RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Silvanus téli edzéssorozat 3. (29/11/2020)
Воскресенье 29 Ноября 2020
Категория: Foot-O
Szilfa-tisztás, Silvanus SE, Hungary
Silvanus téli edzéssorozat 2. (22/11/2020)
Воскресенье 22 Ноября 2020
Категория: Foot-O
Kakukk-hegy, Silvanus SE
Silvanus téli edzéssorozat 1. (15/11/2020)
Воскресенье 15 Ноября 2020
Категория: Foot-O
János-hegy (Budakeszi focipálya), Silvanus SE, Hungary
Eger Kupa 3. forduló (14/11/2020)
Суббота 14 Ноября 2020
Категория: Foot-O
Felsőtárkány - Régi vasút, EVSI - Egri Spartacus TFSE, Hungary
Budapest Kupa 25. forduló (10/11/2020)
Вторник 10 Ноября 2020
Категория: Foot-O
Gellért-hegy, Budapest TSA, Hungary
50 év feletti (2. futás)|Результаты
Budapest Kupa 25. forduló (10/11/2020)
Вторник 10 Ноября 2020
Категория: Foot-O
Gellért-hegy, Budapest TSA, Hungary
50 év feletti|Результаты
Őszi Spartacus Kupa 2. nap (08/11/2020)
Воскресенье 8 Ноября 2020
Категория: Foot-O
Kápolnapuszta - Temető, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Nyílt Technikás|Результаты
Budapest Kupa 24. forduló (04/11/2020)
Среда 4 Ноября 2020
Категория: Foot-O
Tabán - Horváth-kert, Silvanus SE, Hungary
Vizsla Kupa 5. forduló (31/10/2020)
Суббота 31 Октября 2020
Категория: Foot-O
Vadaskert, Vizsla ESKE, Hungary
Vas-Veszprém Megyei Normáltávú Bajnokság (25/10/2020)
Воскресенье 25 Октября 2020
Категория: Foot-O
Langerei, Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Megyer Kupa (23/10/2020)
Пятница 23 Октября 2020
Категория: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO-Hosszú / 2. rész|Результаты
Megyer Kupa (23/10/2020)
Пятница 23 Октября 2020
Категория: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO-Hosszú / 1. rész|Результаты
Megyer Kupa (23/10/2020)
Пятница 23 Октября 2020
Категория: Foot-O
Szilas Ny, BEAC, Hungary
Extra technikás / 4. rész|Результаты
Megyer Kupa (23/10/2020)
Пятница 23 Октября 2020
Категория: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Extra technikás / 3. rész|Результаты
Megyer Kupa (23/10/2020)
Пятница 23 Октября 2020
Категория: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Extra technikás / 2. rész|Результаты
Megyer Kupa (23/10/2020)
Пятница 23 Октября 2020
Категория: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Extra technikás / 1. rész|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (22/10/2020)
Четверг 22 Октября 2020
Категория: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (22/10/2020)
Четверг 22 Октября 2020
Категория: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (22/10/2020)
Четверг 22 Октября 2020
Категория: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результаты
Börzsönyi Makákó - Bike Adventure (17/10/2020)
Суббота 17 Октября 2020
Категория: MTBO
Északkelet-Börzsöny, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (15/10/2020)
Четверг 15 Октября 2020
Категория: MTBO
Csillebérc - Normafa, Hungary
Országos Pontbegyűjtő Csapatbajnokság (11/10/2020)
Воскресенье 11 Октября 2020
Категория: Foot-O
Jakab-hegy - Patacsi-mező, Pécsi Vasutas SK, Hungary
Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság (10/10/2020)
Суббота 10 Октября 2020
Категория: Foot-O
Jakab-hegy - Szörnye-völgy, Pécsi Vasutas SK, Hungary
Budapest Kupa 20. forduló (07/10/2020)
Среда 7 Октября 2020
Категория: Foot-O
József Attila lakótelep, Silvanus SE, Hungary
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (04/10/2020)
Воскресенье 4 Октября 2020
Категория: MTBO
Vasgyár, Diósgyőri TFC, Hungary
Bajnoki váltó, этап 3|Результаты
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (04/10/2020)
Воскресенье 4 Октября 2020
Категория: MTBO
Vasgyár, Diósgyőri TFC, Hungary
Bajnoki váltó, этап 1|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (01/10/2020)
Четверг 1 Октября 2020
Категория: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (01/10/2020)
Четверг 1 Октября 2020
Категория: MTBO
Kamaraerdő, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результаты
Budapest Kupa 19. forduló (30/09/2020)
Среда 30 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Martinovics-hegy, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Budapest Kupa 19. forduló (30/09/2020)
Среда 30 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Martinovics-hegy, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
A pálya / 2. rész|Результаты
Budapest Kupa 19. forduló (30/09/2020)
Среда 30 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Martinovics-hegy, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
A pálya / 1. rész|Результаты
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (26/09/2020)
Суббота 26 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (26/09/2020)
Суббота 26 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
F250A, этап 3|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 11. (24/09/2020)
Четверг 24 Сентября 2020
Категория: MTBO
Hármashatár-hegy, Hungary
Budapest Kupa 18. forduló (23/09/2020)
Среда 23 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Lágymányos, Silvanus SE, Hungary
Kalocsa Kupa Éjszakai (19/09/2020)
Суббота 19 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Kaskantyú "Mezei-tanya", Kalocsai TSZSE, Hungary
Postás Éjszakai Kupa (18/09/2020)
Пятница 18 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Sarlósár - Szeleczky-rész, Postás SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (17/09/2020)
Четверг 17 Сентября 2020
Категория: MTBO
Nagyszénászug - Csíki-hegyek, Hungary
Budapest Kupa 17. forduló (16/09/2020)
Среда 16 Сентября 2020
Категория: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO hosszú / 2. rész|Результаты
Budapest Kupa 17. forduló (16/09/2020)
Среда 16 Сентября 2020
Категория: MTBO
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
MTBO hosszú / 1. rész|Результаты
Budapest Kupa 17. forduló (16/09/2020)
Среда 16 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Szilas-patak partjai, BEAC, Hungary
Hosszú 2 (Park közép)|Результаты
Budapest Kupa 17. forduló (16/09/2020)
Среда 16 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Káposztásmegyer, BEAC, Hungary
Hosszú 1 (Lakótelep)|Результаты
Budapest Kupa 17. forduló (16/09/2020)
Среда 16 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Farkas-erdő, BEAC, Hungary
Hosszú 1 (Erdő)|Результаты
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (13/09/2020)
Воскресенье 13 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Kertváros (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC, Hungary
V165, этап 1|Результаты
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (12/09/2020)
Суббота 12 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Belváros (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC, Hungary
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (12/09/2020)
Суббота 12 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Landorhegy (Zalaegerszeg), Zalaegerszegi TFC
Kaszáspók Hegedűsökkel - Budapest Kupa 16. forduló (09/09/2020)
Среда 9 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla ESKE, Hungary
Kaszáspók Hegedűsökkel - Budapest Kupa 16. forduló (09/09/2020)
Среда 9 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla ESKE, Hungary
Szentes Kupa (06/09/2020)
Воскресенье 6 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Szentes kertváros, Hódmezővásárhelyi TFC, Hungary
Hódmezővásárhely Kupa (06/09/2020)
Воскресенье 6 Сентября 2020
Категория: Foot-O
Szentes-belváros (Liget), Hódmezővásárhelyi TFC, Hungary
BringaGyúró (05/09/2020)
Суббота 5 Сентября 2020
Категория: MTBO
Gyúró, Hungary
Középtáv|Результаты
Tipo Kupa 2. nap (30/08/2020)
Воскресенье 30 Августа 2020
Категория: Foot-O
Parádsasvár Hagymás-rét, Tipo TKE, Hungary
Open Advanced|Результаты
STOLV Mittwochs-Training (26/08/2020)
Среда 26 Августа 2020
Категория: Foot-O
Graz Innere Stadt, STOLV, Austria
STOLV Mittwochs-Training (26/08/2020)
Среда 26 Августа 2020
Категория: Foot-O
Graz Innere Stadt, STOLV, Austria
Középtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (22/08/2020)
Суббота 22 Августа 2020
Категория: Foot-O
Bátorkő (Csörget-völgy), Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Középtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (22/08/2020)
Суббота 22 Августа 2020
Категория: Foot-O
Bátorkő (Juli sírja), Veszprémi Honvéd SE, Hungary
Szélrózsa Éjszakai Kupa (19/08/2020)
Среда 19 Августа 2020
Категория: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Nyílt Technikás|Результаты
Český pohár MTBO - 5. kolo (16/08/2020)
Воскресенье 16 Августа 2020
Категория: MTBO
Údolí Zlatého potoka, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
Mistrovství ČR MTBO sprint, Český pohár MTBO - 4. kolo (15/08/2020)
Суббота 15 Августа 2020
Категория: MTBO
Palácová jízda, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
Český pohár MTBO - 3. kolo (15/08/2020)
Суббота 15 Августа 2020
Категория: MTBO
Překonej Struhu!, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
M60 / 2. rész|Результаты
Český pohár MTBO - 3. kolo (15/08/2020)
Суббота 15 Августа 2020
Категория: MTBO
Překonej Struhu!, SPORTICUS orienteering, z.s., Czech Republic
M60 / 1. rész|Результаты
Pannon MTBO 1. nap (08/08/2020)
Суббота 8 Августа 2020
Категория: MTBO
Bauxitos-út, Pannon Team, Hungary
Budapest Kupa 10. forduló (29/07/2020)
Среда 29 Июля 2020
Категория: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
MTBO Magyar Kupa 4. (26/07/2020)
Воскресенье 26 Июля 2020
Категория: MTBO
Pazsag, Egri Testedző Club, Hungary
Tájkerékpáros Pontbegyűjtő OB (25/07/2020)
Суббота 25 Июля 2020
Категория: MTBO
Pazsag, Egri Testedző Club, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (23/07/2020)
Четверг 23 Июля 2020
Категория: MTBO
Érd - 11. Légvédelmi Dandár, Hungary
Budapest Kupa 9. forduló (22/07/2020)
Среда 22 Июля 2020
Категория: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
Budapest Kupa 9. forduló (22/07/2020)
Среда 22 Июля 2020
Категория: Foot-O
Újpest, Víztorony, Silvanus SE, Hungary
ÖM Mitteldistanz, 4. MTBO Austria Cup (19/07/2020)
Воскресенье 19 Июля 2020
Категория: MTBO
Judenburg-Zeltweg, OLC Graz, Austria
ÖM Sprint, 3. MTBO Austria Cup (18/07/2020)
Суббота 18 Июля 2020
Категория: MTBO
Judenburg-Zeltweg, OLC Graz, Austria
Budapest Kupa 8. forduló (15/07/2020)
Среда 15 Июля 2020
Категория: Foot-O
Békásmegyer - Hegy felőli oldal, Silvanus SE, Hungary
Sopron MTBO 2. nap (12/07/2020)
Воскресенье 12 Июля 2020
Категория: MTBO
Brennberg, SMAFC, Hungary
Budapest Kupa 7. forduló (08/07/2020)
Среда 8 Июля 2020
Категория: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
A pálya / 2. rész|Результаты
Budapest Kupa 7. forduló (08/07/2020)
Среда 8 Июля 2020
Категория: Foot-O
Gubacs, Törekvés SE, Hungary
A pálya / 1. rész|Результаты
Makkos Kupa - Budapest Kupa 6. forduló (01/07/2020)
Среда 1 Июля 2020
Категория: Foot-O
János-hegy (Budakeszi), Hegyvidék-KFKI Optimista SK, Hungary
Grófi MTBO Fesztivál (27/06/2020)
Суббота 27 Июня 2020
Категория: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Grófi MTBO Fesztivál (27/06/2020)
Суббота 27 Июня 2020
Категория: MTBO
Grófi Kastélypark (Keresztúri-erdő), Hungary
Grófi Elit|Результаты
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (25/06/2020)
Четверг 25 Июня 2020
Категория: MTBO
Nagykovácsi (játszótér), Hungary
Budapest Kupa 5. forduló (24/06/2020)
Среда 24 Июня 2020
Категория: Foot-O
Lőtér DK - Érd ÉNy, Tipo TKE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (18/06/2020)
Четверг 18 Июня 2020
Категория: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Budapest Kupa 4. forduló (17/06/2020)
Среда 17 Июня 2020
Категория: Foot-O
Gödöllő - Egyetemváros, BEAC - Gödöllői Kirchhofer SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (04/06/2020)
Четверг 4 Июня 2020
Категория: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Silvanus tavaszi edzéssorozat 1. forduló (05/05/2020)
Вторник 5 Мая 2020
Категория: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Profi
Budapest Kupa 3. forduló (11/03/2020)
Среда 11 Марта 2020
Категория: Foot-O
Keresztúri-erdő, Silvanus SE, Hungary
Kék / 2. rész|Результаты
Budapest Kupa 3. forduló (11/03/2020)
Среда 11 Марта 2020
Категория: Foot-O
Kőbánya-Kertváros, Silvanus SE, Hungary
Kék / 1. rész|Результаты
Silvanus vasárnap 1. (08/03/2020)
Воскресенье 8 Марта 2020
Категория: Foot-O
Bika-domb, Silvanus SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (01/03/2020)
Воскресенье 1 Марта 2020
Категория: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (29/02/2020)
Суббота 29 Февраля 2020
Категория: Foot-O
Ágasegyháza, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Budapest Kupa 1. forduló (26/02/2020)
Среда 26 Февраля 2020
Категория: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
8. Ski-O Austria Cup (23/02/2020)
Воскресенье 23 Февраля 2020
Категория: Ski-O
Hohentauern, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
TATRY SKI ORIENTEERING - E2 (15/02/2020)
Суббота 15 Февраля 2020
Категория: Ski-O
Pribylinka, KOŠ Ružomberok, Slovakia
TTEV-3 (08/02/2020)
Суббота 8 Февраля 2020
Категория: Foot-O
Somfa-völgy, ARAK, Hungary
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01/02/2020)
Суббота 1 Февраля 2020
Категория: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 2 rész|Результаты
Sítájfutó Hosszútávú Egyéni Bajnokság (01/02/2020)
Суббота 1 Февраля 2020
Категория: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E / 1. rész|Результаты
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (26/01/2020)
Воскресенье 26 Января 2020
Категория: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
ÖM Langdistanz, 5. Ski-O Austria Cup (25/01/2020)
Суббота 25 Января 2020
Категория: Ski-O
Ramsau, SKV OLG Deutsch Kaltenbrunn, Austria
Ripszám Henrik emlékverseny (19/01/2020)
Воскресенье 19 Января 2020
Категория: Foot-O
Hármashatárhegy, BTFSz, Hungary
Silvanus SE téli edzéssorozat 8. (05/01/2020)
Воскресенье 5 Января 2020
Категория: Foot-O
Piktortéglaüregek, Silvanus SE, Hungary