RSS Feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

Szenior Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (13.04.2019)
Samstag 13 April 2019
Kategorie: Foot-O
Harangodi-erdő, Denevér BSzE, Hungary
F60A|Ergebnisse
Valkony Ferenc emlékverseny 1. forduló (10.04.2019)
Mittwoch 10 April 2019
Kategorie: Foot-O
Óbuda-belváros, Silvanus SE, Hungary
F35B|Ergebnisse
Balaton MTBO 2. nap (07.04.2019)
Sonntag 7 April 2019
Kategorie: MTBO
Great Field, Hangya SE, Hungary
Balaton MTBO 1. nap (06.04.2019)
Samstag 6 April 2019
Kategorie: MTBO
Vineyard, Hangya SE, Hungary
Promontor Kupa (03.04.2019)
Mittwoch 3 April 2019
Kategorie: Foot-O
Arany János úti lakótelep, BEAC, Hungary
Park pálya|Ergebnisse
Promontor Kupa (03.04.2019)
Mittwoch 3 April 2019
Kategorie: Foot-O
Promontor, BEAC, Hungary
Hosszú pálya|Ergebnisse
3SZ/5 (27.03.2019)
Mittwoch 27 März 2019
Kategorie: Foot-O
Rege park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
MTBO - Training (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Kategorie: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 2. rész
MTBO - Training (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Kategorie: MTBO
Donauinsel, OLT Transdanubien, Austria
Lang / 1. rész
2. WOLV-Cup (24.03.2019)
Sonntag 24 März 2019
Kategorie: Foot-O
Donauinsel – Jedleseer Aupark, OLT Transdanubien, Austria
Lang|Ergebnisse
3Sz/4 (20.03.2019)
Mittwoch 20 März 2019
Kategorie: Foot-O
Hármashatárhegy, Tipo TKE, Hungary
Hosszú technikás|Ergebnisse
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (16.03.2019)
Samstag 16 März 2019
Kategorie: Foot-O
Szálláskút - Nagy-Hallgató-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Silvanus vasárnap 1 (10.03.2019)
Sonntag 10 März 2019
Kategorie: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Rövid|Ergebnisse
Silvanus vasárnap 1 (10.03.2019)
Sonntag 10 März 2019
Kategorie: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
Silvanus vasárnap 1 (10.03.2019)
Sonntag 10 März 2019
Kategorie: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Trükkös|Ergebnisse
Margitszigeti 3Sz (06.03.2019)
Mittwoch 6 März 2019
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Ergebnisse
Margitszigeti 3Sz (06.03.2019)
Mittwoch 6 März 2019
Kategorie: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
C pálya|Ergebnisse
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (03.03.2019)
Sonntag 3 März 2019
Kategorie: Foot-O
Izsák "Uzovics", Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (02.03.2019)
Samstag 2 März 2019
Kategorie: Foot-O
Izsák, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Majstrovstvá Slovenska v LOB na dlhých tratiach (16.02.2019)
Samstag 16 Februar 2019
Kategorie: Ski-O
Skalka pri Kremnici, Ekonóm Banská Bystrica, Slovakia
M55-E|Ergebnisse
Silvanus SE téli edzéssorozat 11. (03.02.2019)
Sonntag 3 Februar 2019
Kategorie: Foot-O
Makkosmária (KFKI), Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Ergebnisse
TTEV-5 (02.02.2019)
Samstag 2 Februar 2019
Kategorie: Foot-O
Árki-erdő, ARAK, Hungary
A-pálya|Ergebnisse
ÖM Mitteldistanz, 6. Ski-O Austria Cup (20.01.2019)
Sonntag 20 Jänner 2019
Kategorie: Ski-O
Ramsau am Dachstein, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Ergebnisse
5. Ski-O Austria Cup (19.01.2019)
Samstag 19 Jänner 2019
Kategorie: Ski-O
Vorberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Ergebnisse
ÖM Sprint, 4. Ski-O Austria Cup (19.01.2019)
Samstag 19 Jänner 2019
Kategorie: Ski-O
Kulmberg, SK Haná Orienteering, Austria
H55B|Ergebnisse
Ski-O Tour E4 (18.01.2019)
Freitag 18 Jänner 2019
Kategorie: Ski-O
Royer-Pois, SK Haná Orienteering, Austria
OPEN|Ergebnisse