RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

2. AdvEnteCup (10/12/2017)
Неділя 10 Грудня 2017
Категорія: Foot-O
Josef-Bohman-Hof, WAT-OL, Austria
Fejér Megyei Évadzáró (09/12/2017)
Субота 9 Грудня 2017
Категорія: Foot-O
Kiskotló (Zöld-hegy), ARAK, Hungary
Mikulášske preteky (03/12/2017)
Неділя 3 Грудня 2017
Категорія: Foot-O
Sad Janka Kráľa, ŠK VAZKA Bratislava, Slovakia
Mikulášske preteky (03/12/2017)
Неділя 3 Грудня 2017
Категорія: Foot-O
Sad Janka Kráľa, ŠK VAZKA Bratislava, Slovakia
Fényszóró-hegy Kupa (25/11/2017)
Субота 25 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
Szent Orbán-hegy, BEAC, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Fényszóró-hegy Kupa (25/11/2017)
Субота 25 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
Fényszóró-hegy, BEAC, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
MTBO Évadzáró 2017. (18/11/2017)
Субота 18 Листопада 2017
Категорія: MTBO
Döbrönte, Hungary
Kozma László emlékverseny 5. forduló (15/11/2017)
Среда 15 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
József Attila lakótelep, Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Őszi Boróka Kupa 2. nap (12/11/2017)
Неділя 12 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Őszi Boróka Kupa 1. nap (11/11/2017)
Субота 11 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Edzés (10/11/2017)
Пятниця 10 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
Kaskantyú, Kisborókás, Hungary
A pálya
Vakondok Kupa (08/11/2017)
Среда 8 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
MOM Park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Vakondok Kupa (08/11/2017)
Среда 8 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
MOM Park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hévíz Kupa (05/11/2017)
Неділя 5 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
Hévíz, Zalaegerszegi TFC, Hungary
Kozma László emlékverseny 4. forduló (01/11/2017)
Среда 1 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
Hajógyári-sziget (észak), Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Kozma László emlékverseny 4. forduló (01/11/2017)
Среда 1 Листопада 2017
Категорія: Foot-O
Hajógyári-sziget (észak), Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Őszi Spartacus Kupa 2. nap (29/10/2017)
Неділя 29 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Csákberény - Őr-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Őszi Spartacus Kupa Gellért-hegyi prológ (27/10/2017)
Пятниця 27 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Vöslauer Stadtmeisterschaften (26/10/2017)
Четвер 26 Жовтня 2017
Категорія: MTBO
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
Vöslauer Stadtmeisterschaften (26/10/2017)
Четвер 26 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H 16- / 2. rész|Результати
Vöslauer Stadtmeisterschaften (26/10/2017)
Четвер 26 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H 16- / 1. rész|Результати
Wiener Neustädter Stadtmeisterschaft (26/10/2017)
Четвер 26 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Akademiepark-West, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
Wiener Schulcup 2. Lauf (24/10/2017)
Вівторок 24 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Donauinsel-Praterbrücke, Wiener Schulcup, Austria
H Gäste / 2. rész|Результати
Wiener Schulcup 2. Lauf (24/10/2017)
Вівторок 24 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Donauinsel-Praterbrücke, Wiener Schulcup, Austria
H Gäste / 1. rész|Результати
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (22/10/2017)
Неділя 22 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
F230, етап 3|Результати
Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság (21/10/2017)
Субота 21 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
Városi Tájfutó Bajnokság 6. forduló (19/10/2017)
Четвер 19 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Paks, Fehérlófia SE - Paksi SE, Hungary
F21 - C2 pálya|Результати
Városi Tájfutó Bajnokság 6. forduló (19/10/2017)
Четвер 19 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Paks, Fehérlófia SE - Paksi SE, Hungary
F21 - C1 pálya|Результати
3SZ/35 (18/10/2017)
Среда 18 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Vérmező, Silvanus SE, Hungary
3SZ/35 (18/10/2017)
Среда 18 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Vérmező, Silvanus SE, Hungary
LAWA Sports Nightcup (12/10/2017)
Четвер 12 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Großmittel, LAWA Sports, Austria
13. NOLV-Cup (11/10/2017)
Среда 11 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Edlitz-Bindergraben, HSV Pinkafeld, Austria
MTBO Deutschland-Cup - Middle (08/10/2017)
Неділя 8 Жовтня 2017
Категорія: MTBO
Rabenberg, SV Sachsen 90 Werdau e. V., Germany
MTBO Deutschland-Cup - Long (07/10/2017)
Субота 7 Жовтня 2017
Категорія: MTBO
Rabenberg, SV Sachsen 90 Werdau e. V., Germany
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (05/10/2017)
Четвер 5 Жовтня 2017
Категорія: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló (04/10/2017)
Среда 4 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
Kalocsa Kupa 2. nap (01/10/2017)
Неділя 1 Жовтня 2017
Категорія: Foot-O
Ágasegyháza-Zsombosdűlő, Kalocsai SE, Hungary
Kaszáspók Hegedűsökkel (27/09/2017)
Среда 27 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla SE, Hungary
Kaszáspók A|Результати
Kaszáspók Hegedűsökkel (27/09/2017)
Среда 27 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla SE, Hungary
Madárpók A|Результати
West MTBO Kupa 2. nap (24/09/2017)
Неділя 24 Вересня 2017
Категорія: MTBO
Parkerdőn innen - Parkerdőn túl, MTBO szakág, Hungary
West MTBO Kupa 1. nap (23/09/2017)
Субота 23 Вересня 2017
Категорія: MTBO
Parkerdő, MTBO szakág, Hungary
Sprint edzés (21/09/2017)
Четвер 21 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Bika-domb, Hungary
Rövid
Sprint edzés (21/09/2017)
Четвер 21 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Bika-domb, Hungary
Hosszú
Kampusz Tájfutó Verseny (20/09/2017)
Среда 20 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Egyetemváros, BTFSZ, Hungary
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (17/09/2017)
Неділя 17 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Gyula - Törökzug, Maccabi VAC, Hungary
V165, етап 3|Результати
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (16/09/2017)
Субота 16 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Gyula - Belváros, Maccabi VAC, Hungary
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (16/09/2017)
Субота 16 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Gyula - Várfürdő, Maccabi VAC, Hungary
Békés Kupa (15/09/2017)
Пятниця 15 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Szabadkígyós, kastélypark, Békés megyei TFSz - Csipa SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (14/09/2017)
Четвер 14 Вересня 2017
Категорія: MTBO
Hármashatárhegy, Hungary
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló (13/09/2017)
Среда 13 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Városliget, Silvanus SE, Hungary
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló (13/09/2017)
Среда 13 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Városliget, Silvanus SE, Hungary
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Csapatbajnokság (10/09/2017)
Неділя 10 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Miskolc - Egyetemváros, Diósgyőri TFC, Hungary
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság (10/09/2017)
Неділя 10 Вересня 2017
Категорія: MTBO
Vásárhely-tető, Diósgyőri TFC, Hungary
Eötvös Loránd emlékverseny (09/09/2017)
Субота 9 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Kastélypark - Gödöllő, BEAC, Hungary
Vizsla Kupa Sprint (06/09/2017)
Среда 6 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Budaörs lakótelep, Vizsla SE, Hungary
Vizsla Kupa Sprint (06/09/2017)
Среда 6 Вересня 2017
Категорія: Foot-O
Budaörs lakótelep, Vizsla SE, Hungary
MTBO Tipo Kupa 2. nap (03/09/2017)
Неділя 3 Вересня 2017
Категорія: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
MTBO Tipo Kupa 1. nap (02/09/2017)
Субота 2 Вересня 2017
Категорія: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
Lendületben Gyál 2017 (26/08/2017)
Субота 26 Серпня 2017
Категорія: Foot-O
Gyál 1, Apex Optimista SE, Hungary
Training Juli 2017 (23/08/2017)
Среда 23 Серпня 2017
Категорія: Foot-O
St. Jakob im Walde, HSV Pinkafeld, Austria
lang
Silvanus vasárnap 9. (20/08/2017)
Неділя 20 Серпня 2017
Категорія: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Silvanus vasárnap 9. (20/08/2017)
Неділя 20 Серпня 2017
Категорія: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
WMMTBOC Sprint (30/07/2017)
Неділя 30 Липня 2017
Категорія: MTBO
"Le Campus" Orléans-La-Source, ASCO Orléans - COPS91, France
M55 / 2. rész|Результати
WMMTBOC Sprint (30/07/2017)
Неділя 30 Липня 2017
Категорія: MTBO
"Le Campus" Orléans-La-Source, ASCO Orléans - COPS91, France
M55 / 1. rész|Результати
Zebegény MTBO Középtáv (23/07/2017)
Неділя 23 Липня 2017
Категорія: MTBO
Törökmező, Diósgyőri TFC, Hungary
Zebegény MTBO Éjszakai (21/07/2017)
Пятниця 21 Липня 2017
Категорія: MTBO
Zebegény, Diósgyőri TFC, Hungary
ÖM Langdistanz, 10. MTBO Austria Cup (16/07/2017)
Неділя 16 Липня 2017
Категорія: MTBO
Vöslauerhütte - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
9. MTBO Austria Cup (15/07/2017)
Субота 15 Липня 2017
Категорія: MTBO
Bad Vöslau - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 2. rész|Результати
9. MTBO Austria Cup (15/07/2017)
Субота 15 Липня 2017
Категорія: MTBO
Bad Vöslau - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 1. rész|Результати
ÖM Sprint, 8. MTBO Austria Cup (15/07/2017)
Субота 15 Липня 2017
Категорія: MTBO
Blumau-Neurißhof, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 2. rész|Результати
ÖM Sprint, 8. MTBO Austria Cup (15/07/2017)
Субота 15 Липня 2017
Категорія: MTBO
Blumau-Neurißhof, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 1. rész|Результати
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (12/07/2017)
Среда 12 Липня 2017
Категорія: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
MTBO5Days E4 (09/07/2017)
Неділя 9 Липня 2017
Категорія: MTBO
Z Mrtníkuvstání, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
MTBO5Days E3 (08/07/2017)
Субота 8 Липня 2017
Категорія: MTBO
Radost na Dobříčsku, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
MTBO5Days Czech Relay Championships (07/07/2017)
Пятниця 7 Липня 2017
Категорія: MTBO
Peklo nad Střelou, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M120, етап 1|Результати
MTBO5Days Duathlon relay (06/07/2017)
Четвер 6 Липня 2017
Категорія: Foot-O
Pekelné FootO, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M, етап 1
MTBO5Days E2 (06/07/2017)
Четвер 6 Липня 2017
Категорія: MTBO
Splašené plasy, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
MTBO5Days E1 (05/07/2017)
Среда 5 Липня 2017
Категорія: MTBO
Letecký den v Plasích, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
Orientierungslauf Treff 5 (30/06/2017)
Пятниця 30 Червня 2017
Категорія: Foot-O
Schöckl-Plateau, SU Schöckl Orienteering, Austria
SCHWARZ
POLAND CUP Long (25/06/2017)
Неділя 25 Червня 2017
Категорія: MTBO
Praski Trakt, KS Artemis, Poland
POLAND CUP Sprint (24/06/2017)
Субота 24 Червня 2017
Категорія: MTBO
Piekielna Góra, KS Artemis, Poland
POLAND CUP Middle (24/06/2017)
Субота 24 Червня 2017
Категорія: MTBO
Polanica-Zdrój, KS Artemis, Poland
Gazdagrét Kupa (21/06/2017)
Среда 21 Червня 2017
Категорія: Foot-O
Nagy-Gazdagrét, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Gazdagrét Kupa (21/06/2017)
Среда 21 Червня 2017
Категорія: Foot-O
Nagy-Gazdagrét, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Vértes Bike Adventure (18/06/2017)
Неділя 18 Червня 2017
Категорія: MTBO
Vértes hg., Hungary
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (10/06/2017)
Субота 10 Червня 2017
Категорія: Foot-O
Mogyoró-hegy, Hegyisport Szentendre E, Hungary
I. Trochár Kupa (07/06/2017)
Среда 7 Червня 2017
Категорія: Foot-O
Bika-domb, Diósgyőri TFC, Hungary
I. Trochár Kupa (07/06/2017)
Среда 7 Червня 2017
Категорія: Foot-O
Bika-domb, Diósgyőri TFC, Hungary
Fejér Megyei Éjszakai Bajnokság (06/06/2017)
Вівторок 6 Червня 2017
Категорія: Foot-O
Gém-hegy Dél, ARAK, Hungary
7. MTBO Austria Cup (05/06/2017)
Понеділок 5 Червня 2017
Категорія: MTBO
Grafenschleg-Guttenberg, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
6. MTBO Austria Cup (04/06/2017)
Неділя 4 Червня 2017
Категорія: MTBO
Zwettl-Koblhof, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
5. MTBO Austria Cup (03/06/2017)
Субота 3 Червня 2017
Категорія: MTBO
Dietmanns-Nordwest, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
Éjszakai szabadedzés 2 (01/06/2017)
Четвер 1 Червня 2017
Категорія: Foot-O
Fekete-hegyek, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (01/06/2017)
Четвер 1 Червня 2017
Категорія: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Kozma László emlékverseny II. (31/05/2017)
Среда 31 Травня 2017
Категорія: Foot-O
Hajógyári-sziget, Sirályok SE, Hungary
BringaGyúró (27/05/2017)
Субота 27 Травня 2017
Категорія: MTBO
Gyúró, Hungary
Hosszútáv|Результати
Éjszakai szabadedzés 1 (25/05/2017)
Четвер 25 Травня 2017
Категорія: Foot-O
Pozsonyi-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (25/05/2017)
Четвер 25 Травня 2017
Категорія: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Kräftereich-OL-Joglland (21/05/2017)
Неділя 21 Травня 2017
Категорія: Foot-O
St. Jakob im Walde, SU Schöckl Orienteering, Austria
Szélrózsa Kupa (19/05/2017)
Пятниця 19 Травня 2017
Категорія: Foot-O
Nagy-Hársas, Tipo TKE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (18/05/2017)
Четвер 18 Травня 2017
Категорія: MTBO
Baross Gábor telep - Budatétény, Hungary
Postás Éjszakai Kupa (12/05/2017)
Пятниця 12 Травня 2017
Категорія: Foot-O
Sarlósár, Postás SE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (11/05/2017)
Четвер 11 Травня 2017
Категорія: MTBO
Budakeszi - János-hegy, Hungary
Kampusz Tájfutó Verseny (10/05/2017)
Среда 10 Травня 2017
Категорія: Foot-O
Egyetemváros, Hegyvidék-KFKI Optimista Sportklub, Hungary
3Sz-Hidegkút Kupa (03/05/2017)
Среда 3 Травня 2017
Категорія: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
Pannon MTBO 2. nap (30/04/2017)
Неділя 30 Квітня 2017
Категорія: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (29/04/2017)
Субота 29 Квітня 2017
Категорія: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
Masters, етап 4|Результати
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (29/04/2017)
Субота 29 Квітня 2017
Категорія: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
Masters, етап 2|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (27/04/2017)
Четвер 27 Квітня 2017
Категорія: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Kozma László emlékverseny I. (26/04/2017)
Среда 26 Квітня 2017
Категорія: Foot-O
Soroksár-Pestszenterzsébet, Sirályok SE, Hungary
4. MTBO Austria Cup (23/04/2017)
Неділя 23 Квітня 2017
Категорія: MTBO
Kroppiwald-Hirzenriegel, HSV Feldbach, Austria
ÖM Mitteldistanz, 3. MTBO Austria Cup (22/04/2017)
Субота 22 Квітня 2017
Категорія: MTBO
Kroppiwald-Hirzenriegel, HSV Feldbach, Austria
Silvanus hétfő (17/04/2017)
Понеділок 17 Квітня 2017
Категорія: Foot-O
Péterhalom, Silvanus SE, Hungary
SG MTBO 2017 Middle (09/04/2017)
Неділя 9 Квітня 2017
Категорія: MTBO
Brda, OK Slovenj Gradec, Slovenia
SG MTBO 2017 Sprint (08/04/2017)
Субота 8 Квітня 2017
Категорія: MTBO
Dobrava, OK Slovenj Gradec, Slovenia
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (06/04/2017)
Четвер 6 Квітня 2017
Категорія: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
3SZ Cinkota (05/04/2017)
Среда 5 Квітня 2017
Категорія: Foot-O
Cinkotai-erdő, Tipo TKE, Hungary
Nagyobbik pálya|Результати
Balaton MTBO Középtáv (01/04/2017)
Субота 1 Квітня 2017
Категорія: MTBO
300 éves tölgy, Hangya SZKE, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (30/03/2017)
Четвер 30 Березня 2017
Категорія: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (30/03/2017)
Четвер 30 Березня 2017
Категорія: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
2. NOLV Cup (29/03/2017)
Среда 29 Березня 2017
Категорія: Foot-O
Neunkirchen, FUN-OL NÖ, Austria
Bahn A / 2. rész|Результати
2. NOLV Cup (29/03/2017)
Среда 29 Березня 2017
Категорія: Foot-O
Neunkirchen, FUN-OL NÖ, Austria
Bahn A / 1. rész|Результати
Eisenerzer Schul Ski-OL (28/03/2017)
Вівторок 28 Березня 2017
Категорія: Ski-O
Eisenerzer Ramsau, Naturfreunde Steiermark, Austria
lang
3SZ/6 (22/03/2017)
Среда 22 Березня 2017
Категорія: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
Extra hosszú|Результати
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (19/03/2017)
Неділя 19 Березня 2017
Категорія: Foot-O
Szépvízér - Német-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Tavasz Kupa - DAR Hosszútávú Bajnokság (15/03/2017)
Среда 15 Березня 2017
Категорія: Foot-O
Bátaapáti, Hutai-gerinc, Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (05/03/2017)
Неділя 5 Березня 2017
Категорія: Foot-O
Kaskantyú - Hemző-sor, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (04/03/2017)
Субота 4 Березня 2017
Категорія: Foot-O
Kaskantyú, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
Margitszigeti 3Sz (01/03/2017)
Среда 1 Березня 2017
Категорія: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
Pontbegyűjtő|Результати
Margitszigeti 3Sz (01/03/2017)
Среда 1 Березня 2017
Категорія: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
Silvanus SE téli edzés (26/02/2017)
Неділя 26 Лютого 2017
Категорія: Foot-O
Makkosmária, Silvanus SE, Hungary
Újhegy Kupa (22/02/2017)
Среда 22 Лютого 2017
Категорія: Foot-O
Sportliget, Silvanus SE, Hungary
Hosszú / 2. rész|Результати
Újhegy Kupa (22/02/2017)
Среда 22 Лютого 2017
Категорія: Foot-O
Újhegyi lakótelep, Silvanus SE, Hungary
Hosszú / 1. rész|Результати
7. Ski-O Austria Cup (19/02/2017)
Неділя 19 Лютого 2017
Категорія: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
Ski-O ÖM Mixed-Sprint-Staffel (19/02/2017)
Неділя 19 Лютого 2017
Категорія: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
Offen, етап 4|Результати
Ski-O ÖM Mixed-Sprint-Staffel (19/02/2017)
Неділя 19 Лютого 2017
Категорія: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
Offen, етап 2|Результати
ÖM Mittel, 6. Ski-O Austria Cup (18/02/2017)
Субота 18 Лютого 2017
Категорія: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
SRJ v LOB na dlhej trati (05/02/2017)
Неділя 5 Лютого 2017
Категорія: Ski-O
Gašparova Baba, AŠK Pezinok, Slovakia
(Sí)tájfutó edzőverseny (04/02/2017)
Субота 4 Лютого 2017
Категорія: Ski-O
Felsőtárkány, Hungary
5. Ski-O Austria Cup (29/01/2017)
Неділя 29 Січеня 2017
Категорія: Ski-O
Ebenwaldhöhe, ÖFOL - Referat Ski-OL, Austria
Ski-O ÖM Staffel (28/01/2017)
Субота 28 Січеня 2017
Категорія: Ski-O
Ebenwaldhöhe, ÖFOL - Referat Ski-OL, Austria
H 40-, етап 1|Результати