RSS voog

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

ÖM Sprint, 6. MTBO Austria Cup (2019-05-26)
pühapäev 26 mai 2019
Kategooria: MTBO
Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Tulemused
5. MTBO Austria Cup (2019-05-25)
laupäev 25 mai 2019
Kategooria: MTBO
Haiming - Ötztal Bahnhof, Orienteering Innsbruck Imst, Austria
H 60-|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (2019-05-23)
neljapäev 23 mai 2019
Kategooria: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Tulemused
Éjszakai Szabadedzés 1. (2019-05-16)
neljapäev 16 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Kakukk-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019-05-16)
neljapäev 16 mai 2019
Kategooria: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Rövid|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019-05-16)
neljapäev 16 mai 2019
Kategooria: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2019-05-16)
neljapäev 16 mai 2019
Kategooria: MTBO
Farkas-erdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Tulemused
Világnap Kupa (2019-05-15)
kolmapäev 15 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Tulemused
Világnap Kupa (2019-05-15)
kolmapäev 15 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Rövid|Tulemused
Szélrózsa Kupa - DAR Éjszakai Bajnokság (2019-05-10)
reede 10 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Bodoglár, Tipo TKE, Hungary
M40A|Tulemused
Kampusz tájfutó verseny (2019-05-07)
teisipäev 7 mai 2019
Kategooria: Foot-O
Egyetemváros, BEAC, Hungary
Hosszú|Tulemused
SG MTBO 2019 Long (2019-05-05)
pühapäev 5 mai 2019
Kategooria: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 2. rész|Tulemused
SG MTBO 2019 Long (2019-05-05)
pühapäev 5 mai 2019
Kategooria: MTBO
Stari trg, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60 / 1. rész|Tulemused
SG MTBO 2019 Middle (2019-05-04)
laupäev 4 mai 2019
Kategooria: MTBO
Dobrava-jug, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 60|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (2019-05-02)
neljapäev 2 mai 2019
Kategooria: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Tulemused
Pannon MTBO 2. nap (2019-04-28)
pühapäev 28 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Vödörvölgy, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
M50|Tulemused
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (2019-04-27)
laupäev 27 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, vahetus 4|Tulemused
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság, Pannon MTBO Váltó (2019-04-27)
laupäev 27 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Pinkóczi-dűlő, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Masters, vahetus 2|Tulemused
Pannon MTBO 1. nap (2019-04-27)
laupäev 27 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Öregoldal, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
M50|Tulemused
Nógrád Nagydíj Éjszakai (2019-04-26)
reede 26 aprill 2019
Kategooria: Foot-O
Hollókő - Méhes-oldal, Salgótarjáni Dornyay SE, Hungary
M40|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2019-04-25)
neljapäev 25 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Tulemused
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2019-04-25)
neljapäev 25 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Tulemused
Szenior Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (2019-04-13)
laupäev 13 aprill 2019
Kategooria: Foot-O
Harangodi-erdő, Denevér BSzE, Hungary
F60A|Tulemused
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló (2019-04-10)
kolmapäev 10 aprill 2019
Kategooria: Foot-O
Óbuda-belváros, Silvanus SE, Hungary
F35B|Tulemused
Balaton MTBO 2. nap (2019-04-07)
pühapäev 7 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Great Field, Hangya SE, Hungary
M60|Tulemused
Balaton MTBO 1. nap (2019-04-06)
laupäev 6 aprill 2019
Kategooria: MTBO
Vineyard, Hangya SE, Hungary
M60|Tulemused
Promontor Kupa (2019-04-03)
kolmapäev 3 aprill 2019
Kategooria: Foot-O
Arany János úti lakótelep, BEAC, Hungary
Park pálya|Tulemused
Promontor Kupa (2019-04-03)
kolmapäev 3 aprill 2019
Kategooria: Foot-O
Promontor, BEAC, Hungary
Hosszú pálya|Tulemused
3SZ/5 (2019-03-27)
kolmapäev 27 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Rege park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hosszú|Tulemused
MTBO - Training (2019-03-24)
pühapäev 24 märts 2019
Kategooria: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 2. rész
MTBO - Training (2019-03-24)
pühapäev 24 märts 2019
Kategooria: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 1. rész
2. WOLV-Cup (2019-03-24)
pühapäev 24 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Donauinsel – Jedleseer Aupark, OLT Transdanubien, Austria
Lang|Tulemused
3Sz/4 (2019-03-20)
kolmapäev 20 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú technikás|Tulemused
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (2019-03-16)
laupäev 16 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Szálláskút - Nagy-Hallgató-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
M55|Tulemused
Silvanus vasárnap 1 (2019-03-10)
pühapäev 10 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Rövid|Tulemused
Silvanus vasárnap 1 (2019-03-10)
pühapäev 10 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
Silvanus vasárnap 1 (2019-03-10)
pühapäev 10 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Trükkös|Tulemused
Margitszigeti 3Sz (2019-03-06)
kolmapäev 6 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Tulemused
Margitszigeti 3Sz (2019-03-06)
kolmapäev 6 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
C pálya|Tulemused
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (2019-03-03)
pühapäev 3 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Izsák "Uzovics", Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Tulemused
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (2019-03-02)
laupäev 2 märts 2019
Kategooria: Foot-O
Izsák, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Tulemused
Majstrovstvá Slovenska v LOB na dlhých tratiach (2019-02-16)
laupäev 16 veebruar 2019
Kategooria: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E|Tulemused
Silvanus SE téli edzéssorozat 11. (2019-02-03)
pühapäev 3 veebruar 2019
Kategooria: Foot-O
Makkosmária (KFKI), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Tulemused
TTEV-5 (2019-02-02)
laupäev 2 veebruar 2019
Kategooria: Foot-O
Árki-erdő, ARAK, Hungary
A-pálya|Tulemused
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (2019-01-20)
pühapäev 20 jaanuar 2019
Kategooria: Ski-O
Ramsau am Dachstein, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Tulemused
5. Ski-O Austria Cup (2019-01-19)
laupäev 19 jaanuar 2019
Kategooria: Ski-O
Vorberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Tulemused
ÖM Sprint, 4. Ski-O Austria Cup (2019-01-19)
laupäev 19 jaanuar 2019
Kategooria: Ski-O
Kulmberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Tulemused
Ski-O Tour E4 (2019-01-18)
reede 18 jaanuar 2019
Kategooria: Ski-O
Royer-Pois, SK Haná Orienteering, Austria
OPEN|Tulemused