RSS feed

Üdv a digitális tájfutó térképtáramban!

Térképek, pályák és útvonalak tájfutó versenyeimrõl.

MTBO Évadzáró 2017. (18/11/2017)
Sobota 18 Listopada 2017
Kategoria: MTBO
Döbrönte, Hungary
5 órás|Wyniki
Kozma László emlékverseny 5. forduló (15/11/2017)
Środa 15 Listopada 2017
Kategoria: Foot-O
József Attila lakótelep, Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
Őszi Boróka Kupa 2. nap (12/11/2017)
Niedziela 12 Listopada 2017
Kategoria: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Wyniki
Őszi Boróka Kupa 1. nap (11/11/2017)
Sobota 11 Listopada 2017
Kategoria: Foot-O
Bócsa, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Wyniki
Edzés (10/11/2017)
Piątek 10 Listopada 2017
Kategoria: Foot-O
Kaskantyú, Kisborókás, Hungary
A pálya
Vakondok Kupa (08/11/2017)
Środa 8 Listopada 2017
Kategoria: Foot-O
MOM Park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Rövid|Wyniki
Vakondok Kupa (08/11/2017)
Środa 8 Listopada 2017
Kategoria: Foot-O
MOM Park, Hegyvidék SE-MOM, Hungary
Hosszú|Wyniki
Hévíz Kupa (05/11/2017)
Niedziela 5 Listopada 2017
Kategoria: Foot-O
Hévíz, Zalaegerszegi TFC, Hungary
F35|Wyniki
Kozma László emlékverseny 4. forduló (01/11/2017)
Środa 1 Listopada 2017
Kategoria: Foot-O
Hajógyári-sziget (észak), Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
Kozma László emlékverseny 4. forduló (01/11/2017)
Środa 1 Listopada 2017
Kategoria: Foot-O
Hajógyári-sziget (észak), Silvanus SE - Sirályok SE, Hungary
Trükkös|Wyniki
Őszi Spartacus Kupa 2. nap (29/10/2017)
Niedziela 29 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Csákberény - Őr-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
M55|Wyniki
Őszi Spartacus Kupa Gellért-hegyi prológ (27/10/2017)
Piątek 27 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Gellért-hegy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
F35B|Wyniki
Vöslauer Stadtmeisterschaften (26/10/2017)
Czwartek 26 Października 2017
Kategoria: MTBO
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H fast|Wyniki
Vöslauer Stadtmeisterschaften (26/10/2017)
Czwartek 26 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H 16- / 2. rész|Wyniki
Vöslauer Stadtmeisterschaften (26/10/2017)
Czwartek 26 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Bad Vöslau, GO Harzberg, Austria
H 16- / 1. rész|Wyniki
Wiener Neustädter Stadtmeisterschaft (26/10/2017)
Czwartek 26 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Akademiepark-West, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 55-|Wyniki
Wiener Schulcup 2. Lauf (24/10/2017)
Wtorek 24 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Donauinsel-Praterbrücke, Wiener Schulcup, Austria
H Gäste / 2. rész|Wyniki
Wiener Schulcup 2. Lauf (24/10/2017)
Wtorek 24 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Donauinsel-Praterbrücke, Wiener Schulcup, Austria
H Gäste / 1. rész|Wyniki
Országos Egyesületi Váltóbajnokság (22/10/2017)
Niedziela 22 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
F230, zmiana 3|Wyniki
Normáltávú Országos Egyéni Bajnokság (21/10/2017)
Sobota 21 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Bodoglár - Kukorica-hegy, Szegedi Vasutas SE, Hungary
F55A|Wyniki
Városi Tájfutó Bajnokság 6. forduló (19/10/2017)
Czwartek 19 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Paks, Fehérlófia SE - Paksi SE, Hungary
F21 - C2 pálya|Wyniki
Városi Tájfutó Bajnokság 6. forduló (19/10/2017)
Czwartek 19 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Paks, Fehérlófia SE - Paksi SE, Hungary
F21 - C1 pálya|Wyniki
3SZ/35 (18/10/2017)
Środa 18 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Vérmező, Silvanus SE, Hungary
Közepes|Wyniki
3SZ/35 (18/10/2017)
Środa 18 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Vérmező, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
LAWA Sports Nightcup (12/10/2017)
Czwartek 12 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Großmittel, LAWA Sports, Austria
Bahn A1|Wyniki
13. NOLV-Cup (11/10/2017)
Środa 11 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Edlitz-Bindergraben, HSV Pinkafeld, Austria
Bahn A|Wyniki
MTBO Deutschland-Cup - Middle (08/10/2017)
Niedziela 8 Października 2017
Kategoria: MTBO
Rabenberg, SV Sachsen 90 Werdau e. V., Germany
M60|Wyniki
MTBO Deutschland-Cup - Long (07/10/2017)
Sobota 7 Października 2017
Kategoria: MTBO
Rabenberg, SV Sachsen 90 Werdau e. V., Germany
M60|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 14. (05/10/2017)
Czwartek 5 Października 2017
Kategoria: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Wyniki
Valkony Ferenc emlékverseny 7. forduló (04/10/2017)
Środa 4 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Kőbánya városközpont, Silvanus SE, Hungary
F35B|Wyniki
Kalocsa Kupa 2. nap (01/10/2017)
Niedziela 1 Października 2017
Kategoria: Foot-O
Ágasegyháza-Zsombosdűlő, Kalocsai SE, Hungary
M40A|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 13. (28/09/2017)
Czwartek 28 Września 2017
Kategoria: MTBO
Péterhalom, Hungary
Hosszú|Wyniki
Kaszáspók Hegedűsökkel (27/09/2017)
Środa 27 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla SE, Hungary
Kaszáspók A|Wyniki
Kaszáspók Hegedűsökkel (27/09/2017)
Środa 27 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Pók utca, Silvanus SE - Vizsla SE, Hungary
Madárpók A|Wyniki
West MTBO Kupa 2. nap (24/09/2017)
Niedziela 24 Września 2017
Kategoria: MTBO
Parkerdőn innen - Parkerdőn túl, MTBO szakág, Hungary
M50|Wyniki
West MTBO Kupa 1. nap (23/09/2017)
Sobota 23 Września 2017
Kategoria: MTBO
Parkerdő, MTBO szakág, Hungary
M50|Wyniki
Sprint edzés (21/09/2017)
Czwartek 21 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Bika-domb, Hungary
Rövid
Sprint edzés (21/09/2017)
Czwartek 21 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Bika-domb, Hungary
Hosszú
Kampusz Tájfutó Verseny (20/09/2017)
Środa 20 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Egyetemváros, BTFSZ, Hungary
Hosszú|Wyniki
Országos Rövidtávú Váltóbajnokság (17/09/2017)
Niedziela 17 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Gyula - Törökzug, Maccabi VAC, Hungary
V165, zmiana 3|Wyniki
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság döntő (16/09/2017)
Sobota 16 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Gyula - Belváros, Maccabi VAC, Hungary
F55-A|Wyniki
Rövidtávú Országos Egyéni Bajnokság selejtező (16/09/2017)
Sobota 16 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Gyula - Várfürdő, Maccabi VAC, Hungary
F55-1|Wyniki
Békés Kupa (15/09/2017)
Piątek 15 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Szabadkígyós, kastélypark, Békés megyei TFSz - Csipa SE, Hungary
Kék|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 12. (14/09/2017)
Czwartek 14 Września 2017
Kategoria: MTBO
Hármashatárhegy, Hungary
Hosszú|Wyniki
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló (13/09/2017)
Środa 13 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Városliget, Silvanus SE, Hungary
Nyílt|Wyniki
Valkony Ferenc emlékverseny 6. forduló (13/09/2017)
Środa 13 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Városliget, Silvanus SE, Hungary
F35B|Wyniki
Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Csapatbajnokság (10/09/2017)
Niedziela 10 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Miskolc - Egyetemváros, Diósgyőri TFC, Hungary
F21B|Wyniki
Tájkerékpáros Középtávú Országos Bajnokság (10/09/2017)
Niedziela 10 Września 2017
Kategoria: MTBO
Vásárhely-tető, Diósgyőri TFC, Hungary
F50|Wyniki
Eötvös Loránd emlékverseny (09/09/2017)
Sobota 9 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Kastélypark - Gödöllő, BEAC, Hungary
F21B|Wyniki
Vizsla Kupa Sprint (06/09/2017)
Środa 6 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Budaörs lakótelep, Vizsla SE, Hungary
Kék|Wyniki
Vizsla Kupa Sprint (06/09/2017)
Środa 6 Września 2017
Kategoria: Foot-O
Budaörs lakótelep, Vizsla SE, Hungary
Barna|Wyniki
MTBO Tipo Kupa 2. nap (03/09/2017)
Niedziela 3 Września 2017
Kategoria: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
M50|Wyniki
MTBO Tipo Kupa 1. nap (02/09/2017)
Sobota 2 Września 2017
Kategoria: MTBO
Ingó-kő, Tipo TKE, Hungary
M50|Wyniki
Lendületben Gyál 2017 (26/08/2017)
Sobota 26 Sierpnia 2017
Kategoria: Foot-O
Gyál 1, Apex Optimista SE, Hungary
F 10km|Wyniki
Training Juli 2017 (23/08/2017)
Środa 23 Sierpnia 2017
Kategoria: Foot-O
St. Jakob im Walde, HSV Pinkafeld, Austria
lang
Silvanus vasárnap 9. (20/08/2017)
Niedziela 20 Sierpnia 2017
Kategoria: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Közepes|Wyniki
Silvanus vasárnap 9. (20/08/2017)
Niedziela 20 Sierpnia 2017
Kategoria: Foot-O
Népliget észak, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
WMMTBOC Sprint (30/07/2017)
Niedziela 30 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
"Le Campus" Orléans-La-Source, ASCO Orléans - COPS91, France
M55 / 2. rész|Wyniki
WMMTBOC Sprint (30/07/2017)
Niedziela 30 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
"Le Campus" Orléans-La-Source, ASCO Orléans - COPS91, France
M55 / 1. rész|Wyniki
Zebegény MTBO Középtáv (23/07/2017)
Niedziela 23 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Törökmező, Diósgyőri TFC, Hungary
M50|Wyniki
Zebegény MTBO Hosszútávú Országos Bajnokság (22/07/2017)
Sobota 22 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Törökmező, Diósgyőri TFC, Hungary
M50|Wyniki
Zebegény MTBO Éjszakai (21/07/2017)
Piątek 21 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Zebegény, Diósgyőri TFC, Hungary
A pálya|Wyniki
ÖM Langdistanz, 10. MTBO Austria Cup (16/07/2017)
Niedziela 16 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Vöslauerhütte - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55|Wyniki
9. MTBO Austria Cup (15/07/2017)
Sobota 15 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Bad Vöslau - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 2. rész|Wyniki
9. MTBO Austria Cup (15/07/2017)
Sobota 15 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Bad Vöslau - Harzberg, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 1. rész|Wyniki
ÖM Sprint, 8. MTBO Austria Cup (15/07/2017)
Sobota 15 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Blumau-Neurißhof, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 2. rész|Wyniki
ÖM Sprint, 8. MTBO Austria Cup (15/07/2017)
Sobota 15 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Blumau-Neurißhof, OLT Transdanubien - GO Harzberg, Austria
M55 / 1. rész|Wyniki
Valkony Ferenc emlékverseny 3. forduló (12/07/2017)
Środa 12 Lipca 2017
Kategoria: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
F35B|Wyniki
MTBO5Days E4 (09/07/2017)
Niedziela 9 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Z Mrtníkuvstání, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Wyniki
MTBO5Days E3 (08/07/2017)
Sobota 8 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Radost na Dobříčsku, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Wyniki
MTBO5Days Czech Relay Championships (07/07/2017)
Piątek 7 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Peklo nad Střelou, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M120, zmiana 1|Wyniki
MTBO5Days Duathlon relay (06/07/2017)
Czwartek 6 Lipca 2017
Kategoria: Foot-O
Pekelné FootO, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M, zmiana 1
MTBO5Days E2 (06/07/2017)
Czwartek 6 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Splašené plasy, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Wyniki
MTBO5Days E1 (05/07/2017)
Środa 5 Lipca 2017
Kategoria: MTBO
Letecký den v Plasích, KOS Slavia Plzen, Czech Republic
M50|Wyniki
Orientierungslauf Treff 5 (30/06/2017)
Piątek 30 Czerwca 2017
Kategoria: Foot-O
Schöckl-Plateau, SU Schöckl Orienteering, Austria
SCHWARZ
POLAND CUP Long (25/06/2017)
Niedziela 25 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Praski Trakt, KS Artemis, Poland
M55|Wyniki
POLAND CUP Sprint (24/06/2017)
Sobota 24 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Piekielna Góra, KS Artemis, Poland
M55|Wyniki
POLAND CUP Middle (24/06/2017)
Sobota 24 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Polanica-Zdrój, KS Artemis, Poland
M55|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 11. (22/06/2017)
Czwartek 22 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Hármashatárhegy, Hungary
Hosszú|Wyniki
Gazdagrét Kupa (21/06/2017)
Środa 21 Czerwca 2017
Kategoria: Foot-O
Nagy-Gazdagrét, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Plusz|Wyniki
Gazdagrét Kupa (21/06/2017)
Środa 21 Czerwca 2017
Kategoria: Foot-O
Nagy-Gazdagrét, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
Hosszú|Wyniki
Vértes Bike Adventure (18/06/2017)
Niedziela 18 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Vértes hg., Hungary
Hosszú|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 10. (15/06/2017)
Czwartek 15 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Tatai tóvidék, Hungary
Hosszú|Wyniki
Éjszakai Országos Egyéni Bajnokság (10/06/2017)
Sobota 10 Czerwca 2017
Kategoria: Foot-O
Mogyoró-hegy, Hegyisport Szentendre E, Hungary
F55A|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (08/06/2017)
Czwartek 8 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Péterhalom, Hungary
Rövid|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 9. (08/06/2017)
Czwartek 8 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Péterhalom, Hungary
Hosszú|Wyniki
I. Trochár Kupa (07/06/2017)
Środa 7 Czerwca 2017
Kategoria: Foot-O
Bika-domb, Diósgyőri TFC, Hungary
Közepes|Wyniki
I. Trochár Kupa (07/06/2017)
Środa 7 Czerwca 2017
Kategoria: Foot-O
Bika-domb, Diósgyőri TFC, Hungary
Hosszú|Wyniki
Fejér Megyei Éjszakai Bajnokság (06/06/2017)
Wtorek 6 Czerwca 2017
Kategoria: Foot-O
Gém-hegy Dél, ARAK, Hungary
A pálya|Wyniki
7. MTBO Austria Cup (05/06/2017)
Poniedziałek 5 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Grafenschleg-Guttenberg, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 50-|Wyniki
6. MTBO Austria Cup (04/06/2017)
Niedziela 4 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Zwettl-Koblhof, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 50-|Wyniki
5. MTBO Austria Cup (03/06/2017)
Sobota 3 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Dietmanns-Nordwest, HSV OL Wiener Neustadt, Austria
H 50-|Wyniki
Éjszakai szabadedzés 2 (01/06/2017)
Czwartek 1 Czerwca 2017
Kategoria: Foot-O
Fekete-hegyek, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 8. (01/06/2017)
Czwartek 1 Czerwca 2017
Kategoria: MTBO
Kamaraerdő - Tétényi-fennsík, Hungary
Hosszú|Wyniki
Kozma László emlékverseny II. (31/05/2017)
Środa 31 Maja 2017
Kategoria: Foot-O
Hajógyári-sziget, Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
BringaGyúró (27/05/2017)
Sobota 27 Maja 2017
Kategoria: MTBO
Gyúró, Hungary
Hosszútáv|Wyniki
Éjszakai szabadedzés 1 (25/05/2017)
Czwartek 25 Maja 2017
Kategoria: Foot-O
Pozsonyi-hegy, Hungary
Csütörtöki Tájbringa Széria 7. (25/05/2017)
Czwartek 25 Maja 2017
Kategoria: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Wyniki
Kräftereich-OL-Joglland (21/05/2017)
Niedziela 21 Maja 2017
Kategoria: Foot-O
St. Jakob im Walde, SU Schöckl Orienteering, Austria
H 40- Bgl|Wyniki
Szélrózsa Kupa (19/05/2017)
Piątek 19 Maja 2017
Kategoria: Foot-O
Nagy-Hársas, Tipo TKE, Hungary
F45A|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 6. (18/05/2017)
Czwartek 18 Maja 2017
Kategoria: MTBO
Baross Gábor telep - Budatétény, Hungary
Hosszú|Wyniki
Postás Éjszakai Kupa (12/05/2017)
Piątek 12 Maja 2017
Kategoria: Foot-O
Sarlósár, Postás SE, Hungary
F55B|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 5. (11/05/2017)
Czwartek 11 Maja 2017
Kategoria: MTBO
Budakeszi - János-hegy, Hungary
Hosszú|Wyniki
Kampusz Tájfutó Verseny (10/05/2017)
Środa 10 Maja 2017
Kategoria: Foot-O
Egyetemváros, Hegyvidék-KFKI Optimista Sportklub, Hungary
Hosszú|Wyniki
3Sz-Hidegkút Kupa (03/05/2017)
Środa 3 Maja 2017
Kategoria: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Wyniki
Pannon MTBO 2. nap (30/04/2017)
Niedziela 30 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
M50|Wyniki
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (29/04/2017)
Sobota 29 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
Masters, zmiana 4|Wyniki
Tájkerékpáros Országos Váltóbajnokság (29/04/2017)
Sobota 29 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
Masters, zmiana 2|Wyniki
Tájkerékpáros Sprint Országos Bajnokság, Pannon MTBO 1. nap (29/04/2017)
Sobota 29 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Jutas-erdő, Tapolcai Honvéd SE, Hungary
M50|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 4. (27/04/2017)
Czwartek 27 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Budaörs - Odvas-hegy, Hungary
Hosszú|Wyniki
Kozma László emlékverseny I. (26/04/2017)
Środa 26 Kwietnia 2017
Kategoria: Foot-O
Soroksár-Pestszenterzsébet, Sirályok SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
4. MTBO Austria Cup (23/04/2017)
Niedziela 23 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Kroppiwald-Hirzenriegel, HSV Feldbach, Austria
H 50-|Wyniki
ÖM Mitteldistanz, 3. MTBO Austria Cup (22/04/2017)
Sobota 22 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Kroppiwald-Hirzenriegel, HSV Feldbach, Austria
H 50-|Wyniki
Silvanus hétfő (17/04/2017)
Poniedziałek 17 Kwietnia 2017
Kategoria: Foot-O
Péterhalom, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
SG MTBO 2017 Middle (09/04/2017)
Niedziela 9 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Brda, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 50|Wyniki
SG MTBO 2017 Sprint (08/04/2017)
Sobota 8 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Dobrava, OK Slovenj Gradec, Slovenia
M 50|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 2. (06/04/2017)
Czwartek 6 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Normafa - Csillebérc, Hungary
Hosszú|Wyniki
3SZ Cinkota (05/04/2017)
Środa 5 Kwietnia 2017
Kategoria: Foot-O
Cinkotai-erdő, Tipo TKE, Hungary
Nagyobbik pálya|Wyniki
Balaton MTBO Pontbegyűjtő Országos Bajnokság (02/04/2017)
Niedziela 2 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
Sárkány-völgy, Hangya SZKE, Hungary
M50|Wyniki
Balaton MTBO Középtáv (01/04/2017)
Sobota 1 Kwietnia 2017
Kategoria: MTBO
300 éves tölgy, Hangya SZKE, Hungary
M50|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (30/03/2017)
Czwartek 30 Marca 2017
Kategoria: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 2. rész|Wyniki
Csütörtöki Tájbringa Széria 1. (30/03/2017)
Czwartek 30 Marca 2017
Kategoria: MTBO
Hajógyári-sziget, Hungary
Hosszú / 1. rész|Wyniki
2. NOLV Cup (29/03/2017)
Środa 29 Marca 2017
Kategoria: Foot-O
Neunkirchen, FUN-OL NÖ, Austria
Bahn A / 2. rész|Wyniki
2. NOLV Cup (29/03/2017)
Środa 29 Marca 2017
Kategoria: Foot-O
Neunkirchen, FUN-OL NÖ, Austria
Bahn A / 1. rész|Wyniki
Eisenerzer Schul Ski-OL (28/03/2017)
Wtorek 28 Marca 2017
Kategoria: Ski-O
Eisenerzer Ramsau, Naturfreunde Steiermark, Austria
lang
Hosszútávú Országos Egyéni Bajnokság (25/03/2017)
Sobota 25 Marca 2017
Kategoria: Foot-O
Bér (K), Postás SE, Hungary
F55A|Wyniki
3SZ/6 (22/03/2017)
Środa 22 Marca 2017
Kategoria: Foot-O
Vadaskert (Hűvösvölgy), Silvanus SE, Hungary
Extra hosszú|Wyniki
Tavaszi Spartacus Kupa 2. nap (19/03/2017)
Niedziela 19 Marca 2017
Kategoria: Foot-O
Szépvízér - Német-völgy, Tabáni Spartacus SKE, Hungary
M50A|Wyniki
Tavasz Kupa - DAR Hosszútávú Bajnokság (15/03/2017)
Środa 15 Marca 2017
Kategoria: Foot-O
Bátaapáti, Hutai-gerinc, Kalocsai SE, Hungary
F50AH|Wyniki
Tavaszi Boróka Kupa 2. nap (05/03/2017)
Niedziela 5 Marca 2017
Kategoria: Foot-O
Kaskantyú - Hemző-sor, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Wyniki
Tavaszi Boróka Kupa 1. nap (04/03/2017)
Sobota 4 Marca 2017
Kategoria: Foot-O
Kaskantyú, Hegyisport Szentendre E - Kalocsai SE, Hungary
M50|Wyniki
Margitszigeti 3Sz (01/03/2017)
Środa 1 Marca 2017
Kategoria: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
Pontbegyűjtő|Wyniki
Margitszigeti 3Sz (01/03/2017)
Środa 1 Marca 2017
Kategoria: Foot-O
Margitsziget (Észak), Hidegkúti Spartacus SKE, Hungary
A pálya|Wyniki
Silvanus SE téli edzés (26/02/2017)
Niedziela 26 Lutego 2017
Kategoria: Foot-O
Makkosmária, Silvanus SE, Hungary
Hosszú|Wyniki
Újhegy Kupa (22/02/2017)
Środa 22 Lutego 2017
Kategoria: Foot-O
Sportliget, Silvanus SE, Hungary
Hosszú / 2. rész|Wyniki
Újhegy Kupa (22/02/2017)
Środa 22 Lutego 2017
Kategoria: Foot-O
Újhegyi lakótelep, Silvanus SE, Hungary
Hosszú / 1. rész|Wyniki
7. Ski-O Austria Cup (19/02/2017)
Niedziela 19 Lutego 2017
Kategoria: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
H 45-|Wyniki
Ski-O ÖM Mixed-Sprint-Staffel (19/02/2017)
Niedziela 19 Lutego 2017
Kategoria: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
Offen, zmiana 4|Wyniki
Ski-O ÖM Mixed-Sprint-Staffel (19/02/2017)
Niedziela 19 Lutego 2017
Kategoria: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
Offen, zmiana 2|Wyniki
ÖM Mittel, 6. Ski-O Austria Cup (18/02/2017)
Sobota 18 Lutego 2017
Kategoria: Ski-O
Grüner See, Naturfreunde Steiermark, Austria
H 45-|Wyniki
Sítájfutó Országos Váltóbajnokság (12/02/2017)
Niedziela 12 Lutego 2017
Kategoria: Ski-O
Galyatető, Hungary
F21, zmiana 1|Wyniki
Sítájfutó Rövidtávú Országos Bajnokság (12/02/2017)
Niedziela 12 Lutego 2017
Kategoria: Ski-O
Galyatető, Hungary
F55|Wyniki
SRJ v LOB na dlhej trati (05/02/2017)
Niedziela 5 Lutego 2017
Kategoria: Ski-O
Gašparova Baba, AŠK Pezinok, Slovakia
M35-|Wyniki
(Sí)tájfutó edzőverseny (04/02/2017)
Sobota 4 Lutego 2017
Kategoria: Ski-O
Felsőtárkány, Hungary
B pálya|Wyniki
5. Ski-O Austria Cup (29/01/2017)
Niedziela 29 Stycznia 2017
Kategoria: Ski-O
Ebenwaldhöhe, ÖFOL - Referat Ski-OL, Austria
H 45-|Wyniki
Ski-O ÖM Staffel (28/01/2017)
Sobota 28 Stycznia 2017
Kategoria: Ski-O
Ebenwaldhöhe, ÖFOL - Referat Ski-OL, Austria
H 40-, zmiana 1|Wyniki