Tájékozódási kerékpáros versenynaptár
MTB-Orienteering Event Calendar for Hungary
 
Újdonságok / News
   
2018.07.10. A LÁSS Budapest (2018.08.26., Óbuda) kiírása;
a Cseh Kupa 14., Cseh Kupa 15., Cseh Kupa 16. (2018.09.08-09., Heřmanův Městec) kiírása;
a Cseh Kupa 17-18. (2018.09.15-16., Sloup v Čechách) kiírása
2018.07.05. A Csütörtöki Tájbringa Széria 11. (2018.07.05., Hármashatárhegy) eredményei (részidőkkel)
2018.07.04. A Csütörtöki Tájbringa Széria 11. (2018.07.05., Hármashatárhegy) kiírása
2018.07.01. Az Európabajnokság, Világkupa 1., Junior Európabajnokság, Szenior Világbajnokság (2018.06.27-07.01., Budapest) eredményei: tömegrajt (részidökkel), sprint (részidökkel), hosszútáv (részidökkel), középtáv (részidökkel), váltó (részidökkel)
2018.06.24. A Vértes Bike Adventure (2018.06.24., Várgesztes) eredményei (részidőkkel);
a Cseh Kupa 9., Cseh Kupa 10. (2018.06.23-24., Hamr na Jezeře) eredményei: szombat (részidőkkel), vasárnap (részidőkkel)
2018.06.21. A Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (2018.06.21., Péterhalom) eredményei (részidőkkel)
2018.06.20. A Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (2018.06.21., Péterhalom) kiírása
2018.06.17. A Cseh Bajnokság (H+K), Cseh Kupa 7-8. (2018.06.16-17., Suchý) eredményei: szombat (részidőkkel), vasárnap (részidőkkel)
2018.06.15. A VII. BringaGyúró (2018.06.16., Gyúró) ismételten elhalasztva, új időpont: 2018.09.08.
2018.06.09. A VII. BringaGyúró (2018.06.09., Gyúró) elhalasztva, új időpont: 2018.06.16.
2018.06.07. A Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (2018.06.07., Tata) eredményei (részidőkkel)
2018.06.05. A Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (2018.06.07., Tata) kiírása
2018.06.04. A Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (2018.05.31., Csillebérc) eredményei (részidőkkel);
a Pomerania O-Festival MTBO (2018.05.31-06.03., Gdańsk) eredményei: E4 (részidökkel), E5 (részidökkel);
a Cseh Bajnokság (S+V), Cseh Kupa 5-6. WRE (2018.06.02-03., Karlovy Vary) eredményei: sprint (részidőkkel), váltó, középtáv (részidőkkel)
2018.08.01. A Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (2018.05.31., Csillebérc) előzetes eredményei;
az Osztrák Bajnokság (K), Osztrák Kupa 6-8., Magyar Kupa 5-7. (2018.06.02-03., Buchschachen) elhalasztva;
a Pomerania O-Festival MTBO (2018.05.31-06.03., Gdańsk) eredményei: E1 (részidökkel), E2 (részidökkel), E3 (részidökkel);
a Cseh Kupa 9., Cseh Kupa 10. (2018.06.23-24., Hamr na Jezeře) kiírása
2018.05.30. A Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (2018.05.31., Csillebérc) kiírása
2018.05.28. A Vértes Bike Adventure (2018.06.24., Várgesztes) kiírása
2018.05.24. A Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (2018.05.24., Tárnok) eredményei (részidőkkel)
2018.05.23. A Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (2018.05.24., Tárnok) kiírása
2018.05.20. A Cseh Kupa 3-4. (2018.05.19-20., Pozlovice) eredményei: szombat (részidőkkel), vasárnap (részidőkkel)
2018.05.19. A Kelly's Bakonyerdő Maraton (2018.05.19., Bakonybél) eredményei
2018.05.17. A Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (2018.05.17., Budatétény) eredményei (részidőkkel)
2018.05.16. A Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (2018.05.17., Budatétény) kiírása
2018.05.14. A X. Kalandtúra Két Keréken (2018.05.05., Salgóbánya) eredményei
2018.05.13. A Szlovák Bajnokság (K+P), Cseh Kupa 1-2., Magyar Kupa 3-4. (2018.05.12-13., Limbach) eredményei: szombat (részidőkkel), vasárnap (részidőkkel)
2018.05.10. A Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (2018.05.10., Kamaraerdő) eredményei (részidőkkel);
a Cseh Bajnokság (S+V), Cseh Kupa 5-6. WRE (2018.06.02-03., Karlovy Vary) kiírása
2018.05.08. A Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (2018.05.10., Kamaraerdő) kiírása
2018.05.05. A Horvát Bajnokság (H) (2018.05.05., Bukovec) eredményei (részidőkkel)
2018.05.03. A Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2018.05.03., Budaörs) eredményei (részidőkkel)
2018.05.02. A Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (2018.05.03., Budaörs) kiírása
2018.04.29. Az Osztrák Bajnokság (S), Osztrák Kupa 3-5. (2018.04.28-29., Wals-Siezenheim) eredményei: sprint 1 (részidőkkel), sprint 2 (részidőkkel), középtáv (részidőkkel)
2018.04.27. A Cseh Kupa 3-4. (2018.05.19-20., Pozlovice) kiírása;
a Cseh Bajnokság (H+K), Cseh Kupa 7-8. (2018.06.16-17., Suchý) kiírása
2018.04.26. A Csütörtöki Tájbringa Széria 3. (2018.04.26., Normafa) eredményei (részidőkkel);
a VII. BringaGyúró (2018.06.09., Gyúró) kiírása
2018.04.25. A Csütörtöki Tájbringa Széria 3. (2018.04.26., Normafa) kiírása
2018.04.22. A Slovenj Gradec Kupa (2018.04.21-22., Slovenj Gradec) eredményei: szombat (részidőkkel), vasárnap (részidőkkel), összetett eredmények
2018.04.19. A Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (2018.04.19., Hármashatárhegy) eredményei (részidőkkel)
2018.04.18. A Szlovák Bajnokság (K+P), Cseh Kupa 1-2., Magyar Kupa 3-4. (2018.05.12-13., Limbach) kiírása
2018.04.17. A Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (2018.04.19., Hármashatárhegy) kiírása
2018.04.15. A Balaton MTBO, Magyar Kupa 1-2., Osztrák Kupa 1-2. (2018.04.14-15., Csopak) eredményei: vasárnap (részidőkkel), összetett eredmények
2018.04.14. A Balaton MTBO, Magyar Kupa 1-2., Osztrák Kupa 1-2. (2018.04.14-15., Csopak) eredményei: szombat (részidőkkel);
az Osztrák Bajnokság (K), Osztrák Kupa 6-8., Magyar Kupa 5-7. (2018.06.02-03., Buchschachen) kiírása
2018.04.12. A Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2018.04.12., Hajógyári-sziget) eredményei (részidőkkel)
2018.04.10. A Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (2018.04.12., Hajógyári-sziget) kiírása;
a Horvát Bajnokság (H) (2018.05.05., Bukovec) kiírása
2018.03.03. Az Osztrák Bajnokság (S), Osztrák Kupa 3-5. (2018.04.28-29., Wals-Siezenheim) kiírása: Osztrák Kupa 3-4., Osztrák Kupa 5.;
a Pannon MTBO, Magyar Bajnokság (H), Magyar Kupa 5-7., Cseh Kupa 11-13. (2018.07.21-22., Farkasgyepű, Németbánya) kiírása
2018.02.23. A Slovenj Gradec Kupa (2018.04.21-22., Slovenj Gradec) kiírása
2018.02.12. Az Osztrák Bajnokság (H), Osztrák Kupa 6., Osztrák Kupa 7., WRE (2018.07.28-29., Villach) kiírása
2018.02.04. A Balaton MTBO, Magyar Kupa 1-2., Osztrák Kupa 1-2. (2018.04.14-15., Csopak) kiírása
2017.12.12. A 2018-as év előzetes versenynaptára
   
  Korábbi újdonságok ...