RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Silvanus tavaszi edzéssorozat 1. forduló (05/05/2020)
Tuesday 5 May 2020
Category: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Profi
maprun: HUNPEST MTBO Csiki hegyek H vonalas (23/04/2020)
Thursday 23 April 2020
Category: MTBO
Budaörs - Csíki-hegyek, Hungary
maprun: HUNPEST Bors Odvas hegy MTBO Hosszu (16/04/2020)
Thursday 16 April 2020
Category: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Budapest Kupa 3. forduló (11/03/2020)
Wednesday 11 March 2020
Category: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Kék / 2. rész|Results
Budapest Kupa 3. forduló (11/03/2020)
Wednesday 11 March 2020
Category: Foot-O
Kőbánya-Kertváros, Silvanus SE, Hungary
Kék / 1. rész|Results
Silvanus vasárnap 1. (08/03/2020)
Sunday 8 March 2020
Category: Foot-O
Bika-domb, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Results
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (01/03/2020)
Sunday 1 March 2020
Category: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Results
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (29/02/2020)
Saturday 29 February 2020
Category: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M60|Results
Budapest Kupa 1. forduló (26/02/2020)
Wednesday 26 February 2020
Category: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Kék|Results
8. Ski-O Austria Cup (23/02/2020)
Sunday 23 February 2020
Category: Ski-O
Hohentauern, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Results
TATRY SKI ORIENTEERING - E2 (15/02/2020)
Saturday 15 February 2020
Category: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
M 35- A|Results
TATRY SKI ORIENTEERING - E1, Majstrovstvá Slovenska middle (15/02/2020)
Saturday 15 February 2020
Category: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
M 55- E|Results
TTEV-3 (08/02/2020)
Saturday 8 February 2020
Category: Foot-O
Somfa-völgy, ARAK, Hungary
A-pálya|Results
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01/02/2020)
Saturday 1 February 2020
Category: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 2 rész|Results
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01/02/2020)
Saturday 1 February 2020
Category: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 1. rész|Results
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (26/01/2020)
Sunday 26 January 2020
Category: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Results
ÖM Langdistanz, 5. Ski-O Austria Cup (25/01/2020)
Saturday 25 January 2020
Category: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
H 45-|Results
Ripszám Henrik emlékverseny (19/01/2020)
Sunday 19 January 2020
Category: Foot-O
Hármashatárhegy, BTFSz, Hungary
Hosszú|Results
maprun: HUNPEST Budaors Uthegy Szabadp (09/01/2020)
Thursday 9 January 2020
Category: Foot-O
Budaörs - Út-hegy, Hungary
Silvanus SE téli edzéssorozat 8. (05/01/2020)
Sunday 5 January 2020
Category: Foot-O
Piktortéglaüregek, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Results
maprun: HUNPEST Budaors Torokugrato Szabad (03/01/2020)
Friday 3 January 2020
Category: Foot-O
Budaörs - Törökugrató, Hungary