: MTBO
Vasgyár, Diósgyőri TFC, Hungary
Bajnoki váltó, úsek 1|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (01.10.2020)
Čtvrtek 1 říjen 2020
Kategorie: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (01.10.2020)
Čtvrtek 1 říjen 2020
Kategorie: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Výsledky
Budapest Kupa 19. forduló (30.09.2020)
Středa 30 září 2020
Kategorie: Foot-O
Martinovics-hegy, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
B pálya|Výsledky
Budapest Kupa 19. forduló (30.09.2020)
Středa 30 září 2020
Kategorie: Foot-O
Martinovics-hegy, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
A pálya / 2. rész|Výsledky
Budapest Kupa 19. forduló (30.09.2020)
Středa 30 září 2020
Kategorie: Foot-O
Martinovics-hegy, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
A pálya / 1. rész|Výsledky
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (26.09.2020)
Sobota 26 září 2020
Kategorie: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
F60A|Výsledky
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (26.09.2020)
Sobota 26 září 2020
Kategorie: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
F250A, úsek 3|Výsledky
Budapest Kupa 18. forduló (23.09.2020)
Středa 23 září 2020
Kategorie: Foot-O
Lágymányos, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
Kalocsa Kupa Éjszakai (19.09.2020)
Sobota 19 září 2020
Kategorie: Foot-O
Kaskantyú "Mezei-tanya", Kalocsai TSZSE, Hungary
M40|Výsledky
Postás Éjszakai Kupa (18.09.2020)
Pátek 18 září 2020
Kategorie: Foot-O
Sarlósár - Szeleczky-rész, Postás SE, Hungary
F55B|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (17.09.2020)
Čtvrtek 17 září 2020
Kategorie: MTBO
Nagyszénászug - Csíki-hegyek, Hungary
Hosszú|Výsledky
Budapest Kupa 17. forduló (16.09.2020)
Středa 16 září 2020
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO hosszú / 2. rész|Výsledky
Budapest Kupa 17. forduló (16.09.2020)
Středa 16 září 2020
Kategorie: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO hosszú / 1. rész|Výsledky
Budapest Kupa 17. forduló (16.09.2020)
Středa 16 září 2020
Kategorie: Foot-O
Szilas-patak partjai, BEAC, Hungary
Hosszú 2 (Park közép)|Výsledky
Budapest Kupa 17. forduló (16.09.2020)
Středa 16 září 2020
Kategorie: Foot-O
Káposztásmegyer, BEAC, Hungary
Hosszú 1 (Lakótelep)|Výsledky
Budapest Kupa 17. forduló (16.09.2020)
Středa 16 září 2020
Kategorie: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Hosszú 1 (Erdő)|Výsledky
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (13.09.2020)
Neděle 13 září 2020
Kategorie: Foot-O
Kertváros (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC, Hungary
V165, úsek 1|Výsledky
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (12.09.2020)
Sobota 12 září 2020
Kategorie: Foot-O
Belváros (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC, Hungary
F60-A|Výsledky
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (12.09.2020)
Sobota 12 září 2020
Kategorie: Foot-O
Landorhegy (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC
F60|Výsledky
Kaszáspók Hegedűsökkel - Budapest Kupa 16. forduló (09.09.2020)
Středa 9 září 2020
Kategorie: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla ESKE, Hungary
C pálya|Výsledky
Kaszáspók Hegedűsökkel - Budapest Kupa 16. forduló (09.09.2020)
Středa 9 září 2020
Kategorie: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla ESKE, Hungary
A pálya|Výsledky
Szentes Kupa (06.09.2020)
Neděle 6 září 2020
Kategorie: Foot-O
Szentes kertváros, Hódmezővásárhelyi TFC, Hungary
F35B|Výsledky
Hódmezővásárhely Kupa (06.09.2020)
Neděle 6 září 2020
Kategorie: Foot-O
Szentes-belváros (Liget), Hódmezővásárhelyi TFC, Hungary
F35B|Výsledky
BringaGyúró (05.09.2020)
Sobota 5 září 2020
Kategorie: MTBO
Gyúró, Hungary
Középtáv|Výsledky
Tipo Kupa 2. nap (30.08.2020)
Neděle 30 srpen 2020
Kategorie: Foot-O
Parádsasvár Hagymás-rét, Tipo TKE, Hungary
Open Advanced|Výsledky
STOLV Mittwochs-Training (26.08.2020)
Středa 26 srpen 2020
Kategorie: Foot-O
Graz Innere Stadt, STOLV, Austria
Kurz|Výsledky
STOLV Mittwochs-Training (26.08.2020)
Středa 26 srpen 2020
Kategorie: Foot-O
Graz Innere Stadt, STOLV, Austria
Lang|Výsledky
Középtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (22.08.2020)
Sobota 22 srpen 2020
Kategorie: Foot-O
Bátorkő (Csörget-völgy), Veszprémi Honvéd SE, Hungary
F60-A|Výsledky
Középtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (22.08.2020)
Sobota 22 srpen 2020
Kategorie: Foot-O
Bátorkő (Juli sírja), Veszprémi Honvéd SE, Hungary
F60|Výsledky
Szélrózsa Éjszakai Kupa (19.08.2020)
Středa 19 srpen 2020
Kategorie: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Výsledky
Český pohár MTBO - 5. kolo (16.08.2020)
Neděle 16 srpen 2020
Kategorie: MTBO
Údolí Zlatého potoka, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
M60|Výsledky
Mistrovství ČR MTBO sprint, Český pohár MTBO - 4. kolo (15.08.2020)
Sobota 15 srpen 2020
Kategorie: MTBO
Palácová jízda, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
M60|Výsledky
Český pohár MTBO - 3. kolo (15.08.2020)
Sobota 15 srpen 2020
Kategorie: MTBO
Překonej Struhu!, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
M60 / 2. rész|Výsledky
Český pohár MTBO - 3. kolo (15.08.2020)
Sobota 15 srpen 2020
Kategorie: MTBO
Překonej Struhu!, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
M60 / 1. rész|Výsledky
Pannon MTBO 1. nap (08.08.2020)
Sobota 8 srpen 2020
Kategorie: MTBO
Bauxitos-út, Pannon Team, Hungary
M60|Výsledky
Budapest Kupa 10. forduló (29.07.2020)
Středa 29 červenec 2020
Kategorie: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
A pálya|Výsledky
MTBO Magyar Kupa 4. (26.07.2020)
Neděle 26 červenec 2020
Kategorie: MTBO
Pazsag, Egri Testedző Club, Hungary
M40|Výsledky
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő OB (25.07.2020)
Sobota 25 červenec 2020
Kategorie: MTBO
Pazsag, Egri Testedző Club, Hungary
M40|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (23.07.2020)
Čtvrtek 23 červenec 2020
Kategorie: MTBO
Érd - 11. Légvédelmi Dandár, Hungary
Hosszú|Výsledky
Budapest Kupa 9. forduló (22.07.2020)
Středa 22 červenec 2020
Kategorie: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Výsledky
Budapest Kupa 9. forduló (22.07.2020)
Středa 22 červenec 2020
Kategorie: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
C pálya|Výsledky
ÖM Mitteldistanz, 4. MTBO Austria Cup (19.07.2020)
Neděle 19 červenec 2020
Kategorie: MTBO
Judenburg-Zeltweg, OLC Graz, Austria
H 60-|Výsledky
ÖM Sprint, 3. MTBO Austria Cup (18.07.2020)
Sobota 18 červenec 2020
Kategorie: MTBO
Judenburg-Zeltweg, OLC Graz, Austria
H 60-|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (16.07.2020)
Čtvrtek 16 červenec 2020
Kategorie: MTBO
Hármashatár-hegy, Hungary
Hosszú|Výsledky
Budapest Kupa 8. forduló (15.07.2020)
Středa 15 červenec 2020
Kategorie: Foot-O
Békásmegyer - Hegy felőli oldal, Silvanus SE, Hungary
A pálya|Výsledky
Sopron MTBO 2. nap (12.07.2020)
Neděle 12 červenec 2020
Kategorie: MTBO
Brennberg, SMAFC, Hungary
H60|Výsledky
Budapest Kupa 7. forduló (08.07.2020)
Středa 8 červenec 2020
Kategorie: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
A pálya / 2. rész|Výsledky
Budapest Kupa 7. forduló (08.07.2020)
Středa 8 červenec 2020
Kategorie: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
A pálya / 1. rész|Výsledky
Makkos Kupa - Budapest Kupa 6. forduló (01.07.2020)
Středa 1 červenec 2020
Kategorie: Foot-O
János-hegy (Budakeszi), Hegyvidék-KFKI Optimista SK, Hungary
közepes|Výsledky
Grófi MTBO Fesztivál (27.06.2020)
Sobota 27 červen 2020
Kategorie: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Báró|Výsledky
Grófi MTBO Fesztivál (27.06.2020)
Sobota 27 červen 2020
Kategorie: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Grófi Elit|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (25.06.2020)
Čtvrtek 25 červen 2020
Kategorie: MTBO
Nagykovácsi (játszótér), Hungary
Hosszú|Výsledky
Budapest Kupa 5. forduló (24.06.2020)
Středa 24 červen 2020
Kategorie: Foot-O
Lőtér DK - Érd ÉNy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (18.06.2020)
Čtvrtek 18 červen 2020
Kategorie: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Výsledky
Budapest Kupa 4. forduló (17.06.2020)
Středa 17 červen 2020
Kategorie: Foot-O
Gödöllő - Egyetemváros, BEAC - Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
E pálya|Výsledky
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (04.06.2020)
Čtvrtek 4 červen 2020
Kategorie: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Výsledky
Silvanus tavaszi edzéssorozat 1. forduló (05.05.2020)
Úterý 5 květen 2020
Kategorie: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Profi
Budapest Kupa 3. forduló (11.03.2020)
Středa 11 březen 2020
Kategorie: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Kék / 2. rész|Výsledky
Budapest Kupa 3. forduló (11.03.2020)
Středa 11 březen 2020
Kategorie: Foot-O
Kőbánya-Kertváros, Silvanus SE, Hungary
Kék / 1. rész|Výsledky
Silvanus vasárnap 1. (08.03.2020)
Neděle 8 březen 2020
Kategorie: Foot-O
Bika-domb, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (01.03.2020)
Neděle 1 březen 2020
Kategorie: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Výsledky
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (29.02.2020)
Sobota 29 únor 2020
Kategorie: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Výsledky
Budapest Kupa 1. forduló (26.02.2020)
Středa 26 únor 2020
Kategorie: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Kék|Výsledky
8. Ski-O Austria Cup (23.02.2020)
Neděle 23 únor 2020
Kategorie: Ski-O
Hohentauern, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Výsledky
TATRY SKI ORIENTEERING - E2 (15.02.2020)
Sobota 15 únor 2020
Kategorie: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
M 35- A|Výsledky
TTEV-3 (08.02.2020)
Sobota 8 únor 2020
Kategorie: Foot-O
Somfa-völgy, ARAK, Hungary
A-pálya|Výsledky
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01.02.2020)
Sobota 1 únor 2020
Kategorie: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 2 rész|Výsledky
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01.02.2020)
Sobota 1 únor 2020
Kategorie: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 1. rész|Výsledky
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (26.01.2020)
Neděle 26 leden 2020
Kategorie: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Výsledky
ÖM Langdistanz, 5. Ski-O Austria Cup (25.01.2020)
Sobota 25 leden 2020
Kategorie: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Výsledky
Ripszám Henrik emlékverseny (19.01.2020)
Neděle 19 leden 2020
Kategorie: Foot-O
Hármashatárhegy, BTFSz, Hungary
Hosszú|Výsledky
Silvanus SE téli edzéssorozat 8. (05.01.2020)
Neděle 5 leden 2020
Kategorie: Foot-O
Piktortéglaüregek, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Výsledky